Parimad meiliturundusteenused 2020. aastal: kümme parimat võrdlust ja ülevaateid

e-posti turundusteenused


Teie vajadustele ja nõuetele vastava e-turunduse teenuse leidmine pole nii keeruline.

E-posti turundusteenused on enamasti samad – funktsioonide ja hindade osas. See hõlmab tasuta prooviversioone, laia valikut e-posti malle, sotsiaalse meedia integratsioone ja e-posti ajakava koostamist.

E-posti turundustarkvara kasutamisel saate automatiseerida oma turunduse töövooge, jälgida oma statistikat, saata rohkem ja paremaid e-kirju ning luua tihedamaid suhteid külastajatega.

Parima e-posti turundusteenuse valimisel oleks aga alahinnata öeldes, et teil on palju võimalusi. Tegelikult leidsime viimati oma uuringute tegemisel, et seal on vähemalt 30 e-posti turundusteenust (nii tasuta kui ka tasulised).

Siin on nimekiri kümnest parimatest e-posti teel pakutavatest e-turundusteenustest, mis peaksid teie otsuse palju lihtsamaks tegema.

1. Pidev kontakt

Pidev kontakt on parim e-posti turundusteenus väikeettevõtetele. Nende e-posti automatiseerimistarkvaraga on kaasas 60-päevane tasuta prooviversioon ja see pakub kasutajatele mitmeid kohandamis- ja integreerimisvõimalusi, hoides selle lihtsa ja kasutajasõbralikuna..

pidev kontaktide ülevaatamine

1995. aastal asutatud Constant Contact on kasvanud üheks suurimaks e-posti turundusteenuseks maailmas. Nad jätkavad oma pakkumise edendamist ja kasvavad uutesse ruumidesse, mida teised pakkujad ei kata.

Näiteks saate juurdepääsu sündmuste haldamise tööriistale ja uuenduslikule sotsiaalmeedia tööriistale, mis võimaldab teil luua kuponge ja allalaaditavaid faile sotsiaalmeedias jagamiseks. Samuti leiate sadu erinevaid integratsioone, nii et saate integreerida kõiki muid praegu kasutatavaid rakendusi ja teenuseid.

Lisaks ülalolevatele unikaalsetele funktsioonidele saate ka laia valikut nišispetsiifilisi malle, mida kasutada, ja juhtpaneeli, mis tutvustab teie kõige olulisemaid e-posti mõõdikuid.

Nad pakuvad palju kasulikke juhendeid ja teenuseid, mis on väga abiks neile, kellel pole e-posti teel turunduse kogemust. Lisaks saate juurdepääsu reaalajas vestlusele, e-posti ja telefonitoele.

Sellegipoolest on üks silmatorkav puudus. Automatiseerimisvahendeid pole tegelikult olemas ja hinna eest maksate selle eest, et peaksite seal tegelikult olema.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

Pidev kontakt on suurepärane valik väikeettevõtete omanikele, kes vajavad tööriista, mis pole midagi enamat kui lihtsalt e-posti teel turundamine.

Kui palju see maksab?

Valida on kahe plaani vahel. Kõik need plaanid jagunevad paljude kontaktide põhjal hinnatasemeteks.

E-posti plaan:

 • 0–500 tellijat: 20 dollarit kuus
 • 501–2 500 tellijat: 45 dollarit kuus
 • 2 501-5 000 tellijat: 65 dollarit kuus
 • 5 001-10 000 tellijat: 95 dollarit kuus

E-posti plussplaan:

 • 0–500 tellijat: 45 dollarit kuus
 • 501–2 500 tellijat: 70 dollarit kuus
 • 2 501–5 000 tellijat: 95 dollarit kuus

Mõlemat tüüpi plaanide korral saate 10-protsendist allahindlust, kui maksate ettemaksu 6 kuud, või 15%, kui maksate ettemaksu 12-kuulise makse eest.

Samuti on olemas 60-päevane riskivaba prooviperiood (krediitkaarditeavet pole vaja), nii et saate tööriista proovida kuni 100 kontakti jaoks. Samuti leiate 30-päevase raha tagasi garantii. Saate 100% -lise tagasimakse, kui olete teenusesse kontaktid üles laadinud ja vähemalt ühe e-kirja saatnud.

Alustage Kontaktiga siin (60-päevane tasuta prooviversioon)

2. SendInBlue

SendInBlue on võimas e-posti turunduslahendus väikese eelarvega inimestele, kuna see sisaldab tasuta paketti (mis on kahjuks pisut piiratud).

SendInBlue ülevaade

SendInBlue on veel üks noor e-posti turundusplatvorm. Need olid algselt loodud tehingupõhiste e-kirjade saatmiseks, kuid nüüd on nad nii e-posti kui ka SMS-kampaaniate võimsuse ühendanud üheks ainulaadseks platvormiks.

Üldiselt on seda väga lihtne kasutada ja sellel on helde tasuta pakett, kuna plaanid põhinevad saadetud meilide arvul, mitte kontaktide arvul. Siia kuuluvad tüüpilised funktsioonid, nagu loendihaldus, kampaaniate aruandlus ja e-posti paigutuse optimeerimine.

Leiate ka mitmesuguseid kolmandate osapoolte integratsioone.

Kui soovite siiski juurdepääsu kõige keerukamatele funktsioonidele, peate üle minema ühele kõige arenenumatele plaanidele.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

SendInBlue sobib suurepäraselt ettevõtetele või eraisikutele, kes saadavad palju meilisõnumeid. Kuna hinnakujundus põhineb ainult e-posti mahul, mitte kontaktiloendi suurusel.

Kui palju see maksab?

SendInBlue-l on ainulaadne hinnamudel, mis põhineb e-posti mahul.

See toimib järgmiselt:

Piiratud tasuta plaan:

 • Saatke kuni 300 e-kirja päevas
 • Kuu limiit 9000 e-kirja kuus
 • Piiramatu arv kontakte

Lihtne plaan: 25 dollarit kuus

 • Saatke kuni 40 000 e-kirja kuus
 • Igapäevaste meilide arv pole piiratud
 • Piiramatu arv kontakte

Oluline plaan: 39 dollarit kuus

 • Saatke kuni 60 000 e-kirja kuus
 • Päeva e-kirjade saatmise limiiti pole
 • E-kirjadel puudub logo
 • Piiramatu arv kontakte

Lisatasu plaan: 66 dollarit kuus

 • Saada kuni 120 000 kuus
 • Päeva e-kirjade saatmise limiiti pole
 • Juurdepääs täiustatud automatiseerimisfunktsioonidele
 • Piiramatu arv kontakte

Üldiselt on kavad üsna paindlikud. Raha tagasi saamise garantiid ei ole, kuid igavesti tasuta plaan peaks teile teenuse osutamiseks piisama. Samuti on ettemakstud krediite, nii et saate osta teatud hulga e-kirju, mida saata ilma igakuise kohustuseta.

Alustage rakendusega SendInBlue siin

3. GetResponse

GetResponse on enamat kui e-turunduse veebiturundusplatvorm. Kaasas sellised täiendused nagu sihtlehe looja ja veebiseminari lahendus.

GetResponse ülevaade

GetResponse’i kasutajaskond on üle 350 000 ja see toimib kõik-ühes turundusplatvormina.

See on varustatud mõne ainulaadse funktsiooniga, näiteks võimega luua sihtlehti ja veebiseminarid. Ainuüksi sellest pole eriti kasu, kuid nende ühendamine e-posti turundusega võib aidata teil oma e-posti loendit hulluks muuta.

E-kirjade loomiseks kasutate intuitiivset pukseerimisfunktsiooni.

Sellel on ka kõik edasijõudnud funktsioonid, nagu loendite segmenteerimine, A / B testimine, automaatvastajad ja tarkvaraintegratsioonid. Seal on isegi lahe funktsioon nimega Täiuslik ajastus, mis aitab ennustada täpseimat kellaaega e-kirjade saatmiseks, et avatud pakkumise hindu suurendada.

Kui teil on teenuse kasutamisega probleeme, leiate põhjalike juhendite raamatukogu, mida saate kasutada. Või võite tugiteenustega ühendust võtta e-posti, vestluse ja telefoni teel.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

See teenus sobib hästi keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad juurdepääsu paljudele turundusvõimalustele. Olemasolevaid oskusi pole vaja, kuna see on väga intuitiivne, rakendades isegi keerukamaid funktsioone.

Kui palju see maksab?

Põhiplaan:

 • Kuni 1000 tellijat: 15 dollarit kuus
 • Kuni 2500 tellijat: 25 dollarit kuus
 • Kuni 5000 tellijat: 45 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 65 dollarit kuus

Plussplaan:

 • Kuni 1000 tellijat: 49 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 75 dollarit kuus

Professionaalne plaan:

 • Kuni 10 000 tellijat: 165 dollarit kuus
 • Kuni 25 000 tellijat: 255 dollarit kuus

Ettevõtlusplaan:

 • Kuni 100 000 tellijat: 1199 dollarit kuus

Kui soovite teenust proovida, on saadaval 30-päevane tasuta prooviversioon, kus pääsete juurde kõigile funktsioonidele. Raha tagasi ei tagastata, kuna tegemist on teenuse eest tasumisega.

Kui soovite säästa raha, siis makske aasta eest korraga ja saate 18% soodsamalt või makske kahe aasta eest ja saate 30% soodsamalt.

GetResponse’i kasutamisega alustage siin

4. HubSpot (tasuta plaan)

HubSpot on e-turunduse ja CRM-i tööriistade pakkuja, mis on varustatud tasuta pakitud funktsioonipaketiga ja mõne lisatasu eest makstava paketiga.

Jaotuspunkti ülevaade

HubSpot pakub oma usaldusväärset teenust enam kui 70 000 kasutajale, keskendudes kasvavale ettevõttele. Seadistamine on üsna lihtne ja HubSpot CRM loob hõlpsa ühenduse Gmaili, G Suite’i ja mitme Outlooki versiooniga..

Seestpoolt saate pukseerimismeilide koostaja, et kohandada paigutusi, lisada CTA-sid, pilte ja oma sisu näpistada. Samuti saate kasutada isikupärastatud sisu, et teid vaatajaskonnale lähemale tuua.

Leiate täiustatud e-turunduse funktsioone, nagu e-posti automatiseerimise tööriistad, loendi segmenteerimine, kasutusvalmis mallid, e-posti jälgimine ja ulatuslik analüüs; kõik kaasas tasuta versiooniga.

Märkimisväärne miinus on A / B testimise puudumine tasuta ja odavaimate plaanidega. Samuti sisaldavad madalama astme plaanid ainult foorumipõhist tugifunktsiooni. Kuid neil on palju ressursse, mida saate sirvida ja vajalikke vastuseid leida.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

HubSpot sobib suurepäraselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes on alustanud või soovivad oma e-posti turundust laiendada. HubSpot pakub ka paindlikke täiendusvalikuid, kui vajadused aja jooksul kasvavad.

Kui palju see maksab?

HubSpotil on nii tasuta kui ka tasulised liitumispaketid. Kõik plaanid sisaldavad laias valikus täiendavaid CRM-i funktsioone, mis sobivad kõrgema astme plaanidega.

Vaba plaan: tasuta igavesti

 • Tasuta e-posti tööriistad ja CRM
 • Kuus saadetakse 2000 meilisõnumit

Turunduskeskuse stardikava: alates 50 dollarist kuus

 • 5X kontakttasandi e-posti saatmise limiit. (nt 1000 kontakti = 5000 e-kirja kuus)
 • Sisaldab 1000 kontakti
 • +50 dollarit kuus 1000 täiendava kontakti kohta

Professionaalse turunduskeskuse plaan: alates 800 dollarist kuus

 • 10-kordse kontakttasandi e-posti saatmise limiit (nt 1000 kontakti = 10 000 e-kirja kuus)
 • Sisaldab 1000 kontakti
 • +50 dollarit kuus 1000 täiendava kontakti eest

Kasutage HubSpoti hinnakalkulaatorit, et saada täpne tariif vastavalt teie vajadustele.

Kui soovite hankida HubSpoti stardiplaani, on teil võimalus maksta igal aastal ja säästa oma tellimuselt -20% soodsamalt.

HubSpoti kasutamisega alustage siin (tasuta plaan)

5. ConvertKit

varjatud komplekti ülevaade

KonverteeriKit asutas Nathan Barry tagasi 2013. aastal. Nad sihivad turusektsiooni, mida kutsutakse hellitavalt „loojateks“. Nii meeldivad inimestele vlogijad, blogijad, autorid, Instagrami staarid, kursuste loojad ja palju muud.

Üks selle suurimaid müügiargumente on see, kui lihtne on meiliautomaatide töövoogude loomine. See sõltub visuaalsest ehitajast, nii et saate tegelikult näha, kuidas teie e-posti jadad välja mängivad.

Seal on ka sisseehitatud maandumislehe redigeerija, mis on väga kasulik, võite alustada meiliturundust ega vaja isegi veebisaiti. Lihtsalt liikluse allikas (nt teie YouTube’i kanal või sotsiaalmeedia konto).

Leiate tellijate põhjaliku halduse, sildistamise ja täpsemad e-posti segmenteerimise funktsioonid.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama?

See tööriist sobib kõige paremini neile, kes ei mõtle natuke rohkem kulutada (üksikisikud või väikesed meeskonnad) ja soovivad saata lihttekstmeilisõnumeid.

Kui palju see maksab?

 • 0-1K tellijat: 29 dollarit kuus
 • 1K-3K tellijad: 49 dollarit kuus
 • 3–5 000 tellijat: 79 dollarit kuus
 • 5 000 tellijat: kohandatud hinnakujundus

Pole tähtis, milliseid plaane te valite, on teil juurdepääs samadele täpsetele funktsioonidele. Kui soovite enne ostmist proovida, on olemas 14-päevane tasuta prooviversioon, mis sisaldab kõiki funktsioone.

Kui teile see teenus ei meeldi, kehtib 30-päevane tagasimakse eeskiri. Tagasimakse kulumine teie kontole võtab tavaliselt 3–5 päeva.

6. MailChimp

MailChimp on tasuta kasutatava e-posti turundustööriist blogijatele ja väiksematele veebisaitidele.

mailchimp ülevaade

MailChimpil pole mitte ainult armas ettevõtte maskott, vaid nad on ka üks juhtivaid e-turunduse pakkujaid – päevas saadetakse nende teenuse abil üle miljardi e-kirja.

MailChimp areneb pidevalt. Uusi funktsioone leiate kogu aeg. Seal on isegi sotsiaalmeedia integratsioon. Malli valik on korraliku suurusega ja seda on väga lihtne kohandada.

Samuti leiate ka täiustatud meiliturunduse funktsioone, näiteks kontaktide segmenteerimist, automaatvastajaid, teenuse- ja rakenduste integreerimist, ajavööndipõhist saatmist, A / B-testimist ja palju muud.

Nende tugimeeskond reageerib ka reaalajas vestluse või e-posti teel väga kiiresti. Lisaks on saadaval mitmesuguseid haridusressursse.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama?

Paljud inimesed kasutavad MailChimpi lihtsalt tasuta pakkumise huvides. Lisaks eelarves olevatele on MailChimp suurepärane blogijatele ja ettevõtete omanikele, kes soovivad hõlpsasti kasutatavat tööriista, mis on pakitud täiustatud funktsioonidega.

Kui palju see maksab?

Tasuta plaan võimaldab teil olla kuni 2000 tellijat ja saata kuni 10 000 e-kirja kuus. Kui olete need numbrid ületanud, soovite minna üle põhialuste, standardsete või premium-plaanide juurde.

Tasuta plaan: see on igavesti tasuta

 • Saatke kuni 10 000 e-kirja kuus
 • Suurendage oma nimekirja kuni 2000 tellijat
 • E-posti tugi sisaldub 30 päeva jooksul

Essentialsi plaan: plaanide hind algab 9,99 dollarist kuus

 • Kuni 5000 tellijat: 49,99 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 74,99 dollarit kuus
 • Kuni 25 000 tellijat: 189 dollarit kuus
 • Kuni 50 000 tellijat: 259 dollarit kuus

Tavaline plaan: plaanide hind algab 14,99 dollarist kuus

 • Kuni 5000 tellijat: 74,99 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 99 dollarit kuus

Lisatasu pakett: plaanide hind algab 299 dollarist kuus

 • Kuni 20 000 tellijat: 399 dollarit kuus
 • Kuni 50 000 tellijat: 599 dollarit kuus

Kuuhinna määramiseks ja lisatasu plaanide omaduste nägemiseks kasutage hinnakujunduslehe allosas olevat hinnakalkulaatorit.

Kuna tasuta pakett on nii ulatuslik, ei leia te tagasimakseid ega raha tagastamise garantiisid. Ainus viis tagasimakse saamist on tingitud tehnilisest veast MailChimpi nimel või teie konto lõpetati põhjuseta.

7. Tilguti

Drip on suhteliselt uus e-posti turunduse pakkuja. Nende peamised demograafilised andmed on ajaveebide pidajad, turundajad ja e-poe veebisaitide omanikud.

tilguti ülevaade

See tööriist pole mitte ainult väga algajasõbralik, vaid ka intelligentsed turunduse automatiseerimise tööriistad, mis tõepoolest varjavad seda, mida turul veel leidub.

Kui olete e-poe kaupluse omanik või müüte mitut erinevat digitaalset toodet, on Drip kindel valik. Teil on võimalik luua põhjalik arusaam klientide kavatsustest ja ostukäitumisest ning jälgida järgmisi mõõdikuid:

Näiteks kui haldate e-poe poodi, saate luua sõnumeid, mis põhinevad sellistel mõõdikutel nagu:

 • Külastajate naasmine vs uued külastajad
 • Külastajad, kes hülgasid oma ostukorvi
 • Inimesed, kes klõpsasid e-posti lingil, võrreldes nendega, kes seda ei teinud

Kuid see ei piirdu sellega, et leiate ka WordPressi, WooCommerce’i integratsioone ning teil on võimalus saata tekstisõnumeid, Facebooki reklaamide integreerimist ja palju muud.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama?

Põhimõtteliselt, kui müüte palju tooteid (digitaalseid või füüsilisi) ja soovite luua keerulisi turundusjärjestusi ilma juukseid välja tõmbamata, siis võib see tööriist olla teie jaoks.

Kui palju see maksab?

Stardikava: igavesti tasuta

 • Kuni 100 tellijat
 • Piiramatu e-kirjade saatmine

Põhiplaan: 49 dollarit kuus

 • Kuni 2500 tellijat
 • Piiramatu e-kirjade saatmine

Proplaan: 122 dollarit kuus

 • Kuni 5000 tellijat
 • Piiramatu e-kirjade saatmine

Ettevõtlusplaan: hankige kohandatud pakkumine

 • Kõik, mis ületab 5000 tellijat

Drip pakub väga väikest igavesti tasuta plaani koos kahenädalase tasuta prooviperioodiga Basicu ja Pro liikmelisuse taseme jaoks. Kui otsustate teenust jätkata pärast seda kahte nädalat, võetakse teie kaardilt arve. Alates teenuse pakkumise alustamisest on 30-päevane tagasimakse aken, kuid täieliku tagasimakse saab Drip oma äranägemise järgi.

8. AWeber

Aweber on uskumatult populaarne tööriist, mis on olnud juba 18 aastat ja võib-olla isegi leiutas e-posti automaatvastaja ise.

AWeberi ülevaade

Funktsioonid on üsna sarnased kvaliteetse e-posti turundusteenuse ootamisega. Saate juurdepääsu lohistamise e-posti aadressi koostajale, suurele hulgale eelprojekteeritud mallidele ning hulgale integreerimistega, et ühendada ülejäänud turunduskomplekt.

Saate luua päästikutel põhinevaid automatiseeritud e-posti jadasid ja luua e-posti järeljada. Selle kõige juures on teil juurdepääs avatud määraga andmetele, kohaletoimetamismääradele ja võimalus kontrollida teie e-kirju.

Lisaks saate hõlpsalt ja kiiresti luua oma veebisaidile manustamiseks e-posti registreerimisvorme.

Kui te ajab kõnepruuki turundus segadusse, ärge muretsege, seal on üsna kasulik ressursikogum, mis aitab teid igal sammul. Samuti pakutakse reaalajas vestluse ja e-posti tuge koos telefonitoega, mis on saadaval kl 8–18 EST ja nädalavahetustel 9–5 EST.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

Aweber pakub tugevat teenust läbi ja läbi, see on parim väikestele meeskondadele, kes soovivad oma e-posti turundustegevust sujuvamaks muuta.

Kui palju see maksab?

 • 0–500 tellijat: 19 dollarit kuus
 • 501–2 500 tellijat: 29 dollarit kuus
 • 2 501–5 000 tellijat: 49 dollarit kuus
 • 5 001-10 000 tellijat: 69 dollarit kuus
 • 10 001-25 000 tellijat: 149 dollarit kuus
 • 25 001+ tellijat: saate kohandatud pakkumise

Kui soovite enne ostmist proovida, on saadaval 30-päevane tasuta prooviversioon, mis annab teile juurdepääsu kõigile funktsioonidele. Lisaks igakuistele maksevõimalustele saate maksta ka kord kvartalis, et säästa 14%, või maksta igal aastal, et säästa 14,9%. Tagasimakse poliitikat ei ole, kuid pika tasuta prooviversiooni abil peaksite teadma, kas see tööriist sobib teile või mitte.

9. Keap

Keap (varem Infusionsoft) on väga jõuline meiliturunduse pakkuja. See kõik-ühes turundusriist ühendab endas CRM-i, e-posti turunduse ja palju muud. Saate luua täielikke kliendiprofiile, mis aitavad teil luua paremini sihitud turunduskampaaniaid.

Keapi ülevaade

Selle tööriista abil on e-posti turundus vaid osa üldistest funktsioonidest. Näiteks näitab armatuurlaud andmeid, mis põhinevad teie e-posti kampaaniatel, müügiandmetel ja klientide finantsajalool.

InfusionSoft (Keap) oli üks esimesi meiliturunduse pakkujaid, kes lõi pukseerimisautomaatika ehitaja. Lihtsalt määrake eesmärk, mida soovite saavutada, ja seejärel looge sellele eesmärgile vastav automatiseerimisjada.

Lisaks on olemas ka täiustatud segmenteerimise ja abonentide sildistamise tööriistad.

Kuigi see tööriist ühendab CRM-i ja e-posti turunduse, on sellel siiski üks funktsioon, mis tal puudub. Tükeldatud testimine. Ilma selle funktsioonita on väga keeruline katsetada erinevaid kampaaniaid, et parandada avatud intressimäärasid ja üldist müüki.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

Keskmise suurusega ettevõtted, kes soovivad kasutada ühte tööriista oma CRM-i ja e-posti turundamiseks ning kellel on muidugi suurem eelarve kulutada.

Kui palju see maksab?

Keap pakub kolme plaani:

 • Keap kasvab alates 49 dollarist kuus: sobib väiksematele ettevõtetele, sisaldab 500 kontakti, 1 kasutaja ja kaasas tasuta prooviversioon
 • Keap Pro alates 99 dollarist kuus: sobib kasvavatele ettevõtetele, sisaldab 500 kontakti, 1 kasutaja ja kaasas tasuta prooviversioon
 • Infusionsoft alates 199 dollarist kuus: sobib juba asutatud ettevõtetele ning sisaldas 2500 kontakti ja 1 kasutaja

Pidage meeles, et kui soovite kontakte lisada, maksab see lisatasu. Näiteks maksab 1000 lisakontakti teile 30 dollarit kuus ja 5000 lisakontakti kuus 130 dollarit.

Kui soovite tarkvara katsetada, on seal 14-päevane riskivaba prooviversioon, kus pole vaja krediitkaarditeavet. Korduvate tellimuste korral tagasimakseid ei saa ja kõik tühistamised tuleb algatada 10 päeva jooksul pärast järgmist arveldustsüklit.

10. ActiveCampaign

ActiveCampaign arveldab ennast kui ühte turustusplatvormi. See on üldeesmärk, mis aitab teil saata vähem e-kirju, kuid saada paremaid tulemusi.

aktiivse kampaania ülevaade

Kui soovite luua loogikapõhiseid lehreid, peate parema tööriista leidmiseks kõvasti vaeva nägema. Suurem osa teie automatiseerimisest luuakse, kasutades loogikat, mis vastab abonendi käitumisele. Siin on mõned erinevad viisid, kuidas selle tööriista abil oma turundustegevust sujuvamaks muuta:

 • Kasutajate segmenteerimine toimingute, käitumise, asukoha ja sotsiaalsete andmete põhjal
 • Saatke oma kontaktidele SMS-sõnumeid
 • Saavutage SMS-i integreerimisega kasutajad liikvel olles
 • Plii ja kontaktide hinded, nii et teate, keda tähtsustada.

Kuna aktiivkampaania toimib rohkem kui kõik-ühes turundusplatvorm, on saadaval palju tööriistu ja funktsioone ning nende kõigi valdamine võib olla pisut üle jõu käiv. Õnneks on olemas üksikasjalikud juhendid, mis näitavad teile, kuidas teenusest maksimaalselt kasu saada. Toega saate ühendust võtta ka e-posti või reaalajas vestluse kaudu.

E-posti kampaaniate loomine on malliredaktoriga üsna lihtne. Oma saidile manustamiseks saate luua isegi mobiilisõbralikke registreerimisvorme.

Kes peaks seda e-posti turundustarkvara kasutama??

See lahendus sobib kõige paremini kasutajatele, kes nõuavad ja vajavad keerulisi automatiseerimisriistu koos täiustatud CRM-funktsioonidega.

Kui palju see maksab?

Lite kava:

 • Kuni 500 tellijat: 15 dollarit kuus
 • Kuni 1000 tellijat: 29 dollarit kuus
 • Kuni 2500 tellijat: 49 dollarit kuus
 • Kuni 5000 tellijat: 89 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 139 dollarit kuus

Plussplaan:

 • Kuni 1000 tellijat: 70 dollarit kuus
 • Kuni 2500 tellijat: 125 dollarit kuus
 • Kuni 5000 tellijat: 169 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 249 dollarit kuus
 • Kuni 25 000 tellijat: 399 dollarit kuus
 • Kuni 50 000 tellijat: hankige kohandatud pakkumine

Professionaalne plaan:

 • Kuni 2500 tellijat: 159 dollarit kuus
 • Kuni 5000 tellijat: 239 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 349 dollarit kuus

Ettevõtlusplaan:

 • Kuni 2500 tellijat: 279 dollarit kuus
 • Kuni 5000 tellijat: 449 dollarit kuus
 • Kuni 10 000 tellijat: 499 dollarit kuus

Kui maksate igal aastal, saate laiaulatuslikke allahindlusi. Samuti on olemas 14-päevane tasuta prooviversioon, mis võimaldab teil testida teenust kuni 100 kontakti ja 100 saadetud e-kirjaga. Kuid nad on ajakava suhtes leebed ja võite saada pikenduse. Kuna tagasimakseid ei toimu, peate kindlasti enne ostmist tarkvara proovima.

Lõppsõnad

Enamik e-turunduse pakkujaid pakub sarnaseid teenuseid. Kui saabub aeg valida oma ettevõtte jaoks parim e-turunduse tarkvara, peate arvestama oma eelarve ja turundusvajadustega.

Kui soovite midagi skaleeritavat ja hõlpsat alustamiseks, registreeruge Constant Contact’i tasuta prooviversiooniga.

Laske ülaltoodud loendil aidata teil oma ettevõtte jaoks õiget otsust teha. Ja pidage meeles, et te pole kunagi e-posti turundusteenusesse lukustatud. Enamik pakkujaid lubab teil müügivihjeid eksportida ja importida ning vajaduse korral teise teenusepakkuja juurde kolida.

Oluline on valida pakkuja ja asuda tööle! Mida kauem ootate, seda rohkem raha lauale jätate.

Nüüd teile üle! Mis on teie lemmik e-posti turundusteenus?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector