Parim Java hostimine

Veebiagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutaja. Need on meie parimad Java-teenuse pakkujad. Pidage meeles, et Java odavamate plaanide osas ei toetata laialdaselt; kõigi Java funktsioonide lubamiseks on teil tavaliselt vaja VPS-i või spetsiaalset serverit. Soovitame tungivalt kontrollida võõrustajate abikeskusi ja veenduda, et olete õiges plaanis!


VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.KettaruumiomadusedVeebisait
A2HostingLogo9,2 / 105 dollaritPiiramatuPiiramatu kettaruum!
hostgaator8.7 / 10118,99 dollaritPiiramatuOdav + piiramatu kettaruum!
saidiplats28,5 / 10269 ​​dollarit10 GBVõimas, kiire, eepiline tugi ja + 30-päevane raha tagasi garantii! = Võida!
liikumises8,3 / 1029,19 dollaritPiiramatuKogenud, usaldusväärne, veidi kallim.
Unenägude vaim8/10149 dollaritPiiramatuSuurepärane etendus & toetus

Parimad Java Hosting 2020 ülevaated

1. A2 majutamine

A2 majutuse logo

Veebisait: www.a2hosting.com

Me arvame parim Java hosting ettevõte on A2 Hosting. A2 Hosting on jõudnud kaugele 2003. aastast – see on nüüd üks parimaid seal pakutavaid hostingu pakkujaid. Kuid loomulikult peate seda võrdlema teiste hostiettevõtetega, et leida teile sobiv versioon (kuna kasutajatel on erinevad vajadused).

A2-hostingu abil antakse teile paketi valimisel kolm valikut. Need on järgmised:

 • Lite
 • Kiire
 • Turbo

Kui otsite nende odavaimat paketti (Lite), siis teadke, et sellel on vähem funktsioone kui hinnalistel. Kuigi sellel on piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius, saate seda kasutada ainult ühe veebisaidi jaoks. See on ka palju aeglasem kui ülejäänud kaks plaani.

Kui soovite funktsiooni, millel on piiramatu veebisait, kuid millel on piiratud eelarve, saate lihtsalt Swifti plaani. Kaasas kõik Lite-i plaani funktsioonid ja kiirem. Kuid muidugi, kui soovite, et A2 Hosting oleks ülimalt jagatud hostingu plaan, on Turbo plaan kõige ilmsem valik. Sellel on jällegi kõik kahes esimeses kavas sisalduvad funktsioonid pluss palju muud (see on ka kiireim plaan).

A2 Hostingi mõnda plaani tellides saate nautida ka nende 30-päevast raha tagastamise garantiid. Sellest on saanud enamiku hostiettevõtete tavapärane tagasimakseperiood ja soovitame teil seda hästi kasutada.

Plussid

 • Ööpäevaringne ja õelvara jälgimine
 • Paljud aktsepteeritud makseviisid (Paypal, krediitkaardid jne)
 • Pilvepiltide integreerimine (lehtede kiire laadimise tagamiseks)

Miinused

 • Kava uuendamisel võite oodata suuri uuenemismäärasid
 • On teateid tööaja libisemise kohta
 • Nende odavaima plaani jaoks on liiga palju piiranguid

2. HostGator

HostGatori logo

Veebisait: www.hostgator.com

HostGator on üks hostimistööstuse juhte peamiselt nende tohutu kliendibaasi tõttu. Paljud inimesed usaldavad oma veebisaidid HostGatorile järgmistel põhjustel:

 • Taskukohased hinnad – HostGatori odavaim plaan on tõepoolest väga taskukohane. Ja kui soovite tõesti rohkem raha kokku hoida, saate esmakordseks registreerumisel maksta 36 kuu eest.
 • Ööpäevaringne klienditugi – tuge saate saada e-posti, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu. Neil on ka abistavate artiklite teadmistebaas.
 • 45-päevane raha tagasi garantii – HostGatoril on helde tagasimakse periood (teistel hostiteenuse pakkujatel on ainult 30 päeva).

Kuid selleks, et Java nende süsteemides töötaks, on teil vaja Linuxi või Windowsi spetsiaalset serverit … kahjuks ei saa seda teha nende odavate jagatud plaanide abil.

Plussid

 • Usaldusväärne klienditugi
 • Helde tagasimakse periood

Miinused

 • Nad pakuvad mõõtetu ribalaiust, kuid sellega kaasnevad siiski piirangud
 • Üheski nende plaanis ei saa te tasuta domeeni (teistel hostingu pakkujatel on see olemas)

3. SiteGround

SiteGround logo

Veebisait: www.siteground.com

Inimestel on selle saidi üldise jõudluse ja funktsioonide tõttu enamasti häid asju öelda. Java jaoks peate siiski minema spetsiaalse serveri juurde, millel on juurjuurdepääs, teised odavamad plaanid seda ei toeta ….

Plussid

 • Nende 99,99% tööaja garantii on väga usaldusväärne
 • Suurepärane klienditeenindus (otsevestlus, e-post, telefon jne)

4. InMotioni majutamine

InMotioni hostimise logo

Veebisait: www.inmotionhosting.com

InMotion Hostingil on kaks andmekeskust, mis asuvad Los Angeleses ja Virginia Beachis. Neil on kiire serverikiirus, et tagada veebilehtede kiire laadimine kogu aeg. Nende keskmine tööaeg on 99,95%, mis on tõesti hea.

Kui tunnete nende hindade plaanide vastu huvi, siis teadke, et nad pakuvad oma kasutajatele praegu kolme plaani, mille vahel valida – neid nimetatakse Launch, Power ja Pro.

Nagu nimigi ütleb, on käivitusplaan hea lähtepunkt teie esimese veebisaidi käivitamiseks. Sellel on juba tasuta domeen ja teil on lubatud sellega hostida kahte veebisaiti. Pange tähele, et see on üks InMotioni parimatest funktsioonidest, kuna teised hostingu pakkujad lubavad oma odavaimate plaanide jaoks ainult ühte veebisaiti.

Nende energiaplaan on tõepoolest võimsam kui käivitusplaan. Alustuseks võite selle plaani ostmisel omada kuni 6 veebisaiti.

Kui aga olete pärast InMotioni kiireimat ja täisfunktsionaalsemat paketti, siis hankige Pro-kava. See on ülim plaan ettevõtete veebisaitidele ja ka kõigi nende plaanidest kõige võimsam.

Pidage meeles, et InMotioni hostimisel on kasutajasõbralik cPanel – saate selle hõlpsalt riputada, isegi kui see on teie esimene kord veebisaidi loomiseks. Ja kui vajate klienditoe olemasolu, on ka neil seda (reaalajas vestlus, e-post, telefon jne).

Plussid

 • Täielikult laaditud käivitusplaan
 • Usaldusväärne tööaeg
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • Uutele klientidele võidakse nõuda tõendavate dokumentide esitamist (nt sisetingimused)
 • Mõned inimesed teatavad rändeprotsessi ajal seisakutest
 • On kaebusi masspostituse tõrgete kohta

5. DreamHost

DreamHosti logo

Veebisait: www.dreamhost.com

Otsustades, millist hostiteenuse pakkujat valida, veenduge, et arvestaksite ka DreamHostiga. See on üks tänapäeva mainekamaid hostimisettevõtteid ja on tegutsenud juba enam kui 20 aastat. Kuigi see hõlmab ka VPS-i, pühendatud ja pilvemajutust, on selle kõige populaarsemad plaanid jagatud hostimise vormis.

Erinevalt teistest hostingu pakkujatest on DreamHostil valida ainult kahe jagatud hostimisplaani vahel – Starter ja Unlimited. Kahjuks pole siin keskteed – seega võite saada nende põhiplaani või lõpliku plaani. Ütlematagi selge, et nende stardikava võib osutuda liiga piiravaks – see teeb nende Piiramatu kava pikas perspektiivis paremaks valikuks.

DreamHostiga on kaasas ka muid eeliseid – ja eriti meeldib meile nende 97-päevane raha tagasi garantii. See on tõepoolest väga helde tagasimaksepoliitika, kuna enamik majutavaid ettevõtteid annab vaid 30 päeva. Ainus erand sellest garantiist on see, et tagasimakse ei kehti tšeki- ja rahamaksete korral.

Ja makseviisidest rääkides, on DreamHostil ka üks kõige aktsepteeritumaid makseviise – saate maksta krediitkaartide, Paypali, maksekorralduse ja tšekiga (nagu eelnevalt mainitud).

Plussid

 • Hea klienditugi
 • Ainult paar müüki registreerumise ajal
 • Pikendamise hinnad ei kahekordistu ega kolmekordistu

Miinused

 • Piiratud valikud plaanides
 • Tasuta domeeni saate ainult siis, kui saate aastaplaani
 • Pikk registreerimisprotsess

Java hostimine: kuidas leida parim!

Java veebisaidi käitamine pole nii lihtne – sellepärast peate sellele keskenduma. Saate seda tõhusalt teha, kui teil on usaldusväärne hostiettevõte, kuna lahendamisega on vähem probleeme (seisakuid, serveriprobleeme, häkkinud saite jne). Selles postituses tutvustame teile Java-hosti kõige olulisemaid funktsioone, millele tähelepanu pöörata. Veenduge, et teil oleks kõik siin loetletud asjad (või vähemalt tähtsustage oma vajaduste jaoks vähemalt tähtsuse järjekorda).

Serveri asukoht

Kui olete huvitatud Java-hostingu konkreetsetest teenustest, vaadake kõigepealt, kus asuvad selle serverid. Ideaalis tahaksite, et serverid asuksid teiega (teie riik) samas piirkonnas. See mõjutab muu hulgas teie saidi kiirust.

Kui kaalute siiski ettevõtet, mille serverid asuvad muudes kohtades (või riikides), siis veenduge, et see kasutaks CDN-i (sisujaotusvõrku). Nagu nimigi ütleb, vastutab CDN teie saidi sisu levitamise eest kogu maailmas. Seega pole vahet, kus te viibite või kus asuvad teie külastajad, kuna CDN-võrguserverid asuvad üle kogu maailma. Seetõttu on nagu see, kui teie serverid asuvad samas kohas nii teie kui ka teie vaatajaskonnaga.

Nüüd on tavaline, et hostiteenuse pakkujad kasutavad CDN-sid – seega otsige seda lihtsalt nende tootekirjeldusest. Kui näete midagi sellist nagu CloudFlare, on see ühte tüüpi CDN ja see on hea. See on üks neist teenustest, mis Java Java-paketides tavaliselt saadaval on.

Serveri tööaeg

Otsige alati serveri tööaega 99,9% või midagi selle protsendi kohta. Kui ei, siis ole valmis sagedasteks seisakudeks. Saate Google’is vaadata, millised Java-hosting firmad selle rea ümber tegutsevad. Vaadake tegelikku tööajaarvu ja võrrelge neid kõiki enne, kui otsustate, kumba valida. See on tõesti väga oluline.

SSL-sertifikaadid

SSL sertifikaadidSSL-sertifikaadid on turvalisuse tõend Internetis. Soovite seda funktsiooni, kui soovite projitseerida ohutu ja autoriteetse Java saidi. SSL-sertifikaatide omamine on Google’ile isegi nii oluliseks muutunud, et ta on lisanud selle saitide järjestamise teguriks (SEO).

SSL (Secure Sockets Layer) tähendab serveri ja kasutaja vahelise teabe krüptimist. Muidu on oht, et häkkerid saavad teie saidile sisenedes inimeste konfidentsiaalse teabe.

Majutusteenuse pakkuja otsimisel otsige sellist, mis pakub tasuta SSL-sertifikaati. Mõned ettevõtted pakuvad integreeritud Let’s Encrypt-tööriista kaudu tasuta põhilisi SSL-sertifikaate. Kui nad aga ei paku SSL-sertifikaate, saate selle teenuse lihtsalt osta umbes 10 dollariga aastas.

SSL-sertifikaatidega saidid näevad välja umbes sellised: https://www.yourwebsite.com. Kui need, kellel pole SSL-sertifikaate, näevad välja umbes sellised: http://www.sinuwebsite.com. Märgatavad s-id muudavad selle, kuidas Interneti-kasutajad teie saiti vaatavad (kas see on ohutu või mitte) ja kuidas näeb Google ka teie turvaseadeid.

Kiirus

Kui enne rääkisime serveri asukohast ja CDN-ist, siis need on juba teie veebisaidi kiirendamiseks. Pange aga tähele, et on olemas veebimajutajaid, kes pakuvad oma kasutajatele muid funktsioone, et teie saidi kiirust maksimeerida. See hõlmab täiendavaid protsessori ressursse ja kohandatud skriptide loomist, mis on spetsiaalselt Java jaoks loodud.

Kettaruum

Kettaruum on oluline – kuid see ei pruugi teie jaoks nii oluline olla. Kui plaanite lihtsalt ajaveebi või ettevõtte veebisaiti luua, võib teile piisata umbes 1 GB salvestusruumist (kuid selleks, et vähendada teie eraldatud teenuse kasutamist, peate kasutama kolmandate osapoolte pakkujate (nt Gmail) e-kirju ruumi).

Piiramatuid kettaruume on tõesti vaja ainult siis, kui olete üles pannud tohutud liikmelisuse ja e-kaubanduse saidid. Nagu näete, ei vaja suured ettevõtted ja ajaveebid liiga palju kettaruumi.

Tegelikult peaksite olema ettevaatlik selliste ettevõtete võõrustamisel, kes pakuvad piiramatul hulgal kõike väga madalate hindadega. Tavaliselt pakuvad nad teenuseid probleemidega (hostimise muude aspektide osas). Me ei ütle, et need pole head – tahame, et oleksite eriti ettevaatlik, kontrollides KÕIKI nende paketides sisalduvaid funktsioone.

Ribalaius ja andmeedastus

Võrgu kaudu andmete edastamiseks vajate palju ribalaiust. Ja teil on vaja tõesti suurt ribalaiust, kui kavatsete üles panna saidi selliste failide nagu PDF-ide ja videote allalaadimiseks. Sellised failid on väga suured ja nõuavad korralikult (ja kiiresti) allalaadimiseks palju andmeid. Niisiis, peate sellise seadistuse jaoks saama umbes 20–30 GB ribalaiust (või piiramatut).

Klienditugi

Võite olla kindel, et leiate palju artikleid ja videoõpetusi selle kohta, kuidas oma hostikontoga seotud probleeme lahendada. Siiski pole midagi sellist, nagu ööpäevaringne tugiteenus telefonitsi ja otsevestluse kaudu. Veebisaidi probleemidega silmitsi seismine teie Java-hostiga võib olla tõeliselt pettumust valmistav, kuna keegi seal ei aita teid aidata. Seega, palun pöörake seda funktsiooni oma veebi valimisel suure tähtsusega.

Mis on Java?

Java hostimise uuringud

Java on laialt kasutatav programmeerimiskeel ja arvutiplatvorm, mis on loodud arvutite, rakenduste ja veebisaitide programmide loomiseks. See kõrgetasemeline keel sobib suurepäraselt reaalajas manustatud rakenduste jaoks ja seda kasutatakse igasuguste seadmete seas, töötades samal ajal paljudel platvormidel nagu Windows, Linux, Android, iOS, Mac OSX ja isegi mobiiltelefonide seadmetes. Teie jaoks parima Java-hostingu valimine on kiire ja lihtne.

Java logoSee hõlpsasti õpitav programmeerimiskeel, mille käivitas Sun Microsystems 1995. aastal, on kättesaadav kõikidele teadmiste tasemetele. Kahe aastakümne jooksul, mil see on eksisteerinud, on see osutunud juurdepääsetavaks, funktsionaalseks ja tõhusaks. Täna kuulub Java Oracle Corporationile ja see on üks juhtivaid programmeerimiskeeli turul. Java seisab HTML5-ga siiski silmitsi teatud konkurentsiga. Kuna on palju veebisaite, mis juba kasutavad Java-d ja sõltuvad sellest, projitseerivad veebiarendajad ja programmeerijad Java väga pikaks ajaks.

Plussid ja miinused

Java kasutamise ja töötamise plusside ja miinuste mõistmine aitab teil kindlaks teha, kas see sobib teie jaoks. Selle ulatuslikud funktsioonid sobivad ideaalselt paljudele kasutajatele, reastades need populaarsuse poolest kõrgel tasemel, kuid enne kui otsustatakse, kas see on teie ja teie vajaduste jaoks hea valik, tuleks siiski kaaluda kõiki tegureid..

Nii nagu iga teine ​​skriptitud keel, on Java arengus allakäike.

 • Java-l on funktsionaalsed hostimisplaanid, mis võivad maksta rohkem, võrreldes muude skriptikeelte (nt PHP) hostimisega.
 • Java pole alati jagatud hostimiskavade jaoks saadaval.
 • Java eristub teistest skriptikeeltest, nõudes kasutajatelt täiesti uue programmeerimiskeele õppimist.
 • Kui soovite, et teostataks ainult väikesed ja lihtsad toimingud, võib Java olla liiga arenenud. Alternatiiviks võib olla PHP.

Java arendas 1991. aastal välja väike väljaõppinud inseneride meeskond, kes andis selle välja neli aastat hiljem. Pärast seda on tehtud mitmeid täiustusi, muutes selle veelgi populaarsemaks ja võimsamaks tööriistaks. Mõned funktsioonid, mis muudavad Java nii suurepäraseks, hõlmavad järgmist:

 • Java on arendajate seas tuntud ja laialt kasutatav programmeerimiskeel. On väga tõenäoline, et kasutajad on Javaga rakenduste või veebisaitide käivitamisel juba kokku puutunud, kuna selle tavakeel, populaarsus ja võime teha peaaegu kõike.
 • Java on saadaval kõikvõimalikele seadmetele ja suudab funktsioneerida paljudel platvormidel, näiteks Windows, Mac OSX, Linux, iOS jt..
 • Java põhitõdesid on suhteliselt lihtne õppida ja see on suunatud kõigile ekspertteadmiste tasemetele. Kasutajatele ja arendajatele, kes soovivad täiendada oma teadmisi Java kohta ja selle toimimisest, on saadaval palju koolitusi, raamatuid, veebiseminarid ja õpetused..
 • Jätkuvalt tehakse uusi Java versioone, mis täiustavad ja arendavad edasi selle funktsioone, muutes selle parimaks programmeerimiskeeleks, mis see olla saab. Java rahuldab tarbijate vajadusi, parandades märkimisväärselt pärast selle esmakordset väljaandmist.

Java jaoks soovitatav host

Parima Java-hostingu valimine oma vajaduste edasiarendamiseks on lihtne, sest Java toob esile hea veebisaidi aluse. Java pole mitte ainult piisavalt kaua olnud, et ennast turvaliseks, kiireks ja usaldusväärseks tõestada, vaid ühildub ka enamiku hostidega. Parim Java-hostimine, mille veebiarendajad on leidnud, on SiteGround.

Korduma kippuvad küsimused

Mis on Java?

Java on üldotstarbeline programmeerimiskeel, mis on loodud mis tahes arvutisüsteemiga ühilduvate programmide loomiseks. See on laialt kasutatav programmeerimiskeel ja arvutiplatvorm, mis on loodud arvutite, rakenduste ja veebisaitide programmide loomiseks. See kõrgel tasemel keel sobib suurepäraselt reaalajas, manustatud rakenduste jaoks ja seda kasutatakse igasuguste seadmete jaoks, töötades samal ajal paljudel platvormidel, nagu Windows, Linux, Android, iOS või Mac OSX.

Kas Java on sama mis JavaScript?

Ei, ainult Java-ja JavaScriptil on nimi. Peale selle on nende kahe vahel väga vähe seoseid.

Milleks Java kasutatakse?

Java kasutatakse peamiselt tarkvararakenduste ja teenuste ehitamiseks, kuid seda saab kasutada rakenduse moodulite või appletite arendamiseks veebilehel. Java Runtime Environment ehk JRE võimaldab Java programmeerimiskeeles kirjutatud rakendustel või veebisaitidel töötada erinevates brauserites ning arendada dünaamilisi veebilehti ja sisu.

Kas Java on endiselt laialt levinud?

Jah. Java on olnud juba aastast 1995 ning on jätkuvalt laialt tuntud ja levinud. Jätkatakse Java uuemate versioonide tootmist, mis toovad kaasa uusi ja täiustatud programmeerimisfunktsioone, muutes Java tõenäoliselt alles järgmisteks aastateks.

Kas Java on avatud lähtekoodiga tarkvara?

Java keel ei ole täiesti avatud lähtekoodiga tarkvara, kuna iga kasutaja saab Java koodi käitamiseks välja töötada oma kompilaatori. Võimalus on kasutada Java avatud lähtekoodiga rakendusi, näiteks OpenJDK või Open Java Development Kit.

Millistel operatsioonisüsteemidel Java töötab?

Java platvormi sõltumatus võimaldab Java-programme käivitada erinevates arvutites. Samuti on võimalus installida JRE või Java Runtime Environment, mis on saadaval personaalarvutite Windowsi, Macintoshi, Mac OSX, Unixi või Linuxi arvutites ja isegi mobiiltelefonides. Java on loodud töötama peaaegu kõigis opsüsteemides.

Kuidas Java töötab??

Java tarkvara allalaadimisel on kaasas Java Runtime Environment (JRE). JRE koosneb Java virtuaalmasinast (JVM). JRE on Java tarkvara käitusaeg, mis on kõik, mida vajate selle veebibrauseris käitamiseks, samas kui JVM lubab arvutil Java-programme käivitada. Java kood soovitatakse kompileerida JVM-i baidikoodidesse, pakkudes ühilduvust iga arvutisüsteemiga, millel on JVM, mis on enamus arvutisüsteeme.

Kas ma saan Java-d kasutada veebisaidi loomiseks??

Absoluutselt. Sõltuvalt sisust, mida proovite luua, on Java jaoks erinevad raamistikud. Java sarnaneb PHP, Ruby või mõne muu programmeerimiskeelega selles mõttes, et seda saab kasutada dünaamiliste veebisaitide ja rakenduste loomiseks.

Millised on Java võimalused kliendipoolseks programmeerimiseks?

Kliendipoolne Java nõuab brauseri pistikprogrammi. Seda arvestades saab JavaScripti kasutada Java alternatiivina peamiselt seetõttu, et JavaScript on brauserite emakeel ja käitamine peab neis olema kiirem kui Java.

Kas on aega kasutada Java kliendi poolel programmeerimiseks?

Java platvormideülese olemuse tõttu on see üks parimatest saadaolevatest võimalustest, kui ehitate brauserist eraldi asuvat kliendirakendust.

Kas Java-serveril on häid alternatiive serveripoolseks veebiprogrammeerimiseks?

Serveripoolses veebiprogrammeerimises on populaarseimad valikud PHP, millele järgneb Ruby on Rails. Näiteks PHP-l on palju lihtsam rakendusliides ja paljudel juhtudel võib see olla intuitiivsem kui Java.

Kuidas võrrelda Java .NET-raamistikuga?

Microsoft .NET-raamistik arendab ja käivitab rakendusi Windowsi kliendi ja serveri opsüsteemides. Microsoft .NET töötab kõige paremini siis, kui seda kasutatakse teiste Microsofti tööriistade ja teenuste hulgas, samal ajal kui Java on laiemalt tuntud ja suurema kogukonnaga kehastab korduvkasutatavate koodidega suurt klassi raamatukogu.

Kuidas võrdleb Java rakendust Ruby on Rails?

Java ja Ruby on Rails on mõlemad turvalised, tõhusad ja objektorienteeritud tarkvara. Peamine erinevus on see, et te ei pea oma koodi Ruby’is kompileerima, kuna Ruby tuleb tõlgendada. Sel põhjusel on Java palju kiirem kui Ruby. Ruby on Railsil on aga rakenduste arendamisel ülemvõim. Need on tavaliselt palju kiiremad.

Kuidas võrreldakse kliendipoolset Java Flash-iga?

Java on küps, stabiilne ja paremini toetatud toode, millel on tugev ja tõhus raamistik. Seevastu Flashil on hämmastavaid animatsioone, kuid see on tavaliselt kogenematumate või algajate kasutajate seas populaarsem. Võimalik, et ühel päeval on mõlemad tarkvara HTML5 täiustamise ja täienduste tõttu tarbetud. Kuna Java on nii levinud ja paljud veebisaidid ja rakendused juba sõltuvad sellest, peaks see olema umbes kaks aastakümmet.

Kuidas võrreldakse kliendipoolset Java-d Silverlightiga?

Java on Silverlightiga võrreldes parem variant, kuna see on saadaval enamikus süsteemides, samas kui Silverlight pole. Kuigi Silverlightil on mõned funktsioonid, mida Java-l pole (näiteks Deep Zoom), nõuab see brauserilaiendusi, kuid mitte kõik ei saa seda käivitada ja mitu korda on keeruline luua sujuvat kogemust.

Mis on JSP?

JSP (Java Server Pages) on varajane Java tehnoloogia, mis on välja töötatud HTML-i abil dünaamiliste veebilehtede genereerimiseks. See sarnaneb PHP-ga, välja arvatud see, et see kasutab Java keelt.

Kuidas võrreldakse JSP-d PHP-ga?

PHP on veebiarenduseks loodud üldotstarbeline skriptikeel, mis on JSP-ga väga sarnane. See on suurepärane kõigil ekspertteadmiste tasemetel, pakkudes hõlpsasti kasutatavaid funktsioone. JSP kipub olema võimsam ja hirmutav, kuna see kasutab Java, kuna selle skriptikeel on juurdepääs Javasi teekidele. Kuigi mõlemat tehnoloogiat kasutatakse laialdaselt, on JSP võimsam.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map