2020’de Kanada’daki En İyi cPanel Barındırma Sağlayıcıları

İster acemi ister deneyimli bir web yöneticisi olun, cPanel sitenizi yönetmek için en güçlü arayüzlerden biridir. CPanel, sorunsuz ve kolay bir deneyimin anahtarıdır.


Sitenizdeki birçok şeyde gezinmeyi saf mutluluk haline getirir. Sektör genelinde, cPanel neredeyse bir endüstri standardı haline geldi. Bu makalede, 9 en iyi cPanel barındırma sağlayıcıları Kanada’da.

Neden cPanel? CPanel’in Temelleri

cpanel hosting vektör görüntüFarklı ana bilgisayarlara atlamadan önce, bir tanım kesinlikle sırayla. Bir cPanel, ezici yeni başlayanlar olmadan şaşırtıcı miktarda güç sunan hepsi bir arada bir merkezdir.

Arayüzü, sitenizi kontrol etmek için temiz, simge tabanlı düzeni anımsatıyor ve bu da onu tamamen sezgisel bir deneyim haline getiriyor. Çoğu kişi genellikle “kontrol paneli” için basit bir kısaltma için cPanel’i karıştırır.

Bu doğru olsa da, cPanel gerçek bir üründür. Kullanım kolaylığı web hosting için en iyi kontrol panelinden ayırır. Basitçe söylemek gerekirse, cPanel, sitenizi başlık altında yönetmenin en iyi yoludur. Linux üzerinde çalışır, yani çoğu sunucu çalıştırabilir, bol miktarda güç sunar, ve tüm paketi bir kullanımı kolay arayüz.

Henüz ana incelemelerimize bakmadıysanız en iyi web barındırma hizmetleri Kanadalılar için lütfen bu kılavuzu okumadan önce yapın.

Kanada’da en iyi cPanel Hosting Sağlayıcıları – 2020 Yorumlar

1. SiteGround – İstediğiniz

SiteGround olağanüstü bir canavar, web hosting pazarında gizli bir mücevher – ve bir yıl önce keşfetmek şanslıyız. Yenilikçilik konusunda eşsiz bir taahhüdü vardır ve bunu küçük işletmeler için crème de la crème cPanel barındırma sağlayıcısı yapar.

Aslında, birçok işletme sahibi, cPanel barındırma hizmetleri için en iyi seçenek olduğunu iddia ediyor. Verilen diğer cPanel barındırma sağlayıcılarından biraz daha pahalı, ancak her kuruşa değer.

Ayrıca, barındırma hizmetleri aşağıdaki faydaları içerir:

Günlük site güvenlik açıklarınızı takip eder

İnterneti bilgiyi yaymak için kullanma kavramı bazen beraberinde çok sayıda risk getirebilir.

Listenin başında güvenlik açığı var.

SiteGround ile, sitenizde her gezinirken güvenliğinizin olacağından emin olabilirsiniz..

Son derece hızlı

Her ev sahibi muhtemelen son derece hızlı olmakla övünür ve doğruysa sorun olmaz. Ancak doğrudan çekim yapalım – sinsi satıcılardan başka bir şey olduğunu düşünmüyorsanız, bazı iddialar yazıldıkları kağıda değmez.

Aslında, çoğu iddia sadece şudur: iddialar. SiteGround, abonelik listenizi büyütmek için herhangi bir bilgi muhafazasına ihtiyacınız olmadığının farkındadır, böylece olağanüstü hızlar (ve çalışma süresi) saat.

Olağanüstü müşteri memnuniyeti sağlar

SiteGround, müşteri desteğiyle yarısı kadar iyi olmasaydı, muhtemelen yıllar içinde birden fazla müşteri desteği ödülü almazlardı. Olmaktan teknik sorunları gidermede son derece hızlı Sorunun derhal çözülmesine yardımcı olmak için, düzgün çalışmayı sağlamak için hemen hemen her şey iyi ayarlanmıştır.

Sadece hızlı olmak dışında, ancak destek personeli de süper kolay. Böylece, her zaman bir arkadaşınızla sohbet ediyormuş gibi hissedersiniz. Tek fark, bu arkadaşın aslında sitenizin yeteneklerini sizin kadar optimize etmenize önem vermesidir.

% 99,5 kesintisiz çalışma güvenilirliği

İyi bir cPanel sunucusu var çok az kesinti. Güvenilirlik genellikle göz ardı edilir, ancak işinizde önemli sorunlara neden olabilir.

Kesinti süresi söz konusu olduğunda tamamen bağlantıda olmadığınızı söylemiyorum, ancak SiteGround, sitenizin kesinti süresi yaşadığı zamanlarda gelişmiş bir bildirim almanızı sağlar.

Bu nedenlerle (ve SiteGround incelememizde yer alan diğer pek çok nedenden dolayı) yıllardır mutlu müşteriler olduk – ve yakında değiştiğini görmüyorum!

2. A2 Hosting

A2 Hosting başka bir harika cPanel hosting sağlayıcısıdır. Site Alanı’nda büyük bir eğlence değilseniz, A2 Hosting başka bir sağlam seçimdir. Öngörülen tasarımla cPanel’e daha dürüst bir bakış sunuyor, çok az dolaşıyor.

Tasarım, çok fazla olmadan çok büyük bir başarı olan küçük bir alanda tonlarca bilgi toplar. Biraz karmaşık işlemlere rağmen, A2 Hosting incelemesi bize mükemmel bir cPanel uygulaması olduğunu gösteriyor.

Ve en iyi yanı: Kanada’da iyi bir performans sergiliyor. Aslında, dikkate değer şekilde iyi performans gösterdiğini söyleyebilirim SiteGround’dan daha düşük maliyetler, yani SiteGround ile elde edeceğiniz özelliklerin ve avantajların tümü için daha düşük bir fiyat ödersiniz..

Ayrıca, sitenizin doğru bir şekilde görüntülenip görüntülenmediği konusunda endişelenmenize gerek kalmaması için A2 Hosting, sitenizin barındırılmasını sağladı ultra güvenilir sunucular.

3. Dinamik Barındırma

Doğrudan konuya gireceğiz: Dinamik Barındırma tam olarak en iyi seçim değil ama tam olarak kötü değil.

Aslında, kesinlikle bir ev sahibi olduğunu söyleyebilirim. beklentileri aşıyor. 1999 yılından beri sektörde olduklarını, içeride ve dışarıda barındırmayı bildiğini ve bu bilginin hizmetlerinin kalitesinde olduğunu gösteriyor..

Bu ev sahibi hakkında en çok sevdiğimiz şey, 7/24 destek, memnun olmanızı sağlamak için bir saat içinde takip yaparlar.

Dinamik barındırma sayesinde:

% 100 ağ çalışma süresi güvenilirliği

Dinamik Barındırma, tüm sunucularınızda dikkatli olmanızı sağlayan güvenilir bir destek ekibine sahiptir. kesintisiz çalışma süresi.

Anında yanıt

Dinamik Barındırma işleri yavaş yavaş çöktüğünde bir yanıt beklemek ne kadar hoşlanmadığını bilir. Yani, onlar var günün 24 saati her zaman hazır bulunan uzmanlar anında cevap vermek.

Söylemeye gerek yok, ayrıca bir yedeklemeyi geri yüklemek ve ortaya çıkan yapılandırma sorunlarına bir çözüm bulmak için yukarıda ve öteye gidecekler.

Güvenlik taraması ve kötü amaçlı yazılımların kaldırılması

Çoğu cPanel barındırma sağlayıcısı size cennet ve yeryüzü vaat edecek ve her seferinde kesinlikle korunacağınızı garanti edecek.

Bununla birlikte, neredeyse her zaman ince buz üzerinde yürüyormuş gibi hissedeceksiniz. Dinamik Barındırma, % 100 güvenlik gerektiğinde. Telaşa gerek yok. Güçlük yok.

30 günlük% 100 para iade garantisi

Neden para iade garantisi getireceğimizi merak edebilirsiniz, ancak Dinamik Hosting ideal olarak en iyi cPanel barındırma sağlayıcılarından biri olmalıdır.

Ve evet, en iyilerinden biri.

Ne yazık ki, her ihtiyacı karşılamayabilir. Ayrıca, yalnızca sunucuyu deniyorsanız, bunu bilmek iyi olur Memnun kalmazsan paranı geri alabilirsin hizmet ile.

4. Greengeeks

Adil olmak gerekirse, biz Site Guard hakkında rave ederken, şaşırtıcı özellikleri ile dolu bol daha cPanel ana olduğunu itiraf etmeliyim. Listenin başı Yeşil Geeks.

Günde 24 saat uzman desteği,% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi ve 30 günlük para iade garantisi, çok beğenmemeniz durumunda.

GreenGeeks size bir web sitesi kurma konusunda kendinden geçmiş hissetmenizi sağlar. Çevre dostu şirket kendi sınıfındadır. Onun hızlı, ölçeklenebilir ve çevre dostu barındırma özelliği diğer birkaç şirketin bile.

En iyi kısım? Ayrıca cPanel kullanır. Yönetim aslında biraz tarihli, düşük çözünürlüklü simgeler yaşını ortaya koyuyor. Bununla birlikte, görünümün kullanımı belki de daha kolaydır. Simgeler daha fazla göze çarpıyor cesurca sayfada, evrensel renk düzenine uymak yerine.

Bu temel bir cPanel görünümüdür ve HostGator’daki yeniden tasarımlarla karşılaştırıldığında biraz kısalır. Bununla birlikte, sitenizi yönetmeniz için size temiz bir arayüz sağlayan hala en iyi şekilde sadelik.

5. HostGator

Anladım. Muhtemelen gators’ın cPanel barındırma ile ne ilgisi olduğunu merak ediyorsunuz. Keşke bir yanıtım olsaydı …

Ama biz buradayken bakalım ne var HostGator cPanel hosting söz konusu olduğunda muhtemelen sunmak zorunda kalabilirsiniz. Yeni başlayanlar için binlerce çevrimiçi işletme ve blog için ev sahibi seçimi.

Şüphesiz bir sonraki en iyi seçenek haline getirmek. Biz özellikle bu ev sahibi gibi çünkü sağlar mükemmel çalışma süresi güvenilirliği ve hepsi oldukça düşük bir fiyata.

Aynı zamanda kolayca ölçeklenebilir ve sorun yaşarken her zaman yardımcı olmak isteyen son derece güvenilir bir destek ekibine sahiptir..

HostGator, cPanel’i daha da iyi hale getirmek için büyük kaynaklar yatırdı. Bir benzersiz, tescilli tasarım cPanel’de bildiğimiz ve sevdiğimiz arayüzü kullanarak ve yeniliyoruz. Kesinlikle süper-duper tasarımı alarak ve geliştirerek bu ligdeki en iyilerden biri..

CPanel arayüzü diğer cPanel’lere oldukça benzer. Çeşitli seçenekler için stratejik olarak yerleştirilmiş harika simgeler içeren birbiri üzerine yığılmış bölümlere sahiptir..

HostGator hakkında harika olan şey, cPanel’in üstünde bir arama çubuğu ve tüm sayfanın üst tarafında başka bir arama çubuğu bulunmasıdır; burada aradığınızı bulamazsanız HostGator’ın bilgi tabanında arama yapabilirsiniz. Bu küçük bir değişiklik, evet, ancak HostGator’un cPanel ‘i diğer cPanel ana bilgisayarlarından daha kullanıcı dostu yapan bir tweak.

HG’nin cPanel’i hakkında çok sevdiğimiz bir diğer unsur da, MOJO pazarına bağlantı vermeleri ve sol taraftaki seçeneklerde bir başka sekme açmadan pazara gitmenizi sağlayan bir bölüme sahip olmalarıdır..

Bu özellik, cPanel’inizdeki temalar ve eklentiler gibi ürünlere göz atmanıza olanak tanır.

6. WP Motoru

Harika bir bulmanın cPanel barındırma sağlayıcısı sitenizin yeteneklerini optimize etmenin anahtarıdır.

İyi, WP Motoru sitenizin tüm hedeflerine ulaşmanıza yardımcı olacak başka bir şaşırtıcı ana bilgisayar. Daha uygun maliyetli ve uygun fiyatlı bir ev sahibi arıyorsanız, WP Engine kesinlikle o kadar ucuz değil, ancak cPanel hosting söz konusu olduğunda pazar lideri.

Artı, Kanada’daki en hızlı hosting şirketi, bar yok. WP Engine, sitenizin saldırıya uğraması durumunda saldırıya uğraması durumunda tüm tehditleri aktif olarak engelleyen gerçek zamanlı tehdit algılamasına da sahiptir..

Dolayısıyla, şehirdeki en ucuz olmasa da, alacağınız her şey göz önüne alındığında fiyat etiketi garanti edilir. Ayrıca, şirket başka türlü iletişim kurmadıkça, olağanüstü hızlara ve tüm zamanların çalışma süresine de sahiptir..

7. HostPapa

Uygun maliyetli bir cPanel barındırıcısı arıyorsanız, HostPapa mevcut en iyi seçeneklerden biridir.

Bahsettiğimiz diğer ana bilgisayarlara kıyasla biraz daha uzak ama korkunç değil. En önemli olduğunda kesinlikle kesinti süresi olmamasını sağlar.

Bu ev sahibi, bir şeylerin yanlış gitmesi veya işlerin sorunsuz bir şekilde yapılmasına yardımcı olmak için planlanmış bir kesinti olması durumunda uzman desteği de sağlar..

Ayrıca, bilgilerinizin güvenli ve sağlam kalmasını sağlamak için alan adı gizliliği koruması sağlar.

8. HostUpon

Sırada HostUpon var. Ayarlayan şey HostUpon diğer cPanel ev sahiplerinin yanı sıra şirketin destek almak için çeşitli seçenekler sunmasıdır. Buna telefon desteği, çevrimiçi canlı sohbet, bilet gönderme ve 24 saat ağ durumu dahildir.

Bir süredir ev sahipliği yaptıkları da açıktır ve bu nedenle oyundaki deneyimli uzmanlardan mutlak olarak en iyi şekilde yararlandığınızdan emin olabilirsiniz. Bunu olağanüstü hızlar ve fiyatlandırmada kilitli, ve göreceksiniz ki HostUpon kesinlikle kazanan.

9. Web Hosting Kanada

Montreal merkezli, WHC.ca yaklaşık on yıldır cPanel hosting hizmeti vermektedir.

Bu kadar tecrübeyle, oyunlarında pratik olarak iyi olan bir ana bilgisayardan güvenilir hizmet aldığınızdan emin olabilirsiniz..

Bu ana bilgisayar şunları sağlar: 7/24 uzman müşteri desteği her zaman kapsama girdiğinizden ve Vancouver ve Montreal’de daha yüksek yükleme hızları anlamına gelen veri merkezlerine sahip olduğunuzdan emin olmak için.

Ayrıca, oldukça ucuz.

CPanel Hosting Seçim Kriterlerimiz

Sunucu Konumu

kontrol listesi vektörSunucu konumu çoğu zaman göz ardı edilir, ancak yükleme sürelerini önemli ölçüde etkiler. Sunucu kullanıcılara ne kadar yakınsa, bilgi göndermek veya almak o kadar hızlı olur.

uptime

Kesinti nedeniyle müşterilerinizle yüzleşmek istemiyorsanız, bir cPanel barındırma sağlayıcısı seçerken çalışma süresi güvenilirliği kesinlikle kartlarda olmalıdır.

Destek

Ardından, desteği dikkate almanız gerekir. Destek burada idealdir, çünkü şehirdeki en iyi ev sahibiyle sözleşme yapmış olsanız da, arada sırada ortaya çıkan sorunların olasılığını gerçekten kontrol edemezsiniz..

Ancak, cPanel ana makine sağlayıcısının mükemmel bir destek ekibi varsa, ihtiyacınız olduğunda yardım alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fiyatlandırma

CPanel ev sahiplerinin oldukça kuruşa mal olduğu açıktır. Ayrıca, bir bütçeniz varsa, sağlayıcıların çoğunun talep ettiği kadar ödemek istemeyebilirsiniz. Bu nedenle, en ucuz seçeneği arayacaksınız.

Bununla birlikte, bir veya iki dolar kaydedebilirken, ağ sorunları ve ihlallere ve spam’lere karşı güvenlik açığıyla da uğraşmanız gerekebilir..

Dedikleri gibi, sizin için ne ödeme olsun. Kaliteli hizmet almak ve hala sizin araçlarınız içinde kalmak sağlamak için bazı çok pahalı olmayan ana bilgisayarlar da dahil. Bu şekilde, yine de sizin için bir kazan-kazan durumu olacak.

Paketleme

Hepsi bu kadar millet! Dokuz en iyi cPanel barındırma sağlayıcıları orada bulacaksınız. Düşünülmesi gereken pek çok sunucu var…

Ancak hata yapmayın; site yeteneklerinizi optimize etmek için harikalar yaratacaklar.

İşletmenizi büyütme ve sitenizi optimize etme konusunda iyi şanslar!

Referanslar ve resim kredileri:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector