3 parimat Kanada edasimüüjatega hostimise ettevõtet 2020. aastal

Kas juhite veebisaitide arendus- või disainibürood??


Kas soovite teenida täiendavat $ 1000 + / kuus, tehes peaaegu (peaaegu) tööd ilma?

Kui jah, siis soovite seda kuulata.

Ei, ma ei räägi mingist lahedast MLM-skeemist, mis nõuab 2000-dollarist ettemaksu ja mille tulemuseks on kõigi, keda te kallilt armastate, vältimatu võõrandumine (vähemalt… kõik, kes ei taha teie jama osta).

Ma räägin edasimüüja hostimine.

Ja see võib olla lihtsalt kõige lahedam asi pärast viilutatud leiba (ehkki olen endiselt segaduses, miks see pidavat lahe olema … see on lihtsalt leib?)

Mis on edasimüüjate hostimine ja miks ma peaksin sellest hoolima??

Edasimüüjate hostimine on suhteliselt lihtne kontseptsioon, mis võib teie digitaalagentuurile nominaalse vaevaga märkimisväärset tulu teenida.

See toimib järgmiselt:

Oletame, et teil on praegu 100 väikest veebisaidiklienti, kes kõik soovivad kiiret, usaldusväärset ja hõlpsasti kasutatavat veebimajutusteenust. Kuna nad juba tunnevad teid, meeldivad neile ja usaldavad teid, kuna aitasite (loodetavasti) neil suurepärase ja intuitiivse veebisaidi kujundada, on nad loomulikult valmis ostma oma hostimist põhivõrgu hostimise asemel.

Niisiis, suundute ühe edasimüüja juurde, keda me kohe soovitame, ja ostate edasimüüja hostimispaketi, mis annab teile juurdepääsu 600 GB ribalaiusele ja piiramatule arvule domeenidele ainult 20 dollari eest kuus.

Seejärel võite minna pakkuma oma hostimisteenuseid mõistliku hinnaga, näiteks 10 dollarit kuus (eeldusel, et kõnealune veebisait kasutab ainult 6 GB ribalaiust), teenides teile kokku puhaskasum 980 dollarit kuus tegemise eest… noh peaaegu mitte midagi.

Päris lahe, eks ole?

Me arvame nii.

Ja selleks, et aidata teil oma edasimüüjat passiivse sissetuleku teenimise kaudu edasimüüjate hostimise kaudu, koostasime selle lühikese juhendi, mis aitab teil täpselt määratleda, mida peate edasimüüja pakkujalt otsima, samuti meie neli peamist soovitust parimatele edasimüüjatele. peremehed.

Sukeldugem sisse.

TL; DR. Kui soovite alustada kõige taskukohasema paketiga, mis pakub endiselt usaldusväärset tööaega ja laadimiskiirust (ja rohkesti lisatoite), siis võiksite kasutada A2 majutamine.

Edasimüüjate hostimise osas pakub A2 ületamatu 80 GB kettaruumi, 800 GB ribalaiust ja spetsiaalset IP-d ainult 13,99 dollari eest kuus (sissejuhatava pakkumise ajaks).

Kui soovite selle soovituse taga kõiki mahlaseid detaile või eelistate kasutada mõnda muud hostimisteenust … Jätkake lihtsalt lugemist (mida veel kavatsete teha? Vaadake kasside gife)

Igatahes… Tagasi äri juurde.

Miks peaksite meid usaldama?

Noh …

Oleme oma klientide (enam kui 900) hostimisteenuseid müünud ​​enam kui kümme aastat ja neil on: väga tekkis huvi leida kõige taskukohasemad ja usaldusväärsemad edasimüüjad turul.

Kuid see pole veel kõik.

Meie kümme aastat kestnud kõrgeima veebisaidi arendajana tegutsemise ajal on meil olnud ainulaadne juurdepääs arvukatele andmetele, mis lihtsalt pole üldsusele kättesaadavad. Otseülekannet näete siin. Lisateavet meie 4-astmelise uurimisprotsessi kohta leiate siit.

Oleme 9 aastat parema osa salvestanud tööaja, laadimiskiiruse, klienditeeninduse interaktsiooni ja palju muud. Meil ​​on olnud oma # geeniusid, kes neid andmeid siin koguvad ja jagavad, et saaksime teile pakkuda kõige erapooletumat ja täpset teave võimalik.

Pealegi oleme kanadalased. ��

Mida otsida edasimüüja veebimajutajalt

Kõik edasimüüjate hostimise pakkujad pole loodud võrdselt ja kiireim viis pöördumatult hävitage oma olemasolev kliendibaas ja kaotage nende usaldus igaveseks on kasumi maksimeerimiseks valida odavaim edasimüüja.

Edasimüüjate ja jagatud veebimajutuste maailmas on sõnad „odav” ja „jama” üsna sünonüümid… seetõttu peaksite hoiduma iga hinna eest ise kirjeldatavatest „tasuta” hostimissaitidest. Ehkki soovite veenduda, et teie valitud teenusepakkuja on taskukohane, peate siiski tagama, et nad vastavad järgmistele kriteeriumidele.

Usaldusväärne Uptimes

Veebisaiti hallata pole mõtet, kui asjaomane veebisait pole piisavalt kaua võrgus, et potentsiaalsed kliendid saaksid teie sisule tegelikult juurde pääseda.

Võite olla kindel, et iga teie valitud edasimüüja host pakub vähemalt 99% -list töökorraldust, nii et te ei saa kell 14:00 127 telefonikõnet rahulolematutest klientidest, kelle veebisaidid enam ei tööta.

Kiirlaadimisajad

Arvestades, et keskmine kasutaja ootab veebisaidi laadimist vaid 3 sekundit, enne kui loobub otsingust ja kasutab muud ressurssi, on teie veebisaidi (ja teie kliendi veebisaitide) kiirus oluline. Ja sellel on palju tähtsust.

Hea rusikareegel on see, et soovite edasimüüjate majutusteenust pakkuda laadimisaegu alla 1000 pr (kuigi meie soovitatavad teenused on sellest palju kiiremad).

Suurepärane klienditugi

Kui haldate ühte veebisaiti, on tõenäosus, et ilmneb mõni probleem või luksumine, mis vajab klienditoe esindaja abi, umbes 100% (lähemal 114,2% -le, kui oleme täpsed ��). Kui müüte kümneid või isegi sadu hostimispakette edasi, suurenevad need koefitsiendid plahvatuslikult.

Enne mis tahes edasimüüjate hostimispaketti investeerimist veenduge, et need oleksid tõhusad 24/7 reaalajas klienditugi aidata teid vältimatul juhul, kui midagi läheb valesti.

Kohandatavus

Igal kliendil ja kliendil, keda te praegu teenindate, on ainulaadsed veebimajutuse vajadused. Mõni neist vajab rohkem ribalaiust kui teised ja mõned vajavad erifunktsioone ja turvaprotokolle mis pole enamiku hostimisteenuste puhul standardsed.

Sellisena see on on oluline, et teie valitud edasimüüja hostimisteenuse pakkuja oleks suurel määral kohandatav et saaksite kohandada iga kliendi hostipaketti nende konkreetsetele vajadustele vastavalt.

Nüüd, kui teate, mida kvaliteetse edasimüüja hostimise pakkujalt otsida, mõelgem meie isiklikule soovitusele. (Kuid ärge muretsege, igaüks neist veebimajutajatest vastab kõigile ülaltoodud kriteeriumidele või ületab neid.)

Kanadas 3 parimat hostimüüjat

# 1. A2 majutamine

Funktsioonirikas veebi- / e-posti host (veidi kõrgema hinnasildiga)

A2 majutamineLaadimisaeg: 601s
Uptime: 99,99%
Maksumus: 13,19 dollarit kuus
Ladustamine: 30 GB
Toetus: 24/7 365 Live Chat
Raha tagasi garantii: Jah

Charles Darwini kuulsate sõnade kohaselt ei jää ellu kõige kiirem ega usaldusväärsem edasimüüjate hostimise teenuse pakkuja, vaid see, kes pakub hinna eest kõige rohkem väärtust. ” (Siin parafraseerides…)

Meie kogemuste kohaselt ei paku A2 Hosting meie soovitatud hostide kiireimaid laadimisaegu ega kõige usaldusväärsemat tööaega, need on kahtlemata teie makstava hinna jaoks parim väärtus. Kui arvate, et A2 hosting aitab teil kokku hoida umbes 5 dollarit kuus kuus, võrreldes SiteGroundi või Hostgatori pakettidega, muutub nende toimivuse väike erinevus nominaalseks.

Laadimine uutele klientidele ainult 13,19 dollarit kuus, A2 edasimüüja hostimispakett on absoluutne varastamine, mis teeb teie kliendid õnnelikuks ja teie rahakott täis.

Nad pakuvad a kõrge kohandatavuse tase ja juurdepääs 24/7/365 klienditoele kes (vaatamata meie parimatele pingutustele) on aastate jooksul osutunud täiesti lahtipääsmatuks. Kui te pole A2 edasimüüja hostimisest täielikult vaimustatud, kaitseb teid nende „Anytime Money Back garantii”.

# 2. SiteGround

Runner Up ja isiklik lemmik

siteground-logoLaadimisaeg: 475s
Uptime: 99,99%
Maksumus: 45 dollarit krediidi kohta (saadaval on hulga allahindlusi)
Ladustamine: 10 GB / konto
Toetus: 24/7 365 Live Chat
Raha tagasi garantii: Jah

Erinevalt A2-st ja HostGatorist (rohkem neid sekundis), Tundub, et SiteGround pakub liiga keeruliseks muutmist väärast rõõmu muidu lihtne tehing…

Selle asemel, et piiramatu arvu kontodega etteantud kogumahu ja ribalaiuse eest ette maksta, töötab SiteGround krediidisüsteemis, kus iga ostetud krediit võimaldab teil uue hostikonto seadistada 10 GB veebiruumiga.

Krediidid algavad 45 dollarist aastas (või 3,75 dollarist kuus), kuid sõltuvalt ostetavate krediitide mahust lähevad need koguni 42 dollarini aastas. Vaatamata sellele tõepoolest keerukale hinnastruktuurile pakub SiteGround erakordselt kvaliteetset teenust mõistliku hinnaga.

Iga uus ostetud hostikonto / krediit on varustatud mõõtevaba andmeedastusega, piiramatu FTP-konto, tasuta igapäevased varukoopiad (tõeline elupäästja), tasuta e-posti kontod, ja a tasuta Cloudflare CDN.

Kõigi nende pakutavate boonuspakkumiste kõrval on SiteGround selle loendi kiireim ja usaldusväärsem edasimüüja, lõõmavalt kiire 475 ms keskmise laadimisajaga ja garanteeritud 99,99% tööajaga (mis lubab meil nende segase hinnaga-põrgu hinnakujunduse andeks anda) ).

Oleme juba pikka aega olnud suured SiteGroundi fännid ja nende edasimüüjate hostimisteenused säilitavad viimase kümne aasta jooksul üles ehitatud suurepärase maine..

# 3: HostGator

Erandlikud omadused, kahetsusväärne hinnasilt

hostgaator

Laadimisaeg: 657s
Uptime: 99,99%
Maksumus: 19,95 dollarit kuus
Ladustamine: 60 GB
Toetus: 24/7 365 Live Chat
Raha tagasi garantii: Jah

Ehkki nad on selles loendis kõige kallimad edasimüüjad, väidame, et HostGator pakub teie eest kõige suuremat paugu ja pakub kvaliteetseid teenuseid, mis hoiab teid ja teie kliente sinki aastaid hiljem õnnelikena (ma ei saanud sellest analoogiast kunagi aru ). ����

Ehkki nad pakuvad 99,99-protsendilist tööajagarantiid (nagu ka kõik teised selle loendi hostid) ja laadimisaega 657 ms, kus HostGator tõeliselt särab, on lisafunktsioonide ja boonusväärtuste, mida nad pakuvad uutele klientidele, rohkus.

Piiramatu e-posti konto? Kontrollima. ✅

Mõõtmata domeenid, alamdomeenid ja FTP-kontod? Kontrollima. ✅

Meeldejäävalt hea klienditugi, muretu raha tagasi garantii, ja palju turvaelemente? Vaata, kontrolli ja kontrolli! ✅ ✅ ✅

Pärast HostGatori kasutamist ja ülevaatamist paljude aastate jooksul on nad hõlpsalt meie kõigi aegade lemmik edasimüüjate hostimisteenuste pakkujad ja teile on raske leida taskukohast ja usaldusväärset teenust (usaldage meid, oleme otsinud).

Lõplikud mõtted

Ehkki edasimüüjate hostimispakettide pakkumine olemasolevatele klientidele võib osutuda keerukamaks, kui esialgu võite arvata, on see suurepärane viis genereerida püsiv ja prognoositav passiivne sissetulek… ilma uue hullu kodeerimisoskuse õppimiseta, kinnisvarasse investeerimata või krüptovaluutade keerulisse maailma sukeldumata.

Ja kui otsustate hüpata peatselt võõrustajate edasimüüjate maailma, julgen teid kolmekordseks proovida leida parem pakkuja kui meie siin soovitatud..

Nagu alati, tehke enne lõpliku otsuse tegemist kindlasti oma uurimistööd ja tehke oma hoolsuskohustus ning kui teil on küsimusi, kommentaare või probleeme, laske need allpool alla ja me võtame teiega ühendust kui võimalikult kiiresti.

Loodetavasti see aitas, minge nüüd välja ja hakake mõnda hostimispaketti edasi müüma!

Sulle võib ka meeldida:

  • Parim veebimajutus
  • Parim veebisaitide koostaja
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map