2020 Kanadalılar için En İyi Bayi Hosting Şirketleri

Bir web sitesi geliştirme veya tasarım ajansı işletiyor musunuz??


Ayda yaklaşık 1.000 $ + (neredeyse) hiçbir iş yapmadan ek bir kazanç elde etmek mi istiyorsunuz??

Eğer öyleyse, o zaman dinlemek isteyeceksiniz.

Hayır, 2.000 dolarlık bir ön yatırım gerektirecek ve sevgili tuttuğunuz herkesin kaçınılmaz yabancılaşmasına neden olacak bir tür kalitesiz MLM planından bahsetmiyorum (en azından… bokunu almak istemeyen herkes).

Hakkında konuşuyorum bayi barındırma.

Ve dilimlenmiş ekmeklerden bu yana en havalı şey olabilir (bunun neden havalı olması gerektiği konusunda hala kafam karışmış olsa da… sadece ekmek mi?)

Bayi Hosting Nedir ve Neden Bakım Yapmalıyım?

Bayi barındırma, dijital ajansınız için nominal çaba ile önemli miktarda gelir elde edebilecek nispeten basit bir kavramdır.

Şöyle çalışır:

Diyelim ki, şu anda hepsi hızlı, güvenilir ve kullanımı kolay web barındırma hizmetleri isteyen 100 küçük web sitesi istemcisine sahipsiniz. Sizi zaten bildikleri, beğendikleri ve güvendikleri için (umarım) çarpıcı ve sezgisel bir web sitesi tasarlamalarına yardımcı oldunuz, doğal olarak ana makineyi kullanmak yerine barındırma satın almaya daha eğilimli olacaklar.

Bu nedenle, önermek üzere olduğumuz satıcılardan birine gidersiniz ve 600 GB bant genişliğine ve yalnızca 20 $ / ay için sınırsız sayıda alana erişim sağlayan bir bayi barındırma paketi satın alırsınız.

Daha sonra, barındırma hizmetlerinizi makul bir fiyatla, örneğin 10 $ / ay (söz konusu web sitesinin sadece 6 GB bant genişliği kullandığını varsayarak) sunarak toplam kazanabilirsiniz. 980 $ / ay net kar … yapmak için neredeyse hiçbir şey.

Oldukça havalı, değil mi?

Biz öyle düşünüyoruz.

Bayi barındırma yoluyla pasif gelir elde etme dünyasına girmenize yardımcı olmak için, bir bayi sağlayıcısında tam olarak neye bakmanız gerektiğini ve en iyi bayi için en iyi 4 tavsiyemizi belirlemenize yardımcı olmak için bu hızlı kılavuzu derledik ana bilgisayarlar.

Hadi dalış yapalım.

TL; DR. Yine de güvenilir çalışma süreleri ve yük hızları (ve bol miktarda ekstra güzellik) sağlayacak en uygun fiyatlı pakete başlamak istiyorsanız, kullanmak isteyeceksiniz A2 Hosting.

Bayi barındırma söz konusu olduğunda, A2 ayda 13,99 $ karşılığında rakipsiz bir 80 GB disk alanı, 800 GB bant genişliği ve özel bir IP sunar (tanıtım teklifi süresince).

Bu tavsiyenin arkasındaki tüm sulu ayrıntıları istiyorsanız veya farklı bir barındırma hizmeti kullanmayı tercih ediyorsanız… O zaman okumaya devam edin (başka ne yapacaksınız? Kedi giflerine bakın)

Her neyse… İşe geri dön.

Bize Neden Güvenmelisiniz?

İyi…

On yıldan fazla bir süredir barındırma hizmetlerini kendi müşterilerimize (900’den fazla) yeniden satıyoruz ve çok piyasadaki en uygun fiyatlı ve güvenilir satıcıları bulma konusuna ilgi gösterdi.

Ama hepsi bu değil.

En üst seviye web sitesi geliştiricileri olarak geçen on yıllık süremiz boyunca, yalnızca herkesin erişemediği çok sayıda veriye benzersiz erişimimiz oldu. Canlı izlemeyi burada görebilirsiniz. 4 adımlı araştırma sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

9 yılın daha iyi kısmı için çalışma sürelerini, yükleme hızlarını, müşteri hizmetleri etkileşimlerini ve daha fazlasını kaydediyoruz ve size # tarafsızları derledik ve paylaştık, böylece size en tarafsız ve doğru bilgileri sunabiliriz bilgi mümkün.

Ayrıca, biz Kanadalıyız. ��

Bayi Web Host’da Neler Arar

Tüm satıcı barındırma sağlayıcıları eşit olarak oluşturulmaz ve En hızlı geri dönülmez bir şekilde yol mevcut müşteri tabanınızı kızdırmak ve güvenlerini sonsuza dek kaybetmek kârınızı en üst düzeye çıkarmak için bulabileceğiniz en ucuz satıcıyı tercih etmektir.

Bayi ve paylaşılan web barındırma dünyasında, “ucuz” ve “bok” kelimeleri hemen hemen eşanlamlı… Bu yüzden her ne pahasına olursa olsun kendini tarif “ücretsiz” hosting sitelerinden uzak yönlendirmek gerekir. Seçilen sağlayıcınızın uygun fiyatlı olduğundan emin olmak isteseniz de, aşağıdaki ölçütleri karşıladığından da emin olmak istersiniz..

Güvenilir Çalışma Zamanları

Söz konusu web sitesi potansiyel müşterilerin içeriğinize gerçekten erişebileceği kadar uzun süre çevrimiçi değilse bir web sitesi kullanmanın bir anlamı yoktur..

Seçtiğiniz herhangi bir satıcı ana bilgisayarının, web siteleri artık çalışmayan hoşnutsuz müşterilerinden 2’de 127 telefon çağrısı almamanız için en az% 99 garantili çalışma süresi sunduğundan emin olmak istersiniz..

Hızlı Yükleme Süreleri

Ortalama bir kullanıcının aramadan vazgeçmeden ve farklı bir kaynak kullanmadan önce bir web sitesinin yüklenmesi için yalnızca 3 saniye bekleyeceği göz önüne alındığında, web sitenizin (ve müşterinizin web sitelerinin) hızı önemlidir. Ve çok önemli.

İyi bir kural, herhangi bir satıcı barındırma hizmetinin 1.000 Ms’nin altında yükleme süreleri sağlayın (önerdiğimiz hizmetler bundan daha hızlı olsa da).

Mükemmel Müşteri Desteği

Bir web sitesi işletiyorsanız, bir müşteri destek temsilcisinden yardım gerektiren bir sorun veya hıçkırıkla karşılaşma olasılığı yaklaşık% 100’dür (kesin olursak% 114,2’ye yaklaşır). Düzinelerce hatta yüzlerce barındırma paketi satıyorsanız, bu oranlar katlanarak artar.

Herhangi bir satıcı barındırma paketine yatırım yapmadan önce, bunların etkili olduğundan emin olmak istersiniz. 7/24 canlı müşteri desteği bir şeylerin yanlış gittiği kaçınılmaz olayda size yardımcı olmak için.

Uygun Ayarlama

Şu anda hizmet her müşteri ve müşteri benzersiz web barındırma ihtiyaçları olacaktır. Bazılarının diğerlerinden daha fazla bant genişliğine ihtiyacı olacak ve bazıları özel özellikler ve güvenlik protokolleri gerektirir çoğu barındırma hizmeti için standart olmayan.

Bu nedenle, seçtiğiniz satıcı barındırma sağlayıcısı yüksek derecede özelleştirilebilirlik böylece müşterinizin barındırma paketlerinin her birini kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebilirsiniz.

Artık yüksek kaliteli bir satıcı barındırma sağlayıcısında neyi arayacağınızı bildiğinize göre, kişisel tavsiyemize dalalım. (Ancak endişelenmeyin, bu web barındırıcılarının her biri yukarıdaki ölçütlerin tümünü karşılar veya aşar.)

Kanada’daki En İyi 3 Hosting Satıcısı

# 1. A2 Hosting

Özellik Zengin Web / E-posta Ana Bilgisayarı (Biraz Daha Yüksek Fiyat Etiketi ile)

A2 HostingYükleme zamanı: 601S
Çalışma Zamanı: % 99.99
Maliyet: $ 13.19 / ay
Depolama: 30 GB
Destek: 7/24 365 Canlı Sohbet
Para iade garantisi: Evet

Charles Darwin’in ünlü sözleriyle, “Hayatta kalan en hızlı veya en güvenilir bayi barındırma hizmeti sağlayıcısı değil, fiyat için en fazla değeri sağlayan kişi.” (Burada başka kelimelerle yazılmış…)

Deneyimlerimize göre, A2 Hosting, önerilen ana makinelerimizin en hızlı yükleme sürelerini veya en güvenilir çalışma sürelerini sunmaz, şüphesiz ödediğiniz fiyat için en iyi değerdir. A2 Hosting’in SiteGround veya Hostgator’un paketleri üzerinden ayda yaklaşık 5 $ tasarruf edeceğini düşündüğünüzde, performanslarındaki küçük tutarsızlık nominal hale gelir.

Doluyor yeni müşteriler için aylık yalnızca 13,19 ABD doları, A2’nin bayi barındırma paketi, müşterilerinizi mutlu ve cüzdanınızı dolu tutacak mutlak bir çalmadır.

Bir teklif yüksek derecede özelleştirilebilirlik ve 7/24/365 müşteri desteğine erişim (tüm çabalarımıza rağmen) yıllar boyunca tamamen kırılmaz olduğunu kanıtlamış olan. A2’nin bayi barındırma hizmetinden tamamen memnun değilseniz, ‘Herzaman Para İade Garantisi’ ile korunursunuz.

# 2. SiteGround

İkincisi ve Kişisel Favori

SiteGround-logoYükleme zamanı: 475s
Çalışma Zamanı: % 99.99
Maliyet: 45 $ / kredi (toplu indirimler mevcut)
Depolama: 10 GB / hesap
Destek: 7/24 365 Canlı Sohbet
Para iade garantisi: Evet

A2 ve HostGator’dan farklı olarak (bir saniyede daha fazla), SiteGround, aşırı karmaşıklıkta sapkın bir zevk alıyor gibi görünüyor aksi takdirde basit bir işlem…

SiteGround, sınırsız sayıda hesaba sahip belirli bir depolama alanı ve bant genişliği için peşin ödeme yapmak yerine, satın aldığınız her kredinin 10 GB web alanıyla yeni bir barındırma hesabı kurmanıza izin verdiği bir kredi sisteminde çalışır.

Krediler yılda 45 $ ‘dan (veya 3.75 $ / ay) başlar ancak satın aldığınız kredilerin hacmine bağlı olarak yılda 42 $’ a kadar düşmektedir. Kuşkusuz kıvrımlı fiyatlandırma yapısına rağmen, SiteGround makul bir fiyata olağanüstü yüksek kaliteli bir hizmet sunar.

Satın aldığınız her yeni barındırma hesabı / kredisi ölçülmemiş veri aktarımı ile birlikte gelir, sınırsız FTP hesabı, ücretsiz günlük yedeklemeler (gerçek bir cankurtaran), ücretsiz e-posta hesapları, ve bir ücretsiz Cloudflare CDN.

Sunulan tüm bonus hediyeler üzerine, SiteGround 475 ms ortalama yükleme süresi ve% 99,99 garantili çalışma süresi (cehennem gibi kafa karıştırıcı fiyatlandırmasını affetmemizi sağlar) bu listedeki en hızlı ve en güvenilir satıcıdır. ).

SiteGround hayranlarının uzun süredir büyük hayranları olduk ve bayi barındırma hizmetleri son on yılda oluşturdukları sterlin itibarını koruyor.

# 3: HostGator

Olağanüstü Özellikler, Talihsiz Fiyat Etiketi

hostgator

Yükleme zamanı: 657s
Çalışma Zamanı: % 99.99
Maliyet: $ 19.95 / ay
Depolama: 60GB
Destek: 7/24 365 Canlı Sohbet
Para iade garantisi: Evet

Bu listedeki en pahalı satıcı olsalar da, HostGator’un paranız için en büyük patlamayı sağladığını ve sizi ve müşterilerinizi gelecek yıllar için bir jambon olarak mutlu edecek yüksek kaliteli hizmetler sunduğunu iddia ediyoruz (bu benzetmeyi asla anlamadım ). ����

% 99.99 kesintisiz çalışma garantisi (bu listedeki diğer tüm ana bilgisayarlar gibi) ve 657 ms’lik bir yükleme süresi sunarken, HostGator’ın gerçekten parladığı yeni özellikler için ekstra özelliklerin ve bonus güzelliklerinin bolluğu içinde.

Sınırsız e-posta hesabı? Kontrol. ✅

Ölçülmemiş alanlar, alt alanlar ve FTP hesapları? Kontrol. ✅

Akıl almaz derecede iyi müşteri desteği, sorunsuz para iade garantisi, ve bir dizi güvenlik özelliği? Kontrol edin, kontrol edin ve kontrol edin! ✅ ✅ ✅

HostGator’u yıllarca kullandıktan ve inceledikten sonra, kolayca tüm zamanların en sevdiğim bayi barındırma sağlayıcılarımızdan biridir ve orada daha uygun fiyatlı ve güvenilir bir hizmet bulmakta zorlanacaksınız (bize güvenin, baktık).

Son düşünceler

Mevcut müşterilere bayi barındırma paketleri sunmak, başlangıçta beklediğinizden daha zor olabilir, ancak oluşturmak için mükemmel bir yoldur tutarlı ve öngörülebilir pasif gelir… Çılgın yeni bir kodlama becerisi öğrenmeden, gayrimenkul yatırımları yapmadan veya karmaşık kripto para birimlerine dalmadan.

Ve ilk başta ev sahipliği yapan bayi dünyasına atlamaya karar verirseniz, burada önerdiğimizden daha iyi bir sağlayıcı bulmaya çalışmanıza üç kat daha cesaret ederim..

Her zaman olduğu gibi, nihai kararınızı vermeden önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve özen gösterdiğinizden emin olun ve herhangi bir sorunuz, yorumunuz veya endişeniz varsa, bunları aşağıya bırakmaktan çekinmeyin ve size geri döneceğiz mümkün olur olmaz.

Umarım bu yardımcı olmuştur, şimdi oraya çıkın ve bazı hosting paketleri satmaya başlayın!

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

  • En İyi Web Hosting
  • En İyi Web Sitesi Oluşturucu
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector