cPaneli hostingu pakkujad Austraalia jaoks

Nii et otsite veebimajutajaid, mis töötaksid cPaneliga (mingi jube varalise süsteemi asemel), hea valik! cPanel on standard veebimajutusteenuste valdkonnas ja seda mõjuval põhjusel. Parimate uurimistöö hõlbustamiseks oleme koostanud nimekirja meie lemmik Austraalia veebimajutajatest, kes pakuvad cPaneli hostimist. Aktiivsete hostimiskontodega, millel on üle 30 ettevõtte, oleme oma valikutes üsna kindlad. Nautige!


Parim Austraalia cPaneli hostimine: meie top 5 võrdlus – mai 2020

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / kuu.KettaruumiomadusedVeebisait
saidiplats29,3 / 104,95 dollarit AUD (ajutine 67% allahindlus, alla 14,95 dollari)10 GBVõimas + taskukohane = võida!
A2HostingLogo9/103,92 USD (umbes 5,22 AUD)PiiramatuPiiramatu kettaruum!!!
PanthurLogo8.7 / 105 AUD1 GBSuurepärane esitus, palju valikuvõimalusi.
DigitalPacificLogo8,5 / 104,90 AUD1 GBKogenud, usaldusväärne.

Lisaks ülaltoodud tabeliülevaatele oleme loonud ka Austraalia parimate cpaneli veebimajutusteenuste pakkujate üksikasjalikuima top 5. Oleme neid sorteerinud järgmiste kriteeriumide alusel: Kasutusmugavus, taskukohasus ja jõudlus / võimsus. 

Austraalia cPaneli veebimajutusteenuste pakkujad: meie top 5 üksikasjalikumat

1. SiteGround veebimajutus

SiteGround on meie absoluutne meister. Veebimajutuse osas on nad seda täiustanud! Äärmiselt usaldusväärse tööaja, kiire tugiteenuse, WordPressi ametlikult soovitatud, hõlpsa seadistamise ja VÄGA konkurentsivõimelise hinnakujundusega ei saa siin tõesti valesti minna. Oh!, + neil on 30-päevane raha tagasi garantii!

Nende odavaim plaan algab alles nüüd 4,95 dollarit kuu kohta (tavahinnast 67% soodsam)! 

saidiplats2

Kasutuslihtsus

90%

Taskukohasus

84%

Jõudlus / jõud

85%

2. A2 veebimajutus

Loendis väga lähedane sekund, nad on peaaegu sama head kui SiteGround, ehkki nad pole WP-i ametlikud hostid (kuid see on niikuinii väga haruldane ja nad purustavad seda WP-s) & iga teine ​​suurem CMS).

Nende odavaim plaan algab alles nüüd USD 3,92 dollarit kuus (umbes 5,22 dollarit kuus).

a2hosting

Kasutuslihtsus

87%

Taskukohasus

79%

Jõudlus / jõud

80%

3. Panthuri veebimajutus

Panthur on meie esimene tõeline Aussie’i veebimajutaja, kuigi need on SG-st ja A2-st kallimad, kuid nende serverite jõudlus on täiesti tipptasemel. Siin on tõsine jõud mängida ja nende tugi on meeletult kiire!

Nende odavaim plaan algab 5 dollarist kuus (kuigi soovitame selle ideaalse väärtuse / kulude tasakaalu saavutamiseks minna koos pronksist äriplaaniga).

PanthurLogo

Kasutuslihtsus

85%

Taskukohasus

80%

Jõudlus / jõud

87%

4. Vaikse ookeani digitaalne veebimajutus

Digitaalne vaikne riik on juba aastaid olnud ja see näitab. Super usaldusväärne, hea tugi, teenitud 4. koht.

Nende plaanid algavad alles 4,90 dollarit kuus.

digpatsiifiline

Kasutuslihtsus

80%

Taskukohasus

85%

Jõudlus / jõud

75%

cPaneli majutamine Austraalias

Mis on cPanel??

cPanel on veebimajutuse juhtpaneel, mida algajad kasutavad kogenud kasutajatele veebisaidi loomise, kujundamise ja majutamise protsessi lihtsustamiseks. Selle töötas välja 1997. aastal John Nick Koston, kes on nüüd cPanel, Inc. tegevjuht. Enamasti Perlis kirjutatud on cPanelist kujunenud üks üldtuntud ja usaldusväärsemaid veebimajutuse juhtpaneele. See on aastatega märkimisväärselt paranenud, käsitledes tarbijate vajadusi ja saanud suurepäraseks ressursiks kõigile, kes oma veebisaidi loomisel või ümber kujundamisel töötavad.

Miks kõik seda kasutavad?

Sellele küsimusele on lihtne vastata, et cPaneli töötas välja kõrgelt haritud arendajate meeskond, muutes selle hõlpsasti kasutatavaks ja juurdepääsetavaks kõikidele ekspertteadmiste tasemetele. CPaneli eeliste põhjal otsustades pole üllatav, et selle veebimajutuse juhtpaneeli järele on suur nõudlus. cPanel ületab ootusi, hõlmates laia valikut fantastilisi funktsioone, mis muudavad veebisaidi loomise või ümber kujundamise lihtsaks. See on usaldusväärne, sellel on fantastiline tugimeeskond ja see pakub tasuta rännet. cPanel on ideaalne ressurss kasutamiseks ja on väga levinud selliste veebimajutusteenuste pakkujate jaoks nagu SiteGround, pole vahet, millist hostitüüpi saab kasutada, seda saab kasutada jagatud hostimiseks, pühendatud hostimiseks, kogu edasimüüja hostimiseks ja WordPressi hostimiseks (pidage meeles et premium-hallatavama WordPress-hostingu pakkujad kasutavad tavaliselt cPaneli asemel omaenda tausta;).

CPaneli juhtpaneel võimaldab administraatoril juhtida kõiki oma saidi osi juhtpaneelil endal. Selliste ülesannete täitmiseks nagu failide üleslaadimine pole vaja kasutada täiendavat tarkvara. cPanel laadib üles faile, varundab teie veebisaidi, ühendab domeeninimed teie hostimisega, seadistab teie saidi e-posti aadressid ja palju muud. Selle hosti kõrge kvaliteedi tõttu annab cPanel kasutajale täieliku kontrolli oma veebisaidi üle, hoides seda samal ajal lihtsana, kasutajasõbralikuna ja hõlpsalt hooldatavana. cPaneli abil on ka kogu konto andmete ülekandmine teise cPaneli ühilduvasse hostisse väga lihtne. Muud paneelid ei paku tasuta migratsiooni võimalust, mis põhjustab saidi sisu, andmebaaside, postkastide ja eelistuste kaotamise. CPaneli abil saab masinaid kiiresti ja tõhusalt üle viia ka teistesse ühilduvatesse cPaneli masinatesse, kusjuures andmete kadumise oht on väga väike.

Veel üks suurepärane funktsioon, mis cPanelil on, on võime lubada kasutajatel veebi hostimise ettevõtte poolt lihvitud liidest kohandada. Kasutajad saavad kasutajaliidest kohandada vastavalt oma vajadustele ja muuta see esteetiliselt meeldivamaks. Paljud hostingu pakkujad pakuvad veebisaitide omanikele cPaneli, võimaldades neil oma veebisaite hallata veebipõhise liidese kaudu (kasutaja ja veebiserveris töötava tarkvara vaheline suhtlus).

Oma toodete ja teenuste vastu kindel cPanel, Inc. pakub kõigile huvitatud tarbijatele tasuta 15-päevast tasuta prooviversiooni. Tasuta prooviversioon sisaldab täielikku juurdepääsu kõigile cPaneli funktsioonidele ja aitab kasutajatel tuvastada, kas cPanel sobib neile ja nende vajadustele. CPaneli meeskonna liige hoolitseb installimise eest täiesti tasuta ja e-kirjad saadetakse failiaadressile, teatades kasutajale, kui nende tasuta prooviversioon on lõppemas. Kasutajale saadetakse ka värskendused tulevaste pakkumiste ja allahindluste kohta, et aidata neil oma rahaga maksimaalselt kasu saada.

Miks mitte kasutada kohandatud juhtpaneele?

Kasutajatele on saadaval palju juhtpaneeli valikuid. Need võivad liidese ja pakutavate funktsioonide poolest erineda, kuid need eristavad kõige paremini nende juurdepääsetavust. Kohandatud juhtpaneelide puuduseks on nende kasutamisega seotud raskusaste. Kohandatud juhtpaneelidel ei pruugi olla spetsiifilisi funktsioone, muutes need juhtpaneeliks ebaõnnestunud või ebausaldusväärseks. Need ei pruugi olla kasutajasõbralikud, hästi kavandatud, tõhusad või ei pruugi pakkuda tasuta rännet, põhjustades selle, et proovite seda teise hostini üle kanda, kaotsi minema suur hulk andmeid. Kohandatud juhtpaneelid pole halvad, kui nad on leidlikud, kasutajasõbralikud ja hästi arenenud. Kuigi see on isiklike eelistuste küsimus, on cPanel hästi välja kujunenud ja sellel on kindlalt ehitatud liides suurepäraste funktsioonidega, mis võimaldab kasutajatel hõlpsalt ja turvaliselt veebisaite luua.

cPanel Korduma Kippuvad Küsimused

Mis on cPanel??

cPanel on veebimajutuse juhtpaneel, mida algajad, vahe- ja kogenud kasutajad kasutavad veebisaidi loomise, kujundamise ja majutamise protsessi lihtsustamiseks.

Kas cPanel on tasuta?

Ei, teil peab olema cPaneli litsents. Kuigi cPanel pole tasuta, pakub cPanel, Inc. 15-päevast tasuta prooviversiooni, et saaksite seda ise kogeda ja teha kindlaks, kas see sobib teie jaoks. Samuti pakuvad nad mittetulundusühingutele ja haridusasutustele spetsiaalseid soodushinnaga litsentse. Jagatud hostimiskavade puhul ei pea te võib-olla selle eest lisatasu maksma, kuid VPS-i ja spetsiaalse serveri plaanide korral võidakse teil paluda litsentsi kulud ise katta.

Mida saate cPaneliga teha??

CPaneli eelised ja kasutusviisid ulatuvad failide üleslaadimisest, oma veebisaidi varundamisest, domeeninimede ühendamisest oma hostimisega, saidi e-kirjade seadistamiseni ja palju muud. cPanel on usaldusväärne juhtpaneel, mis koosneb hämmastavast tugimeeskonnast, kes vastab kõigile küsimustele ja juhendab teid teie veebisaidi loomise protsessis..

Kas cPaneli on lihtne kasutada?

Jah, cPanel on väga kasutajasõbralik. See on ehitatud hõlpsalt navigeeritava liidese abil, mis võimaldab kasutajal seda kohandada vastavalt oma stiilile ja vajadustele. Sellel on ka sisseehitatud abi, mis takistab teil tegemast kõike, mida te ei peaks tegema.

Kuidas erineb cPanel teistest hostidest??

cPanel on tegutsenud juba üle 15 aasta ja on üks sagedamini tuntud juhtpaneele. See erineb teistest hostidest selle poolest, et pakub kasutajasõbralikke, usaldusväärseid funktsioone ja ka tasuta rännet, samas kui muid masinaid võib olla keeruline kasutada, nad on ebausaldusväärsed ega võimalda tasuta rännet. cPanel on ideaalne ressurss veebisaidi esmakordsel kujundamisel ja seda kasutatakse ka juba olemasolevate veebimajutusteenuste pakkujate seas.

Kuidas cPaneli võrreldakse Pleskiga??

Kuigi nii cPanel kui ka Plesk teevad praktiliselt sama asja, on see kõik isiklike eelistuste küsimus, eriti kuna mõlemad juhtpaneelid näevad välja väga erinevad. Teine erinevus nende kahe vahel sisaldab seda, et Plesk on saadaval Windowsi ja Linuxi jaoks, samas kui cPanel on Linuxi-põhine. Samuti ei saa te eksportida sisu Pleskist cPanelisse ega vastupidi.

Kuidas võrrelda cPaneli DirectAdminiga?

DirectAdmin on Linuxi serverite juhtpaneel. Ehkki cPanel on levinum ja tuntum, on DirectAdmin lihtsam ja odavam kui cPanel. Lõppkokkuvõttes puudub DirectAdminil palju cPaneli funktsioone ja tööriistu.

Miks on cPanel nii populaarne??

cPaneli nõudlus on väga suur, kuna see on kasutajasõbralik, lihtne, töökindel ja pakub tasuta rännet. Selle töötas välja kõrgelt haritud arendajate meeskond, muutes selle kättesaadavaks kõikidele ekspertteadmiste tasemetele.

Kas cPaneli kasutamisel on mingeid puudusi??

Kuigi see kõik on eelistuse küsimus, peavad mõned administraatorid cPaneli põhifunktsiooniks, et teha kõike, mida nad tahavad. Lisaks on suurimaks puuduseks see, et cPanel ei ühildu Windowsi hostimiskontodega.

Kes arendab ja omab tarkvara cPanel?

cPaneli tarkvara töötas 1997. aastal välja John Nick Koston, kes on nüüd cPanel, Inc. tegevjuht. See ettevõte asub Houstonis, Texases ja on eraomandis..

Mis on Perl?

Perl on keel, millest cPanel koosneb. See on väga võimekas programmeerimiskeel, mille arendamine on kestnud üle 29 aasta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map