HostUponi ülevaade


Üldine hinnang

Odavaim kava
2,95 USD / kuu (alla 7,95 USD)

HostUpon on tõepoolest üks parimaid Kanada veebimajutajaid, kellega me kokku puutunud oleme: taskukohaste hindade, piiramatu kettaruumi, 30-päevase raha tagasi garantii ning Kanada müügi ja tugiteenuste kombinatsioon muudavad nad mõistusevabaks!

Üldiselt vaatame veebi üldist kvaliteeti järgmiselt 4 aspekti: Kasutuslihtsus, kiirus (globaalsel tasemel), tugi ja Uptime. HostUpon naelutab neid kõiki, eriti tuge!

HostUponi valimise põhjused

Alustame sellega, mida peame HostUponi parimateks omadusteks – need, mis annavad neile kohe konkurentide ees eelise. Enamike inimeste jaoks, kes otsivad korralikku veebi, piisab järgmisest lühikokkuvõttest, et veenda neid, et HostUpon on üks, millega minna.

 1. Serverid Kanadas: Kui Torontos on ülikiire server, kui sihtrühm on Kanadas, pole kiirus probleem. Kui tunnete siiski vajadust laieneda, on neil USA-s ka 3 serverit.
 2. Kanadas asuv ööpäevaringne tugi: Ehkki enamik ettevõtteid tellib oma toetused odavamatesse riikidesse, on HostUpon üks väheseid, kellel Kanadas endiselt tuge on, arvame, et ainuüksi see õigustab nendega registreerumist.
 3. Tasuta domeeninimi: Kui registreerute majutamiseks, saate domeeni .ca või .com tasuta registreerida!
 4. 30-päevane raha tagasi garantii: Kas pole mingil põhjusel õnnelik? Pole probleemi, sul pole midagi kaotada.
 5. Piiramatu saitide arv: Isegi nende kõige põhilisem plaan võimaldab kasutada mitut veebisaiti, kui tunnete end ambitsioonikana.

See on tõesti mõtlematu. Kulude osas on neil 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab kell 19 ainult 2,95 dollarit kuus (vähem kui 7,95 dollarit)!

HostUpon majutab uurimistööd

Ülevaade: Taskukohane kvaliteetne hostimine Kanada toega!

Intro + lühike ajalugu

HostUponi peakontor asub Kanadas Torontos. Alfez Velji 2007. aastal asutatud kavatses ta luua Kanadas asuva veebimajutuse lahenduse kõikidele suurusega ettevõtetele ja isiklikele veebisaitidele kogu maailmas.

Nende pühendumus seisneb nii hostimisteenuse kiiruses ja turvalisuses kui ka selle saavutamiseks võimalikult madalates hindades. HostUpon areneb, täiustatakse ja uuendatakse pidevalt, et säilitada nende taskukohasus, pakkudes samas parimat parimat teenust.

Selle kire tulemuseks oli taskukohase hinnaga veebimajutaja, kuid tundub, et see on tipptasemel – see on palju seotud nende Kanada tugimeeskonnaga, nad ei tee allhankeid ja see tasus nende jaoks tõesti ära! Tutvume mõne HostUponiga hostimise peamise eelisega.

HostUponi plussid

Toetus

HostUponi klienditugi on ühed parimad ettevõttes. Tugipersonal asub samas kohas, mille peakontor asub – Torontos. Need pole mitte ainult seal, vaid ka ööpäevaringselt saadaval. Nende klienditoe meeskond on väga abivalmis, väga osav nende tegevuses ja äärmiselt professionaalne igal viisil. Nende eesmärk on võimalikult lühike ooteaeg, pakkudes mitmeid erinevaid tugivõimalusi, sealhulgas reaalajas vestlus, tugipilet või telefonitugi. Nende lai andmebaas, mis sisaldab kasulikke õpetusi ja teavet, võib vähendada teie abivajadust. See on tõesti üsna muljetavaldav!

Eraomand

Teine HostUponi eelis on asjaolu, et see on eraomandis olev ettevõte. Eraomanduses olemine tähendab, et HostUponit ei mõjuta väliste osapoolte huvid. Ettevõttes töötavad ettevõtte omanikud ja seega on nad võimelised hoidma oma kohustusi ja eesmärke ühtlasena, et aidata kõiki saidiomanikke.

Hinnakujundus

HostUponi jaoks on suurepärane asi nende pakutavate taskukohaste plaanide paljusus. Ehkki nende hinnad langevad enamiku eelarvega majutajate juurde (ei saa tõesti valesti minna, ulatudes 3,36 dollarini kuus), eristab nende pakutav väärtus neid. Isegi kõige põhilisemates plaanides sisalduvad funktsioonid muudavad teie dollari kaugemale. Teiste ettevõtetega peaksite juurdepääsu saamiseks atraktiivsetele funktsioonidele, nagu eluaegne tasuta domeen ja piiramatud e-posti aadressid, alustamiseks ostma kallima paketi..

Uptime

HostUpon on aastate jooksul hoidnud fantastiliselt tööaega, kui nad on saite toitnud. HostUpon pakub 99,9% tööaja garantii iga pakutava paketi jaoks. Ehkki nad ei pruugi tingimata reklaamida seda, mis juhtub, kui see kukub alla selle numbri, on meil kühvel käes. Peate vaid esitama pileti selle teema kohta, et saada järgmise kuu tasust allahindlust! Õnneks pole neid teada paljudest katkestustest, nii et seda ei pruugi kunagi tekkida. Üldiselt kurdavad kliendid HostUponi halva tööaja üle.

Liigume edasi meie lemmikfunktsioonide loendisse (mõnda pakuvad ka teised hostid, kuid see on endiselt üsna loend).

Funktsioonid

Mõned HostUponi hostimiskavades leiduvad suurimad funktsioonid hõlmavad järgmist:

 • Tasuta domeeninimi kogu eluks
 • Piiramatu e-posti kontode ja MySQL andmebaasi
 • 24/7 tugi
 • Veebisaitide tasuta migratsioon
 • Installija üle 360 ​​skripti jaoks
 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • CA ja USA serverid (mis tähendab, et isegi kui soovite neid Brasiilia veebimajutajana kasutada, oleks jõudlus siiski väga korralik)
 • Raha tagasi garantii
 • 99% tööaja garantii
 • Kontohaldus veebibrauseri kaudu
 • SSL-serverid
 • Üldine lüüsihäire
 • Juur- ja taaskäivitusjuurdepääs
 • Privaatsed nimeserverid
 • Piiramatu ribalaius
 • Piiramatu andmeedastus

Järeldus

HostUpon väärib kiitust, nad on kohalikud, hoolivad, on eriti taskukohased ja neil on Kanada-põhine tugi … Proovige järele, te ei kahetse! Need muudavad veebisaidi loomise sujuvaks protsessiks!

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-25Vaadatud üksus HostUponAuthor Rating 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnToote nimi HostUponPrice
2,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map