Parim hallatud WP hostimine

Veebiagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on lugematu arv kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), teame hostimist seestpoolt. Üks meie kõige nõutavamaid võrdlusi on hallatavate WordPress-i hostiteenuse pakkujate jaoks, seega oleme ümardatud & vaatas meie lemmikud üle. Nautige!


Parim hallatud WordPressi hostimine: meie top 5 – mai 2020

WordPress-hosting ettevõteÜldine hinnangHind / kuu. (odavaim saadaolev) KettaruumFunktsioonidVaatamisedVeebisait
Kinsta30 USD3 GBTasuta SSL ja CDN, kasutades Google’i pilvplatvormiLoe rohkem
wpengine29 USD10 GBWordPressi hostimise turuliider! (kui teil on eelarve)Loe rohkem
pressiidium21 USD5 GBTasuta SSL, tasuta ränne, väga skaleeritav = see kasvab kiiresti.Loe rohkem
hooratas15 USD5 GBTasuta SSL + kergesti skaleeritav (lisafunktsioonid veebidisaineritele / agentuuridele)!Loe rohkem
saidiplats23,95 USD (67% allahindlus)10 GBVõimas, kiire, WordPressi ametlikult soovitatud! + Väga taskukohane = võida!Loe rohkem

Pole lihtne leida korralikku WordPress-hostit, mis on tegelikult pooleldi taskukohane, ja kui te pole Exceli viisard, võib see kõigi erinevate hostimisfunktsioonide (nt hind vs ribalaius, kettaruum, kasutatavus, tugi, ülevaated, jne.).

Üldiselt on hallatud WordPressi hostid kindlasti kallimad kui teie tavalised jagatud hostid (erandiks on SiteGround), kuid vastutasuks saadava toe ja jõudluse tase on üsna vinge! 

Järgmised 5 on meie isiklikud lemmikud. Kõige paremini hallatavate WP-hostide sorteerimiseks oleme kasutanud järgmisi kriteeriume: Kasutuslihtsus, Taskukohasus ja Toimivus / võimsus. Nautige!

Matthew Rogers
Hostitoimetaja

Hallatud WP hostimise võrdlus: meie top 5 üksikasjalik

1. SiteGround

See on meie kõigi aegade lemmikmajutusettevõte, nad on odavad, neil on väga võimsad serverid (kogu maailmas) ja mis kõige tähtsam – tugi on tipptasemel.

Mis puutub WordPressi funktsioonidesse, siis nende GrowBigi plaan on varustatud SuperCacher – SiteGround’i sisemise vahemällusüsteemiga, mis kiirendab massiliselt iga WordPressi saidi toimimist. Neil on ka WP automaatvärskendused, tasuta SSL, tasuta WordPressi ränded jne.

Ka SiteGround on WordPressi poolt väga soovitatav (seda väidavad väga vähesed hosting firmad!), see on absoluutne no-brainer! Oh!, + neil on 30-päevane raha tagasi garantii!

Neil on 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab alles siis 3,95 dollarit kuu kohta (tavahinnast 67% soodsam)! 

saidiplats2

  Võitja – 9,6 / 10

Kasutuslihtsus

95%

Taskukohasus

92%

Jõudlus / jõud

90%

2. Hooratas

Hooratas on meie arvates parim valik veebiagentuuridele ja edasimüüjatele! Peate tõesti kontrollima nende funktsioonide komplekti nende saidil, kuid siin on mõned meie lemmikhetked.

Neil on suur tähelepanu teie hostimisklientidega töökorralduse parandamisel, nii et nende hulka kuuluvad näiteks kavandid (pakkige ühised teemad ja pistikprogrammid tulevaste projektide käivituskomplektidena), lavastus (saitidel muudatuste tegemine) & test enne muudatuste reaalajas käivitamist), saidi kloonimine, arvete ülekandmine oma klientidele, paroolide jagamiseta koostöö ja palju muud.

Nad pakuvad mitmesuguseid hostimispakette üksikisikutele ja agentuuridele, nende odavaim plaan algab alles nüüd 14 dollarit kuus

Kasutuslihtsus

95%

Taskukohasus

85%

Jõudlus / jõud

93%

3. Pressiidium

Pole nii tuntud, kuid väga väga hea! See sait töötab nüüd tegelikult Pressidiumis. Ehkki nad on kallimad kui mõned teised, korvavad nad selle oma hullumeelse serveri seadistusega.

Funktsioonide hulka kuulub automaatne skaleerimine (nt liikluse tihedus ei ole probleem, arhitektuur mastaabib vastavalt), saidivälised varukoopiad (meeldib see üks), saitide paigutamine, automaatvärskendused, dünaamiline koormuse tasakaalustamine, väga agressiivne vahemälu, vinge CDN, nimekiri jätkub & peal. Tõsiselt, kui teil on eelarvet, registreeruge!

Nende odavaim plaan algab 21 dollarist kuus

Kasutuslihtsus

95%

Taskukohasus

80%

Jõudlus / jõud

93%

4. WP mootor

WP Engine on tavapärase hallatavate wp-hostide puhul endiselt praegune turuliider ja seda mõjuval põhjusel. Neil on sisemine kohandatud vahemällusüsteem, mis teenindaks lehti ülikiirelt (EverCache), ning koos oma CDN-iga on nad üks kiiremaid WP-ga hostimisettevõtteid!

Neil on olemas kõik põhitõed, näiteks automaatvärskendused, ööpäevaringselt töötav WP spetsialiseeritud tugi, lavastamine jne … kuid neil on ka reaalajas ohtude tuvastamine, blokeerivad aktiivselt DDOS-i rünnakud ja nad parandavad teie saidi isegi tasuta, kui see saab häkitud … päris kena.

Kõik ülaltoodu õigustab hinnasilti! Huvitab meelerahu ja võib eelarvet säästa?

Nende odavaim plaan algab 29 dollarist kuus

Kasutuslihtsus

95%

Taskukohasus

75%

Jõudlus / jõud

93%

5. Kinsta

Kinsta muutis hiljuti oma plaane, neil on kõik funktsioonid, mis igal teisel WP-hostil, ning nad pakuvad KeyCDN-i kaudu tasuta SSL-i ja tasuta CDN-i!

Nende odavaim plaan algab 30 dollarist kuus

Kasutuslihtsus

92%

Taskukohasus

75%

Jõudlus / jõud

95%

Haldaja WordPress Hosting: üksikasjad

WordPressi kasvav populaarsus on suurendanud WordPressi spetsialiseerumist. Paljud erinevad veebi hostiteenuse pakkujad on hiljuti otsustanud keskenduda WordPressile. See tähendab, et need pakkujad on kujundanud WordPressi saitide jaoks kõige optimaalsemad platvormid. Need platvormid aitavad teil hallata WordPressi tehnilisemaid aspekte ja funktsioone, nii et saate plaadilt koorma maha võtta. Need muudavad teie saidi seadistamise imelihtne!

Igapäevased varukoopiad, WordPressi värskendused, mastaapsus ja turvalisus on kõik funktsioonid, mida haldavad WordPressi hostiteenuse pakkujad katavad. Ehkki need toimivad tehnilise niru jaoks uksehoidjana, võite vabamalt jätkata seda, mida teete kõige paremini; fantastilise sisu jagamine ja loomine. Sõltuvalt (tavaliselt USA-s asuvast) ettevõttest võivad nad pakkuda ka võimalusi jagatud hostimiseks, pühendatud hostimiseks, pilvemajutuseks ja võib-olla isegi edasimüüjate hostimiseks.

Hallatud hostid on mõeldud ka saidi aja ja kiiruse haldamiseks. Paljud neist ettevõtetest kasutavad vahemällu salvestamist serveri tasemel ja omavad hõlpsaks CDN-i. See tähendab, et te ei pea lootma vahemälu pistikprogrammidele. Need platvormid võimaldavad neil, kellel on liiga vähe aega või puudub tehniline taust, oma saiti muretult hallata.

Miks vajate hallatavat WordPressi hostimist??

Täistööajaga aktiivse WordPressi saidi või ajaveebi haldamine pole kerge töö. See on aeganõudev ja nõuab palju tähelepanu. See on piisav koormus sotsiaalmeedia, veebisaidi kujunduse, sisu ja turundusega tegelemiseks. Saidi haldamise tehniliste aspektide proovimine võib lihtsalt olla liiga palju. Võib-olla olete juba hakanud muretsema, kuna teie sait on hakanud rohkem liiklust koguma.

Ettevõtte omanikuna on teil kasvava saidiga sammu pidamiseks ainult kaks valikut. Otsige ise kontrollitavat lahendust või paluge mõni teine ​​meeskonnaliige teiega tehniliste aspektide haldamiseks. Lahendusi otsides võisid teie uuringud viia teid hallatava hostini. Seda tüüpi veebimajutust soovitatakse tavaliselt seetõttu, et lisahooldus eemaldab palju võimalikke peavalusid varundamise, värskenduste ja turvalisuse osas.

Tänapäeval on enamik neist veebisaidi hostimise ettevõtetest saadaval üsna taskukohaste hindadega, kuigi need võivad varieeruda sõltuvalt iga saidi funktsioonidest, hooldusest ja toores serveriressursist. Sama kehtib ka palgatud käe korral ja need eksperdid maksavad alati rohkem kui teie keskmine veebimajutaja. Kui hind on üks teie peamisi prioriteete, võiksite hallatud hostimise asemel kaaluda jagatud hostimise kontot.

Nagu paljud teised, olete arvatavasti juba kaalutlenud kõiki eelnimetatut ja esitanud endale palju järgmisi küsimusi; kas ma seda tõesti vajan? Miks on mõned saidid nii kallid, teised aga nii odavad? Kas tasub registreerumisega vaeva näha? Need platvormid on head lahendused uutele omanikele või eraisikutele, kes juba juhivad suuri või keskmise suurusega ettevõtteid. Kui teie sait hakkab liiklust koguma, võib olla keeruline sellega sammu pidada.

Kui teil on probleeme selle teenuse vajalikkuse üle otsustamisel, vaadake üle ja kasutage meie ulatuslikku uurimistööd WordPressi hostimise eeliste ja miinuste kohta ning ka selle kohta, mida võib oodata hea WordPressi hostilt.

Haldatava WordPress-hostimise plussid ja miinused

Ehkki hallatud hostimine näib olevat täiuslik tehing, pole see tegelikult kõigile sobiv. Ettevõttes on need erinevad, kuid väga põhitasemel peaks host pakkuma kasutusmugavust, jõudu, taskukohasust ja jõudlust. Hallatava hostimise peamine idee on see, et veebisaidi omanik saab keskenduda pigem turundusele ja sisu loomisele, mitte muudele aeganõudvatele aspektidele. Hea mõte on tutvuda pakettide erinevustega, mida igaüks neist hostidest pakub.

Kasu

Uskumatu kiirus

Veebisaidi kiirusel on suur roll õnnestumisel ja saidi paremusjärjestusel. Kui teie kiirus on aeglane, saate kiiruse täiustamiseks teha palju erinevaid asju, näiteks vahemälupistikprogrammi juurutamine või sellise sisu edastusvõrgu nagu MaxCDN kasutamine. Isegi pildifailide suuruse vähendamine on mõistlik valik. Kuid nende jaoks, kellel pole aega neid muudatusi teha, hoolitsevad hallatud WP-hostid kogu teie jaoks kiiruse optimeerimise eest, mis on eriti mugav, kui kasutate raskeid teemasid, näiteks kinnisvara WordPressi teema või WP-teema fotograafidele, kes salvestavad palju fotosid.

Need võimaldavad vahemällu salvestamist otse serveri tasemel, nii et vahemällu salvestamiseks ei pea te sõltuma muude tootjate pluginatest. Nende serverid on ka spetsiaalselt WordPressi jaoks konfigureeritud. See võimaldab teie saidil funktsionaalsusega sammu pidada, hoolimata sellest, kui hulluks liiklus läheb. Nii et olenemata sellest, kas teie liiklus tuleb New Yorgist, Houstonist või Chicagost, pole laadimiskiirus probleem.

Turvalisus

Saidi haldamisega alustanud inimesed unustavad sageli, et nad peavad oma vara kaitsma. Tänapäeval on turvalisus kõik. Kui käsitlete oma saiti üksi ja teil pole turbekogemust, võib teie sait ja teie teave olla rünnakute suhtes haavatavad. WordPressi saite sihivad sageli häkkerid ja robotid (tänu sellele, kui palju saite platvormi kasutab). Need ohud võivad esineda mis tahes kujul, näiteks pahavara, viirused ja häkkimiskatsed.

See oht mõjutab teid kui omanikku, kuid see mõjutab ka teie saidi külastajaid. Need rünnakud võivad viia süsteemi või saidi täieliku ohuni. WordPress-hostiga töötamise suur eelis tähendab, et olete nende võimaluste eest kaitstud. Olete kaitstud isegi teenuse keelamise või DDoS-rünnakute eest. Need saidid tagavad, et teil on uskumatult range turvalisuse tase, mis püsib aktiivsena ja aktiivne, otsides aktiivselt oma saiti modifitseeritud failide jaoks iga päev..

Automaatsed värskendused

Turunduse ja juhtimisega sammu pidamine võib olla vaeva näiv. Kui te ei kasuta hallatud hosti, vastutate oma saidi värskendamise eest. Uuendused on kriitilise tähtsusega kiire saidi säilitamiseks ja kõigi turvaliseks hoidmiseks. Hallatud veebihostid on teid hõlmanud, nad värskendavad kõiki põhilisi pistikprogramme ja WordPressi ise, kui uus (stabiilne) versioon välja antakse.

Lisaks värskendab WordPress-host teie põhifaile automaatselt uusimale versioonile. See on uskumatult kasulik, kuna ooteaeg on eemaldatud. Faile värskendatakse nende vabastamise hetkel. See aitab välistada kolmanda osapoole värskenduse ja sellega kaasnevad lisakulud.

Seisakuid pole

Hallatavatel hostidel on tavaliselt parem infrastruktuur olemas juhul, kui mõni USA server läheb alla (varukoopiate teenimine võtab lihtsalt üle), mis tähendab, et nende reklaamitud tööaeg 99,9% on tegelikult olemas.

Tehniline abi

Üksinda käimine on õudne kogemus, kui asjad valesti lähevad. Kui haldate oma saiti üksi ja sait läheb alla, puhverdamiseks võtab liiga kaua aega või hakkab muul viisil talitlushäireid tegema, olete ainus ressurss, mis teil on. Teie saidil võib probleemide tõttu ilmneda vähemalt seisakuid, kaotada teave või isegi kaotada paremusjärjestus. Saidikülastajad ootavad navigeerimisel teatavat kvaliteeti. Nad naasevad väiksema tõenäosusega, kui neil on tehnilisi raskusi.

Hallatava WordPress-hostiga töötamise eeliseks on sisseehitatud tehniline tugi, mis on kaasas enamiku pakettidega (kõrgema klassi hostid pakuvad USA-s asuvat tugiteenistujat). Nad töötavad sageli ööpäevaringselt, nii et probleemidega saab kiiresti ja osavalt hakkama. Kõigile küsimustele, mis puudutavad arendust, näpunäiteid, kiirust või värskendusi, saab vastata samamoodi kui ka küsimustele.

Igapäevased varukoopiad

Nagu värskendused, võivad ka varundamine olla sama aeganõudev. Iga üksiku tehnilise aspektiga sammu pidamine on keeruline mäng ja varukoopiad on saidi täieliku kaotuse vältimise jaoks üliolulised. Nagu telefoni varundamine, tagavad varukoopiad ka selle, et kui midagi juhtub, on olemas varukoopia korralik alguspunkt.

Hallatava WordPress-hostiga ei pea te selle muretsemiseks kunagi sõrme tõstma. Võõrustab iga päev varukoopia saite, nii et kõik andmed on täielikult ja alati turvalised. Tõeliselt heade võõrustajate puhul on sageli seadistus oma WordPressi saidi hõlpsaks taastamiseks eelmise päeva varukoopia, muutes selle uskumatult kasutajasõbralikuks.

Arendus- või arendustööriistad

Kui olete saidi loonud, on enamiku saidiomanike eesmärk selle võimalikult kõrge kvaliteedi ja funktsionaalsuse saavutamine. Kõige kõrgema asetusega on kõige paremini läbimõeldud ja hästi planeeritud saidid kasutajasõbraliku ja suunatud sisu jaoks. Õigete arendusriistadega on lihtne oma saiti selle edukuse tasemele viia.

Arendusriistad on saidi nõuetekohaseks ülesehitamiseks ja täpsustamiseks hädavajalikud. Need tööriistad aitavad teil oma veebisaiti kujundada ja siluda. Silumine on saidi käitamise oluline aspekt, sest kui teie külastajad kogevad tõrkeid, on tõenäoline, et nad teie saiti tagasi ei usalda ega usalda. WordPress-hostiga on kõik tööriistad juurdepääsu hõlbustamiseks teie käes.

Lavastusriistad

See tööriist, nagu arendustööriistad, aitab teil enne reaalajas sisu üleslaadimist esmalt oma saiti testida. Lavastusriistad aitavad teil halba üleslaadimist vältida, kuna näete, kuidas uued arengud, kujundus või funktsioonid reaalses elus mängivad. Igal ajal, kui soovite proovida uhiuut pistikprogrammi, teemat või kujundust, saate selle enne kivisse seadmist hõlpsalt proovile panna..

Lavastusriistad on kasulikud ka kiirete ja lihtsate muudatuste tegemiseks. Need funktsioonid pakuvad ka turvalist kustutamist ja aitavad teil vältida juhuslikke üleslaadimisi. Kõik see toetab teie saidi paremat paremusjärjestust ja liiklust.

Puudused

Hinnakujundus  

Hallatavate veebimajutusteenuste pakkujate maksumus varieerub kindlasti palju, alates USA madalama hinnaga saidist SiteGround kuni Kinsta, mille hind on 100 dollarit kuus

Mõned hostiettevõtted võivad tõesti löögi alla tõmmata umbes 80–120 dollarit kuus. See võib olla peremehega töötamise negatiivne külg. Siiski sõltub valik alati konkreetselt teie vajadustest. See võib olla investeeringut väärt.

Piirid

Ehkki WordPressi hostid arvatakse olevat piiramatud, on pistikprogrammide kasutamisel mõned piirangud. Enamik hostreid ei luba pluginaid, mis tarbivad palju ressursse. Need on pistikprogrammid, näiteks W3 kogu vahemälu või WP super vahemälu. Seda peetakse probleemiks paljudele kasutajatele, kes eelistavad neid pistikprogramme kasutada.

Liideste erinevused

Veel üks asi, mida tasub tähele panna, on probleemid, mis võivad tekkida hostitüüpide vahetamisel.

Mõnikord hallatud hostilt jagatud hostimisele üleminekuks või vastupidi ei tööta mõned kasutajaportaalid samamoodi. Nii külastajad kui ka saidiomanikud võivad leida selle raske ja soovimatu väljakutse. 

Funktsioonid, mida tuleb kontrollida, kui otsite parimat hallatavat WordPress-hostit

Veebimajutus toob endaga kaasa palju olulisi otsuseid. Saidi esmakordsel uuendamisel või saidi loomisel tuleb arvestada paljude teguritega. Selle käivitamiseks peate arvestama iga tehnilise vastutusega ja mitte ühtegi kivi pööramata jätma. Kui olete täielikult mõelnud, mida soovite oma saidile lisada, samuti oma veebimajutuse meetodit, peate kitsendama õiget pakkujat. Need peaksid olema ettevõtted, kellele võite oma saidi ja selle heaolu täielikult usaldada. Siin on mõned tegurid, mida peate enne lõpliku otsuse tegemist kaaluma:

Serveri asukoht

Füüsilised serveri asukohad võivad teie saitide laadimisaega otseselt mõjutada. Kui server asub USA-s ja olete ka teie külastajad, on tõenäoline, et nad pääsevad saidile kiiremini juurde. Kui server on märkimisväärselt kaugel, võivad külastajad laadimisel esineda raskusi, mis võib põhjustada paremusjärjestuse ja seotuse vähenemist. Veenduge, et teie sisse logitaval ettevõttel oleks mõistlikult paigutatud serverid (nt valige oma sihtturule lähim server) ja ideaaljuhul CDN, mis lahendab selle probleemi, levitades teie saiti ülemaailmsete sõlmede võrgus, kust saiti saab teenindada.

Ladustamise piirangud

Veebisaidi hostid püüavad teid mõnikord lubada vähem salvestusruumi. Ruumi on teie veebisaidi majutamiseks asjakohane; kui ruumi pole piisavalt, ei võõrustata seda saiti korralikult. Enne mis tahes lepingute sõlmimist kontrollige kindlasti, kas eraldatud salvestusruum töötab teie valitud veebipõhise veebisaidiga.

Toetuse ulatus

Ehkki teie valitud teenusepakkuja võib kiidelda oma USA-s asuva tehnilise klienditoe üle, võib neil olla piiratud tööaeg või nõuded. Mõnel juhul on tugiteenuste saamiseks vaja lisatasusid. Parimalt hallatavatel WordPressi hostiteenuse pakkujatel on ööpäevaringne tugi, nii et pääsete abi juurde igal ajal. Vaadake kindlasti pakkujaid, kellel on ööpäevaringselt abi.

Investeerige hallatud WordPressi majutamisse juba täna!

Võite uuringu ise teha, kasutades ülaltoodud kriteeriume, või säästa aega ja valida üks meie seast !

Haldatava WordPressi hostimise alus ja areng

2000. aastate lõpus ja 2010-ndate alguses oli majandus käimasoleva tõusu keskel, WordPress oli saamas Interneti-suurriigiks saamise äärel ja ettevõtted üritasid välja mõelda, kuidas klientidele külge jääda ja käibe kasvu jätkata. . Seejärel, 2009. aastal, hakkas arenenud hallatav WordPressi veebimajutus arenema ja lõi ühe miljardi dollari suuruse osa 10-15 miljardi dollari suurusest tööstusest. Rahvahulga hangitud, mõnikord vajalike WordPressi pistikprogrammide majutamiseks hakkasid hostiettevõtted kasutama koodi värskenduste automatiseerimiseks, veebisaidi turvalisuse tagamiseks ja veebisaidi hoolduse tagavarafunktsioonide sujuvamaks muutmiseks. Ei läinud kaua, kui paljud hostimise pakkujad pakkusid oma tüüpi WordPressi haldussüsteemi oma unikaalsete funktsioonide ja hindadega.

Hallatava WordPressi hostimise uus teenus andis kõrgema hinna kui vanad standardsed jagatud hostimise plaanid. Algusest peale oodati kõigilt hostiettevõtetelt standardfunktsioonide komplekti pakkumist: suuremat kiirust veebisaitidele, ööpäevaringset turvalisust, ribalaiuse laiendamist suurema liiklusega veebisaitidele, klienditoe ja igapäevaseid värskendusi. Kuna neid teenuseid oli kümmekond peenraha, tekkis mitu koopiakassettevõtet ja klientidel oli raske kindlaks teha, milline kaubamärk oli parim. Hostingiettevõtted pidid alustama funktsioonide, teenuste ja nišide lisamist, mis eristasid neid üksteisest ainulaadselt.

Mõned suured hallatud WP-teenuse pakkujad:

Pagely on hallatava WordPressi hostimise tõeline algataja. Nad kirjutasid automatiseeritud koodi, mis värskendaks automaatselt WordPressi pluginaid ja töötaks WordPressi tuumas. Samuti lõid nad raamistiku veebisaitide kaitsmiseks küberrünnakute eest ja joonistasid joonised veebisaidi kiiruse suurendamiseks. Täna püüab Pagely jätkata oma turvalisuse parandamist vastavalt WordPressi kasvule. Nad püüavad oma teenuseid konsolideerida, püsivad kooskõlas tavapäraste turgude maitsega ja teenindavad tipptasemel ettevõtteid. Tänaseks on Pagely teinud koostööd suurte ettevõtetega nagu Disney ja Facebook. Nende eesmärk on jääda alati kliendikeskseks.

WP Engine peetakse kõrgete WordPressi halduse hostideks nende suurepärase klienditeeninduse, kiire laadimiskiiruse, varundamise ja vahemälu võimaluste ning kasutajasõbralikkuse tõttu veebiarendajate jaoks. WP Mootori teenused saavad hakkama suure hulga veebisaidiga liiklusega ja nende fookus ulatub isiklike veebisaitide omanike vajaduste eest hoolitsemisest ja lõpetades ettevõtetega. Nende alghind on odavam – 29 dollarit kuus, kuid nad pakuvad palju rohkem kui jagatud hostingu platvorm.

Kuigi see on populaarne valik ja sageli rühmitatakse koos teiste hallatavate WordPress-i hostimisettevõtetega, pole SiteGround tegelikult sama asi. See on tehniliselt tuntud kui kalli virtuaalserveriga ettevõte. Algusest peale on nad pakkunud head kiirust ja jõudlust, vahemällu salvestamist, CDN-juurdepääsu, täielikku cPaneli ja e-posti haldamist. Üks probleem, mida nad ei paku, on teie veebisaidi tugev turvalisus. Seega, kui teil on häkkimisoht, peate oma veebisaidi tõeliseks turvamiseks pöörduma kolmanda poole poole. SiteGroundi hinnakujundus algab 3,95 dollarist kuus ja jääb alla 20 dollari kuus, kui talle antakse palju salvestusruumi ja toetatakse tiheda liiklusega veebisaite.

Hooratas nurgas oma turuniši, suunates veebidisainerid ja veebiarendajad edasimüüjate hostimispakettidega. Mõned funktsioonid, mida nad spetsiaalselt selle jaoks hõlmavad, on järgmised: lihtne koostöö, et erinevad inimesed saaksid konkreetsete projektide jaoks oma kasutajanime ja parooli seadistada, joonis, mis võimaldab nende klientidel luua rohkem kui ühte WordPressi saiti konkreetsete teemade, pistikprogrammide ja sätetega ning klienti ülekanded võimaldavad hooratta arendajatel ja disaineritel luua tasuta veebisaite, mida oma klientidele pakkuda. Hooratta hind ulatub 15 dollarist kuus kuni 250 dollarini ja see võib suurima plaani korral katta kuni 600000 igakuist külastajat.

Kinsta on uuem WordPressi haldusplatvorm, mis asutati 2013. aastal. Nende eriteenused teenindavad ettevõtteid ning veebisaidi kiiruse ja mastaapsuse osas loodavad nad Google Cloudile. Nad pakuvad teisi standarditega hallatavaid WordPressi funktsioone; nagu suurepärane klienditeenindus, turvagarantii ja CDN-võrgu tugi. Kinsta on kõrgelt hinnatud, kuna sellel on täielik WordPressi tagavarainfrastruktuur, mis jätab teile vabaduse oma veebisaidi kujunduse ja kujundamisega tegelemiseks. Nende hinnad algavad 100 dollarist kuus ja iga kavaga tõusevad 100 dollarit.

Hallatud WordPressi hostimine on jõudnud kaugele pärast selle sisenemist 2009. aasta tööstusesse. Iga ettevõte on teinud kõik selleks, et tagada nende jalajälg hostimismaastikul ainulaadne. Funktsioonid, mida iga ettevõte pakub, on kavandatud vastama erinevatele tööstusharudele ja klientide maitsele. Teades, kust need ettevõtted pärit on, kuidas nad on arenenud sobima WordPressi üha kasvava ja pidevalt muutuva mõjuga, ning nende spetsialiseerunud ainulaadsed pakkumised aitavad teil leida teie vajadustele parima hostimisprogrammi.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map