Parima edasimüüja majutamine Suurbritannias

Kuna suurem osa sellel lehel liikuvatest inimestest on veebidisainerid, kes tegelevad oma ettevõtte laiendamisega edasimüüjate hostimise kaudu, jõuame selle nurga alt.


Kuna oleme ise veebiagentuur, millel on PALJU hostimiskontosid (meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), oleme juba uurimistööd teinud ja valinud oma parima 5 edasimüüja hostimise ettevõtte hulgast Suurbritannia.

Keskendusime peamiselt veebimajutajatele, kes pakuvad edasimüüjakontosid, mis sisaldavad nii cPanelit kui ka WHM-i (kuid sellest veel hiljem).

Kõrvalmärkus: meie nr 1 jooksmine on päris suur ajutine allahindlus, võtke see kinni kuni see kestab!

Mõned tuntumad kaubamärgid / saidid, mis viitavad meie sisule:

Me teame oma asju, väike näide meie paljudest iseloomustustest:

Tom on kirglik ja mõistab kiiresti oma klientide vajadusi. Olen tõesti hinnanud tema valmisolekut jagada oma teadmisi ja oskusi oma uhiuue veebisaidi kasutamiseks. Tänud Tom!

Sally Mac
Sisu tabelid

MangoMatter tegi meie praeguse veebisaidi kujundamise nii lihtsaks. Tom oli isiklikult kaasatud esimesest konsultatsioonist kuni lõpetamiseni ning ta on siiani hõlpsasti kättesaadav vajalike muudatuste jaoks!

Demitrios Lecatsas
Värsked juuksed

Valisime oma veebisaidi kujundamiseks Tomi, kuna meile meeldis teiste tema kujundatud veebisaitide stiil. Kogu protsess oli stressivaba. Tom oli nii abivalmis ja ükski meie korduvatest taotlustest ei valmistanud liiga palju vaeva. Tomil on rõõm koos töötada. Me armastame veebisaiti, mille ta meile on teinud, seda on nii lihtne kasutada ja see näeb fantastiliselt hea välja.

Carl Olive
Kevad!

Meie kogemus Mango Matteriga oli fantastiline! Tomil on väga lihtne koos töötada, positiivne, tõhus ja ilmselgelt geniaalne selles, mida ta teeb. Väga soovitatav.

Lucy Reeves
Tähendab

Me palusime Tomil oma uue ettevõtte veebisaiti arendada ja olime tulemuse üle rõõmsad. Ta suutis mitte ainult edastada meie lühidalt, vaid pakkuda ka suurepäraseid ideid, millest me poleks iialgi mõelnud. Mis kõige parem, Tom on helde oma ajaga ning on jätkuvalt nõuannete ja toe pakkuja.

Neil Mackenzie
Ennustav

Millise hõlpsa ja sujuva kogemuse see on MangoMatteriga töötades! Tom sai täpselt aru, mis me pärast olime, ja oleme lõpptoote üle äärmiselt muljet avaldanud. Ma ei kõhkleks tulevikus MangoMatteri uuesti valimist.

Tyson King
Direktor / Plumbrite Solutions

MangoMatteri Tom on olnud minu veebisaidi loomisel äärmiselt abivalmis, asjatundlik ja suur tugi, ta on rikkalike teadmistega ja väga tõhus. Ma ei kõhkle MangoMatteri soovitamisel ja olen seda juba teinud.

Michelle Watson
iFix

Oleme teinud analüüsi, edasimüüjate hostimise ülevaated & võrdlusi, nii et te ei pea seda tegema, mille tulemuseks on Ühendkuningriigi parimate edasimüüjate hostimise pakkujate loend. Allolev tabel annab teile käepärase ülevaate – meie arvates – 5 suurimast edasimüüja hostist, järjestatud reitingu järgi, täpsustades kulusid kuu kohta, & nende parimad omadused.

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.FunktsioonidKettaruumi kontode arvServerid kogu maailmasOptimeeritud WordPressWebsite jaoks
A2HostingLogo 10,16 kr (oli 15,40 kr) Anytime Money Back garantii, tasuta SSL + serverid Amsterdamis (Suurbritannia saitide jaoks suur kiirus) = lihtne! 30 GB 40
saidiplatsi logo 11 krediiti / konto eest 11,25 kr Suurepärane jõudlus, tasuta ühe klõpsuga SSL-i installimine, globaalne katvus – krediidipõhine süsteem, mis mõnele ei meeldi. 10 GB krediidi kohta 5
Greengeeksi logo 19,95 dollarit Super roheline, piiramatu kettaruum, Amsterdami andmekeskus Piiramatu 10
TSOhost logo 33,98 kr Kohalik ettevõte, piiramatu kettaruum Piiramatu 100
WP Mootori logo 290 dollarit (agentuuri programmi jaoks kohapeal puudub) Asjatundliku WP tugi, ülikvaliteetsed, väga kiired serverid. Piiramatu 15

„Kui valida on nii palju hostiettevõtteid, võib teie vajadustele vastava korraliku leidmine olla väga aeganõudev, eriti kuna näib, et nad kõik pakuvad samu funktsioone pisut erinevates hinnas, jättes enamiku inimeste mõtlema, kus erinevus seisneb…

Lisaks ülaltoodud tabeliülevaatele oleme loonud allpool ka pisut üksikasjalikuma top 5. Parimate veebimajutajate sorteerimiseks kasutasime järgmisi kriteeriume: tugi, taskukohasus ja jõudlus / võimsus. Naudi! ”

Matthew Rogers
Hostitoimetaja

Parim Ühendkuningriigi edasimüüjate hostimine – ülevaated mai 2020

1. A2 majutamine

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind:
10,16 kr
Kettaruum: 30 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

A2 majutuse logo

A2 Hosting on siin kindlasti kuningas. Need on USA-s asuv ettevõte, kuid neil on kogu maailmas palju lõõmavaid kiireid servereid, sealhulgas Amsterdamis, mis muudab kiiruse Ühendkuningriigi saitide jaoks välja andmata (isegi puhub Ühendkuningriigis asuva konkurentsi suur osa veest)!

Lisage sellele igal ajal raha tagastamise garantii, ööpäevaringne tugiteenus ja 365 tugi ning tasuta saitide migreerimine … see on tõeliselt mõttetu!

Nende plaanid algavad kell 40 konto ja 30 GB salvestusruumi jaoks ainult 10,16 naela (kuus 15,40 naela)!

2. SiteGround

Veebisait: www.siteground.com
Hind:
11,25 kr
Kettaruum: 10 GB konto kohta
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround logo

SiteGround on WordPressi puhul tähetärn, WordPress ise on neid isegi ametlikult soovitanud. Nende hostimise seadistamine pakub väga kiiret ja usaldusväärset hostimist ning me armastame neid üksikute saitide majutamise vastu.

Nende plaanides on ka hulgaliselt lahedaid funktsioone, näiteks uskumatult tõhus turvasüsteem, automatiseeritud varundamine ja tasuta SSL (e-kaubanduse saitide jaoks väga oluline).

Kui kulud on paremad, siis siin on A2-hostimine parem, SiteGround töötab krediidisüsteemiga, mitte kontode / kettaruumi sirgema sularahaga. Nende plaanid algavad vähemalt nõutavalt 5 ainepunkti = 5x 27 naela aastas – see on 11,25 naela kuus

3. GreenGeeks

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind:
19,95 dollarit kuus
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeksi logo

GreenGeeks on üks neist ettevõtetest, kellest te lihtsalt teate, et ta teeb kõike õigesti. Alates 2008. aastast, kui nad turule jõudsid, on nende arv tohutult kasvanud. Mis meile nende juures väga meeldib, on see, et nad panevad oma energiatarbimise kolm korda tagasi võrku tuuleenergia, päris muljetavaldav!

Mis puutub edasimüüjate majutamisse, siis nad on väga usaldusväärsed, omavad kiiret andmekeskust Amsterdamis ja pakuvad edasimüüjaplaanides piiramatut kettaruumi (pidage siiski meeles, et teie kontode arv on endiselt piiratud).

Nende odavaim edasimüüjaplaan algab 10 konto eest 19,95 dollarist kuus.

4. TSOhost

Veebisait: www.tsohost.com
Hind:
33,98 kr (+ 20% käibemaks)
Kettaruum: Piiramatu kettaruum
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

TSOhost logo

Omades üle kümne aasta hostimiskogemust, on nad üks Ühendkuningriigis tegutsevatest veebimajutusteenuste pakkujatest.

Neil on kõik vajalik olemas … tohutud andmekeskused Sloughis, ööpäevaringne tugiteenus ööpäevaringselt ja ööpäevaringselt töötav pilvemajutus & “Hübriidsed” lahendused… kui soovite minna kohalikuks, on need tüübid, kellega minna!

Nende põhiline edasimüüjaplaan mahutab kuni 100 domeeni ja sellel on piiramatu kettaruum, mis on üsna muljetavaldav.

Nende parim plaan algab 33,98 kr (+ 20% käibemaks)

5. WP mootor

Veebisait: wpengine.com
Hind:
 Ei kohaldata
Kettaruum: Ei kohaldata
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

WP Mootori logo

WP Engine on juba pikka aega olnud tippkvaliteediga hallatava WP-hostimise standard, seetõttu nimetame neid selles loendis. Ma ei kavatse hakata loetlema kõiki nende teenustega kaasnevaid funktsioone, kuna oleme siin mõnda aega … kuid see sisaldab endas kõike, mida võite mõelda, alates SSL-idest kuni kiirete serveri seadistuste, CDN-i, ekspertide WP-tugi, suure turvalisuse, automatiseeritud värskenduste ja palju muu jaoks.

Sellegipoolest takistab neid edasimüüjate jaoks kindlasti nende hinnastamine … neid pole. Teabe saamiseks peate taotlema nende agentuuri programmi.

Kui kontrollite nende tavalist hinnakujundust väljaspool agentuuriprogrammi, on see 15 saidi kohta 290 dollarit kuus, mis on väga kallis, kuid siis on jällegi väga hea, mida nad teevad.

Edasimüüjate majutamine teadlastele

Suurbritannia edasimüüjate hostimine: kaevamine sügavamale

Mis on edasimüüja hostimine?

Kui üks ettevõte, majutusteenuse pakkuja, otsustab rentida ribalaiuse ja kõvakettaruumi teisele väiksemale ettevõttele, kes seejärel rendib selle ruumi kolmanda osapoole väiksemale ettevõttele, on see edasimüüja veebimajutus. Põhimõtteliselt pakub see teie enda klientidele majutamist nii, nagu oleksite ise veebisaidi hostimise ettevõte.

See on Ühendkuningriigis väga levinud tava nii disainerite kui ka veebisaitide arendajate jaoks, kes soovivad end täiendada lisateenustega, näiteks Ühendkuningriigi veebimajutus, ning ettevõtjate jaoks, kes soovivad luua oma ettevõtte veebimajutuse..

ps: lõime ka Austraalia ja USA edasimüüjate hostimise võrdluse 3 parimat edasimüüjat.

Edasimüüjate hostimise uurimisel tasub tähelepanu pöörata:

Maksumus

Plaani koostamise ja käitamise üks libedamaid aspekte on välja mõelda, kui palju saate sellele kulutada (ja ei, edasimüüjatele pole tasuta veebimajutust saadaval). Esmakordselt alustades võib tunduda, et parim viis oleks kõige odavama plaani otsimine – see pole tingimata teie ideaalne võimalus. Igal inimesel on oma individuaalsed vajadused, nii et teie jaoks parim plaan sõltub mitmetest erinevatest teguritest, näiteks sellest, kui palju serveriruumi soovite müüa ja kui palju plaanite alustavate klientidelt tasu võtta.

Selle välja töötamisel soovitatakse üldiselt suurematele klientidele anda umbes 10 Gb ruumi, keskmistele klientidele umbes 3Gb ja väiksematele on tõesti vaja ainult 1 Gb. Õnneks kipub ruum olema suurema vaevaga kui ribalaiuse piirangud.

Ribalaius / kettaruum

Sobivat ribalaiust on Ühendkuningriigi hostimisettevõtetes üsna sageli leida, mistõttu peaksite jälgima kettaruumi. See on oluline otsustav tegur, kui määrate klientide arvu, kellega teie edasimüüja hostimisplaan hakkama saab (kindlasti juhul, kui hostite palju e-kaubanduse saite), kuigi lubatud kontode arv on samuti oluline.

cPanel / WHM saadaval

cPanel on juhtpaneel, mis on tööstuse põhistandard ja veebimajutaja halduri (WHM) abil saavad kasutajad hallata cPaneli kontosid ja luua vajaduse korral uusi. Seetõttu on Ühendkuningriigi edasimüüjate hostidel oluline WHM-i olemasolu – sellega saavad nad seada piiranguid, seadistada pakette, vaadata kasutusstatistikat, alandada või täiendada kontosid ja palju muud. Mida hõlpsam kontohaldussüsteemi kasutatakse, seda lihtsam on kogu töö. Isegi põhiplaanid peaksid seda sisaldama.

Serveri asukohad

Igasugust Internetis leiduvat teavet on füüsiliselt majutatud kuskil asuvas asukohas. Üldiselt on kõige parem hoida teie serveri asukoht samas riigis, kus teie kliendid on – kui nad asuvad Ühendkuningriigis, otsige serverit riigis. Välismaal on saadaval odavamaid kavasid ja need võivad mõnikord olla väga elujõulised; nende väärtusplaanide juures tuleks siiski meeles pidada, et klienditoe kvaliteet võib olla palju madalam, kui võiksite loota.

Uptime

Aeg, mille jooksul server on võrgus ja töötab, on tööaeg. Kui tööaeg on liiga kirju, lahkub see, kes veebisaiti külastab, kohe lehelt ja leiab konkurendi, kelle sait töötab tõhusamalt. Ostes plaani ja otsides selliseid, mis pakuvad 99,9% tööaega, tehke lihtsalt mõned täiendavad uuringud, et veenduda nende aruannete õigsuses, kuna see pole kategooria, mida soovite vahele jätta.

Klienditugi

Kvaliteetne klienditugi on selles valdkonnas väga oluline, sest ilma tõrgeteta läheb alati midagi valesti, kui te seda kõige vähem eeldate. Ükskõik, kas tegemist on ooteaja üllatusperioodiga või ribalaiusega seotud probleemidega, viimane asi, mida soovite teha, pole klienditoele juurdepääsu saamine, kuna nad ei paku ööpäevaringset abi või, mis veelgi hullem, tegelevad klienditoega, mis tegelikult pole sellest üldse abi.

Üks valdkondi, mida soovite kontrollida klienditeeninduse heal tasemel, on ööpäevaringne reaalajas vestlus ja telefonitugi. Kui otsustate odavaima hostiettevõtte kasuks, puudub ilmselgelt tugiteenuste tase üsna vähe.

Lubatud kontode arv

Klientide arv, kelle saate üles seada, on veel üks oluline tegur hostimiskava valimisel. Suur osa ajast sõltub see osaliselt teie ruumi mahust, kuna peate selle oma klientide vahel ära jaotama ja veenduma, et neil on piisavalt ruumi oma vastavate saitide käitamiseks. Näiteks võiksite investeerida kavasse, mis pakub rohkem kliente, kuid igale kliendile vähem ruumi, näiteks ühte, kus on maksimaalselt 25 kontot 50Gb kokku, mis annaks igale kliendile 2Gb.

Kontoliinide ja ruumi jaotamise vahel kena tasakaalu leidmine võib olla keeruline, kuid kui olete välja mõelnud, mis on teie eesmärk, on lihtne järgmise sammuni liikuda..

Teised omadused

Veel mõned funktsioonid, millel silma peal hoida:

  • RAM – vähemalt 500 MB, kuid soovitatav on 1 GB
  • Disk IO – hea number, mida otsida, on 2 MB sekundis
  • CPU – mitu tuuma vajate ja kui palju seda on?
  • Serverikiirus – kui kiire see on, SSD või LiteSpeed?
  • Igapäevased varukoopiad – turvalisuse tagamiseks ülioluline

WordPressi ja Joomla hõlpsa installimise võimalus on samuti väga kasulik, ehkki need peaksid juba Cpaneli paketiga kaasas olema. Kui eelarvepiirangud pole teie jaoks probleem, võib võimas VPS olla teie serveri turvalisuse jaoks uskumatult kasulik. Veel üks kallis funktsioon, mis on seda väärt, kui teil on raha kulutada, on spetsiaalsesse serverisse investeerimine.

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector