15 parimat domeenigeneraatorit aastaks 2020 |

Domeeninime valimine pole lihtne. Soovite veebisaidi aadressi, mis oleks nii meeldejääv kui ka tähenduslik, samal ajal kirjeldades samal ajal, mida teie bränd endast kujutab. Kuid isegi pärast seda, kui olete välja tulnud midagi meeldejäävat ja oma kaubamärgi väärilist, võite avastada, et .com domeen on juba kasutusele võetud. See viib teid ainult joonestustahvli juurde tagasi, mis tähendab rohkem peavalu.


Kuid suurepärase domeeninime leidmiseks, mis on juba saadaval, pole vaja igavesti kuluda. Proovige ühte neist 15 parimatest domeenigeneraatoritest, mida pole konkreetses järjekorras loetletud, ja säästke endale juukseid tõmmates.

Kui teil veel pole domeeninime, saate need allpool:

 • Domain.com (domeeni maksumus: 9,99 dollarit ühe aasta kohta – kasutage kupongi “HOSTFACTS”, et saada esimesest ostust 20% soodsamalt)
 • Siit leiate teisi domeeniregistripidajaid.

15 parimat tasuta domeeninimede generaatorit

# 1 HostPapa

HostPapa domeeninimede generaator

HostPapa on enamasti tuntud oma veebimajutusteenuste poolest, kuid see aitab ka kasutajatel domeeninimesid leida ja edastada. Sel pole iseenesest domeeninimede generaatorit, kuid kui otsite soovitud domeeninime või märksõna nende domeeniotsinguga, annab HostPapa teile teada, kui see on saadaval, ja teile antakse sadu alternatiive (peamine, riik -spetsiifilised, premium) domeeninimed ja erinevad laiendused, mille vahel valida.

# 2 nimeavalik

NameCheap domeeninimede generaator

Namecheap aitab teil leida oma ettevõtte domeeninime generaatori nimega Beast Mode. Esiteks sisestage kuni 5000 domeeni või märksõna. Seejärel valige, milliseid TLD-sid soovite oma otsingusse kaasata. Võite lisada oma eelistused kategooriate kaupa või valida kõik saadaolevad TLD-d. Beast Mode-l on otsingutulemuste kitsendamiseks ka palju filtreid, näiteks:

 • Hinnavahemik
 • Kasutage domeeni häkkimist
 • Viimane vokaal
 • Pruraliseeri nimisõnad
 • Kuva premium domeenid
 • Peida kättesaamatud domeenid

Namecheapi generaator võimaldab teil lisada ka eesliiteid / järelliiteid, mis pakuvad alternatiive juba registreeritud või kallitele domeenidele. Namecheapi generaator on üldiselt suurepärane vahend teie ettevõttele sobiva domeeninime leidmiseks.

# 3 lahja domeeni otsing

lahja domeeni generaator

Alustage ühe märksõnaga ja seejärel otsige domeeni valikutest Lean Domain Search. Teie otsingutulemustes kuvatakse sadu, kui mitte tuhandeid domeeninimeideid. Kõik tulemused on saadaval domeenide .com jaoks. Selle tööriista abil saate ka:

 • Filtreeri tähestiku, pikkuse või populaarsuse järgi
 • Salvestage oma lemmikdomeeninimed
 • Jälgige oma otsinguajalugu
 • Jagage oma otsingutulemusi
 • Otsige kohe oma ideid, et näha, kas need on saadaval

Kui teil on idee märksõnade kohta, mida soovite kasutada, kuid vajate värske domeeni jaoks täielikke ideid, on see tööriist, mida kasutada. Kui proovime välja pakkuda domeeninimeideid, on Lean Domain Search esimene sait, mida külastada.

# 4 Rinnale nimi

büst nime domeeninimede generaator

Bust a Name’l on arvukalt filtreerimisriistu, mis aitavad teil leida teie konkreetsetele vajadustele vastava kvaliteediga domeeninime. Alustage märksõnade filtreerimisega ja seejärel valige märksõnaga suvandid, näiteks “algab” või “lõpeb”. Seejärel filtreerige selle järgi, kui loomulikult soovite domeene välja näha, ja valige tähemärgipiirang. Võite valida ka valitud domeenide kuvamise ning filtrite laiendite järgi, näiteks .com, .net ja .org. Lehe allosas näete ka soovitusi sarnaste märksõnade proovimiseks.

Kui teil pole märksõna, siis proovige ideid käivitada või saadaolevat nime üles tõmmata nupul „Tee juhuslik domeen”. Kui leiate domeeni, mis teile meeldib, salvestage see hilisemaks või ostke linkide kaudu domeeniregistripidajatele, nagu GoDaddy ja Namecheap. Võite ka sellel saidil domeeniotsingut käitada, kui teie nimi on saadaval.

# 5 Shopify ärinimede generaator

Shopify ärinimede generaatorEhkki tööriista nimi viitab sellele lihtsalt ärinimede genereerimiseks, edastab Shopify ärinimede generaator tegelikult saadaolevaid domeeninimeideid. Valige kõigepealt märksõna, mille soovite oma domeeni kaasata, ja saate sadu ettepanekuid. Ehkki sait julgustab teid looma Shopify poodi, kasutades nende soovitatud domeeninime, võite veebiaadressi osta mujale. Soovitused kasutavad laiendit .com.

# 6 nimipoiss

Nimipoeg domeeni generaator

Nameboy aitab teil valitud märksõnade põhjal saadaolevaid domeeninimesid leida. Sisestage kuni kaks märksõna ja Nameboy edastab koheselt soovitatud domeeninimede loendi. Nende diagrammide abil on lihtne kindlaks teha, milliseid laiendusi võetakse ja milliseid saate endiselt haarata. Näiteks kui hostfacts.com on võetud, saavad teised kasutajad siiski HostFacts.net osta.

Samuti saate vaadata, millised domeeninimed on edasimüügiks saadaval, samuti lubage sidekriipsuga ettepanekuid või märksõnade riimimist. See tööriist töötab hästi, kui teil on juba ettekujutus sellest, milliseid märksõnu soovite kasutada, kuid otsite soovitusi selle erinevate variatsioonide kohta.

# 7 NameStall

namestall domeeninimede generaator

NameStall pakub mitmesuguseid tööriistu, mis aitavad teid oma domeeniotsingus. Alustage nende domeeninimede genereerimise tööriistaga, mis aitab teil otsida märksõna ja muude filtrite järgi, sealhulgas:

 • Kõne osad
 • Populaarsed märksõnad
 • Inglise keele põhisõnad
 • Tööstusharu kategooriad

Samuti saate valida, kas soovite oma märksõna oma domeeni algusesse või lõppu või soovite oma veebiaadressi sidekriipsu. Lõpuks valige laiendid, mille järgi soovite filtreerida. Saate loendi valitud variantidest, mida pole veel registreeritud. Klõpsake selle registreerimise kõrval linki „Registreeri”.

NameStallil on ka sarnane domeeninimede soovitamise tööriist, aga ka vahetu domeeni otsimise tööriist, kaubamärgita domeeninimede loend ja kõrgelt tasuliste märksõnade otsingutööriist.

# 8 domeeni mõistatus

domeenipuzzlerDomeenipusler on lihtne tööriist, millel on palju võimalusi. Alustage lihtsa versiooniga ja sisestage ideaalsed märksõnad, valige oma domeenilaiendid ja otsige ideid. Lahe asi selle domeeninimede generaatori juures on see, et saate lisada arvukalt märksõnu, mitte ainult ühte või kahte nagu teised selle loendi tööriistad, ja see ühendab teie märksõnad erinevatesse variatsioonidesse. Lisage tulemusi oma lemmikute loendisse või proovige täpsemat otsingut. Tööriista abil saate võrrelda ka erinevate domeeninimede lehejärku.

# 9 nimi Mesh

NimiMesh

Nimi Mesh töötab hästi, kui teil on meeles mitu märksõna. Valige 2-3 märksõna ja sisestage need otsingukasti. Seejärel genereerige oma nimekiri! Tööriist pakub ideesid, mis põhinevad järgmistel kategooriatel:

 • Üldine
 • Uus
 • Lühike
 • Sarnane
 • SEO

Kui olete oma märksõnade järgi otsinud, saate tulemusi filtreerida domeenilaiendi, registreerimata domeenide ja maksimaalse pikkuse põhjal. Nimi Mesh soovitab ka muid märksõnaotsinguid teie jaoks.

# 10 Domeenid Bot

domeeniboti generaator

Domeenid Bot on nii domeeni soovituse tööriist kui ka domeeni otsimise tööriist. Alustage märksõna otsimisega ja leiate selle märksõna, kombineeritud märksõnade või sarnaste märksõnade põhjal saadaolevad ideed. Muul juhul otsige soovitud domeeninimest. Kui see on saadaval, saate osta linke erinevate domeeniregistripidajate kaudu. Näete ka soovitusi sarnaste domeeninimede kohta. Filtreerige laiendi ja keele järgi või lisage oma sünonüümid, eesliited või järelliited.

# 11 Panabee

panabee domeenigeneraator

Panabee on domeeninimede otsimise tööriist, ärinimede generaator ja domeeninimede generaator. Alustage kahe märksõnaga ja otsige domeeninimede soovitusi. Kui soovitud domeeninimi võetakse, võite külastada GoDaddy, kus saate vaadata domeeni muid saadaolevaid laiendusi.

Kui teile ei meeldi see, mida näete, edastab Panabee seotud terminid, mida saate otsida. Lisaks saadaolevate domeeninimede kuvamisele näitab Panabee teile ka seda, kas teie ideaalset domeeninime kasutatakse sotsiaalmeedia kasutajanimena.

# 12 nimejaam

NameStation

Nimi Stationiga alustamiseks registreeruge tasuta konto jaoks, mida saate teha oma e-posti või Facebooki konto abil. Selle tööriista abil saate juurdepääsu järgmisele:

 • Domeeninimede generaatorid
 • Vahetu saadavuse kontrollija
 • Avalike nimede konkursid
 • Märksõnasoovitused

Filtreerige laiendi, nime pikkuse ja muu põhjal. Kui teil pole märksõnaideid, proovige ideid otsida oma tegevusala järgi. Saiti on uhke näha TechCrunchis, Mashable’is, SEOMozis ja teistes, seega tasub seda vaadata.

# 13 Kiire domeeniotsing

Domeeni otsene otsing

Instant Domain Search on tööriist, mis töötab hästi, kui teil on juba domeeninimi meeles. Alustuseks sisestage oma idee ja see tööriist annab teile teada, kas see on tehtud või mitte. Kui see on nii, soovitavad nad praegu saadaolevaid alternatiive. Samuti annavad nad teile teada, millised oksjonil osalevad. Saate osta saidil olevate linkide kaudu, mis viivad teid otse GoDaddysse oma ostu lõpuleviimiseks. Kui domeen võetakse üle, võite linke vaadata, kas otsida, kellele sait kuulub, või palgata agent, kes aitaks teil selles domeenis pakkumist teha.

# 14 ma tahan oma nime

IWantMyName

Ma tahan, et mu nimi oleks sarnane vahetu domeeniotsinguga, kuna see toimib kõige paremini, kui teil on nimi juba meeles. Sisestage soovitud aadress ja ma tahan, et mu nimi annaks teile teada, kui see on käes. Kui ei, näitavad nad teile alternatiivseid võimalusi ja hindu. Filtreerida saate ka varjates kättesaamatuid domeene.

# 15 Veebimajutus Geeks

veebimajutus geekside nimegeneraator

Veebimajutus Geeks on nimegeneraatori tööriist, mis aitab teil leida oma ettevõttele ainulaadse nime. Võite lisada otsinguribale mitu märksõna ja lisada filtrid täpsemate tulemuste saamiseks. Näiteks saate valida, kuhu teie ettevõtte nimi pannakse – domeeni algusesse, keskele või lõppu. Samuti saate määrata domeeni pikkuse piirangu (5-30 tähte). Veebimajutus Geeks annab teile võimaluse otsida saadaolevatest .com, .net, .org, .us, .ca, .au ja .co.uk domeeninimedest.

Nende 15 domeeninimede generaatori käepärase kasutamise korral ei tohiks teil olla probleeme saada saadaval oleva domeeninimega, mis kirjeldaks hästi teie ettevõtet. Kas olete midagi kahe silma vahele jätnud? Jäta kommentaar allpool.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map