HostMonsteri ülevaade


Üldine hinnang

Odavaim kava
4,95 dollarit kuus

HostMonster: kiire kokkuvõte inimestel, kel aega pole (peaaegu me kõik)

Lühidalt öeldes ei soovita me HostMonsterit kasutada mõnel põhjusel, peamised on turvalisus ja tugi. Vaatame läbi mõned leitud probleemid.

Turvalisus: SSL-sertifikaadi (https, turvaline sait) omamine on tänapäeval kohustuslik, kindlasti eelistab Google https-saite eelistamist ja Chrome tähistab mitteturvalisi saite aktiivselt kui „mitte turvalisi”. Põhilised SSL-sertifikaadid on tänapäeval tegelikult tasuta, kuna need „ oled nii tähtis. Enamik võõrustajaid pakub seda ka tasuta, kuna seda on lihtne integreerida. HostMonster seevastu ei lahuta seda oma põhiplaanist ega teisest ega kolmandast plaanist … SSL-sertifikaadi saamiseks peaksite minema nende 4. PRO-plaani. See on lihtsalt hull!

Toetus: Nende toetuse kohta on üsna palju kaebusi, liiga palju, et neid ignoreerida. Kõik alates suurtest viivitustest tugiteenuste reageerimisel ja lõpetades lihtsalt halva toetusega.

Hinnakujundus: Ilma SSL-sertifikaatide, piiramatu kettaruumi, halva toega jne … võiksite vähemalt oodata korralikku odavat määra, kahjuks – need algavad 4,95 dollarist kuus, mis on vähemalt 1 dollar üle keskmise, mida meie näeme, tavaliselt kaasas SSL ja korralik tugi.

See, mida me tegelikult ütleme, on see, et seal on palju veebimajutajaid, kes on palju paremad peaaegu kõigis! Vältige hostmonsterit! Selle asemel vaadake meie parimat veebimajutuse võrdlust.

Kui olete endiselt HostMonsterist huvitatud, lugege allpool.

HostMonsteri uuringud

HostMonsteri ülevaade

HostMonster alustas tegevust juba 1996. aastal, tehes ettevõttest seal ühe vanima hostimise pakkuja. Selle asutas Matt Heaton, sama isik, kes käivitas BlueHosti. See ühines 2015. aastal Endurance International Groupiga (EIG). EIG on hiiglane, kellele kuulub palju veebimajutusettevõtteid nagu HostGator, BlueHost ja Arvixe.

Nende peakorter asub Provos, Utahis, Ameerika Ühendriikides. See eraettevõte pakub mitmesuguseid tooteid ja teenuseid. Nende hulka kuuluvad muu hulgas virtuaalserver, VPS-i veebimajutus ja spetsiaalsed serverid.

Hinnakujundus

HostMonster pakub oma veebimajutuslahendustele nelja erinevat paketti. Need kavad kannavad nime Basic, Plus, Prime ja Go Pro. Neid pakendeid saab näha allpool:

HostMonsteri hinnakujundus

Odavaima paketi nimi on Basic ja see maksab 4,95 USD kuus, kui valite 36-kuulise lepingu. Seega peate ettemakse tasuma kokku 178,20 USD. Kui valite 12- ja 24-kuulise lepingu, peate maksma vastavalt 6,95 USD ja 5,95 USD kuus. Need summad on ainult spetsiaalsed sissejuhatavad hinnad. See soodushind kehtib ainult esimesel ametiajal. Kasutatava plaani uuendamisel kehtivad tavalised tariifid.

Põhiplaan võimaldab teil omada ainult ühte veebisaiti ühe hostimiskonto kohta. Kui soovite mitut veebisaiti, võite valida Plus-paketi, mis lubab teil hostimiskonto kohta maksimaalselt 10 veebisaiti. Kui teil on rohkem kui 10 veebisaiti, peate hankima paketi Prime, mis võimaldab teil hostida piiramatul arvul veebisaite.

Veebisaidi maht on piiratud 50 GB-ga. See tähendab, et teie hostimiskontol võib olla maksimaalselt 50 GB väärtuses andmeid, mis on tavaliselt enam kui piisav ettevõtte veebisaidi loomiseks … tegelikult võite selle kettaruumi abil ehitada neist üsna vähe..

Veebisaidi andmetel on põhiplaani (koos pluss- ja peaministri plaanidega) jõudlus standardne. Mida see siis täpselt tähendab? Palusime nende tugimeeskonnal selle kohta rohkem teada saada. Nende sõnul “Kuna tegemist on jagatud serveriga, pole meil täpseid ressursse. Kui hakkate mõjutama teisi sama serveri veebisaite, teavitame teid sellest, et saaksite selle parandada või palju kordi uuendada. Selle tagajärjel suletakse teie veebisait seni, kuni probleemid on lahendatud. ” Seda vestlust saab näha allpool:

Vestlus

See tähendab, et jagate ressursse teiste sama serveri kontoomanikega. Kui olete hakanud mõjutama serveri toimivust, peatatakse teie konto. Selle peate parandama, täiendades oma konto kõrgema taseme paketiga, et see vastaks teie veebisaidi vajadustele. Kui nad saavad teada, et teie konto kahjustab teiste kontode toimivust, peatatakse teie konto seni, kuni probleem on lahendatud.

Okei. Liigume edasi jõudlusega ja minge postkastidesse. Ühel hostimiskontol võib olla 5 e-posti kontot. Võrreldes teiste hostita pakkujatega, kes pakuvad piiramatut e-posti kontot, on see arv üsna väike. Kui aga hostite alustavat veebisaiti, on see arv iseenesest täiesti piisav. E-posti salvestusruum on 100 MB konto kohta. Alustuseks võib see jällegi rahuldada iga postkasti nõudeid.

HostMonster annab teile tasuta domeeni registreerimise, kui olete nendega registreerunud. See on hea, kui proovite päästa paar dollarit muude lisandmoodulite jaoks. Erinevalt teistest veebimajutusteenuste pakkujatest on teie konto esialgne seadistamine tasuta.

Need annavad 99,99% -lise kasutusaja garantii. See tähendab, et teie veebisaidil on seisakuid harva. Lisaks pakuvad nad 30-päevast raha tagasi garantii. Seega, kui te pole nende toodete ja teenustega rahul, saate raha tagasi.

Tugivõimalused

HostMonster pakub teile mitmesuguseid tugiteenuste valikuid. Nende hulka kuulub järgmine:

  • Online reaalajas vestlus
  • Telefonitugi
  • Abikeskus / teadmistebaas
  • Pileti esitamine

Tehniline telefonitugi ja tehniline vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt. Müügiteenused on telefonitsi saadaval 7 päeva nädalas kella 6–21, MST. Neil on ka erinevad online-vestluse ja telefonitoe telefoniliinid arvelduseks, teenusetingimuste täitmise osakonnaks ja kinnitamiseks.

Nende teadmistebaas või abikeskus on täidetud õpetustega, kuidas seadistada ja hallata tooteid ja teenuseid, mille eest maksate. Ilmselt on see saadaval nende veebisaidil 24/7/365. See sisaldab ka videoõpetusi, mis võivad aidata teil konto loomiseks ja käitamiseks vajalikke asju hõlpsalt teha.

Nende klienditeeninduse ülevaated olid enamasti negatiivsed. Enamik kliente polnud oma esindajatega rahul. Kui veebisaidid satuvad hätta, vastasid nende tehnilised esindajad ainult vabandustega. Puudus initsiatiiv nende ees seisvate probleemide lahendamiseks midagi ette võtta. Ehkki nad on lihtsate küsimustega kursis, ei saa nad tõrkeotsingut teha paljudele kontoomanike probleemidele.

Plussid

30-päevane raha tagasi garantii

Kui proovisite neid ja otsustasite, et need ei vasta teie vajadustele, saate tegelikult raha tagasi. Ehkki tagasimakse ei laiene domeeninimede registreerimisele, on siiski mõistlik paar dollarit kokku hoida.

Tasuta domeeni registreerimine

Jah. Nende tasuta esmase domeeni registreerimisega saate tegelikult kokku hoida paar dollarit. Kui teil pole veel domeeninime, siis on aeg seda pakkumist ära kasutada.

Miinused

HostMonsteriga registreerumisel on mitu puudust.

Piiratud kettaruum

Need annavad teile ainult umbes 50 GB kettaruumi. Pole palju kasu, kui teil on suuremahulisi videoid ja pilte, mida peate oma veebisaidile paigutama. Samuti, kui teil on täiendavaid allalaaditavaid, siis pole see plaan teile kõige parem.

Kui soovite piiramatut kettaruumi, peate valima kolmanda plaani, Prime’i paketi. Spetsiaalne sissejuhatav hind on 6,95 USD kuus, kui valite 36 kuud. See tähendab, et peate 250,20 USD ettemakset tühistama. Kui soovite sõlmida 12- ja 24-kuulist lepingut, peate maksma vastavalt 9,45 USD ja 8,45 USD kuus..

Piiratud e-posti kontod

Põhiplaanis on teil lubatud ainult 5 e-posti kontot. Aga mis siis, kui teie veebisaidi (või ettevõtte) eest vastutab kuus inimest? Siis pole see ilmselgelt sobiv.

Kui valite 36 kuud ette, saate valida järgmise paketi – Plusspaketi, mis maksab 6,95 USD kuus. See on ikkagi eriline sissejuhatav hind. Uuendamisel peate maksma tavahindu. Oh, BTW, see kallim plaan lubab kuni 100 e-posti kontot.

Halb klienditugi

Ei. Nad ei taga lubatut suurepärast klienditeenindust. Enamik arvustusi polnud nende esindajate ja tehnilise toe meeskonnaga rahul. Enamik tehnilisi esindajaid pidi vabandama halva teenuse pärast (nt serverid lähevad alla, veebisaidid jooksevad kokku jne). Ja asja hullemaks tegemiseks pidid nad tõsiselt ainult vabandama ja ütlema, et nad ei saa sellega midagi ette võtta.

Üks asi, mida peate otsima hostingu pakkujalt, suurepärane klienditugi. Kui ettevõttel seda pole, siis hoiduge neist. Mis saab siis, kui teie veebisait kukkus kokku ja teie kõige olulisem klient surfab selles praegu? Mida??!! Siis kaotate väärtusliku kliendi. Halvim on see, et kui see juhtub, pole tugitiim teid abistamas. Milline põrutaja.

Võite märgata ka minu vestlust (pilti), mis oli selles ülevaates varem esitatud. Kliendi esindaja teatas: “Mis viib teid Bluehostini?” See tähendab, et nii BlueHostil kui ka HostMonsteril on samad klienditeeninduse esindajad. See võib olla ilmne põhjus, et nad on asutanud sama isik. Kuid asjaolu, et klienditeeninduse esindaja ei saa eristada BlueHosti ja HostMonsteri kliente, näitab, et ka nemad ei suuda vahet teha kahe ettevõtte toodetel ja teenustel. Näitame teile vestluse kokkuvõtet:

Vestlus

Me ei tea, kas see on tegelikult eelnevalt valmistatud mall, mille nad lõid BOTH BlueHosti ja HostMonsteri jaoks. Või ilmselt tegi rep tegelikult vea. Geez…

Järeldus

HostMonster ei ole ettevõte, mida soovitaksime. Ei. Ei juhtu. Miinused kaaluvad suuresti ära selle ettevõttega töötamise plussid. Puudub suur klienditugi ja see on selgelt veel üks EIG-i ettevõte seal. Funktsioonid on samuti väga piiratud. Teil on parem olla koos teiste hostiteenuse pakkujatega.

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-27Vaatatud üksus HostMonsterAuthor Rating 21 tärn1 tärnhallhallhallToote nimi HostMonsterPrice
4,95 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector