2020’de En İyi 4 Özel Sunucu (En Güvenilir Çalışma Süresi ve Hız)

Ortalama bir blog yazarı veya küçük işletme sahibi için pahalı bir özel sunucuya yükseltme, boşuna nihai egzersizdir.


Şaşırtıcı bir şekle kavuşmak için yeni bir yıl kararı almak, ardından Şubat ayında spor salonuna üyeliğinizi iptal etmek ve en son kas büyümesi veya yağ kaybı takviyeleri için 2.000 dolar üflemek gibi. ��

Herhangi bir ilerleme kaydetmeyeceksiniz ve bu süreçte sadece bir miktar para kaybedeceksiniz.

Ancak, önemli miktarda trafik (ayda 50.000’den fazla benzersiz görüntüleme sayısı) üreten bir web sitesi çalıştırıyorsanız, özel bir barındırma hizmeti, şimşek hızında, kullanıcı dostu ve çılgınca karlı site… Veya web sitenizin yükleme süresi ve güvenliğiyle ilgili çok fazla sorun yaşıyorsanız, kullanıcılarınız Harvey Weinstein’ın partilerinden birine davet ederek bir film yıldızını daha hızlı zıplar (çok yakında?)

Trafik yoğunluğu yüksek bir işletme web sitesi işletiyorsanız, ayrılmış barındırma yalnızca iyi bir fikir değildir, zorunludur.

Doğru adanmış barındırma hizmeti, web sitenizin bilgisayar korsanlarından korunmasını sağlar ve görüntüleyenlerinizin her zaman ihtiyaç duydukları içeriğe her zaman erişebileceklerini garanti eder.

(Yeni başlayan ve blogunuz veya freelancer web siteniz için giriş seviyesi barındırma satın almak isteyenleriniz için, en düşük maliyetli web barındırma hizmetleri için önerilerimize göz atabilirsiniz.)

Bu ana bilgisayarları nasıl incelediğimizi ve neler olduğunu açıklamak için birkaç dakikanızı ayıracağım sen özel bir barındırma hizmetinde bakmalısınız, ama benden önce, aceleci olanlar için hızlı bir PSA var …

anladım.

Ortalama bir yetişkinin artık yaklaşık 8 saniye (Japon balığı’ndan daha az) bir dikkat süresi var ve muhtemelen olması gereken yerler ve twit etmek için Tweetler var (ya da çocuklar bu günlerde söylüyorlar), bu yüzden sadece keseceğim kovalamak.

Eğer arıyorsanız en iyi özel web barındırma hizmeti, o zaman Kinsta ile gitmek isteyeceksiniz. Hizmet, yanıp sönen hızlara ve saçma optimizasyona izin veren Google Cloud Platform’da kuruldu. Bu, şirketleri için en iyisini isteyen işletme sahipleri içindir.

Birkaç kuruş kaydetmek istiyorsanız, en iyi seçenek SiteGround’dur. Nedeni basit, en hızlı veri merkezlerine sahipler, diğer ev sahiplerine kıyasla yılda 300 $ ‘dan fazla tasarruf sağlayabilecek ücretsiz bir metrik tekne yükü var, 7/24 kusursuz destek, ve ÜCRETSİZ aktarımlar, yedeklemeler, SSL sertifikaları ve bilgisayar korsanlığı koruması.

EVLERİMİZİ NASIL İNCELTİZ

Her bir hosting firmasını test ediyoruz, çalışma süresinden hıza, güvenliğe ve desteğe kadar her şeye bakıyoruz. Yukarıdan aşağıya test sürecimizi anlamak için geri kalan Kanadalı web hosting değerlendirmeleri.

Size Cliff Note sürümünü vermek için, müşteri web sitelerini oluşturan ve sürdüren bir geliştirme ekibi çalıştırıyoruz ve son on yılda, 900’den fazla web sitesi oluşturduk bunun için bugün hala barındırma.

Projelerimizin uzun ömürlü olmasıyla, çoğu inceleme şirketinin sahip olmadığı çok çeşitli ana bilgisayarlar için verilere ve çalışma süresi kayıtlarına benzersiz erişimimiz var. Canlı izlemeyi burada görebilirsiniz. 4 adımlı araştırma sürecimiz hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Buradaki matematik sihirbazları, ihtiyaçlarınız için doğru barındırma hizmetine kesin olarak karar vermenize yardımcı olmak için tüm bu bilgileri sizinle paylaşabilmemiz için bazı grafikleri ve istatistiksel analizleri bir araya getirecek kadar nazikti..

İYİ ÖZEL KONAKLAMA HİZMETİNDE NELER ARIYOR?

Tam zamanlı bir blog, büyük e-ticaret mağazası veya yüksek trafikli bir web sitesi işletiyorsanız, iyi bir özel barındırma hizmetinin işaretleri aynıdır (endişelenmeyin, tüm önerilerimiz bu ölçütleri uçan renklerle geçirir)

Yani, aşağıdakileri içeren bir ana bilgisayar aramak istiyorsunuz:

 • �� Ücretsiz SSL (güvenli yuva katmanı)
 • �� Ücretsiz Yedeklemeler
 • U Güçlü Çalışma Süresi ve Düşük Kesinti
 • �� 7/24 Müşteri Desteği
 • Features Güvenlik Özellikleri ve Bonuslar

Bunların her birine kısaca değineceğim ve ayrıntılı olarak açıklayacağım incelemenin altında.

Kanada’da En İyi Kiralık Web Sunucuları

1. KINSTA

SINIF HIZINDA EN İYİ PREMIUM HOSTING SEÇENEĞİ (30-60 $ / ay)

SiteGround-logoYükleme zamanı: 520Ms
Çalışma Zamanı: % 99.9
Maliyet: $ 600.00 / ay
Destek: Canlı sohbet

 • HIZ

  Kinsta, müşterileri için en hızlı barındırma mimarisini yaratmaya takıntılıdır. Web sayfanızın gülünç oranlarda yüklendiğinden emin olmak için üst düzey teknoloji kullanıyorlar.
  Sunucu donanımından kullandıkları yazılıma kadar yeni nesil bir altyapı kullanıyorlar.

  Google Cloud Platform tüm operasyona güç veriyor ve dünya çapında 19 veri merkezi var. Her şey, mesafeleri ve atlamaları en aza indirgemek için özel olarak tasarlanmış premium ağlarında.

 • Endişelenme yok

  Kinsta’nın hızlarının yanı sıra en iyi şey saçma güvenlik süreçleridir. Web sitelerinin her birinin durumunu iki dakikada bir kontrol ediyorlar. Web sitenizin çalışır durumda olduğundan emin olmak için her gün 720 kez kontrol edilir.

  Kinsta, web sitenizi her gün yedekler ve her altı saatte bir web sitenizi yedekleme özelliğine sahiptir. Ayrıca sürekli izleme ile bir kesmek garanti var. Herhangi bir saldırı olursa, derhal öncelikli bir düzeltmeyi garanti ederler.

MÜŞTERİ DESTEĞİ

Premium bir hizmet için ödeme yaparken premium destek almanız daha iyi olur. Kinsta, nerede olursanız olun 7/24 destek, WordPress uzmanları,% 100 çözme oranı ve hızlı yanıt süreleri ile uç noktalara ulaşıyor.

Kinsta, yardıma ihtiyacınız olan şeyle ilgili yardım almanızı sağlamak için en iyi destek platformu olan Intercom’u kullanır. Web siteniz herhangi bir nedenden ötürü çalışmıyorsa, mesajınız geldiğinde bile yedekleyip çalıştırabilirler.

2. SİTEGROUND

FİYAT / HIZ / YÜRÜRLÜK İÇİN EN İYİ GENEL KONAKLAMA & Rakipsiz DESTEK (269,00 $ / ay)

SiteGround-logoYükleme zamanı: 475Ms
Çalışma Zamanı: % 99.99
Maliyet: 269,00 $ / ay
Destek: Canlı sohbet

Sitemizdeki diğer yorumlardan bazılarına göz attıysanız, muhtemelen SiteGround’un BÜYÜK hayranları olduğumuzu biliyorsunuzdur..

Bunları 7 yıldan fazla bir süredir kullanıyoruz ve bu süre zarfında, şirketin ortalama “ho-hum” barındırma şirketinizden şu ana kadarki evrimine tanık olduk: piyasadaki en üst düzey hizmetler.

Daha iyi bilinen bazı isimlerin (öksürük Bluehost öksürüğü) aksine, defne üzerinde durmazlar ve en yüksek hız ve güvenliği sağlamak için veri merkezlerini ve sunucularını düzenli olarak yükselten tek şirketlerden biridir..

 • BÜYÜK ÇALIŞMA SÜRESİ:% 99,95

  % 99,95 kesintisiz çalışma süresine sahip SiteGround, web sitenizin yılın her dakikasında (neredeyse) çalışır durumda kalmasını sağlar.

 • ÜCRETSİZ SSL VE YEDEKLEME

  Yılda 60 $ (minimum) tasarruf sağlayacak ve web sitenizin tamamen güvenli olduğunu ve olası bir ihlal durumunda düzenli olarak yedeklendiğini bilerek rahatlayabileceğiniz harika bir bonus.

İNANILMAZ MÜŞTERİ DESTEĞİ

Çaput müşteri hizmetleri ve yarı destekli destek sağlamakla tanınan bir endüstride, SiteGround diğer hosting şirketlerinin üstünde, gezegendeki en duyarlı ve verimli müşteri hizmetlerinden bazılarını sağlamak.

Cidden … Çok etkilendik, ancak SiteGround’un müşteri desteği yakınlarımız çoraplarımızı patlattı.

3. A2 KONAKLAMA

Ödediğiniz Fiyat için İnanılmaz Değer (141 $ / ay)

A2 HostingYükleme zamanı: 601Ms
Çalışma Zamanı: % 99.99
Maliyet: $ 141.00 / ay
Destek: Canlı sohbet

 • DESTEK

  Çok sayıda karmaşık destek bileti ve soruları gönderdikten sonra, A2’nin müşteri desteğinin “sorunlarımızı” ne kadar hızlı ve verimli bir şekilde ele alabildiğinden (en azından söylemek gerekirse) çok etkilendik.

  SiteGround kadar duyarlı olmasalar da, fark nominaldir (maksimum 20 dakika daha sürebilir) ve destekleri en üst düzeydedir.

 • BÜYÜK GÜVENLİK & ÜCRETSİZ SSL

  SiteGround gibi, A2 barındırma da çok sayıda güvenlik özelliği ve (elbette) ücretsiz bir SSL sertifikası ile dişlere silahlandırılmış.

  Ücretsiz bir Cloudflare CDN, Yeni Relic Sunucu İzleme Kurulumu ve “Sürekli Güvenlik” ile, ödediğiniz fiyat için daha zengin özelliklere sahip bir barındırma hizmeti bulmakta zorlanacaksınız..

BÜYÜK ÇALIŞMA SÜRESİ & AYDINLATMA HIZLI VERİ MERKEZLERİ

% 99.91 çalışma süresi ve 601ms site hızıyla A2 Hosting, en uygun fiyatlarla en hızlı ve en güvenilir adanmış barındırma hizmetleri. Özel hosting pahalı, inkar etmek yok.

Ancak ayda sadece 141 $ (SiteGround’dan yılda 1200 $ ‘dan fazla) A2 paranızın karşılığını en iyi şekilde verir. Hızları ve çalışma süreleri SiteGround kadar etkileyici değildir; ancak ödediğiniz fiyat dikkate alındığında, daha fazla değer sunan bir sağlayıcı bulmakta zorlanırsınız.

4. HOSTGATÖR

Harika Özellikler ve Çalışma Zamanları ile Süper Uygun Fiyatlı Hizmet

hostgatorYükleme zamanı: 601Ms
Çalışma Zamanı: % 99.99
Maliyet: $ 119.00 / ay
Destek: Canlı sohbet

 • BÜYÜK ÇALIŞMA, HIZLI HIZLI

  Şimdiye kadar önerdiğimiz her ana bilgisayarda olduğu gibi, HostGator müşterilere kötü hızlı yük hızları ile% 99,99 kusursuz çalışma süresi. Sadece 119 $ / ay, onlar, bugüne kadar, piyasadaki en ucuz (yüksek kalite) adanmış barındırma hizmeti ve yatırım için en fazla değeri elde etmenizi sağlayacaktır.

 • İYİ GÜVENLİK & ÜCRETSİZ SSL

  SiteGround veya A2 kadar çok güzellik ve ücretsiz özelliğe sahip olmasalar da, HostGator hala ücretsiz bir SSL (duh), DDoS koruması, tamamen yedekli bir ağ ve 3-5 özel IPv4 dahil olmak üzere birçok gelişmiş güvenlik özelliği sunar. IP’ler.

DESTEK

SiteGround ve A2 barındırma gibi HostGator da iş dünyasında en iyi müşteri desteğini sunar. Daha temel barındırma hizmetlerini gözden geçirdiğimizde bile (ki burada kontrol edebilirsiniz) müşteri desteği birinci sınıftı.

Ancak, özel bir barındırma paketi ile, müşteri desteği bir sonraki seviyedir. Hizmetinizle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda, etkili destek ekipleri en kısa sürede yedeklenmenize ve çalışmanıza yardımcı olur.

SSL – GÜVENLİ SOKET KATMANI KORUMASI

Bunun fütüristik gibi geldiğini biliyorum Yıldız Savaşları bok ama bir SSL aslında oldukça basit bir kavram.

Bir SSL veya güvenli yuva katmanı, ziyaretçinizin bilgisayarından sunucunuza “tünel” oluşturur ve şifrelenir. Bu tünelin içinde, tüm iletişim ve veriler güvenli bir şekilde korunur ve meraklı gözlerden arındırılır.

Bir arkadaşıma göndermeden önce kodlanmış bir dilde bir mektup yazmak gibi.

Mektubu sade İngilizce yazdıysanız, mesajı dinleyen herkes yazdıklarınızı kolayca görebilir ve kullanabilir. Bununla birlikte, mektubunuzu “şifreleyerek”, dışarıdaki hiç kimsenin mesajınızın şifresini çözemeyeceğini ve anlayamayacağını garanti edersiniz.

Google’ın son güncellemeleriyle, bu sertifikaların hepsi zorunludur rekabetçi anahtar kelimeler için web sitenizi sıralama herhangi bir şans standı istiyorsanız. Web sitenizdeki ödemeleri işleme koyarsanız, bu mutlak bir ZORUNLUDUR (saygın işlemcilerin çoğu etkin SSL sertifikası olmadan ödeme kabul etmeyecektir).

Neyse ki, yüksek kaliteli bir web barındırma (özel veya başka bir şekilde) ile bir SSL sertifikası ücretsiz olarak gelir. Bir şirket sertifikanız için ödeme yapmayı denerse (itibarsız GoDaddy gibi), o zaman tepeler için koşmalısınız.

Bir SSL sertifikası için kesinlikle ödeme yapmaya gerek yoktur ve aksi takdirde herhangi bir şirket sizi bandaj gibi yırtıyor. Tüm iyi web barındırma şirketleri, Let ‘Encrypt adlı hizmeti kullanarak SSL’nizi ücretsiz olarak kurmayı teklif edecek.

ÜCRETSİZ YEDEKLER

Siber saldırılar artıyor ve yakında hiçbir zaman yavaşlamıyor gibi görünüyor.

Bununla birlikte, günlük yedeklemeler sunan bir web barındırma hizmeti kullanarak, web siteniz bir fidye yazılımı saldırısı tarafından hedeflenmiş olsa bile, içeriğinizi bir ritmi kaçırmadan hızlı bir şekilde çevrimiçi hale getirebilmenizi sağlayabilirsiniz. (Bize güvenin, web sitenizi her gün manuel olarak yedeklemek istemezsiniz.)

UPTIME VE DOWNTIME

Çalışma süresi, adından da anlaşılacağı gibi, web sitenizin çevrimiçi olduğu sürenin ölçümüdür. % 99’un üzerindeki her şey iyi ve ideal olarak, sağlayabilecek bir barındırma hizmeti istiyorsunuz 99.95% kesintisiz veya daha iyi.

Kesinti süresi (yine adından da anlaşılacağı gibi), web sitenizin kapalı olduğu veya erişilemediği sürenin ölçümüdür.

Kullanıcılarınızla profesyonel bir görünüm elde etmek istiyorsanız, kaçınmak isteyeceğiniz en büyük şeylerden biri bu. Neyse ki, önermek üzere olduğumuz hizmetlerden birini seçerseniz, bu geçmişte kaldı ve hızlı hızların, yüksek güvenliğin tadını çıkarabilirsiniz., ve nominal kesinti.

VERİ MERKEZLERİ

Veri merkezleri, kullanacağınız sunucunun fiziksel konumudur. Veri merkezleri son kullanıcılarınıza ne kadar yakın olursa, bilgilerin o kadar az mesafe kat etmesi gerekir ve web siteniz o kadar hızlı olur.

Bu nedenle, kullanacağınız veri merkezlerinin son kullanıcılarınıza yakın olmasını sağlamak önemlidir (ör. Toronto veya Montreal’de).

Dünyanın En Büyük Veri Merkezleri

DESTEK

Bir kodlama sihirbazı veya teknik deha olmadıkça, sen gidiyor inanılmaz desteğe ihtiyaç duymak web sitenizin çalışır durumda kalmasını sağlamak ve olası hıçkırıklardan kaçınmak için.

SSS ile uğraşmak veya uzun YouTube videoları izlemek için 22 yılınız olmayanlarınız için bu, yüksek kaliteli 7/24 müşteri desteği sağlayan bir barındırma hizmeti isteyeceğiniz anlamına gelir. Hindistan’a destek veren dış kaynak kullanan veya kullanıcılarına yalnızca çevrimiçi bilet veya e-posta desteği sunan şirketlerden kaçınmak isteyeceksiniz..

Özel bir sunucu size oldukça kuruşa mal olacak, böylece paranızın karşılığını alabilmeniz için sohbete veya telefon desteğine erişebildiğinizden emin olmak istiyorsunuz.

GÜVENLİK

Çevrimiçi etkinlikleriniz için çok çeşitli güçlü şifreler kullanmanın “Gereksiz” olduğunu düşünen kişi sizseniz, bu bölüm sizin için.

Yüksek kaliteli sunucu düzeyinde güvenlik web sitenizin DDoS veya kaba kuvvet saldırısı tarafından ihlal edilmesini büyük ölçüde azaltın ve kendi güvenlikle ilgili olmayan güvenlik standartlarınızın tüm çevrimiçi altyapınızın haksız yere yok edilmesine yol açmamasına yardımcı olacaktır..

Size DNS koruması, etkin web sitesi izleme ve diğer gelişmiş güvenlik özellikleri sağlayan bir web barındırıcısını seçtiğinizden emin olun..

Tüm bunlar yoldan çıkarak, 2020’nin en iyi üç barındırma hizmetine girelim …

Son düşünceler

Özel hosting kesinlikle herkes için olmasa da, yukarıdaki hizmetler bütçenizi genişletmenize ve yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak, böylece web sitenizin en yüksek kapasitede çalıştığını bilerek rahatlayabilirsiniz.

‘İyi’ olan pek çok diğer özel barındırıcı olsa da, Hosting Kanada’da yalnızca harikaları öneriyoruz.

Bu kılavuzun yardımcı olduğunu umuyoruz ve her zaman olduğu gibi herhangi bir sorunuz, endişeniz veya dikkat çekmeyen yorumunuz varsa (aslında, bunu Amerikan barındırma inceleme sitelerine bırakalım) ��)… Aşağıdaki yorumlar bölümüne bırakmaktan çekinmeyin!

SSS

En iyi sunucu barındırma şirketi nedir?

En iyi sunucu barındırma şirketi, sınıfının en iyisi hızlarının yanı sıra birinci sınıf güvenlik ve müşteri desteği nedeniyle Kinsta’dır..

Özel web hosting nedir?

Adanmış barındırma, bir sunucunun tek bir web sitesine veya şirkete ayrıldığı zamandır. Bu, tüm sunucu kaynaklarının tek bir şirket için kullanılabilir olmasını sağlar.

Tahsis edilmiş ve tahsis edilmemiş sunucular arasındaki fark nedir?

Adanmış olmayan bir barındırma sunucusu, şirketinizin kullandığı sunucu veya sunuculardaki kaynakların paylaşıldığı anlamına gelir. Özel bir sunucu, bir sunucudaki tüm kaynakların bir şirket veya web sitesi için kullanılabilir olmasını sağlar.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • En İyi Web Sitesi Oluşturucu

Referanslar ve resim kredileri:

 • Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • SiteSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map