Weebly ülevaade

pilt mehest, kes küsis majutamise kohtaWeebly, kõige lihtsamini kasutatav veebisaidi koostaja.


See oleks minu vastus veidralt konkreetsele kujuteldavale stsenaariumile.

Mis see stsenaarium on? ?

Mees tuleb tänaval minu juurde, haarab mu õlast ja sosistab alati nii vaikselt: “Mu nõbu parim sõber pole kunagi isegi veebisaidist kuulnud. Kuidas sa lasksid tal selle ehitada? ”

Ma oleksin natuke hirmul, kuid tahaksin mõelda, et ütlen rahulikult: “Weebly, kõige lihtsamini kasutatav veebisaidi koostaja.”

Tõenäoliselt ei juhtu seda kunagi, kuid mulle meeldib igaks juhuks midagi ette planeerida, kui midagi sellist juhtub.

Ok, vabandust minu imeliku analoogia pärast, laskem üksikasjadesse süveneda. ?

TLDR;

Weebly on üks lihtsamaid veebisaitide ehitajaid, kes on võimeline üles ehitama nägusa veebisaidi.

Konkurendeid on tõesti ainult kaks, Wix ja Squarespace. Parim viis otsustamiseks, millist kolmest kasutada, on välja mõelda, mida oma veebisaidi koostajalt otsite..

Kui otsite lihtsamat lahendust ja ei mõtle kohanemisvõimalusi ohverdada, siis otsige veebisaidi koostaja valikuks Weebly. Kui soovite täielikult kohandada, pöörduge tavalise saidiehitaja poole.

Kes on Weebly

Weebly on veebisaidi koostaja, mida peaksite kasutama, kui teil pole peaaegu mingit tarkvara navigeerimise kogemust.

Veebisaitide ehitajatele on olemas skaala. ⚖️

Ühes otsas on teil Weebly – äärmiselt lihtne kasutada, väikeste kohandamisvõimalustega. Teie loodud veebisait jagatakse kastideks ja see edastab teabe, mida soovite edastada kõigile, kes teie saiti külastavad..

Teisest küljest on teil Wix, mis on mõeldud kõrgetasemeliseks kohandamiseks ja millel on väike õppimiskõver. Wix on põhimõtteliselt veebisaidi ehitaja tühi lõuendiversioon, millel on hullumeelne hulk võimalusi. Tõeliselt tehnoloogiliselt keeruliseks osutunud Wix võib tegelikult olla tohutu. Kõigil, kes on tänapäeval kasutanud pooleldi keerukat tarkvara, ei tohiks olla probleeme selle väljamõtlemisega.

Ruuturuum toimib keskteel lihtsate kasutatavate ja kunstlike mallidega. Mallidest väljaspool on ruumi navigeerimiseks ja asjade muutmine võib siiski avada usside purgi. Kui jääte malli sisse, on seda peaaegu sama lihtne kasutada kui Weebly.

Weebly hoiab sind lihtsalt vaoshoituna. Otsuseid ei tehta liiga palju ja need, mida peate tegema, pole keerulised. Wixi ilu on selle lihtsus. 

Veebisaidi koostaja kasuks otsustamine on sama lihtne kui aru saada, kus te sellel spektril olete.

Kui teil pole kindlust oma veebisaidi loomise tarkvara kasutamise võimaluses, siis kasutage Weebly. Isegi kui te pole kindel, oleme endiselt kindlad, et saate Weebly abil luua kindla veebisaidi.

Lohistatav ehitaja (kodeerimine pole vajalik)

weebly lohistamisekraan

Seal on palju veebisaitide arendamise teenuseid, millel on lohistamise funktsioon. Nagu varem mainitud, on Wix ja Squarespace konkurents lohistatavate veebisaitide ehitajate ruumis. Võtate elemendi, mille soovite lehel üles ehitada, ja lohistage see sinna, kuhu soovite.

Lohistate seda ja siis viskate!

Weebly muudab selle veelgi lihtsamaks, sest kui olete teema valinud, piirdub see sellega, millega saate tegelikult ringi liikuda. Ausalt öeldes ei suuda sõnad väljendada, kui lihtne on Weebly nende lohistamise funktsioonidega kasutada.

Kui olete teema valinud, on lohistamiseks ja lohistamiseks vaid käputäis võimalusi. See jätab teile oma veebisaidi üles ehitamiseks ja siis on tunne nagu Noh, ma arvan, et mu veebisait on nüüd tehtud.

Looge oma veebisait mõne tunniga

Parim viis Weebly kirjeldamiseks on meeletult lihtne. Siinkohal tuleb kommenteerida seda, et tarkvaras pole palju võimalusi. See on suur kompromiss – mitte tingimata halb -, kuid valikulisust ja kohandatavust pole palju.

Hea – lihtsuses on ilu

Olen kindel, et 97% seda artiklit lugevatest inimestest suutis Weebly veebisaidi luua vähem kui nelja tunni jooksul. Ülejäänud 3% koosneksid inimestest nagu mu vanaisa – vabandust vanaisast. ?

Ta on inimene, kes suudab avada veebibrauseri ja leida ajaveebi, kuid tal oleks igasuguse tarkvara kasutamisega palju vaeva. Pole paha 88-aastase jaoks.

weebly-SSLKui leiate selle lehe ja ilma vaevata muid selliseid tegevusi teha, saate Weeblyga suurepäraselt hakkama. Seda on naeruväärselt lihtne kasutada.

Lisaks on Weebly kasutamisel palju häid omadusi. Veebisaidi koostaja kasutamisel on tohutu aspekt kiiruse ja turvalisuse pärast muretsemata. Weebly tarnib selles kategoorias kindlasti, kuna nende laadimisajad on kiired.

Samuti hoolitsevad nad häkkerite ja rämpsposti ennetamise eest ning koos äriplaanidega sisaldavad nad SSL-i.

Üksikasjalikumat teavet antakse veelgi, kuid Weeblyga seotud suurepärased asjad on ka hinnakujundus, kasutusmugavus, klienditugi, pardale seadmine ja usaldusväärsus.

Halb – pole eriti hea inimestele, kes soovivad kõike kohandada

See kõik puudutab spektrit, mida ma varem puudutasin. Kui te ei kuulu minu mainitud kategooriasse, on suur tõenäosus, et te ei naudi Weebly kasutamist.

Weebly on põhiline – mis sobib paljudele inimestele. See põhjalikkus jätab palju soovida inimesele, kes on motiveeritud ettevõtet kasvatama. Kui majanduskasv on esmatähtis, tehakse teelt takistusi.

Teie veebisaidi valikud on põhimõtteliselt täielikult piiratud sellega, mida Weebly pakub. Ja see pole halb asi, kuna saate siiski veebisaidi üles ehitada, kuid sellepärast on teenust nii lihtne kasutada.

weebly-toimetaja

Ka veebisaidi “taustprogramm” jätab palju soovida. Weebly puhul on selgelt peamine eesmärk lihtsus ja millegi kohandamine on liideses äärmiselt karm.

Weeblyl on ka lisandmooduleid ja pikendusi, kuid need jätavad palju soovida.

Kas peaksite kasutama Weeblyt??

Vastus = Inimesed tahavad kiiresti ehitada

ikooni mõtlemineLisaks sellele, kuhu veebisaidi loomisel soovite ja mida soovite, on Weebly kasutamiseks veel üks põhjus.

Kui te tegelikult teate, mida teete veebisaidi loomisega ja olete kindel oma võimetes, kuid soovite tõeliselt veebisaidi võimalikult kiiresti üles ehitada ja ei hooli muust, siis on Weebly seal parim valik.

Veebisaitide ehitajate turg on suurepärane, kuna eesrindlasi on tegelikult ainult kolm ja võime kindlalt soovitada ühte neist kindlale inimrühmale. Kui ainult iga tööstus teeks asjad nii lihtsaks!

Lagunema

Aeg mõne detaili jaoks. Teate kõike seda, kes tarkvara kasutama peaks, kuid alati on hea teada eripärasid – eriti kui asute kahe erineva valiku vahel tara peal.

Kasutuslihtsus

Weebly kasutamine on järgmine:

Weebly ülevaade - kasutamise lihtsus

Ei tundu liiga keeruline, teeb seda?

Lehe küljel pole palju tähelepanu juhtimist ja lehe ülaosas on vaid mõned võimalused. Kõik, mida peate tegema, on mõni tekst välja vahetada ja oma fotod välja vahetada ning teil on toimiv veebisait.

Reaalselt kui te ei muutnud mallil midagi, välja arvatud fotod ja tekst, oleks teil üheleheline veebisait valmis ja töötav kolmekümne minutiga.

Ehitajal on midagi enamat. Igas mallis saate täiendavalt kohandada nuppude, videote, piltide, slaidiseansside, sektsioonide, jagajate jne abil.

Iga elemendi muutmine on lihtne, kuna peate vaid klõpsama sellel valiku nägemiseks. Lisaks on teil lehe mis tahes elemendi jaoks valikud.

See on lihtsalt järgmise taseme lihtne kasutada. Kui ainult kõik elus oleks nii lihtne olnud.

Tasuta mallid – piiratud võimalused

Squarespace’is on olemas parimad veebisaidi koostaja turu mallid. Mõni aasta tagasi oleksin öelnud, et Weebly ei saa isegi võrrelda.

See pole enam nii, kuna Weebly on oma teemamängu üles astunud. Kõik teemad, mida saab veebisaidil Weebly osta, ei reageeri mobiilile, nii et peaksite olema ettevaatlik. Enamik neist on sellised, et soovite neid vaadates lihtsalt seda meeles pidada.

weebly mallid

Teema otsimisel võite vaadata kõiki võimalusi või tutvuda pakutavate erinevate kategooriatega.

Samuti on võimalus mallide ostmiseks kolmandate osapoolte veebisaitidelt, kuid kindlasti peate selle suhtes ettevaatlik olema, kuna nendele pakutavat tuge ei saa tagada.

Integratsioonid ja rakendused

Veebisaidi koostaja väärtuse alahinnatud osa on hea rakenduskeskus või rakenduste pood, mis võimaldab teil kohandada seda, mida te muidu ei teeks. Kõige hullumeelsem on rakenduste saadavus WordPressi abil, kuid WordPressi kasutamine hõlmab liikumiseks palju keerulisi samme.

Parim hõlpsasti kasutatav veebisaidi ehitaja rakenduste pood on kindlasti Shopify. Shopify on parim e-kaubanduse veebisaitide looja seal ja teie käsutuses on tuhandeid kasulikke rakendusi.

See on selline, kus Weebly on teiste veebisaitide ehitajatega imelik. Weebly tähtsustab selgelt lihtsust – alguses lubab see valida valitud arvu elemente, mida saate kasutada.

Rakenduskeskus lubab teil tegelikult lisada uusi elemente kasutamiseks ja suurem osa neist on tasuta. On selge, et kui soovite midagi keerulisemat kui kõige lihtsamad elemendid, soovib Weebly, et läheksite neid ise, mitte et see kellelegi algusest peale üle jõu käiks..

See on tegelikult üsna lahe strateegia ja töötab tõesti inimestele, kes pole kunagi varem veebisaiti ehitanud.

weebly mallid

Muud selle kategooria lahedad valikud, mida veebisaidil on kõrgeim hinnang, hõlmavad loendussaadet, hüpikaknaid, uudiste pealkirju, üleskutseid tegevustele ja kalendreid.

Need konkreetsed lisandmoodulid ei muuda Weeblyt äkitselt Wixiks, kuid need pakuvad siiski teatud funktsioone.

Weeblyl on turunduse, kommunikatsiooni ja e-kaubanduse jaoks ka muid rakendusi. Need võivad aidata teil midagi alates Google’i reklaamidest ja SEO-st kuni selliste teenuste kasutamiseni nagu Printful t-särkide müümiseks.

Läheme mallist kaugemale

Kui teil on huvi muuta rohkem kui kolme asja väljaspool mallit, mida Weebly pakub, siis ütleksin, et minge lihtsalt mujale.

Weebly ülim lihtsus malli sees on suurepärane. Värve saab muuta järgmiselt:

weebly-muutuvad-värvid

Kui olete graafiline disainer, on selle saidil lihtne nüpeldada. Konkreetsete värvide muutmine proovib teid hullumeelsena ja võib-olla peate proovima kodeerida, mis kahjustab Weebly eesmärki. Fontide ja muude aspektide muutmine on sarnane lugu.

Hoiatan teid veel üks kord – ärge kasutage Weeblyt, kui soovite sellest teemast kaugemale minna.

Teadmistebaas ja tugi

weebly toetab vestlustWeebly juures on tore see, et juhtumeid, kus peate pöörduma tugimeeskonna poole, pole liiga palju.

Tundub, et Weebly peab tuge prioriteediks, kuna neil on tugipiletid, otsevestlus ja telefonitugi.

Telefonitugi toimub ainult tööajal, kuid meil on meiliga saadaval 24/7.

Kui teie küsimus on seotud rohkem funktsioonidega, on Weeblyl rikkalik teadmistebaas, mis sisaldab kasulikke vastuseid.

Kõik artiklid on üles seatud nii, nagu ülal on. Tavaliselt on nendega kaasas samm-sammult juhised. Klienditoega ei tohiks olla vaja pöörduda, kui leiate vea, eriti teadmistebaasi osas.

weebly muuda jalus

Blogimine ja SEO

seoblogimine-graafikaKaasa on võetud kõik põhifunktsioonid, mida igaüks võiks blogimiseks soovida. Maa peal ajaveebi pidamine pole keeruline, nii et kui veebisaidi ehitaja selle segadusse ajab, on tegemist tohutu punase lipuga.

Lisaks sellele, et otsingumootori sõbralikkus suudab muuta metakirjeldusi, silte ja pealkirju, lähevad SEO võimalused veelgi kaugemale. Samuti saate redigeerida pildi teksti ja URL-e.

Rakenduskeskuses on saadaval ka SEO tööriistad, mis aitavad veenduda, et olete õigel SEO teel.

Muud saadaval olevad fantastilised blogimisfunktsioonid on ajaveebipostituse plaanijad ja kommenteerimissüsteemid.

Üks oluline puudus on see, et te ei saa pidada mitme autoriga ajaveebi, mis tundub veider puudus.

Weebly hinnakujundus

Parim asi Weebly (ja kõigi seda pakkuvate teenuste) puhul on see, et saate proovida teenuse põhifunktsioone täiesti tasuta. Ettevõtted, kes seda pakuvad, on meie südames eriline koht.

Funktsioonide ja hinnakujunduse üksikasjad on toodud allpool:

Nagu näete, tasuta versioon piirab mõnda teie funktsiooni, kuid see on suurepärane viis tarkvara testimiseks. Sel hetkel peate otsustama, millised funktsioonid on teile tõeliselt olulised, ning otsustama Pro ja Business vahel.

Kas vajate Weeblyga hostimist??

Lühike vastus on ei.

Pikk vastus on samuti eitav, kuid ma tahan teile anda natuke rohkem teavet selle kohta, miks.

Veebisaidi loomisel tuleb välja mõelda üks aspekt, kuidas oma veebisaiti majutada. Veebisaidi majutamiseks vajate serverit, et pakkuda salvestusruumi ja juurdepääsu veebis. Kui te ei kasuta veebisaidi koostajat, on seal kümneid hostimisteenuseid, mis võivad veenduda, et teie veebisait töötab ja töötab.

Veebisaidi ehitajate jaoks on suurepärane see, et nad on kõik-ühes platvormid, mis pakuvad oma teenusega hostimist. Selle kokkuleppe teine ​​positiivne külg on see, et veebisaidid, mis on üles ehitatud veebisaidi koostajale, on optimeeritud serverite jaoks, mida kasutatakse teie veebisaidi hostimiseks.

Kui soovite hostimise kohta rohkem teada saada, lugege meie Kanada veebihostide juhendit.

Kääri see kõik üles

Weebly võib olla suurepärane valik teie veebisaidi loomiseks. Parim soovitus, mida ma saan anda, on mõelda tõeliselt sellele, mida veebisaidi koostajalt ja veebisaidilt üldiselt otsite.

Kui otsite peamiselt hõlpsasti kasutatavat veebisaitide koostajat ja veebisaiti, mis levitaks natuke teavet, siis ei saa te Weeblyga valesti minna.

KKK

Kas Weebly on täiesti tasuta?

Weeblyl on täiesti tasuta versioon, kuhu saate luua suurepärase veebisaidi. Teil pole aga oma isikupärastatud domeeni, mis pole enamikes olukordades ideaalne.

Kas Weebly on midagi head?

Weebly on suurepärane valik nii veebisaidi loomiseta kogemustega inimestele kui ka inimestele, kes tunnevad muret keeruka tarkvara kasutamise pärast. Weebly on suurepärane lihtsuse jaoks.

Kui palju maksab Weebly kasutamine?

Weeblyl on kolm hinnakujundustaset. Saadaval on tasuta versioon koos 12-dollarise ja 15-kuusise versiooniga.

Kas Wix on parem kui Weebly?

See sõltub täielikult sellest, mida te hindate. Kui otsite veebisaidi loomiseks kõige lihtsamat ja hõlpsamat lähenemisviisi, pole Wix parem kui Weebly. Kui otsite vabadust ja täielikku kohandamist, on Wix parem kui Weebly.

Viited ja pildikrediidid:

  • Mycmcu.org
  • WestMark.org
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map