Parim Linuxi hostimine

Veebiagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja. Need on meie parimad Linuxi hostimise pakkujad, suurepärane hostimine ilma panka purustamata.


VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.KettaruumiomadusedVeebisait
saidiplats29,3 / 103,95 dollarit (ajutine 67% allahindlus)10 GBVõimas, kiire, eepiline tugi ja + 30-päevane raha tagasi garantii! = Võida!
hostgaator8.7 / 102,78 dollaritPiiramatuOdav + piiramatu kettaruum!
A2HostingLogo8,5 / 103,92 dollarit (vähem kui 7,99 dollarit)PiiramatuPiiramatu kettaruum!
liikumises8,3 / 104,19 dollarit (40% allahindlus)PiiramatuKogenud, usaldusväärne, veidi kallim.
Unenägude vaim8/107,95 dollaritPiiramatuSuurepärane etendus & toetus

Parim Linuxi hostimine 2020 – ülevaated

1. SiteGround

SiteGround logo

Veebisait: www.siteground.com
Hind: 3,95 dollarit
Kettaruum: 10 GB

Meie arvates, parim Linuxi hostimise ettevõte on SiteGround. Neil on valida kolme plaani vahel:

 • Käivitamine – soovitame seda plaani kasutada juhul, kui olete alles alustanud ja pole päris kindel, kuidas oma veebis kohal olla. Selle plaaniga on teil lubatud ainult üks veebisait (nii et võtke see arvesse).
 • GrowBig – see on SiteGroundi kõige populaarsem plaan. Põhjus, miks paljud inimesed seda plaani eelistavad, on see, et saate sellega võõrustada piiramatul arvul veebisaite. Põhimõtteliselt on selle plaani valimisel teil rohkem ruumi kasvada (võrreldes käivituskavaga).
 • GoGeek – kui soovite oma tellimusega premium funktsioone, minge koos SiteGroundi GoGeek-paketiga. Ütlematagi selge, et selle plaani abil saate hostida piiramatul arvul veebisaite. See on ka suurem ja kiirem kui kaks esimest kava, mida me eespool mainisime.

Kui te pole kindel, millist plaani soovite tellida, soovitame kasutada nende valikut GrowBig (peamiselt piiramatu veebisaitide funktsiooni tõttu). Või kui soovite, võite alustada ka nende käivituskavaga, kuna saate igal juhul minna kõrgemale plaanile.

Pole tähtis, millist tüüpi plaani valite, pidage meeles, et saate oma saidi kiireks ülespanemiseks alati kasutada saidi SiteGround sisseehitatud veebisaitide koostajat. Ja kui vajate selles küsimuses mingit abi, on nende klienditoe meeskond teid alati abistamas.

Plussid

 • Suurepärane klienditugi
 • Paindlikud hinnakujunduskavad
 • Lihtne saidihaldus

2. HostGator

HostGatori logo

Veebisait: www.hostgator.com
Hind: 2,75 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Kui kaalute hostiteenuse pakkujana HostGatorit, siis teadke, et teil on valida kolme võimaluse vahel – luukpära, beebi ja ettevõte.

Hatchling on nende odavaim plaan ja see on tõesti väga taskukohane. Pange aga tähele, et sellel võib olla ainult üks veebisait.

Kullake, nende keskmise hinnaga plaan on tegelikult ettevõtte populaarseim kava. Tegelikult soovitame seda üle Hatchlingi plaani, kuna saate sellega nii palju rohkem (lisades odavamale plaanile vaid paar dollarit). Veelgi enam, sellega saate majutada piiramatu arvu saite.

Muidugi, kui saate seda endale lubada (ja kui soovite kõiki HostGatori parimaid funktsioone), on parim võimalus minna nende äriplaanile. Seda tüüpi hostimine saab hakkama nõudlike ettevõtete ja ka veebipoodidega.

HostGator annab oma klientidele ka 45-päevase raha tagasi garantii tagamaks, et nad on valitud plaanidega tõesti rahul. Seetõttu soovitame kohe pärast registreerumist teie saidil töötada, et mitte raisata neid 45 päeva (need on teie otsustav punkt, kas kavatsete leppida HostGatoriga või mitte).

Teage, et HostGatoril on ka kasutajasõbralik cPanel – õpid selle kiiresti selgeks. Ja kui ei, siis võite alati sõltuda nende klienditoest. Neil on hea.

Plussid

 • Stabiilne tööaeg
 • Rakenduste installimine ühe klõpsuga
 • Hea reageerimise aeg

Miinused

 • Madalad hinnad kehtivad ainult esimestel aastatel.
 • Kallim lisatasukava
 • Tasuta SSL-sertifikaate pole

3. A2 majutamine

A2 majutuse logo

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: 3,92 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Erinevalt enamikust veebimajutusteenuste pakkujatest pakub A2 hosting kõigi nende plaanide jaoks piiramatut salvestusruumi ja piiramatut ribalaiust. Nende odavaim pakett on Lite-kava, mis tõepoolest sisaldab piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust, kuid ainult ühe veebisaidi jaoks. Me peame seda natuke ebaharilikuks, kuna enamus ühe veebisaidiga ettevõtteid ei vaja nagunii piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust.

A2 Hostingi keskmise hinnaga plaan Swift on realistlikum. Lisaks piiramatule salvestusruumile ja ribalaiusele pakutakse ka piiramatute veebisaitide ja piiramatute ülekannetega.

Turboplaan (A2 Hosting on kõige kallim plaan) on ka funktsionaalselt hea. Sellel on kõik Swifti plaanist leitavad funktsioonid, kuid see on palju kiirem. A2 Hosting kasutab tegelikult Cloudfare integratsiooni (kogu nende süsteemis) – ja see seletab nende kiiresti laaditavaid lehti.

Meile meeldib ka A2 Hostingi raha tagasi garantii. Lisaks sellele, et teile antakse 30 päeva nende saidi testimiseks, tagastavad nad mõnel juhul ka kasutamata teenuseid.

A2-hostimine pakub teile ka palju maksevõimalusi, näiteks krediitkaardid, PayPal ja pangaülekanded.

Ja muidugi toetavad nad paljusid rakendusi nagu WordPress, Joomla, Drupal, Magento ja teised.

Klienditeeninduse osas toimetavad nad ka selles valdkonnas. Neil on vestlus, telefonitugi, e-post jne.

Plussid

 • Piiramatult kõike nende plaanides
 • 30-päevane raha tagasi garantii või proportsionaalne tagasimakse
 • Toetab paljusid CMS-i rakendusi

Miinused

 • Hinnatõus uuendamisel on tõesti kõrge
 • Nende odavaima plaaniga on lubatud ainult 1 veebisait
 • Puudub automaatne varundamine nende odavaimas plaanis

4. InMotioni majutamine

InMotioni hostimise logo

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind: 6,39 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

InMotion Hosting on juba pikka aega pakkunud oma klientidele häid veebimajutusteenuseid. Kui kaalute oma ettevõttega hostimisplaani saamist, siis teadke, et neil on valida kolme plaani vahel – käivitamine, toide ja Pro.

Tea, et kõigi nende plaanide juurde kuulub tasuta domeen, piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius. Peamine erinevus plaanide vahel on iga plaani jaoks lubatud veebisaitide arv.

Kui otsustate valida nende odavaima paketi (käivitamine), saate selle plaani kasutamise ajal hostida ainult kuni 2 veebisaiti (pidage meeles, et saate alati uuemale versioonile üle minna).

Kui plaanite omada ainult umbes 6 veebisaiti, võib energiarežiim teile sobida, kuna see võimaldab kuni 6 veebisaiti.

Minge Pro-plaani poole, kui tunnete, et vajate rohkem kui 6 veebisaiti. Selle plaaniga ei võimalda see mitte ainult piiramatuid veebisaite, vaid pakub ka teie veebisaitidele kõige rohkem jõudu (võrreldes kahe teise odavamaga).

Kui turvalisus on teie veebisaitide üks peamisi prioriteete, siis teadke, et InMotion Hosting on varustatud ohukaitsesüsteemiga (see on väga tõhus erinevate rünnakute vastu).

Plussid

 • Suurepärane kaitsesüsteem pahatahtlike rünnakute vastu
 • Piiramatu ruum ja ribalaius kõigil plaanidel
 • Saidi tasuta ülekandmine

Miinused

 • Kontole viivitamatu juurdepääs puudub, kuna nende kinnitusprotsess võib võtta aega
 • Kui elate väljaspool USA-d, võib kinnitamisprotsess osutuda keeruliseks
 • Saate palju raha säästa ainult siis, kui maksate esimese 24 kuu jooksul ettemaksu.

5. DreamHost

DreamHosti logo

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind: 2,95 dollarit
Kettaruum: Piiramatu

Kui plaanite oma hostiteenuse pakkujaks valida DreamHosti, siis teadke, et see on tegelikult üks populaarsemaid veebimajutusettevõtteid tänapäeval. See ei tähenda tingimata, et see on SELLES hea, kuid sellel on tegelikult palju funktsioone, näiteks järgmised:

 • CMS-i rakenduste installimiseks klõpsake ühe klõpsuga
 • Tal on veebisaidi ehitaja nimega Remixer
 • 97-päevane tagasimakse poliitika (mis on PALJU pikem kui enamikul hostingu pakkujatel)
 • Ööpäevaringne klienditugi ettevõttesisese meeskonna kaudu (pluss e-post, artiklite teabebaas, foorumid jne)
 • Aktsepteeritud makseviiside hulka kuuluvad peamised krediitkaardid, tšekid, maksekorraldus, PayPal jne.

Kui olete otsustanud võõrustaja DreamHostist hankida, on neil valida kahe jagatud hostimisplaani vahel – Starter ja Unlimited.

Ehkki nii Starteri kui ka Piiramatu paketid sisaldavad piiramatut salvestusruumi ja ribalaiust, on teil Start-plaanis lubatud ainult üks veebisait. Seega, kui see on teile suur asi, siis minge selle asemel Piiramatu paketi juurde, kuna see on saadaval piiramatute veebisaitidega.

Mis puutub ettevõtte töökindluse usaldusväärsusesse, siis teadke, et DreamHost pühendub 99,96% -l tööajale – ja nad vastavad sellele enamasti. Nende saidi kiirus on samuti teada.

Plussid

 • Selge hinnakujundusplaan
 • Pikendamise hinnad pole eriti kõrged
 • Konto aktiveerimine on kiire

Miinused

 • Registreerimisprotsessis on liiga palju samme
 • Juhtpaneel võib osutuda üsna segaseks (eriti algajatele)
 • Saidi ülekandmine pole tasuta

Linuxi hostimine: kuidas leida parim!

Kui otsite head Linuxi hostit, peaksite kõigepealt teadma, mida otsida. Selles postituses määratleme mõned kõige sagedamini kasutatavad hostimisega seotud terminid, et paremini mõista, milliseid funktsioone otsida. Järgige meie allolevat juhendit, et saada tõeliselt hea hostimisettevõte.

Serveri asukoht

serveri asukoha kaartSoovitame kontrollida Linuxi hostiserveri asukohti, et näha, kas see on teie lähedal, ja veenduge, et see nii on, otsides oma riigi veebimajutusteenuste pakkujaid. Näiteks kui elate Kanadas, otsiksite Kanada veebimajutajaid, kuid kui elate Austraalias, peaksite otsima Austraalia veebisaidi majutusteenuseid. Kiiruse tagamiseks soovite ideaaljuhul valida hostiteenuse pakkuja, kellel on teie riigis servereid. Kuid me teame, et see pole alati võimalik, kuna mainekate hostide serverid võivad asuda maailma erinevates osades.

Kui leiate, et huvitaval ettevõttel pole läheduses ühtegi serverit, ärge jätke seda veel vallandamata. Kui majutusteenuse pakkuja kasutab CDN-d (sisujaotusvõrku), on see sama hea kui oma kodumaal serverite olemasolu.

Näete, CDN-del on võrgud kogu maailmas ja nad salvestavad teie saidi vahemällu salvestatud versiooni levitamiseks (kus vaja). Seejärel pääsevad teie saidi külastajad teie veebisaidile juurde kõikjal maailmas.

CloudFlare on eriti populaarne CDN-tüüpi tüüp. Ja õnneks lisavad paljud Linuxi hosting firmad selle oma pakettidesse tasuta.

Serveri tööaeg

Konkreetset hostiettevõtet otsides kontrollige kõigepealt Google’is selle tööajaarvu, et näha selle toimivust. Soovitame tungivalt valida umbes 99,9% tööajaga hostiteenuse pakkuja, et tagada minimaalsed seisakuid. Seisud võivad tähendada kahjumit ettevõttes – ja me tahame seda iga hinna eest vältida.

SSL-sertifikaadid

Kõigil hostiteenuse pakkujatel pole tasuta SSL-sertifikaate – kuid teadke, et vajate seda turvafunktsiooni. SSL (Secure Sockets Layer) sertifikaadid on protokoll, mis on loodud andmete krüpteerimiseks (teie saidi külastajate ja serverite vahel), et vältida varastatud teabe väärkasutamist..

Lihtne on teada saada, kas saidil on SSL-sertifikaat. Kui selle URL sisaldab tähte (s) (https: //), tähendab see, et see on turvaline. Kui sellel pole tähte (s) (http: //), tähendab see, et saidil pole SSL-sertifikaati ja seetõttu pole see turvaline.

Teadke, et SSL-sertifikaadid sobivad nüüd ka SEO jaoks (see on üks teguritest, mida Google arvestab saidi järjestamisel). Kasutajad, kes on oma isikliku teabe suhtes ettevaatlikud, eelistavad ka turvalisemaid saite kasutada (eriti kui on vaja krediitkaardiandmeid).

Teenust nimega Let’s Encrypt kasutavad hostiettevõtted pakuvad tasuta SSL-põhisertifikaate. Teised hostingu pakkujad lisavad oma plaanidesse ka tasuta SSL-sertifikaate. Kui ei, soovitame seda teenust osta tasu eest (umbes 10 dollarit aastas) lihtsalt selleks, et teil oleks turvaline sait (ja SEO eesmärkidel).

Kiirus

Kiirus on ka SEO järjestamise tegur. Ja muidugi hindavad teie saidi külastajad seda ka siis, kui teie saidi lehed laadivad kiiresti. Järgides meie eelnevaid nõuandeid serveri asukohtade ja CDN-ide kohta, on teil kiiruse funktsioon põhimõtteliselt kaetud. Kui leiate siiski, et Linuxi hostimisega tegelev ettevõte pakub rohkem protsessori ressursse, pidage meeles, et see lisab kogu stsenaariumi jaoks täiendavat kiirust.

Kettaruum

Salvestusruum on tõepoolest oluline funktsioon, millele hostingu pakkuja valimisel tähelepanu pöörata. Kuid te ei vaja alati tohutut (või piiramatut) ruumi, kuna see sõltub teie veebisaidi tüübist. Enamik blogisid ja ettevõtlussaite saab tegelikult väga hästi hakkama vaid 1 GB kettaruumiga (kui teie veebisaidi e-posti konto on Gmail). Nii et kui te ei ehita e-kaubanduse saiti või tõesti tohutut foorumisaiti, saate oma Linuxi veebisaidil leppida mõne GB talletusruumiga.

Ribalaius ja andmeedastus

jagatud hostingu graafikaRibalaius ja andmeedastus on omavahel seotud selles mõttes, et mõlemad võimaldavad kiiret teabe voogu teie serverites. Teil on neid funktsioone väga vaja, kui teie sait hõlmab suurte failide, näiteks videote, muusika ja PDF-ide allalaadimist. Sel juhul soovitame minna suure (või piiramatu) ribalaiusega plaani, kuna sellised failid saavad teie ribalaiust ja andmeid hõlpsalt ära kasutada.

Klienditugi

Pole tähtis, mida teised inimesed ütlevad, uskuge meid, kui ütleme, et ööpäevaringne klient on väga, VÄGA oluline. Vajate aeg-ajalt kiireid vastuseid (ja lahendusi) – ja on ülioluline teada, et abi on alati saadaval (eriti reaalajas vestluse või telefoni kaudu).

Linux: üksikasjad

Linuxi hostimise uuringud

Kuna Linuxi hostimist pakub nii palju erinevaid pakkujaid, on teil võimalus valida mõne turu parima plaani hulgast. Linuxi majutusteenuse pakkuja valimisel on oluline leida plaan, milles on rikkalikult funktsioone ja see suurendab teie võimet oma serverit hõlpsalt hallata, hõlpsasti veebisaidi kujundusi luues. Lisaks lihtsate ressursside eraldamise, tööajatagatiste ja ööpäevaringse klienditoe põhialustele saate plaani valida ka muude oluliste tegurite, näiteks kettaruumi, ribalaiuse, e-posti aadresside, andmebaasi ja muu põhjal..

Oleme koostanud meie peamised soovitused, et aidata teil leida teie vajadustele kõige sobivam Linuxi hostimine.

Mis on Linux?

Linuxi logoLinux on veebisaidi hostimise pakkujate jaoks maailmas kõige sagedamini kasutatav opsüsteem. Lisaks oma suurele populaarsusele on Linux ka kõige taskukohasem veebimajutuse võimalus, mõned pakuvad isegi tasuta või “freemium” pakette.

Mitu hosti vaikib tegelikult Linuxi järgi, kuna seda peetakse kaugelt turuliidriks, eriti jagatud hostimise korral. Tegelikult töötab Google Linuxis pidevalt kasvavate serveripankadega, mille arv on seni olnud enam kui 15 000.

Linuxi ajalugu

Linuxi lõi 1991. aastal Soome süsteemide insener Linus Torvalds, kes lõi opsüsteemi oma arvutiteaduse kraadi osana. Selle looja järgi nime saanud Linux sai järgmistel aastatel arendajate kogukonnas ülipopulaarseks, omandades tohutu hulga fänne, kes on seda täiustanud ja tänaseni säilitanud. 1996. aastal hakati Linuxi nime kandma oma kuulsa logoga, millel on pingviin – see, mis lõbus tõsiasi, oli inspireeritud Austraalia Riikliku Loomaaia pingviinist, kes hammustas Trovaldsit.

Aastate jooksul on opsüsteemi bränd jagatud, liidetud, ümber kujundatud, ümber kujundatud ja seda on pidevalt muudetud ja täiustatud. Tänapäeval on mitu erinevat Linuxi levitajat, mistõttu võite näha, et seda kutsutakse mitme erineva nimega, sealhulgas Red Hat Linux, Fedora, CentOS, Ubuntu ja palju muud. Vaatamata suurele kogukonnale, kes on Linuxit pidevalt toetanud, ei ole siiski kõik selle opsüsteemi fänn. Näiteks kommenteeris Steve Ballmer (Microsofti endine juht) kurikuulsalt, et Linuxil on 2000. aastal Washingtonis Seattle’is toimunud üritusel kommunismi tunnusjooned..

Üks asi Linuxi puhul on see, et ettevõtted saavad selle vastu võtta ja kasutada sellest ainulaadsete opsüsteemide loomiseks. Näiteks Google Chrome’i opsüsteem on sisuliselt Linuxi versioon ja ka Android on kohandanud seda. Ja hoolimata Steve Ballmeri varasematest kaebustest, on Microsoft ka Linuxiga hakkama saanud, kasutades seda oma Nokia X vahemiku telefonide jaoks. Dell müüb ka Ubuntuga eelinstalleeritud sülearvuteid ning Ubuntu loojad Caconical müüvad Linuxi nutitelefoni.

Linuxi hostimise eelised

Paljud inimesed valivad veebimajutuse, isegi seda mõistmata. Selle põhjuseks on asjaolu, et see on kõige taskukohasem hostimisviis, seega on see suurepärane võimalus neile, kes töötavad eelarvega või ei pruugi olla kogenud serveri haldamise tehnilistes aspektides.

Parimate Linuxi hostimiskavade suurimad eelised on järgmised:

 • Kuni serverit ajakohasena hoitakse, on Linuxi hostimine väga turvaline ja vähem häkkereid.
 • Paljud peavad hostide rändamist Linuxi abil palju lihtsamaks kui Windows, kuna Linux ühildub cPaneli ja muu populaarse veebimajutustarkvaraga.
 • See on üks taskukohasemaid hostimisvõimalusi, mõnel juhul isegi tasuta
 • Võõrustajate seas on üldine standardimine

Kaasaegsed Linuxi serverid on konfigureeritud vastavalt LAMP-i standardile, mis on lühend järgmisest:

L – Linux (opsüsteem)

A – Apache (serveri rakendus)

M – MySQL (struktuuripäringu keel)

P – PHP (hüperteksti protsessor)

Selle standardi abil saate luua kaasaegse veebisaidi vähese vaevaga. Ehkki on asju, mida peate täpsemaks õppima, näiteks Linuxi failiõigused, on Linuxi hostimise toetamiseks saadaval palju ressursse.

Miks on Linux veebihostide hulgas populaarne??

Põhjused, miks hostid valivad Linuxi, on mitu, nende hulgas:

 • See on võimas hostimissüsteem
 • Teie hostimisvajaduste kasvades on seda lihtne muuta
 • See on taskukohane, sageli isegi tasuta
 • Sellel on suur kasutajate ja toetajate kogukond
 • See ühildub vanemate serveritega
 • See on hõlpsasti kohandatav
 • cPanel ja muud juhtpaneelid võimaldavad hostil serveri turvalisemaks muuta, et kliendid ei kogemata opsüsteemi uuesti konfigureeriks

Paljud veebimajutusettevõtted on Linuxisse märkimisväärselt investeerinud, muutes selle operatsioonisüsteemi tundmaõppimiseks tehnikute ja arendajate soovitava tehnilise oskuse. Tegelikult on olemas paar erinevat tüüpi sertifitseerimisprogramme, nagu näiteks RedHat Certified Engineering Program, mis võimaldavad kandidaatidel tõestada oma oskusi Linuxis ning ettevõtted saavad oma tehnilise toe meeskonda koolitada uusimate uuenduste ja värskenduste osas.

Windows vs Linux

Linux ja Windows on kaks kõige populaarsemat tüüpi hostimistüüpi ning sõltuvalt teie vajadustest võib üks olla parem kui teine. Ehkki Linux on kogu maailmas populaarseim valik, saab Windowsis kasutada ka paljusid keeli ja skripte. Näiteks WordPressi, PHP ja Perli saab käitada Windowsi serveris, kuid need rakendused töötavad Linuxis palju sujuvamalt. Eelkõige WordPressi jaoks on Linuxi kaudu hostijatele saadaval ka palju rohkem ressursse kui Windowsi jaoks.

Siiski on ka mõned rakendused ja skriptid, mida Linux ei toeta. Näiteks IIS ja ASP ei saa Linuxis käitada, kuid need ühilduvad Windowsiga. Neile, kes soovivad neid konkreetseid rakendusi ja skripte kasutada, võiks Windows olla praktilisem valik.

Linuxi majutamise KKK

Kas Linuxi hostimine on kasutajasõbralik?

Paljud peavad Linuxi haldamiseks ja kasutamiseks lihtsaks hostimislahenduseks. Linux võib olla hea valik algajatele, kuna parima Linuxi majutamisega saab suurema osa serverihaldusest lõpule viia hõlpsalt liikuva cPaneli abil.

Mis sisaldub Linuxi hostipaketis?

Linuxi hostimispaketi spetsiifilised omadused varustatakse pakkujate vahel, kuid siiski on olemas teatavad standardsed sarnasused. Näiteks jagatud Linuxi hostimise korral saate serveris tavaliselt piiratud koguses ruumi ja ribalaiust. Enamikul juhtudel lubatakse teil installida ka muid skripte, näiteks wikisid, foorumeid ja CMS-e.

Millist programmeerimiskeelt Linux kasutab?

Iga host kasutab erinevat programmeerimiskeelt, nii et Linuxi hostimisega pole standardit seostatud, kuid tavalised keeled hõlmavad tavaliselt PHP, Perli ja Pythoni. Kuid lisaks standardkeele puudumisele kasutavad erinevad pakkujad ka nende keelte erinevaid versioone.

Kui otsite majutusteenuse plaani, küsige kindlasti iga paketi toetatud keelte kohta.

Kas Linuxi levitamisversioon, mis mul on, muudab palju olulist??

Enamasti pole oluline, kui palju teie Linuxi jaotusplaani teil on, kuna need kõik on sama süsteemi kõrvalekalded. Põhilised veebimajutusfunktsioonid töötavad tavaliselt Linuxi distributsioonides täpselt samamoodi ja suurimad erinevused Linuxi jaotuste vahel on märgatavad ainult graafilise kasutajaliidese (GUI) lauaarvutis – mida veebimajutuse kontol kunagi ei näe..

Kas mul peab olema Windowsi hostimine, kui mul on Windowsiga arvuti?

Ei! Kodu- või tööarvutis olev opsüsteemi tüüp on täiesti sõltumatu teie serveri opsüsteemi tüübist. Võite kasutada mis tahes tüüpi opsüsteemi, sealhulgas Linuxi, isegi kui teil on Windowsi arvuti. Ainus aeg, mis see teie hostimist mõjutab, on see, kui proovite välja töötada suuri Windowsi rakendusi.

Millist tarkvara on vaja Linuxi majutamiseks?

Pärast Linuxi hostimiskava ostmist saate otsustada, milliseid programme soovite oma veebisaidi loomiseks installida. Sõltuvalt sellest, kas otsustasite oma veebisaidi ise kodeerida või kasutate veebiarendaja rakendust, peate võib-olla installima CMS-i, ajaveebirakenduse või muud tüüpi veebiarenduse tarkvara.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map