WebHostingHubi ülevaade: 24-kuuline jõudlus (kiirus ja usaldusväärsus)

webhostinghubi koduleht


Veebimajutuskeskuse eesmärk on pakkuda väikestele ettevõtetele taskukohast jagatud veebimajutust.

2010. aastal asutatud ettevõtete omanik on konglomeraat InMotion Hosting. Veebimajutuskeskuse peakontor asub Virginia Beachis (VA) ja neil on kaks USA andmekeskust – lääne- ja idarannikul.

Nende 200 või rohkem USA-s töötav meeskond teenindab üle 40 000 kliendi, pakkudes lihtsat platvormi, mis aitab teil uut veebisaiti käivitada, juhtida ja kasvatada.

Veebimajutus Hub kasutab kõikides plaanides ka tahkismäluseadmeid, mis (nagu väideti) võivad pakkuda kuni 20x kiiremini kui traditsioonilisemad võistluse kasutatavad mehaanilised kõvakettad..

20x on julge lubadus. Kas nad varundavad seda??

Selle teadasaamiseks rajasime 2015. aasta juunis veebimajutuskeskuses „Isikliku veebimajutusplaani” uue WordPressi veebisaidi. Põhjalikku toimivusstatistikat, sealhulgas tööaega ja kiirust, leiate siit (sügavamale kaevamiseks klõpsake „Ajalugu”).

Erapooletu ülevaate saamiseks viitasime ka mõnele muule allikale, et teha täielik kontroll, mida teised kasutajad arvavad.

Veebimajutus Hub Hosting kasutamise plussid

Veebimajutus jaoturil on tänu kaasaegsele tehnoloogiale taskukohase hinnaga uskumatult kiire kiirus.

Kas andmed vastavad hüpoteesile??

Vaatame, kus nad suurepäraselt esinevad.

1. ~ 7/10 tugi

Lehe kiire laadimine ja tööaeg on võrdselt olulised, kuna saidi külastajad lahkuvad uimastitest, kui teie saidi laadimine võtab rohkem kui mõni sekund või kui see ei reageeri üldse.

Klienditugi võib aga olla tehingute hävitaja, kui probleemidega ei tegelda ega laheneta kiiresti.

Veebimajutus jaotur pakkus üsna head klienditugi, saates meiega ühendust vähem kui kolme minutiga (lisaks veel viis, et meie kontot kontrollida).

Vastuste vahel oli pisut seisakuid ja viivitusi, nii et see ei olnud nii kiire ega ülevaatlik kui paljud teised, mida oleme kogenud.

Üldiselt – positiivne kogemus. Meie taustakontrollid kinnitasid sama palju, mis näitab, et ka enamik teisi kliente on Web Hosting Hubi klienditoega rahul.

Veebimajutus Rummu tugiKiire vestlus veebimajutuskeskuse klienditoega

2. Äärmiselt lihtne veebisaidi / ajaveebi seadistamine

Veebimajutuse jaoturil on lihtsustatud ja kiire registreerumisprotsess, mis võib olla parim, mida oleme näinud pärast peaaegu 30 teise veebimajutaja ülevaatamist.

See on nii lihtne, et isegi kõige vähem tuttav tehniline inimene suudab selle välja mõelda.

Nende registreerumislehel saate valida, kas installida WordPress oma veebisaidi / ajaveebi sisuhaldussüsteemiks või Prestashop e-kaubanduseks. Pärast lihtsat klõpsu hoolitsevad nad kogu raske tõstmise eest ja konfigureerivad kõik teie jaoks.

Veebimajutuskeskuse lihtne seadistamine

3. Tasuta domeeninimi & Saidi migratsioon

Kas teil on kuskil mujal hostitud veebisait??

Pole probleemi! Web Hosting Hub edastab teie jaoks kuni kolm veebisaiti ja andmebaasi (eeldusel, et need ei ületa 5 esinemispaika). Veel üks lisaboonus sisaldab nende nullseisaku lubadust selle protsessi ajal.

Kas alustate uut saiti? Nad viskavad tehingu magustamiseks sisse tasuta domeeninime.

4. Solid State kõvakettad

Hoiatus: Teil, tehnilistel tüürimeestel, on peagi tekkimas nerdgasm!

Veebimajutuskeskusele meeldib kiidelda, et iga nende hostitud sait kasutab ära uusi tahkis-kõvakettaid. PCMagi ekspertide sõnul suudavad need SSD draivid anda 20 korda kiiremaid tulemusi kui tavalised (mehaanilised) kõvakettad, mida osa võistlejaid kasutab.

Jah, seal see on.

(Isiklikult ei kogenud me oma ülevaatusprotsessi ajal suurt jõudluse suurenemist. Kuid need olid kiiremad kui keskmised veebimajutajad, kelle oleme selle kuue kuu jooksul üle vaadanud.)

5. 90-päevane raha tagasi garantii

Saate alati öelda, millised ettevõtted nende teenuse taga on, vaadates oma tagasimakse poliitikat.

Veebimajutuse jaotur on suur usklik inimene, kes pakub täielikku 90-päevast raha tagasi garantii (üks väheseid pikendatud tähtajaga pakkumisi).

See tähendab, et kui kaalute neile võimaluse andmist, siis on teil peaaegu riskivaba võimalus nende teenuseid testida terve kolme kuu jooksul..

Või peaaegu nii kaua, kui on vaja aega, et täielikult unustada oma saidi majutamise koht. ��

See on suurepärane uudis, kui muretsete veebihosti ees pühendumise üle alles siis, kui saate hiljem teada, et teile ei meeldi nende teenused ja funktsioonid.

Veebimajutuskeskuse teenusetingimuste kohaselt võivad mõned tasud siiski tagastamatud olla.

Abonendi makstavad tasud, näiteks SSL-sertifikaatide ostmine, domeeni privaatsus või domeeninimed, ei kuulu tagastamisele.

Kui tellija registreerib veebimajutuskeskuse kaudu tasuta domeeninime edendamise kaudu domeeninime, peavad nad maksma domeeni eest 11,99 dollarit aastas, millele lisandub 5,00 dollarit haldustasu.

See tähendab, et nad arvavad teie tagasimakse kogusummast maha 16,99 dollarit, mis on enamiku konkurentidega võrreldes üsna tavaline.

Teie domeeninime (d) on siiski täielik omandiõigus ja pärast veebimajutuskeskuse tellimuse tühistamist saate need üle viia teisele hostile..

6. Nad on keskkonnasõbralikud

Kuigi me ei suutnud leida EPA-st veebimajutuskeskuse sertifikaate, mis tõestaksid, et tegemist on rohelise veebimajutajaga, on neil mitu keskkonnasõbralikku poliitikat.

Alates 2010. aastast on ettevõte väitnud, et teeb jõupingutusi jäätmete vähendamiseks, ringlussevõtuks nii sageli kui võimalik ja vähem paberitoodete kasutamiseks.

Veebimajutuskeskusel on energiatõhus andmekeskus ja nad usuvad, et energiatarbimise vähendamine on parem kui selle lihtsalt korvamine.

Ettevõte avas esimese (kunagi!) Rohelise andmekeskuse Los Angeleses, CA, kasutades täiustatud välisõhu jahutamise tehnoloogiat.

Selle jahutusmeetodi kasutamisel on nad vähendanud oma jahutuskulusid 70%, ja nad väidavad ka, et on vähendanud oma süsiniku tootmist enam kui 2000 tonni aastas.

Building Energy Resilience’i sõnul täidaks vaid üks tonn süsinikdioksiidi 1250 ruutjalga ühekorruselise rantšo maja (keskmise kõrgusega 13 jalga) täis süsinikdioksiidiga, nii et see oleks tohutu vähendamine!

Välisõhu jahutamine õhutab sooja õhku hoonest jahedama õhu sissetoomiseks, kuumutades seda CRAC-seadme kaudu ainult siis, kui see on kõrge temperatuuri või õhuniiskuse tõttu vajalik.

Traditsioonilistes andmekeskustes töötavad arvutiruumi õhukonditsioneerid, tuntud ka kui CRAC, 24/7. See meetod võimaldab kuuma õhu jahutada ja seejärel uuesti tsirkuleerida, kuid see põletab rohkem energiat kui vaja.

Kui tunnete muret oma süsinikujalajälje vähendamise pärast või soovite teha koostööd keskkonda hooldavate kaubamärkidega, kaaluge veebimajutuskeskust.

Need ei pruugi olla nii rohelised kui muud saidid, näiteks Green Geeks, kuid energiatõhususe osas teevad nad siiski uuenduslikke laineid.

7. Tööstuse standardne tööaeg

Meie 24-kuulise testimisprotsessi käigus selgus, et veebimajutuse jaoturil on keskmine tööaeg umbes 99,94% mis on tööstusstandardi tulemus.

See on päris okei!

Ehkki nad on juba algusest peale pingutanud, et järjepidevalt head tööaega pakkuda. Mõni kuu on suurepärane, teised pingutavad stabiilsuse nimel. Kui aus olla, siis segane kott.

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 99,88%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 99,83%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 99,92%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 100%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 99,89%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 99,72%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 99,97%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 99,99%

WebHostingHubi viimase 24 kuu statistikaVeebimajutuskeskuse keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

Veebimajutus Hub Hosting kasutamise miinused

Veebimajutus jaotur sisaldab korralikku positiivsete loetelu. Tugi oli piisav ja töökorras.

Need on üks peamisi võõrustaja hindamise viise ja Web Hosting Hub edastas kauba.

Kahjuks on ka mõned potentsiaalsed puudused.

1. Ainult jagatud hostingu pakkumine

Veebimajutuskeskusele meeldib hoida asju lihtsana, pakkudes AINULT jagatud hostimise võimalusi. See pakub vähe eeliseid, näiteks nende kiire registreerumisprotsess.

Kui kõik läheb hästi ja teie sait käivitub, võib see tekitada mõned probleemid.

Suurematele veebisaitidele (ja asjatundlikumatele kasutajatele) meeldib kasutada spetsiaalseid hostimisvõimalusi suurematele saitidele, mille käitamiseks on vaja rohkem ressursse. Ja kui jõuate sellele tipptasemele, võite olla sunnitud uuesti hostimise ja ülevaatuse protsessi alustama, uurides mujalt rohkem lisatasu võimalusi.

Omamoodi vaeva, kui teate, et see võib olla ka lähituleviku valik.

2. Liiga keskmine lehe laadimisaeg

Veebimajutus Hub on uhke kiiruse üle, viidates (mitu korda) tõsiasjale, et nende tahkis-kõvakettad võivad olla kuni 20x kiiremad.

(Kas me mainisime, et neil on tahkis-kõvakettad?)

Kuid meie kogemus ei näidanud 20x kiiremat, vaid nende kiirus jõudis 767 ms-ni, mis on meie jaoks kahjuks natuke liiga keskmine tulemus.

Viimase 12 kuu keskmine laadimisaeg:

WebHostingHubi viimase 12 kuu üksikasjalik statistikaVeebimajutuskeskuse keskmine kiirus 2019-2020 | Vaadake statistikat

Kuigi see pole veebimajutuskeskuse halvim tulemus, leidub siiski hostasid, kes on palju kiiremad.

3. Vanusepiirangutega trikkid

Muidugi, nii madal 5,99 dollari suurune igakuine hind näib palju. Kuid selle saamiseks peate registreeruma terveks kolmeks aastaks.

Kas soovite alustada lihtsalt kuust kuusse? Sa ei saa. Kaksteist kuud on madalaim, mis neil läheb, ja see hind tõuseb kuni 7,99 dollarini kuus (makstakse ette).

Pole ju nii suur asi.

Kahjuks on see hinnakujundustrikk hostimissektoris üsna levinud, kuna paljud proovivad sama trikki tõmmata. Ostja ole ettevaatlik, arvame.

Veebimajutus Rummu hinnad

4. Lisatasud varundamise eest & Turvalisus – pole hea…

Igapäevased varukoopiad on uskumatult kasulikud mitmesugustel põhjustel.

Näiteks mõnikord ei mängi pistikprogrammid hästi koos. Laadite üles uue ja vajutate kohe Aktiveeri, kontrollimata, et näha, millistes WordPressi versioonides (või teie teemas) seda on testitud. Järsku … mitte midagi. Sait läheb mööda.

Vähemalt saate sellest veast hõlpsalt taastuda. Jumal keelas häkkeritel turvarikkumisi ära kasutada ja pahatahtlikku koodi süstida. Õnn selle puhastamiseks!

Varukoopiad võivad teid igal juhul aidata, võimaldades teil eelmisele versioonile tagasi kerimiseks põhimõtteliselt tagasikerimise nuppu vajutada.

KUID need on head ainult siis, kui (1) mäletate neid tegema, (2) teete neid järjekindlalt ja (3) hoiate neid „väljaspool”, et nad poleks ka rikutud.

Veebimajutuskeskus pakub igapäevaseid varukoopiaid ja isegi automatiseerib protsessi, kuid see maksab teile iga kuu lisadollari.

Enamik teisi veebimajutajaid kasutab oma põhipakkumise raames turvafunktsioone tasuta. Kuid jällegi – veebimajutusteenuste jaotur jaotab teid nikli- ja rämpsposti eest viirusetõrje ja rämpsposti vastaseks kaitseks ning muuks.

Hinnad ise pole nii kohutavad. Selle põhimõte on pettumust valmistav.

5. Võimalik viivitus aktiveerimine

Veebimajutuse jaotur (sarnaselt emaettevõtte InMotion Hostingiga) võib teie konto täielikuks kinnitamiseks vajada täiendavaid üksikasju (näiteks isegi otsekõnet).

Teoreetiliselt on see positiivne, kuna see on turvalisuse huvides. Kuid see võib ikkagi pettumust valmistada, kui proovite asju käiku panna ja asute ülemere.

Veebimajutus Rummu hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

Erinevalt teistest veebihostidest pakub Web Hosting Hub ainult jagatud hostimist. Siin on kiire ülevaade nende jagatud hostimiskavadest:

 • Sädemeplaan: See plaan maksab 5,99 dollarit kuus. See toetab 2 veebisaiti, 10 MySQL andmebaasi ja 25 alamdomeeni.
 • Nitro plaan: See plaan maksab 7,99 dollarit kuus. See toetab piiramatuid veebisaite, piiramatuid alamdomeene ja piiramatut MySQL-i andmebaase
 • Dünamo plaan: See plaan maksab 9,99 dollarit kuus. See toetab piiramatuid veebisaite, piiramatuid alamdomeene ja piiramatut MySQL-i andmebaase.

Kõigi nende hostimiskavade juurde kuulub tasuta domeeninimi, väljamõeldud ikoon, nende toiteallikaks on SSD ja nende juurde kuulub ka SSH-juurdepääs.

Veebimajutuskeskuse hinnad ja plaanid

  • Tasuta domeen: Jah.
  • Registreerimise lihtsus: Väga lihtne, üheleheline registreerumisprotsess. Üks parimatest.
  • Makseviisid: Krediitkaart.
  • Varjatud tasud ja klauslid: Nende kasutajatele on lubatud 75 000 faili ja 10 000 sõnumit (või 2 GB suurune). Kontod, mis ületavad 10 GB või 75 000 faili, jäetakse automaatselt nende varusüsteemist välja. Varukoopia taastamine võib maksta kuni 50 dollarit.
  • Upsells: Paar müüki.
 • Konto aktiveerimine: Kiire aktiveerimine. Hoiduge konto kinnitamisest, eriti kui olete väljaspool USA-d.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Populaarsete rakenduste ja CMS-ide kiire ja lihtne installimine Softaculous’i kaudu.

Kas soovitame veebimajutuskeskust??

Kahjuks ei saa me veebimajutuskeskust soovitada.

Nende tööaeg ja klienditugi on päris head. Kuid nende kiirus on kõikjal ja hinnakujundus pole nii hea, kui reklaamitakse. Kui asute väljaspool USA-d, võib teie konto kinnitamine viibida 24 tundi. Ja üldiselt on nende jõudlus pisut liiga keskmine.

Parem oleks registreeruda nende õe kaubamärgiga: InMotioni hostimine või valida midagi meie veebimajutuse parimate arvustuste seast.

Kas olete kasutanud veebimajutuskeskust? Kui jah, jätke allpool aus ja läbipaistev veebimajutuskeskuse ülevaade. Me tervitame kõiki positiivseid ja negatiivseid kogemusi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector