Parim väikeettevõtete hostimise 2020

Kuigi tõenäoliselt ei tule kunagi seda päeva, kui ostame kõike veebist (bensiin ja kutsikad võivad osutuda eriti problemaatiliseks), ei saa eitada, et e-kaubandus on meie ostuharjumustes olulisi muutusi loonud..


Nüüd tundub, et kõigil ja nende nõbu Fredil on veebipood. Võib-olla teete ka. Kui jah, siis rohkem jõudu teile.

Kas olete oma ettevõtte veebiga rahul??

Oma veebisaidi veebimajutaja valimisel peaksite olema sama ettevaatlik kui te, kes valis telliskivi ja rohkem kaupluse asukoha. Teie veebisait on teie pood. Tugeva veebipõhise kohaloleku arendamiseks ja hoidmiseks – ning haaramaks sellest pidevalt laienevast pirukast – on vaja usaldusväärset, mainekat hostimislahendust..

Sellised tegurid nagu tööaeg ja lehe laadimise kiirus muudavad potentsiaalseid kliente oluliseks. Üks halb kogemus halvasti toimivate veebisaitidega ja nad ei naase tõenäoliselt tagasi.

Jätkake lugemist, et näha, millised neist teenustest kvalifitseeruvad parim väikeettevõtte veebimajutus aastal Kanadas.

Kuidas seda juhendit kasutada

Me teame, et mitte kõik väikeettevõtted pole ühesugused. Sellepärast olemegi valis iga ettevõtte jaoks parima peremehe. Nii saate leida host, mis töötab täpselt teie eesmärkidel. Loodetavasti see aitab!

Parimad majutusteenused väikeettevõtetele

1. Kinsta

Parim esmaklassiline variant tõsiseks hostimiseks

Kinsta logo

Alates kell 30 dollarit kuus
Keskmine tööaeg 99,95%
Keskmine laadimisaeg 475 ms

Speed ​​obsessiivne arhitektuur
Kõrgeturvaline võrk
Järgmise põlvkonna infrastruktuur
Google’i pilveplatvorm
Saidi tasuta rändamine
Uptime kontrollib iga kahe minuti tagant
Igapäevased täielikud varukoopiad
Liikluse suurenemise valmisolek
Haki garantii
24/7 klienditugi
20 globaalset andmekeskust

Plussid

Parimat majutust saavad osta väikesed ettevõtted

Miinused

See läheb teile maksma

Kinsta kuulub hostimise premium kategooriasse, see on põhimõtteliselt väikeettevõtete hostimise Lamborghini. See tähendab, et Kinsta kasutamist peate kulutama natuke rohkem raha, kui kulutaksite teistele hostimislahendustele. Kas ootate oma veebisaidi muutmist liiklusmasinaks või olete huvitatud paremini hallatavast lahendusest, mis hoolitseb ülesannete eest, mida peaksite ise tegema muidu? Kui jah, on Kinsta parim valik väikeettevõtete majutamiseks.

Enamik väikeettevõtete hostimisteenuseid on hinnakujunduses madalaimas konkurentsis. Selles pole midagi halba, kuna see annab teile, majutustarbijale palju väärtust. Aastal 2013 otsustas rühm arendajaid, et neil on praegusest tööstusharust piisavalt, ja otsustasid luua parima premium-hostimisteenuse. See teenus pakub hämmastavat tuge, tasuta migreerimist, tasuta CDN-i ja täiustatud armatuurlaudu.

Enamik hostimisteenuseid kasutab oma infrastruktuurina Amazoni veebiteenuseid, kuid Kinsta otsustas, et see pole piisavalt hea, ja otsustas selle asemel kasutada Google’i pilvvõrku. Sellega saavutate palju parema jõudluse ja saate täpselt valida, millist andmekeskust soovite kasutada.

Ainus negatiivne asjaolu, mida võime Kinstaga ausalt välja tuua, on teenuse hinnakujundus, see on hämmastavalt kallim kui tema konkurendid. Sellel on põhjus, et peate tarbijate hostimisteenuse kasutamisega seotud negatiivsetest külgedest vabanemiseks leidma paar täiendavat kupongi ja tooniat..

Majutusteenused, mis jäävad alla 5 dollari kuus, sisaldavad kumbagi unikaalset valupunktide komplekti, millega peate hakkama saama. Kui soovite eelarve koostamist, võivad need valupunktid olla seda väärt, et saaksite oma WordPressi veebisaidi võimalikult kiiresti üles ehitada. Kui teil on Kinsta jaoks raha kulutada, näete, et need valupunktid kaovad otse teie silme all, kui saate parimat hostimise turvalisust, kiireimat kiirust, kõige tööaega ja parimaid funktsioone.

2. HostPapa

PARIM ÜLDHOSTIMINE hinna, kiiruse, tööaja ja klienditoe jaoks (2,95 dollarit kuus)

hostpapa logoAlates kell 2,95 dollarit kuus
Keskmine tööaeg 99,95%
Keskmine laadimisaeg 475 ms

Kanada lugejate majutamiseks sügavad allahindlused (tavaliselt mujal mujal kui 13,95 dollarit)
TASUTA domeen
TASUTA domeeni ülekandmine
24/7 tugi
99,95% tööaega
Piiramatu arv veebisaite
Piiramatu SSD salvestusruum ja mõõtmata ribalaius

Plussid

Funktsioonidega pakutavad hostimisteenused koos hulgaliselt tasuta pakkumisi ja integratsioone, mis muudavad elu palju lihtsamaks.

Miinused

Natuke kallis ilma allahindluseta

Ligi pool nende tavapäraste ärimajutuspakettide ja tasuta versiooniuuenduste hinnast, mis on muidu pisut kallid. Nende pakutav allahindlus muudab esmaklassilise valiku nagu HostPapa sama odavaks kui mõned odavaimad plaanid.

Oma väikest ettevõtet juhtides ei taha kulutada rohkem raha kui peate. Tavaliselt on õige teenuse leidmine õiges hinnaklassis keeruline. Kui loete seda ja otsite ettevõtte veebimajutust, siis see pole nii.

HostPapa on hõlpsalt meie lemmikveebimajutajad – ja see pole ainult sellepärast, et nad on Kanada ettevõte. Me kasutame HostPapa rakendust enamiku oma klientide saitide jaoks. Lisaks sellele, et ei pea pettuma üheski meie kriteeriumis ja silma paistma suuremas osas, on HostPapa logistiliselt Kanada parim valik.

Alates HostPapa armastab Kanadat sama palju kui meie, pakuvad nad kõigile meie lugejatele tohutuid allahindlusi.

Kasutage seda linkinool osutab hostpapa sooduslinki hostcanada.org lugejate jaoks– taotleda allahindlust uute ettevõtete hostimispakettidelt või registreeruge siin kohe kätte saada.

Teie ettevõtte veebisait laaditakse pisut kiiremini kui see toimuks teistel populaarsetel veebimajutajatel, kuna HostPapa serverid asuvad kogu Kanadas. Nende peakontor asub ka Kanadas (Burlingtonis, ON).

HostPapa on olnud ka piisavalt lahke, et pakkuda meie lugejatele kõiki oma võimalusi olulised omadused tasuta, sealhulgas nende 30-päevane garantii, tasuta veebisaidi ehitaja, tasuta SSL, tasuta 1-on-1 koolitus, ja tasuta domeeni registreeriminekokku väärtus 50 dollarit.

HostPapal on ööpäevaringselt ka suurepärane klienditugi. Kui vajate abi, on see põhimõtteliselt selline, nagu peaksite oma ettevõtte vajaduste lahendamiseks teise töötaja hüppama kuhugi. See on virtuaalne jumalakartus, kui miljon muud asja toimub.

HostPapa pakub ka installimist ühe klõpsuga, mis võimaldab teil WordPressi hõlpsalt installida. Sellel on ka tasuta SSL-i võimalus Krüptime nii et kui töötlete makseid, on kõik turvaline.

Väikeettevõtte omanikuna on HostPapa hostimine sama lihtne kui mis tahes muu hostimisteenus, mida praegu võite kasutada. Kui olete online-äri ja veebimajutuse maailmas uus, on HostPapa võimalikult kasutajasõbralik. Saate kiiresti ajaveebi või ettevõtte veebisaidi käivitada – järgige lihtsalt meie HostPapa ülevaates kirjeldatud samme.

3. SiteGround

Suurepärased töö- ja laadimisajad + ööpäevaringne klienditugi hinnaga 3,95 dollarit kuus

siteground-logoAlates kell 3,95 dollarit kuus
Keskmine tööaeg 99,95%
Keskmine laadimisaeg 475 ms

TASUTA saidiülekanne või uus seadistamine ühe klõpsuga installimisega
TASUTA automaatne igapäevane varundamine, CDN, e-post, SSL
Ööpäevaringne tugi; telefonis või vestluses ooteaega pole
Parima hostina soovitab WordPress
99,9% tööaega

Plussid

 Kvaliteetsed varukoopiad ainulaadsete parandustega, mis kiirendavad teie veebisaiti märkimisväärselt ja nõuavad vähem ressursse.

Miinused

Juhukavade piirangud, mida teised ettevõtted pakuvad tasuta.

Hea veebivajaja on raha pangas ja see on see, milleks SiteGround proovib olla. An kõikjal fantastiline esineja hostimise valdkonnas hõlpsasti kasutatava funktsioonide komplektiga, mis ühendab endas suurepärase tööaja ja töökindluse, tagamaks, et veedate rohkem aega oma ettevõtte kasvatamisel ja vähem aega tehniliste detailide järele.

Kus SiteGround erineb ärifilosoofias peavoolust pühendumisega maapealse tarkvara kodeerimisele, mis ei sõltu kellegi teise tööst.

Kas vajate kohandatud lahendust, mis pole täpne koopia sellest, mida teised ettevõtted massidele välja käivad? SiteGround võib olla teie parim valik. Ja ilmselt ei lähe asjad ootuspäraselt ideaalselt maailmatasemel klienditeenindus ja tehniline tugi.

4. iPage

Kõige taskukohasem väikeettevõtte majutamine

ipage-logo

Lihtne seadistamine ja töökindlus alates 1998. aastast
Komplekti kuulub TASUTA domeen ja Google’i turunduskrediidid
Piiramatu ketas, ribalaius ja e-kirjad
TASUTA saidi ehitaja ja ostukorv
75% soodsam täna (oli 8,99 dollarit kuus)

Plussid

 Pakub täielikku turvakomplekti ja lubab vastata tugikõnedele vähem kui kahe minutiga.

Miinused

Klientide seas on olnud kuuldusi, et iPage kannatab mõnikord aeglaste veebisaitide ja liiga paljude seisaku tõttu – tõenäoliselt on toode liiga palju jagatud hostimist.

Muidugi soovite tasuta hostimist. Me kõik tahame tasuta hostimine.

… Kuid peate mõistma, et täiesti tasuta veebimajutaja jääb homme ettevõttest välja või paneb nikli ja tuhastab teid müügi ajal surma. Mida peaksite selle asemel otsima, on ülikerge host, mis on väärt väikest investeeringut – iPage puhul on see nii, mis maksab vähem kui 2 dollarit kuus.

Mida võib oodata selle tagasihoidliku väljamineku jaoks? Kuidas oleks a tasuta domeen, veebisaitide koostaja, poodide võimalused, ja tehniline tugi, kui seda vajate?

Veebiootel algajad ja veteranid leiavad palju armastust väärtuse kohta, mida iPage lauale toob. Ehkki veebihostide järjestamise ülesanne on mõnikord õuntest-apelsinidest frustreeriv protsess, on üks asi selge. iPages on üks järgmistest parimad eelarvevalikud tuleb leida.

5. Wix

Kõige taskukohasem väikeettevõtte majutamine

wix logo

Ükski kodeerimine ei vaja keerulist saidiehitajat
Palju kvaliteetseid malle
Õitsev rakenduste turg veebisaidi täiustatud funktsioonide saavutamiseks
e-kaubandus on surnud
Veebisaidi loomine sõna otseses mõttes nullkuludeta

Plussid

 Võib-olla on odavaim viis kvaliteetse veebis kohalolu saamiseks – kiire.

Miinused

Mõnede arvates pole lisatud SEO ökosüsteem Google’i lemmik. Pakub ainult 14-päevast tagasimakseperioodi.

Wixi platvorm on lühikese ajaga jõudnud kaugele …

Kui te pole neid mõnda aega kontrollinud, võite oodata täpsustatud saidiehitajat, mis hõlbustab isegi kogenematutel arendajatel piltide, teksti, video ja muu suuruse muutmist ja täpset paigutamist. Mis kõige parem, kõik jääb sinna, kuhu paned ja – oh, muide – kas me mainisime ei pea te puudutama ühte koodi?

Ükskõik, kas teie lõppeesmärk on lihtne ajaveebi veebisait või täielikult töötav veebipood, saab Wix teid sinna viia. Nagu tõesti tasuta veebi, see ei üllata teid ilmselt sellega, et põhiplaan koos reklaamidega on saadaval, kuid saate uuendada, et need eemaldataks hinnaga 10 dollarit kuus ja see sisaldab tasuta domeeni registreerimist aastal.

Wix on ka suurepärane valik kõigile, kes otsivad parim veebisaidi ehitaja, ja see on meie isiklik lemmik pärast selle testimine ja ülevaatamine rohkem kui 14 kuud.

6. InMotioni majutamine

Kõige taskukohasem väikeettevõtte majutamine

InMotioni logo

TASUTA domeen, saidi ülekandmine, WordPress on installitud
Ühel kontol on piiramatu arv WordPress-saite
Piiramatu ribalaius, TASUTA varundamine, SSL
Lihtne viisard Google’i rakenduste integreerimiseks
RÄNNERID Ohutu e-posti kaitse

Plussid

 Kas me oleme seda piisavalt maininud? WordPress on eelinstalleeritud. Uute klientide jaoks silmapaistev pardaprotsess.

Miinused

Parima hinnakujunduse saamiseks peate aasta eest ette maksma.

Blogid on endiselt veebisaitide üks populaarsemaid iteratsioone ja nende suhtlusriistade hostimine on kus InMotion paistab silma.

Kuigi veebipoed on suurepärased, jäävad need aeg-ajalt sageli kohutavalt lühikeseks oma veebisaidi loomine ja isiklik kaubamärk. Enamik blogisid ei vaja raskeveokite majutamist, kuid need peaksid pakkuma piisavalt funktsioone, et veenduda oma professionaalsuses.

Et näha, kui tõsine on InMotion ajaveebimise suhtes, vaadake seda funktsioonide loendit tagasi. WordPress tuleb eelinstalleeritud, mis on kodus kodus tulemuse hoidmise korral üks samm vähem kui kõik teised, kes uhkeldavad ühe klõpsuga installimise üle. Lihtsalt öeldes: kui see on WordPressi ajaveeb, mida otsite, annab see ettevõte teile ühe pronto.

7. Vedel veeb

Väikeettevõttele mõeldud spetsiaalne server

liquidweb-logo

TASUTA saabuv ribalaius; operatsioonisüsteemi valik
Automaatsed ränded, varundamine, ööpäevaringne sonari jälgimine
Kohandatud konfiguratsioonid SSD-dega; kohene varustamine
Load Balancer, Storm Block, Object Storage lisandmoodulid
Praegu on hind 96,75 dollarit kuus (tavaliselt 129 dollarit)

Plussid

 Garanteeritud 100% tööaeg.

Miinused

Ettevõtte kiire kasv näib olevat tehnilise abipersonali pisut venitanud, mille tulemusel pannakse mõned töötajad tööle enne piisava koolituse saamist.

Lõpuks võib teie veebisaidi ressursinõudlus (liiklus) ületada isegi VPS-i hostimise ja nõuda versiooniuuenduse uuendamist spetsiaalne server.

Nagu arvata võis, on seda tüüpi hostimise seadistamine veelgi kõrgem hind kui parim VPS-host, kuid võite öösel puhata, teades, et olete oma panuse andnud oma veebisaidile parima võimaliku infrastruktuuri pakkumiseks.

Hallatava pühendatud veebimajutuse osas ei soovita me kahtlemata teil seda uurida Vedel veeb. Nendel kuttidel ja meestel on kolm USA-s asuvat andmekeskust, nad annavad tööd enam kui 50 arendajale ja pakuvad hostimise plaanide kolme taset – täielikult, põhi- või isehaldusena.

Kui teete spetsiaalse serveri jaoks vedela veebiga koostööd, teate, et saate tipptasemel riistvara, tarkvara ja nii palju või vähe tehnilist tuge kui vaja.

Alumine rida

Õnnitleme lugejaid, kes jõudsid artikli lõpuni, ja kiidusõnu meie loendis olevatele veebimajutajatele!

Pole tähtis, kus te majanduskasvu tsüklis olete, siin on vähemalt üks host, mis peaks teie vajadustele vastama. Veebi edu saladus on mastaapsus.

Võib-olla rohkem kui midagi muud vajate veebimajutajat, kes saaks hõlpsalt kohaneda teie suurenenud ressursside ja funktsioonide vajadusega.

Kui hoidsite meid kinni ja tiksuksite, kuni tunnistasime üle, siis ütleksime seda SiteGround lihtsalt võib olla parim veebimajutaja ettevõtte haldamiseks igal kasvuetapil, alates auastme algajast kuni paadunud äri suuräriteni.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map