Avustralya için En İyi Bayi Barındırma

Bu sayfaya inen kişilerin çoğunluğu, işlerini bayi barındırma yoluyla ölçeklendirme sürecinde web tasarımcıları olduğundan, bu açıdan geleceğiz.


Kendimizi çok sayıda barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (+ birçok yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), araştırmayı zaten yaptık ve Avustralya için en iyi satıcı barındırma şirketlerini inceledik.

Biz esas olarak hem cPanel hem de WHM içeren satıcı hesapları sunan web sunucularına odaklandık (ancak daha sonra buna değineceğiz).

Not: 1 Numaramızın oldukça büyük bir indirimi var, sürerken yakala!

Öne çıktığımız sitelerden birkaçı:

Sitelerde öne çıkanlar

Eşyalarımızı biliyoruz, birçok referansımızın küçük bir örneği:

Tom tutkulu ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla anlıyor. Yepyeni web sitemi nasıl kullanacağım konusunda bilgi paylaşma ve beni becerme isteğini gerçekten takdir ettim. Teşekkürler Tom!

Sally Mac
İçindekiler

MangoMatter mevcut web sitemizi tasarlamayı çok kolaylaştırdı. Tom, ilk konsültasyondan tamamlanmaya kadar kişisel olarak dahil edildi ve gerekli olabilecek herhangi bir ince ayar için hala kullanılabilir.!

Demitrios Lecatsas
Taze Saç

Tom’u web sitemizi tasarlaması için seçtik çünkü tasarladığı diğer web sitelerinin stilini beğendik. Tüm süreç stressizdi. Tom çok yardımcı oldu ve bizim birden fazla istek hiçbiri çok fazla sorun oldu. Tom, çalışmaktan zevk alıyor. Bizim için yaptığı web sitesini seviyoruz, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor.

Carl Olive
bahar!

Mango Madde ile deneyimlerimiz harikaydı! Tom’la çalışmak çok kolay, olumlu, verimli ve yaptığı işte açıkça parlak. Şiddetle tavsiye edilir.

Lucy Reeves
Nerede Olur?

Tom’a yeni şirket web sitemizi geliştirdik ve sonuçtan çok memnunduk. O sadece özetimizi sunmakla kalmayıp, hiç düşünmeyeceğimiz bazı mükemmel fikirler sunmayı başardı. Hepsinden iyisi, Tom zamanı ile cömerttir ve tavsiye ve destek vermeye hazır olmaya devam eder.

Neil Mackenzie
Enventive

MangoMatter ile çalışmak ne kadar kolay ve sorunsuz bir deneyim! Tom tam olarak neyin peşinde olduğumuzu anladı ve nihai üründen çok etkilendik. Gelecekte MangoMatter’ı tekrar seçmekte tereddüt etmem.

Tyson King
Direktör / Plumbrite Çözümleri

MangoMatter’dan Tom, Web sitemi kurmak için son derece yararlı, profesyonel ve büyük destek oldu, bilgi zenginliği ve çok verimli. MangoMatter tavsiye hiç tereddüt var ve zaten yaptım.

Michelle Watson
tamir ederim

Kenar notu: ABD’ye ait web barındırma btw’ye bakarsanız daha iyi ve daha uygun fiyatlı seçenekler alabileceğinize inanıyoruz. Avustralya içinde veya yakınında sunucuları olduğu sürece (ör. Singapur <- Avustralya menşeli ev sahiplerinin çoğundan daha iyi performans gösterir), genellikle daha iyi bir seçimdir (harika # 1, A2 Hosting gibi)!

Web Hosting ŞirketiGenel DerecelendirmeFiyat / mo.ÖzelliklerDisk Hesap alanı # dünya çapındaSunucular WordPressWebsite için optimize edildi
A2HostingLogo9,80 ABD doları (19,99 ABD dolarıydı)
 • Herzaman Para İade Garantisi!
 • Ücretsiz SSL
 • Singapur’daki sunucular (Aussie siteleri için mükemmel hız)
 • Süper uygun fiyatlı
30GB40
siteground214,95 TL
 • Harika performans
 • Ücretsiz 1-tıkla SSL kurulumu
 • Global erişim
 • Sınırsız hesap
 • Yine de yüksek yenileme maliyetleri 39,95 $
30 GBSınırsız
Panthur30 $ AUD
 • Yerel şirket
 • Yerel sunucular
 • küresel veri merkezi olmamasına rağmen.
20GB10

Best Reseller Hosting Australia 2020: Değerlendirmeler

1. A2 Hosting

A2 Hosting Logosu

İnternet sitesi

www.a2hosting.com

Fiyat

40 hesap için 9,80 USD / ay

Disk alanı

30 GB

Destek

Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

hız

8.5 / 10

Global erişim

Evet

A2 Hosting kesinlikle burada kral. ABD merkezli bir şirket, ancak Singapur’da hızlı Aussie siteleri için sorun teşkil etmeyen hızlı sunucuları var (hatta Aussie tabanlı rekabetin çoğunu sudan uzaklaştırıyor)!

Bayi olarak ayrıca mükemmel güvenlik, öncelik desteği, DDOS koruması ve kolay Cloudflare entegrasyonu elde edersiniz.

Buna her zaman para iade garantisi, 7/24/365 destek ve ücretsiz site geçişleri ekleyin … Onlar en iyiler, nokta!

Planları sadece başlıyor 9,80 ABD doları / aylık (19,99 ABD doları) 40 hesap ve 30 GB depolama alanı için!

Artıları

 • Dünya çapında 4 sunucu
 • Duyarlı destek
 • 40 hesap!!
 • Herzaman para iade garantisi

Eksileri

 • USD cinsinden maliyetler

2. SiteGround

SiteGround Logosu

İnternet sitesi

www.siteground.com

Fiyat

Sınırsız hesaplar için 14,95 AUD

Disk alanı

30 GB

Destek

Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

hız

9/10

Global erişim

Evet

Teknik olarak Avustralya’da olmasalar da, Singapur’da harika bir veri merkezlerine sahipler.

SiteGround ayrıca listedeki tek resmi WordPress ana bilgisayarıdır, yani WordPress için önerildikleri anlamına gelir, WordPress tarafından (oldukça etkileyici! – Elbette herhangi bir siteyle başa çıkabilirler) & Patron gibi CMS)

A2 Hosting daha iyi bir yerdir, Siteground size sınırsız hesap verirken, ana hesabınızda sadece dolaşmak için çok fazla sunucu kaynağı vardır, bu nedenle oraya ne kadar çok hesap koyarsanız, tüm siteler o kadar yavaş olur … bu noktada , bu yavaşlamayı fark edebileceğiniz kesin sınırın ne olduğunu bilmiyoruz.

Yenileme maliyetleri de oldukça yüksektir. Bununla birlikte, yüksek kaliteli barındırma ve mükemmel destek ile tanınırlar.

Artıları

 • Sağlam güvenlik
 • Birden çok veri merkezi
 • WordPress tarafından tavsiye edilir
 • Kurum içi önbellek sistemi

Eksileri

 • Yüksek yenileme maliyetleri

3. Panthur

Panthur Logo

İnternet sitesi

www.panthur.com.au

Fiyat

10 hesap için aylık 30 ABD doları

Disk alanı

20 GB

Destek

Telefon, Biletler

hız

8/10

Global erişim

Hayır

Panthur, Aussie müşterileri için harika olan yerel bir şirkettir (-işçi şirket ABD merkezli olduğu için), ancak kesinlikle A2’den biraz daha pahalıdır. Bununla birlikte, performans yerinde ve destek oldukça duyarlı.

Seçim için 4 paket sunuyorlar.

Planları 20GB alan için 30 $ / ay’dan başlıyor.

Artıları

 • Yerel web barındırıcısı
 • İyi performans
 • Avustralya’da 3 veri merkezi

Eksileri

 • Yurtdışı sunucu yok
 • Biraz pahalı

4. Yeşiller

GreenGeeks logosu

İnternet sitesi

www.greengeeks.com

Fiyat

10 hesap için 19,95 USD / ay

Disk alanı

Sınırsız

Destek

Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

hız

8/10

Global erişim

Evet

GreenGeeks kesinlikle bayi ihtiyaçlarınız için dikkate başka bir ev sahipliği yapmaktadır. Avustralya’da veya yakınında herhangi bir sunucuları olmasa da, hızlı bir CloudFlare entegrasyonu bu sorunu çözmelidir. Onları sevmemizin 3 nedeni var, birincisi çevreye olan bağlılıkları. Kullandıkları enerjinin% 300’ünü şebekeye geri veriyorlar. Sonra fiyat var, USD cinsinden bile çok uygun ve sınırsız disk alanı ile geliyor! Son olarak, sunucularını süper temiz tutmak için güvenlik sistemlerini nasıl özel olarak oluşturduklarını seviyoruz.

Ayrıca oldukça duyarlı olan 7/24 destek veriyorlar ve hizmetlerinden memnun değilseniz 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar.

En ucuz satıcı planı 10 hesap için 19,95 USD / ay’dan başlıyor.

Artıları

 • Çevre dostu
 • Ucuz
 • Sınırsız disk alanı

Eksileri

 • Avustralya yakınında sunucu yok (henüz)

5. Bulut Yolları

Cloudways logosu

İnternet sitesi

www.cloudways.com

Fiyat

10 ABD Doları

Disk alanı

25 GB

Destek

Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

hız

9/10

Global erişim

Evet

Cloudways, adından da anlaşılacağı gibi, diğer sağlayıcıların sunucularını kullanarak bulut barındırma ile ilgilidir ve bu sunuculardaki uygulamaları ve web sitelerini dağıtmanıza, yönetmenize ve izlemenize izin verir, normal web barındırma orta adamını keser. Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS ve daha fazlası gibi sağlayıcılarla … performans kesinlikle bir sorun değildir. Ve bulut barındırma olduğu için ölçeklenebilirlik buradaki temel güçtür. Cloudways, forumlar ve büyük e-ticaret mağazalarıyla büyük siteleri yönetmek için kullanılabilir.

Kurulum ve kullanıcı arayüzü farklıdır ve her zamanki barındırma sağlayıcılarınıza kıyasla biraz daha dik öğrenme eğrisine sahiptir, ancak öğrenmek istiyorsanız, buna değer! Dünyadaki yükleme sürelerini en üst düzeye çıkarmak için kendi CDN’leri bile var.

Fiyatlandırma açıklamak zor, sitelerini kontrol edin ��

Artıları

 • Güçlü sunucular
 • Son derece ölçeklenebilir

Eksileri

 • Teknisyenler için daha fazlası

Bayi barındıran Avustralya haritası

İhtiyaçlarınız için en iyi satıcı barındırma nasıl seçilir?

İşletmeniz için doğru Avustralya bayi barındırma planını seçmek, mükemmel sunucular aracılığıyla size sorunsuz yelken ve pasif gelir sağlar & destek veya… baş ağrısı & kötü destek, sık karşılaşılan kapalı kalma süresi, saldırıya uğramış sunucular vb. nedeniyle kar kaybı. Anında gönül rahatlığı için ilk 5 şirketimizden birini seçebilir veya Avustralya’daki en ucuz satıcı planlarını sunan farklı web sunucularını araştırmaya başlayabilirsiniz (ayrıca İngiltere bayi hosting karşılaştırması yaptı ve ihtiyacınız olması durumunda ABD bayi hosting listesi yaptı). Bu rotaya giderseniz, bunlar bir ev sahibi seçerken dikkat edilmesi gereken özelliklerdir, tadını çıkarın! Bu, örneğin SiteGround incelememizde kullandığımız işlemle aynıdır.

Maliyet: Web barındırma bayi planları

Bayi barındırma üzerinde ne kadar harcama yapabileceğinizi belirlemek genellikle en zor kısmıdır, çoğunuz muhtemelen yeni başlıyorsanız oldukça ucuz bir bayi barındırma planı arıyorsunuz (asla paylaşılan barındırma çeşidinin ucuz bir web sitesi barındırma planı almıyorsunuz) Müşterilerinizi barındırmak için, daha sonra iyi bir satıcı hesabı aldığınızda bunları daha sonra taşımak zorunda kalacaksınız – ve hayır, kesinlikle ücretsiz istemci barındırma için iyi ücretsiz web bulamazsınız). Başlangıç ​​müşterilerinin miktarından, ne kadar ücret / müşteri planladığınıza ve ne kadar alan / müşteri ayırmak istediğinize kadar çeşitli faktörlere bağlıdır. Önce bunu çözmeniz gerekecek! Farklı müşteriler için farklı planlar oluşturmak yararlıdır, küçük olanlar 1gb alan, orta olanlar 3gb ve büyük müşteriler hatta 10gb’dir. Neyse ki bant genişliği sınırlamaları genellikle alandan daha küçük bir sorundur, bu da bizi bir sonraki noktaya götürür.

Bant genişliği / Alan sınırlamaları

Çoğu barındırma şirketi oynamak için çok fazla bant genişliği sunarken, alan genellikle izin verilen hesapların yanı sıra, dikkat edilmesi gereken bir numaradır, bu, bayi barındırma için kaç müşteri koyabileceğinize karar verecek olan olacaktır plan.

Avustralya’da Cpanel / WHM Hosting

Her zaman Avustralyalı bayi ev sahiplerimin WHM olduğundan emin olun. Muhtemelen bildiğiniz gibi, Cpanel hemen hemen kontrol panellerinde endüstri standardıdır. WHM (Web Ana Bilgisayar Yöneticisi) oluşturmanıza olanak tanıyan bir hesap yönetim sistemidir & müşterileriniz için tek tek Cpanel hesaplarını yönetin. Paketler kurabilir, sınırlamalar koyabilir, kullanım istatistiklerini görüntüleyebilir, toplu yükseltme / eski sürüme geçirme hesaplarını ve sooooo’yu çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Her kimin WHM kullandığından emin olun, müşteri hesaplarını yönetmeyi çok kolaylaştırır. (Hatta ucuz satıcı barındırma şirketleri WHM olmalıdır).

Sunucu Konumu

Müşterileriniz Avustralya merkezli ise, sunucunun gerçekten yakın olduğundan emin olun veya Avustralya’da bunu düşünmeyin (elbette diğer hedef kitleler için de aynı şey geçerlidir, aslında aşağıdaki ülkeler için ilk 3’ü barındıran bir web yaptık: Yeni Zelanda, İngiltere, Kanada, İrlanda, & Singapur). Denizaşırı bir müşteri edinirseniz, olası gecikmeleri azaltmak için CloudFlare kullanabilirsiniz.

uptime

Oldukça düz,% 99,9 çalışma süresi talep ederse, yedekleyebileceklerinden emin olun, ilk 5’teki her web barındırma harika bir iş çıkarıyor.

Müşteri desteği

Kaçınılmaz olarak, sorunlarınız olacaktır, bu yüzden sonunda iyi bir desteğe sahip olmak şart! Sadece seçtiğiniz satıcının 7/24 desteği olmadığı için istemcileri bekletmek istemezsiniz. Bu yüzden seçeneklerine bakın ve telefon desteği, canlı sohbet olduklarından emin olun & 7/24 destek. Açıkçası, bulabileceğiniz en ucuz satıcı barındırma şirketi ile gidiyorsanız, destek eksik olacak.

Hesap Sayısı

Akılda tutulması gereken önemli bir nokta, kaç müşteri kurabilirsiniz? Sayıları toplarsanız, her müşteri ne kadar alan kaplar? Bayi planının daha fazla müşteri için izin vermesi daha iyi olur, çünkü daha az yer / müşteri sunmayla kurtulabilirsiniz? Örneğin, plan 50 GB alana ve en fazla 25 hesaba izin veriyorsa, her müşteri 2 GB alır. İlk 3’teki her web barındırma sahibinin izin verilen alan ile hesap sayısı arasındaki dengenin güzel olduğundan emin olduk.

Diğer özellikler / teknik özellikler

Göz atmak için diğer noktalar RAM (1 gb oldukça iyi, en az 500mb), Disk IO (2mb / s iyi), sunucu hızı (SSD? LiteSpeed?), CPU (kaç çekirdek), günlük yedekler, vb. Ayrıca kullanışlı olan, WordPress, Joomla, vb. 1 tıklama yükleme komut dosyalarıyla yükleme yeteneğidir, ancak bunlar Cpanel ile standart olarak gelmelidir. Çok paranız varsa, güçlü bir VPS’ye veya daha güçlü bir özel sunucuya bakın!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map