7 parimat veebisaidi jälgimise tööriista ja teenust (tasuta ja tasuline)

veebisaidi toimivuse jälgimineKas soovite oma saidi toimivusel silma peal hoida??


Võib-olla soovite teada saada, kas saate selle 99,99% -lise tööaja tõesti kätte, nagu teie veebimajutusteenuse pakkuja lubas?

Või olete võib-olla mures, et teie sait pole piisavalt kiire?

Noh, hoidke kinni – meil on teile lahendus. Siit võivad kasu olla veebisaidi jälgimisteenused. Nende tööriistade abil näete, kus on teie veebisaidi tugev ja nõrk külg, mis aitab teil oma saiti täiustada ja konversioonimäärasid tõsta. Vinge, ah?

Allpool vaatleme mõnda parimat TASUTA ja makstud veebisaidi jälgimisteenust, mida saate kohe kasutama hakata. Võtsime puhkepäeva ja otsustasime proovida neid kõiki.

Kaevame sisse.

7 parimat veebisaidi jälgimisteenust

1. StatusCake (saadaval on tasuta versioon)

StatusCake'i liides* StatusCake’i kasutajaliides

 • Maksumus: 0 dollarit kuus (sealhulgas 10 monitori, 5-minutilised jälgimisintervallid)
 • Lisatasu: 66,66 $ / kuus aastas (sealhulgas 300 monitori, 30-sekundilised jälgimisintervallid)

StatusCake’il on ka “kõrgem plaan” hinnaga 20,41 dollarit kuus ja see sisaldab 100 monitori 15-minutise testimisintervalliga. Kui registreerute nende tasuliste plaanidega igal aastal, saate kaks kuud tasuta (kogu elu!).

StatusCake on hõlpsasti kasutatav jälgimisriist ja sellel on palju suurepäraseid funktsioone, näiteks:

 • Lehe kiiruse test (tasuta kava sisaldab 1 test iga 24 tunni jooksul)
 • Globaalsed testimiskohad (neil on 48 asukohta 28 riigis)
 • Domeeni jälgimine (ainult tasuliste plaanide korral)
 • Serveri jälgimine (ainult tasuliste plaanide korral)
 • SSL-sertifikaadi jälgimine (ainult tasuliste plaanide korral)

Saate registreeruda nende tasuta paketiga (krediitkaarti pole vaja) ja hakata kohe oma saidi tööaega ja kiirust testima.

StatusCake kontrollib teie saiti iga 5 minuti tagant ja annab teile märku, kui e-posti teel on mingeid seisakuid või on integreeritud kolmanda osapoole rakendusega nagu Zapier. StatusCake aitab ka algpõhjuste analüüsimisel, nii et teate, miks probleem tekkis. Lisaks saate nende tasuta kava abil testida veebisaidi laadimisaega (1 test iga 24 tunni järel).

Üldiselt on StatusCake’i tasulised plaanid laotud rohkemate maiuspaladega, kuid nende tasuta versioon on kindlasti proovimist väärt. Ja kui soovite oma plaani täiendada, on nende tasulised plaanid varustatud 7-päevase prooviversiooniga.

2. DotCom-Monitor (30-päevane tasuta prooviversioon)

DotCom-Monitor jõudluse armatuurlaud* DotCom-Monitori kasutajaliides

 • Maksumus: 1,99 dollarit kuu kohta eesmärgi kohta (vähemalt 10 sihtmärki, 30 jälgimiskohta, 5-minutiline kontrollimise sagedus)
 • Lisatasu: 19,99 dollarit kuus (10 ülesannet, 5-minutiline kontrollimise sagedus)

DotCom-Monitoril on neli platvormi ja kummalgi on paketid erinevate seireülesannete kombinatsioonidega. Paketid jagunevad kaheks osaks: seire sagedus ja ülesannete arv. Nii maksab näiteks nende veebiteenuste platvorm, mis sisaldab vähemalt 10 eesmärki, sealhulgas 5-minutiline testimise sagedus, teile 19,99 dollarit kuus (lisatasu pakett) ja 1-minutine testimissagedus koos 10 ülesandega on 39,98 dollarit kuus (plaatina pakett) ).

Võite proovida kogu platvormi 30 päeva jooksul tasuta, et näha, millised funktsioonid ja lahendused vastavad teie vajadustele kõige paremini. 30 päeva pärast on kõik plaanid täielikult kohandatavad ja maksate ainult selle eest, mida kasutate.

DotCom-Monitor asutati 1998. aastal ja praegu kasutab oma teenuseid üle 25 000 kliendi. Nad olid esimesed ettevõtted, kes tutvustasid 1-minutist jälgimist.

DotCom-Monitori veebisaidi jälgimisteenus sisaldab kõiki võtmefunktsioone (tehingute, FTP, meiliserverite jälgimine, tööajaaruanne, reaalajas armatuurlauad jne), mis on vajalikud veebilehe jõudluse analüüsimiseks. Nad kasutavad jõudluse kontrollimiseks pilvest tõelisi brausereid ja teavitavad teid probleemide tuvastamisest e-posti, SMS-i ja telefoni teel.

See on hõlpsasti kasutatav jälgimisriist ja saate kindlasti parima hinna ja kvaliteedi suhte.

3. Montastic (saadaval on tasuta versioon)

Montasticu jälgimisteenus* Montasticu kasutajaliides

 • Maksumus: 0 dollarit (sealhulgas 9 monitori, 30-minutise jälgimisintervalliga)
 • Lisatasu: 49 dollarit kuus (sealhulgas 500 monitori, 5-minutilised jälgimisintervallid)

Tasuta konto ja 49 dollarise kuu konto vahel on ka mitmeid erinevaid plaane. Funktsioone saate valida sõltuvalt teie ettevõtte suurusest ja vajadustest.

Montastic on veel üks tasuta lahendust otsivate veebimeistrite seas populaarne tööriist. Ehkki see on üsna lihtne, on sellest abi üksikisikutele ja väiksematele ettevõtetele, kes lihtsalt soovivad, et nende saidi languse korral teavitataks teid. Erinevalt teistest nimekirjas olevatest pakkujatest pole Monasticul täpselt armatuurlauda – nad peavad seda väga lihtsaks ja lihtsaks, tehes ainult teatisi, kui midagi läheb valesti.

Montastic registreerub teie saidil iga 30 minuti tagant, mis pole tingimata hea võrreldes teiste tasuta teenuste pakutavate viieminutiliste intervallidega, kuid saate uuendada, et saada sagedamini intervalle ja URL-e jälgimiseks.

Montastic saadab teile meilisõnumeid nii teie saidi kadumisel kui ka uuesti varundamisel. Samuti näete veebilehel märksõna olemasolu või puudumise kinnitust; see toetab mis tahes pordi numbrit; ning sellel on vidinad Macile, Windowsile ja Androidile.

Ehkki Montastic ei ole nii võimas kui mõned muud veebisaidi jälgimise tööriistad, pakub see piisavalt funktsioone, et tasuta teenus oleks seda väärt väikeste saitide jaoks, mis ei pruugi vajada lisavalikuid.

Pingdomi jälgimisteenus* Pingdomi kasutajaliides

4. Pingdom (14-päevane tasuta prooviversioon)

 • Maksumus: 42,12 dollarit kuus (sealhulgas 50 monitori, üheminutilised jälgimisintervallid, avaliku oleku leht)
 • Lisatasu: 228,25 dollarit kuus (sealhulgas 250 monitori, piiramatute kuude logisid, üheminutilised jälgimisintervallid, mitme kasutaja juurdepääs ja avaliku oleku leht)

Standard- ja Premium (Professional) kontode vahel on veel üks plaan. Edasijõudnute kava hind on 82,45 dollarit kuus ja see sisaldab 80 monitori. Pingdom pakub ka äriplaani, mis pakub 500 000 kuni 5 miljonit lehevaatamist kuus.

Kui inimesed ei pääse kogu päeva jooksul teie veebisaidile juurde, kaotate müügi ja otsingumootori paremusjärjestuse. Kahjuks ei saa te oma saidi tööaega käsitsi igal ajal jälgida ja just seal on Pingdomi tööriistad kasulikud.

Ehkki Pingdom pakub mõnda tasuta tööriista, näiteks veebisaidi kiirustest, on see oma esmaklassiliste omaduste seas, kus see tõeliselt paistab. Pingdom aitab teil analüüsida oma veebisaidi tööaega ja toimivust, testides seda kogu maailma serveritest ja teavitades teid probleemide ilmnemisest.

Pingdom aitab teil parandada ka kasutajakogemust, edastades tagasisidet tegelikelt kasutajatelt ja analüüsides toimivustegureid, näiteks veebisaidi kiirust. Need aitavad teil ka probleemide põhjused kiiresti lahendada.

Üldiselt on see väikeste ettevõtete jaoks eelarvega tõhus ja usaldusväärne tööriist, kuid mõned kasutajad kurdavad, et selles pannakse vähe rõhku mobiililiiklusele, sellel on ebausaldusväärsed SMS-i võimalused ja puuduvad Aasia-Vaikse ookeani piirkonna serverid. Parimate hostingu pakkujate jälgimiseks kasutame ka Pingdomit.

5. Uus reliikvia (14-päevane tasuta prooviversioon)

Uus reliikvia seadistamise leht* Uus reliikvia seadistamise leht

 • Maksumus: 12,50 dollarit kuus (ettevõtetele, kellel on põhivamad jälgimisvajadused)
 • Lisatasu: 25 dollarit kuus (ettevõtetele, kellel on täpsemad jälgimisvajadused)

Monitoride jaoks pole piiranguid ja hinnakujundus sõltub võõrustajate arvust või keskkonna suurusest.

New Relic on pilvepõhine tarkvara, mis aitab kasutajatel jälgida oma veebisaidi ja rakenduste toimivust. Nende tehnoloogia tarnitakse tarkvara kui teenuse (SaaS) mudelis. Ettevõte on enamasti tuntud oma rakenduste jõudluse jälgimise (APM) võimaluste poolest, kuid pakub ka muid teenuseid, näiteks infrastruktuuri, brauseri ja sünteetika jälgimist, mida saate koos APM-iga kombineerida.

Uus Relic toetab 8 keelt: Ruby, PHP, Java, Microsoft.NET, Python, Node.js, C SDK ja Go. Ühes neist keeltest rakenduse jälgimise alustamiseks peate installima ühe ülalnimetatud agentidest.

Nende APM-i jälgimine analüüsib teie rakenduse toimivust (nt tööaeg ja kiirus) ja probleemide ilmnemisel saadab teile veateateid. New Relic sisaldab mõõdikute andmebaasi jälgimist, filtreeritavat veanalüüsi ja jälgi. Neile lisandub ka reageerimisaeg, läbilaskevõime (taotlused minutis rakenduse kaudu) ja veamäärad (vigade protsent teie rakenduse määratud ajaperioodil).

Uus reliikviala on kindlasti tugev jälgimisvahend, kuid erinevate teenuste ja nende koos töötamise vahel võib olla keeruline liikuda, eriti võrreldes teiste seireettevõtetega, näiteks StatusCake või Montastic. Võite aga ilma kohustusteta vaadata ja proovida nende teenuseid tasuta 14 päeva jooksul.

6. Uptime-robot (saadaval on tasuta versioon)

uptime_robot* Uptime Roboti kasutajaliides

 • Maksumus: 0 dollarit (sealhulgas 50 monitori, 2-kuuline logi, 5-minutilised jälgimisintervallid)
 • Lisatasu: 129 dollarit kuus (sealhulgas 1000 monitori, 24-kuulised logid, 1-minutilised jälgimisintervallid ja 160 SMS-krediiti)

Võite valida Premium-paketi, mis sisaldab 50 kuni 20 000 monitori. Igas kavas on ka suurem arv SMS-e. Mida suurem on monitoride arv, seda suuremad on kulud.

Kui otsite täiesti tasuta lahendust, on Uptime Robot hea koht alustamiseks. See loodi 2010. aastal, kui selle arendajad otsustasid luua kõigile tasuta tööriista. Nad lubavad, et see on ka edaspidi tasuta ning millele lisanduvad hinnad ainult kõigi tulevikus arendatavate esmaklassiliste funktsioonide jaoks.

See tööriist registreerub teie saidil iga viie minuti tagant ja annab teile märku seisakudest. Ehkki see töötab hästi, puuduvad sellel suuremad toimingud, mida premium-valikutega näete. Näiteks on Uptime Roboti peamine jälgimine USA-s Dallases, mõned teised on hajutatud kogu maailmas, kuid premium-seirevahenditel on tavaliselt 40-50 serveri asukohta, et teie saidi seisakuid jälgida ja kontrollida.

Kui registreerute tasuta kontole, saate ka kaks kuud logisid, et saaksite silma peal hoida, kuidas teie sait aja jooksul on muutunud. Samuti saate tasuta jälgida kuni 50 veebisaiti.

Uptime Robot on hea tööriist, mis on teile tasuta kättesaadav, ehkki mõned kasutajad kurdavad piiratud funktsioonide, näiteks käsitsimuutmise testimise puudumise üle. Te ei saa ka lehe kiiruse alaseid teadmisi, nagu mõne tasulise veebisaidi jälgimise tööriista puhul.

7. Moniit (15-päevane tasuta prooviversioon)

Monitis.com kasutajaliides* Monitis.com kasutajaliides

 • Maksumus: 1,20 dollarit (sealhulgas 1 monitor, 24-tunnine logi, 1-minutilised jälgimisintervallid)
 • Lisatasu: 120 dollarit kuus (sealhulgas 100 monitori, 3 monitooringu asukohta, 1-minutilised jälgimisintervallid)

Kui registreerute nende aastaplaaniga, saate 20% allahindlust.

Oma plaani saate kohandada, valides järgmiste funktsioonide hulgast. Seetõttu võib plaane ulatuda sentidest kuni sadadeni $ $ $ kuus. See sõltub tõesti teie vajadustest, sellest, mida soovite saavutada, ning teie teadmistest ja oskustest.

Monitis.com on kõik-ühes IT-lahendus, mis põhineb pilvel ja registreerub teie saidil iga viie minuti tagant. See pakub külastajatele parimat kasutajakogemust ja pakub hulga veebisaidi jälgimise tööriistu, mis kõik on saadaval ühel armatuurlaual. See tööriist on täis funktsioone, tänu millele on probleeme enne nende tekkimist lihtne ennustada ja nende lahendamisel neid hõlpsalt lahendada. Selle abil saate jälgida:

 • Veebisaidi tööaeg: Jälgige tööaega, reageerimisaega ja jõudlust mitmest asukohast kogu maailmas.
 • Serveri tervis: Avastage kitsaskohad enne nende tekkimist.
 • Võrgu jõudlus: Jälgige mitme saidi võrke ja võtke vastu rikketeateid.
 • Kohandatud mõõdikud: Kohandage oma ainulaadseid jälgimisvajadusi.

Monitis.com reklaamib, et oma teenust kasutades saate parandada tööaega, kõrvaldada vaeva, optimeerida kasutajakogemust ja laiendada oma kliendibaasi. Lisaks on see saadaval inglise, portugali, hispaania ja saksa keeles.

Üldiselt on see suurepärane tööriist, mis sisaldab palju funktsioone.

Milline on kohtuotsus? Millise peaksime valima??

Tegelikult ei saa kuidagi öelda, milline veebisaidi jälgimisteenus on teistest parem, kuna kõik sõltub sellest, millised on teie eesmärgid teie veebisaidil.

Meie kogemuste põhjal oleks parimateks tasuta valikuteks tõenäoliselt StatusCake ja Uptime Robot. Neil on piisavalt paindlikkust / funktsioone ja nad saavad teie saiti jälgida 5-minutiliste intervallidega. Nii et kui proovite lihtsalt veekogusid ega ole kindel, kas seda tõesti vaja on, minge edasi ja proovige järele.

Kõige rohkem põrutab selle dollari eest, mida te tõenäoliselt DotCom-Monitorilt saaksite, kuid me armastame Pingdomi kasutajaliidest rohkem, nii et see on täielikult teie otsustada.

Üks on kindel – esmaklassilised veebisaidi jälgimisriistad pakuvad rohkem funktsioone ja usaldusväärseid andmeid, mis aitavad teil oma saiti parendada. Kui soovite veebisaitide jälgimist tõsiselt võtta, koostage eelarve, et saaksite neid tööriistu kasutada.

Me ei ütle, et tasuta tööriistad on halvad. Tegelikult on need suurepärased, kui teil pole vaja kõiki kellasid ja vilet. Võite alustada ühe siin mainitud tasuta tööriistaga ja kui tunnete, et vajate pilti suuremale pildile, kaaluge oma saidi toimivuse jälgimise lisatasukava..

Kas olete mõnda ülaltoodud tööriista kasutanud? Andke meile sellest teada, jättes kommentaari ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map