Kinsta WordPressi hostingu ülevaade

kinsta logo


Üldine hinnang

Odavaim kava
30 dollarit kuus

Kinsta: kiire kokkuvõte inimestele, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt, ARMASTAME Kinstat. Meil on Kinsta peal mitu projekti ja meil pole harva probleeme. Tugi on ülikiire ja nende serveri seadistamine on välkkiire! Lisage sellele veel nende globaalne CDN, tasuta SSL-sertifikaadid, tasuta saitide migratsioon ja nende kuulikindlus – ausalt öeldes, see pole mõistusevastane.

Siin on kiire ülevaade nende parimatest omadustest:

 • Suur tugi: Nad on siin teie jaoks 24/7/365, ekspertide WordPressi tugi!
 • Google Cloud: Nende infrastruktuur töötab Google Cloudis, millel on 20 asukohta kogu maailmas, ja see on meeletult kiire.
 • Turvalisus: Pidev tööaja jälgimine, DDoS-i rünnakute tuvastamine, tarkvarapõhised piirangud, SSL-tugi ja riistvaralised tulemüürid … kuulikindel.
 • 30-päevane raha tagasi garantii: Kunagi ei või teada, aga sul pole seda vaja!

Ausalt öeldes ei saa siin valesti minna. Nende plaanid on USD 30 dollarit kuus ja on muidugi hõlpsasti mastaapsed, kui vajate rohkem ressursse.

Kinsta uurimine

Ülevaade

Ikka ja jälle tuleb kaasa tehnoloogiaettevõte, mis saab selle lihtsalt korda. Kinsta on üks neist ettevõtetest.

Kinsta on veebimajutusteenuseid pakkuv ettevõte, mis alustas tegevust 2013. aastal. Praegu on Google Cloud’i infrastruktuuri kasutades 20 serveripunkti kogu maailmas, andmekeskustega Põhja-Ameerikas, Lõuna-Ameerikas, Austraalias, Euroopas ja Aasias..

Alates selle loomisest, Kinsta on teinud tohutuid jõupingutusi, et eristada ennast kulutõhusa, turvalise, usaldusväärse ja hõlpsasti kasutatava veebimajutusplatvormina. Selles ülevaates näete, et Kinsta on sellest palju ja palju muudki saavutanud.

Kinsta eriala on WordPress-saitide hostimine ja ettevõte pakub oma teenuseid kõige konkurentsivõimelisema hinnaga tööstuses. Isegi oma ahvatlevate hindadega ei lähe Kinsta paljude teiste konkurentsivõimelise hinnaga hostimisteenuste pakkujate teed, kompromiteerides selliseid funktsioone nagu kiirus ja turvalisus.

Näiteks vaadake mõnda värskendust, mille nad 2019. aastal tõukasid:

 • Kõigile plaanidele on lisatud rohkem SSD salvestusruumi.
 • Käivitatud andmebaasi automaatne optimeerimine ja isetervendavad PHP funktsioonid.
 • Käivitatud kettaruumi lisand neile, kes vajavad veelgi rohkem ruumi.
 • Kuulutati välja aasta suurim funktsiooniuuendus, mis toob Google’i pilve uued arvutisse optimeeritud (C2) masinad kõigile tasuta kasutusele. See annab jõudlusele tohutu tõuke!
 • PHP 7,4, jaa!

Kinsta funktsioonid

Selle asemel, et jätta teid minimaalse toega rippuma, pakub Kinsta hallatavat WordPressi hostimist, mis optimeerib ja tagab teie nimel teie WordPressi veebisaidi toimivuse.

Teie nimel haldab Kinsta teie WordPressi saidi paljusid tehnilisi aspekte, sealhulgas turvavärskendusi ja varukoopiaid. Ja koos professionaalidega, kes hoolitsevad oluliste tehniliste funktsioonide eest, mis teie saiti töötavad, saate keskenduda oma WordPressi saidi nautimisele ja eesmärkide saavutamisele.

Kinsta on eriti mugav ja abivalmis isikutele või ettevõtetele, kellele on uus WordPress-saidi omamise ja haldamise maailm.

Kinsta ülevaate osana uurisime ka Kinsta WordPress-hostimist kasutavate veebisaitide laadimiskiirusi. Tundus, et muljetavaldav on näha, et Kinstat majutamiseks kasutataval keskmisel veebisaidil on kiirem laadimiskiirus ja rohkem tööaega kui võrreldavatel saitidel, mis asuvad pricieri hostimisplaanides.

Lisaks kiiretele laadimiskiirustele on Kinsta võõrustatavatel saitidel keskmiselt ka vähem jõudlusprobleeme.

Vaatleme veidi sügavamalt seda, kuidas Kinsta pakub kvaliteetset, hallatud WordPressi hostimist ja tuge.

Funktsioonid

Kui teil on WordPressi veebisait, on WordPressi hosti rentimisest teile kindlasti kasu. Ja kuigi Kinsta pole seal ainus hallatav WordPressi hostimise ettevõte, on see oma kasulike omaduste ja kasutajasõbralikkuse tõttu üks parimatest.

Krista saab hostida ühte või mitut teie WordPressi saiti ja saate luua uusi, logides sisse kohandatud Kinsta juhtpaneelile. Suurepärane on see, et saate kõiki oma Kinsta hostitud WordPress-saite hallata ühest andmekeskusest / armatuurlaualt – see on haruldane, kuid mugav funktsioon.

Muud standardfunktsioonid, mida Kinsta pakub, et eristada seda tüüpilistest WordPressi hostimisteenustest, hõlmavad järgmist:

Professionaalne tugi

Kinsta-l on spetsiaalne klienditeeninduse meeskond, mis koosneb WordPressi gurudest. See on saadaval ööpäevaringselt veebivestluse kaudu, et aidata kõigi WordPressiga seotud probleemidega, mis võivad ilmneda.

Kinsta tugi

Veebisaitide vahemälu

Sõltumata valitud hostipaketist saate serveritasemel vahemällu salvestamise ja ettevõttesisese WordPressi vahemälupistikprogrammi, et parandada oma kasutajate kogemusi teie veebisaidil.

Sisu edastamise võrk (CDN)

Madalaima hinnaga Kinsta hostimisplaaniga saate kuus kasutada 50 GB KeyCDN-i. Iga kõrgema taseme kavaga saate juurdepääsu KeyCDNi suuremale kasutamisele.

HTTP / 2.0

HTTP / 2.0 on saadaval kõigile Kinsta hostitud veebisaitidele, tagades veebisaidi kiire laadimiskiiruse ja palju muud.

SSL

Saate tasuta turvalise pistikupesa kihi (SSL) sertifikaadi, sõltumata Kinstaga valitud hostimiskavast. Selle turvatehnoloogia tugi on samuti saadaval.

Turvameetmed

Kinsta kaitseb oma hostitud veebisaite hajutatud teenuse keelamise (DDoS) skaneerimise, GeoIP blokeerimisega (arvuti geograafilise asukoha tuvastamine selle Interneti-protokolli või IP-aadressi alusel), Google’i pilvplatvormi (GCP) tulemüür, iseparanev PHP, ja veel. Ja kui teie Kinsta hallatud veebisaiti häkkitakse, aitab ettevõte teil selle ilma lisatasuta taastada.

Automaatsed veebisaidi varukoopiad

Kõik kasutajad saavad iga päev automaatseid veebisaidi varukoopiaid. See süsteem tagab, et kui midagi läheb valesti, saate oma veebisaidi kiireimast varukoopiast kiiresti taastada.

Uptime kontrollid

Kinsta armatuurlaua kaudu saate mugavalt oma veebisaidi töö- ja seisakuid jälgida.

Nagu näete, on Kinsta suhtes palju armastatud. Kuid ettevõtte tooted ja teenused ei tähenda midagi, kui te ei saa neid endale lubada, vaatame siis Kinsta hinnakujundust.

Hinnakujundus

Kinsta pakub 11 hallatud WordPressi hostimiskava. Pakutavate laias valikus on teil lihtsam aega valida see, mis sobib kõige paremini teie eelarve ja eesmärkidega. Kõik plaanid sisaldavad tasuta SSL-sertifikaate ja CDN-i, aga ka tasuta migratsiooni, häkkiparanduse garantiid ja 30-päevast raha tagasi garantii.

Kinsta hinnakujundus

Stardikava

Stardikava on kõige odavam ja kõige põhilisem plaan, 30 dollarit kuus või 300 dollarit aastas. See sisaldab:

 • Üks WordPressi install
 • 10 GB kettaruumi
 • 20 000 külastust

Pro plaan

Maksab 60 dollarit kuus või 600 dollarit aastas ja sellega kaasneb:

 • Kaks WordPressi installimist
 • 20 GB ruumi
 • 40K külastust

Äri 1

Maksab 100 dollarit kuus või 1000 dollarit aastas. Kaasas:

 • Viis WordPressi installimist
 • 30 GB ruumi
 • 100 000 külastust

Äri 2

Maksab 200 dollarit kuus või 2000 dollarit aastas ja pakub:

 • 10 WordPressi installib
 • 40 GB ruumi
 • 250 000 külastust

Äri 3

Maksab 300 dollarit kuus või 3000 dollarit aastas ja sisaldab:

 • 20 WordPressi installimist
 • 50 GB ruumi
 • 400K külastust

Äri 4

Maksab 400 dollarit kuus või 4000 dollarit aastas ja sisaldab:

 • 40 WordPressi installib
 • 60 GB ruumi
 • 600 000 külastust

Saadaval on ka kõrgema taseme ettevõtlusplaanid ja spetsiaalsed virtuaalmasinad (VM).

Kui olete uustulnuk või kasutate oma blogimiseks BlogPressi saiti ja te ei oota palju külastajaid, piisab stardiplaanist. Kuid kui teil on äriline WordPressi sait, mis tõmbab külastajaid tohutult juurde, peate võib-olla vaja ühte ettevõtte või ettevõtte plaani.

Sõltumata sellest, millist plaani valite, näete, et aastaplaanid pakuvad paremat pakkumist kui igakuised, tasaarvestades teile tegelikult kaks kuud tasuta hostimist.

Toetus

Erinevalt teistest veebihostidest ei paku Kinsta telefoni teel tuge. Kuid see pakub reaalajas vestluse sõnumsidesüsteemi kaudu ööpäevaringset on-line tuge. Sellele sõnumsidesüsteemile pääsete juurde oma Kinsta armatuurlaua kaudu. Tugimeeskonna iga liige on WordPressi ekspert, nii et saate oma probleemide lahendamiseks kiiresti reageerida.

Klienditeenindajate meeskond kasutab teie suhtluse jälgimiseks piletimüügisüsteemi. See süsteem tagab, et iga kliendi esindaja pääseb juurde teie klienditeabele, seega peate oma olukorda selgitama ainult üks kord.

Plussid

Meie Kinsta ülevaate põhjal on siin Kinsta hostimiskava valimise kõige märkimisväärsemad eelised:

 • Teile meeldivad kõik eelised, kui teie veebisait on Google’i pilveplatvormil, kuid Kinsta tegeleb kõigi tehniliste aspektidega.
 • Hosting on kiiresti ja automaatselt skaleeritav, tagades, et teie veebisaidi toimivust ei mõjutaks liikluse tõus.
 • Ulatuslikud aktiivsed ja passiivsed turvameetmed kaitsevad teie saiti, sealhulgas igapäevased automaatsed varukoopiad hõlpsaks taastamiseks.
 • Kui peate oma saidi varukoopiast taastama, saate enne selle reaalajas kasutuselevõttu selle kõigepealt testkeskkonnas käivitada.
 • Sõbralike WordPressi ekspertide ööpäevaringne veebipõhine tugi.
 • WordPressi veebisaidi migratsioon on kõigis hostimiskavades tasuta.
 • Armatuurlaual on saadaval hõlpsasti vaadatav ja arusaadav liikluse statistika.
 • Kergesti mõistetav ja kasutatav armatuurlaud, isegi kui olete WordPressi algaja.
 • Infrastruktuur veebisaidi optimaalseks laadimiskiiruseks, sealhulgas PHP 7.3 ja MariaDB (andmebaasihaldussüsteem).
 • Regulaarsed ja täpsed töö- ja seisakuid puudutavad kontrollid ja aruanded.
 • Häkkparandus ja 30-päevane raha tagasi garantii kõigile plaanidele.
 • Arendajasõbralik WordPressi hostimine, mis kiirendab ja automatiseerib teie töövoogu.

Miinused

 • Telefonitugi puudub, kuid tegelikult pole see probleem, kuna Kinsta veebitoed on saadaval ööpäevaringselt, kiirelt ja tasuta.

Järeldus

Kui aus olla, siis kas teil on WordPressi hostimisega kogemusi või mitte, võite oma veebisaidi jõustamiseks ja eesmärkide saavutamiseks kindlalt kasutada Kinsta hallatavat WordPressi hostimist.

Ja kui te pole kindel, kas Kinsta on teie jaoks sobiv platvorm, siis kasutage selle 30-päevast raha tagasi garantii Kinsta hostimisplaani riskivaba prooviperioodi jaoks. Kui teile see teenus ei meeldi, saate muretult raha tagasi saada.

Meie kogemuste ja tüüpiliste kasutajate arvustuste põhjal on tõenäoline, et naudite Kinstat sama palju kui meie. Äärmiselt soovitatav WordPressi host!

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-12-12Vaatatud üksus KinstaAutoride hinnang 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnTootenimi KinstaPrice
30 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map