Digitaalne ookean – kas see on hea hostimise ja serveri pakkuja? (2020. aasta ülevaade)

DigitalOceani ülevaadeDigitalOceani koduleht


Oleme oma DigitalOceani hostimistesti jälginud alates 2018. aasta algusest.

Oleme kogu selle aja olnud DigitalOcexi tasuline klient, jälgides hoolikalt süsteemi elutähtsaid mõõdikuid. Täpsemalt laadimisajad, reageerimine klienditeenindusele ja mis kõige tähtsam – töö- ja seisakuajad.

Siiani on tulemused paljulubavad, siin on meie põhjalik ülevaade sellest, kuidas nad teistega koos mõõdavad.

Oma esimese serveri käivitamise 2011. aastal on DigitalOcean Ameerika pilvehotellifirma, mille eesmärk on aidata arendajatel käivitada rohkem rakendusi kiiremini ja hõlpsamini.

New Yorgis asuva väikese idufirmana alguse saanud ettevõtmine on plahvatuslikult kasvanud, ulatudes kliendibaasi kokku üle poole miljoni arendaja.

DigitalOceani lõppeesmärk on kasutada tahkes olekus draivi ehk SSD-d, et luua kasutajasõbralik platvorm, mis võimaldab nende suurel hulgal klientidel projekte pilve ja pilve vahetada, kiirendades ja tõhustades tootmist.

Kas see on piisavalt hea, kui üks päev saab üheks meie 10 parima hostimisteenuse hulka?

Uurime välja!

DigitalOceani hostimise kasutamise plussid

1. Fantastiline “Keskmine” Uptime 99,99%

Pilvemajutusteenuse tööstuses on keskmine tööaeg 99,94%.

DigitalOcean puhub selle veest välja (pun mõeldud), ilmatu 99,99%.

See tähendab, et aprillist 2018 kuni märtsini 2019 oli DigitalOceanil ainult kaheksa katkestust, mis kokku olid vaid 43 minutit.

See seob Bluehostit meie kõige usaldusväärsema hostimisvõimalusega. Me ei saa üle vaadata, kui hämmastav see on. Enamik meie kümnest teenusest jääb vahemikku 99,96% kuni 99,98%.

DigitalOcean viimase 12 kuu statistikaDigitalOceani keskmine tööaeg 2018-2019 | Vaadake statistikat

Viimase 12 kuu keskmine tööaeg:

 • 2019. aasta märtsi keskmine tööaeg: 100%
 • 2019. aasta veebruari keskmine tööaeg: 100%
 • Jaanuari 2019 keskmine tööaeg: 99,98%
 • Detsember 2018 keskmine tööaeg: 100%
 • Novembris 2018 keskmine tööaeg: 100%
 • Oktoober 2018 keskmine tööaeg: 100%
 • 2018. aasta septembri keskmine tööaeg: 100%
 • 2018. aasta augusti keskmine tööaeg: 100%
 • Juuli 2018 keskmine tööaeg: 99,94%
 • Juuni 2018 keskmine tööaeg: 100%
 • Mai 2018 keskmine tööaeg: 100%
 • Aprill 2018 keskmine tööaeg: 100%

Nagu näete, on suvel väike langus, madalaim Uptime’i protsent on juulis 99,94%. Kuid süsteem taastub augustis, septembris, oktoobris, novembris ja detsembris ei toimu seisakuid.

See on edasiminek õiges suunas. Nool liigub pidevalt üles, see näitab, et DigitalOcean on oma probleemide ees.

2. Välkkiire laadimisaeg

Uptime on statistika number üks, mida tuleb veebi valimisel jälgida.

Lõppude lõpuks – iga kellaaeg ja vile planeedil ei arvesta ubade künkaga, kui teie veebisait veedab pikka aega võrguühenduseta.

Lähema sekundina saabumine on kiirus.

Samuti võivad mahajäänud veebisaidid olla igasugustest eesmärkidest lähtuvalt „maas”. Loid saidid on praktiliselt kasutamiskõlbmatud. Teie liiklus ei kõhkle põrgatama. Sõna otseses mõttes. Mõne sekundi erinevus võib teile maksta ligi kolmveerand teie potentsiaalsest veebisaidi liiklusest.

Kõlab hullumeelselt? Kahjuks pole.

Turu-uuringute kohaselt võivad veebisaidid, mida ei saa laadida viie sekundi jooksul, kaotada rohkem kui 74% mobiilisaidide liiklusest.

Vastupidiselt on näidatud, et vähenenud laadimisajad suurendavad liiklust ja müügi konversioone rohkem kui 74%. Me nimetame seda 74% näeks-näeks. Kui see kaldub ühes suunas, saate te võita, teises aga kaotada.

Mida see tähendab meie sõbra DigitalOcean jaoks?

Head asjad. Päris head asjad.

DigitalOcean pole lihtsalt kiire … see on kiireim toode, mida oleme kunagi üle vaadanud. Tõsiselt, see jätab tolmu teiste populaarsemate hostimisprogrammide hulka.

Tööstuse keskmine laadimiskiirus on 890ms.

Kiireimal ajal liikus DigitalOcean uskumatu kiirusega 218ms. Kõige aeglasemalt oli see 496ms. Isegi madalaima esinemise korral oli see endiselt ligi 50% kiirem kui tööstuse keskmine.

Vaatame siis kuude kaupa, kuidas DigitalOcean toimis:

DigitalOcean viimase 12 kuu üksikasjalik statistikaDigitalOceani keskmine kiirus 2018-2019 | Vaadake statistikat

See on kiire hostimine, mille keskmine keskmine kiirus on 357 ms.

Viimased kuud on suhteliselt ühed kiireimad, mida me eales näinud oleme, mis teeb DigitalOcean konkurendiks saidi üldise kiiruse esimesele kohale. Praegu kuulub kiireim kiirus A2 Hostingile.

3. Arendajasõbralik toote ökosüsteem

DigitalOcean pole lihtsalt ühe nipiga poni.

Tegelikult pakub nende tootevalik arendajatele tohutult palju potentsiaali.

Milliseid erinevaid võimalusi pakub DigitalOcean? Tore, et sa küsisid!

✅ Tilgad

Tilgad on skaleeritav arvutusplatvorm, mida saab kohandada nii, et see vastaks kõigile ettevõtte rakenduste vajadustele. See sisaldab ka lisamälu, jälgimist ja täiustatud turvalisust.

DigitalOceani tilgad

Võite valida standardsete või optimeeritud tilkade vahel ja kohandada neid oma südame sisu järgi. Tilgad lasevad seadmetel aeganõudva installimise ja konfigureerimise vahele jätta, et liikuda paremale koodi juurutamise suunas.

✅ Vahed

Kui tilgad on mõeldud rakenduste juurutamiseks, siis Spaces tähendab lihtsat objektide talletamist.

Me räägime turvasüsteemist, mis võimaldab teil andmeid rakendustele ja lõppkasutajatele salvestada ja edastada. Ruumid töötavad lihtsa protsessi käigus, luues usaldusväärse salvestusruumi pukseerimisliidese või API abil.

DigitalOceani ruumid

Tühikuid saab kasutada varundusfailide, ajaveebide, andmeanalüüside ja palju muu salvestamiseks.

Teenus on ka skaleeritav, nii et teie Spaces võib teie ettevõttega koos kasvada. Veelgi enam – ruume saab kombineerida teiste DigitalOceani funktsioonidega või kasutada neid iseseisvalt.

✅ Kubernetes

Kubernetes on eelseisv toode, mille DigitalOcean tõi turule 2018. aasta lõpus.

Selle kohta pole palju teavet, kuid ettevõte väidab oma ametlikul veebisaidil, et Kubernetes on: “Mõeldud arendajatele ja ettevõtetele, kes soovivad lihtsat viisi konteineri töökoormuse kasutuselevõtmiseks ja haldamiseks pilves.”

Praegu pakuvad nad varasemat juurdepääsu tootele, mis on 2018. aasta septembrini koos tasuta Kubernetes-klastriga.

4. Kohandatav hinnakujundus

Ehkki meil on see ka meie miinuste all, on meie arvates päris fantastiline, et saate kohandada kõike, mille eest maksate – saidi salvestust, protsessori kasutamist, ribalaiust, andmebaasi, mälu jne. See on tõesti suur eelis, kui olete kogenud kasutaja ja juba tuttav täpselt sellega, mida vajate, millised on teie eesmärgid, mida te ei vaja jne.

5. Igapäevased varukoopiad

DigitalOcean teeb varukoopiaid iga päev ja saate andmeid taastada kuni 7 päeva enne seda. Ehkki DigitalOceanil on parem tööaeg, on alati parem olla ohutu kui kahetseda!

6. Hea turvalisus

Teie andmed ja liiklus on alati turvalised. See on asi, mida paljud teised võõrustajad eriti ei rõhuta või isegi ei paku. DigitalOcean tagab, et teie andmeid kaitstakse otsast lõpuni. Suureks eeliseks on nende tahtmatute ühenduste ja viiruste eemaldamine saidisüsteemist.

Vaikimisi on DigitalOcean lisanud oma mahtudele krüptimise. Kui soovite lisada täiendava turvakihi, nagu enamiku nende funktsioonide puhul, peate õnnestumiseks läbima juhendi, järgima juhiseid ja tundma mõnda kodeeringut.

DigitalOceani hostimise kasutamise miinused

1. Kogenenud kasutajatele (kõnepruuk + kompleks)

Tõeliselt suurepärase toote märk seisneb selles, et ta suudab oma teenuseid kokku panna tavapärasest mõistetavalt.

Eelkõige on see tehnoloogiaettevõtetel keeruline oma kollektiivseid päid ümber keerutada.

Sellisena on enamus tehnilisi saite ja platvorme tavaliselt kõnepruuki täis. Nagu ka “erilised sõnad või väljendid, mida kasutatakse teatud kutsealal või rühmas ja mida on teistele raske mõista”.

Kui vaadata selliseid tehnoloogiatooteid nagu DigitalOcean, saab selgeks kiusatus kõnepruukil põhinevale keelele. Teil on vaja tegeleda paljude tehniliste andmetega – vastava ala ekspert oleks sunnitud kirjutama seda nii, nagu nad seda oskavad, mitte aga kuidas keskmine inimene sellest aru saab..

DigitalOceani skaleerimise valikud

See pole edasijõudnutele energiatarbijatele suur asi. Nad saavad sellest aru. See kõik on loogiline.

Aga algajatele? Pole võimalust.

See on valdkond, kus DigitalOcean ebaõnnestub. Saidi koopia on täidetud tehniliste tingimuste ja akronüümidega ilma selgituseta. Nad turustavad selgelt oma toodet spetsiaalselt arendajatele.

Seetõttu näevad teised vaeva, et välja mõelda, kuidas saiti üle viia, oma veebisaiti käivitada, hooldada või isegi seda laiendada.

Võrdluseks teeb HostGator hämmastava töö, lihtsustades nende veebisaidi keelt nii, et keskmine Jane või Joe mõistaksid neid igakülgselt. See on kasutajasõbralik toode nii algajatele kui ka edasijõudnutele.

DigitalOcexi puhul pole see nii.

2. Puuduvad põhifunktsioonid, mida pakuvad muud tarbijamajutused

Enamik veebimajutajaid, kelle kohta oleme üle vaadanud, viskavad sisse samad lisad. Varukoopiad, võib-olla hea CDN ja isegi SSL-sertifikaat..

Erinevalt teistest, kuna DigitalOcean on mõeldud kogenumale rahvahulgale, ei viska nad hunnikut põhifunktsioone, mida paljud teised hostid pärast registreerumist teie eest pakuvad või hoolitsevad..

Sellised asjad:

 • ❌ Tasuta domeeninimi koos hostimisega
 • ❌ Võimalus isegi domeeninime osta
 • ❌ Saidi tasuta rändamine

Ma mõtlen – nad saavad teid aidata selles osas. Kuid registreerumisel ei tohiks oodata palju käeliste teenuste pakkumist.

Mis viib meid tegelikult järgmise punkti juurde:

3. Piiratud klienditugi

Enamik hostiettevõtteid pakub 24 tunni ööpäevaringset tuge.

See ei pruugi alati väga hea olla, aga vähemalt on see midagi.

Kahjuks pole DigitalOceanil midagi sellist. Kui teie veebisait langeb keset ööd (mis võib olla hukatuslik, kui tegutsete välisturgudel), pole kellelgi teist, kellega rääkida. Peate minema nende veebisaidile ja avama tugipileti, kasutades nende veebivormi.

DigitalOcexi klienditugi

Kui meil on mõni probleem, tahame usaldada firmat, kellel on meil vestlusboot, mille abil saaksime (või vähemalt tugiteenuse vihjeliiniga) suhelda..

Isegi kui pole möödunud 24 tundi, on tööaegadel reaalajas vestelda reaalajas elava inimesega parem kui kontaktivorm ebamääraste lubadustega „Võtame teiega peatselt ühendust”.

Veelgi enam, nende kontaktvorm isegi ei töötanud!

Proovisime selle täita küsimusega nende Kubernetese toote kohta, kuna veebisait tundus pisut ebamäärane, mida see teha saaks..

Meile vastati veateatega.

DigitalOcexi klienditugi ei reageeri

Järelikult pidime neile saatma otse e-kirja, saates sama täpse küsimuse, ja me ei ole vastust veel päev hiljem saanud.

Lisaks sellele, et peaksite oma toote väljamõtlemiseks olema energiakasutaja, peate ilmselt olema ka üks, kes lahendab ka oma probleemid.

4. Keeruline cPanel

Nagu juba mainitud, pole DigitalOcean kindlasti algajatele. Põhimõtteliselt on tänapäeval oma veebisaidi loomiseks vajalik cPanel (välja arvatud juhul, kui olete programmeerimiskeeltega hästi kursis).

DigitalOcean cPanel

DigitalOcexi jaoks peate esmalt seadistama teie valitud tilga (DigitalOcexi serverid). Seejärel peate installima cPaneli, järgides põhjalikku juhendit, mis hõlmab mitmete koodikäskude sisestamist (jah, peate teadma mõnda kodeerimist), oma konto registreerimist, täitmisfaili installimist jne..

Kõigi muude asjade kõrval peate cPaneli kasutamiseks ostma õiguse kolmandalt osapoolelt. See on kuumakse 20 dollarit või 15 dollarit, kui teate, kust otsida.

Kui teil pole kodeerimise ja ise arendajaks saamise kogemusi, soovitame teil palgata arendaja (hea) või vältida DigitalOceani ja leida lahendusi, mis sobivad teie vajaduste ja oskustega veelgi.

CPaneli kasutatavus on suhteliselt intuitiivne, kuid jällegi – seal on õppimiskõver ja see pole kindlasti algajatele.

5. Hinnakujundus on kallis (suhteliselt)

Seal on vana ütlus, et saate selle, mille eest maksate. Seda ütlust kasutatakse tavaliselt selliste odavate asjade arutamiseks, mis tegelikult ei tööta. Siin toimub hoopis vastupidi.

DigitalOcean on väga funktsionaalne toode, mis maksab päris senti.

Vaatame kõigepealt tilku:

DigitalOceani hinnakujundus

Nagu näete, on meil standardsed tilgad alates 5 dollarist kuus. Nüüd on sellel kaasas ainult 1 GB mälu. Hinnad tõusevad sealt üha kõrgemale ja kõrgemale, kuni maksate 80 dollarit kuus kõrgema klassi teenuste eest.

Kui vaadata CPU-le optimeeritud tilkasid, siis need algavad 20 dollarist ja lähevad lausa müratasu 920 dollarini kuus.

Ladustamise hindu vaadates pole see palju parem.

DigitalOceani ladustamise hinnakujundus

Ruumide suurus, mis algab 250 GB salvestusruumiga, algab 5 dollarist kuus, mis koos standardsete tilkade esimese astmega oleks 10 dollarit kuus.

Neil on tonni muid lisateenuseid. Igaüks neist maksab teile päris senti.

Need on mõned järsud hinnad, eriti kui arvestada sellega, et paljud meie kõrgeimalt hinnatud teenused maksavad 3 dollarit kuus või vähem.

Sellegipoolest on oluline meeles pidada, et DigitalOcean pakub kõrgema hinna eest tasakaalustamatut kiirust ja jõudlust. Sellega tuleb kindlasti arvestada.

Siin ei maksa mitte ainult põhimajutuse või ribalaiuse eest. Kui teil seda vaja on, on see tõenäoliselt ülepaisutamine.

Ainult siis, kui teil on suure liiklusega sait (või mõni neist), oleks see midagi, mida soovite. Ja vaja.

6. Ka hinnakujundus on keeruline

Kui olete hinnastamiskavadega tutvunud, uimane kõik võimalused ja võimalused, mida saate kasutada ja täiendada. Ribalaiuse, ruumi, serverite (erinevad kiirused), protsessori, turbevalikute ja muu jaoks on erinevad kategooriad.

Lihtsamalt öeldes – DigitalOceceniga on palju võimalusi, kuidas muuta teie kuutasu tõesti-tõesti kalliks. Enamik teisi pakkujaid pakub 2–5 erinevat plaani, mis annavad teile hea ülevaate saadavast. DigitalOceani abil saate kõike ise kohandada. See võib olla hea asi, kuid kui te pole kogenud kasutaja (nagu eespool mainitud), on see üsna keeruline ja aeganõudev. Lisaks, nagu eelmises jaotises öeldud, on hinnad teiste pakkujatega võrreldes üsna järsud.

Kas me soovitame DigitalOcean??

Jah …

… kui te olete arendaja.

Kui olete lihtsalt keskmine inimene, kes soovib veebis tutvustada, on seal palju kasutajasõbralikumaid tooteid, mis maksavad teile palju vähem.

Kellegi jaoks, kes teab oma teed ümber tehnoloogiamaailma, ei näi olevat kiiremat või parema jõudlusega toodet kui DigitalOcean.

Klienditoe küsimus ja hind pole kerge vaeva nägema.

Kui tööaeg ja kiirus on teie jaoks kõige olulisemad tegurid, on DigitalOcean turu parimate valikute hulgas.

Kas teil on DigitalOceani hostimise kohta positiivseid või negatiivseid kogemusi? Kui teete seda, jätke palun läbipaistev ja aus ülevaade!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map