HostPapa ülevaade

HostPapa logo


Üldine hinnang

Odavaim kava
3,36 USD / kuu – 3,36 AUD / kuu – 3,95 USD / kuu

See arvustus on keskendunud HostPapale kui Kanada veebimajutajale, kuid suurem osa arvustust kehtib ka siis, kui soovite neid kasutada mõnes muus riigis. HostPapa käib läbi Kanada ja läbi selle, nende peakontor ja andmekeskused asuvad mõlemad Torontos. Ja nende laadimine toimub CAD-is (mida on tänapäeval raske leida, kuna enamik veebimajutajaid võtab USD-i). Soovitame neid hea meelega Kanada jaoks suurepärase veebimajutusteenuse pakkujana (kuigi nad on üldiselt suurepärane valik ükskõik millise riigi jaoks)!

Üldiselt vaatame veebi üldist kvaliteeti järgmiselt 4 aspekti: Kasutuslihtsus, kiirus (globaalsel tasemel), tugi ja Uptime. HostPapa viskas kõigis punktides väga kõrge koha!

HostPapa valimise põhjused

Alustame sellega, mida peame HostPapa parimateks omadusteks, mis annavad neile kohe konkurentide ees eelise. Enamike inimeste jaoks, kes otsivad korralikku veebi, piisab järgmisest lühikokkuvõttest, et veenda neid, et HostPapa on üks, millega minna.

 1. Serverid Kanadas: Paljude inimeste jaoks on see kõige olulisem otsus. Enamikul „Kanada” veebimajutajatena reklaamitavatest veebimajutajatest on serverid ainult USA-s. HostPapal on Kanadas tegelikult serverid (konkreetselt Toronto), mis tähendab Kanada publikule vähem laadimisaegu.
 2. Ööpäevaringne tugi: Äärmiselt abivalmis – see toimub telefoni, vestluse ja piletite kaudu – teie valik on teie. Nad pakuvad isegi 30-minutilisi üks-ühele seansse, mis aitavad teil õigesti seadistada.
 3. Palju tasuta kraami: Tasuta domeeninimi, tasuta SSL-sertifikaadid, tasuta CDN-integratsioon, veebisaitide tasuta migratsioon … meile meeldib see!
 4. 30-päevane raha tagasi garantii: Kas pole mingil põhjusel õnnelik? Pole probleemi, sul pole midagi kaotada.
 5. Palju kettaruumi: Nende põhiplaan sisaldab 100 GB, mis on piisav suure e-poe pidamiseks … teil ei lähe kettaruum niipea otsa..

See on tõesti mõtlematu. Kulude osas on neil 3 hostimiskava, kõige taskukohasem plaan algab kell 19 ainult USD 3,36 kuus!

HostPapa teadustöö hostimine

HostPapa ülevaade

HostPapa on eraettevõte, mis keskendub hostimisteenuste pakkumisele, sealhulgas jagatud, edasimüüjatele ja virtuaalsetele privaatserveritele (VPS). Ettevõtte asutas 2006. aastal Jamie Opalchuk. Nende peakontor asub Kanadas, enamus nende kliendipõhistest elab ka Kanadas.

HostPapa võtab ettevõtte vastutust tõsiselt. Nad on üks esimesi Kanada veebimajutusteenuseid pakkuvaid ettevõtteid, kes lubasid rohelisusele minna. Nad võtavad 100% rohelise taastuvenergia kasutamisel arvesse keskkonnakaitsemeetmeid. Nende veebiservereid, kontoriruume ja andmekeskusi toidavad taastuvad energiaallikad.

Ettevõte on pälvinud nii ettevõtete kui ka tööstuse auhindu. Neil on parema ettevõtmise büroo (BBB) ​​akrediteering. Aastatel 2013-2016 pälvisid nad Kanada ühe kiiremini kasvava ettevõtte auhinna Profit 500.

Hinnakujundus

Vaatame läbi allpool olevad plaanid. Pange tähele, et siin on kõrgemad hinnad … see on tavaline HostPapa hinnakujundus, kuid ühe minu arvustuse lingi kaudu saate haarata plaani, mille hind on ainult 3,36 dollarit. Vaatame nüüd välja, HostPapa pakub kolme tüüpi veebimajutusplaane. Neid nimetatakse “Starter”, “Business” ja “Business Pro”.

HostPapa veebimajutus

Odavaim stardiplaan maksab 3,95 CAD kuus, kui maksate ettemaksuna 36 kuud. Kui maksate vastavalt vähemalt 24 kuud ja 12 kuud, maksab see teile aga 4,95 CAD ja 5,95 CAD kuus. Nende plaanide kohaselt ei saa te valida kuupõhist makseviisi.

Stardiplaan annab teile võimaluse majutada oma veebikontole kahte veebisaiti. Lisaks pakuvad need teile 100 GB väärtuses salvestusruumi. Hea on see, et nad pakuvad piiramatut ribalaiust. See tähendab, et saate piiramatuid andmeid serverist edastada andmeid taotlevale seadmele. Odavaim plaan pakub teile ka tasuta domeeninime registreerimist, kui valite 12-kuulise või pikema paketi.

HostPapa annab teile hõlpsasti kasutatava veebisaidi koostaja abil võimaluse mõne minuti jooksul veebisait üles ehitada. Enda veebisaidi loomiseks ei vaja te kodeerimise ega kujundamise kogemust. Sellel on lohistamise võimalus ja see pakub teile mitmesuguseid vidinaid ja rakendusi. Lisaks pakuvad need sadu hämmastavaid veebisaidimalle, mis sobivad mitmesugusteks nišideks. Nad pakuvad kasutajasõbralikke juhtpaneele ja HostPapa armatuurlaudu kõigi teie toodete ja / või teenuste haldamiseks.

Kui teile meeldivad WordPressil põhinevad veebisaidid, on HostPapa teie jaoks hostimise ettevõte. Ühe klõpsuga installifunktsioonidega saate installida üle 400 rakenduse. Nende rakenduste hulka kuuluvad WordPress, Joomla ja mitmesugused väikeettevõtte tööriistad.

Kui soovite oma veebisaidi üle viia, aitab HostPapa seda tasuta teha. Ja kui teie veebisait töötleb tundlikku teavet, pakub ettevõte ka tasuta Let’s Encrypt SSL-i. See on hea nii tundliku teabe kaitsmiseks kui ka teie veebisaidi paremusjärjestuse suurendamiseks otsingumootorites nagu Google, Yahoo! Ja Bing.

Kasutajakogemus on parem, kuna HostPapa pakub veebisaidi paremat jõudlust, kasutades selleks hämmastavate Cloudflare jaotusvõrkude ja SuperMicro serverite kombinatsiooni. Oma võimsate serverite kaudu ei teki kasutajatel viivitusi ja nad ei märka viiteid veebisaidi kehvale toimimisele. Lisaks lubavad nad kasutada 99,99% tööaega, mis aitab teil vältida veebisaitide krahhe ja seisakuid.

Tugivõimalused

Uskumatu, nagu see võib tunduda, pakub HostPapa teile peaaegu kõiki klienditoe võimalusi:

 • Neile saab helistada telefoni teel,
 • Võite saata faksikirja,
 • Saate neile sõnumeid saata e-postiga,
 • Nendega saate otsevestluse toe kaudu ühendust võtta,
 • Võite valida eneseabiteabe baasi ja videoõppe,
 • Lisateabe saamiseks võite hüpata iganädalasele veebiseminarile,
 • Võrgu olekut saate kontrollida nende veebisaidi kaudu ja
 • HostPapa eksperdiga saate valida tasuta ja eksklusiivse üks-ühele videotreeningu.

Ettevõtte eneseabiteabe andmebaasist ja videoõpetustest piisab, kui saate teada, kuidas oma saiti üles töötama. Nad on uhked, et pakuvad 24 × 7 klienditoe teenust e-posti teel, tugipiletite esitamise, vestluse, telefoni ja faksi teel.

HostPapa puhul on ainulaadne asi nende veebilehe pakkumine, mis sisaldab ettevõtte võrgustaatust. Nende võrgu oleku kaudu saate kontrollida, kas ettevõttel on teenuse häireid, teenuse katkestusi ja mitmesuguseid probleeme nende toodete ja / või teenustega.

Näiteks saate kontrollida, kas on probleeme FTP-teenuste, DNS-i juhtpaneelide, meiliteenuste, mySQL-i andmebaasiteenuste ja muu sellisega. Nende võrgu oleku leht sisaldab ka kavandatud hoolduse ajakavasid. Kõik need on teie jaoks sarnaste veebisaitide omanikele väga kasulikud. See võimaldab teil oma veebisaidi osas aegsasti plaaneerida ja mõelda.

Arvustuste osas on HostPapa selge võitja. Enamik kasutajaid koges suurepärast klienditugi, mis pakkus vastavalt vajadustele tõrkeotsingu juhiseid. Peaaegu igas ülevaates märgiti, et tugimeeskond on väga professionaalne ja õigeaegne. Ja mõned isegi väidavad, et nende klienditoe meeskond ületas kasutajate ootusi.

Plussid

HostPapa kaudu registreerumisel on selged eelised. Siin on mõned neist:

Tasuta domeeni registreerimine

Kui valite plaanid, mille eest makstakse 12 kuud (või rohkem) ette, saate tasuta domeeni registreerimise. See tähendab, et saate oma domeeninime tasuta luua. See võib säästa paar dollarit, kuna te ei pea oma veebisaidi domeeninime eest maksma.

Piiramatu ribalaius

Kui teie veebisait saab tuhandeid või isegi miljoneid kasutajaid päevas, vajate tohutult ribalaiust. HostPapa stardipaketiga saate piiramatu ribalaiuse, mis võimaldab teil kogu päeva jooksul majutada mitut veebisaidi kasutajat.

Tasuta Let’s Encrypt SSL

Tänapäeval muutuvad kasutajad soojemaks. Veebisaitide krüpteerimine ja turvalisus on muutunud enamiku veebisaitide omanike jaoks tavaliseks kohaks. HostPapa annab teile tasuta Let’s Encrypt SSL-i, muutes teie veebisaidi turvalisemaks. Selle funktsiooni valimisel saate kaitsta oma kasutajate tundlikku teavet.

Suurepärane klienditugi

Jahmatavat klienditoe teenust pakub HostPapa. Kõrgklassilise toe saamiseks võite lisaks mitmele võimalusele nende poole pöördumiseks valida ka tasuta ühe-ühe-koolituse. See võib olla väga väärtuslik, eriti kui te ei tea veebimajutuse ja cPaneli halduse nippe.

30-päevane raha tagasi garantii

Ühtegi küsimust pole esitatud. Kui te pole nende teenusega rahul, annavad nad teile 30-päevase raha tagasi garantii. See on kasulik alustavatele ettevõtjatele, kes proovivad mitut hostingu pakkujat enne ühele ettevõttele pühendumist.

Klõpsake ühe klõpsuga rakenduste installimisel

Nende liidese abil saate installida palju rakendusi, valides enam kui 400 tööriista hulgast. Pakendis on väikeettevõtte tööriistad ning see kuulub ka WordPressi ja Joomla koosseisu. Kui teil pole kodeerimise kogemust, võib ühe klõpsuga installifunktsioonide kasutamine kindlasti aidata teil oma veebisaite üles ehitada.

Miinused

Põhiplaanil pole e-posti kontosid

Stardikava ei paku teile oma veebisaidi postkaste. Seega peate piiramatu e-posti kontode saamiseks valima järgmise plaani. Stardikava ei pruugi olla teie jaoks, eriti kui vajate oma domeeninimes e-posti kontot (nt. [email protected]).

Järeldus

Ülaosas oleva kokkuvõtte matkimine on HostPapa kindlasti suurepärane valik, väga soovitatav. Kiired serverid Kanadas, CAD-i hinnad, suurepärane klienditugi, peakorter Torontos … see pole midagi vaeva!

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2019-11-23Vaadatud üksus HostPapaAuthor Rating 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnToote nimi HostPapaPrice
CAD 3,36

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector