4 parimat pühendunud hosti 2020. aastal (kõige usaldusväärsem Uptime ja Speed)

Keskmise blogija või väikeettevõtte omaniku jaoks on ülimalt mõttetu kasutada üleminekut kalliks spetsiaalsesse serverisse.


See on nagu uue aasta resolutsiooni loomine, et saada suurepärase kujuga vorm, seejärel tühistada veebruaris spordisaali kuulumine ja maksta 2000 dollarit uusimatele lihaskasvu või rasva kadu soodustavatele lisanditele. ��

Te ei kavatse mingeid edusamme teha ja kaotate lihtsalt protsessi käigus hunniku raha.

Kui aga juhite veebisaiti, mis loob märkimisväärset liiklust (näiteks rohkem kui 50 000 kordumatut vaatamist kuus), võib spetsiaalne hostimisteenus olla erinevus välkkiire, kasutajasõbralik ja metsikult kasumlik sait… või kui teil on nii palju probleeme teie veebisaidi laadimisaja ja turvalisusega, et teie kasutajad põgenevad filmitähega kiiremini, kutsudes teda Harvey Weinsteini mõnele peole (liiga kiiresti?)

Kui haldate suure liiklusega ettevõtte veebisaiti, pole spetsiaalne hostimine just hea mõte, see on kõik, kuid kohustuslik.

Õige sihtotstarbeline hostimisteenus tagab teie veebisaidi häkkerite eest kaitstuse ja tagab, et teie vaatajad pääsevad iga kord juurde vajalikule sisule.

(Neile, kes alles alustate ja soovite osta oma ajaveebi või vabakutseliste veebisaidi algtaseme majutust, saate tutvuda meie soovitustega parimate odavate veebimajutusteenuste kohta.)

Vaatan mõne minuti, et selgitada, kuidas me neid võõrustajaid üle vaatasime ja mida sina peaksite otsima spetsiaalsest hostimisteenusest, kuid enne kui ma seda teen, on siin kiirel PSA-l kiiret teie seast …

saan aru.

Keskmisel täiskasvanul on tähelepanu keskpunkt umbes 8 sekundit (vähem kui kuldkala puhul) ja tõenäoliselt on teil kohti, kus twitteerida (või kui lapsed tänapäeval seda ütlevad), nii et ma lihtsalt lõikan tagaajamine.

Kui otsite parim spetsiaalne veebimajutusteenus, siis võiksite minna koos Kinstaga. Teenus on üles seatud Google’i pilveplatvormil, mis võimaldab kiiret kiirust ja absurdset optimeerimist. See on mõeldud ettevõtete omanikele, kes soovivad oma ettevõttele parimat.

Kui soovite paar dollarit kokku hoida, on parim valik SiteGround. Põhjus on lihtne, neil on kiireimad andmekeskused, meetriline paadikoor tasuta versiooniuuendusi, mis võivad teiste hostidega võrreldes kokku hoida rohkem kui 300 dollarit aastas, laitmatu ööpäevaringne tugi, ja TASUTA ülekanded, varundamine, SSL-sertifikaadid ja häkkimiskaitse.

KUIDAS MEIE HOSTSI LÄBIVAATAMISEKS

Testime põhjalikult kõiki hostiettevõtteid, vaadates kõike alates töövalmidusest kuni kiiruseni kuni turvalisuseni. Meie ülalt alla testimise protsessist ülevaate saamiseks tutvuge ülejäänud osaga Kanada veebimajutuste arvustused.

Cliff Note’i versiooni pakkumiseks juhime arendusmeeskonda, mis loob ja haldab klientide veebisaite ning viimase umbes kümne aasta jooksul, oleme ehitanud üle 900 veebisaidi mille haldamine on meil endiselt tänapäeval hallata.

Tänu meie projektide pikaealisusele on meil ainulaadne juurdepääs andmetele ja tööajaarvestusele paljude erinevate hostide jaoks, mida enamikul ülevaateettevõtetel lihtsalt pole. Otseülekannet näete siin. Lisateavet meie 4-astmelise uurimisprotsessi kohta leiate siit.

Siinsed matemaatika võlurid on olnud lahked, et koostada meie jaoks mõned graafikud ja statistiline analüüs, et saaksime kogu seda teavet teiega jagada, et aidata teil lõplikult otsustada, milline on teie vajadustele sobiv hostimisteenus..

MIDA TULEVAD HEA PÕHIKOHTLIKU HALDAMISE TEENUST

Olenemata sellest, kas haldate täiskohaga ajaveebit, suurt e-poe poodi või suure liiklusega ettevõtte veebisaiti, on hea pühendatud hostimisteenuse tunnused samad (ärge muretsege, kõik meie soovitused läbivad need kriteeriumid lendavate värvidega)

Nimelt soovite otsida peremeest koos:

 • �� Tasuta SSL (turvaline pistikupesa kiht)
 • �� tasuta varukoopiad
 • �� Tugev tööaeg ja madal seisakuaeg
 • �� 24/7 klienditugi
 • �� Turvafunktsioonid ja boonused

Sukeldun lühidalt neist kõigist ja selgitan üksikasjalikult ülevaate allosas.

Kanada parimad pühendatud veebihostid

1. KINSTA

PARIM PREMIUM-HOSTINGIVÕIMALUS KÕIGILE KIIRUSEL (30–60 dollarit kuus)

siteground-logoLaadimisaeg: 520Ms
Uptime: 99,9%
Maksumus: 600,00 dollarit kuus
Toetus: Live Chat

 • KIIRUS

  Kinsta on kinnisideeks luua oma klientidele kiireim hostimisarhitektuur. Nad kasutavad tipptasemel tehnoloogiat, et veenduda teie veebisaidi laadimises naeruväärse kiirusega.
  Nad kasutavad järgmise põlvkonna infrastruktuuri – serveri riistvarast kuni kasutatava tarkvarani.

  Google Cloud Platform juhib kogu toimingut ja neil on 19 andmekeskust kogu maailmas. Kõik asub nende esmaklassilises võrgus, mis on spetsiaalselt loodud vahemaa ja humala minimeerimiseks.

 • MITTE Murelikku majutust

  Parim asi Kinsta juures peale kiiruse on nende naeruväärsed turvaprotsessid. Nad kontrollivad iga kahe minuti järel oma veebisaidi olekut. Teie veebisaiti kontrollitakse iga päev 720 korda, et veenduda selle töökorras olemises.

  Kinsta varundab teie veebisaiti iga päev ja tal on võimalus teie veebisaiti varundada iga kuue tunni tagant. Neil on ka hack-garantii koos pideva jälgimisega. Kui mõni rünnak juhtub, tagavad nad kohese prioriteedi.

KLIENDITUGI

Lisatasu teenuse eest makstes saate paremini tasulist tuge. Kinsta pakub ööpäevaringset tuge 24-tunnise tugiteenusega, olenemata sellest, kus te viibite, WordPressi eksperdid, 100% -lise lahendamise kiiruse ja kiirete reageerimisaegadega.

Kinsta kasutab Intercomit, mis on parim tugiplatvorm, tagamaks, et saate abi selle kohta, milles vajate abi. Kui teie veebisait pole mingil põhjusel maas, võidakse selle sisselogimise ajaks isegi see varundada ja töötada.

2. KOHT

PARIM ÜLDPAKKUMINE HINNA / KIIRUSE / KORRAL & KIIRDAMATA TUGI (269,00 USD kuus)

siteground-logoLaadimisaeg: 475Ms
Uptime: 99,99%
Maksumus: 269,00 USD / kuu
Toetus: Live Chat

Kui olete meie saidil mõnda teist arvustust tutvunud, siis ilmselt teate, et oleme SiteGroundi suured fännid.

Oleme neid juba rohkem kui 7 aastat kasutanud ja selle aja jooksul oleme olnud tunnistajaks ettevõtte arengule teie keskmisest “ho-hum” hostiettevõttest üheks kõrgeima tasemega teenused turul.

Erinevalt paljudest rohkem tuntud nimedest (köha Bluehost köha) ei puhka nad loorberitele ja on ainsad ettevõtted, kes uuendavad regulaarselt oma andmekeskusi ja servereid, et tagada kõrgeim kiiruse ja turvalisuse tase.

 • SUUR TÄPSUS: 99,95%

  Kuumalt 99,95% -lise tööajaga tagab SiteGround, et teie veebisait püsib ja töötab (peaaegu) igal minutil aastas.

 • TASUTA SSL ja varundamine

  Suurepärane boonus, mis säästab 60 dollarit aastas (minimaalselt) ja tagab, et saate puhata, teades, et teie veebisait on täiesti turvaline ja regulaarselt varundatud ka ebatõenäolise rikkumise korral.

Uskumatu kliendi toetamine

Tööstuses, mis on kurikuulus pakkudes häbiväärset klienditeenindust ja pooltoega tuge, SiteGround seisab peade ja õlgade kohal teiste hostiettevõtete kohal, pakkudes kõige reageerivamat ja tõhusamat klienditeenindust planeedil.

Tõsiselt … Me ei avalda palju muljet, kuid SiteGroundi klienditoe kuradi lähedal puhus meie sokid.

3. A2 HOSTING

Hämmastav väärtus teie makstud hinna eest (141 dollarit kuus)

A2 majutamineLaadimisaeg: 601Ms
Uptime: 99,99%
Maksumus: 141,00 dollarit kuus
Toetus: Live Chat

 • TOETUS

  Pärast hulga keeruliste tugipiletite ja järelepärimiste saatmist avaldas meile (pehmelt öeldes) muljet, kui kiiresti ja tõhusalt A2 klienditugi meie “probleemidega” hakkama sai.

  Ehkki nad pole nii reageerivad kui SiteGround, on erinevus nominaalne (selleks võib kuluda maksimaalselt 20 minutit) ja nende tugi on kõige kõrgem.

 • SUUR TURVALISUS & TASUTA SSL

  Nagu SiteGround, on ka A2 hostimine hammastele relvastatud rohkete turvaelementide ja (muidugi) tasuta SSL-sertifikaadiga.

  Tasuta Cloudflare CDN, uue reliiniserveri jälgimisseaded ja ‘Perpetual Security’ abil saate kõvasti vaeva, et leida makstava hinna eest funktsioonirikkam hostimisteenus..

SUUR UPTIME & KIIRE ANDMEKESKUSTE VALGUSTAMINE

99,91% tööaja ja 601 ms saidikiirusega pakub A2 Hosting mõnda neist kiireimad ja usaldusväärsemad pühendatud hostimisteenused kõige soodsamate hindadega. Spetsiaalne hostimine on kallis, seda ei saa eitada.

Kuid ainult 141 dollariga kuus (rohkem kui 1200 dollarit aastas vähem kui SiteGround) pakub A2 teie parimat pauku. Nende kiirus ja tööaeg pole nii muljetavaldavad kui SiteGround; aga arvestades teie makstavat hinda, on teil raske leida pakkujat, kes pakuks rohkem väärtust.

4. HOSTGATOR

Ülihea hinnaga teenus suurepäraste omaduste ja Uptimes’iga

hostgaatorLaadimisaeg: 601Ms
Uptime: 99,99%
Maksumus: 119,00 dollarit kuus
Toetus: Live Chat

 • SUUR TÄIELIK, KAKS KIIRE

  Nagu iga host, mida oleme siiani soovitanud, pakub HostGator klientidele laitmatu 99,99% töökindlus kurja kiire laadimiskiirusega. Ainult 119 dollariga kuus on need kaugelt odavaim (kvaliteetne) pühendatud hostimisteenus turul ja need tagavad, et saate oma investeeringu jaoks kõige rohkem väärtust.

 • HEA TURVALISUS & TASUTA SSL

  Ehkki neil pole nii palju maiuspalasid ja tasuta funktsioone kui SiteGroundil või A2-l, pakub HostGator siiski hulgaliselt täiustatud turvafunktsioone, sealhulgas: tasuta SSL (duh), DDoS-kaitse, täielikult koondatud võrk ja 3-5 pühendatud IPv4 IP-d.

TOETUS

Nagu SiteGround ja A2 hosting, pakub HostGator ettevõtte parimat klienditeenindust. Isegi kui vaatasime üle nende põhilisemad hostimisteenused (mida saate vaadata siit), oli klienditugi tipptasemel.

Kuid pühendatud hostimispaketiga on nende klienditugi järgmine tase. Kui teil on teenuse osutamisega probleeme, aitab nende tõhus tugimeeskond teil uuesti varundada ja töökorda ajada.

SSL – KINDLAKSKIIVA KAITSE

Ma tean, et see kõlab nagu futuristlik Star Trek jama, kuid SSL on tegelikult üsna lihtne mõiste.

SSL ehk turvaline pistikupesa kiht loob ja krüpteerib „tunneli“ külastaja arvutist serverisse. Selle tunneli sees on kogu suhtlus ja andmed turvaliselt kaitstud ning ilma utellike silmadeta.

See on selline nagu kodeeritud keeles kirja kirjutamine enne sõbrale saatmist.

Kui kirjutasite kirja lihtsas inglise keeles, nägid kõik, kes selle sõnumi pealt võtsid, hõlpsalt seda, mida teie kirjutasite, ja näete seda. Teie kirja “krüpteerides” garanteerite siiski, et keegi väljastpoolt ei saa teie sõnumit dekrüpteerida ja aru saada.

Google’i värskete värskendustega, need sertifikaadid on kõik kohustuslikud kui soovite, et teil oleks oma veebisaidi paremusjärjestuse määramisel konkureerivate märksõnade reiting. Ja kui töötlete makseid oma veebisaidil, siis on see absoluutne PEAB (enamik usaldusväärseid töötlejaid ei aktsepteeri isegi makseid ilma aktiivse SSL-sertifikaadita).

Õnneks on kvaliteetse veebimajutajaga (spetsiaalne või muul viisil) SSL-sertifikaat tasuta. Kui ettevõte üritab teie sertifikaadi eest maksta (näiteks halvustatav GoDaddy), peaksite minema mägedesse.

SSL-i sertifikaadi eest pole absoluutselt vaja maksta ja iga ettevõte, kes väidab teisiti, raiskab teid nagu bandaid. Kõik head veebimajutusettevõtted pakuvad teie SSL-i tasuta seadistamist, kasutades teenust nimega Let’s Encrypt.

TASUTA VARUSTUSED

Küberrünnakud on tõusuteel ja ei paista, et need aeglustuvad kiiresti.

Kasutades igapäevaseid varukoopiaid pakkuvat veebimajutajat, saate siiski tagada, et isegi kui teie veebisait on suunatud lunavara rünnaku alla, saate oma sisu kiiresti võrgusse tagasi, ilma et peaksite sellest puudust tundma. (Usaldage meid, te ei soovi oma veebisaidi igapäevast käsitsi varundamist.)

UPTIME ja DOWNTIME

Uptime, nagu nimigi viitab, on lihtsalt teie veebisaidi võrgus olemise aja mõõtmine. Kõik, mis ületab 99%, on korralik ja ideaaljuhul soovite soovite pakkuda hostimisteenust 99,95% tööaeg või parem.

Seisakuajad (jällegi, nagu nimigi viitab) on teie veebisaidi madaloleku või juurdepääsu puudumise aja mõõtmine.

Kui soovite säilitada oma kasutajate professionaalset välimust, see on üks suurimaid asju, mida soovite vältida. Õnneks, kui valite mõne teenuse, mida soovitame, on see minevik ja saate nautida kiiret valgustust, kõrget turvalisust, ja nominaalne seisakuid.

ANDMEKESKUSED

Andmekeskused on teie serveri füüsiline asukoht. Mida lähemal on andmekeskused teie lõppkasutajatele, seda vähem peab teave liikuma ja seda kiirem on teie veebisait.

Seetõttu on oluline tagada, et kasutatavad andmekeskused oleksid lõppkasutajate lähedal (nt Torontos või Montrealis).

Maailma suurimad andmekeskused

TOETUS

Välja arvatud juhul, kui olete juhtiv kodeerimisviisard või tehniline geenius, sa oled läheb vaja hämmastavat tuge tagamaks, et teie veebisait püsib ja töötab ning hoiab ära võimalikud luksumised.

Neile, kellel pole 22 aastat, et KKK-sid läbi vaadata või pikki YouTube’i videoid vaadata, tähendab see, et soovite hostimisteenust, mis pakub kvaliteetset ööpäevaringset klienditugi. Soovite vältida ettevõtteid, kes tellivad oma tuge Indiasse või pakuvad oma kasutajatele ainult veebipileteid või e-posti teel tuge.

Spetsiaalne server maksab teile päris senti, nii et soovite veenduda, et teil on juurdepääs vestlusele või telefonitoele, et saaksite oma raha väärt.

TURVALISUS

Kui olete tüüpi inimene, kes arvab, et mitmesuguste tugevate paroolide kasutamine veebitegevuste jaoks on ebavajalik, siis on see osa teie jaoks.

Kvaliteetne serveritaseme turvalisus vähendate oluliselt riski, et teie veebisaiti rikutakse DDoS-i või julma jõu rünnaku tagajärjel ja aitab tagada, et teie enda ebaadekvaatsed turvastandardid ei põhjusta kogu teie veebitaristu hävitamist.

Valige kindlasti veebi, mis pakub teile DNS-kaitset, veebisaidi aktiivset jälgimist ja muid täiustatud turvafunktsioone.

Vaatamata sellele kõigele, sukeldugem 2020. aasta kolme parima pühendatud hostimisteenuse hulka …

Lõplikud mõtted

Ehkki pühendatud hostimine pole kindlasti kõigile mõeldud, aitavad ülaltoodud teenused teil eelarvet kulutada ja investeeringuid maksimeerida, et saaksite puhata, teades, et teie veebisait töötab tippmahuga.

Ehkki Kanadas võõrustamisel on palju muid pühendunud võõrustajaid, kellel on hea meel, eelistame soovitada ainult suurejoonelisi.

Loodame, et sellest juhendist on abi olnud ja nagu alati, kui teil on küsimusi, muresid või räpaneid märkusi (jätame selle tegelikult Ameerika veebimajutuskohtade arvustuse saitidele ��)… Viskage nad alla järgmiste kommentaaride sektsiooni!

KKK

Mis on parim pühendatud serverite hostimise ettevõte?

Parim pühendatud serverimajutusettevõte on Kinsta oma klassi parimate kiiruste, samuti tipptasemel turvalisuse ja klienditoe tõttu.

Mis on spetsiaalne veebimajutus?

Spetsiaalne hostimine on see, kui üks server on pühendatud ühele veebisaidile või ettevõttele. See võimaldab kõik serveri ressursid selle ettevõtte jaoks saadaval olla.

Mis vahe on pühendatud ja mitte-pühendatud serveritel??

Spetsiaalne hostimisserver tähendab, et teie ettevõtte kasutatava serveri või serverite ressursid on jagatud. Spetsiaalne server võimaldab serveril kõik ressursid olla saadaval ühele ettevõttele või veebisaidile.

Sulle võib ka meeldida:

 • Parim veebisaitide koostaja

Viited ja pildikrediidid:

 • Snipcart.com
 • ComingSoonWP.com
 • WeeblyTutorials.com
 • Hpc-Asia.com
 • SiteSelection.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map