Avustralya İçin En İyi E-ticaret Barındırma

Çok sayıda barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (sayısız yan projemiz var ve denemeyi seviyoruz), harika bir web barındırma sistemini neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz var. Web barındırma sağlayıcınızın kalitesi online mağaza potansiyel başarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir.


Örneğin, web sitesi hızını ele alalım, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hâlâ yüklediği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor… ev sahibi yaşamsal!

Bunlar Avustralya için en iyi e-ticaret barındırma sağlayıcılarımız, bankayı bozmadan gerçek kalitede hosting.

Kenar notu: 1 numaramızda geçici% 67 indirim var! Sürece yakala!

İçeriğimize bağlantı veren tanınmış markalardan / sitelerden birkaçı:

Eşyalarımızı biliyoruz, birçok referansımızın küçük bir örneği:

Tom tutkulu ve müşterilerinin ihtiyaçlarını hızla anlıyor. Yepyeni web sitemi nasıl kullanacağım konusunda bilgi paylaşma ve beni becerme isteğini gerçekten takdir ettim. Teşekkürler Tom!

Sally Mac
İçindekiler

MangoMatter mevcut web sitemizi tasarlamayı çok kolaylaştırdı. Tom, ilk konsültasyondan tamamlanmaya kadar kişisel olarak dahil edildi ve gerekli olabilecek herhangi bir ince ayar için hala kullanılabilir.!

Demitrios Lecatsas
Taze Saç

Tom’u web sitemizi tasarlaması için seçtik çünkü tasarladığı diğer web sitelerinin stilini beğendik. Tüm süreç stressizdi. Tom çok yardımcı oldu ve bizim birden fazla istek hiçbiri çok fazla sorun oldu. Tom, çalışmaktan zevk alıyor. Bizim için yaptığı web sitesini seviyoruz, kullanımı çok kolay ve harika görünüyor.

Carl Olive
bahar!

Mango Madde ile deneyimlerimiz harikaydı! Tom’la çalışmak çok kolay, olumlu, verimli ve yaptığı işte açıkça parlak. Şiddetle tavsiye edilir.

Lucy Reeves
Nerede Olur?

Tom’a yeni şirket web sitemizi geliştirdik ve sonuçtan çok memnunduk. O sadece özetimizi sunmakla kalmayıp, hiç düşünmeyeceğimiz bazı mükemmel fikirler sunmayı başardı. Hepsinden iyisi, Tom zamanı ile cömerttir ve tavsiye ve destek vermeye hazır olmaya devam eder.

Neil Mackenzie
Enventive

MangoMatter ile çalışmak ne kadar kolay ve sorunsuz bir deneyim! Tom tam olarak neyin peşinde olduğumuzu anladı ve nihai üründen çok etkilendik. Gelecekte MangoMatter’ı tekrar seçmekte tereddüt etmem.

Tyson King
Direktör / Plumbrite Çözümleri

MangoMatter’dan Tom, Web sitemi kurmak için son derece yararlı, profesyonel ve büyük destek oldu, bilgi zenginliği ve çok verimli. MangoMatter tavsiye hiç tereddüt var ve zaten yaptım.

Michelle Watson
tamir ederim

Web hosting incelemelerini analiz ettik & Böylece Avustralya için en iyi e-ticaret web barındırma şirketlerinin bir listesi sonuçlanan zorunda kalmazsınız. Aşağıdaki tablo, bize göre, derecelendirmeye göre sıralanmış, maliyeti / ay ayrıntılarını gösteren en iyi 5 e-ticaret ana bilgisayarına üst düzey bir genel bakış sunar., & ne kadar disk alanı sunduklarını. Ayrıca ilk 3’ümüzü aldık ve masanın hemen altında ayrı ayrı inceledik.

E-ticaret için En İyi Web Hosting: Top 5 – Mayıs 2020

Web Hosting Şirketi Genel DerecelendirmeFiyat / ay. (en ucuz) Disk AlanıÖzelliklerYorumlarWeb sitesi
siteground2AUD 4.95 (Geçici% 67 indirim, 14.95 $ ‘dan düştü)10 GB
 • Kullanımı kolay
 • Çok hızlı sunucular
 • Büyük destek!
 • 30-gün para iade garantisi
 • WordPress tarafından önerilen resmi = kazanan!
SiteGround İncelemesi
A2HostingLogo3,92 USD (5,22 AUD civarında)Sınırsız
 • Sınırsız Disk Alanı
 • WordPress ile harika
A2 Hosting İncelemesi
hostgator2,75 USD (yaklaşık 3,70 AUD)Sınırsız
 • Çok ucuz
 • Sınırsız Disk Alanı! <- ABD merkezli sunucular olsa da, daha yavaş yükleme süreleri.
 • Yalnızca 1 siteye izin verir
Hostgator İncelemesi
PanthurLogo5 TL10 GB
 • Harika performans
 • Çok seçenek var.
Panthur İncelemesi

Aslında uygun fiyatlı iyi bir web barındırma bulmak kolay değildir ve bir Excel sihirbazı değilseniz, tüm farklı barındırma özelliklerini (bant genişliği, disk alanı, kullanılabilirlik, destek, incelemeler vb.Gibi) karşılaştırarak biraz bunaltıcı olabilir. ). Zihninizi rahatlatmak için, Avustralya için saçma hosting fiyatları talep etmeyen, ancak hala istediğiniz herhangi bir e-ticaret sitesini çalıştıracak performansa sahip harika e-ticaret barındırma sağlayıcıları var..

İlk 3’ümüzü aşağıda biraz daha ayrıntılı bir şekilde inceledik. En iyi web barındırıcılarını sıralamak için aşağıdaki ölçütleri kullandık: Kullanım Kolaylığı, Karşılanabilirlik ve Performans / Güç. Zevk almak!

Tom D.S. – Editör

E-ticaret Web Hosting Karşılaştırması: İlk 3 Ayrıntılı

1. SiteGround

Bu, e-ticaret (ve genel olarak) için tüm zamanların en sevdiğimiz barındırma şirketimizdir, ucuzdurlar, çok güçlü sunuculara sahiptirler (Avustralya siteleri için Singapur) ve en önemlisi, destek birinci sınıftır (son kez ben kontrol edildi, ortalama tepki süresi 10 dakikaydı, ki bu iyi bir şey).

SiteGround ayrıca WordPress tarafından şiddetle tavsiye edilir (çok az hosting şirketi bunu talep edebilir! Tabii ki, onlara attığınız herhangi bir CMS ile başa çıkabilirler), bu mutlak bir beyinsizdir! aman, + Onlar bir .. sahip 30-gün para iade garantisi!

SiteGrounds’un planları ayrıca inanılmaz derecede verimli bir güvenlik sistemi, otomatik yedeklemeler ve ücretsiz SSL (e-ticaret siteleri için çok önemli) gibi birçok harika özellik ile birlikte gelir

3 hosting planı var, en uygun planları sadece başlıyor AUD 4,95 $ / aylık (normal fiyatta geçici% 67)! 

siteground2

  Kazanan – 9.6 / 10

Kullanım kolaylığı

97%

Uygun fiyatta

91%

Performans / Güç

95%

2. A2 Hosting

A2 Hosting, hem performans hem de özelliklerde (sadece biraz daha pahalı) SiteGround’a çok benzer, ayrıca dünya çapında çeşitli darn hızlı sunuculara da sahiptir (Singapur için Avustralya dahil). E-ticaret için, daha yüksek hız için turbo şarjlı sunucular sundukları ve sunucu kaynaklarıyla oldukça esnek oldukları için onları seviyoruz, bu da iyi büyüklükteki mağazaların ipeksi pürüzsüz çalışmasına izin veriyor.

Ayrıca 3 hosting paketi sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor Amerikan Doları 3,92 $ / aylık (başlangıçta 7,99 $ / aylık).

Kullanım kolaylığı

87%

Uygun fiyatta

92%

Performans / Güç

93%

3. HostGator’un

HostGator çok uzun zamandır iş yapıyor, milyonlarca siteye ev sahipliği yapıyor. Sunucuları ABD’deyken, daha yavaş yükleme süreleriyle sonuçlanırken, çok ucuz oldukları için onları listeye koydum. Ve maliyet için elde ettiğiniz değere baktığımızda, oldukça etkileyici.

Bununla birlikte, fazladan 1,5 $ / ayınız varsa, SiteGround’a giderim. Bütçeniz gerçekten sıkıysa HostGator kullanın.

Temel paylaşılan barındırma, bayi barındırma ve bulut barındırma işlemlerine kadar her şeyi sunar.

En ucuz planları aylık 2,75 ABD Doları’ndan başlıyor

Kullanım kolaylığı

86%

Uygun fiyatta

90%

Performans / Güç

82%

e-ticaret avustralya araştırma

Avustralya için e-ticaret web barındırma: Ayrıntılar

Aşağıda, e-ticaret mağazalarının gerekli özelliklerinin, seçebileceğiniz farklı barındırma türlerinin ve web barındırma sağlayıcılarını araştırırken hangi web barındırma özelliklerine dikkat etmeniz gerektiğini belirten bazılarına gireceğiz (ayrıca İngiltere için e-ticaret barındırma ve Kanada için e-ticaret barındırma karşılaştırmaları yaptı). Bunlar, web hosting incelemelerimizi yazarken analiz ettiğimiz şeylerle aynı.

E-Ticaret ve Normal Web Hosting Arasındaki Farklar?

E-ticaret barındırma ve standart web barındırma arasında oldukça az fark vardır. E-ticaret, ortalama bir web sitenizi oluşturmaya kıyasla genellikle daha fazla güvenlik, daha fazla disk alanı, daha fazla veritabanı, daha fazla ölçeklenebilirlik vb.Gibi çevrimiçi mağazalara yöneliktir..

E-ticaret sitelerinin normal web sitelerinden daha fazlasına ihtiyaç duyduğu çeşitli özellikler ve işlevler vardır.

 • SSL
 • Ürünleri depolamak için veritabanı desteği (çoğu site artık veritabanlarını kullanıyor olsa da)
 • Ödeme işleme hizmetleri (veya PayPal’ı kullanarak özel bir portal oluştururken zamandan ve maliyetten tasarruf edebilirsiniz)
 • Alışveriş sepeti yazılımı (bunlardan tonlarca var ve ayrı bir yazı gerektiriyor, ancak WordPress, örneğin, herhangi bir WP sitesini çevrimiçi bir mağazaya dönüştürebilecek Woocommerce eklentisine sahip)
 • Kurşun geçirmez güvenlik

Olduğu söyleniyor, en kaliteli web hosting sağlayıcıları tüm bu hosting teklifleri çoğu için yerleşik, neredeyse bir e-ticarete özgü ana bilgisayar için arama ihtiyacını ortadan kaldırır. Bu şu şeyleri hakkında aşağıdaki tavsiyelerin çoğu, normal bir web barındırma için de arama uygulayabilirsiniz anlamına gelir.

Bir E-Ticaret Sunucusu Ararken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıda, araştırmanızı yaparken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey bulacaksınız, sağlayıcı listemize göre sıralarken baktığımız şeylerle aynı.

Barındırma Türleri

Orada oldukça farklı hosting türleri bir sürü vardır. Çoğu kişi, en uygun fiyatlı olduğu ve ana bilgisayarın kendisine bağlı olarak oldukça fazla trafik işleyebildiği için paylaşılan barındırma ihtiyacı vardır. Daha sonra oradan, bulut, vps veya özel bir sunucuya seviye atlayabilirsiniz … bunların hepsi daha büyük mağazalar ve daha fazla trafikle başa çıkabilir, ancak daha yüksek bir fiyat etiketi ile birlikte gelirler. Elbette, paylaşılan barındırma ile başlayabilir ve ölçeklendirmeniz gerektiğinde daha sonra yükseltebilirsiniz..

Paylaşılan Evsahipliği

En yaygın ve en ucuz plan türü hosting paylaştı. Birden fazla sunucu arasında paylaşılır, yani işletme sahiplerinin kaynaklarını başkalarıyla paylaşması gerekir. Buna veri paylaşımı, bellek, disk alanı, CPU zamanı vb. Dahildir. İşletmenizin büyüklüğüne bağlı olarak bu, sitenizin yavaşlamasına neden olabilir.

Artıları

 • En ucuz seçenek
 • Kullanımı kolay
 • Minimum teknik bilgi gerektirir

Eksileri

 • Sunucu başına birden fazla site
 • Sitenizin performansı üzerinde tam denetime sahip olmayacaksınız

Bulut Barındırma

Bu tür ana bilgisayar, neredeyse teknoloji meraklıları için mükemmel bir seçenek haline getirilmiştir. Bu hizmetin müşterileri bu hizmeti ihtiyaç duydukları kadar kullanabilir ve yalnızca kullandıkları kadar ödeyebilir. Bu, özellikle normal hostingin aksine, tüm kaynaklarınızı ve donanımınızı sanal olarak aldığınız için uygun maliyetli bir seçenektir.

Artıları

 • Sadece kullandığınız kadar ödersiniz
 • Maliyet etkin

Eksileri

 • Gelişmiş teknik bilgi gerektirir

VPS Ana Bilgisayarı

Sanal Özel Sunucu genellikle özel ve paylaşılan bir barındırma arasındaki orta yol olarak tanımlanır. Paylaşılan barındırmadan çok farklı olan bu özel barındırma türü, tek bir fiziksel sunucu üzerinde birkaç sanal sunucu oluşturur. Genellikle şirketler tarafından sunulan 2 çeşit VPS barındırma vardır: kendinden yönetilen VPS ve yönetilen VPS.

İkisi arasındaki fark, kendi kendini yöneten kullanıcılara sunucu üzerinden tam olarak yönetilirken yönetilemez. Barındırma şirketi çoğu teknik şeyi ele alacak ve işletme sahipleri esas olarak işlerine odaklanabilir. Yönetilen daha pahalıdır.

Artıları

 • Başkalarıyla paylaşmak zorunda değilsiniz
 • Paylaşımlı barındırmadan daha güçlü
 • Daha iyi performans

Eksileri

 • Daha yüksek maliyet

Özel Hosting

Tam olarak göründüğü gibi, özel bir ana bilgisayar, bir web sitesi için özel olarak yapılmış bir sunucudur. Yukarıda verilen ana bilgisayarların en güçlü seçimidir, çünkü size tamamen çalışan bir sunucu veren kaynakları başkalarıyla paylaşmak zorunda kalmazsınız..

Artıları

 • İstemciler sunucu üzerinde tam denetime sahiptir
 • Olağanüstü performans

Eksileri

 • Pahalı
 • Daha çok sorumluluk

WordPress

WordPress için birçok e-ticaret web barındırma seçeneği vardır, birçok eklentisinden biri (daha önce bahsettiğimiz Woocommerce gibi). Bu, WordPress’i destekleyen hemen hemen her ana bilgisayarın bir e-ticaret sitesini barındırabileceği ve bir e-ticaret ana bilgisayarının aramasını oldukça kolay hale getireceği anlamına gelir

Sunucu Konumu ve Hızı

Yakındaki bir bölgede yüksek hızlı bir sunucu aramalısınız. Avustralya’da yaşıyorsanız, bir web barındırma sağlayıcısının Avustralya’ya yakın veya en azından yakın olmasını istersiniz. Bu size daha hızlı yükleme süreleri verir ve barındırma sağlayıcınız farklı bir ülkedeyse, Singapur kesinlikle iyi ve çoğu durumda Avustralya’da barındırmaktan daha hızlı olduğu gibi gecikmeler yaşamayacaksınız..

Destek

Güvenilir bir barındırma sağlayıcısı ararken güçlü ve duyarlı bir müşteri destek ekibi şarttır. Bir şey olması gerektiği gibi çalışmıyorsa veya bir sorun yaşıyorsanız, günün her saatinde size yardımcı olabilecek bir uzman ekibi istersiniz. Çoğu sağlayıcı canlı sohbet, telefon desteği ve 7/24 kullanılabilirlik sunar.

Disk alanı

Sunucunuzda ne kadar çok depolama alanı yüklerseniz o kadar çok dosya / ürün yükleyebilirsiniz. Küçük e-ticaret siteleri için birkaç GB’den fazla disk alanına ihtiyacınız olmayacak, ancak daha büyük olanlar için daha büyük disk alanı ve depolama kapasitesine sahip güvenilir bir barındırma planına ihtiyacınız var.

SSL Nedir ve E-Ticaret için Neden Önemli??

Güvenli Yuva Katmanı (SSL) sertifikası kullanmak, sitenizi güvenli hale getirmenin iyi bir yoludur. Bu, tüm web siteleri için bir seçenek olmaktan ziyade bir gereklilik haline geliyor. SSL olmayan siteler, Google gibi arama motorları tarafından güvenli değil olarak işaretlenir. Bu nedenle, bir e-ticaret işletmesi için çok önemlidir.

SSL, web barındırıcıları ve istemciler arasında şifreli bağlantılar oluşturmak için kullanılır. Sonuç olarak, kişisel bilgilerin güvenli bir şekilde iletilmesine izin verir.

uptime

Çevrimiçi mağazanızın sorunsuz bir şekilde çalışmasını ve tüketiciler tarafından her zaman kullanılabilir olmasını sağlamak için, cömert bir bant genişliği ile birlikte en az% 99 çalışma süresine ihtiyacınız vardır. Web barındırma şirketinizin maksimum sunucu çalışma süresi ile istikrarlı bir sunucu sunmasını istiyorsunuz.

Bir e-ticaret sitesi başlatmak web hosting ücretleri ile birlikte web tasarım maliyetleri göz önüne alındığında biraz pahalı olabilir. Özellikle web sitenizin başarılı olmasını istiyorsanız bu ücretler etrafında bir yolu yoktur.

Ve bu kadar, tüm noktaları kapsamak zor görünebilir, ancak her seferinde bir adım atın. Belki de bir e-tablo oluşturun ve Avustralya için en iyi e-ticaret web barındırma sağlayıcılarının tüm özelliklerini günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map