UK2.neti ülevaade


Üldine hinnang

Odavaim kava
5,95 kr kuus

UK2.net: Kiire kokkuvõte inimestel, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, me ei soovita UK2.neti mõnedel põhjustel, peamised on tööaeg ja tugi. Hindu ja funktsioone pisut vaadates näeb see kõik väga ahvatlev välja, kuid kui hakata natuke sügavamalt kaevama, pole see eriti tore. Vaatame läbi mõned probleemid.

Uptime: Paljud kasutajate arvustused kurdavad katkestuste üle. Neil pole ka oma saidil tööaja garantiid, nagu enamikul teistel veebimajutajatel …, mis on natuke veider.

Toetus: Nende toetava suhtumise kohta on üsna palju kaebusi, liiga palju, et neid ignoreerida. Kui teie sait läheb alla (vaadake ülaltoodud halba tööaega), soovite vähemalt tuge, et see kiiresti parandada saaks … see ei tundu nii.

SSL: See ajab meid segadusse, SSL (https) on tänapäeval kohustuslik … Google tähistab tavalisi http-saite isegi nähtavalt “mitte turvaliseks” ja see teeb teie pingereale haiget. Lisaks saate neid tasuta saada. Pole aimugi, miks nad ei integreeri tasuta SSL-sertifikaate, kõik teised on.

Mida me tegelikult räägime, on see, et seal on palju alternatiive, mis on paremad kui peaaegu kõik. Meie lemmik on endiselt SiteGround, nad on suure turvalisusega, väga reageerivad, neil on mitu andmekeskust kogu maailmas (sealhulgas Londonis) ja WordPress soovitab neid ametlikult (nad võivad loomulikult lahendada mis tahes CMSi, mida neile viskate) ). Nad on tõelised mõtlejad, vaadake meie arvustust.

Endiselt huvitatud UK2.netist, lugege allpool.

UK2.net uuringud

UK2.neti ülevaade

UK2 asutas Ditlev Bredahl 1998. aastal. Omades umbes 2 aastakümne kogemust Ühendkuningriigi hostimisteenuste pakkumisel, on nad registreerinud üle miljoni domeeninime. Samuti haldavad nad tuhandeid veebisaite enam kui 200 asukohas üle maailma.

Ettevõtte asukoht on Shoreditch, London. Nende toodete ja teenuste hulka kuuluvad muu hulgas domeeninimede registreerimine, e-posti hostimine, veebisaitide majutamine, veebisaitide ehitajad, pühendatud serverid ja hallatud hostimine. Samuti pakuvad nad SSD virtuaalseid privaatservereid ja WordPressi majutust.

Hinnakujundus

UK2 pakub oma veebimajutusteenuste jaoks kolme tüüpi plaane. Need paketid kannavad nime Essential Hosting, Business Hosting ja Business Cloud. Kolm kava on näha allpool:

UK2 hostimise hinnakujundus

Odavaima paketi nimi on Essential Hosting ja see maksab viimase pakkumise tõttu 1,00 GBP kuus, kui valite 12-kuulise maksetähtaja. Kui soovite maksta igakuiselt, maksab see teile 6.95 GBP kuus. UK2 andmetel sobib Essential Hosting plaan ideaalselt alustajatele, kellel on ühtne veebisait.

See pakett annab teile tasuta domeeninime, kui valite vähemalt aastase makseviisi. Lisaks saate piiramatu veebiruumi. Seega saate paigutada>oma WordPressi veebisaidi loomine.

Arenduse osas toetab Essential Hosting plaan Apache, PHP, Ruby on Rails, Perl, Cron Jobs ja PHPMyAdmin. Oma veebisaitidel saate kasutada ka kohandatud veateateid. Saadaval on ka AW statistika. Seda tööriista saab kasutada oma vaatajate kohta teabe saamiseks. Need andmed hõlmavad muu hulgas päritoluriiki, operatsioonisüsteemi ja brauserit.

Lõpuks antakse teile 30-päevane raha tagasi garantii. Saate lihtsalt proovida nende tooteid ja teenuseid ning saate igal ajal ilma küsimusteta tühistada.

Tugivõimalused

UK2 abil on saadaval mitmesugused tugiteenused. Need on toodud allpool:

 • Teenuste oleku leht,
 • Eneseabiteadmiste baas,
 • Pileti esitamine,
 • Online-vestluse tugi ja
 • Telefonitugi

Sarnaselt teiste hostimisteenuste pakkujatega näitab ka UK2 teenuste olek lehel reaalajas teavet nende teenuste, sealhulgas põhisüsteemide, juhtpaneelide ja hostiserverite oleku kohta. Sellel lehel on teatatud juhtumitest, et hoida kliente kursis ettevõtte praeguse ja varasema tegevusega.

Eneseabiteadmiste baas sisaldab põhjalikke juhendeid, mis aitavad teil oma toodetes ja teenustes liikuda. Piletite esitamine ja reaalajas vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt. Sama kehtib telefonitoe kohta.

UK2 klienditoe teenusel on nii positiivseid kui ka negatiivseid ülevaateid. Kasutajate sõnul pole teenus järjepidev. Mõned kliendid väitsid isegi, et nad ei saanud meilisõnumite kaudu vastuseid ega reaalajas vestluste seansse ega saanud nende probleeme lahendada. Telefonitugi leiti olevat alam, kuna osakonnad, kes ei vastuta konkreetse toote eest, ei tea, kuhu oma kliente suunata.

Teisest küljest väidavad positiivsed arvustused, et nende tugitiim oli paljudest abistavatest, öeldes isegi, et nad olid toetavad isegi enne ostu sooritamist. Positiivsed ülevaated väidavad ka, et UK2 reageeris nende probleemidele kiiresti.

Mis puudutab nende tugiteenuseid puudutavaid ülevaateid, siis võime öelda, et UK2 pole täiuslik. Ainult vähestel hostiettevõtetel on nende klienditoe meeskonna puhul stabiilne maine ja ilmselgelt pole UK2 üks neist. Klienditoe teenuste osutamisel on ettevõttel oma tipud ja mõõnad.

Plussid

UK 2-ga liitumisel on mõned eelised. Mõned neist on toodud allpool:

Tasuta domeeninimi

Kui saate 12-kuulise maksetähtaja, saate tasuta domeeninime registreerimise. See on kasulik, kui te alles alustate ja pole veel oma domeeninime ostnud. Mõne kilo kokkuhoid ei tee haiget.

Piiramatu veebisaidiruum

Teie kümne veebisaidi eest hoolitsetakse piiramatu veebisaidiga. Te ei pea muretsema, milliseid faile säilitada ja millised prügikasti teisaldada. Teil on piiramatu veebisaidiruum, mis annab teile võimaluse majutada suuri videofaile ja pilte.

30-päevane raha tagasi garantii

Saate oma raha tagasi koos nende garantiiga. Kui olete nende tooteid ja teenuseid proovinud ja arvate, et see pole teie aega väärt, siis võite küsida raha tagasimaksmist. See on nii lihtne.

Miinused

UK2 on endiselt ettevõte, millel on puudusi. Mõned neist on toodud allpool:

Segatud klienditoe ülevaated

UK2 on nende klienditoe teenuse osas erinevat arvustust. Mõni hindas neid kõrgelt, teised aga halvasti. Kui hostingu pakkuja ei täida pidevalt oma lubadusi pakkuda suuri tugiteenuseid, on see halb märk. Vastuolulise klienditoe teenuse olemasolu on UK2 üks puudusi.

Usaldamatu tööaeg

See põhineb ka kasutajate arvustustel, paljud neist kurdavad tööaja üle … ega need ole ka lühikesed katkestused. Viimane asi, mida soovite, on ettevõtte saidi allakäik, võite kaotada palju müügivihjeid / kliente.

Tasuta SSL-sertifikaati pole

Miksyyyyyyyyyy? Erinevalt teistest hostimisettevõtetest ei paku UK2 tasuta SSL-sertifikaati. Kui teie veebisait sisaldab tundlikku teavet, on see turvafunktsioon kohustuslik. Kui soovite tasuta SSL-sertifikaati, peate valima järgmise plaani – ettevõtte hostimine. Kui maksate ettemaksega 12 kuud, maksab see plaan 4,48 Inglise naela kuus. SSL-sertifikaat antakse ettevõtte majutamise kavas tasuta ainult juhul, kui valite makseperioodiks vähemalt 12 kuud.

Järeldus

Pinnal näeb UK2.net üsna hea välja, kuid nagu kokkuvõttes mainitud, on siin paar liiga palju probleeme, et seda tõesti soovitada. Probleemid on näiteks ebastabiilne tööaeg, tasuta SSL ja küsitav tugi … Soovitame tutvuda siin meie võrdlusega ja otsida paremaid alternatiive, näiteks SiteGround.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-07-29Vaatatud punkt UK2.netAuthor Rating 21 tärn1 tärnhallhallhallTootenimi UK2.netPrice
5,95 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map