Vedelveebi ülevaade


Üldine hinnang

Hallatud WordPressi hostimiskava
99 dollarit kuus

Vedelveeb: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt – Haldatava WordPressi majutamiseks soovitame kindlasti Vedelveebit. Vaatame läbi peamised eelised, mis meile väga meeldisid.

Turvalisus: SSL-sertifikaadi (https, turvaline sait) omamine on tänapäeval kohustuslik, kindlasti eelistab Google https-saite eelistamist ja Chrome tähistab mitteturvalisi saite aktiivselt kui „mitte turvalisi”. Vedelveeb sisaldab SSL-sertifikaate oma plaanidega, lihtsalt seadistage ja unustada.

Varukoopiad: Ei nädala ega kuu varukoopiaid, vaid iga päev varukoopiaid! Kas midagi oli valesti? Pole muret, minge tagasi eilsesse päeva.

Automaatsed värskendused: Ärge kartke värskendusi, nad teevad seda teie eest ja tagavad, et midagi ei purune.

iThemes Sync: Tore, kui teil on mitu WP-saiti. iThemes Sync on lisatud iga plaani juurde. See on mitme saidi haldussüsteem, nii et saate teha saitide hulgimuutusi.

Toetus: 24/7/365 telefoni, e-posti ja vestluse teel … ja see on tõeline ekspertide tugi!

Ausalt, meile nad väga meeldivad! Need on kindlad, ülimalt usaldusväärsed ja arenevad koos tööstusega. Kui teil on eelarvet (need algavad 99 dollarist kuus), siis otsige seda!

Vedelveebiuuringud

Vedelveebidega hallatava WordPressi hostingu ülevaade

Sissejuhatus vedelveebisse

Liquid Web asutas Matthew Hill 1997. aastal. Ettevõtte tegevjuht James F. Geiger alustas tegevust 2015. aastal. Nad on uhked, et on püsiklientide lojaalsuse osas parim number 1, mis on tööstuse parim..

Praegu on Liquid Webil üle 30 000 kliendi 30 riigist. Neil on hallatav üle 500 000 saidi ja viis ülemaailmset andmekeskust.

See 100 miljoni miljoni dollarine ettevõte pakub mitmesuguseid tooteid ja teenuseid. Nende hulka kuuluvad pühendatud serverid, pilve VPS-i hostimine, pilve-pühendatud hostimine, hallatud WordPress-hostimine, hallatud WooCommerce’i hostimine ja mitmesugused kohandatud veebimajutuslahendused.

Liquid Web on teinud ajakirja Inc. iga-aastase nimekirja 5000 ettevõttest kümme aastat järjest. Talkini pilv reastas nad kõigi pilveteenuse pakkujate seast 7. kohale. Ja Cloud Spectatori sõnul on ettevõttel kõige kiiremini hallatav VPS.

Ettevõte võtab täitmist ja turvalisust tõsiselt. Selle tõestuseks on nende veebisaidil avaldatud mitmesuguseid sertifikaate. Need vastavad EL-USA privaatsuskilbi raamistikule ja Šveitsi-USA privaatsuskilbi raamistikule. Samuti vastab ettevõte HIPAA nõuetele. Lõpuks vastavad nad ka üldisele andmekaitsemäärusele (GDPR).

Hinnakujundus

Liquid Web pakub hallatava WordPressi majutamiseks kolme tüüpi plaane. Need plaanid kannavad nime Professional, Business ja Agentuur. Need plaanid on esitatud allpool:

Odavaima paketi nimi on Professional ja see maksab 99,00 USD kuus. Üsna palju! Sellegipoolest on hea see, et saate maksta kuude kaupa. Te ei ole kohustatud ühtegi lepingut sõlmima ja saate selle igal ajal üles öelda. See pakett võimaldab majutada 10 saiti.

Samuti antakse teile 50 GB väärtuses salvestusruumi. See on piiratud võrreldes teiste majutusteenuse pakkujatega, kes andsid piiramatul hulgal kettaruumi. Kui teil on ühes kontol 10 saiti ja ainult 50 GB väärtuses salvestusruumi, ei pruugi sellest piisata. Juhtudel, kui peate oma saidile paigutama kvaliteetseid pilte, videoid ja allalaaditavaid, ei pruugi piiratud salvestusruum teie jaoks olla.

Automaatset varundamist tehakse iga päev ja seda hoitakse 30 päeva vältel väljaspool. Kui soovite selle varukoopia taastada (juhtudel, kui te ei saa oma saidil keerulist probleemi lahendada), saate seda teha ühe klõpsuga.

Teile antakse automaatne SSL iga saidi jaoks, mida Liquid Web-ist tellite. Seda antakse teile ilma lisakuludeta. See tähendab, et saate kaitsta oma veebisaiti ja kaitsta selles sisalduvat tundlikku teavet. See tähendab ka tõusu otsingumootorite paremusjärjestuses, kuna Google eelistab turvalisi veebisaite mitteturvaliste veebisaitide ees.

Kui alustate alles oma veebisaidiga, antakse teile etappplatvorm. See tähendab, et saate oma saiti testida enne selle ilmumist. Oma saiti testides saate kontrollida selle välimust ja funktsioone ning tuvastada probleeme enne, kui see avalikkusele välja läheb.

Vedelveeb võtab nende hallatavaid WordPressi hostimisteenuseid tõsiselt. Nad värskendavad teie WordPressi installimist ja tagavad, et teie pistikprogrammid ei jää üksi. Vedelveeb tagab, et pistikprogrammid ei oleks teie platvormis vastuolus, värskendades neid automaatselt eraldi keskkonnas. Kui kõik on korras, värskendatakse pistikprogramme tootmiskohas.

Komplekti kuulub ka iThemes Sync Pro. See annab teile võimaluse jälgida oma saidi tööaega või seisakuid. See võimaldab teil vaadata ja jälgida ka Google Analyticsi andmeid. iThemes Sync Pro annab teile võimaluse kontrollida postituste SEO olekut ja juhtida seda, mida teie kliendid WordPressi administraatori juhtpaneelil tegelikult näevad. Neid kõiki saab teha ühes kohas.

Kiirusele omistatakse tähtsus tavapäraste mehaaniliste ajamite asemel SSD-de kasutamisel. See tähendab veebisaidi kiiremat laadimiskiirust, mis on tingitud esimeste kasutamisest, mitte viimastest. Pildid tihendatakse automaatselt ka piltide optimeerimise pistikprogrammi kaudu. See tähendab jällegi kiiremat laadimiskiirust väiksemate pildifailide suuruse tõttu.

Kõigi hallatavate WordPressimajutuskavade korral pole teil lehevaatamist ega liikluse piiranguid. Seega ei võeta teilt lehevaatamiste arvu eest tasu ja ülemääraseid tasusid ei võeta. See on hea, kui teil on palju veebisaidi vaatajaid ja kui tulemas on kõrghooaeg.

Lubaduste tegemisel on neil 100% võrgu tööaja garantii. Suur lubadus anda! Neil on ka 100% tööaja garantii. Lisaks annavad nad teile 30-minutilise riistvara asendamise garantii.

Tugivõimalused

Vedelveeb pakub teile mitmesuguseid tugiteenuste valikuid. Nende hulka kuulub järgmine:

 • Telefonitugi
 • Online reaalajas vestlus
 • Pileti esitamine
 • Teadmistepagas
 • Tugitööriistad

Teadmistebaas sisaldab õpetusi, mis aitavad teil oma saite ja kontosid üleval hoida. Tugitööriistad hõlmavad IP-kontrolli, SSL-i tööriista ja DNS-puud. Esimene neist, IP-kontrollija, võimaldab teil oma seadme IP-d kiiresti vaadata. SSL-i tööriist võimaldab teil kontrollida SSL-i ja muud teavet. DNS-puu tööriist annab teile võimaluse vaadata DNS-kirjeid puuskeemil.

Liquid Web lubab nende klienditeeninduse osas palju. Telefon & Vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt ja nende sõnul saate abi saada mõne minuti jooksul. Esialgne reageerimise aja garantii kasutajatoele on 30 minutit. Kui nad jäävad sellest 30-minutilisest märkusest ilma, siis krediteerivad nad teile kümnekordselt summa, mille võrra nad vahele jäid.

Samuti on 30-minutiline riistvara asendamise garantii. Kui vigane spetsiaalne serveririistvara on leitud, asendatakse see 30 minuti jooksul või vähem. Kui see võtab rohkem kui nimetatud garantii, krediteerivad nad teile lisaaja 10-kordselt.

Nad lubasid palju, eks? Kuid kas nad elasid selle vastu? Enamiku arvustuste kohaselt nad seda ka tegid. Vau! Nende klienditoe ja tehnilise toe esindajad olid väga teadlikud nii lihtsate kui ka keerukate probleemide lahendamisel. Ja nad aitasid kliente väga hea meelega. See on vedelveebi jaoks suur pluss.

Plussid

Liquid Web-iga registreerumisel on palju eeliseid. Allpool on mõned neist:

Liikluspiiranguid pole

Nad ei võta lehevaatamiste arvu ega ületustasusid. Teie veebisaidil võib olla piiramatu kogus liiklust ja te ei pea muretsema lisaraha hankimise pärast.

100% tööaja garantii

Nad tagavad, et teie veebisait on 100% ajast üles kasvanud. Kui ei, siis krediteerivad nad teile seitse korda seisakuid.

Suurepärane klienditugi

Nad pakuvad suurepärast klienditoe teenust, mida enamik kliente armastas. Lisaks krediteerivad nad teile 10-kordselt summa, mille nad vahele jätsid, kui nad ei vastanud HelpDeski piletitele 30 minuti jooksul.

Tasuta varukoopiad

Saate automaatseid igapäevaseid varukoopiaid, mida hoitakse saidil väljaspool 30 päeva. See on kasulik, kui teie veebisait satub raskustesse. Varukoopia saate kohe ühe klõpsuga taastada. See on lihtne kui 1-2-3.

Tasuta SSL-sertifikaat

Saate automaatse SSL-sertifikaadi iga saidi kohta, mille Liquid Web abil tellite. See tähendab, et saate oma veebisaidi turvaliseks muuta ja selle paremusjärjestust otsingumootorites parendada. See on kahekordne häbi!

Täielikult hallatud WordPress

Lisaks oma WordPressi veebisaidi värskendamisele hallatakse pistikprogramme ka teie jaoks. Pistikprogramme testitakse, kui need on omavahel vastuolus. Seda tehakse eraldi keskkonnas. Kui testimise ajal pluginate vahel konflikti ei teki, võetakse see kasutusele tootmiskohas.

Tasuta lavastus sait

Enne oma veebisaidi juurutamist peate veenduma, et see on optimaalses olekus. Seega võimaldab tasuta lavastus sait oma saiti enne levima asumist testida. See tagab veebisaidi vaatajatele parema kasutajakogemuse.

Miinused

Pole odav

Kõige odavam hallatava WordPressi hostimisplaan on 99,00 USD kuus. See pole odav hind. Kui alles alustate, ei pruugi te kulusid endale lubada (kuid see on kindlasti õigustatud).

Järeldus

Nad on fantastilised, mitte palju muud öelda. Kui saate kulusid kokku hoida, ei vaata te kunagi tagasi!

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-28Vaadatud üksus Vedelik WebAutori hinnang 41 tärn1 tärn1 tärn1 tärnhallTootenimi Liquid WebPrice
99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map