Parim poodimajutus Austraalia jaoks

Veebiagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil üsna hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja. Teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet võib teie veebipoe potentsiaalsele edule tohutult mõju avaldada.


Võtame näiteks veebisaidi kiiruse. Kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga sekund teie saidi laadimise ajal lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veeb host on ülioluline!

Need on meie populaarsemad e-kaubanduse hostimise pakkujad Austraalias, tõeliselt kvaliteetne hostimine panka lõhkumata.

Ääremärkus: Meie nr 1-l on ajutine 67% allahindlus! Haarake seda, kuni see kestab!

Mõned tuntumad kaubamärgid / saidid, mis viitavad meie sisule:

Me teame oma asju, väike näide meie paljudest iseloomustustest:

Tom on kirglik ja mõistab kiiresti oma klientide vajadusi. Olen tõesti hinnanud tema valmisolekut jagada oma teadmisi ja oskusi oma uhiuue veebisaidi kasutamiseks. Tänud Tom!

Sally Mac
Sisu tabelid

MangoMatter tegi meie praeguse veebisaidi kujundamise nii lihtsaks. Tom oli isiklikult kaasatud esimesest konsultatsioonist kuni lõpetamiseni ning ta on siiani hõlpsasti kättesaadav vajalike muudatuste jaoks!

Demitrios Lecatsas
Värsked juuksed

Valisime oma veebisaidi kujundamiseks Tomi, kuna meile meeldis teiste tema kujundatud veebisaitide stiil. Kogu protsess oli stressivaba. Tom oli nii abivalmis ja ükski meie korduvatest taotlustest ei valmistanud liiga palju vaeva. Tomil on rõõm koos töötada. Me armastame veebisaiti, mille ta meile on teinud, seda on nii lihtne kasutada ja see näeb fantastiliselt hea välja.

Carl Olive
Kevad!

Meie kogemus Mango Matteriga oli fantastiline! Tomil on väga lihtne koos töötada, positiivne, tõhus ja ilmselgelt geniaalne selles, mida ta teeb. Väga soovitatav.

Lucy Reeves
Tähendab

Me palusime Tomil oma uue ettevõtte veebisaiti arendada ja olime tulemuse üle rõõmsad. Ta suutis mitte ainult edastada meie lühidalt, vaid pakkuda ka suurepäraseid ideid, millest me poleks iialgi mõelnud. Mis kõige parem, Tom on helde oma ajaga ning on jätkuvalt nõuannete ja toe pakkuja.

Neil Mackenzie
Ennustav

Millise hõlpsa ja sujuva kogemuse see on MangoMatteriga töötades! Tom sai täpselt aru, mis me pärast olime, ja oleme lõpptoote üle äärmiselt muljet avaldanud. Ma ei kõhkleks tulevikus MangoMatteri uuesti valimist.

Tyson King
Direktor / Plumbrite Solutions

MangoMatteri Tom on olnud minu veebisaidi loomisel äärmiselt abivalmis, asjatundlik ja suur tugi, ta on rikkalike teadmistega ja väga tõhus. Ma ei kõhkle MangoMatteri soovitamisel ja olen seda juba teinud.

Michelle Watson
iFix

Oleme läbi viinud analüüsi ja veebimajutuste arvustused & võrdlusi, nii et te ei pea seda tegema, tulemuseks on Austraalia parimate e-kaubanduse veebimajutusettevõtete loend. Allolev tabel annab teile kõrgetasemelise ülevaate – meie arvates – 5 peamisest e-kaubanduse hostist, järjestatud reitingu alusel, kirjeldades üksikasjalikult kulu / kuu, & kui palju kettaruumi nad pakuvad. Samuti võtsime oma 3 parimat ja vaatasime need eraldi otse laua all.

Parim veebimajutus e-kaubanduse jaoks: meie top 5 – mai 2020

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu (odavaim saadaolev) KettaruumFunktsioonidVaatamisedVeebisait
saidiplats24,95 dollarit AUD (ajutine 67% allahindlus, alla 14,95 dollari)10 GB
 • Lihtne kasutada
 • Väga kiired serverid
 • SUUR tugi!
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Ametlikult soovitab WordPress = võitja!
SiteGround ülevaade
A2HostingLogo3,92 USD (umbes 5,22 AUD)Piiramatu
 • Piiramatu kettaruum
 • Suurepärane koos WordPressiga
A2 majutuse ülevaade
hostgaator2,75 USD (umbes 3,70 AUD)Piiramatu
 • Väga odav
 • Piiramatu kettaruum! <- USA-s asuvad serverid on siiski aeglasemad laadimisajad.
 • Lubatud ainult 1 sait
Hostgatori ülevaade
PanthurLogo5 AUD10 GB
 • Suurepärane etendus
 • Palju valikut.
Panthuri ülevaade

Korraliku veebimajutaja leidmine, mis on tegelikult taskukohane, pole lihtne ja kui te pole Exceli viisard, võib see kõigi erinevate hostimisfunktsioonide (nt hind vs ribalaius, kettaruum, kasutatavus, tugi, ülevaated jne) võrdlemisel pisut üle jõu käia. ). Lihtsamalt öeldes on Austraalia jaoks olemas suurepärased e-kaubanduse hostimise pakkujad, kes ei nõua absurdseid hostinguhindu, kuid neil on siiski jõudlus peaaegu kõigi soovitud poodide saitide käitamiseks..

Allpool oleme pisut üksikasjalikumalt üle vaadanud oma 3 parimat. Parimate veebimajutajate sorteerimiseks kasutasime järgmisi kriteeriume: Kasutuslihtsus, Taskukohasus ja Toimivus / võimsus. Nautige!

Tom D. S. – Toimetaja

E-kaubanduse veebimajutuse võrdlus: meie top 3 üksikasjalik

1. SiteGround

See on meie kõigi aegade lemmik e-poe (ja üldiselt tegelikult) hostimise ettevõte, nad on odavad, neil on väga võimsad serverid (Austraalia saitide jaoks Singapur) ja mis kõige tähtsam – tugi on tipptasemel (viimati kontrollitud, keskmine reageerimisaeg oli 10 minutit, mis on hullumeelselt hea).

Ka SiteGround on WordPressi poolt väga soovitatav (Seda väidavad väga vähesed hostiettevõtted! Nad võivad muidugi lahendada mis tahes CMSi, mille neile heidate), see on absoluutne mõistusevastane mängija! Oh!, + neil on a 30-päevane raha tagasi garantii!

SiteGroundsi plaanides on ka hulgaliselt lahedaid funktsioone, näiteks uskumatult tõhus turvasüsteem, automatiseeritud varundamine ja tasuta SSL (e-kaubanduse saitide jaoks väga oluline)

Neil on 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab alles siis AUD 4,95 dollarit kuus (tavahinnast ajutiselt 67% soodsam)! 

saidiplats2

  Võitja – 9,6 / 10

Kasutuslihtsus

97%

Taskukohasus

91%

Jõudlus / jõud

95%

2. A2 majutamine

A2-hostimine on nii jõudluse kui ka funktsioonide poolest väga sarnane SiteGroundiga (lihtsalt pisut kallim). Neil on ka erinevaid üsna kiireid servereid kogu maailmas (sh. Singapur meie jaoks Aussies). E-kaubanduse jaoks meeldivad need meile, kuna nad pakuvad kiiremini turbolaadimisega servereid ja nad on oma serveriressurssidega üsna paindlikud, võimaldades korraliku suurusega kauplustel siidiselt sujuvalt töötada.

Nad pakuvad ka 3 hostimispaketti, nende odavaim plaan algab alles nüüd USD 3,92 dollarit kuus (algselt oli 7,99 dollarit kuus).

Kasutuslihtsus

87%

Taskukohasus

92%

Jõudlus / jõud

93%

3. HostGator

HostGator on tegutsenud väga pikka aega, nad võõrustavad miljoneid saite. Kuna nende serverid asuvad USA-s, mille tulemuseks on laadimisaegade aeglustumine, panin nad sellesse loendisse, kuna need on väga odavad. Ja kui vaadata kulude väärtust, on see üsna muljetavaldav.

Seda öeldes, kui teil on lisatasu 1,5 dollarit kuus, läheksin koos SiteGroundiga. Kasutage HostGatorit, kui teie eelarve on tõesti üsna madal.

Nad pakuvad kõike alates jagatud hostimisest kuni edasimüüjate hostimise ja pilvemajutuseni.

Nende odavaim plaan algab 2,75 dollarist kuus

Kasutuslihtsus

86%

Taskukohasus

90%

Jõudlus / jõud

82%

pood Austraalia uuringud

E-kaubanduse veebimajutus Austraalias: üksikasjad

Allpool käsitleme e-poe kaupluste nõutavate funktsioonide nürimeelt, erinevaid hostimistüüpe, mida saate valida, ja milliseid konkreetseid veebimajutusfunktsioone veebimajutusteenuste pakkujate uurimisel tähelepanu pöörata (ka meie võrdles Ühendkuningriigi e-kaubanduse hostimist ja Kanada e-kaubanduse hostimist). Neid samu asju analüüsime veebimajutuste arvustusi kirjutades.

Millised on erinevused e-kaubanduse ja tavalise veebimajutuse vahel?

E-kaubanduse ja tavalise veebimajutuse vahel on üsna palju erinevusi. E-kaubandus on ilmselgelt suunatud veebipoodidele, mis võrreldes keskmise veebisaidi loomisega nõuab tavaliselt rohkem turvalisust, rohkem kettaruumi, rohkem andmebaase, suuremat skaleeritavust jne..

On mitmeid funktsioone ja funktsioone, mida e-kaubanduse saidid vajavad rohkem kui tavalisi veebisaite.

 • SSL
 • Andmebaasi tugi toodete hoidmiseks (kuigi enamus saite kasutab nüüd niikuinii andmebaase)
 • Maksete töötlemise teenused (või võite minna PayPali kaudu, säästes teie aega ja kulusid kohandatud portaali seadistamisel)
 • Ostukorvitarkvara (teil on neid tonni ja see nõuab eraldi postitust, kuid näiteks WordPressil on Woocommerce’i pistikprogramm, mis võib muuta mis tahes WP-saidi veebipoodiks)
 • Kuulikindel turvalisus

Nagu öeldud, on enamikul kvaliteetsetel veebimajutusteenuste pakkujatel see enamus hostimispakkumistest sisseehitatud, mis peaaegu välistab vajaduse otsida konkreetset e-kaubanduse hostit. See tähendab, et enamikku alljärgnevatest nõuannetest, mida tasub tähelepanu pöörata, saate taotleda ka tavalise veebiotsingu jaoks.

Asjad, mida tuleks e-kaubanduse hostit otsides tähelepanu pöörata

Altpoolt leiate mõned asjad, mida uurimistööde tegemisel meeles pidada, see on sama asi, mida me vaatame, kui sorteerime oma pakkujate nimekirja kaudu.

Hosting tüübid

Seal on üsna palju erinevaid hostimistüüpe. Enamik inimesi vajab jagatud hostimist, kuna see on kõige taskukohasem ja suudab juba hostist olenevalt hakkama saada üsna suure liiklusega. Sealt edasi saate minna tasemelt pilve, vps-sse või spetsiaalsesse serverisse … need kõik saavad hakkama suuremate kaupluste ja suurema liiklusega, ehkki ka nende hinnasildid on kõrgemad. Muidugi võite alustada lihtsalt jagatud hostimisega ja liikuda hiljem üles, kui teil on vaja skaleerida.

Virtuaalserver

Kõige tavalisem ja odavaim tüüpi jagatud hostingu plaan. Seda jagatakse enam kui ühe serveri vahel, mis tähendab, et ettevõtete omanikud peavad jagama oma ressursse teistega. See hõlmab andmete, mälu, kettaruumi, protsessori aja jne jagamist, sõltuvalt teie ettevõtte suurusest, võib see põhjustada teie saidi aeglustumist.

Plussid

 • Kõige odavam variant
 • Lihtne kasutada
 • Nõuab minimaalseid tehnilisi teadmisi

Miinused

 • Rohkem kui üks sait serveri kohta
 • Teil puudub täielik kontroll oma saidi toimivuse üle

Pilvemajutus

Seda tüüpi hostit pakutakse praktiliselt muutes selle suurepäraseks võimaluseks nutikatele kasutajatele. Selle teenuse kliendid saavad seda kasutada nii palju kui vaja ja maksavad ainult selle eest, mida nad kasutavad. See on tasuv võimalus, eriti kuna erinevalt tavalisest hostimisest saate kõik ressursid ja riistvara virtuaalselt.

Plussid

 • Maksate ainult selle eest, mida kasutate
 • Kuluefektiivne

Miinused

 • Nõuab põhjalikke tehnilisi teadmisi

VPS-host

Virtuaalset privaatserverit kirjeldatakse sageli kui keskpunkti pühendatud ja jagatud hostimise vahel. See on virtuaalserverist erinevalt erinev virtuaalserverid, mis asuvad ühes füüsilises serveris. Tavaliselt on ettevõtete pakutavad VPS-tüüpi hostimistüübid 2: isehaldus- ja hallatav VPS.

Erinevus nende kahe vahel on see, et isehaldus annab kasutajatele täieliku serveri, samal ajal kui hallatav mitte. Hostiettevõte tegeleb enamiku tehniliste asjadega ja ettevõtete omanikud saavad keskenduda peamiselt oma ärile. Hallatud on kallim.

Plussid

 • Te ei pea teistega jagama
 • Võimsam kui jagatud hostimine
 • Parem jõudlus

Miinused

 • Kõrgem hind

Pühendatud hostimine

Täpselt nii, nagu see kõlab, on spetsiaalne host spetsiaalselt ühe veebisaidi jaoks loodud server. See on kõige võimsam ülaltoodud hostide valik, kuna te ei pea jagama ressursse teiste inimestega, andes teile täielikult enda jaoks toimiva serveri.

Plussid

 • Klientidel on täielik kontroll serveri üle
 • Märkimisväärne etendus

Miinused

 • Kallid
 • Rohkem vastutust

WordPress

WordPressi e-kaubanduse veebimajutusvõimalusi on paljudest paljudest pistikprogrammidest (näiteks Woocommerce, mida me varem mainisime). See tähendab, et peaaegu iga WordPressi toetav host saab majutada e-kaubanduse saiti, muutes e-kaubanduse hosti otsimise tunduvalt lihtsamaks

Serveri asukoht ja kiirus

Peate otsima lähedalasuvas piirkonnas asuva kiire serveri. Kui elate Austraalias, soovite veebimajutusteenuse pakkujat Austraalia läheduses või vähemalt selle läheduses. See annab teile kiiremad laadimisajad ja te ei koge viivitusi nagu siis, kui teie hostiteenuse pakkuja asub mõnes muus riigis, on Singapur kindlasti ok ja paljudel juhtudel isegi kiirem kui Austraalias hostimine.

Toetus

Tugev ja reageeriv klienditoe meeskond on kohustuslik, kui otsite usaldusväärset hostingu pakkujat. Kui miski ei tööta nii, nagu peaks või teil on probleeme, soovite ekspertide meeskonda, kes saaks teid aidata igal kellaajal. Enamik pakkujaid pakub reaalajas vestlust, telefoni tuge ja ööpäevaringset kättesaadavust.

Kettaruum

Mida rohkem ruumi teie serveris on, seda rohkem faile / tooteid saate üles laadida. Te ei vaja väikeste e-poe saitide jaoks rohkem kui paar GB kettaruumi, kuid suuremate jaoks vajate usaldusväärset hostimiskava suurema kettaruumi ja salvestusmahuga.

Mis on SSL ja miks see on e-kaubanduse jaoks oluline??

SSL-i (Secure Sockets Layer) sertifikaadi kasutamine on hea viis oma saidi turvamiseks. See on muutumas kõigi veebisaitide jaoks pigem nõudeks kui võimaluseks. Saidid, mis pole SSL, märgivad sellised otsingumootorid nagu Google mitteturvalisteks. Seetõttu on see e-kaubanduse jaoks väga oluline.

SSL-i kasutatakse krüptitud linkide loomiseks veebihostide ja klientide vahel. Järelikult võimaldab see isiklikku teavet turvaliselt edastada.

Uptime

Veebipoe tõrgeteta toimimise ja tarbijatele alati kättesaadava teabe saamiseks vajate vähemalt 99% tööaega koos helde ribalaiusega. Soovite, et teie veebimajutusettevõte pakuks stabiilset serverit maksimaalse serveri tööajaga.

E-kaubanduse saidi käivitamine võib olla pisut kallis, arvestades veebidisaini kulusid koos veebimajutustasudega. Nendest tasudest ei saa mööda minna, eriti kui soovite, et teie veebisait oleks edukas.

Ja see on see, võib kõik punktid hõlmata, kuid võtke vaid üks samm korraga. Võib-olla isegi looge arvutustabel ja logige sisse Austraalia parimate e-kaubanduse veebimajutusteenuste pakkujate kõik andmed, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map