Kuidas vältida veebimajutusteenuste pakkuja käest lahti saamist

Hostimislahenduse valimine on parimal ajal keeruline ning halvimal juhul segane ja raskendav.


Teenuseid on mitut tüüpi, erinevad hinnaskeemid, palju langetatavaid otsuseid, palju tegureid. Olukorra halvendamiseks on mõned probleemid, millest te võib-olla isegi ei tea!

Selles artiklis proovime tutvustada teile mõnda peenemaid punkte hostinõude valimisel, veendumaks, et teid pole lahti rebitud.

Ükskõik, kas otsite WordPressi ajaveebi või veebisaidi hostit, aitavad need 8 punkti hiljem probleeme vältida.

# 1 Kasutage tuntud ja lugupeetud hoste

Parimad võõrustajad veebisaidil hostingfacts.comParimad võõrustajad veebisaidil hostingfacts.com

See peaks minema enne midagi muud. Austatavatel saitidel on ka lõkse ja isegi kui neil on varrukatest pisut nippe teha, ei ole nende eesmärk tegelikult teid otse lahti rebida. Nad võivad pikendamise lõivude või teenindusstruktuuridega mängida mõnda petmist, kuid päeva lõpuks tahavad nad teile tegelikult head teenust pakkuda.

Tundmatud ettevõtted, eriti kohalikud väikeettevõtted, võivad otsida kiiret müüki ja mängida toredat eelmüüki ning unustada teid, kui neil raha on. See ei ole alati nii, aga see on midagi, mida tuleb teadvustada.

Õnneks oleme kõik uuringud teie heaks teinud. Lihtsalt minge edasi ja vaadake seda veebimajutuste arvustuste lehte. Oleme sorteerinud enamiku hostingu pakkujaid kiiruse, tööaja järgi & Klienditugi.

Pisut keerulisem on välja mõelda, kas kohalik host on teie aega väärt. Proovige leida mõni klient ja küsige, kuidas nad teenuse suhtes tunnevad. Väiksemate klientide leidmine tasub alati ära. Võõrustajad pööravad alati suurt tähelepanu oma suurtele klientidele, nii et nad saavad muidugi head teenindust. Kui kõik muu ebaõnnestub, testige nende teenust kuu aega ja vaadake, mis on teie enda jaoks.

# 2 Pidage silmas hinda ja uuendustasusid

Otsevestluse pikendamise hinnakujundus tõusebÜldised hinnad on tõusnud. Päriselt?

Mõnikord võib hinnakujundus olla pehmelt öeldes intuitiivne. Mõned ettevõtted annavad teile hinnaalanduse, mis näib olevat lõplik hind. Nad hoolitsevad väikese tüübi kasutamise eest, mis näitab, et see hind kehtib ainult kuni teie uuendamiskuupäevani.

Kui maksate ühe kuu eest ettemaksu, saate soodustust ainult ühe kuu eest. Kui maksate 3 aastat, kehtib see 3 aastat. Pärast pikendamiskuupäeva võetakse arve täishinna eest.

# 3 ei ole sellist asja nagu “Piiramatu”

Öeldes, et teil on piiramatut midagi, on see vähemalt vale. Esiteks ei saa teil olla piiramatut ribalaiust ega salvestusruumi, kuna see tähendab, et ettevõte lubab teil – ja suudab – salvestada sada triljonit teraflopi ja edastada selle kogu Marsile. Ja see pole ikka veel piiramatu.

See, mida hostid siinkohal tähendavad, on see, et nad pakuvad teile nii palju ribalaiust ja salvestusruumi, kui teie riistvara on võimeline hakkama saama. Mõiste on mõõtmata, mis tähendab lihtsalt, et nad ei mõõda teie kasutamist ega piira seda kunstlikult.

See ei tähenda, et saaksite kõiki soovitud andmeid Interneti kaudu edastada. Kui teil on spetsiaalne server 10Mbps pordiga, saate edastada 10 megabaidi sekundis. See tundub palju, kuid on siiski piiratud. See tähendab umbes 24 TB kuus. Kui teie ettevõte jagab kvaliteetset 4K videot, võib see otsa saada üsna varsti. Samuti võib tekkida märkimisväärne kitsaskoht, kui liikluse kasv on suurem kui 10 megabaiti sekundis.

See on universaalne tõde, selle ümber ei saa kuidagi käia. Kui teil on spetsiaalne server, peate laienema, mis maksab teile raha. Kui teil on pilveplaan, maksate tõenäoliselt GB või TB, nii et kui olete teha kui teil on teose lõtvuses piiramatu plaan, maksate selle eest korralikult.

# 4 Hoiduge niinimetatud “seadistamise” tasudest

veebimajutaja seadistamistasud15 dollarit seadistuse eest? Mida nad tegelikult üles seavad?

Veelgi olulisem on, hoiduge sobimatutest seadistustasudest. Kui teil on spetsiaalne server, on arusaadav, kas sellega kaasnevad seadistuskulud. Võib-olla on keegi füüsiliselt sisse loginud ja lisanud tellitud riistvarakomponente, kui kasutate hallatud teenust, peab tarkvara seadistama ja mitmesuguseid muid toiminguid tegema..

Kui kasutate mõnda muud tüüpi teenust, pole seadistustasu tegelikult õigustatud, välja arvatud juhul, kui palute ettevõttel teie saiti üle viia.

# 5 Domeeni registreerimine pole teie nimel

Selles on süüdi paljud võõrustajad. Äärmiselt mugav on domeeni nime haarata hostist, kuna kõik on automatiseeritud. Sisestad domeeninime, maksad natuke raha ja buum, sul on domeen.

Domeeninimi kuulub juriidiliselt hostile, mitte teile, vähemalt kõigil juhtudel, mida me oleme näinud. See sobib igasuguste probleemide lahendamiseks. Kujutage ette, et teil on ettevõte, millel on suurepärase e-poe pood hästi, ja te ei oma seda veebisaiti tehniliselt.

Praktikas ei põhjusta see nii palju probleeme, kui arvate. Meile teadaolevalt teevad võõrustajad seda enamasti seetõttu, et mõlemal poolel on lihtsam ja see hõlbustab ka seadusi rikkuvate kontode sulgemist sisu varastamise või ebaseadusliku sisu esitamise kaudu..

Sellegipoolest usume, et kõige turvalisem ja professionaalsem variant on kasutada registripidajat ja registreerida domeen ise, oma nimel. Domeenide hostile osutamine on lihtne, nii et te omate kõike oma ettevõtte ja veebisaidi kohta!

# 6 Veenduge, et saaksite oma raha tagasi (kui vaja)

Raha tagasi 30 päevaMe ei küsi tavaliselt minu raha tagasi, kuid võõrustaja valimine võib olla üsna keeruline ning võimalus aidata mõnda neist paariks päevaks proovida ja siis öelda, et ei tänan, on suureks abiks. Oleme rääkinud hea mainega omaniku omanikuga, kes kinnitas meile, et neil on raha tagasi garantii, kui nad vastavalt oma teenusetingimustele ei.

Me ei kahtle, et neil on head kavatsused ja nad tegutsevad heas usus, kuid tõendite vasturääkivus pole asi, mida meile meeldiks näha, kui räägime 350 dollarist + plaanist.

Mõned võõrustajad võivad teile anda kuu või paar päeva tasuta, kui te kenasti palute, räägite klienditoega, siis saavad nad suunata teid õiges suunas. Kui me oleksime teie, siis valiksime siiski veebi, millel on vähemalt 30-päevane raha tagasi garantii. Siit leiate nimekirja parimatest hostimise pakkujatest, kes pakuvad raha tagasi vähemalt 30 päeva.

# 7 Veenduge, et saate selle, mille eest maksate

See on probleem, mida oleme hallatud WordPressi hostimist otsides näinud. Seda tüüpi hostimine võimaldab tõenäoliselt ainult WordPressi saitide installimist, kuid kogu eeldus on, et kõik riistvarast serveri vahemällu optimeeritakse WordPressiks.

Mõned võõrustajad pakuvad spetsiaalset WordPressi / Joomla hostimist, kuid tegelikult on see lihtsalt nende ühiskasutatavate teenuste ümberpakkimine „veebisaidil”, mis asendatakse vastavalt „WordPressi” või „Joomlaga”..

Surnud kingitused on hind (vältige odavate hostimisteenuste pakkujaid). Odavaim korraldatud WordPressi hostimine algab umbes 28–30 dollarit. Need võivad endiselt olla jagatud keskkonnad, kuid need on häälestatud WP-le.

# 8 Host DDOS-i kaitse pole tõenäoliselt täielik

Mõni host võib kiidelda DDOS-kaitse teatud tasemel. Ehkki see iseenesest võib tõsi olla, ei usu me, et host suudab teid kaitsta, eriti kui teil on 29–300 dollarine taseme konto. DDOS-rünnaku eest kaitsmiseks on ainult üks viis: a tohutu võrku ja me peame silmas tohutut!

Selle äravõtmine võtab märkimisväärselt ressursse ja 29 dollari suuruse saidi kaitsmiseks pole see lihtsalt seda väärt. Kui arvate, et DDOS on teile tõsine oht, peaksite investeerima mõnda Cloudfare’i, millel on suurem võimalus teid kaitsta.

Järeldus

Hosti valimisel tuleb teha kolm asja: pöörduge kindlasti hea mainega, kasutage tervet mõistust ja tehke oma uurimistööd. Esimene aitab stabiilse saidi tagamiseks kaugele jõuda. Terve mõistus on kasulik, kui seista silmitsi selliste tingimustega nagu piiramatud ressursid või mõttetute terminitega, mis lihtsalt varjavad teid võõrustaja valimisel.

Uuringud on kasulikud teie enda vajaduste väljaselgitamiseks ja teenuste osutamiseks. Teadmised on alati teie parim kaitse rebenemise vastu!

Kui vajate täiendavat lugemist, on siin kokku pandud infograafik: kümme asja, mis muudavad veebimajutuse heaks

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map