HostNine ülevaade: kiire host ühe halvima tööajaga (lugege miks)

HostNine ülevaade


HostNine on üks nooremaid nägusid veebimajutuse alal, mis asutati algselt 2006. aastal.

Esialgu lubadusi näidates kühveldas need 2012. aastal EIG, kellele kuuluvad ka mõned suurimad hostimisbrändid nagu HostGator ja Bluehost.

Kõigile võõrustajatele meeldib oma veebisaidil reklaaminõuete osas natuke tõtt sirutada.

Nad panevad oma veebisaidile meelde meeldejäävad heliriba, sõltumata asjaoludest, üritades ainuüksi maine pärast tegutseda.

Ostsime HostNine’i isikliku plaani tagasi 2015. aasta juunis, luues WordPressi veebisaidi, et jälgida ja testida viimase paari kuu jooksul. Oleme koostanud kõige olulisemad andmed, sealhulgas tööaeg & kiiresti ja on valmis tegema otsuse selles erapooletus ülevaates, mida toetavad faktid ja statistika.

HostNine’i hostimise kasutamise plussid

HostNine edastas kauba paaris erinevas piirkonnas, sealhulgas värskendavalt kaasaegse, hõlpsasti kasutatava veebisaidi ja kena raha tagasi garantii.

Vaadake plusse:

1. Kasutajasõbralik registreerimine ja registreerumisprotsess

Enamiku suuremate veebimajutajate tegevus algas 1990. aastatel või 2000. aastate alguses. Nende veebisaidid näevad enamasti välja sellised.

Paljud neist on vananenud, raskesti kasutatavad ja lihtsalt ebameeldivad. Neil on raske navigeerida ja leida lihtsat teavet, mis muutub probleemseks ainult mobiilseadmetes (mida polnud siis, kui mõni neist veebisaitidest oli algselt selle välimuse järgi loodud).

Õnneks on HostNine’il kaasaegne veebisait, millel on selge korraldus ja tähelepanu teabehierarhiale, mis muudab teie elu lihtsaks.

Loodetavasti on see tähelepanu detailidele ja keskendumine kasutaja vaatepunktile märk tulevastest asjadest …

2. Võimalus valida erinevaid andmekeskusi

HostNine’il on andmekeskused kuues erinevas asukohas, sealhulgas USA-s, Suurbritannias, Singapuris, Kanadas, Austraalias ja Amsterdamis.

Ehkki nende odavaimat jagatud hostimise võimalust saab majutada ainult nende USA andmekeskuses, saate nende teiste plaanide abil valida oma asukoha.

3. Tasuta veebisaidi migratsioonhostnine vaba ränne

HostNine pakub kõigile oma uutele klientidele tasuta veebisaidi migratsiooni, kui nende eelmine host pakub cPaneli juurdepääsu.

Esimese saidi teisaldamiseks pole kõrge, kolmekohaline hind. Ja kui teil on neid ka palju, pole saidi hinda vaja.

See teeb HostNine’ist suurepärase sobivuse, kui teil on juba hallatavate saitide komplekt.

4. Pikendusi ei tehta

HostNine ei kahekordista ega kolmekordista teie hostimisplaani pikendamise hinda. Kõik, mida maksate esimesel päeval, on sama, mida maksate viimasel päeval.

Võrdluseks – teiste võõrustajate hinnad algavad vaid paar dollarit kuus. Siis, kui on aeg oma plaani uuendada, hüppab see lähemale kümnele või kahekümnele kuus.

Nii et te ei pea õnneks muretsema sama hinnatõusu pärast, mis teid mõne aasta pärast üllatab.

5. 45-päevane raha tagasi garantii (ja proportsionaalsed krediidid)

HostNine pakub täielikku 45-päevast tagasimakset. Kui mõni uus klient pole mingil põhjusel õnnetu, saate kõik tagasi saada, millest lahutatakse mis tahes „domeeninime, SSL-sertifikaadi, WHMCS-litsentsi, pühendatud IP-aadressi ja töötlemistasude kulud“ vastavalt nende tingimustele.

Uued plaanid pakuvad mõnda neist, näiteks domeeninimesid ja SSL-sertifikaate, tasuta. Kuid kui proovite ja küsite raha tagastamist, võib ka nende kulude kulud maha arvata.

HostNine’i 45-päevane ajakava katab kogu tagasimakse summa. Kui soovite aga tagasimakset küsida ühe aasta jooksul kolmeaastase tehinguna, pakuvad nad tagasimaksed proportsionaalse summa.

See on palju, arvestades, et paljud teised võõrustajad ei laienda seda sama luksust. Nii et kui teie esialgne tagasimakse aken sulgub, ei saa te enam midagi ettemaksu tagasi saada (ükskõik kui kaua).

Tagasimaksed tehakse originaalse makseviisi kaudu, kui krediit, deebet või PayPal. Tšekid, maksekorraldused ja pangaülekanded ei kuulu tagasimaksele.

HostNine’i hostimise kasutamise miinused

Tavaliselt, kui veebimajutusettevõte pingutab kuskil (samal ajal kui põhitõed on korras), on see kiire. HostNine’i puhul see pole nii …

Siin on süngeimad üksikasjad ühe halvima sündmuse kohta, mida oleme näinud pärast peaaegu 30 teise veebimajutaja ülevaatamist.

1. Ebaefektiivne tugi

Meie esimene kogemus HostNine’i klienditoega oli hea.

Nad ühendasid mõne minuti jooksul ja vastasid kõigile meie küsimustele suhteliselt kiiresti ning see oli üldiselt suurepärane kogemus.

HostNine'i tugi

Kuid siis läks meie veebisait alla. Ja kõik, mis me saime, oli neilt ainult üks e-kiri.

HostNine ebaõnnestub

HostNine’i e-kiri

See selleks.

KAKS kuud seisakuid, ja üksainus e-kiri, kus nad põhimõtteliselt tunnistasid, et neil pole plaani andmeid taastada ega ka mingit varundamist. Isegi mitte tagasimaksepakkumine nende kahe kuu võrguühenduseta oleku eest.

Siin on asi.

Pole nii, et nende klienditugi on tõeliselt kohutav (nagu mõned teised veebimajutajad, kelle oleme üle vaadanud). Kogesime nendega ise toimetulekul fantastilisi tulemusi.

Kuid kui nende ettevõtte tööaeg on nii kohutav, on nende käed seotud. Nad ei saa teha palju, välja arvatud laevaga alla minnes, kui see uppub.

Edasised uuringud toetasid seda ning klienditugi ei saa ka teiste klientide abistamiseks palju ära teha:

 • Reaalabi on nali kuna nad ei saa teha midagi muud kui aidata paroolil parooli taastada või avada abipilet, millele keegi enam kui 72 tunni jooksul ei vasta. See oli TÄPSUS põhjus, miks ma HostGatorist lahkusin ja nüüd, kutid, teete sama asja! # Haletsusväärne ”
 • “Nii et… 30 tundi oodake vastust tugipiletile.”
 • 3 tugipiletit alates laupäevast + vastuseid pole kõigil muudel kui „me uurime seda” (mis oli 2 päeva tagasi) = Lihtsalt teisaldasin kõik minu saidid uude hostisse. ”

Kahjuks on sel juhul ühingus süüdi nende klienditeenindus.

2. Üsna halb tööaeg – 99,87%

Eelmise 24 kuu jooksul oli nende osatähtsus vaid 99,87% – see on tunduvalt madalam kui tööstuse keskmine 99,93%. Olime pehmelt öeldes äärmiselt pettunud.

Ilmselt polnud me ainsad. Teostame iga ülevaadatud võõrustaja taustakontrolli, et saada ümar profiil, mis ei satuks eelarvamuste ohvriks.

Sel juhul toetab valdav enamus arvustusi, mida oleme otse teistelt klientidelt näinud, meie kogemusi. Vaata:

 • “Kaotasin just 3. kliendi järjest, kuna nende e-posti aadressid pole nädala jooksul töötanud …”
 • “Minu sait on nüüd olnud 4 päeva maas.”
 • “Kui 18 saiti oleks eelmisel nädalal üle 24 tunni alla käinud …., Siis pannakse kaks serverit musta nimekirja ja minu kliendi e-kirjad olid kolm päeva maas ning loendamist ei olnud lõppu näha.”
 • “Minu veebisaidid on jälle maas … kõik nemad. Ja nad on levinud tosinas erinevas serveris. Pole kindel, kui palju ma selle jubeda teenusega veel hakkama saan. ”

See ei maali väga roosilist pilti.

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • Jaanuari 2020 keskmine tööaeg: 100%
 • Detsember 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta oktoobri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta septembri keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta augusti keskmine tööaeg: 100%
 • Juuli 2019 keskmine tööaeg: 99,90%
 • Juuni 2019 keskmine tööaeg: 100%
 • Mai 2019 keskmine tööaeg: 99,99%
 • Aprill 2019 keskmine tööaeg: 99,93%
 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 99,76%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%

HostNine'i viimase 24 kuu statistikaHostNine keskmine tööaeg | Vaadake statistikat

3. Aeglane lehe laadimise aeg – 931ms

HostNine edastas 24-kuulise testimisperioodi jooksul üsna aeglased lehe laadimisajad, keskmiselt 931 ms.

Nad alustasid üsna tugevalt, kuid viimastel kuudel on HostNine näidanud püsivalt aeglaseid tulemusi, mõjutades nende keskmist kiirust.

Viimase 12 kuu keskmine laadimisaeg:

HostNine'i 12 kuu keskmine laadimisaegHostNine keskmine kiirus 2019-2020 | Vaadake statistikat

4. Piiratud „odav” plaan

HostNine ei pruugi teie pikendamiskulusid suurendada, kuid need pakuvad odavaimaid hindu ainult siis, kui registreerute kõige pikema tähtaja jooksul. Üks kuu maksab teile 9,12 dollarit ja see langeb 7,69 dollarini kuus ainult siis, kui maksate ettemaksu kahe või kolme aasta eest.

See odav plaan ei sisalda ka tasuta domeeninime (nii et see on umbes ~ 15 dollarit aastas) ja juurdepääsu ainult USA andmekeskusele.

Nii et see on üsna piiratud plaan kõrgema hinna saamiseks. Pole suur väärtus.

HostNine’i hinnakujundus, hostimiskavad & Kiired faktid

HostNine pakub jagatud edasimüüjat, VPS-i ja spetsiaalset hostimist – hoolimata sellest, millist teenindustaset vajate, leiate selle koos nendega. Allpool on kiire ülevaade nende jagatud hostimiskavadest:

 • Isiklik plaan: See plaan algab 7,69 dollarist kuus. See toetab ühte domeeninime. Teie server asub USA-s.
 • Äriplaani: See plaan algab 12,20 dollarist kuus. See toetab piiramatuid domeeninimesid, kaasas tasuta domeeninimi ning saate valida servereid USA-st, Suurbritanniast, Singapurist, Kanadast, Austraaliast ja Amsterdamist.
 • Ettevõtlusplaan: See plaan algab 16,49 dollarist kuus. See toetab piiramatuid domeene, kaasas tasuta domeeninime ning saate valida servereid USA-st, Suurbritanniast, Singapurist, Kanadast, Austraaliast ja Amsterdamist.

Kõik jagatud hostimisplaanid sisaldavad piiramatut salvestusmahtu ja ribalaiust.

HostNine'i hinnad ja plaanid

 • Registreerimise lihtsus: Üheleheline registreerumine. Väga lihtne registreerumisprotsess.
 • Makseviisid: Krediitkaart, PayPal.
 • Varjatud tasud ja klauslid: Ühiskasutatavatele ja edasimüüjate hostimiskontodele paigutatakse 10-protsendiline protsessori kasutamine, 5 protsenti või 512 MB mälu, 50 töötavat protsessi, maksimaalselt 15-minutiline maksimaalne täitmisaeg, 150 000 kogu juhendisüsteemi ja 500 väljaminevat e-kirja 60 minuti jooksul..
 • Upsells: Väga vähe müüke.
 • Konto aktiveerimine: Väga kiire aktiveerimine.
 • Juhtpaneeli ja armatuurlaua kogemus: cPanel.
 • Rakenduste ja CMS-ide (WordPress, Joomla jne) installimine: Populaarsete rakenduste ja CMS-ide kiire ja lihtne installimine Softaculous’i kaudu.

Kas soovitame HostNine’i??

Ainult siis, kui olete masohhist.

Naljad kõrvale – veel mitte.

Need võivad olla keskmisest kõrgemad, kui nende lehe ja mõne muu kategooria kiirus toimiks hästi.

Kahjuks oli nende tööaeg õudusunenägu, mis tõi ettevõtte ülejäänud töötulemused nagu albatrossi alla. Mõne kuu jooksul on need näidanud väga paljutõotavat tööaega, kuid nende soovitamine on liiga ebausaldusväärne.

Nende julged tööajataotlused alguses olid peaaegu ka otsekohene vale, mis lisaks kõigele muule ei jäta meid hea, sooja ja uduse tundega.

P.S. Kui soovite näha HostNine’i kohal asuvaid hostingu pakkujaid, vaadake meie parimaid veebimajutusteenuseid siit.

Kas teil on HostNine’iga kogemusi? Palun jätke allpool ülevaade – hea või halb -, kui see on läbipaistev ja aus.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector