Parim edasimüüjate majutamine Austraalias

Kuna suurem osa sellel lehel liikuvatest inimestest on veebidisainerid, kes tegelevad oma ettevõtte laiendamisega edasimüüjate hostimise kaudu, jõuame selle nurga alt.


Kuna oleme ise veebiagentuur, millel on palju hostimiskontosid (+ meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada), oleme juba uurimistöö teinud ja üle vaadanud Austraalia parimad edasimüüjate hostimise ettevõtted.

Keskendusime peamiselt veebimajutajatele, kes pakuvad edasimüüjakontosid, mis sisaldavad nii cPanelit kui ka WHM-i (kuid sellest veel hiljem).

PS: Meie nr 1 jooksmine on päris suur allahindlus. Haarake seda seni, kuni see kestab!

Mõned saidid, kus meid on kajastatud:

Objekte saitidel

Me teame oma asju, väike näide meie paljudest iseloomustustest:

Tom on kirglik ja mõistab kiiresti oma klientide vajadusi. Olen tõesti hinnanud tema valmisolekut jagada oma teadmisi ja oskusi oma uhiuue veebisaidi kasutamiseks. Tänud Tom!

Sally Mac
Sisu tabelid

MangoMatter tegi meie praeguse veebisaidi kujundamise nii lihtsaks. Tom oli isiklikult kaasatud esimesest konsultatsioonist kuni lõpetamiseni ning ta on siiani hõlpsasti kättesaadav vajalike muudatuste jaoks!

Demitrios Lecatsas
Värsked juuksed

Valisime oma veebisaidi kujundamiseks Tomi, kuna meile meeldis teiste tema kujundatud veebisaitide stiil. Kogu protsess oli stressivaba. Tom oli nii abivalmis ja ükski meie korduvatest taotlustest ei valmistanud liiga palju vaeva. Tomil on rõõm koos töötada. Me armastame veebisaiti, mille ta meile on teinud, seda on nii lihtne kasutada ja see näeb fantastiliselt hea välja.

Carl Olive
Kevad!

Meie kogemus Mango Matteriga oli fantastiline! Tomil on väga lihtne koos töötada, positiivne, tõhus ja ilmselgelt geniaalne selles, mida ta teeb. Väga soovitatav.

Lucy Reeves
Tähendab

Me palusime Tomil oma uue ettevõtte veebisaiti arendada ja olime tulemuse üle rõõmsad. Ta suutis mitte ainult edastada meie lühidalt, vaid pakkuda ka suurepäraseid ideid, millest me poleks iialgi mõelnud. Mis kõige parem, Tom on helde oma ajaga ning on jätkuvalt nõuannete ja toe pakkuja.

Neil Mackenzie
Ennustav

Millise hõlpsa ja sujuva kogemuse see on MangoMatteriga töötades! Tom sai täpselt aru, mis me pärast olime, ja oleme lõpptoote üle äärmiselt muljet avaldanud. Ma ei kõhkleks tulevikus MangoMatteri uuesti valimist.

Tyson King
Direktor / Plumbrite Solutions

MangoMatteri Tom on olnud minu veebisaidi loomisel äärmiselt abivalmis, asjatundlik ja suur tugi, ta on rikkalike teadmistega ja väga tõhus. Ma ei kõhkle MangoMatteri soovitamisel ja olen seda juba teinud.

Michelle Watson
iFix

Ääremärkus: Usume kindlalt, et USA-le kuuluvatele veebimajutajatele btw vaadates saate paremaid ja taskukohasemaid valikuid. Kuni neil on serverid Austraalias või selle lähedal (nt Singapur <- edestab paljusid Austraalia päritoluga hostereid), nad on tavaliselt parem valik (nagu meie fantastiline nr 1, A2 hostimine)!

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.FunktsioonidKettaruumi kontode arvServerid kogu maailmasOptimeeritud WordPressWebsite jaoks
A2HostingLogoUSD 9,80 (oli 19,99 dollarit)
 • Raha tagasi garantii igal ajal!
 • Tasuta SSL
 • Serverid Singapuris (Aussie saitide jaoks suur kiirus)
 • Super taskukohane
30 GB40
saidiplats2AUD 14,95 dollarit
 • Suurepärane etendus
 • Tasuta ühe klõpsuga SSL-i installimine
 • Globaalne ulatus
 • Piiramatu arv kontosid
 • Kõrged pikendamiskulud on aga 39,95 dollarit
30 GBPiiramatu
Panthur30 AUD
 • Kohalik ettevõte
 • Kohalikud serverid
 • kuigi globaalseid andmekeskusi pole.
20 GB10

Parima edasimüüja majutamine Austraalias 2020: ülevaated

1. A2 majutamine

A2 hostimise logo

Veebisait

www.a2hosting.com

Hind

40 konto jaoks 9,80 USD kuus

Kettaruum

30 GB

Toetus

Telefon, otsevestlus, piletid

Kiirus

8,5 / 10

Globaalne ulatus

Jah

A2 Hosting on siin kindlasti kuningas. Need on USA-s asuv ettevõte, kuid neil on Singapuris kiired serverid, mis muudab kiiruse Aussie-saitide jaoks mitteoluliseks (isegi puhub veest välja Aussie-põhise konkurentsi)!

Edasimüüjana saate ka suurepärase turvalisuse, prioriteetse tugiteenuse, DDOS-i kaitse ja hõlpsa pilvetule integreerimise.

Lisage sellele igal ajal raha tagastamise garantii, ööpäevaringne tugiteenus ja 365 tugiteenused ning tasuta migratsioon saidile … Nad on parim periood!

Nende plaanid algavad alles 9,80 USD kuus (19,99 USD) 40 konto jaoks ja 30 GB salvestusruumi!

Plussid

 • 4 serverit kogu maailmas
 • Vastuvõtlik tugi
 • 40 kontot!!
 • Raha tagasi garantii igal ajal

Miinused

 • Kulud USD-des

2. SiteGround

SiteGround logo

Veebisait

www.siteground.com

Hind

Piiramatu kontode jaoks on 14,95 AUD

Kettaruum

30 GB

Toetus

Telefon, otsevestlus, piletid

Kiirus

9/10

Globaalne ulatus

Jah

Ehkki nad pole tehniliselt Austraalias, on neil Singapuris fantastiline andmekeskus.

SiteGround on ka loendis ainus WordPressi soovitatud host, mis tähendab, et WordPress soovitab neid WordPressi jaoks (päris muljetavaldav! – Nad võivad muidugi tegeleda mis tahes saidiga & CMS nagu boss)

Siin on A2-hostimine parem, kuigi Siteground annab teile piiramatuid kontosid, kuid teie vanemakontol on ainult palju serveriressursse, et ringi liikuda, nii et mida rohkem kontosid sinna paned, seda aeglasemaks kõik saidid saavad … kuigi sel hetkel , me ei tea, mis on täpne piir, kus seda aeglustumist märgata võiks.

Nende uuendamiskulud on samuti üsna suured. Sellegipoolest on nad tuntud kvaliteetse hostimise ja suure tugiteenuse poolest.

Plussid

 • Kindel turvalisus
 • Mitu andmekeskust
 • Soovitab WordPress
 • Majasisene vahemällusüsteem

Miinused

 • Suured uuendamiskulud

3. Panthur

Panthuri logo

Veebisait

www.panthur.com.au

Hind

10 konto kohta 30 AUD kuus

Kettaruum

20 GB

Toetus

Telefon, piletid

Kiirus

8/10

Globaalne ulatus

Ei

Panthur on kohalik ettevõte (-ish, kuna nende emaettevõte asub USA-s), mis sobib suurepäraselt Aussie klientidele, kuid nad on kindlasti natuke kallimad kui näiteks A2. Seda öeldes on etendus kohapeal ja tugi on üsna reageeriv.

Nad pakuvad 4 pakki, mille vahel valida.

Nende plaanid algavad 30 dollarist kuus 20 GB ruumi kohta.

Plussid

 • Kohalik veebimajutaja
 • Hea esitus
 • 3 andmekeskust Austraalias

Miinused

 • Ühtegi ülemere serverit pole
 • Natuke kallis

4. GreenGeeks

GreenGeeksi logo

Veebisait

www.greengeeks.com

Hind

10 konto jaoks 19,95 USD kuus

Kettaruum

Piiramatu

Toetus

Telefon, otsevestlus, piletid

Kiirus

8/10

Globaalne ulatus

Jah

GreenGeeks on kindlasti veel üks host, kellega oma edasimüüjate vajadusi arvestada. Ehkki Austraalias või selle läheduses pole ühtegi serverit, peaks selle lahendama kiire CloudFlare’i integreerimine. On 3 põhjust, miks nad neile meeldivad, esimene on nende pühendumus keskkonnale. Nad suunavad 300% tarbitavast energiast tagasi võrgule. Siis on hind, see on väga taskukohane, isegi USA dollarites, ja sellega kaasneb piiramatu kettaruum! Ja lõpuks meeldib meile see, kuidas nad tavapäraselt oma turvasüsteemid ehitasid, et hoida oma serverid ülipuhtana.

Neil on ka ööpäevaringne tugi, mis on üsna reageeriv ja pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii, kui te pole nende teenustega rahul.

Odavaima edasimüüja plaan algab 10 konto puhul 19,95 dollarist kuus.

Plussid

 • Keskkonnasõbralik
 • Odav
 • Piiramatu kettaruum

Miinused

 • Austraalia lähedal pole veel ühtegi serverit (veel)

5. Pilvisus

Pilveteede logo

Veebisait

www.cloudways.com

Hind

10 USD

Kettaruum

25 GB

Toetus

Telefon, otsevestlus, piletid

Kiirus

9/10

Globaalne ulatus

Jah

Cloudways, nagu nimigi viitab, on seotud pilvemajutamisega, pakkudes teiste pakkujate servereid ning võimaldades teil nendes serverites rakendusi ja veebisaite juurutada, hallata ja jälgida, lõigates välja tavalise veebimajutuse keskmehe. Pakkujatega nagu Digital Ocean, Vultr, Amazon AWS ja palju muud … jõudlus pole kunagi kunagi probleem. Ja kuna tegemist on pilvemajutamisega, on skaleeritavus siin peamine jõud. Pilveteid saab kasutada foorumite ja tohutute e-poe poodide haldamiseks massiivsete saitidega.

Seadistamine ja kasutajaliides on erinevad ja sellel on tavaliste hostimisteenuste pakkujatega võrreldes pisut järsem õppimiskõver, kuid kui olete nõus õppima, on see seda väärt! Neil on isegi oma CDN, et maksimeerida laadimisaegu kogu maailmas.

Hinnakujundus on keeruline selgitada, kontrollida nende saiti ��

Plussid

 • Võimsad serverid
 • Äärmiselt skaleeritav

Miinused

 • Rohkem tehnikutele

Austraalia edasimüüja kaart

Kuidas valida oma vajadustele parim edasimüüja hostimine??

Ettevõtte jaoks õige Austraalia edasimüüja hostimiskava valimine annab suurepäraste serverite kaudu kas sujuva purjetamise ja passiivse sissetuleku & tugi või… peavalud & saamata jäänud kasum halva toe, sagedase seisaku, häkkinud serverite jms tõttu. Kohese meelerahu saavutamiseks võite valida ettevõtte 5 parima hulgast või võite uurida erinevaid veebimajutajaid, kes pakuvad Austraalias kõige odavamaid edasimüüjaplaane (ka meie koostas Ühendkuningriigi edasimüüjate hostimise võrdluse ja USA edasimüüjate hostimise nimekirja, kui seda vajate). Juhuks, kui lähete sellele teele, peate neid vastuvõtja valimisel tähelepanu pöörama, nautige! See on sama protsess, mida kasutasime näiteks oma SiteGroundi ülevaates.

Maksumus: veebimajutus edasimüüja plaanid

Selle kindlaksmääramine, kui palju saate edasimüüjate hostimisele kulutada, on tavaliselt kõige keerulisem osa, enamik otsib tõenäoliselt alles nüüd alustades üsna odavat edasimüüjate hostimiskava (ärge kunagi kunagi hankige jagatud hostingu sordi odavat veebisaidi hostimiskava) Klientide majutamiseks peate need hiljem teisaldama, kui saate nagunii korraliku edasimüüja konto – ja ei, te ei leia kindlasti korralikku tasuta veebimajutust kliendi majutamiseks). See sõltub paljudest teguritest, alates alustavate klientide arvust, kuni selleni, kui palju te plaanite maksta / klienti ja kui palju ruumi soovite eraldada / klienti. Kõigepealt peate selle välja töötama! Kasulik on erinevate klientide jaoks erinevate plaanide seadistamine, väikestel on 1 GB ruumi, keskmistel 3 GB ja suurtel klientidel võib-olla isegi 10 GB. Ribalaiuse piirangud on õnneks tavaliselt väiksem küsimus kui ruum, mis viib meid järgmisse punkti.

Ribalaiuse / ruumi piirangud

Kuigi enamik hostiettevõtteid pakub mängimiseks palju ribalaiust, on tavaliselt ruumi, kuhu tasub tähelepanu pöörata, välja arvatud lubatud kontode arv, otsustab see, kui palju kliente saate oma edasimüüja hostimisele panna plaan.

Cpaneli / WHMi hostimine Austraalias

Olen alati kindel, et mu Austraalia edasimüüjate hostidel on WHM. Nagu olete ilmselt teadlik, on Cpanel juhtimispaneelide jaoks üsna tavaline tööstusstandard. WHM (Web Host Manager) on kontohaldussüsteem, mis võimaldab teil luua & hallata oma klientide individuaalseid Cpaneli kontosid. Saate seadistada pakette, seada piiranguid, vaadata kasutusstatistikat, hulgi täiendada / alandada kontosid ja teha palju muud. Veenduge, et kõik, kelle valisite, kasutab WHM-i, see teeb kliendikontode haldamise ülilihtsaks. (Isegi odavatel edasimüüjatega hostimise ettevõtetel peaks WHM olema).

Serveri asukoht

Kui teie kliendid asuvad Austraalias, veenduge, et server oleks tegelikult lähedal, või Austraalias, ärge seda üle mõelge (sama kehtib muidugi ka muude sihtrühmade kohta, me tegime järgmiste riikide jaoks top 3 veebimajutus: Uus-Meremaa, Ühendkuningriik, Kanada, Iirimaa, & Singapur). Kui juhtub, et saate kliendi välismaale, saate võimalike viivituste vähendamiseks kasutada CloudFlare’i.

Uptime

Päris otse, kui nad väidavad, et tööaeg on 99,9%, veenduge, et nad saaksid selle varundada, iga meie top 5 veebimajutaja teeb suurepärast tööd.

Klienditugi

Paratamatult on teil probleeme, nii et teie otsas peab olema korralik tugi! Te ei soovi tõesti kliente oodata vaid seetõttu, et teie valitud edasimüüjal pole ööpäevaringset tuge. Nii et vaadake nende võimalusi ja veenduge, et neil oleks telefonitugi ja otsevestlus & 24/7 tugi. Ilmselgelt, kui lähete kõige odavama edasimüüja hostiettevõtte poole, mille leiate, siis tugiteenused puuduvad.

Kontode arv

Päris oluline punkt, mida meeles pidada, kui palju kliente saate üles seada? Kui numbrid kokku liita, siis kui palju ruumi iga klient saaks? Kas oleks parem, kui edasimüüjaplaan lubaks rohkem kliente, kuna võite vähem ruumi / klienti pakkudes pääseda? Näiteks kui plaan võimaldab 50 GB ruumi ja maksimaalselt 25 kontot, saab iga klient 2 GB. Veendusime, et kõigil meie kolme parima veebimajutajal on kena saldo lubatud ruumi ja kontode arvu vahel.

Muud omadused / tehnilised andmed

Muud punktid, mida tasub vaadata, on RAM (1 GB on üsna hea, vähemalt 500 MB), Disk IO (2 MB / s on hea), serveri kiirus (SSD? LiteSpeed?), CPU (mitu tuuma), igapäevased varukoopiad jne. Samuti on mugav paigaldada WordPress, Joomla jne ühe klõpsuga installiskriptidega, kuid need peaksid olema Cpaneli standardvarustuses. Ja kui teil on palju raha, uurige võimsat VPS-i või veelgi võimsamat spetsiaalset serverit!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map