InMotioni hostingu ülevaade

Liikumises on pilveteenuseid pakkuv ettevõte, mis asutas oma tegevuse esmakordselt 2001. aastal ja on alati keskendunud äriklientidele.


Neid eraldab ülejäänud suurematest hostimisettevõtetest asjaolu, et nad ei kuulu Endurance Internationalile. See ärihiiglane on juba paljude suuremate veebimajutusplatvormide, sealhulgas nii Bluehost kui HostGator, omanik.

Miks see on oluline, võiksite küsida?

InMotion Hosting püüab oma brändi luua selle põhjal, et nad on alakoer, kes ei mängi samade reeglite järgi, mida teevad suured kutid. Nad teevad seda üsna hästi ja veebimajutuse maailmas tuntakse neid kui geek-valikut.

Nad pakuvad mitmesuguseid pakette ja plaane, mis sisaldavad erinevaid eeliseid ja funktsioone teie veebisaidi täiustamiseks. Kuid kas InMotion suudab konkureerida tänapäevaste Kanada parimate veebimajutusettevõtetega??

Saame teada.

TLDR;

InMotion on suur ettevõte, mis täidab lubadusi. Kui otsite erakordselt pikka testimisperioodi, siis InMotion on suurepärane valik nende 90-päevane raha tagasi garantii.

Inimesed, kes otsivad tasuta andmete varundamist ja ülekandmist, on leidnud ka hea valiku, kuna nad pakuvad nii suure tööaja kui ka kiire kiirusega.

Üks suuri põhjusi, miks InMotioniga mitte minna, on nende keskmisest kõrgem sissejuhatav hind.

Kõva teadus

Meie pilve hostimise teste saab lihtsustada kaheks peamiseks mõõdikuks: tööaeg ja keskmine laadimisaeg. Parimad ettevõtted on tugevad mõlemas kategoorias, sõltumata sellest, kus te maailmas asute.

InMotioni Uptime’i statistika Kanadas

Kanada lugejate abistamiseks oleme läbi viinud testid kogu riigist. InMotioni kohta kogunesime järgmist:

 • Montrealis

  Uptime – 99,1%
  Tööaeg – 2,312Ms

 • Toronto

  Uptime – 99,0%
  Tööaeg – 2232Ms

 • Vancouver

  Uptime – 98,9%
  Tööaeg – 2485Ms

 • Winnipeg

  Uptime – 98,9%
  Tööaeg – 2,358Ms

Mida tähendab uptime??
 • Uptime – protsent, mis näitab üldist aega, mille jooksul hostingu pakkuja on võrgus ja töötab normaalselt.
 • Montreali 99,1% -line tööaeg – InMotioni teenused polnud Montreali kasutajate jaoks saadaval ainult 0,9% protsenti ajast. Matemaatika võrdub umbes Aasta jooksul 78 tundi seisakuid.
 • Mida see tähendab saadavuse jaoks – murdosa protsendipunkt võib teie veebisaidi saadavust märkimisväärselt muuta

Hea tööaeg – arvestame tööajaga mõõdikud üle 98%, et olla tugevad.

InMotioni laadimisajad Kanadas

Mida tähendab laadimisaeg??
 • Load time – tegelikud kiiruse mõõtmised.
 • Mõõtühik – ülaltoodud aegu mõõdetakse millisekundites ja need hõlmavad pilve veebiserverile esitatud täieliku päringu ja vastuse pikkust.
 • Kuidas seda testitakse – koostatud numbrid on keskmiselt kuude jooksul testitud iPage’i platvormil koos erinevate brauseritega nagu Google Chrome, Mozilla Firefox ja Microsoft Internet Explorer.
 • Muud muutujad – teie veebisaidi lõppkasutajad võivad reageerimise aegades erineda mitmesuguste tegurite tõttu, sealhulgas kohaliku võrgu kiirus, brauseri käitumine ja serveri liiklus..
 • Head laadimisajad – laadimisajad, mida keskmiselt 2000 millisekundi või väiksema kiirusega loetakse suure jõudlusega.

laadimisaja olulisus

Aeglasema reageerimise ajaga hostiteenuse pakkujaid on riskantne kasutada, kuna teie lugejad ja kliendid võivad viivitustega pahane olla ja valida, kas sirvida selle asemel teisi saite. Kui uurida sügavamalt, näete, et hostingu pakkujad on kogu kaardil.

InMotioni laadimisaja testitulemused olid keskmisel tasemel ja nende tööaja skoorid on keskmisest kõrgemad. Nii et küsimus muutub, on nende hinnad ja omadused piisavalt head, et muuta need hostimise jaoks huvitavaks valikuks?

InMotioni hinnakujundus

Nagu ülalt näete, pakub InMotion ülimalt head jõudlust, kui tegemist on tööaja mõõdikute ja lehe keskmise laadimisajaga. Seda öeldes on ettevõttel ka a maine olla üks kallimaid pakkujaid turul.

Siit saate vaadata, kuidas InMotion oma pakette ja plaane tutvustab:

Jagatud ärimajutus tasuta SSD-dega InMotion Hosting

InMotion jagab nende teenused kolmeks selgeks kategooriaks. Esimene neist on käivitusplaan, mis on mõeldud uute veebisaitide kujundajatele ja lihtsatele ajaveebidele. Suusatamise ülevaatamise saidi või hokivõitluse ülevaatamise saidi jaoks – see oleks enam kui piisav – kuna see sisaldab tasuta domeeninime ja piiramatut ribalaiust.

InMotioni keskmise plaani nimi on Power ja see on nende kõige populaarsem valik väikeettevõtetele, kes soovivad veebiandmeid uuele platvormile üle viia. See võimaldab majutada kuut eraldi veebisaiti ja toimivust, mis on väidetavalt kaks korda suurem kui käivitusplaan.

Lõpuks on InMotionil tipptasemel võimalus nimega Pro-kava, mille vastu oleks huvitatud ainult suur, küps ettevõte. See sisaldab piiramatuid veebisaidi majutajaid, topelt jõudlust versus energiaplaani ja spetsiaalset tehnilise toe paketti.

InMotioni pikaajaline hinnakujundus on suhteliselt võrreldav kõigi teiste täna saadaval olevate populaarsete hostimisplatvormidega. Kicker on see, et nende sissejuhatav hind on suhteliselt nõrk.

Paljude populaarsemate hostimisplatvormide jaoks võite alustamiseks haarata kolmeaastase tellimuse 2–4 dollarit kuus. See on ilmselgelt hiiglaslik lisaväärtus ja me armastame öelda, et inimesed kasutaksid neid hinnamudeleid ära.

Kui arvestate sissejuhatava hinnakujunduse – InMotion sobib seal praeguste hinnasuundumustega.

Funktsioonid

Esmapilgul võivad InMotioni kolm plaani valikut üsna sarnased välja näha. Kuid üksikasjadesse süvenedes näete, mida neil on pakkuda.

Alustuseks – InMotion pakub käepäraseid funktsioone kõigi nende plaanide jaoks:

 • Tasuta SSD draivid
 • Tasuta domeen
 • 90-päevane garantii
 • Tasuta andmete varundamine
 • Tasuta ühe klõpsuga installija
 • Mitu kodeerimisvalikut
 • Turvaline IMAP-e-post
 • Maksimaalse kiiruse tsoon
 • SSH-juurdepääs
 • Google Appsi integratsioon
 • Piiramatu kettaruum
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • 24/7 klienditugi

Üks aspekt, mis tõesti välja hüppab, on 90-päevane garantii. Enamik hostimisplatvorme pakub ainult 30-päevaseid raha tagasi garantii. Hostimisplatvormi katsetamine ühe kuu asemel kolme kuu jooksul võib teha tohutu vahe.

Plaanide erinevuste osas on mõned aspektid, mis sõltuvalt teie hostimise vajadustest võivad nõela liigutada.

Positiivsed

InMotioni positiivsed küljed on fantastilised ja võiksite arvata, et kavatsete kohe hostimisteenuse kasutajaks registreeruda. Andmed on olulised, kui tegemist on julgete väidetega, mida hostimisteenus pakub.

Klienditugi

InMotioni klienditugi tõeliselt korvab intuitiivse teadmistebaasi puudumise. Kuna nende veebisaidil pakuti 24/7/365 klienditoega, pidime ilmselgelt süsteemi testima.

Avasin pileti ja mulle pakuti a vastus viie minuti jooksul. See tekitab küsimuse – miks nad pakuvad isegi prioriteetset tuge? See paneb mind mõtlema, et nad reklaamivad seda võimalust lihtsalt versiooniuuenduse saamiseks.

InMotioni tugi

90-päevane raha tagasi garantii

Kõik peaksid armastama, kui ettevõtted pakuvad ajatundlikke garantiisid. Ma arvan, et nad räägivad eriti palju.

Kuna valdkonna keskmine on 30-päevane garantii, näitab see, et InMotion ei karda pika testimise kestust pakkuda. Nad arvavad, et jääte nende pakutavatega rahule.

Tasuta saidiülekanded ja andmete varundamine

Need pole iga päev tasuta funktsioonid, mida hostimisteenused hävitavad. On tõsi, et hea host pakub alati saidiülekannet tasuta.

Kuid – suurepärane hostimisteenus pakub tasuta andmete varundamist. Paljud hostimisteenused püüavad panna teid varukoopiate eest tasuma, mis on minu arvates omamoodi tobe. Kaasa tuleks võtta tasuta andmete varundamine.

Negatiivsed

Kõrged sissejuhatavad hinnad

Sissejuhatavate hindade võrdlemine teiste valdkonna liidritega jätab InMotioni hinnakujunduse äärealadele odavamaks hostimisvõimaluseks..

Sissejuhatavate sooduspakkumiste eelised on suurepärane viis alustades raha kokku hoida.

InMotioni pakutavad hinnad ei ole ülemäärased ja vastavad pikaajalise hinnakujunduse jaoks tegelikult tööstuse keskmisele. Kuid kindlasti langetage pall sissejuhatava hinnakujunduse korral.

Keskmine laadimisaeg

See ei ole negatiivne, vaid pigem mittediferentseerija. Isiklikult eelistan kiireid laadimisaegu. Enamik inimesi soovib seda oma veebimajutusteenuse jaoks. Kui see pole teie jaoks oluline või kui keskmised laadimisajad on korras, siis pole InMotionil selles kategoorias teie jaoks negatiivset.

Teadmistebaasi seadistamine

See on ausalt öeldes imelik, kui halb on InMotioni teadmistebaas võrreldes nende klienditoe meeskonnaga.

veebimajutuse tugikeskus

Ma ei tea sinust, kuid eelistan, et minu teadmistebaas oleks pisut organiseeritum ja kaasaegsem.

See juhtub mõnikord nii ettevõte seab nõudluse toetamise prioriteediks selle asemel, et oma kliendile kasulikku teabe mahajäämust pakkuda. See ei tähenda, et neil pole teavet saadaval – seadistamine on lihtsalt kohmakas ja neil pole nii palju kui paar konkurenti.

Selles pole tegelikult midagi halba, kuid paljud inimesed eelistavad pigem lugeda artiklit kui klienditoega rääkida.

Kokkuvõtlikult

InMotioni hostimisplaanid pakuvad korralik esitus ja kindel töökindlus ja on täis funktsioone.

InMotion on fantastiline valik, kui tähtsustate andmete varundamist ja ülekandmist ning otsite pikemaid raha tagastamise garantiisid. InMotioni peamine probleem on nende vähem kui ideaalne sissejuhatav hind.

KKK

Milline on WordPressi parim hostimine?

Parima väärtuse ja jõudluse vastu valisime parimaks valikuks SiteGround.

Milline hostimine on parem Linux või Windows?

Kõik see tähendab seda, milline opsüsteem töötab serverites, mida ettevõte kasutab. Linux on serverites kõige populaarsem, nii et sellel on rohkem funktsioone ja enamik veebidisainereid eelistab Linuxi-põhist veebimajutust. Ainus kord, kui Windows oleks mõttekas, on mõni spetsiifiline Windowsi rakendus, mida tuleb kasutada.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map