IONOSe hosting ülevaade – hea, kuid mitte kõigile …

Ionos ülevaadeIONOS veebimajutuse koduleht


IONOS (varem tuntud kui 1&1) on veebimajutusteenus, mis sisaldab mitmeid veebisaidi tööriistu.

Need hõlmavad enamikku saadaolevatest hostimisvõimalustest, nagu jagatud hostimine, VPS-i hostimine, WordPressi hostimine, pilvemajutus ja palju muud.

See koos suurepäraste klienditoe võimaluste ja korraliku hinnakujundusega on teinud IONOSest hostiteenuste maailmas lemmiku.

Kui hea on IONOS hosting? Selle ülevaate jaoks käsitleme enamasti IONOSe jagatud hostimisteenuseid.

Testisime mitmeid tegureid, sealhulgas klienditeenindus, üldine kasutatavus, teenuse tööaeg ja muu, et pakkuda teile võimalikult täielikku ülevaadet.

Üldine teave & Ülevaade hostimisest

MEIE VERDIKT:Soovitatav
KIIRUS:649 ms (Märts 2020 – aprill 2020)
UPTIME:100% (Märts 2020 – aprill 2020)
TOETUS:24/7 reaalajas vestlus, teadmistebaas
APPS:WordPress, Duda, Drupal, phpBB, Joomla
FUNKTSIOONID:Spetsiaalne SSL-sertifikaat, armatuurlaud, veebisaitide koostaja
HOSTINGAKAVAD:Jagatud, VPS, WordPress, Cloud, spetsiaalne server
Saidi ülekandmine:Mitte vaba
HINNAD:Alates 1,00 dollarist kuus (uueneb hinnaga 8,00 USD kuus)

IONOS-i hostimise kasutamise plussid

1. Vastuvõtlik klienditugi

Esimene asi, mida IONOSe juures märkasime, oli selle klienditoe võimalused.

Klienditugi on tohutu ettevõtmine peaaegu igas valdkonnas.

Kui teenite elatise täielikult oma veebisaidilt (mis on nii paljude tänapäevaste ettevõtjate puhul), peate uskuma, et teie sait on alati töövalmis. Kuid kui probleem ilmneb, peate ka usaldama, et teie probleemi lahendamiseks saab viivitamatult ühendust teie hostimisega tegeleva ettevõttega.

IONOS pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust ja veebipõhist abikeskust, kus on rikkalikult artikleid kõigi nende põhiteenuste kohta.

Oma otsevestluse abil paluvad nad teil enne ühenduse loomist oma küsimus välja tuua. Siis olete kohe agendiga seotud.

Vähem kui minutiga oli meil vestlus Jean F-ga.

Ionos reaalajas vestluse tugi

Jean vastused olid kiired ja täielikud. Kunagi ei tundunud, et oleksime suhelnud kellegagi, kes ei räägi soravalt inglise keelt ega mingit automatiseeritud robotit. See oli reaalajas reageeriv inimene.

Kokkuvõttes oli teeninduse tase fantastiline. Kui me peaksime valima, võiksime öelda, et tema vastused oleksid võinud olla südamlikumad, kuid üldiselt jäime suhtlusega väga rahule..

2. Tugev tööaeg – 100%

Üks olulisemaid mõõdikuid, mida me hostiteenuse pakkujate puhul mõõdame, on tööaeg.

Maksate selle eest, et teie veebisait oleks veebis. Kui tööaega napib ja teie sait väheneb rutiinselt, siis on teie hostimisteenus teid kõige kriitilisemas piirkonnas ebaõnnestunud..

IONOS väidab, et tööaeg on 99,9%. Nende klienditeeninduse andmetel on ainus põhjus, miks nad 100% -list kasutust ei väida, see, et nad ei suuda loodusõnnetuste eest aru anda.

Ionos tööaja ja kiiruse statistikaIONOS keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

Ja nii kaugel andmetest, milleni oleme neid kogunud uptime on olnud täiuslik 100%. Pidage meeles, et see on ainult kahe kuu andmed, nii et me ei saa veel järeldusi teha, kuid algus on olnud paljulubav. Ajakohastame nende statistikat pidevalt.

3. Hea lehe laadimiskiirus

Aeglane sait ei ole lihtsalt tüütu: kui lehe laadimiseks kulub üle 5 sekundi, otsib üle 25% teie potentsiaalsetest külastajatest mujalt

Miks nii?

Saidi toimivus on suur asi, kui Google teie saiti uurib. Teie kõigi oluline SEO skoor, mis määrab teie paigutuse maailma populaarseimasse otsingumootorisse, sõltub sellest suuresti.

Saidi kiirus on suuruselt neljas SEO järjestamise tegur, taga on ainult saidi turvalisus, roomatavus ja mobiilisõbralikkus.

Nii et aeglane sait on Google’ile ja veebisaidi külastajatele kohene väljund.

Me elame vahetu suhtluse ja vahetu teabe ajastul. Kui olete mahajäänud, on tõenäoline, et kasutaja võib leida mõne muu sarnase teabega saidi, mis hoolib rohkem nende kogemusest.

Kui teie lehe kiirus väheneb, tõuseb põrkeprotsent kiiresti.

Lehe laadimise põrkeaste

Sellepärast on tore näha, et IONOS annab keskmise lehe laadimiskiiruse keskmiseks kiiruseks 649 ms (0,65 sek). Praegu on veel vara mingeid järeldusi või kindlaid väiteid teha, kuid see on hea algus. Uuendame seda ülevaadet, kuna kogume rohkem andmeid.

Ionos täpsustas tööaega ja kiirustIONOSe keskmine kiirus märts 2020 – aprill 2020 | Vaadake statistikat

4. Tasuta SSL-turvalisus

Turvalisus on hostimisteenuse teine ​​oluline aspekt. Õnneks on see piirkond, kus IONOS on silma paistnud.

Teenus kasutab GeoTrusti spetsiaalset SSL-sertifikaati ja metamärgi SSL-sertifikaati. See krüpteerib teie veebisaidi täpsema turvalisuse tagamiseks, mis peaks aitama teil veebis äri ajades kergendust tunda..

HTTPS-i veebisaidi saamiseks on vaja SSL-sertifikaati. Kui teie URL algab HTTP-ga, tähistab Google teie saiti tegelikult turvamata. Lisaks kaitsevad SSL-sertifikaadid andmeid, mida kasutajate ja saidi vahel vahetatakse. See aitab teie klientidel teid rohkem usaldada, mis on igasuguste ärisuhete alustala

GeoTrusti pühendatud SSL-sertifikaat sisalduvad serveri, arendaja jagatud hostingu ja arendaja e-poe paketiga. Metamärgi SSL-sertifikaat on kõigi Linuxi ja Windowsi jagatud hostimiskavadega standardne.

5. Mõne paketiga tasuta domeen ja e-post

Lisad on alati toredad. Armastame, et kui teie mõne tasulise valiku tellite, võtavad hostipaketid tasuta sisse mõned boonusfunktsioonid.

IONOS pakub tegelikult kahte kõige tavalisemat tasuta funktsiooni, domeeni registreerimist ja e-posti aadresse.

Domeeninimi on Essential, Business ja Expert virtuaalserveripakettide abil ühe aasta jooksul tasuta.

Kui tegemist on kaubamärgiga e-posti kontoga (see on veel üks vajadus, kui soovite, et inimesed, kellega teete äri, võtavad teid tõsiselt), on nii Linuxi kui ka Windowsi paketid varustatud kõigi e-posti kontodega. Windowsi tellijad saavad vastu võtta 25 kuni 500 e-posti kontot, Linuxi kliendid aga 10 kuni 100 kontot. Kõik sõltub teie valitud paketist.

6. Täiustatud kasutajaliides

IONOS ei kasuta klassikalist cPanelit, selle asemel on nad välja töötanud oma kohandatud taustaprogrammi. Neile, kes on cPaneliga harjunud, võib see alguses segadusse minna ja võtab pisut aega, kuid üldiselt on seda üsna lihtne kasutada.

Iono kasutajaliides

Armatuurlaual saate hallata domeene, SSL-sertifikaate, e-posti aadresse, kontrollida oma saidi statistikat ja nii edasi.

IONOS on lisanud ka täiustatud otsinguriba, kust leiate seadeid ja saate toodete vahel kiiremini vahetada.

Teised kasutajad on IONOS-i liidese suhtes tundnud palju segaseid tundeid, eriti kui see pole cPaneliga võrreldes väga intuitiivne. Kuid tundub, et IONOS on teinud jõupingutusi armatuurlaua kasutatavuse parandamiseks ja muutnud selle kasutamise loogilisemaks.

IONOS-i hostimise kasutamise miinused

1. Konto registreerimine on võimalik ainult piiratud koguses riikides

Üks asi, mida te võib-olla isegi IONOSe puhul ei märka, on see, et saate oma konto nendes riikides registreerida vaid piiratud arvul riikides. Enamik riike on esindatud, kuid näiteks kui asute Hiinas ja soovite registreeruda IONOS-iga, pole see võimalik, kuna seda pole nende nimekirjas.

Sama kehtib enamiku Euroopa riikide kohta. Ehkki IONOS asutati Saksamaal ja selle peakorter asub endiselt seal, on loendis esindatud ainult mõned Euroopa riigid.

Mõned näited, kus te ei saa IONOS-iga registreeruda:

 • Hiina
 • Iraan
 • Egiptus
 • Maroko
 • Myanmar
 • Euroopa (Poola, Rumeenia, Holland, Portugal, Rootsi, Soome, Belgia, Tšehhi jne)

Nii et teil on parem kontrollida enne registreerumist, kui saate isegi oma riigis registreerimist jätkata.

2. Tasuta veebisaidi ülekandmine puudub

Kui siirdate oma saidi uuele veebimajutajale, on suurepärane võimalus poti maiustamiseks pakkuda tasuta ülekandmist.

See võimaldab uuel kliendil protsessi osa stressist ja rahalisest koormusest maha võtta.

IONOS seda ei paku.

Veendusime, et võtsite otseülekande kaudu ühendust nende klienditeenindusega. Klienditoe Jean’i sõnul ei paku nad tasuta ülekandeid ning ta ei osanud hinnakujunduse kohta küsida kindlat vastust.

Jean väidab, et ülekandeprotsessi tuleb klientidele individuaalselt tsiteerida, kuna selle eest võetakse tunnitasu.

IONOS-i maksumus, kavad ja makseviisid

IONOS-il on kahte erinevat tüüpi jagatud hostimisteenuseid, millest igaühel on kolm veebimajutuse paketti.

Esiteks pakuvad nad Linuxi hostimist – mida ametlikul veebisaidil nimetatakse lihtsalt veebimajutamiseks.

Samuti pakuvad nad Windowsi hostimist. Ilmselt toimuvad need jagatud hostimise erinevad variatsioonid erinevates opsüsteemides.

Mõlemal on hea hind, kuid Windowsi valikuga saate palju rohkem funktsioone. Igal brauseril on kolm erinevat taset, mille vahel valida.

Alustame Linuxist:

 • Linuxi hädavajalik plaan on riskideta kuude pakett. Maksab 4 dollarit kuus. See tase töötab kõige paremini ühe veebisaidi jaoks ja pakub 10 GB salvestusruumi. Igaüks, kes selle astme ostab, saab ühe aasta jooksul ka 10 e-posti kontot ja tasuta domeeni. Selle toimivustase võimaldab teie veebisaidil külastada kuni 50 külastajat minutis.
 • Äritasand algab esimesel kuul 1 dollarilt ja tõuseb siis kuni 8 dollarini kuus ilma kohustusteta. Selle astme kasutajatel võib olla piiramatu hulga veebisaite, millel on piiramatu salvestusruum. Samuti saavad nad ühe aasta jooksul kuni 50 e-posti kontot ja tasuta domeeni. Selle taseme saidid on optimeeritud kuni 200 külastajale minutis.
 • Eksperttasand maksab 14 dollarit kuus ja selle saab igal ajal tühistada. See hõlmab ka piiramatut arvu veebisaite, salvestusruumi ja andmebaase, millel on tasuta üheaastane domeen ja kuni 100 e-posti kontot. Eksperdikava saidid on optimeeritud kuni 500 külastajale minutis. Samuti on lisatud SiteScan’i pahavarakaitse ja sisu edastamise võrk.

Ionos jagas linuxi hostingu hindasid

Asjade Windowsi poolel on teil mitmeid suuremaid plaane, mis hõlmavad kohustuste perioodi.

 • Äriplaan töötab ühe veebisaidi või projekti jaoks. See on 1 dollar kuus 12 kuu jooksul ja siis uuendatakse 8 dollariga kuus. Saate 100 GB salvestusruumi, 25 e-posti kontot ja tasuta domeeni.
 • Pro plaan on ka kuue kuu hind 1 dollar kuus ja siis uueneb 10 dollarit kuus. See on hea või kuni viis veebisaiti ja sellel on 250 GB salvestusruumi. Tellijad saavad 100 e-posti kontot ja tasuta domeeni.
 • Eksperdi plaan on kolmest Windowsi astmest kõrgeim. Nagu teised, algab see 1 dollarist kuus ja jätkub sellisena kuue kuu jooksul. Pärast seda on see 14 dollarit kuus. IONOS ütleb, et see sobib kõige paremini kuni 50 veebisaidile ja tal on 500 GB salvestusruumi. Selle plaaniga on kaasas tasuta domeen ja 500 e-posti kontot koos sisuedastusvõrguga.

Ionos jagas Windowsi hostinguhindu

IONOS aktsepteerib PayPali ja krediitkaardimakseid.

Kas soovitame IONOS-i??

Jah me teeme.

Nende paindlikud plaanid nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks on taskukohased ja sisaldavad palju kasulikke funktsioone. Välkkiire klienditugi, mida kogesime, oli ka hiiglaslik sulepea.

Kuid on ka varjukülgi, te ei saa enamikus Euroopa riikides nendega registreeruda ja reklaamitud 1,00 dollari kuus uuenev hind tõuseb tunduvalt kõrgemale 8,00 dollarini kuus.

SSL-turvalisus muudab selle väga turvaliseks teenuseks ja meile tõesti meeldis, et see sisaldab tasuta domeeni. Ehkki see ei märgita nii palju võite kui näiteks Bluehost, on see siiski usaldusväärne hostiteenuse pakkuja, kes saab selle töö valmis, otse GoDaddyga.

P.S. Kas olete IONOSi varem kasutanud? Kaaluge palun allpool arvustuse jätmist – hea või halb – pole tegelikult oluline, kui see on meie külastajatele abiks. Tänan toetuse eest.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map