Parimad domeeninimede generaatorid

domeeninime generaatori vektorTulemas koos õige domeeninimi võib olla pisut väljakutse, kuna domeeni saadavuse tagamiseks ei saa te lihtsalt domeeni varandusratast keerutada … ?


Teie domeeninimi tuleb hõlpsasti meelde jätta (ja tegelikult midagi tähendada), kirjeldades samal ajal ka seda, mida bränd teeb või müüb.

Kahjuks võib isegi siis, kui ettevõtete omanikud leida meeldejääva nime, mis kajastaks nende kaubamärki, olla täiuslik domeen juba kasutusel, mis saadab teid otse joonestustahvlile tagasi. See, mis sai alguse lõbusast projektist, võib kiiresti muutuda millekski masendavaks ja stressirohkeks.

?Õnneks on saadaval tööriistu, mis aitavad teil valida parim domeeninimi. Need tööriistad lühendavad nime valimiseks kuluvat aega ja aitavad teil genereerida domeeninime, mida te pole veel võtnud.

Kas teil pole veel domeeninime? Haarake siit odavalt:

 • HostGator.com (domeeni hind: 0,01 dollarit ühe aasta kohta)
 • Bluehost.com (domeeni hind: TASUTA 1 aasta)
 • Siit leiate rohkem domeeniregistripidajaid.

Kõigist suurepärastest domeeninimede generaatorid Internetis on need meie lemmikud:

1. Lahja domeeni otsing

leandomainsearch logoLahja domeeni otsing aitab teil domeeninime valida, sisestades ühe teie toodete või teenustega seotud märksõna. Kui olete oma valitud märksõna sisestanud, saate otsida saadaolevaid seotud domeeni valikuid.

Tulemused naasevad .com aadressidena.

Lisaks on teil võimalus:

 • Filtreerige oma otsing pikkuse, populaarsuse või tähestiku järgi
 • Salvestage nimed, mis teile kõige rohkem meeldivad
 • Jälgige oma otsinguajalugu
 • Jagage tulemusi teiste inimestega
 • Otsige kohe konkreetseid nimesid, et näha, kas need on saadaval

See otsingutööriist on parim saadaolev, kui teil on meeles mõni märksõna, mida soovite lisada, kuid otsite värskeid ideesid täieliku domeeninime jaoks.

2. Rinnale nimi

bustaname'i logoBust a Name pakub mitmesuguseid filtreerimisriistu, mis hõlbustavad teie vajadustele vastava parima nime leidmist.

Võite otsingut alustada märksõnade filtreerimisega ja seejärel märksõna valimisel, näiteks „algab koos” või „lõpeb”. Seejärel saate tulemusi veelgi filtreerida, määrates kindlaks, kui loomulik soovite domeeninime olla ja kas tähemärgipiirang on lubatud või mitte.

Samuti on võimalik näidata juba võetud domeeninimesid ja neid filtreerida .com, .org ja .net abil. Sait pakub ka täiendavaid märksõnasoovitusi.

See on suurepärane domeeninimede generaator, kui teil pole veel märksõna meeles. Võite valida „Tee juhusliku domeeni”, mis aitab teil ideid genereerida. Samuti saate salvestada märksõnu hilisemaks, kui te pole veel ostmiseks valmis või kui olete ostmiseks valmis, saate linkida otse domeeni registripidajatega nagu GoDaddy ja Namecheap.

Lõpuks võimaldab see sait teil otsida ka konkreetsest domeeninimest, kui soovite näha, kas juba valitud nimi on saadaval.

3. Shopify ärinimede generaator

shopify ettevõtte logoShopify ärinimede generaator aitab teil saadaolevaid domeeninimesid leida, isegi kui te ei kasuta seda ettevõtluseks.

Alustate otsingut, valides märksõna, mis on seotud teemaga, mida soovite käsitleda, või on seotud teie ettevõtte toodete või teenustega. Sisestage see saidi otsingufunktsiooni ja see genereerib sadu potentsiaalseid domeeninime soovitusi.

Sait julgustab teid looma Shopify kaupluse valitud domeeninimega, kuid te ei pea seda tegema. Veebiaadressi ostmiseks võite minna mujale.

Kõik ettepanekud tagastatakse laiendiga .com.

4. Nimipoiss

nimepoisi logoNimilaps on hea tööriist valitud märksõnade põhjal saadaolevate domeeninimede leidmiseks. Saate sisestatud otsingusse sisestada kuni kaks märksõna ja sait tagastab kohe soovitatud nimede loendi.

Nad pakuvad diagrammi, mille abil on hõlpsam aru saada, millised laiendused on juba kasutusel ja millised saadaval. Näiteks võidakse võtta domeeninimi donuts.com, kuid saadaval võivad olla ka donuts.net või donuts.org.

Samuti on võimalik näha, millised domeeninimed on edasimüügiks saadaval, isegi kui need on juba kasutusele võetud. Mõnikord arvavad ettevõtted ja eraisikud domeeninimede järgi, et hakkavad neid tulevikus kasutama, kuid otsustavad siis need edasi müüa.

See on suurepärane domeeninimede generaator, kui teil on juba mõni märksõna meeles, kuid te pole kindel, kuidas neid domeeninimeks muuta.

5. NameStall

nime installimise logoNameStall sisaldab mitut erinevat tööriista, mis hõlbustavad domeeninime otsimist. Saate oma otsinguid alustada nende nimegeneraatori tööriistaga, mis võimaldab otsida järgmistel viisidel:

 • Kõne osad
 • Populaarsed märksõnad
 • Tööstusharu kategooriad
 • Inglise keele põhisõnad

Tööriist võimaldab teil kindlaks teha, kas soovite, et teie märksõna oleks domeeninime lõpus või alguses või kas soovite lisada veebiaadressi sidekriipsu. Samuti on võimalik filtreerida laiendi järgi.

Tööriist tagastab saadaolevad tulemused, samuti nimed, mis on võetud, kuid mida pole veel registreeritud.

Saate kasutada ka NameStall domeeninime genereerimiseks ja otsingu tegemiseks selle järgi, kas teie nimi on saadaval või mitte. Samuti on võimalik otsida kõrgelt maksvaid märksõnu.

6. Domeeni mõistatus

Domeeni mõistatuse logoDomeenipusler on meie domeeninimede generaatorite loendi üks lihtsamaid tööriistu.

Sisestate oma ideaalsed märksõnad, valite domeenilaiendi ja otsite siis nimeideesid. Meile meeldib see, kuna teil on ühe või kahe asemel võimalik lisada mitu erinevat märksõna, nagu siiani loetletud ettepanekute puhul. Tööriist ühendab teie sisestatud märksõnad erinevatesse kombinatsioonidesse, et aidata teil välja töötada täiuslik nimi.

Lemmikute loendisse saate lisada lemmiknimed.

Sellel tööriistal on ka täpsem otsinguvalik. Samuti on võimalik võrrelda erinevate domeeninimede lehejärku, nii et teate, kas teie nimi on SEO-sõbralik.

7. Nimi Mesh

Nimi Mesh logoNimi Mesh on veel üks tööriist, mis võimaldab teil otsida rohkem kui ühe või kahe märksõna järgi ja on suurepärane võimalus, kui teil on meeles mitu märksõna. Sisestage otsingukasti 2–3 ja genereerige loend.

Teie tulemused sorteeritakse järgmistesse kategooriatesse:

 • SEO
 • Sarnane
 • Uus
 • Üldine
 • Lühike

Pärast märksõnaotsingut saate tulemusi filtreerida, lähtudes laiendist, maksimaalsest pikkusest ja sellest, kas domeen on veel registreeritud. Nimi Mesh oskab soovitada ka täiendavaid märksõnu, mida võiksite kaaluda.

8. Domeenid Bot

Domeenide Boti logoDomeenid Bot aitab teil nime otsida ja tuvastada, kas see on juba kasutusel. Alustate otsingut märksõnaga, mis tagastab selle märksõna, kombineeritud märksõnade ja muude seotud märksõnade põhjal soovitatud nimede loendi.

Samuti saate otsida soovitud domeeninime ja teha kindlaks, kas see on saadaval, ning kui see on olemas, saate selle lingi abil osta ja registreerida. See sait soovitab ka sarnaseid domeeninimesid ja võimaldab teil filtreerida laiendi ja keele järgi. Samuti saate lisada oma eesliiteid, järelliiteid ja sünonüüme.

9. Panabee

Panabee logoPanabee võimaldab teil otsida domeeninime, genereerida uue nime ja luua ärinime.

See võimaldab teil alustada otsingut kuni kahe märksõna abil ja annab nende märksõnade põhjal soovitusi. Kui teie valitud domeeninimi võetakse, võite külastada GoDaddy’i, et vaadata muid võimalikke laiendusi.

Panabee suudab pakkuda ka seotud otsinguterminite põhjal ettepanekuid ja näitab teile, kas teie ideaalne domeeninimi on sotsiaalmeedias kasutusel või mitte – mida paljud ettevõtete omanikud ei arvesta enne, kui on liiga hilja.

10. Nimejaam

namestation logoNimijaam pakub tasuta kontot, mille saate linkida teie e-posti või teie Facebooki kontoga. Kui olete registreerunud, saate seda teha

 • Genereerige domeeninimed
 • Kontrollige, kas nimi on saadaval
 • Saate osaleda avaliku nime võistlustel
 • Uurige märksõnasoovitusi

Nimijaam võimaldab teil filtreerida tulemusi laiendi, nime pikkuse või paljude muude võimaluste järgi. Kui olete märksõnaideede pärast kadunud, aitab see teil oma tööstusele sisenemisel mõnda luua. Seda saiti on kajastatud SEOMoz, TechCrunch, Mashable ja teistel mainekatel mängijatel selles äris, nii et nad on hästi tuntud ja neid tasub vaadata.

11. Võimatus!

Võimatus! logoVõimatus võtab domeeninimede genereerimisel ainulaadse lähenemisviisi. Alustate märksõnaga ja valite omadussõnad, nimisõnad ja tegusõnad, mida saab lisada märksõna algusesse või lõppu. Seejärel otsustate, kas soovite nelja, viie või kuue tähega suvandit või soovite lubada, et midagi märksõnaga segatakse.

See sait on suurepärane lõbusate ideede genereerimiseks. Kui mõni neist nimedest teile meeldib, saate seda osta GoDaddy või Namecheapilt pakutava lingi kaudu.

12. Domeeni vahetu otsing

Instant Domain Search logoOtsimisriist on suurepärane, kui teil on juba kindel domeeninimi meeles.

Sisestage see sait ja saate teada, kas see on juba kasutusel. Kui see pole saadaval, soovitab sait saadaolevaid sarnaseid alternatiive. Samuti annab see teile märku, kas teie algne nimi on oksjonil.

Kui olete leidnud õige nime või otsustate juba kasutatavale nimele pakkumise teha, saate ostu või pakkumise tegemiseks linkida otse GoDaddyga Instant Domain Searchi kaudu. Samuti saate otsida, kellele kuulub sait, kui see on kasutusel, ja teada saada, kuidas soovi korral selle ostmiseks pakkumine teha..

13. Ma tahan oma nime

Ma tahan oma nime logoMa tahan, et mu nimi pakub funktsioone, mis on sarnased domeeniotsinguga. See töötab kõige paremini nende jaoks, kellel on juba domeeninimi meeles.

Sisestate domeeni aadressi, mida loodate kasutada, ja sait annab teile teada, kui see on saadaval. Kui soovite, et soovitud domeeninimi on juba kasutusele võetud, pakub Ma tahan, et mu nimi pakutaks teile alternatiive ja nende kulusid. Filtreerida on võimalik ka varjates domeeninimesid, mis pole saadaval, nii et saaksite võimalike nimede loendit läbi vaadata ilma, et loodaksite lootusele millelegi, mida te ei saa kasutada.

14. Dot-o-Mator

Dot-o-Matori logoKui teil pole aimugi, kus domeeninime loomisega alustada, on Dot-o-Mator suurepärane vahend proovimiseks.

On kaks kategooriat, mis võimaldavad teil valida oma domeeninime alguse ja lõpu. Seejärel tagastab sait pika nimekirja juhuslikest valikutest. See võimaldab teil sisestada ka oma teemaga seotud sõnu.

Kui leiate tulemuste hulgast midagi, mis teie huvi köidab, saate need Scratchboxi lisada, mis aitab teil oma lemmiknimesid jälgida. Sait pakub ka Web 2.0 nimegeneraatorit, mis aitab teil luua juhuslikke äri- ja domeeninimesid, isegi ilma ühtegi märksõna sisestamata.

See sait annab teile palju teavet ja pikka nimeloendit on raske lahti harutada, kuid see on hea koht alustamiseks, kui soovite genereerida uusi ideid.

15. Lahedad nimeideed

lahedate nimeideede logoLahedad nimeideed sisaldavad ärinime, mis genereerib tööriista, mis annab teile teada ka selle kohta, kas mõni seotud domeeninimi on saadaval. See tööriist on ainulaadne, kuna see võimaldab teil filtreerida tulemusi ettevõtte suuruse või kliendibaasi põhjal. Nii on lihtsam leida suurepäraseid ärinimesid, mis juba vaatajaskonnale meeldivad.

Saidil on täpsemad valikud, mis võimaldavad teil valida oma nime jaoks nii tähemärgi pikkuse kui ka valitud märksõnade asukoha. Näete, kas domeen on saadaval, ja kontrollige Twitterit, kas seda nime kasutatakse nii, nagu keegi haldab.

16. DomainWheel

DomainWheeli logoDomainWheel on meie loetletud tööriistade hulgast uusim. See on lihtsa kujunduse tõttu loendi üks parimaid võimalusi. Samuti on sellel võimas otsingutööriist, mis võib soovitada olemasolevaid domeene, mida osta.

+15 tipptasemel domeenilaienditega, sealhulgas .com, .net, .org, .info ja .biz, pakutakse teile tulemusi. Samuti on võimalik otsida uusi originaalseid nimesid. Kui teil on probleeme nime valimisega, pakub tööriist loetelu riimimisettepanekutest ja märksõnadest, mis peaksid teie saiti tegema atraktiivseks otsingumootoritele ja inimestele.

Oleme siin pakkunud üle tosina domeeninimede generaatori, mis loodetavasti aitab teil luua nime, mis sobib teie ettevõttele ja on saadaval ka ostmiseks.

Viited ja pildikrediidid:

 • Fly.biz
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map