Pilveteede ülevaade – kas hallatud pilvemajutus on hea idee?

Pilvepõhised veebiteenused on tänapäeval kõik raevunud. Tegelikult on peaaegu igal hostimist pakkuval ettevõttel mingisugune pilv, millel teie platvorm puhata.


Nii palju võimalusi, kuidas eraldada hüve halvast?

Vastus on lihtne. Valite ühe, mis pakub natuke lisa, ilma et teile palju rohkem makstaks. Firmadele meeldib Pilves proovite pakkuda teenuse jaoks sellist väärtust, andes teile teistsuguse hallatava pilve, kui soovite, helistage sellele siis Cloud +.

Pilveteede logo

Mis on hallatav pilvemajutus?

Hallatud pilvandmetöötlus võtab pilvepõhiste platvormide mõned parimad omadused, nimelt võrgu hajutatud kättesaadavus mitme serveri vahel, ning lisab rõhku turvalisusele ja järjepidevusele.

Cloudwaysi serverid on välja lõigatud virtuaalsed masinad, et ühendada kohapealsete privaatserverite turvalisus avaliku mudeli mugavuse ja kulude kokkuhoiuga. See on ideaalne õhustik arendajatele tööks tänu turvalisusele ja võimalusele luua erinevaid geograafilisi asukohti jäljendavaid servereid. See on suurepärane turvalisuse, kiiruse ja jõudluse testimiseks inseneri seisukohast.

Üldiselt pakuvad hallatavad pilveplatvormid teile eeliseid:

Saadavus, millega saate arvestada

Järjepidev kättesaadavus tuleneb sellest, kuidas sellised platvormid on struktureeritud läbi salvestuspiirkondade (SAN) ja serverite süsteemi, et pakkuda töökindlat failiversiooni kaitset.

Automatiseerimine

Faillover ja ressursside haldamine on automatiseeritud, et luua virtualiseerimise kaudu tasakaal füüsiliste masinate ja hallatavate võrkude vahel. See tähendab kui üks host jookseb kokku, on virtuaalses võrgus teisi, kes täidavad lünga automaatselt, et teie veebisait püsiks töövalmis.

Võrguturve

Pilveserverite ja virtuaalsete kohtvõrkude (VLAN) keskkonnad on kaitstud selliste protokollidega nagu sissetungimise tuvastamise süsteem (IDS) / sissetungimise ennetamise süsteem (IPS) ja tulemüürid.

Tasakaalustatud hübriidplatvorm

Ehkki see pole tõeline hübriidmudel, suudavad hallatavad pilveplatvormid ressursse sõeluda samadel serveritel asuvate jagatud, pühendatud võrkude ja pilveserverite vahel.

Taskukohasus

Kasutusarvestuse ja kulutõhusa hostimismudeli abil, hallatud pilved annavad teile madalama hinnaga eelise ilma jõudlust ja turvalisust ohverdamata.

Meie Cloudwaysi ülevaate eesmärk on pakkuda teile täielikku eeliseid, funktsioone ja toimivust, mis muudab Cloudwaysi hallatava hostimise suurepäraseks lahenduseks igas suuruses ja tööstuses tegutsevatele arendajatele ja ettevõtetele..

Pilveteede ülevaade: miks see on erinev?

Ettevõte asutati 2011. aastal. Selle tsentraliseeritud asukoht Maltal pakub mitmeid eeliseid. Serverite võrk asetab kliendid üksteisele hõlpsasti kättesaadavaks, mis toetab kiirust ja juurdepääsu.

Samuti pakub see turvalises keskkonnas viljakat ruumi PHP-rakenduste arendamiseks, sealhulgas konteineripõhisteks rakendusteks. Nad saavad seda teha, säilitades turvalise PaaS-i (platvormina teenusena) mudeli, mis on funktsioonirikas ja taskukohane.

Kohe alguses, Cloudways annab teile kahenädalase tasuta prooviperioodi, et saaksite oma veebisaiti üles ehitada ja testida ja saadavalolevaid funktsioone, nagu näiteks CloudwaysBot nutikas assistent, ilma senti investeerimata. Teil on võimalus luua kasutajanimi ja parool või logida sisse oma LinkedIni, Githubi või Google’i kontodega.

Sealt edasi peate paindlikult valima paljude sisuhaldussüsteemide (CMS) hulgast, sealhulgas kolmest populaarseimast platvormist – WordPress, Drupal ja Joomla. Muud hõlmavad järgmist:

 • MediaWiki
 • Mooble
 • PHP-pinu
 • Suhkru CRM
 • Prestashop
 • Magento

Valik ei ole piiratud teie CRM-iga. Cloudways saate integreerida muude pilvepõhiste platvormide peale nagu Amazon Web Services (AWS), Google Cloud, Vultr ja Digital Ocean. Teil on võimalik valida isegi serverite hulgast, mida ettevõte on laiali üle kogu riigi.

Mis saab aga selle hallatud pilvandmetöötluse teenuse üksikasjadest?

Nad pakuvad seda väga konkurentsivõimelise hinnaga algab vaid 10 dollarist kuus ja nende jõudlus on parem. Selle ettevõtte puhul pole CPU kasutamisele ja ribalaiuse ressurssidele seatud mingeid piiranguid nagu mõnede teiste hostimisettevõtete puhul. See tähendab, et teil on olemas vajalikud ressursid, ilma et peaksite kallima plaani koostama.

Hind vs jõudlus

Üks esimesi hea hostimisteenuse valimise kriteeriume on väärtus ja hind. Seda mõõdetakse tavaliselt hinna ja teenuse suhtena: tulemuslikkus põhineb teenuste osutamisel kindlaksmääratud hinnaga. Mida madalam suhe, seda soovitavam on teenus.

Uptime vs seisakuid

Kas sa tead, kui suur erinevus on uptime 99,8 ja 99,999 (5-9 s) vahel? Kuigi need numbrid on vaid murdosa sekundist, esimene number on seotud 18 seisakuga aastas, ja teine ​​ainult üheksa minutit.

Paljud veebimajutajad lubavad teatavat tööaega, kuid paljud ei suuda seda kirjalike garantiidega varustada, lisades selle oma SLA-desse (teenustaseme lepingud). Cloudways lubab saadavust 99,999 protsenti ja see on testimisel tõestatud. Üks testija näitas nende veebisaiti 30 päeva jooksul iga 15 minuti järel testimisriistaga mitmest asukohast. Nende mõõdikute ülevaates selle perioodi lõpus, seisakuid ei olnud ühelgi juhul.

Keskmine laadimiskiirus

Pärast testimist suutis Cloudways sõeluda lehekoormusi kuni millisekunditeni. Lihtsalt võrdluseks – tipptasemel hostimisplatvormid laadivad lehe tavaliselt ühe kuni kümne sekundi jooksul. Väärib märkimist, et teie veebisaidi laadimiseks kulub iga täiendav sekund, tõusevad teie põrkemäärad kuni 32 protsenti. See ei tekita probleeme Cloudways, millel on keskmine laadimisaeg umbes 616,5 millisekundit.

Mis teeb selle platvormi nii kiireks? Tehnoloogia virnastatud Apache, Memcached, Lakk ja Nginx kujul.

Serverid ja serveri asukohad

Pilveteedel on juurdepääs nende sisuedastusvõrgule, mis loob ja slõpetab teie veebisaitide mitu koopiat nende globaalsesse võrku, mis koosneb 45 kohalolekupunktist (PoP). Niipea kui päring saabub nende serverisse, edastatakse see automaatselt lähimasse geoasukohta. See on veel üks tegur, mis aitab selle hostimisplatvormi kiirust ja usaldusväärsust suurendada. Integreerimine nende CDN-iga maksab 1 USD 25 GB ribalaiuse kohta. CSN-i toetab StackPath, mis varem oli MaxCDN. Võite kasutada ka Cloudflare või mõnda teist CDN-i, mille olete valinud.

Ettevõtte peakontor asub Maltal ja tal on serverid kõigis suuremates Euroopa pealinnades, samuti suuremates linnades USA-s, Aasias, Austraalias ja kaks Lõuna-Ameerikas Rio de Janeiros ja San Paolo, Brasiilia.

Ribalaiuse läbilaskevõime

Cloudways’i kasutamisel ei ole teil tõenäoliselt probleeme ebapiisava ribalaiusega. Kui vajalike ressursside hulk on teil hea, võite saada ribalaiust vahemikus 1–12 terabaiti.

Klienditugi ja teadmistebaas

Klienditeenindus on saadaval 24/7/365 otsevestluse teel. Nad pakuvad ka kiiret reageerimist võimaldavaid infopunkti pileteid ja võimalust vestelda tehnikuga. Ainus puudus on see tuleb taotleda inimestevahelist suhtlemist veebivormi kaudu, et ajastada tagasihelistamine või Skype’i seanss.

Nagu iga ettevõte, kes on kindel oma teeninduse ja reageerimisvõime osas, Cloudways pakub raha tagasi garantii. Püüdes erineda, ei järgi see tüüpilist 30- või 60-päevast mudelit. Tegelikult, see on nii keeruline, isegi klienditeenindus suunab teid nende eeskirjade lehele selle asemel, et proovida seda teile selgitada.

Nende teadmistebaas on lai, rohkesti õpetusi ja nõuandeid paljude hostimisprobleemide lahendamiseks. Seal on ka päris aktiivne ajaveeb, mis on artiklitega täidetud. Võite tellida, et saada artikleid ja värskendusi otse postkasti. Võite isegi ettevõtte ja laiendatud kogukonnaga suhelda kõigil suurematel sotsiaalmeedia platvormidel.

Ainulaadsed omadused

Funktsioonid on veel üks koht, kus see platvorm tõeliselt paistab. Kõigi Cloudwaysi vooruste selgitamiseks kuluks terve romaan, nii et anname teile esiletõstmise ja anname teile teada, kus see silma paistab teiste pilve hostimise lahendustega.

Kuigi see ei pruugi kauaks ainulaadseks jääda, nende PaaS-i teenusemudel on uuendus. Esimene asi, mida peame mainima, on lihtne ühe klõpsuga installimine ja liugur, mis võimaldab teil süsteemi konfigureerida, valides eeldatava lehevaatamiste arvu, mida loodate saada. Seejärel soovitab süsteem teie eeldatavate vajaduste rahuldamiseks serveri suurust ja muid ressursse. Kõrgema kohanemisastme jaoks saate ka käsitsi konfigureerida.

Seejärel olete valmis installima oma WordPressi veebisaidi või muud CMS-i. Boonusena saate ühe tasuta platvormide migratsiooni.

Kuid see pole veel kõik, mis teeb Cloudways ainulaadse platvormi. Nende funktsioonide komplektid on üles ehitatud e-kaubanduse ümber koos spetsiaalse arendaja tööriistakoguga.

Skaleeritavus

Üks parimatest pilvemajutuse kohta on mastaapsuse tase. Kuna sa makske ainult nende ressursside eest, mida kasutate, ei pea te muretsema ressursside koormamise pärast, et maksta rohkem kui vaja, igaks juhuks.

Kui kasutate AWS-i või Google Cloud-i, saate selle oma CPU ja RAM-i mõõtmete muutmiseks oma nõudmistele vastavaks muuta. Teil on ka kaks salvestusketast, üks rakenduste jaoks ja teine ​​andmebaasi jaoks. See annab ka täiendava turvalisuse.

Seotud: WordPressi andmebaaside haldamine phpMyAdmini abil

Turvalisus

Lisaks WP-turbe pistikprogrammide toetusele pakub Cloudways ka mõnda oma funktsiooni. Need sisaldavad:

 • Tulemüürid mis piiravad juurdepääsu sadamatele
 • SSH ja SFTP sisselogimised julma jõu rünnakute ärahoidmiseks
 • Andmebaaside turvalisus eelistatud IP-aadresside lubamise nimekirja kaudu
 • Rakenduse isoleerimine hoida rakendusi eraldi käivitamas isegi samas serveris
 • SSL-sertifikaadid kasutades Let’s Encrypt
 • Kasutaja rollide haldamine minimaalse privileegiga juurdepääsu protokolli toetamiseks
 • OS-i turvalisus ja paigaldusm, mida saab konfigureerida Debiani kaudu automaatselt installima
 • Pilveteede veahaldjas ettevõtlike turvahuviliste hulgimüügist koostöös BugCrowdiga
 • Kahefaktoriline autentimine edasiseks juurdepääsu kontrollimiseks
 • GDPR-i järgimine
 • Krüptimine otsast lõpuni
Varundada ja taastada

Varundamine toimub vaikimisi automaatselt, ja taastamisfunktsiooni saab kasutada vaid ühe klõpsuga. Administraatorid saavad ka varukoopiaid käsitsi konfigureerida, et need töötaksid vastavalt oma eelistatud ajakavale.

Jälgimine

Magate lihtsamini, teades, et saate ööpäevaringset reaalajas jälgimist ja hoiatusi. Cloudways pakub teile ka funktsiooni New Relic integreerimist jõudlusprobleemide tõrkeotsinguks ja CloudwaysBot teile probleemidest teatamiseks.

Lisandmoodulid ja integratsioonid

Kui vajate täiendavat funktsionaalsust, pakub Cloudways mitmeid lisandmooduleid ja integratsioone. See loetelu sisaldab:

 • Cloudways API
 • CloudwaysBot-kanalid
 • Rakenduste migratsioon
 • SMTP-lisandmoodul
 • Backspace’i e-posti lisandmoodul
 • DNS Made Easy lisandmoodul
 • Pilveteede tugiteenuste lisandmoodulid
CloudwaysBot

See ainulaadne funktsioon sarnaneb pardajuhiga. See võib vastata küsimustele, anda soovitusi, anda töötamise ajal näpunäiteid või saata hoiatusi Slacki, HipChati või e-posti teel. Saate kohandada teavituste tüüpi ja arendajad saavad CloudwaysBotiga suhelda kohandatud API-de kaudu.

Arendajad saavad hallata oma meeskondi halduskonsooli kaudu, kus nad saavad rolle määrata ja õigusi anda ning kus saate ajutise meeskonna liikmetele, näiteks konsultantidele ja turvaspetsialistidele, spetsiaalse juurdepääsu luua.

Ehkki teil pole juurjuurdepääsuõigust, saate SSH-i kaudu läbi viia etappe ja testida või käsuridadele juurdepääsu.

Teadmiseks: arendajad

Kui arendate PHP-s, märkate hea meelega, et Cloudways pakub valikut kas töötada koos PHP7-ga või valida mitme raamistiku hulgast. Skriptimistoimingute hõlbustamine toimub pakutava RESTfulAPI abil. Skriptide testimiseks on olemas isegi API mänguväljak.

Ainsad miinused, mida selle platvormi juures tõesti leida võiksime, on see, et see on telefonitsi klienditoe saamine on keeruline ja kontod ei sisalda e-posti aadresse ega domeeni registreerimise võimalust. Võite saada e-posti aadresse, kuid see maksab teile natuke täiendavat. Samuti saate piiratud tuge, kui arendate keeles, nagu Ruby, Python või JS, ja teil pole juurjuurdepääsu.

Teenuste tüübid ja hinnaplaanid

Lisaks 14-päevane tasuta prooviversioon, Cloudways pakub kuni 11 teenindustaset. Hinnad võivad esmapilgul tunduda vähem konkurentsivõimelised, kuid peaksite arvestama, et selle hinna sees on ka platvormihaldus.

Ettevõte töötab pay-as-you-go mudeli järgi ja nende hulgas on iga plaani jaoks mõned maiustused, näiteks tasuta rändamine ja SSL-sertifikaadid, piiramatu rakenduse installimine ja ekspertide ööpäevaringne tugi. Teenuste eest võetakse tasu tunnitasu eest, samal ajal kui teenuse platvormilt võetakse arve igakuiselt. Tasuda saab suurema krediitkaardi või PayPali kaudu.

Pilveteede populaarseimad hinnakavad

Neli peamist teenustasandit on:

DO1GB teenus 10 dollarit kuus / 0,0139 dollarit tunnis, mis sisaldab 1 GB muutmälu, ühetuumalist protsessorit, 25 GB salvestusruumi ja 1TB ribalaiust
DO2GB 22 dollarit kuus / 0,0306 dollarit tunnis, mis sisaldab 2 GB muutmälu, ühte südamikku, 50 GB salvestusruumi ja 2 TB ribalaiust
DO4GB (eelistatuim) kiirusega 42 dollarit kuus / 0,0583 dollarit tunnis koos 4 GB RAM-i, kahetuumalise, 80 GB salvestusruumi ja 4 TB ribalaiusega
DO8GB kiirusega 80 dollarit kuus / 0,1111 dollarit tunnis, mis sisaldab 8 GB muutmälu, neljatuumalist protsessorit, 150 GB salvestusruumi ja 5TB ribalaiust

Platvormid ulatuvad kolmele uuele tasemele, DO96, 128 ja 192 GB, mis suurendavad teie võimeid läbimõeldud 192 GB RAM-i, 32 tuumaga protsessori, 3840 GB salvestusruumi ja 12TB ribalaiusega 1035 dollarini kuus / 1,4375 dollarit tunnis..

Lõplikud mõtted

Pilveteede väljakuulutatud missioon on “anda inimestele võimalus anda oma unistusi edasi”. Loodame, et see Cloudways Review suutis vastata kõigile teie küsimustele selle hostimisvõimaluse kohta.

Kui otsite taskukohast paindlikku hostimislahendust oma e-poe veebisaidile või veebiehituse tegevustele. Meie vaatenurgast, Cloudways annab teile seda tüüpi hostimisplatvormidest parima, koos mõne täiendava maiuspalaga, mis on mõõdupuuks sisse visatud.

KKK: hallatud pilvemajutus

Kui otsite vaid mõnda pisikest teavet, lugege meie Cloudwaysi hallatava hostingu KKK-d.

K: kus asub Cloudways?

A: Ettevõtte peakontor asub Springvale 52, paavst Pius XII tänaval, Mosta MST2653, Maltal. Selle eeliseks on tsentraliseeritud asukoht, millele pääseb ligi Euroopast, USA-st ja muudest tulusatest globaalsetest ärikeskusest.

K: Mis on hallatav WordPressi hostimine??

A: See on hostimisteenus, mis tegeleb paljude teie jaoks WordPressi veebisaidi käitamise eripäradega. See tähendab, et nad hoolitsevad hoolduse ja varundamise / värskendamise eest. Kuna enamik neist on pilve hostimise platvormid, ei pea te enam nii turvalisuse, tööaja ja mastaapsuse pärast muretsema,.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map