Parim Magento hostimine

Veebiagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja. Need on meie parimad Magento hostingu pakkujad.


VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.KettaruumiomadusedVeebisait
saidiplats29,3 / 103,95 dollarit (ajutine 67% allahindlus)10 GBVõimas, kiire, eepiline tugi ja + 30-päevane raha tagasi garantii! = Võida!
hostgaator8.7 / 102,78 dollaritPiiramatuOdav + piiramatu kettaruum!
A2HostingLogo8,5 / 103,92 dollarit (vähem kui 7,99 dollarit)PiiramatuPiiramatu kettaruum!
liikumises8,3 / 104,19 dollarit (40% allahindlus)PiiramatuKogenud, usaldusväärne, veidi kallim.
Unenägude vaim8/107,95 dollaritPiiramatuSuurepärane etendus & toetus

Parimad Magento Hosting 2020 ülevaated

1. SiteGround

SiteGround logo

Veebisait: www.siteground.com
Hind: 3,95 dollarit
Kettaruum: 10 GB

Arvame, et parim Magento hostimine on Siteground, seda mõnel põhjusel. Alustame hostimisplaanidega, neid on praegu 3.

Nende StartUp-kava sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka piiratud eelarvega inimestele. Sellel on ainult 1 veebisait ja 10 GB salvestusruum, kuid vajadusel saate alati kõrgema plaani üle minna.

Valige GrowBigi plaan, kui soovite võõrustada piiramatul arvul veebisaite (see on ka Sitegroundi kõige populaarsem plaan). Saate kahekordse salvestusruumi (20 GB) kui käivitusplaan ja rohkem funktsioone.

GoGeek on SiteGroundi ülim plaan, kuna see sisaldab enim funktsioone. Ühe eest saate 30 GB salvestusruumi. Ja loomulikult võite selle plaani saamisel hostida ka piiramatul arvul saite.

Pange tähele, et kõik SiteGrounsi ühiskasutatavad hostimiskavad on sisseehitatud Giti integreerimisega, mis hõlbustab Magento versiooni juhtimist ja tasuta Magento 2 installimist.

Veel üks SiteGroundi parimatest omadustest on selle klienditugi. Peate seda tunnistama – vajate oma saidiga aeg-ajalt abi. Noh, saidiga SiteGround on teile tagatud ööpäevaringne tugi otsevestluse, telefonitoe ja e-posti teel. Neil on ka küsimuste ja vastuste andmebaas, mida saate oma probleemide otsimisel uurida.

Plussid

 • Suurepärane klienditeenindus
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Usaldusväärne tööaja garantii 99,99%

2. HostGator

HostGatori logo

Veebisait: www.hostgator.com
Hind: 2,75 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

HostGator on tänapäeval üks populaarsemaid virtuaalserverite pakkujaid. Neil on kolm kava, mille hulgast saate valida (nagu allpool loetletud). Pange tähele, et kõigil kolmel HostGatori plaanil on piiramatu salvestusruum ja ribalaius. Nende peamine erinevus on võõrustatavate saitide arv ja antud plaani üldised omadused.

 • Hatchling – seda peetakse HostGatori algusplaaniks. Lisaks sellele, et see on väga taskukohane, on sellel ka väga piiratud funktsioon – selle plaani valimisel saate hostida ainult ühte veebisaiti. See on siiski hea algajatele (ja neile, kes alles alustavad oma äriga).
 • Beebi – HostGatori beebi plaan on tõenäoliselt nende kõige populaarsem plaan. Paljud inimesed soovivad seda konkreetset plaani kasutada, kuna see võib majutada piiramatul arvul veebisaite. Niisiis, kui otsustate lähitulevikus korraldada mitu saiti, teate, et see plaan on selleks enam kui kohane.
 • Äri – minge HostGatori äriplaani, kui te juba teate, kus olete oma ettevõttes. See on ka parim plaan saada, kui alustate e-kaubandust.

Plussid

 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • Kõik plaanid sisaldavad piiramatut salvestusmahtu ja ribalaiust
 • Kasutajasõbralik cPanel

Miinused

 • Peate ostma domeeninime, kuna see ei kuulu ühtegi paketti
 • Nende odavaim plaan mahutab ainult ühe veebisaidi
 • Registreerumisel palju eelvalitud teenuseid (tühjendage lihtsalt need, mida te ei vaja)

3. A2 majutamine

A2 majutuse logo

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: 3,92 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Kui otsite jagatud hostimiskava, kaaluge A2-hostimist, kuna need pakuvad teile kolme võimalust:

 • Lihtsustatud plaan – otsige nende lihtsustatud paketti, kui kavatsete luua ainult ühe veebisaidi. Selle kavaga on juba kaasas piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius. Seetõttu saate just selle plaani abil luua tõeliselt suure veebisaidi.
 • Kiire plaan – A2 Hostingi Swift plaan sisaldab kõiki Lite paketi funktsioone ja palju muud. Seetõttu saate ka piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust ning piiramatul arvul veebisaite. Pole vaja öelda, et see on ka palju kiirem kui Lite’i plaan.
 • Turbo plaan – nende Turbo plaan on A2 Hostingi kiireim plaan. Samuti saate kõiki Swift-paketti kuuluvaid funktsioone ja palju muud. Nii et jah, saate selle plaaniga võõrustada piiramatul arvul veebisaite ja hankida ka piiramatu mälumaht ja ribalaius.

Pange tähele, et A2 Hosting pakub oma klientidele 30-päevast raha tagasi garantii, nii et tegelikult pole midagi karta. Võite osta ükskõik millise nende hostimisplaani rahulikult. Kui te pole sellega rahul, võite alati tagasimakse küsida.

Plussid

 • Paindlikud maksevõimalused (1, 12, 24, 36 kuud)
 • Vaba ränne
 • Hea klienditugi (otsevestlus, telefon, piletimüük jne)

Miinused

 • Kui kavatsete oma plaani tühistada, peate esitama tühistamistaotluse 15 päeva enne pikendamiskuupäeva (kui seda ei tehta, võetakse teilt ikkagi tasu ja te ei saa tagasimakset)
 • Pikendamise määr on väga kõrge
 • Nende tasuta ränne on kasulik ainult ühe veebisaidi jaoks

4. InMotioni majutamine

InMotioni hostimise logo

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind: 6,39 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

InMotion Hosting pakub teile jagatud hostimiskava valimisel kolme võimalust:

 • Käivitusplaan – see on InMotioni odavaim hostimiskava. Kaasas 1 tasuta domeen, 2 veebisaiti ning piiramatu salvestusruum ja ribalaius.
 • Energiarežiim – kasvavad ettevõtted kasutavad seda plaani tavaliselt seetõttu, et saate sellega majutada kuni 6 veebisaiti. Nagu käivitusplaan, saate ka ühe tasuta domeeni ning piiramatu salvestusruumi ja ribalaiuse.
 • Proplaan – kui plaanite luua palju veebisaite (rohkem kui 6), oleks see teie jaoks hea valik, kuna saate sellega hostida piiramatul arvul veebisaite. Muidugi saate ka tasuta domeeni, piiramatu salvestusruumi ja piiramatu ribalaiuse.

Pange tähele, et kõrgema hinnaga hostimisplaanidel on alati rohkem funktsioone ja need on kiiremad kui madalama hinnaga.

InMotion Hostingi kaalumisel oma veebimajutusteenuste jaoks teadke, et nad annavad oma klientidele 30-päevase raha tagasi garantii. See on peaaegu samaväärne nende plaanide tasuta proovimisega (30 päeva).

Kõigi InMotioni hostimiskavadega on kaasas ka tasuta andmete varundamine. Selle limiit on aga kuni 10 GB. Kui see limiit ületatakse, siis teie saidi varundamine ebaõnnestub – seega peate oma veebisaidi käsitsi varundama (neil on selle jaoks tasuta tööriist).

Plussid

 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Avatud lähtekoodiga rakenduste tugi (nt WordPress, Drupal jne)
 • Hea klienditugi

Miinused

 • Andmete varundamine on piiratud 10 GB-ga
 • Seisaku oht saidi migratsiooni ajal
 • On teateid massilise e-posti saatmise tõrgetest

5. DreamHost

DreamHosti logo

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind: 2,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Leiad, et DreamHosti jagatud hostimisplaanid pole lihtsad, kuna valida saab ainult kahe võimaluse vahel (vt allpool):

Stardiplaan – kui vajate ainult ühte veebisaiti, võib DreamHosti stardikava ilmselt pakkuda kõiki teie vajadusi. Näete, sellega on kaasas ka piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius. Mõni tasuta kraam sisaldab tasuta domeeni ja tasuta SSL-sertifikaati.

Piiramatu plaan – kui soovite luua mitu veebisaiti, oleks DreamHosti piiramatu plaan parem valik. Lisaks sellele, et saate piiramatul arvul veebisaite võõrustada, on kaasas ka piiramatu salvestusruum ja ribalaius. Sarnaselt stardipaketiga on see kaasas ka lisavõimalustega, näiteks tasuta domeen, tasuta SSL ja palju muud. See on tõepoolest võimsam kui stardiplaan, öeldes pehmelt öeldes (sellepärast on see ka kallim).

Kui tunnete muret makseviiside pärast, siis teadke, et DreamHost aktsepteerib krediitkaarti, PayPali, tšekke ja maksekorraldusi. Neil on ka 97-päevane raha tagasi garantii (kuid see ei kehti maksete ja rahaülekannete kontrollimisel).

Plussid

 • Palju maksevõimalusi
 • Suurepärane raha tagasi garantii (97 päeva)

Miinused

 • Registreerimisprotsess on liiga pikk ja natuke keeruline
 • Saidi ülekandmine pole tasuta
 • E-posti aadressil on 2 GB limiit

Magento hostimine: kuidas leida parim!

Milline on parim pakett Magento hostist otsimiseks? Noh, teil on vaja otsida palju funktsioone, mis tagavad teie veebisaidi alati tõrgeteta toimimise ja hõlpsa haldamise. Me oleme siin, et rääkida teile sellest, mida otsida ja palju muud. Samuti saate teada stsenaariumi paremaks mõistmiseks nendes seadetes kasutatud terminoloogia kohta.

Serveri asukoht

serveri asukoha kaartServerite asukoht on oluline, et tagada teie veebilehtede kiire laadimine. Lihtsamalt öeldes soovitame teil pöörduda Magento hostimisteenuse poole, mille serverid asuvad teie asukohas (või selle läheduses). Ütleme nii, et elate Ameerikas – oleks mõistlik valida hostimisettevõte, mille serverid asuvad selles riigis. Sama kehtib ka Kanada kohta, sel juhul otsiksite Kanadas veebisaidi hostit. Ja Austraalia jaoks otsiksite Austraalias veebimajutusteenust.

Noh, kuna kasutajad võivad asuda kogu maailmas, on veel üks võimalus, mida võite kasutada – ja seda nimetatakse CDN (sisu levitamisvõrk). Põhimõtteliselt töötab see puhverserverina teie saidi külastajate ja teie Magento hostide vahel – nii, et oleks võimalik lehtede kiire laadimine ka siis, kui serveri asukohad on lõppkasutajatest kaugel.

Nüüd näete, kui olulised serveri asukohad on, eks? Õnneks sisaldab palju Magento masinaid nüüd CDN-teenust CloudFlare. Seadistamine on väga lihtne ja tavaliselt on see koos hostipakettidega tasuta. Niisiis, pidage seda ka hostingu pakkuja otsimisel tähelepanu pöörama.

Serveri tööaeg

Serveri tööaeg on veel üks oluline funktsioon, mida tasub tähele panna, kuna see kehastab hostiettevõtte töökindlust. Soovitame valida Magento host, mis suudab kasutada umbes 99,9% tööaega – kõik, mis jääb alla selle protsendi, pole nii hea, kuna seisakuid (isegi vaid mõneks minutiks) võib põhjustada kahju.

SSL-sertifikaadid

Tänapäeval on saidi turvalisus väga oluline – ja SSL-sertifikaadi omamine on parim viis selle omamiseks ja oma saidi külastajatele näitamiseks, et nad saavad teie saiti usaldada. SSL (Secure Sockets Layer) võimaldab andmete krüpteerimist teie hostiserveri ja lõppkasutajate vahel (et kaitsta nende isiklikku teavet).

Kui veebisaidil on SSL-sertifikaat, sisaldab selle saidi URL-i tähed. Niisiis, selle asemel, et vaadata lihtsalt veebisaiti http://www.veebisait.com, näete ka https://www.veebisait.com. Üha enam kasutajaid on nüüd teadlik, kui tähtis on näha s-sid nende külastatavatel saitidel – veenduge, et ka teie oma oleks.

Magento hostiteenuse pakkuja valimisel soovitame teil hankida selline funktsioon. Paljudel ettevõtetel on Let’s Encrypt teenus (tasuta SSL-sertifikaatide jaoks) ja saate selle lihtsalt oma cPanelis aktiveerida.

Kiirus

Nagu eespool mainitud, on saidi kiiruse tagamiseks oluline serveri asukoht ja CDN. Lisaks saate veenduda, et teie veebisait laadib alati kiiresti, otsides oma Magento hostilt lisafunktsioone.

Kui teie hostiteenuse pakkuja annab täiendavaid protsessoriressursse, aitab see kindlasti teie saidi kiirusele kaasa. Võite isegi leida hostiteenuse pakkujaid, kes pakuvad kohandatud skripte eriti Magento saitidele (see on veel üks kiirusvõimendi).

Kettaruum

Kuigi see on oluline, vajate palju salvestusruumi ainult siis, kui teil on e-poe sait (see võtab palju ruumi). Tavalised ajaveebid ja ettevõtted saavad tegelikult väga hästi hakkama vaid 1 GB kettaruumi abil.

Oluline on see, et olete neist asjadest teadlik, kuna mõned hostiettevõtted pakuvad odavaid ja piiramatu suurusega plaane lihtsalt selleks, et meelitada inimesi neid ostma. Ehkki suured kettaruumid on head, ei tähenda need ainult head hostimisteenust. Tegelikult võivad sellised omadused tavaliselt osutada muudele veebimajutaja puudustele.

Seetõttu vaadake oma saidile hea Magento majutuse valimisel kõiki selles artiklis loetletud funktsioone (mitte ainult kettaruumi).

Ribalaius ja andmeedastus

Nii ribalaius kui ka andmeedastus on hostiteenuse pakkuja olulised omadused. Ribalaius tähistab konkreetse võrgu kaudu andmeedastuse kiirust, samas kui andmeedastust võib vaadelda kui teabevoogu teie saidi kaudu.

Kui plaanite oma Magento saidil palju allalaadimisi (nt muusika, filmid jne), on ribalaius ja andmeedastus mõned teie kõige olulisemad vajadused. Sel juhul oleks teie parim valik piiramatut või suurt ribalaiust ja andmeedastust pakkuv hostiettevõte.

Klienditugi

Soovitame tungivalt pöörduda Magento hostiettevõtte poole, mis pakub ööpäevaringset klienditugi. Uskuge meid, kui ütleme teile, et vajate seda varem või hiljem. Parimad on need, millel on otsevestlus ja telefonitugi – saate alati kiireid lahendusi ja vähendate oma kahjusid.

Magento: üksikasjad

Drupali hostimise uuringud

Magento on eelistatud e-poe platvorm. Alates turvaliste tehingute toetamisest kuni kasutajasõbralike liidesteni hõlbustab Magento e-kaubanduse jaoks kohandatud veebisaitide loomist ja kujundamist.

Mis on Magento?

Magento on avatud lähtekoodiga platvorm, mis on loodud spetsiaalselt e-kaubandust silmas pidades. See on kirjutatud PHP-s. Praegu on kolm erinevat Magento platvormi: Community Edition, Enterprise ja Enterprise Cloud Edition.

Magento logoKogukonna väljaanne—See platvorm on avatud lähtekoodiga, see tähendab, et see on tasuta allalaadimiseks, kasutamiseks ja jagamiseks saadaval. Tuleb märkida, et see on täisplatvorm, mitte tasuta, kuid piiratud prooviversioon. Põhifaile saab pistikprogrammidega muuta. Allpool kirjeldatakse üksikasjalikult kogukonna väljaande kaudu saadaolevaid arvukaid võimalusi. Kogukonna väljaandes pole ühtegi hostimist, nii et Magento parima hostimise jaoks lugege meie soovitusi.

Ettevõtlus—See platvorm töötati välja ühenduse väljaande alusel, kuid kuna sellel on rohkem funktsioone ja funktsioone, aga ka iga-aastased hooldustasud, pole ettevõte tasuta. Enterprise on ideaalne suurematele ettevõtetele, kes vajavad lisaks professionaalsetele teenustele installimise, kasutamise ja tõrkeotsingu jaoks pidevat tehnilist tuge. Ettevõttel ei ole ka hostimislahendust.

Ettevõtte pilveversioon (ECE)—Aastal 2016 lahti lastud ECE platvorm kasutab pilvetehnoloogiat tugevama veebisaidi arendamise ja haldamise kogemuse saamiseks. Alates täielikult kohandatavatest funktsioonidest kuni mastaapsuse, täiustatud turvafunktsioonide, hostimise ja hallatava infrastruktuurini on ECE platvorm optimaalne globaalsetele ettevõtetele ja veebisaitidele, kus on palju sisu ja suur liiklusmaht. Mõned peavad seda parimaks Magento hostimiseks.

Parim lahendus e-kaubanduse jaoks

Magento sobivus e-kaubanduseks ilmneb tema seotusest mõne maailma suurima jaemüüjaga. EBay ostis ettevõtte välja 2011. aastal, enne kui sai 2015. aastal iseseisvaks ettevõtteks. Suuremad jaemüüjad ja ülemaailmsed kaubamärgid – näiteks Coca-Cola, Nestle, Burger King ja BevMo – kasutavad platvormi oma e-kaubanduse vajadusteks.

Magento kogukonna väljaande parimate omaduste esiletõst

Täieliku e-kaubanduse platvormina pakub Magento ettevõtetele kõiki vajalikke funktsioone e-kaubanduse maailmas edu saavutamiseks.

Tootelehed

Parima turustatavuse ja toodete kuvamise tagamiseks võib tootelehtedele lisada mitmeid funktsioone:

 • Pildigalerii toote mitme pildi jaoks
 • Kujutise suumimine
 • Toote valikud (nt värvid, suurused)
 • Laos / saadavuse kuva
 • Mitmetasandiline hind
 • Sarnased tooted on rühmitatud
 • Lisa soovide nimekirja valik
 • Jagage sotsiaalmeedia, SMS-i, e-posti teel

Sirvimisfunktsioonid

Magento platvormil sirviv kataloog võimaldab kõrgel tasemel organiseerimist, nii et kliendid saavad hõlpsasti tuvastada kategooriad, kus nad soovivad sisseoste teha, ja leida soovitud tooteid ilma probleemideta, kui vajalikku teavet läbi sõeluda..

 • Kihilised navigatsioonikategooriad
 • Hinna, asjakohasuse, kuupäeva jms filtrid
 • Toodete võrdlused
 • Automaatne pakkumine kataloogi otsimiseks
 • Lingitud, jäme navigeerimine (et kliendid saaksid naasta varem vaadatud lehtedele)
 • Konkreetsetele toodetele või kategooriatele kohandatud kujundused ja mallid

Alates kassast maksmise ja saatmise vahel

Magento platvorm pakub alates kasutajasõbralikust liidesest kiire ja lihtsa väljamakse tegemise, turvaliste makseviiside ja reaalajas tellimuste jälgimise..

 • Tellimuse ülevaatus ja kassasse kandmine
 • Salvestatud kaubad ostukorvides
 • Checkout kontoga või jätkake külalisena
 • Saate kaupa saata mitmele aadressile
 • Kingituste sõnumid (tervete tellimuste või üksikute toodete puhul)
 • Prognoositavad saatmishinnad ja maksud
 • Arveldus ja arve üksikasjad
 • Kindlasummaline või tasuta saatmisvõimalus
 • Saatetasud suuruse, kaalu ja koguse põhjal
 • Maksevõimalused mitme lüüsiga, sealhulgas PayPal
 • Võimalus aktsepteerida maksekorraldusi, tšekke või tootjaorganisatsioone
 • Võimalus arveldada mulle hiljem
 • Tellimuse kinnitusnumber ja jälgimine

Kliendikontod

Kliendid saavad Magento kliendikonto funktsioonide abil hõlpsalt hallata oma kontosid, tellimusi, maksevõimalusi ja palju muud:

 • Arvustused ja toodete sildistamise ajalugu
 • Tellimuse oleku kontrollimine
 • Ostmise ajalugu
 • Tellimuste haldamine
 • Soovinimekiri koos märkmetega
 • Vaike saatmis- ja arveldusaadress
 • Piiramatu aadressi pesa laeva- ja arvete saatmiseks
 • Ostu uuesti võimalus

Pakkuge erakorralist klienditeenindust

Usaldusväärse ja professionaalse klienditeeninduse pakkumine ja juurutamine on Magento klienditeeninduse funktsioonide abil lihtne:

 • Lihtne kontakt- ja kommentaarivorm
 • Telli administraatorite redigeerimine ja jälgimine
 • Lähtestage parool või pidage meeles kasutajanime nii kasutajate kui ka administraatorite jaoks
 • Automatiseeritud kinnitusmeilid

Korralduste haldamine

Magento platvorm on loodud administraatorite ja klienditeeninduse esindajate tellimuste haldamise hõlbustamiseks. Tellimuste haldamise võimalused hõlmavad järgmist:

 • Looge, muutke ja vaadake administraatorite korraldusi
 • Ostuabi ja kõnekeskuse tellimine
 • Integreeritud saatmine ja märgistamine suuremate saatjatega, sealhulgas FedEx, UPS, USPS ja DHL
 • Teated tellimuste kinnituste ja jälgimise kohta RSS-i või e-posti teel

Kataloogide haldamine

Parima Magento hostimisplatvormi abil leiavad arendajad ja veebisaidi administraatorid, et kataloogide korraldamine, kuvamine ja haldamine on täiuslik teadusele:

 • Toodete seadistamine rühmade ja variatsioonide kaupa
 • Allalaaditavad tooted (nt MP3-d, e-raamatud)
 • Proovid või katkendid
 • Toote atribuudid (toodete otsimiseks, sirvimiseks või linkimiseks)
 • Eraldi ja muutuv hinnaklass rühmade kaupa (nt kontoomanikud versus külalised, jaemüük versus hulgimüük)
 • Hinnakujundusreeglid koos teenusetingimuste ja tingimustega
 • Partiide või tooterühmade värskendused
 • Toodete grupeerimine kohandatud atribuutide või sama rühma toodete järgi
 • Varude haldamine selliste tööriistadega nagu RSS-hoiatused
 • Automaatselt loodud vesimärgid
 • Automaatne pildi suuruse muutmine (pisipildid, toodete kuvalehed jne)
 • Otsingusoovitused ja / või parandused
 • Kasutajate loodud sildid ja arvustused

Veebisaitide ja sisuhaldus

Alates täielikult kohandatavatest teemadest ja mallidest kuni administratiivsete privileegideni paneb Magento teie käsutusse veebisaidi taustaprogrammi ja kasutajaliidese haldamise.

 • Kohandatavad administraatoriõigused ja erinevad administraatori kasutajakontod
 • Üks sisselogimine mitme saidiga ühenduse loomiseks
 • Teemade ja mallide kohandamine
 • Patenditud sisuhaldussüsteem (CMS) ulatuslike kujundus-, küljendus- ja sisuesitusvõimaluste jaoks
 • Andmete import ja eksport partiidena (tellimuste, kontode, toodete jms haldamiseks)
 • Sisseehitatud lokaliseerimine globaalses mastaabis (sealhulgas mitme keele tugi, valuuta konverteerimine)
 • Lokaliseeritud maksuarvestused erinevate piirkondade ja tüüpi klientide jaoks (nt külaline versus kontoomanik)
 • Robotivastased ja / või rämpsposti funktsioonid CAPTCHA abil
 • API teenuserakendused kolmandate osapoolte tarkvarakomponentide integreerimiseks

Mõeldud otsingumootori optimeerimiseks

Magento platvormi kujundus on otsingumootori optimeerimise (SEO) sõbralik, nii et otsimootorid saavad hõlpsalt sisu veebisaidil ringi liikuda ja veenduda, et kliendid näevad teie sisulehti.

 • Integreeritud saidikaart XML-is
 • Selged URL-id ja kohandatavad URL-i sätted
 • Sisu, toodete, kategooriate HTML-i metaandmed
 • Trendi ja populaarsete otsingute leht
 • Google’i sisu API

Analytics ja andmearuandlus

Lisaks sellele, et klientidel on teie saidi leidmine SEO-lahenduste abil lihtsam, võimaldab Magento ühilduvus Google’i analüütikaga hõlpsamini teada saada, millist tüüpi kliendid teatud lehti või tooteid vaatavad, tuvastada klientide käitumise suundumusi ja hinnata, mis viib edukale klikkimise määrad.

 • Ühilduv ja hõlpsasti integreeritav Google Analyticsiga
 • Põhjalik aruandlus ja andmete jaotus
 • Aruandlus klientide tegevuse ja veebisaidi toimimise kõigi aspektide kohta, sealhulgas ostukorvist loobumine, kõige populaarsemad tooted, sagedamini vaadatavad üksused, märksõnad ja enim otsitud terminid, laoseis, tulud, arved, tagasimaksed, kupongid jne.

Kampaaniad ja turundusstrateegiad

E-kaubanduse platvormina on Magento pakitud arvukate, mitmetasandiliste turundusstrateegiatega, mis suurendavad klientide seotust ja suurendavad veebisaidi nähtavust veebis mitme nurga alt.

 • Sarnased üksused kuvatakse igal tootelehel
 • Reklaamidevahelised ettepanekud sageli koos ostetud esemete kohta
 • Üles müüdavad klientide ostud (nt „kliendid, kes selle ostsid, ostsid ka…”)
 • Uute üksuste teadaanded
 • Kohandatavad allahindlused, kupongid ja erihinnad
 • Soodustused hulgiostude korral
 • Kategooriate maandumislehed
 • Viimati vaadatud toodete kuvamine
 • Küsitlused ja küsitlused (nt klientide rahulolu)
 • E-posti tellimused ja infolehed
 • Soovinimekirjad ja meeldetuletused
 • Jagage sõpradega funktsiooni

Ettevõtte väljaande omadused

Magento Enterprise’i väljaanne pakub samu funktsioone nagu kogukonnaväljaanne ja palju muud. Ehkki ettevõttel pole vaba avatud lähtekoodiga platvormi, pakub see tehnilist tuge ja täiendavaid turundusfunktsioone, mis ühenduse väljaandel puuduvad. Enterprise Edition on eelistatav valik suuremahulistele ettevõtetele, kes vajavad nii tehnilist abi kui ka abi installimisel ja kasutamisel. Peamised omadused, mis eristavad ettevõtet ühenduse väljaandest, on järgmised

 • Sihtotstarbeline turundus kliendigruppide (demograafiliste andmete, ostutegevuse jne alusel põhinevad turundused) alusel
 • Hüljatud ostukorvi e-posti meeldetuletused
 • Piiratud pakkumisega müük
 • Kinkevalmis võimalused (sh registrid, kingituste pakkimine, kohandatud sedelid)
 • Kliendilojaalsus- ja preemiaprogrammid
 • Poekrediit
 • Hoia sisse logitud küpsiste sätted (elujõuline mitme seansi jooksul, nii et kliendid ei pea iga kord sisse logima)

Nõuded süsteemile

Kuna nii ühenduse kui ka Enterprise Editionil puuduvad hostimisplaanid, on kõige parem valida hostimiskava, mis on juba tõestatud ühilduvaks Magento platvormidega. Magento platvormid töötavad LAMP-pinudel, mis on koos töötavate veebiserverikomponentide kogum. LAMP-pinu koosneb Linuxist x86-64, Apache 2.x, MySQL 5.6+ ja PHP 5.4+. Nginx1.7x on võimalik kasutada ka veebiserveri jaoks.

KKK

Millised on Magento avatud lähtekoodiga valiku võimalused (kogukonna väljaanne)?

Kogukonna väljaanne on kasutamiseks tasuta, kuid see ei tähenda, et see oleks piiratud prooviversioon. Community Edition on täielikult välja töötatud platvorm.

Mis on parem, ühenduse väljaanne või ettevõte?

See sõltub sellest, mida te platvormilt ootate. Kogukonna väljaanne on tasuta, nii et eelarve osas on see parim Magento hostimine, kuna see sisaldab ka ulatuslikke e-poe funktsioone. Ettevõtte väljaanne on parem tehnilise toe pakkumise ja suurema funktsionaalsuse osas, mis on mõeldud suuremahuliste ettevõtete toetamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map