Arvixe – Sağlam Güvenlik Sağlar

Bir barındırma hizmeti için arama yıldırıcı bir hizmettir. Eğer olsaydım Çıkarmak veri, güvenilirlik, özellikler, maliyet ve insanların kullanmak üzere bir hizmet seçmeye karar verirken bakması gereken diğer tüm şeyler – Kararımı tamamen isme dayandırırım.


Arvixe_LogoHepimiz ilginç isimlerle hizmet kullanmaktayım. Örneğin Arvixe’yi ele alalım. Ne güzel bir isim. Fransız mı? Vietnamlı mı? Kim söyleyebilir. Muhtemelen Arvixe web sitesi ama burada benimle kal.

Arvixe’nin Fransızca bir kelime olduğunu ve “ar-veex” te telaffuz ettiğini varsayıyorum – AMA – ar-vikes demek çok daha eğlenceli.

Benimle söyle – Arvixe.

Ne kadar eğlenceli! Huzurlu balıkçı köyüne saldıran kötü gremlinleri öldürmek için kullandığın efsanevi bir savaş baltası gibi geliyor.

Haydi serin isimlerinin yutturmacaya uygun olup olmadığını görün web barındırma söz konusu olduğunda.

TLDR;

Arvixe, üst düzey güvenlik sağlayan tek seçenek değil, ancak web barındırmada değer verirseniz bu hizmet konuşmada olmalı. Yüksek fiyat ve yıldız yükleme süresinden daha azı endişe kaynağıdır, ancak gelişmiş kodlama özellikleri bunu sizin için alakasız hale getirebilir.

Analitik Yaklaşımımız

Hosting sağlayıcıları hakkındaki incelemelerimiz, kendi örnek web projelerimizle aylarca süren testlerde derlenen sabit sayılara dayanmaktadır..

Arvixe ile ortalama performans seviyelerini belirlemek için Kanada, ABD ve Avrupa’daki veri merkezlerinden bir dizi test yaptık. Bu bilgilerle, bunları diğer bulut sağlayıcılarıyla karşılaştırabilir ve önerilerde bulunabiliriz.

Zor Bilim

Bir web barındırma sağlayıcısının performansını test ederken, farklı konumların değişen yerel ağ hızlarına sahip olması nedeniyle coğrafi olarak yayılması önemlidir.

Arvixe’yi değerlendirirken, veri merkezlerinden neler bekleyebileceğiniz konusunda iyi bir genel izlenim vermek için birkaç büyük Kanada şehrinden testler yaptık. İşte düz sayılar:

 • Montreal

  Çalışma zamanı – % 98.9
  Yükleme zamanı – 2,612Ms

 • Toronto

  Çalışma zamanı – % 98.7
  Yükleme zamanı – 2,532Ms

 • Vancouver

  Çalışma zamanı – % 98.8
  Yükleme zamanı – 2,885Ms

 • Winnipeg

  Çalışma zamanı – % 97.9
  Yükleme zamanı – 2,758Ms

Çalışma süresi ne anlama geliyor??
 • Çalışma Süresi – Barındırma sağlayıcısının çevrimiçi ve normal şekilde çalıştığı toplam süreyi belirten bir yüzde.
 • Montreal’in% 98,9 çalışma süresi – iPage hizmetleri Montreal kullanıcıları için% 1,1 oranında anormal bir şekilde çalışıyordu. Matematik şuna eşittir 96 saat kesinti süresi bir yıl boyunca.
 • Bunun kullanılabilirlik için anlamı – Yüzde noktasının bir kısmı web sitenizin kullanılabilirliğinde önemli bir fark yaratabilir
 • İyi çalışma süreleri – Çalışma süresini düşünüyoruz % 98’in üzerinde metrikler.
Yükleme süresi ne anlama geliyor??
 • Yükleme süresi – Gerçek hız ölçümleri.
 • Ölçüm birimi – Yukarıda verilen süreler milisaniye cinsinden ölçülür ve tam bir isteğin uzunluğunu ve bir bulut web sunucusuna yanıt süresini kapsar.
 • Bu nasıl test edilir – Derlenen sayılar, Google Chrome, Mozilla Firefox ve Microsoft Internet Explorer gibi çeşitli tarayıcılarla iPage’in platformuyla yapılan aylar boyunca yapılan ortalama testlerdir..
 • Diğer değişkenler – Web sitenizin son kullanıcıları, yerel ağ hızı, tarayıcı davranışı ve sunucu trafiği de dahil olmak üzere çeşitli faktörler nedeniyle yanıt sürelerinde bazı farklılıklar gösterebilir.
 • İyi yükleme süreleri – 2.000 milisaniye veya daha düşük ortalama yükleme süreleri yüksek performans olarak kabul edilir.

yükleme süresi önemi

Daha yavaş yanıt sürelerine sahip barındırma sağlayıcılarının kullanımı risklidir, çünkü okuyucularınız ve müşteriniz gecikmelerden rahatsız olabilir ve bunun yerine diğer sitelere göz atmayı seçebilir.

Araştırmamıza daha derin bir dalış yapmak, barındırma sağlayıcılarının tüm harita üzerinde olduğunu gösterecektir..

Arvixe’nin test sonuçları, çalışma süresinde ortalamanın üzerinde ve yükleme süresinde ortalamanın altındaydı. Diğer hosting sağlayıcıları ile karşılaştırmak araştırma sayfamızı kontrol etmekten çekinmeyin.

Böylece soru,, oranları ve özellikleri hala blogunuzu barındırmak için ilgi çekici bir seçim yapmak için yeterince iyi?

Para Önemlidir – Arvixe Fiyatlandırması

Tamam – savaş baltaları satmaya karar verdik. Arvixe adında bir barındırma hizmeti kullanıyor olabileceğiniz için bunların hiçbirini Arvixe olarak adlandırmanız gerekmez. Kafa karıştırıcı olabilir.

Bu günlerde, küçük bir bütçeyle bir web projesi yürütmek mümkün – savaş baltaları ucuz değil – ama yine de aldığınızdan emin olmanız gerekiyor barındırma sağlayıcınızdan iyi performans ve destek.

Faturalandırma uygulamalarında çok net olan ve hiçbir gizli ücreti olmayan bir barındırma sağlayıcısı kullanmak önemlidir. Bununla birlikte, Arvixe’nin planlarına ve fiyatlandırmasına bir bakış:

arvixe fiyatlandırma planları

Web sitelerinde, Arvixe tekliflerini iki plana ayırıyor, ancak kurulum bundan biraz daha kafa karıştırıcı.

Her şeyden önce, müşterileri Linux ve Windows ortamları arasında seçim yapmaya zorlarlar. İstedikleri platformu istediklerini bilen derin teknik bilgiye sahip insanlar için harika, ancak web sitesi geliştirmeden daha yeni olanlar için kafa karıştırıcı olabilir.

Çoğu Kanada müşterisi, özellikle bu planların fiyatları daha ucuz olduğu için Linux seçeneğiyle daha iyi olacak. Buradan, Kişisel Sınıf veya Kişisel Sınıf Pro seçenekleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Kenar notu: Business Class, Reseller Class, VPS Class ve Dedicated Class gibi başka sürümler de sunarlar. Her sürüm standart ve profesyonel seçeneklerle gelir. Biz gidiyoruz Personal Class’a bağlı kal çoğu kullanıcı bu seçeneği tercih edeceğinden.

İki plan arasındaki tek önem, Kişisel Sınıf’ın sizi altı alan adı bağlantısıyla sınırlaması, Kişisel Sınıf Pro seçeneği ise Arvixe’nin veri merkezinde sınırsız alan adı.

Daha fazla özellik ekledikçe Arvixe ile faturaların hızla büyüyeceğini unutmayın. Örneğin, WordPress’i Arvixe ile kullanmak genellikle ayda 7 dolara mal olur.

Arvixe’nin en iyi ödeme oranlarını kilitlemek için bir iptal edilemeyen iki yıllık plan.

İncelediğimiz diğer barındırma hizmetlerinin aksine Arvixe ile yararlanacak özel bir tanıtım fiyatı yoktur.

Özellikleri

Platformlarına daha fazla müşteri çekmek için Arvixe, hosting planlarına dahil olan bir dizi ekstra özelliğe sahiptir. Aşağıdaki ekran görüntüsü, öne çıkanlardan bazılarını yakalar.

arvixe ana sayfası

Arvixe, web sitelerinde, Personal Class veya Personal Class Pro planını seçip seçmediklerine bakılmaksızın, tüm müşterilerine sunulan web sitesi oluşturma aracı hakkında büyük bir anlaşma yapar..

Araç, yeni kullanıcıların sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak web sitelerini tasarlamalarına yardımcı olur. Harika bir çözüm gibi geliyor, ama laggy ve buggy bulduk Wix ve diğer en iyi web sitesi oluşturucularıyla karşılaştırıldığında.

Bu, Arvixe’nin uygun bir seçenek olmadığını söylemek değil, web sitesi oluşturucularına göre başka bir yere bakmak daha iyi bir fikir olabilir.

Arvixe ayrıca e-posta yönetimi için birkaç farklı özellik sunar. Abonelik planları, alan adınızı gelen ve giden postalara bağlayabilmeniz için posta kutusu alanı içerir. Buna ek olarak, farklı e-posta pazarlama araçları kurabilirsiniz. Bu, web girişiminizi genişlettiğinizde ve e-posta üzerinden reklam yayınlamaya başlamak istediğinizde yardımcı olabilir.

Arvixe ile dikkat edilmesi gereken en önemli şey, web tarayıcıları ve sunucular arasındaki iletimleri şifreleyen protokol olan SSL’yi işleme biçimidir. Birçok barındırma sağlayıcısı, paketleriyle birlikte bir SSL sertifikası içerir, aksi takdirde Let’s Encrypt aracılığıyla ücretsiz bir tane oluşturmanıza yardımcı olur. Ancak Arvixe, web sitenizi güvence altına almak için sizden yılda 25,00 dolar.

Ayrıca sizden ayda 20 $ ‘lık “Öncelikli Destek” için ücret alırlar. Çoğu barındırma hizmetinde destek dahil edilmesi gereken bir öncelik olması gerektiğinden, bu uygulamanın hayranı değilim. Destek için daha fazla ödeme yapmanın mantıklı olduğu tek şey kurumsal düzeydedir.

Bahsetmeye değer diğer özellikler (daha fazla fiyatlandırma sayfasında görülebilir) aşağıda ele alınmıştır:

Arvixe’nin özelliklerine bakarak bu web hosting yeni başlayanlar insanlarda pazarlanmaktadır ortaya koymaktadır. Kodlama, özellikler sayfasında yüksek bir önceliktir.

Olumlu

Yeni başlayanlar Arvixe ile kilitlenecek çok fazla pozitif bulamayacaklar. Bununla birlikte, ileri düzey kullanıcılar hizmet hakkında hoşunuza gidecek birkaç şey bulacaklar.

Gelişmiş özellikler

Ücretsiz kuponların yanı sıra – yukarıdaki grafiğe başvurursanız Arvixe daha gelişmiş bir pazara yönelik birçok özellik sunar.

Fiyatlandırmanın ayarlanma şekli bile, özellikle daha yüksek seviyeli planlarda daha ileri düzey kullanıcılara önem verdiklerini görmeyi kolaylaştırır.

Arvixe kullanmaya karar verirken, geliştirme özelliklerine vurgu yaparak farklı kodlar dağıtabilmek önemli bir faktördür..

Güvenlik

Bu benim en sevdiğim Arvixe yönü. Arvixe ile ücretsiz alınan güvenlik önlemleri diğer barındırma sağlayıcılarının üstünde ve ötesinde.

Özelleştirilmiş DDoS saldırı yanıtı, günlük web sitelerinde en yaygın saldırı biçimleri olarak görmek harika.

Ayrıca güvenli giriş / çıkış, ağ izleme, güvenlik duvarı, kaba kuvvet algılama ve gece güvenlik güncellemeleri sunar.

Hepsinden önemlisi günlük yedeklemeler sağlayın ki bu çılgın bir değer katar.

Olumsuz

Güvenlik bir numaralı önceliğinizse, bu negatifler sizin için hiç önemli olmayabilir.

Başlangıç ​​Düzeyi Değil

Yeni başlasaydım Arvixe’ye dokunmazdım. Arvixe’nin sunduğu ürünlerle ilgili her şey aşırı karmaşık. Çok fazla ön bilgiye sahip biri kafa karıştırmayacak, ancak yine de kullanıcı dostu değil – basitleştirmeleri gerekiyor.

Ortalama yükleme süresinden daha yavaş

Daha önce belirtildiği gibi – yükleme süresi Süper önemli. Evet. Süper.

Diğer hizmetlerden daha yavaş veya ortalamanın altında bir hizmet kullanmak o kadar da anlamlı değildir. Bir müşteri veya web sitesi ziyaretçisi bir web sayfasının yüklenmesi için çok uzun süre beklerse sitenizden ayrılacaktır. Bir web sayfasının yüklenmesini ne kadar bekleyeceksiniz?

Bilgi Tabanı ve Müşteri Desteği

Müşteri Hizmetleri - zayıfNe yazık ki, Arvixe bilgi tabanları konusunda beni hayal kırıklığına uğrattı. Çok fazla konu yokmuş gibi değil – sadece kapsadıkları konular o kadar alakalı değil.

Kapsadıkları ilgili konular çoğu zaman ayrıntılı olarak veya adım adım açıklanmaz. Bilgi tabanı makalelerini incelemenize olanak tanırlar ve incelemeler hoş değildir..

Arvixe ayrıca ücret alıyor öncelikli destek için daha fazla para bu benim için sadece muz. Bir Kanadalı olarak, ödediğim fiyata dahil olan belirli bir düzeyde destek bekliyorum. Temel destekleri oldukça yavaştır ve mevcut öncelikli desteklerine fazla güven duymaz.

Fiyat

Bu pazarda fiyatlandırma söz konusu olduğunda Arvixe notu kaçırdı. Çoğu barındırma hizmeti, ürünü nispeten risksiz kullanmanıza izin veren harika tanıtım oranları sunar.

Arvixe tıpkı – “Hayır, tam fiyatı kontrol et.”

Bunda yanlış bir şey yok ama diğer seçeneklerle rekabet edebilmek için hizmetin buna değmesi gerekiyor.

Özetle

Arvixe kötü bir seçenek değil güvenlik ve gelişmiş kodlama özelliklerine öncelik verirseniz. Ben bir acemi iseniz veya güvenlik ile birlikte barındırma diğer yönleri değer çünkü mevcut hizmetlerin bir sürü var, çünkü Kanada’daki en iyi hosting sağlayıcıları listemize göz atmanızı tavsiye ederim.

SSS

Arvixe kimler var?

Endurance International Group (EIG olarak bilinir) Arvixe’ye sahiptir. Ayrıca BlueHost, HostGator ve iPage gibi diğer web barındırma şirketlerine de sahipler.

Windows’ta Linux barındırma kullanabilir miyim?

Evet, bu sadece kullandığınız sunucunun Linux’ta çalıştırıldığı anlamına gelir. Çoğu durumda Linux barındırma kullanımı gerekir.

Referanslar ve resim kredileri:

 • RazorRank.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map