Krystal ülevaade


Üldine hinnang

Odavaim kava
3,99 kr / kuu

Krystal: Kiire kokkuvõte inimestel, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt – kindlasti soovitame Krystalit! Nad pakuvad väga usaldusväärset hostimist, omavad välkkiiret Ühendkuningriigi andmekeskust, pakuvad palju tasuta funktsioone, näiteks tasuta SSL-sertifikaate (muutke oma sait turvaliseks https-iga), tasuta rändeid, kui tulete teiselt pakkujalt, tasuta varundamisi ja palju muud.

Siin on kiire ülevaade nende parimatest omadustest:

Toetus: Suurbritannias asuv ööpäevaringne tugi teie käeulatuses ja ajal, mil kõik tellivad raha säästmiseks allhankeid, avaldame meile muljet.!

Turvalisus: Tasuta SSL-sertifikaadid, DDOS-kaitse ja tavalised viirused & pahavara skannib, et kõik ülipuhas oleks.

Roheline hostimine: Nende Londoni andmekeskus töötab täielikult taastuva / puhta energiaga!

60-päevane raha tagasi garantii: Päris iseenesest mõistetav, igaks juhuks, kui te pole õnnelik.

Kiirus: SSD-de ja LiteSpeedi vahemälu kombinatsiooni kasutades on nende serverid väga kiired!

Ausalt, meile nad väga meeldivad, nad on meie raamatus mõtlematud. Nende peamised pilve hostimise plaanid algavad vaid 3,99 naela kuus.

Krüstal uurimine

Krystal Review – Suurbritannia veebimajutaja, kes sai sellest õigesti aru.

Simon Blackler asutas Krystali 2002. aastal, kuna ta oli pettunud halbade teenuste ja halbade äritavade pärast. Praegu on nad võõrustanud üle 190 000 veebisaidi ja neil on üle 23 000 kliendi. Praegu on ettevõte Ühendkuningriigi suurim sõltumatu hostimise ettevõte.

Ettevõte pakub mitmesuguseid tooteid ja / või teenuseid, sealhulgas Ühendkuningriigi veebimajutus, edasimüüjate hostimine, Ühendkuningriigi WordPressi hostimine, Cloud VPS ja spetsiaalsed serverid. Neil on üle 15-aastane kogemus ettevõttes ja nad on teeninud endale koha meie populaarseimas veebimajutuste loendis.

Krystal tunneb uhkust keskkonna eest vastutuse eest. Nad kasutavad kõikides asukohtades 100% taastuvenergiat. Nad usuvad, et on oma klientide suhtes aus, vastutustundlik ja usaldusväärne, seades nad kõigest muust, sealhulgas kasumist, kaugemale.

Nad on võõrustanud tasuta heategevusorganisatsioone ja tänaseks on neid toetanud kokku 167. On päevi, mil nad on annetanud isegi iga senti, mille nad on teinud, et toetada selliseid põhjuseid nagu Comic Relief.

Hinnakujundus

Krystal pakub kolme tüüpi pilvemajutusteenuseid. Need pakendid kannavad nime Ametüst, Topaz ja Ruby.

Krystal Hostingi hinnakujundus

Krystali odavaim plaan kannab nime Ametüst ja maksab 3,99 GBP kuus, va. Käibemaks. Kui valisite aastase makseviisi, saate tasuta majutada 2 kuud. Lisaks, kui teie arveldustsükkel on iga 3 aasta tagant, saate tasuta majutada ühe aasta väärtuses teenuseid.

Põhiplaan annab teile kettaruumi kokku 5 GB. See kasutab tahkismäluseadmeid, mis tähendab, et teie veebisait laadib kiiremini kui traditsioonilised draivid.

Amethyst paketiga võib teil 1 hostikontol olla 2 veebisaiti. Teil võib olla ka piiramatu arv alamdomeene. Teile antakse ka piiramatu ribalaius, mis võimaldab teil päevas rahuldada tuhandeid või miljoneid vaatajaid. Teilt ei võeta lisamaksu, kui teie veebisaitidele pääseb korraga liiga palju kasutajaid.

Postkastide arv on samuti piiramatu. Seega võib teil olla mitu e-posti kontot oma veebisaidi mitme inimese või osakonna jaoks. E-posti funktsioonide hulka kuuluvad piiramatu hulga edasisaatjad ja kõikidele e-kirjad. Lisaks on teil SpamExpertsi rämpspostivastane teenus. Toetatud on ka meililistid ja automaatvastajad. Teil on lubatud saata kuni 500 e-kirja tunnis.

Ametüsti plaan on optimeeritud erinevate veebirakenduste jaoks. Nende hulka kuuluvad WordPress, Joomla! Drupal, OpenCart, PrestaShop, Concrete5 ja phpBB. Turvameetmeid võetakse ka teie veebisaidi kaitsmiseks küberkuritegude eest. Need meetmed hõlmavad iganädalasi turbekontrolle, kahefaktorilist autentimist ja ulatuslikku tulemüüri. IP-aadresside blokeerimine võimaldab teil takistada teatud IP-aadressidel teie sisule juurdepääsu.

Arengu toetamisel toetatakse PHP, Perli ja Pythoni. Varundamisi tehakse kord nädalas ja kuus ning neid hoitakse serveriväliselt. Lisaks antakse teile tasuta piiramatu SSL-sertifikaadid. See tähendab, et saate oma veebisaidi ja selles sisalduva ja / või hallatava tundliku teabe kaitsta.

Samuti saate luua kohandatud tõrkelehti 404 ja 500. See võib olla kasulik SEO ja konversioonide jaoks, kuna saate luua kohandatud lehe, mis suunab vaatajad teie saidi asjakohasele lehele. Tagasi nupule vajutamise ja teie saidi täieliku lahkumise asemel on vaatajad sunnitud rohkem külastama teie saidi teisi lehti ja viibima kauem.

Uptime garantii on 99,99%. See tähendab, et enamikul juhtudel ei esine teie veebisaidil seisakuid. Seadistamistasu pole ja teil on 60-päevane raha tagasi garantii.

Tugivõimalused

Ettevõte pakub teile klienditoeks palju võimalusi. Nende hulka kuulub järgmine:

  • Teenuse oleku leht,
  • Eneseabijuhendid,
  • Online reaalajas vestlus,
  • Piletite esitamine ja
  • Telefonitugi

Nende teenuse oleku leht pakub teile üksikasju praeguse võrgu oleku kohta. Kaasatud on ka põhiteenuste, pilvemajutuse, ärimajutuse ja edasimüüjate hostimise serveri olek. Selle lehe külastamiseks peate teadma, kas süsteemid töötavad või mitte.

Eneseabijuhendid sarnanevad teadmistebaasiga, kust saate õpetusi, mis aitavad teil tooteid ja teenuseid hallata. Online-vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt, telefonitugi on aga saadaval esmaspäevast reedeni kella 9–20.

Krystalsi klienditoesüsteemi ülevaated on hämmastavalt positiivsed. Enamik inimesi ütleb, et nad lähevad oma klientide abistamise kohustusest kaugemale. Nad on väga tõhusad, kui on vaja pakkuda oma klientide vajadusi. Teenindust peetakse püsivalt kiireks ja kasulikuks.

Krystal on uhke, et on iseseisev ettevõte, mis erineb teistest tuntud nimede hostimise pakkujatest. See täidab oma lubadust pakkuda 100% kiiret ja tõhusat klienditoe teenust.

Plussid

Krystal’i teenuste valimisel on mitmeid eeliseid. Allpool on mõned neist:

Tasuta veebisaitide koostaja

Kui teil pole programmeerimisoskust, saate selle tasuta veebisaidi koostajaga mõne aja jooksul siiski professionaalse veebisaidi luua. Need pakuvad täielikult reageerivaid malle, mis tähendab, et teie veebisait kohaneb nii laua- kui ka mobiilseadmetega. Mobiilisõbraliku veebisaidi omamine aitab teil paremusjärjestust moodustada, kuna sellised otsingumootorid nagu Google kolisid mobiili-esimesse registrisse, eelistades mobiilselt reageerivaid saite mittereageerivatele..

Solid State Drives (SSD)

Nad kasutavad kettaruumi jaoks tahkis-draive. See tähendab, et saate andmeid tavapäraste draividega võrreldes kiiremini üle kanda. Kui teie veebisait on kiirem, täiustatakse kasutajakogemust ja see suurendab ostude arvu. See võib mõjutada ka teie SEO-d. Kiiremaid veebisaite eelistavad sellised otsingumootorid nagu Google, Yahoo! Ja Bing.

Tasuta varukoopiad

Ametüsti hostimispaketiga antakse teile tasuta iganädalasi ja igakuiseid varukoopiaid. See on kasulik, kui teie sait rikub äkki. Saate probleemi lahendada, taastades oma saidi varukoopia abil.

60-päevane raha tagasi garantii

Neil on väga helde 60-päevane raha tagasi garantii. Neil on kindlasti parem pakkumine võrreldes teiste hostingu pakkujatega, kes annavad ainult 30-päevase garantii. Kui te pole nende toodete ja / või teenustega rahul, saate oma raha tagasi.

Stellar klienditeenindus

Piiramatu postkastide arv

Amethyst paketiga on kaasas piiramatu arv postkaste. See tähendab, et saate oma veebisaidi eri osakondadele anda oma e-posti kontodega. Te ei pea maksma lisatasu ainult selleks, et anda kõigile oma veebisaidi järgi oma meilikontod.

Toetab mitut rakendust

Krystal’i hostimistooted ja -teenused on täielikult optimeeritud selliste veebirakenduste jaoks nagu WordPress, OpenCart, Joomla !, PrestaShop, Drupal, Concrete5 ja phpBB. Lisaks toetavad nad PHP, Perli, Pythoni ja Ruby on Rails’i.

Turvaelemendid

Teile pakutakse iganädalasi turbekontrolle, et olla kindel küberkuritegude eest kaitsmises. Saadaval on ka pahatahtlik skaneerimine reaalajas. Põhjalik tulemüür kaitseb ka teie saiti häkkerite eest. Kahefaktoriline autentimine tagab ka selle, et saidile ja selle andmetele pääsevad juurde vaid volitatud kasutajad.

Piiramatu ribalaius

Kui teil on päevas miljoneid vaatajaid, ei pea te maksma liiga palju makse. Piiramatu ribalaiusega on võimalus rahuldada sekundi jagu mitu vaatajat.

Miinused

Kui peame leidma negatiivse punkti, on see võib-olla kettaruum.

5 GB kettaruumi

Paljud veebimajutajad annavad teile tänapäeval piiramatu kettaruumi … kuigi need ettevõtted teavad piisavalt hästi, et enamus saite ei ületa kunagi 1 GB-ni … nii et ma arvan, et see sõltub sellest, kas plaanite rajada mitme tuhande toote kauplust või lihtsalt ajaveeb / ettevõtte sait / jne.

Järeldus

ARMASTAME Krystalit tõsiselt ja soovime, et prooviksite neid. Nende plaanid on täis funktsioone, mida peate kindlasti oma veebisaidi loomisel ja haldamisel. Lisaks on neil suurepärane klienditoesüsteem, millel on alati abi, kui vajate abi.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-07-26Vaatatud üksus KrystalAuthor Rating 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnTootenimi KrystalPrice
3,99 GBP

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector