WebHostingBuzz ülevaade: hea Ühendkuningriigi host või mitte? (2020)

WebHostingBuzz ülevaade


WebHostingBuzz haldab rohkem kui 250 000 veebisaiti 140+ riigis.

See pole üllatav, kuna nende tööaeg on olnud kindel (99,96%) ja lehe laadimisajad on viimase 24 kuu jooksul olnud kiired (405 ms)..

Blogijatele meeldib juurdepääs enam kui 450 populaarsele rakendusele, näiteks WordPress, samal ajal saavad edasijõudnud veebimeistrid pääseda juurde uusimatele programmeerimiskeeltele.

WebHostingBuzzil on läbipaistev ja arusaadav 45-päevane raha tagasi garantii, nii et te ei pea oma tellimuse tühistamise otsustamisel hüppama. See on hea uudis, arvestades, et pole erilisi uute klientide hindu ja kummalist lõpetamisklauslit, mis võiks teid enne uuendamist petta.

Kaevame sisse.

WebHostingBuzz’i kasutamise plussid

WebHostingBuzz on viimase paari aasta jooksul postitanud kiire laadimisaja ja usaldusväärse tööaja. Nende plaanid pakuvad juurdepääsu enam kui 450 rakendusele, mida saab installida vaid mõne klõpsuga. Ja neil on 45-päevane tagasimaksepoliitika igaühe jaoks, kes pole oma teenust täielikult müünud.

Siin on põhjalik ülevaade nende tegevusest viimase 24 kuu jooksul:

1. Kiire lehe laadimise aeg (405 ms)

Veebimajutus Buzzi laadimisaeg

Kiirus on hosti valimisel oluline, kuna see mõjutab otseselt teie külastajate kogemusi. Ilmatu 79% ostjatest ei osta uuesti saidilt, mille toimivus on halb.

Ja kui teie host on aeglane, siis alguses läheb see ainult aeglasemaks, kui hakkate uusi lehti välja ehitama, lüües otse teid sinna, kus see valutab – teie rahakotti.

WebHostingBuzz on viimastel aastatel olnud püsivalt kiire. Viimase 24 kuu jooksul on nende keskmine lehe laadimisaeg olnud 405 ms, mis paigutab nad hõlpsalt kümne kõige kiirema võõrustaja hulka, kelle oleme üle vaadanud. Alates 2019. aastast on nende kiirus alla 300 ms veelgi parem – peame ootama ja vaatama, kas nad suudavad seda kiirust edasi liikudes säilitada.

Viimase 12 kuu keskmine kiirus:

WebHostingBuzz viimase 12 kuu üksikasjalik statistikaWebHostingBuzz keskmine kiirus 2019-2020 | Vaadake statistikat

2. 45-päevane raha tagasi garantii

WebHostingBuzzil on kõigi jagatud, äri- ja edasimüüjakontode jaoks 45-päevane raha tagasi garantii. Seevastu VPS-i kontod saavad tagasimakse 30 päeva jooksul pärast ostmist.

Muude lisateenuste eest, alates pühendatud serveritest kuni IP-aadresside, SSL-sertifikaatide ja domeeninimedeni, ei tagastata. Nagu teistegi hostide poolt, kelle oleme üle vaadanud, arvestatakse domeeninime teenustasud maha kõikidest tagasimaksetest.

Erinevalt tavalisest ~ 15 dollarilisest vahemikust, mida oleme domeeninimedega näinud, nõuab WebHostingBuzz teilt .99 või .net vaid 10,99 dollarit..

3. Üle 450 ühe klõpsuga rakenduse ja tasuta rände

WebHostingBuzz on täislaetud enam kui 450 populaarse rakendusega. Enamiku saab automaatselt installida vaid mõne minuti ja paari klõpsu jooksul. Pole räpast koodi, et käed määrduda.

Kui teil on juba olemasolev veebisait, mille soovite üle tuua, migreerib WebHostingBuzz’i meeskond selle tasuta.

Ja kui olete arendaja, kes soovib juurdepääsu keerukamatele funktsioonidele, on teil ka õnne. Nende serverid toetavad täielikult kõike alates HTML5 ja JavaScript kuni PHP 5, MySQL 5, Perl ja palju muud.

4. Uptime Peaaegu sama hea kui reklaamitud

uptime

WebHostingBuzz on viimase 24 kuu jooksul kasutanud 99,96% -list tööaega.

Viimased paar 12 kuud on olnud eriti tugevad, kõikudes 99,98% -lt 100% -le (välja arvatud juuni 2019). Minge aga tagasi 2018. aasta kevadeni ja WebHostingBuzz nägi vaeva järjekindlusega. Üks kuu oleks veatu 100%, teised aga mitterahuldavad 99,83%.

Oleme teiste klientide seas näinud sarnaseid teateid ebajärjekindla tööaja kohta samal ajavahemikul.

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 100%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 99,98%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 100%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 99,31%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 99,99%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%

WebHostingBuzz viimase 24 kuu statistikaWebHostingBuzz keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

5. Roheline veebimajutus

WebHostingBuzz on võtnud endale keskkonnaalase kohustuse ning sponsoreerib ja teeb koostööd The Woodland Trustiga.

Eesmärk on tasakaalustada nende serverite energianõudlust ja hoida kõik hostimisteenused süsiniku neutraalsena.

6. Aastane ettemakse allahindlus sama uuenemishinnaga

Esialgne kleebisehind WebHostingBuzzil pole teiste hostidega võrreldes nii odav (vt lähemalt allpool).

Kuid teie jaoks on kaks hinnasoodustust.

Esimene on see, et neil on aastane ettemaksu soodustus. Nii et kui maksaksite aasta eest, saaksite kõigi plaanide korral kaks kuud tasuta. Jaotus näeb välja selline:

• Isiklik: 49,99 dollarit
• Arendaja: 99,99 dollarit
• Äri: 249,99 dollarit

Peal on iga plaani kuuhind, allpool on toodud aastane võimalus:

WebHostingBuzz aastane allahindlus võrreldes kuuga

Teine eelis on see, et pikendamismäärad ei suurene.

Paljud teised võõrustajad kahekordistavad teie kuutasu, kui teie plaan automaatselt uueneb. Kuid vastavalt WebHostingBuzz’i arvelduse KKK-dele külmutatakse põhimõtteliselt teie makstud hind ja seda rakendatakse ka kõigi tulevaste pikendamiste korral. Nii et te ei pea muretsema kalli üllatuse pärast, mis ilmub teie krediitkaardi väljavõttel juba aasta pärast.

Miinused WebHostingBuzz’i kasutamisel

WebHostingBuzz esines hästi kõikjal. Uptime ja lehe laadimise ajad olid mõlemad suurepärased. Vaba ränne on kena mõte ja ka tagasimaksepoliitika on enam kui õiglane.

Kahjuks oli mõni kategooria, mis päeva lõpuks ikkagi alla lasid.

Siin on kiire kokkuvõte suurimatest probleemidest, mida kogesime:

1. Uute klientide allahindlust pole

Mõned turu odavaimad veebihostid võivad teile maksta ainult kuus või kaks dollarit.

Kuidas nad saavad endale lubada, et nad on nii odavad?

Uued kliendid saavad tehingu magusamaks muutmise eest spetsiaalse hinnakujunduse. Nii et plaanid uuenevad hiljem kõrgema tempoga. See koos ettemaksega kuni kolmeks aastaks aitab teil uue hostiga hõlpsalt sisse lüüa.

Näib, et peaaegu kõik 30-aastastest veebimajutajatest, kelle oleme üle vaadanud, järgivad seda sama suundumust. Välja arvatud WebHostingBuzz.

Alustuseks pikaajaline allahindlus puudub. Maksate odavaima isikliku plaani eest 4,99 dollarit kuus. Sellega on kaasas üks veebisait, 20 GB SSD salvestusruum, 1 GB mälu, piiramatu ribalaius ja tasuta SSL. See on pinnal päris hea, kuid salvestusmaht on üsna väike. (Võrdluseks: mõned muud masinad, näiteks iPage, pakuvad teile piiramatut salvestusruumi). See põhiplaan ei sisalda tasuta domeeninime ega ka igapäevaseid varukoopiaid.

Kui soovite nende funktsioonide saamiseks minna üle ühele suuremale plaanile, maksab arendajaplaan 9,99 dollarit kuus ja ärivõimalus 24,99 dollarit kuus. Nagu eelpool arutatud, saate aasta eest ettemaksu teha, et kulusid pisut vähendada. Ja ka teie uuendamishinnad ei hüppa üles.

Kuid te kaotate võimaluse nautida uue kliendi allahindlust ja säästa hunnik umbes kolme aasta jooksul, nagu saate enamiku teiste võõrustajatega..

2. Piiratud tugi (~ 6-tunnine viivitus)

Peaaegu iga host, keda oleme üle vaadanud, pakub ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge, et kliendid saaksid suhteliselt kiireid vastuseid.

WebHostingBuzz jällegi suundumus.

Neil on tavaline teadmistebaas ja tugipiletid. Kuid nad ei paku telefoni ega reaalajas vestluse tuge.

Neil on paremas alanurgas väike ikoon, mis näeb välja nagu reaalajas vestlus. Kontrollisime seda siiski kahel erineval kellaajal päeval (esmaspäeva õhtul ja teisipäeva keskhommikul) ja mõlemal korral saime sama vastuse:

WebHostingBuzz Live'i vestluse sõnumite esitamine

Nii et reaalajas vestlus toimis põhimõtteliselt ülistatud piletipõhise süsteemina, kus esitasime küsimuse ja pidime umbes kuus tundi hiljem ootama, millal meilisõnum saabub. (Nad vabandasid viivituse pärast reageerimise aja pärast, mis näib viitavat neile probleemist teadlikkusele.)

WebHostingBuzz klienditoe e-posti vastus

Vastus oli otsene, kuid mitte täielik. Küsisime saidi migratsiooni hinna kohta, sest kuigi ka üks tasuta migratsioon on lisatud, makstakse tavaliselt kõige muu eest ja üle selle.

Kuna töötame reaalajas vestluse asemel e-posti teel, oleme sunnitud vajalike üksikasjade saamiseks saatma uue vastuse ja selle saabumine võtab natuke aega.

See on pettunult aeglane, võrreldes peaaegu kõigi teiste hostidega.

3. Parim lõpetamisklausel

Uue hostina registreerumisel olete tavaliselt rõõmus, et saate uue projekti käiku anda. Tõenäoliselt ei mõtle te sellele, mis võib juhtuda, kui mõni probleem või probleem ilmub esile.

Vaatasime peentrüki, mis on tavaliselt maetud serveri teenusetingimuste sisse.

See on koht, kus saate tavaliselt leida midagi, mis võib takistada teil raha tagasi saada või teenus töötab nii, nagu te arvate, et peaks.

Ka WebHostingBuzzil on selles osas oma variatsioon. Seal on paaritu lõpetamisklausel, mis dikteerib, kuidas plaanid uuenevad ja kuidas saate tühistada, et vältida järgmise perioodi automaatse tasu võtmist.

Siin öeldakse järgmist: “Teade oma kavatsusest lõpetada tuleb WebHostingBuzzile edastada mitte varem kui 10 päeva enne teie arvelduskuupäeva, kuid mitte hiljem kui kolm päeva enne teie arvelduskuupäeva.”

Kaks peamist punkti seal:

1. Te ei saa neile öelda, et soovite tühistada liiga vara – mitte varem kui kümme päeva enne arvelduskuupäeva ja
2. Samuti ei saa te tühistada hiljem kui kolm päeva enne arvelduspäeva.

Kõlab veider, eks? Teil on see väike aeg aktiveerida, et soovite tühistada; muidu tundub, et nad võivad põhimõtteliselt lihtsalt öelda „ei”.

Meie jaoks kõlab see nii, nagu nad prooviksid lihtsalt tagaukse sisse ehitada, et mitte aktsepteerida enamikku tühistamisi, vähemalt proovimata panna teid maksma järgmise ametiaja pikendamise määra..

WebHostingBuzz hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

Siin on ülevaade nende jagatud hostimiskavadest ja hindadest:

WebHostingBuzz hinnakujundus ja plaanid

Virtuaalserver: WebHostingBuzzil on kolm ühist hostimiskava:

 1. Isiklik plaan: See plaan maksab 4,99 dollarit kuus. Saate piisavalt ruumi ühe väikese saidi jaoks, kus on 20 GB kettaruumi, 100% CPU kiirus, 1 GB mälu, tasuta SSL-sertifikaat ja piiramatu ribalaius.
 2. Arendaja plaan: See plaan maksab 9,99 dollarit kuus. Võite majutada piiramatuid veebisaite, kuni 100 GB salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, tasuta domeeninime ja SSL-sertifikaati, 2 GB mälu ja 200% CPU kiirust.
 3. Äriplaani: See plaan maksab 24,99 dollarit kuus. Võite hostida piiramatu arvu veebisaite ja hankida ka piiramatu SSD-salvestusruumi. Samuti on kaasas 300% protsessori kiirus, 3 GB mälu, tasuta domeen ja SSL-sertifikaat ning juurdepääs igapäevastele varukoopiatele.

Kõik nende jagatud hostimisplaanid on kaasas cPaneliga ja pärast uue konto registreerimist antakse teile tasuta domeeninimi.

 • Tasuta domeen: Jah.
 • Registreerimise lihtsus: Väga lihtne registreerumisprotsess.
 • Makseviisid: Krediitkaart, PayPal, WebMoney, Dwolla.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Konto lõpetamine ei saa toimuda enne kümme päeva ega pärast kolme päeva enne pikendamise kuupäeva. Samuti ei saa te üle minuti jooksul kasutada rohkem kui 25% nende ressurssidest või avada korraga üle 5000 faili ega saata tunni jooksul üle 200 meilisõnumi.
 • Upsells: Vähesed müüvad.
 • Konto aktiveerimine: Kiire aktiveerimine.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Populaarsete rakenduste ja CMS-ide kiire installimine Softaculous’i kaudu.

Kas soovitame WebHostingBuzzit??

Jah me teeme.

WebHostingBuzz on meie testides üsna hästi esinenud. Nii tööaeg kui ka lehe laadimise aeg on olnud keskmisest kõrgemad.

Neil on juurdepääs sadadele rakendustele nii algajatele kui ka uusimatele ja suurepärastele tehnikapakkidele energiakasutajate jaoks. Ka nende 45-päevane tagasimaksepoliitika on seaduslik.

Kahjuks oli meie klienditeeninduse kogemus aeglane ja hajutatud. Pidime vastust tundide kaupa ootama ega saanud isegi täielikku vastust.

Nende lõpetamisreeglid on kirjutatud viisil, mis soovitab teil enne kaardi uuesti laadimist tegelikult tühistada vaid väike aken. Ja kuigi iga-aastane maksete hinnakujundus on hea, ei ole uue kliendi jaoks allahindlust, et esimese kolme aasta jooksul sisse lülitada äärmiselt madal hind..

Üldiselt pole nad TOP 5 tegemiseks piisavalt head, kuid siiski hea valik.

P.S. Kui soovite näha WebHostingBuzzist kõrgemal asuvaid hostingu pakkujaid, vaadake meie parimaid hostreid siin.

Kas teil on WebHostingBuzziga kogemusi? Kui jah, siis jätke kommentaar allpool. Me tervitame kõiki ausaid ja läbipaistvaid ülevaateid – kas head või halvad!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector