Parimad Singapuri veebimajutusteenused

Digitaalagentuurina tunneme veebimajutusteenuseid üsna hästi (kuna võõrustame nii oma kliente kui ka isiklikke projekte ��). Oleme teinud Singapuri kohta analüüsi, veebimajutuste ülevaateid ja võrdlusi.


Parim veebimajutus Singapurile:

 1. Hostinger – parim üldine veebimajutus
 2. SiteGround – teise koha üldine veebimajutus
 3. A2-hostimine – parim edasimüüja host
 4. Vodien – usaldusväärne kohalik veebi
 5. GreenGeeks – kõige rohelisem veebimajutaja
 6. CloudWays – parim Singapuri pilvemajutus
 7. Bluehost – hea hinnaga veebimajutaja
 8. WP mootor – suurepärane hallatav WordPress-host

Usaldusväärne veebimajutus on oluline!

Teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet võib teie saidi potentsiaalset edu tohutult mõjutada.

Võtame veebisaidi kiiruse  Näiteks kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga teie saidi laadimise sekundi järel lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veebimajutusteenuse pakkuja on ülioluline!

Singapuri veebisaidi veebimajutusteenuse valimine on õnneks väga lihtne, kuna paljudel suurtel mängijatel on Singapuris andmekeskused. Lisaks allolevale tabelile käsitleme üksikasjalikumalt ka üksikute veebisaidi hostimise ülevaateid.

Mõned saidid, kus meid on kajastatud:

Objekte saitidel

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.Disk SpaceFeaturesArvustusedVeebisait
Hostingeri logo2,89 USD (Allahindlus 74%)20 GB
 • Väga taskukohane
 • Ülimalt lihtne seadistamine
 • Suurepärane jõudlus ja kiirus
 • Singapuri serverid
 • Vastuvõtlik tugi
 • 30-päevane raha tagasi garantii!

Hostingeri ülevaade
saidiplats23,95 USD (allahindlus ainult esimesel arvel)10 GB
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Suurepärane etendus
 • Serverid Singapuris
 • Kiire seadistamine & väga kasutajasõbralik
SiteGround ülevaade
A2HostingLogo3,92 dollaritPiiramatu
 • Suurepärane koos WordPressiga
 • Piiramatu kettaruum!
A2 majutuse ülevaade

Parim Singapuri veebimajutus 2020

Siin on 8 parimat veebimajutuse arvustust Singapuri kohta, järjestatud, vaadates kettaruumi, kulusid ja tuge:

1. Hostinger – parim üldine veebimajutus

Hostingeri logo

Hostinger pakub hostimisel absoluutselt parimat väärtust. Teie pakutavate funktsioonide, toe ja jõudluse hulk ainult 2,89 dollarit kuus on tõesti muljetavaldav, mistõttu nad on meie nimekirjas nr 1.

Märkus. Neil on ka stardiplaan hinnaga 0,99 dollarit kuus, mis võimaldab ühe saidi ja 10 GB kettaruumi.

Hostinger alustas tegevust 2004. aastal ja sellel on nüüd üle 25 miljoni kasutaja ning seda mõjuval põhjusel, kuna nad suudavad järjekindlalt pakkuda kvaliteetset hostimist madalama hinnaga võrreldes konkurentsiga.

Neil on andmekeskus siinsamas, Singapuris, mis muudab saidi kiiruse probleemiks (kindlasti kuna nad kasutavad SSD-sid ja neil on isegi WordPressi saitide jaoks kohandatud vahemälupistik).

Ja igaks juhuks, kui teie sihtturg asub kuskil mujal, on neil ka serverid Ameerika Ühendriikides, Suurbritannias, Hollandis, Leedus, Brasiilias ja Indoneesias.

Tugiteenustena pakuvad nad 24/7/365 reaalajas vestlust. Nad on väga vastutulelikud ja abivalmid.

Mis eristab neid tegelikult siiski võistlusest, on nende pardalevõtmise protsess. Veebisaidi seadistamine on veatu, iga samm sujub sujuvalt järgmisesse, mis on fantastiline mittetehniliste inimeste jaoks.

Neil on 3 jagatud hostimiskava, millest kõige populaarsem on ainult üks 2,89 USD / kuu (Allahindlus 74%).

Oh, ja neil on ka 30-päevane raha tagasi garantii, meie raamatus kindel mõistusevaba inimene!

Plussid

 • Väga lihtne seadistada
 • Suurepärane etendus
 • Super taskukohane
 • Kiire server Singapuris + globaalne võrk

Miinused

 • Ei kohaldata

Veebisait: www.hostinger.com
Hind: 2,89 dollarit (USD)
Kettaruum: 20 GB
Toetus: Live Chat
Globaalne ulatus: Jah

2. SiteGround – teise koha üldine veebimajutus

SiteGround logo

SiteGround on veel üks suurepärane veebisaidi host, nad on endiselt üsna taskukohased, neil on võimsad serverid (ka Singapuris) ja mis kõige tähtsam – tugi on tipptasemel.

Neil on 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab alles siis 3,95 dollarit kuu kohta (tavahinnast 67% soodsam)! 

Tugiteenuste osas on SiteGroundil üks parimaid veebisaidi tugisüsteeme ja kõiki nende tugiteenuseid pakutakse ööpäevaringselt. Kui vajate abi, võite võtta ühendust nende klienditeenindusega telefoni, reaalajas vestluse või e-posti teel (piletimüügisüsteem).

Saate nende telefoni- ja vestlusvalikutega koheseid vastuseid, samas kui nende e-posti teel saadetakse vastus tavaliselt 10 minuti jooksul pärast pileti esitamist.

Kiiruse osas, kuna neil on andmekeskus Singapuris (vaid üks nende paljudest andmekeskustest), võite olla kindel, et teie kohalik vaatajaskond leiab teie saidi laadimisajad tõesti kiiresti, kindlasti kuna nad kasutavad SSD-sid.

WordPressi saitide jaoks on neil isegi teie veebisaidi laadimiskiiruse optimeerimiseks kohandatud plugin nimega SuperCacher, see on väga muljetavaldav

Peate selle valiku lihtsalt juhtpaneelil lubama – seda on väga lihtne teha (ja ärge unustage, võite alati küsida abi nende tugimeeskonnalt).

Nii et kui otsite ettevõtte hostimist, soovite seadistada isiklikku ajaveebi või isegi e-poe poodi, ei lase SiteGround teid maha jätta!

Plussid

 • Taskukohane
 • Väga kasutajasõbralik
 • Kindel turvaseade
 • Suurepärane etendus

Miinused

 • Ei kohaldata

Veebisait: www.siteground.com
Hind: 3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Jah

3. A2-hostimine – parim edasimüüja host

A2 hostimise logo

A2-hostimine on sama mis SiteGroundiga, neil on ka mitmesuguseid lõõmavaid kiireid servereid kogu maailmas (muidugi ka Singapur) + neil on suur tugi. Kuigi neil pole WordPressi ametlikku soovitust, on nende jõudlus WP-saitidega hämmastav. + Piiramatu kettaruum!!

Nad pakuvad ka 3 hostimisplaani, nende odavaim plaan algab kõigest 3,92 dollarit kuus (algselt oli 7,99 dollarit kuus).

A2 Hostingil on nende ametliku veebisaidi teadmistebaasis ulatuslik eneseabiartiklite ja juhendmaterjalide kogu. Kui soovite aga kellegagi rääkida, on tema klienditoe meeskond ööpäevaringselt kättesaadav, et teid aidata.

Teil on võimalus esitada pilet nende toote, arvelduse ja muu kohta. Kohest tuge saate ka helistades neile telefoni teel või avades reaalajas vestluskasti.

Lihtsalt teadke, et alati on keegi A2 Hostingist, kes aitab teil mis tahes kellaajal kellaaega aidata.

Kui riigis asuvad serverid, tagab teie saidi kiirus Singapuri kasutajate seas. Kuid pange tähele, et neil on ka andmekeskused kogu maailmas – see muudab teie saidi juurdepääsetavaks (suure kiirusega) kogu maailmas.

A2-hostimine põhineb SSD-de kasutamisel kiirusel. Ja nagu juba arvatavasti võite öelda, on nende hostikavad (Lite, Swift, Turbo) erineva kiirusega. Seega, kui kiirus on teie jaoks ülimalt oluline, võite otsida nende hinnakirju, mis sisaldavad nende Turbo-funktsiooni, mis annab teile rohkem ressursse ja millel on serveri kohta vähem kasutajaid.

Plussid

 • Serverid kogu maailmas
 • Piiramatu kettaruum
 • Raha tagasi garantii igal ajal

Miinused

 • Ei kohaldata

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: 3,92 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Jah

4. Vodien – usaldusväärne kohalik veebi

Vodien logo

Vodien on Singapuris asuv ettevõte, mis on juba pikka aega tegutsenud ja see näitab! Suurepärane ööpäevaringne tugi, iganädalane automatiseeritud varukoopia, 30-päevane raha tagasi garantii … Kui soovite kohapeal käia, on Vodien no-brain.

Nad pakuvad kõike alates tavalisest jagatud hostimisest kuni pilvemajutuseni, pühendatud serveriteni ja isegi hallatava WordPressi hostimiseni. Meie loendi vääriline 2. koht.

Nende odavaim plaan algab 10 dollarist kuus.

Vodienil on spetsiaalne klienditoe meeskond, millele saate tugineda ööpäevaringselt. Enamasti on nad tuntud oma probleemide ja kiirete vastuste käsitlemise professionaalsuse poolest.

Kui teil ilmneb probleeme nende hostimisega, võite nendega ühendust võtta telefoni (Singapuri lauatelefoni number), vestluse ja e-posti teel. Paljud inimesed väidavad, et nende e-posti teenuse reageerimisaeg pole nii hea, kuid vastuse saate 24 tunni jooksul.

Nüüd, kui uurite ja avastate asju ise, on teil hea meel teada, et ka nende ametlikul veebisaidil on teadmistebaas, mis sisaldab artikleid. Nende asjad seal on tõesti kasulikud, kui proovite midagi õppida või tõrkeotsingut lahendada.

Kuna Vodien asub Singapuris, pole teil Singapuri külastajate teenindamisega probleeme. Nende laadimisajad ja lehekiirus on kindlasti korralikud.

Vodien on kindlasti heaks võimaluseks Singapuris asuvale hostiettevõttele.

Plussid

 • Lihtne kasutada
 • Hea esitus
 • Erinevad hostimisvõimalused

Miinused

 • Natuke kallis

Veebisait: www.vodien.com
Hind: 10 dollarit
Kettaruum: 5 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Ei

5. GreenGeeks – kõige rohelisem veebimajutaja

GreenGeeksi logo

GreenGeeks on üks neist ettevõtetest, mille kohta te lihtsalt teate, et kasvab pidevalt ning asjaolu, et nad suunavad 300% tarbitavast energiast tagasi võrku, on vaid eepiline lisaboonus. Nende tugi on samuti väga muljetavaldav, nad pakuvad seda ööpäevaringselt ja neil on võimalused telefoni, tugipiletite ja reaalajas vestluse toe jaoks.

Lisaks on serverid ise varustatud SSD-de, PHP7 ja PowerCacheriga, et saada teie veebisaitidele maksimaalne kiirus. Nad pakuvad isegi 30-päevast raha tagasi garantii, kui te pole nende teenustega rahul.

Nende odavaim plaan algab 2,95 dollarist kuus.

GreenGeeks on tegutsenud juba rohkem kui 10 aastat ja nende klienditeenindus on säilitanud hea maine tänapäevani.

Nagu me juba varem mainisime, pääseb nende telefonile, reaalajas vestlusele ja e-posti toele juurde ööpäevaringselt – seega ei jää te kunagi omaette, kui ilmnevad probleemid oma veebisaidiga.

Samuti soovitame vaadata nende artiklite teabebaasi, kuna leiate sealt palju kasulikke materjale. Võite minna sinna informatiivsetel eesmärkidel või kraami tõrkeotsinguks, kui tunnete, et soovite asju ise välja mõelda.

Muidugi pole midagi sellist, nagu teadmine, et vajadusel on saadaval inimabi (ja selleks võite neile lootma jääda).

Ehkki GreenGeeksil pole Singapuris servereid, nagu me GreenGeeksi ülevaates märkisime, saavad nende USA ja Euroopa serverid siiski edastada teie sisu kohalikele külastajatele suure kiirusega.

Kui soovite, võite ka lubada nende kaasatud CDN-teenuse (CloudFlare). See tagab, et teie sait töötab alati täiuslikus kiiruses mitte ainult Singapuris, vaid ka kogu maailmas.

Ja igaks juhuks, kui teil seda vaja on, saavad nad pakkuda ka domeeni registreerimist täiesti uue veebisaidi seadistamiseks.

Plussid

 • Piiramatu kettaruum
 • Super keskkonnasõbralik
 • Suurepärane etendus

Miinused

 • Singapuris pole ühtegi serverit

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind: 2,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Jah

6. Pilvisus

Pilveteede logo

Cloudways viib pilvemajutuse järgmisele tasemele!

25+ andmekeskusega (ka Singapuris), SSD-põhise hostimise, lavastuspiirkonna, eepilise jõudlusega Amazoni, DigitalOceani, Google’i, Vultri ja KYUPi serverite kaudu … need poisid määratlevad uuesti pilvede hostimise tööstuse.

Nende odavaim hostimiskava algab ainult 7 dollarist kuus.

CloudWaysi abil saate alati kindel olla, et teie jaoks on ööpäevaringselt saadaval kättesaadav abi – ja see on pärit ekspertide meeskonnalt.

Kui soovite, võite minna nende ametlikule saidile ja pääseda juurde nende teabebaasile. See on täis artikleid, juhendeid, õpetusi ja KKK-sid, mis on teile kindlasti abiks, kui midagi uurite. Tavalisi probleeme saab tavaliselt lahendada nende sealsete eneseabiartiklitega.

Muidugi on saadaval ka inimeste tugi. Neil on piletimüügisüsteem, reaalajas vestlus ja telefonitugi.

CloudWaysiga on teile tagatud saitide ja lehtede kiire laadimine, kuna need on pilvemajutus. Kuna nende serverite klastrid asuvad võtmekohtades üle kogu maailma, pääseb teie Singapuri vaatajaskond kindlasti teie saidile kiiresti juurde. Muidugi on see mõeldud ka teie ülemaailmsele publikule.

Lisaks suurele kiirusele pange tähele, et pilvemajutus on ka tööaja osas väga usaldusväärne. Põhjus on see, et nende süsteem saab vajaduse korral alati ressursse saadaolevatest serverite klastritest.

Plussid

 • Äärmiselt skaleeritav
 • Välkkiire
 • Andmekeskused Singapuris

Miinused

 • Õppimiskõver on natuke raskem

Veebisait: www.cloudways.com
Hind: 10 dollarit (USD)
Kettaruum: 25 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Jah

7. Sinine emane

Bluehost logo

Bluehost oli kunagi koos HostGatoriga võõrustajate kuningas. Mõlemad said EIG omandatud, tugi ja kvaliteet läksid kiiresti allamäge! Ainult viimase 2 aasta jooksul on nad sellest tagasi indekseerinud. Parema toe, korralike hostimisteenuste ja jõudluse abil saame neid nüüd uuesti soovitada. Nad pakuvad jagatud hostimist, pilvemajutamist, WP-hostimist, VPS-i ja spetsiaalset hostimist.

Toe osas on neil kõike alates suurest teadmistebaasist, tugipiletitest, otsevestlusest, telefonitoest ja videoõpetustest. Neil pole aga Singapuris ühtegi serverit, nii et korraliku kiiruse korral peate CloudFlare lubama.

Nende plaanid algavad 3,95 dollarist, mis on enamiku teiste hostiettevõtetega samal tasemel.

Bluehost on olnud pikka aega olemas ja neil on hästi koolitatud klienditoe meeskond. Teie kogemus on enam-vähem meeldiv, kui otsite nende abi või abi.

Nende klienditeenindus on saadaval ka ööpäevaringselt, nii et see võtab juba teie koormuse maha (hostimisprobleemide lahendamisel pole midagi sellist nagu olemasolev abi ja meelerahu).

Neil on sisse lülitatud telefoni-, vestlus- ja piletimüügisüsteem. Nende ametlikul saidil on ka abikeskus, mis sisaldab hulgaliselt abiartikleid.

Kõik Bluehost’i serverid asuvad USA-s. Kui soovite tõesti korralikku kiirust, soovitame lubada nende sisseehitatud CDN-funktsioon (ja kasutada nende CDN-i partnerit CloudFlare).

Kui CloudFlare on lubatud, pääseb teie sait juurde serverite klastrile, mis asuvad strateegiliselt kogu maailmas. Seejärel saavad teie saidi külastajad nautida kiiresti laaditavaid lehti, olenemata sellest, kas nad asuvad Singapuris või mujal maailmas.

Plussid

 • Palju kettaruumi
 • Palju tugivõimalusi

Miinused

 • Ainult USA-s asuvad serverid
 • Segatud arvustused

Veebisait: www.bluehost.com
Hind: 3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Jah

8. WP mootor

wpengine logo

Kui otsite tegelikult ülikvaliteetset hallatavat WordPressi hostimisteenust Singapuri jaoks, on WP Engine just see, mida vajate! Nad on WordPressi saitide majutamisel turuliider ja seda mõjuval põhjusel (kuigi need on siis liiga kallid). Neil on sisseehitatud kohandatud vahemällusüsteem, mis teenindab lehti ülikiirelt (EverCache), ning koos oma CDN-iga on nad WordPressi kiireim hostimisettevõte!

Nende ööpäevaringne tugi on ilmselgelt spetsialiseerunud WordPressile, võimaldades neil kõik probleemid probleemideta lahendada. Lisaks hoolitsevad nad ka kõigi WordPressi põhivärskenduste eest, nii et te ei pea selle pärast muretsema. Ja kui tegemist on olulise värskendusega, katsetavad nad seda saiti enne värskendamist kõigepealt, et olla kindel, et miski ei purune, tipptasemel teenus. Neil on ka reaalajas reaalajas ohtude tuvastamine, nad blokeerivad aktiivselt DDOS-i rünnakuid ja nad parandavad teie saidi isegi tasuta, kui see satub häkkida …

Kõik ülaltoodu õigustab hinnasilti! Huvitab meelerahu ja võib eelarvet säästa?

Nende odavaim plaan algab 35 dollarist kuus.

Kuna WP Engine on loodud spetsiaalselt WordPressi saitidele, võite olla kindel, et nende klienditoe meeskond koosneb WordPressi ekspertidest / tehnikutest. See on teie jaoks kindlasti oluline, kuna üsna kalli hostimise korral ei tahaks te midagi vähemat.

Nende klienditeenindus on kõik seda väärt, kuna saate nendega 24 tundi ööpäevas ühendust võtta. Esmalt peate lihtsalt olema oma kontole sisse logitud, et nad saaksid teie andmeid kontrollida ja pakkuda teile vajalikku tuge.

WP Mootori klienditeeninduse juures on tore see, et nad on kiire reageerimisega, professionaalsed ja usaldusväärsed. Sellise hostiteenuse pakkuja seadistusega on teil alati meelerahu.

Neil on ka tugiteenuste garaažis lai valik kasulikke artikleid. Leiate lahendused levinumatele probleemidele nende veebisaidi selles jaotises.

WP Engine on loodud WordPressi saitidega hõlpsaks käsitlemiseks – kiirus on nende üks parimaid funktsioone.

Lisaks nende EverCache-tehnoloogiale, mis muudab nende hostimise kiireks (isegi Singapuri kasutajatele), saate lubada ka CDN-funktsiooni. Sellega saadame teie sisu pilveserveritesse, mis asuvad maailma eri paigus, et muuta see sisu kogu maailmas kasutajatele kättesaadavaks (suure kiirusega).

Ausalt, kui tegemist on kvaliteetse ettevõtte majutamisega, on raske leida kedagi paremat … kui saate seda endale lubada.

Plussid

 • Suurepärane etendus
 • 24/7 tugi
 • Hea turvalisus

Miinused

 • Kallid

Veebisait: www.wpengine.com
Hind: 35 dollarit (USD)
Kettaruum: 25 000 külastaja piir
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne ulatus: Jah

Kuidas leida parim Singapuri veebisaidi host

Singapuri veebimajutus pc

Ükskõik, mis on teie Singapuri veebisaidi eesmärk ja hoolimata sellest, kas eeldate, et see meelitab suurt publikut või mitte – peate lõpuks oma veebisaidil leidma kõik oma arendatavad veebisaidid (btw, oleme kirjutanud päris korralik juhend veebisaidi loomiseks, mis teid aitaks). Ja kui see aeg kätte jõuab, peate valima teie vajadustele vastava hosti valimiseks erinevate saadaolevate veebisaidi hostimise võimaluste vahel.. Parima veebimajutuse valimine Singapuris on teie veebisaidi edu ja funktsionaalsuse jaoks kriitilise tähtsusega. Kui soovite, et teie sait toimiks optimaalselt ja pakuks kõigile veebisaidi külastajatele parimat võimalikku kasutuskogemust, on hea mõte varuda aega, et mõista teile pakutavate erinevate veebimajutusvõimaluste erinevust ja teha õige kõne.

Singapuri veebisaidi majutamise tüübid

Virtuaalserver

Jagatud hostimine on üks odavamaid hostimismeetodeid ning sobib ideaalselt väiksemate projektide ja veebisaitide jaoks, mille edukaks kasutamiseks pole vaja palju ressursse või mis pakuvad eeskujulikku kasutajakogemust. Väiksemad veebisaidid ei kipu tavaliselt tekitama palju liiklust ega vaja palju ribalaiust ega salvestusruumi, nii et kuigi jagatud hostimisel on oma puuduste ja piirangutega, ei tohiks see midagi sellist sattuda selliste saitide jaoks. Veebisaitide jaoks, mis soovivad genereerida suurt hulka kasutajaid, on siiski mõistlik kaaluda muid sellele sobivamaid veebimajutuse võimalusi.

jagatud hostingu graafika

Nagu öeldud, on mitmete ettevõtete pakutavad hostimisvalikud muljetavaldavad. Alates sellistest valikutest nagu PHP hostimine, Linux või Windowsi hostimine, Java jne … kuni CMS-ide kasulike installijateni, nagu WordPress Joomla, Drupal ja palju muud.

VPS-i hostimine

VPS-hostimine, mis tähistab virtuaalse privaatserveri hostimist, on suurepärane lahendus, kui soovite asuda kuskil keskel jagatud hostimise ja pühendatud serverite hostimise vahel. VPS-i hostimine sarnaneb väga jagatud hostimisega, kuna serverit jagatakse endiselt mitme kasutaja vahel, kellele pakkuja seda müüb, kuid sel juhul eraldab teie kasutatav ruum ülejäänud kasutajatest partitsiooni, seega on teie tegevus , salvestusruum ja ribalaiuse kasutamine pole nende toimingutest täielikult mõjutatud. Ideaalne väikestele ja keskmise suurusega veebisaitidele VPS-i hostimine on taskukohane võimalus veebiarendajatele, kes otsivad Singapuris veebimajutuse lahendust.

Privaatserveri hostimine

Pühendatud serverimajutus on just see, mis see kõlab – teatud tüüpi veebimajutus, kus kasutajal on kogu serveriruum enda jaoks. See on tõesti vajalik ainult palju suuremate projektide jaoks, näiteks suurte e-kaubanduse saitide ja massiliste foorumite jaoks. Sellised projektid vajavad suure jõudlusega veebimajutuse lahendust ja spetsiaalne serverimajutus sobib nendes stsenaariumides arvega suurepäraselt. Kui aga eeldate, et teie veebisait meelitab päevas sadu või isegi tuhandeid kasutajaid, pole suurenenud võimsus, mis teile on eraldatud spetsiaalse serverimajutuse kaudu, vajalik.

Pilvemajutus

Pilvemajutus on oma mitmekülgsuse ja töökindluse tõttu lemmik veebimajutusvõimaluste osas. Pilvemajutus tugineb ühe asja asemel mitmele masinale, nagu jagatud hostimine, pühendatud hostimine ja VPS-i hostimine. Kui kasutatakse rohkem kui ühte masinat, tähendab see, et kui üks alla läheb, on veel teisi, et lõtkus üles korjata ja tagada, et veebisait töötab endiselt nii, nagu arvatakse, ja et andmeid hoitakse turvaliselt..

Edasimüüja majutamine

Edasimüüjate hostimine on levinud tüüpi veebimajutusteenus, mida veebiarendajad ostavad hulgikaupa, et müüa neid omakorda oma klientidele, kellele nad veebisaite kavandavad. Veebiarendajale on see palju lihtsam kui see, kui klient saab ise veebimajutuse tüübi ja teenusepakkuja valida, kuna see annab arendajale palju rohkem vabadust saidil töötada ja tagada, et see töötab korralikult, et kaitsta ideaalset kasutajakogemust. Lisaks on veebiarendajate jaoks palju parem meetod suurenenud kontroll nende portfellides kajastatavate veebisaitide üle. Kui teil on oma veebisaiti haldav veebidisainer, võib-olla on teil pakkuda teile edasimüüja hostimispaketti, mis muudab selle protsessi palju lihtsamaks, kuna teie veebiarendaja teab täpselt, milliseid ressursse teie veebisait sujuvaks toimimiseks vajab.

Haldaja WordPress Hosting

Päris iseenesest mõistetav, see on hostimine, kuid keskendub WordPressile koos täielikult WP-le optimeeritud serveritega & toetus. Me käsitleme üksikasjalikumalt meie hallatava WP hostimislehel.

Singapuri veebimajutus: uuringute funktsioonid.

Kui olete otsustanud, milline on teie jaoks sobiv veebitüüp, olete teel oma veebisaidi elamisse jõudmiseks poole peal. Järgmine samm oma veebisaidi käivitamiseks on otsustada, milline on õige veebimajutusteenuse pakkuja Singapuri pakkuja, mis annab teie saidile parima eduvõimaluse. Kui soovite valida veebimajutusteenuse pakkuja, kellele võite oma veebisaidiga usaldada, siis peaksite vaatama järgmisi omadusi (need on samad täpsustused, mida kasutame ka meie teiste populaarsemate hostimisnimekirjade jaoks, nagu Austraalia hostimine, Ühendkuningriigi hostimine, Iirimaa hostimine, Kanada hostimine) , parim hostimine Indias, parim veebisaidi hostimine (globaalselt), hebergement’i veebisait en en, Prantsusmaa, parim veebisaidi majutamine & NZ hostimine):

Serveri asukoht

Serveri asukoht mõjutab märkimisväärselt laadimisaegu, mida teie veebisaidi külastajad kogevad.

serveri asukoha kaart

Sel põhjusel on oluline vaadata nende veebimajutusteenuste pakkuja pakutavate serverite asukohta – kontrollige ka, kui võimsad need serverid on, kuna parem on, kui teil on võimas server natuke kaugemal kui üks, mis asub selle lähedal. ei vasta teie vajadustele (nii SiteGroundil kui ka A2 Hostingil on Singapuris serverid, kuid et näha, kuidas need erinevad toimivuse poolest, vaadake meie A2 hostimise ja SiteGroundi võrdlust).

Ladustamine

See on probleem, millega te tõenäoliselt väiksema veebisaidiga kokku ei puutu, kuid kui arendate keskmisest suuremat veebisaiti, peate kindlasti uurima, kui palju talletusruumi teil on pakutava paketi korral mis tahes veebis Singapuri pakkuja majutamine. Viimane asi, mida soovite, on registreeruda teenusele ja avastada, et see ei anna teile saidi õnnestumiseks vajalikke ressursse.

Uptime

Pole mõtet veebisaiti veebis elada, kui see pole teie kasutajatele kunagi kättesaadav. Veebimajutuse pakkuja, kellega registreerute, peaks pakkuma maksimaalset tööaega, nii et teie sait oleks juurdepääsetav igal kellaajal. Hakkasime jälgima nii hostingu oleku lehel suurimate veebimajutusettevõtete üldist tööaega kui ka reageerimisaegu. Lugege läbi mõne kliendi iseloomustuse, et saada aimu, millised olid nende kogemused selle teenusepakkujaga töötamise ajal.

Turvalisus

Kui teil on olemas korralikud turvameetmed, säästate tee ääres palju vaeva. Vaikimisi peaksite kontrollima, kas veebimajutaja pakub tasuta SSL-sertifikaate (https), kuna see on tänapäeval üsna kohustuslik, isegi nende saitide jaoks, millel pole mingit tüüpi krediitkaartide töötlemist kohapeal. Google soovib näha ka saite, kuhu on installitud SSL-sertifikaat, ja hindab neid oma otsingutulemustes kõrgemale.

SSL sertifikaadid

Mõni veebimajutaja võtab SSL-sertifikaatide eest tasu ning keerukamate jaoks on mõistlik (neid on 3 tüüpi: laiendatud valideerimine (EV), organisatsiooni valideerimine (OV) ja domeeni valideerimine (DV) SSL-sertifikaadid), kuid põhilised peaksid kindlasti vaba. Ja kui nad seda pole, saate tasuta saidi letsencrypt.org.

Toetus

Veebisaidi majutamine pole lihtne ja võib kiiresti muutuda keeruliseks, kui te ei tea, mida teete. Isegi mõned kogenud kasutajad võivad süsteemi teatud aspektidega aeg-ajalt segi minna. Sellepärast on hea tagada, et teie veebisaiti hostiv pakkuja pakub piisavat tuge; vähemasti peaks neil olema reaalajas vestlus ja telefonitugi.

Varukoopiad

Te ei soovi tragöödia korral kaotada oma väärtuslikku teavet. Veenduge, et teete koostööd pakkujaga, kes varundab regulaarselt oma veebisaidi teavet, nii et te ei pea muretsema millegi olulise kaotamise pärast. Samuti on nutikas otsida nende otsingumeetodeid, kui kaotate oma saidi teabe. Igapäevane varuteenus on ideaalne, kuid isegi iganädalane peaks see olema ok.

Ribalaius

Ribalaius on teie veebisaidi toimivuse oluline aspekt ja kui teil pole juurdepääsu saidi sujuvaks tööks vajalikule ribalaiusele, siis kannatab teie veebisaidi kasutajakogemus. Enne negatiivsete kogemuste vältimist tutvuge ribalaiusega, mis teile iga teenusepakkujaga eraldatakse.

Lubatud domeenide / saitide arv

Singapuris on alati hea leida pakkujat, mis võimaldab teil hostida mitut domeeni serveriruumis, mida te nendelt ostate. Kunagi ei tea, mitu veebisaiti soovite hostida, nii et enne nende juurde registreerumist uurige, mitu domeeni teie kaalumisel olev pakkuja lubab..

Järeldus

Ja see selleks, võib kõik asjad ja uurimistöö ise hõlmata, kuid võtke lihtsalt üks samm korraga. Ehk looge isegi arvutustabel ja logige sisse kõik Singapuri parimate veebimajutusteenuste pakkujate andmed, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map