Hostingeri ülevaade

Hostingeri logo


Üldine hinnang

Odavaim kava
0,99 USD / kuu, 0,80 GBP / kuu

Kiiruga? Siin on meie kiire kokkuvõte!

Lühidalt – kindlasti soovitame Hostingerit! Nad pakuvad kvaliteetset majutust hinnaga, mis on konkurentidega võrreldes murdosa hinnast. Neil on ka ülemaailmne serverite võrk, suur tugi ja parim sisseehitusprotsess, mida me seni hostis oleme näinud!

Siin on kiire ülevaade nende parimatest omadustest:

�� väga taskukohane: Nende kõige taskukohasem hostimisplaan on tõesti odav ning tegelikult on sellel piisavalt jõudu ja funktsioone, et saaksite ilma probleemideta oma keskmist ajaveebi või ettevõtte saiti majutada, see on üsna muljetavaldav!

�� Suur tugi: See on teie jaoks olemas 24/7/365 ja kasutajate arvustused nende toe kohta on tõesti head, võrreldes sellega, mida me tavaliselt näeme … häid asju! Oh, ja nende tugi on mitmekeelne (20 ja enam keelt !!)

�� Globaalne haare: Neil on maksimaalse jõudluse tagamiseks andmekeskused kogu maailmas.

�� 30-päevane raha tagasi garantii: Päris iseenesest mõistetav, igaks juhuks ��

Ausalt, meile nad väga meeldivad, nad pole mõistusevastased!

Hostingeri uuringud

Hostingeri ülevaade

Ettevõtte teekond algas 2004. aastal Leedus Kaunases. Nad alustasid nimega Hosting Media. 2011. aastaks nimetati Hosting Media ümber Hostingeriks. Nende ICANN-i akrediteerimine anti 2014. aastal.

2017. aasta jaanuariks on Hostinger teenindanud 29 miljonit klienti 178 riigis. Ettevõtte teatel saavad nad päevas umbes 15 000 registreerumist, mis on umbes 1 klient iga 5 sekundi tagant.

Nad pakuvad erinevaid tooteid ja teenuseid, sealhulgas veebimajutus, ärimajutus, VPS-i hostimine ja domeeni registreerimine. Nende serverid asuvad USA-s, Singapuris, Ühendkuningriigis, Hollandis, Leedus, Brasiilias ja Indoneesias.

Hinnakujundus

Ehkki nad pakuvad palju hostimistüüpe, keskendume nende jagatud veebimajutusplaanidele, kuna just seda vajavad enamik inimesi.

Hostinger jagas plaane

Ülaltoodud hinnakujundus on USD, kuid neil on lokaliseeritud hinnastruktuurid olenevalt sellest, millises riigis viibite. Nagu näete, on nende odavaim plaan tohutult taskukohane ja hõlmab kõike, mida vajate saidi loomiseks ja käitamiseks. Kui teil on vaja kasvada, saate sealt lihtsalt laieneda ja osta järgmise taseme, mis võimaldab piiramatul arvul saite, sisaldab tasuta domeeni, rohkem serveriressursse ja iganädalasi varukoopiaid.

Mida kõrgemale nende astmele lähete, seda rohkem ressursse saate, seda rohkem jõudu saate oma saitidele suunata. Nende pilvemajutuslahendus hinnaga 7,45 dollarit võtab torti 48-kordsete eraldatud ressursside, pühendatud IP-ga ja Google’i pilve infrastruktuuri toitel! See on meeletult suure võimsusega hostimine taskukohase hinnaga.

Nad pakuvad ka Minecrafti serverimajutust, juhuks kui soovite omaenda maailma võõrustada!

Kõikide plaanide juurde kuulub LiteSpeed ​​Cache, WordPress Acceleration (LSCWP), Cloudflare Protected Nameservers, Github Integration, 24/7/365 tugi, Easy Website Builder ja muidugi 99,9% Uptime garantii.

Ja nad pakuvad 30-päevast raha tagasi garantii kui te pole mingil põhjusel õnnelik.

Tugivõimalused

Hostinger pakub teile erinevaid klienditoe võimalusi. Nende hulka kuulub järgmine:

 • Teadmistepagas
 • Õpetused
 • Live Chat

Nende teadmistebaas ja õpetused sisaldavad mitmesugust teavet, mida saate kasutada nende toodete ja / või teenuste haldamiseks. Neid saate kasutada ka lihtsate probleemide tõrkeotsinguks.

Live Chat on saadaval ööpäevaringselt ja on kogu nende platvormi väga hästi integreeritud. See on väga hea kasutajakogemus ja vastused tulevad väga kiiresti. Asi, mis meile nende toetuse puhul väga meeldib, on see, mida nad pakuvad mitmekeelne tugi enam kui 20 keeles!

Nende klienditoesüsteemi ülevaated olid positiivsed. Paljud kliendid olid oma teenusega väga rahul. Nad vastasid küsimustele kiiresti ja suutsid lahendada isegi keerulisi probleeme. Kudos Hostingeri juurde!

WordPressi majutamine

Otsustasime lisada selle ülevaate selle individuaalse jaotise WP hostimise kohta, kuna tänapäeval kasutab enamik inimesi WordPressi oma saitide haldamiseks. WordPressi hostimise osas on Hostinger lisanud üsna palju lisafunktsioone, et tagada iga WP installimise tõrgeteta toimimine. See hõlmab WordPressile spetsialiseerunud klienditugi, turvalisuse suurendamist nende partnerluse kaudu BitNinjaga, muidugi uusimat PHP-versiooni ja isegi kohandatud WordPressi vahemälupistikprogrammi jõudluse maksimeerimiseks.

Arendajate jaoks hõlmasid nad ka WP – CLI ja GIT integratsiooni.

Hostingeri WP plaanid

Lisaks WordPressi hostimisele on Hostingeril ka hiljuti käivitatud veebisaitide koostaja. Selle nimi on Zyro ja selle eesmärk on muuta veebisaitide loomine äärmiselt lihtsaks ja lihtsaks. Zyro puhul on tõesti muljetavaldav, et see on AI funktsioonidega veebisaitide koostaja.

Seal on AI Writer, mis suudab teie uue veebisaidi jaoks teksti koheselt genereerida. Ja siis on AI Heatmap, mis ennustab, kuhu teie külastajad tähelepanu juhivad, võimaldades teil optimeerida oma veebisaidi konversioonide jaoks kohe, kui seda ehitate..

Oleksime öelnud, et neil on õnnestunud luua väga intuitiivne ja kasutajasõbralik platvorm ning seal on ka ilusaid malle, mille hulgast valida.

Nende pardalemineku protsess

Veel üks asi, mida peame mainima, on nende pardalevõtmise protsess, see on täiesti sujuv ja ülilihtne. Ja see on ka päris ilus. Iga samm liigub järgmisse, kuni enne, kui te sellest teada saate, on teil sait reaalajas installitud ja WordPress olemas ning sisu ja piltide üleslaadimiseks valmis..

See on väga muljetavaldav! Allpool on kleebitud paar ekraanipilti.

TeemavalikTeemavalik

Valige domeeni seadistamineDomeeninime valik

Häälestamise viktoriin - hostimise taseSuper läbimõeldud

Häälestamise viktoriin - eesmärgidIsikupärastatud seadistusprotsessid

Seadistamine - valmisAaaaa ja tehtud!

Plussid

Hostingeri kasutamise peamiste eeliste katmiseks tehke järgmist.

 • Väga taskukohane
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • Suurepärane klienditeeninduse teenus
 • Kiire serverid
 • Suurepärane Uptime
 • Ülimalt lihtne seadistusprotsess

Järeldus

Ettevõte on hostimise valdkonnas suurepärane mängija kiiruse, toe, töökindluse ja jõudluse osas … põhimõtteliselt kõik, mida majutusteenuse pakkujast soovite, neil on meie kinnitusmärk!

KokkuvõteVaataja Matthew RogersVaatamiskuupäev 2018-08-22Vaatatud üksus HostingerAuthor Rating 51 tärn1 tärn1 tärn1 tärn1 tärnToote nimi HostingerPrice
0,99 USD

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map