Dijital Pasifik incelemesi

Dijital Pasifik

İyi karbon nötr barındırma, iyi müşteri desteği, özellikler yıldızdan daha az…


DigitalPacificLogo

Genel Değerlendirme

En Ucuz Plan
$ 6.90 / mo

Dijital Pasifik: Zamanı olmayan insanlar için hızlı bir özet (hemen hemen hepimiz)

Digital Pacific, Avustralya standartlarına göre iyi bir ev sahibi olsa da, bunları mevcut favori web barındırma sitemiz SiteGround ile karşılaştırırsak, ana farklılıkların olduğu birkaç farkı hızla fark edeceksiniz. küresel veri merkezlerinin eksikliği (Sydney’de yalnızca 1 birincil sahipleri vardır, SiteGround’un dünya çapında size birkaç erişimi vardır ve size küresel bir erişim sağlar) ve WordPress odaklı barındırma planlarının eksikliği (tüm internetin% 25’inden fazlası WordPress’te çalışır ve siteniz de muhtemelen çalışır, bu yüzden oldukça önemlidir) ve disk alanı (temel planları yalnızca 1 GB’a izin verir, SG 10 GB sunar).

Dijital Pasifik’in ne kadar temiz ve yeşil olduğunu seviyoruz ve performansları çoğu siteyi barındıracak kadar iyi ve fiyat yükseldikçe güzelce ölçekleniyor. Bununla birlikte, beğenmediğimiz şey, temel planlarına ne kadar az dahil edildi (çoğu rakibin planının üstünde fiyatlandırıldı).

Daha önce de belirtildiği gibi, sadece 1 GB disk alanı ile birlikte geliyor, ancak gerçekten garip olan şey, WordPress veya Joomla gibi iyi bir CMS çalıştırmanız gereken MySQL veritabanları için destek eksikliğidir. Bu, temel planı yalnızca broşür türü siteler veya yer tutucu siteler gibi küçük statik html siteleri için iyi yapar.

Kısacası, önerimiz hala Dijital Pasifik yerine SiteGround’a gidiyor, çünkü SiteGround’un 10 GB disk alanı, ücretsiz SSL, ücretsiz CDN, ücretsiz geçişler gibi özellikleri var, dünya çapında birden fazla veri merkezi var (küresel erişim), BÜYÜK destek ve WordPress tarafından resmen tavsiye ediliyorlar (çok az sayıda ev sahibi bunu talep edebilir, oldukça etkileyici), gerçek bir beyinsiz, SiteGround incelememize buradan göz atın!

Hala Dijital Pasifik ile ilgileniyorum, aşağıda okumaya devam edin.

dijital pasifik araştırmaları

Dijital Pasifik İncelemesi

2000 yılında kurulan Digital Pacific, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine odaklanan deneyimli, karbon nötr bir Avustralya barındırma sağlayıcısıdır. Sidney merkezli bu şirket, günümüzün müşteri ihtiyaçlarını karşılamak ve aşmak için tasarlanmış güvenilir barındırma çözümlerinden başka bir şey sunmamaktadır. İşte şirket değerlerinden bazıları:

 • Uygun fiyata sezgisel ve kalite açısından zengin barındırma hizmetleri
 • Müşterilerle uzun süreli ilişkiler kurma
 • Müşteri ihtiyaçlarını anlama
 • Tüm yıl boyunca 7/24 müşteri desteği

Paylaşılan ve VPS barındırma hizmetlerini özel sunuculara kadar geniş bir yelpazede sunarlar. Bu hizmetler Digital Pacific’in yetenekli ve deneyimli profesyonel ekibi tarafından mümkün kılınmaktadır. İş sitenizi oluşturmak için en iyi Avustralya web barındırıcısını arayan küçük veya orta ölçekli bir işletme olsanız da, bu şirketin sunabileceği çok şey var!

Hosting Hizmetleri

Dijital Pasifik’i kalabalığın öne çıkaran birkaç şey:

 • 15 yılı aşkın tecrübesi ile Digital Pacific, Avustralya’da web hosting çözümleri sunmaya başlayan ilk şirketlerden biridir..
 • Web sitenizi, veritabanınızı ve e-posta dosyalarınızı günde 3 kez kaydeden harika bir yedekleme sistemine sahiptirler!
 • Digital Pacific, sunucu kararlılığı, gücü ve dayanıklılığı sağlamak için yansıtılmış sürücülerle üst düzey Dell donanımı kullanıyor.

Fiyatlandırma

dijital pasifik fiyatlandırma

Daha önce de belirtildiği gibi, onların temel planı gerçekten sürecessss için kaydolmak istediğiniz bir şey değildir, gerçek web siteniz yayınlanana kadar yer tutucu bir site gibi statik bir html sitesi planlıyorsunuz. Dolayısıyla, yıllık ödeme yaparsanız bir sonraki plan 9.92 $ ‘dır, bu plan MySQL veritabanlarına izin verir, böylece WordPress veya Joomla gibi en sevdiğiniz CMS’yi kullanabilirsiniz. Ayrıca SiteGround veya A2 Hosting gibi en iyi ana bilgisayarlarımızla karşılaştırılan özellikleri görmeye başladığımız iş planları var..

İşletmeler için Paylaşılan Web Hosting

Bu İşletmeler için en temel hosting planı. Bu paylaşılan bir barındırma, yani web sitenizin bir dizi başka web sitesi olan bir sunucuya yerleştirileceği anlamına gelir. Çok sayıda komşunuz olacağından, sunucu kaynaklarını birlikte paylaşacaksınız. Şimdi bunun sizi korkutmasına izin vermeyin, birden fazla web sitesini işleyebilen süper güçlü sunuculardan bahsediyoruz. Şirketiniz için bir blog açmak veya şirketinizin web sitesine sahip olmak istiyorsanız, Digital Pacific’in Business Hosting planı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ve herhangi bir şans eseri, bu çözümü yeterince iyi bulmazsanız, daha iyi bir barındırma planına kolayca yükseltebilirsiniz..

İşte elde ettiğiniz:

 • Kullanımı kolay cPanel.
 • 7/24 müşteri desteği.
 • Sözleşmeler veya cezalar hakkında endişelenmenize gerek kalmadan planları değiştirebilme.
 • Web siteniz, tümü Digital Pacific tarafından sürdürülen ve işletilen Avustralya sunucularında barındırılacak.

Bu barındırma, aylık 6,90 ABD dolarından başlar (SiteGround’un 4,95 ABD doları / aylık ile karşılaştırıldığında). Yine de 25 GB depolama alanı, aylık 100 GB trafik ve sınırsız sayıda e-posta içeren “Business Basic” planlarını öneriyoruz. Bu temel planın yanı sıra, Business Standard, Advanced of Pro da alabilirsiniz. Daha pahalı, ancak tamamen ekstra paraya değer – daha fazla depolama alanı ve bant genişliği arıyorsanız.

VPS Barındırma

Artırılmış performans ve sunucunuz üzerinde tam kontrolün peşindeyseniz, Digital Pacific’in VPS barındırma planıyla ilgileneceksiniz. Bağımsız olarak yönetebileceğiniz yüklü işletim sistemine sahip tamamen işlevsel bir sanal sunucu sağlar. VPS hosting için iki seçenek vardır:

 • Kendi kendini yöneten VPS, yani sanal bir sunucu alacaksınız ve işte bu. Bir şeyler yüklemek, sorunları çözmek veya sadece düzenli bakım yapmak istiyorsanız, bir sistem yöneticisi kiralamanız veya tüm bunları kendiniz yapmanız gerekecektir. Bu planın maliyeti yaklaşık 45 $ aylık.
 • Yönetilen VPS, işe odaklanmanızı sağlarken, Dijital Pasifik’teki uzmanlar şeylerin teknik yönünü ele alır. Bu plan aylık 74 $ ‘dan başlıyor.

Bu planların her ikisiyle de şunları elde edersiniz:

 • VPS cPanel
 • Ücretsiz kurulum
 • Boş yedekleme alanı

Özel Hosting

Dedicated hosting piyasadaki büyük oyuncular içindir. Kaynakları bir sanal sunucuda diğer sanal makinelerle paylaşan bir sanal sunucuya sahip olmak yerine – VPS barındırmada olduğu gibi, tek başına güçlü bir fiziksel sunucu elde edersiniz. Bu, barındırma dünyasında aldığı kadar iyidir. Bu plan, kaynak yoğun web uygulaması veya büyük e-ticaret web siteleri çalıştırmak için idealdir. Bu planın bir parçası olarak şunları yapabilirsiniz:

 • Hızlı kurulum
 • Dell’den kurumsal düzeyde en son donanım
 • Güncellemeler ve güvenlik için özel yönetim ve destek
 • Hızlı destek

Digital Pacific’in özel barındırma planları 99 $ ‘dan başlıyor.

Sonuç

Özette belirtildiği gibi, onlar iyi bir ev sahibi ve çevre dostu, ancak MySQL veritabanları (bu nedenle hiçbir WordPress veya Joomla) eksikliği nedeniyle (destek olması gereken bir plan olarak fiyatlandırılır) ), denizaşırı sunucuların eksikliği ve disk alanı azsa, A2 Hosting veya SiteGround gibi alternatif seçeneklere bakmanızı kesinlikle öneririz..

ÖzetDeğerlendiren Matthew RogersDeğerlendirme Tarihi 2016-02-28Değerlendirilen Öğe Digital PacificTasarım Değerlendirmesi 31star1star1stargrigriÜrün Adı Digital PacificFiyat
6,9 AUD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map