2020. aastal Kanadas 9 parimat cPaneli majutusteenuse pakkujat

Ükskõik, kas olete algaja või veteranveebimeister, on cPanel üks võimsamaid liideseid teie saidi haldamiseks. Kuigi cPanel sisaldab point-and-click liidest, on see sujuva ja hõlpsa kasutamise kogemus.


See muudab enamikus teie saidi asjades liikumise puhtaks õndsuseks. Kogu tööstuses on cPanel muutunud peaaegu tööstusstandardiks. Selles artiklis vaatame läbi 9 parimat cPaneli hostimise pakkujat Kanadas.

Miks just cPanel? CPaneli alused

cpaneli hostimise piltEnne erinevatesse võõrustajatesse hüppamist on määratlus kindlasti korras. CPanel on kõik-ühes jaotur, mis pakub üllatavalt palju jõudu, ilma et tekiks liiga palju uustulnukaid.

Selle liides meenutab teie saidi juhtimiseks puhast, ikoonipõhist paigutust, muutes selle täiesti intuitiivseks kogemuseks. Enamik inimesi ajab cPaneli sageli segamini juhtpaneeli lihtsa lühendamisega.

Kuigi see on tõsi, on cPanel tegelik toode. Selle kasutusmugavus eristab seda parimatest veebimajutuse juhtpaneelidest. Lihtsamalt öeldes on cPanel parim viis saidi haldamiseks kapoti all. See töötab Linuxis, mis tähendab, et enamik servereid suudab seda käivitada, pakub arvukalt jõudu, ja mähib kogu komplekti kokku lihtne kasutada liides.

Kui te pole veel tutvunud meie peamiste arvustustega saidi kohta parimad veebimajutusteenused Kanadalaste jaoks palun tehke enne selle juhendi lugemist.

Kanada parimad cPaneli majutusteenuse pakkujad – 2020. aasta arvustused

1. SiteGround – üks, mida soovite

SiteGround on erakordne metsaline, varjatud pärl veebimajutusteenuste turul – ja see, mille me aastaid tagasi avastasime. Sellel on võrreldamatu pühendumus innovatsioonile, muutes selle crème de la crème cPaneli majutusteenuse pakkujaks väikeettevõtetele.

Tegelikult väidavad paljud ettevõtete omanikud, et see on cPaneli hostimisteenuste jaoks parim valik. Tõsi, see on natuke kallim kui mõned teised cPaneli hostimisteenuse pakkujad, kuid see on iga senti väärt.

Lisaks sisaldavad hostimisteenused järgmisi eeliseid:

Jälgib teie igapäevaseid saidi haavatavusi

Interneti levitamine teabe levitamiseks võib mõnikord endaga kaasa tuua tohutu hulga riske.

Loendi tipus on haavatavus.

SiteGroundi abil võite olla kindel, et oma saidil liikudes on teil suur turvalisus.

See on äärmiselt kiire

Arvatakse, et iga võõrustaja on eriti kiire ja see on hea, kui tõsi. Laskem aga tulistada otse – kui te ei arva, et nad pole midagi muud kui alatu müügimehed, pole mõned väited väärt paberit, millele nad kirjutatakse.

Tegelikult on enamus väiteid just seda: väited. Noh, SiteGround mõistab, et te ei vaja tellimuste loendi kasvatamisel mingeid nippe, et nad tagaksid teile naudingu märkimisväärsed kiirused (ja tööaeg) ööpäevaringselt.

Pakub erakordset klientide rahulolu

Kui SiteGround pole klienditoega poole vähem, poleks nad tõenäoliselt aastate jooksul mitu klienditoe auhinda saanud. Olemisest erakordselt kiire tehniliste probleemide tõrkeotsing et aidata probleem kiiresti lahendada, on sujuva toimimise tagamiseks kõik üsna täpselt häälestatud.

Lisaks sellele, et nad on lihtsalt kiired, on ka nende tugiteenistujad ülimalt sõbralikud. Seega on teil alati tunne, nagu vestleksite sõbraga. Ainus erinevus on see, et see sõber hoolib tegelikult teie saidi võimaluste optimeerimisest sama palju kui teie ise.

99,5% töökindlus

Heal cPaneli hostil on väga vähe seisakuid. Töökindlus jäetakse sageli tähelepanuta, kuid see võib teie ettevõttele olulisi probleeme põhjustada.

Ma ei ütle, et olete seisakuid silmas pidades täielikult haakunud, kuid SiteGround tagab, et saate nendest aegadest üksikasjalikumat teadet, et teie sait kogeb seisakuid.

Nendel põhjustel (ja paljudel teistel, mida meie SiteGroundi ülevaade hõlmab) oleme olnud aastaid rahulolevad kliendid – ja ma ei näe, et see varsti kiiresti muutuks!

2. A2 majutamine

A2 majutamine on veel üks suurepärane cPaneli hostimise pakkuja. Kui te pole saidi saidi suur lõbu, on A2-hostimine veel üks kindel valik. Sellel on cPaneli ausam pilk, nähes kavandatud kujundusega väga vähe.

Kujundus koondab väikeses ruumis palju teavet, ilma et see oleks liiga valdav, mis on üsna feat. Vaatamata pisut kohmakale protsessile näitab A2 Hosting ülevaade meile, et neil on cPaneli suurepärane rakendamine.

Ja parim osa: see elab hästi Kanadas. Tegelikult ütleksin, et see toimib seda arvestades märkimisväärselt hästi maksab vähem kui SiteGround, see tähendab, et maksate madalamat hinda põhimõtteliselt kõigi samade funktsioonide ja eeliste eest, mida saate saidiga SiteGround.

Ja selleks, et te ei peaks kunagi muretsema, kas teie sait kuvatakse õigesti, on A2 Hosting taganud, et teie saiti majutatakse ülimalt usaldusväärsed serverid.

3. Dünaamiline hostimine

Jõuame otse punkti: Dünaamiline hostimine pole just kõige parem valik, kuid pole ka halb.

Tegelikult ma ütleksin, et see on kindlasti võõrustaja ületab ootusi. Olles selles valdkonnas tegutsenud alates 1999. aastast, teavad nad majutust seestpoolt ja need teadmised näitavad nende teenuste kvaliteeti.

Mis meile hostis selle juures kõige rohkem meeldib, on lisaks pakkumisele ka see 24/7 tugi, nad teevad tunni jooksul ka järelkontrolli, et olla rahul.

Dünaamiline hostimine tagab teile:

100% võrgu tööaja usaldusväärsus

Dünaamilisel hostimisel on usaldusväärne tugimeeskond, kes jälgib kõiki teie servereid, et tagada nende olemasolu katkematu tööaeg.

Vahetu reageerimine

Dünaamiline veebimajutus teab, kui palju teile vastuse ootamine ei meeldi, kui asjad aeglaselt murenevad. Niisiis, neil on asjatundjad, kes on alati kättesaadavad 24 tundi ööpäevas kohese reageerimise tagamiseks.

Ütlematagi selge, et nad käivad ka tagavarakoopia taastamiseks ja tekkinud probleemidele lahenduse leidmiseks.

Turvaskaneerimine ja pahavara eemaldamine

Enamik cPaneli hostimisteenuste pakkujaid lubab teile taevast ja maad ning kinnitavad, et olete iga kord absoluutselt kaitstud.

Peaaegu alati on tunne, et kõnnite õhukesel jääl. Dünaamiline hostimine tagab teile naudingu 100% turvalisus kui vaja. Ära muretse. Pole vaeva.

30-päevane 100% raha tagasi garantii

Võite küsida, miks me tooksime välja raha tagasi garantii ja ometi peaks dünaamiline veebimajutus ideaalis olema üks parimaid cPaneli majutusteenuse pakkujaid.

Ja jah, see on üks parimatest.

Kahjuks ei pruugi see kõiki vajadusi rahuldada. Kui proovite hostit lihtsalt proovida, on seda hea teada saate oma raha tagasi, kui te pole sellega rahul koos teenusega.

4. GreenGeeks

Ausalt öeldes pean küll tunnistama, et kui saitide valvamise kohta arutame, siis pean tunnistama, et cPaneli hoste on veel palju, mis on pakutud hämmastavate funktsioonidega. Nimekirja tipus on Rohelised geeksid.

See pakub asjatundlikku tuge 24 tundi ööpäevas, 99,9% tööaja garantii ja 30-päevase raha tagasi garantii juhuks, kui teile see nii ei meeldi.

GreenGeeks laseb teil end veebisaidi loomisel ekstaatiliselt tunda. Keskkonnasõbralik ettevõte kuulub oma klassi. On küll kiire, mastabeeritav ja keskkonnasõbraliku hostimisega mida vähesed teised ettevõtted isegi mainivad.

Parim osa? See kasutab ka cPaneli. Administreerimine on tegelikult üsna aegunud, madalama eraldusvõimega ikoonid näitavad selle vanust. Sellele vaatamata on välimust ehk lihtsamini kasutatav. Ikoonid paistavad rohkem silma julgelt lehel, selle asemel, et järgida universaalset värvilahendust.

See on tavaline cPaneli välimus ja võrreldes HostGatori ümberkujundustega see jääb pisut lühikeseks. Kuid see on endiselt oma parimate võimaluste lihtsus, mis annab teile oma saidi haldamiseks puhta liidese.

5. HostGator

Saan aru. Tõenäoliselt mõtlete, mis on gatoril cPaneli hostimisega seotud. Ma soovin, et mul oleks vastus …

Aga kui me siin oleme, vaatame mida HostGator võiks olla pakkuda, kui tegemist on cPaneli hostimisega. Alustuseks on see hostivalik tuhandetele veebiettevõtetele ja ajaveebidele.

Muutes selle kahtlemata parimaks võimaluseks. Meile see host eriti meeldib, kuna see pakub suurepärane töökindlus ja seda kõike märkimisväärselt madala hinnaga.

See on hõlpsasti skaleeritav ja sellel on äärmiselt usaldusväärne tugimeeskond, kes on alati probleemide ilmnemisel valmis aitama.

HostGator on investeerinud suuri ressursse cPaneli veelgi paremaks muutmiseks. Sellel on a ainulaadne, patenteeritud disain cPanelil, kasutades liidest, mida me tunneme ja armastame, ning uuendame seda. See on kindlasti üks paremaid selles liigas, kui võtta juba niigi ülipikk disain ja seda kõrgemale tõsta.

CPaneli liides on üsna sarnane kõigi teiste cPanelitega. Sellel on üksteise otsa laotud sektsioonid, millel on suurepärased ikoonid, mis on strateegiliselt paigutatud erinevate võimaluste jaoks.

Lahe on HostGatori puhul siiski see, et neil on cPaneli kohal otsinguriba ja terve lehe ülaservas veel üks otsinguriba, kust saate otsida HostGatori teadmistebaasi, kui te ei leia seda, mida otsite. Jah, see on väike näpistamine, kuid see muudab HostGatori cPaneli kasutajasõbralikumaks kui teised cPaneli hostid.

Veel üks element, mis meile HG cPaneli kohta meeldib, on see, et need lingivad MOJO turuplatsiga, mille vasakpoolses osas asuvad jaotised, mis võimaldavad teil turul liikuda, ilma et peaksite tingimata avama teist vahelehte.

See funktsioon võimaldab teil sirvida cPanelis selliseid tooteid nagu teemad ja pistikprogrammid.

6. WP mootor

Kordame seda suurepärast leidmist cPaneli majutusteenuse pakkuja on teie saidi võimaluste optimeerimise võti.

Noh, WP mootor on veel üks hämmastav host, mis aitab teil saavutada kõiki oma saidi eesmärke. Kui otsite tasuvamat ja taskukohasemat hostit, pole WP Engine kindlasti nii odav, kuid cPaneli hostimisel on see turuliider.

Plus, see on kiireim hostiettevõte Kanadas, riba pole. WP Mootoril on ka reaalajas ohtude tuvastamine, mis blokeerib aktiivselt kõik ohud juhuks, kui teie saiti häkitakse, kui seda kunagi häkkitakse.

Ehkki see pole linnas kõige odavam, on hinnasilt õigustatud, arvestades kõike, mida saate. Lisaks kiitleb see ka märkimisväärse kiiruse ja kõigi aegade tööaja korral, kui muidugi pole ettevõte teisiti teatanud.

7. HostPapa

Kui otsite kulutõhusat cPaneli hostit, HostPapa on üks parimatest saadaolevatest võimalustest.

Võrreldes mõnede teiste mainitud hostidega on see pisut kõrvaline, kuid ka see pole kohutav. See tagab, et seisakuid pole absoluutselt siis, kui see kõige olulisem on.

See host pakub ka asjatundlikku tuge juhuks, kui midagi läheb valesti või kui on plaanitud seisakuid, mis aitavad asjad sujuvalt kulgeda.

Lisaks pakub see domeeni privaatsuse kaitset, et tagada teie teabe turvalisus ja usaldusväärsus.

8. HostUpon

Järgmine on HostUpon. Asi, mis seab HostUpon Lisaks muudele cPaneli hostidele pakub ettevõte tugiteenuste saamiseks erinevaid võimalusi. See hõlmab telefonitoetust, reaalajas elavat vestlust, piletite esitamist ja 24-tunnist võrgu olekut.

Samuti on üsna selge, et nad võõrustasid mõnda aega ja seega võite olla kindel, et saate mängu kogenud ekspertide käest absoluutselt parimat. Lisage see väljale märkimisväärsed kiirused ja lukustatud hinnakujunduses, ja näete, et HostUpon on kindlasti võitja.

9. Veebimajutus Kanadas

Asub Montrealis, WHC.ca on cPaneli hostimisteenuseid osutanud juba kümmekond aastat.

Nii paljude kogemustega võite olla kindel, et saate peamiselt hostilt usaldusväärset teenust, mis on nende mängus praktiliselt hea.

See host pakub 24-tunnine klienditugi tagamaks, et olete alati kaetud ja et teil on Vancouveris ja Montrealis andmekeskused, mis tähendavad kiiremat laadimiskiirust.

Lisaks on see ka märkimisväärselt odav.

Meie cPaneli majutuse valikukriteeriumid

Serveri asukoht

nimekirjavektori kontrollimineServeri asukoht jäetakse enamasti tähelepanuta, kuid see mõjutab laadimisaegu märkimisväärselt. Mida lähemal on server kasutajatele, seda kiiremini on võimalik teavet saata või vastu võtta.

Uptime

Kui te ei soovi seisaku tõttu oma klientidega nägu kaotada, peaks cPaneli majutusteenuse pakkuja valimisel kindlasti olema kaartide töökindlus.

Toetus

Järgmisena peate kaaluma tuge. Tugi on siin ideaalne, kuna ehkki olete sõlminud lepingu linna parima peremehega, ei saa te tegelikult kontrollida võimalike probleemide kärpimist aeg-ajalt.

Kui aga cPaneli hostiteenuse pakkujal on suurepärane tugimeeskond, võite olla kindel, et saate abi alati, kui seda vajate.

Hinnakujundus

On üsna selge, et cPaneli hostid maksavad päris senti. Ja kui teil on eelarve, ei pruugi te olla nõus maksma nii palju, kui enamik teenuseosutajaid nõuab. Seetõttu otsite kõige odavamat varianti.

Ehkki võite säästa paar dollarit, peate siiski võitlema ka võrguprobleemide ning rikkumiste ja rämpspostiga haavatavusega.

Nagu öeldakse, saate selle, mille eest maksate. Kvaliteetse teenuse tagamiseks ja endiselt oma võimaluste piires kaasati ka mõned mitte eriti kallid võõrustajad. Nii on see ikkagi teie jaoks win-win olukord.

Pakkimine üles

See on see, inimesed! Üheksa parimad cPaneli hostingu pakkujad saate seal teada. See on palju võõrustajaid, kellele mõelda …

Kuid ärge tehke viga – nad teevad teie saitide optimeerimise osas imesid.

Õnn oma ettevõtte kasvatamisel ja saidi optimeerimisel!

Viited ja pildikrediidid:

  • iStockPhoto.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map