10 parimat PayPali alternatiivi (värskendatud 2020. aastaks)

PayPal on tegutsenud juba aastast 1998. Sellest ajast peale pole see tõesti nii palju muutunud …


Tegelikult on see paljude meetmete abil palju hullemaks muutunud – kallimad, rohkem määrusi ja sama raskesti ligipääsetav klienditugi. Võib-olla on aeg vaadata PayPali alternatiive. ��

Ma ei ütle, et te ei peaks PayPali kasutama. PayPali kasutamisel on aga palju dokumenteeritud probleeme ja ma ei süüdista kedagi alternatiivi otsimises.

Kui PayPal esimest korda käivitas, oli see revolutsiooniline. Pole ime, et pooled PayPali asutajatest on nüüd miljardärid.

PayPal saavutas tõukejõu, kui eBay kasutas seda suurema osa oma tehingute jaoks. Aastate jooksul tundus, et kõik kasutasid PayPali turvaliste veebitehingute jaoks.

Liikuge edasi aastani 2020 – nüüd on nii palju muid võimalusi. Nad on kõik edukad ettevõtted, kuid toimivad sarnaselt PayPaliga. Miks inimesed neid kasutavad??

PayPal ei tee kõike ideaalselt ja suur osa alternatiividest hõivab nišivaldkonnad. Neil teistel ettevõtetel oli ka võimalus leida probleem PayPaliga ja parandada see omaenda tarkvaras.

Vaatame Kanadas saadaolevaid PayPali alternatiive. ����

Madal maas

Kui ilmnevad probleemid PayPaliga või kui otsite erinevatel põhjustel teistsugust maksevõimalust, on valida palju võimalusi.

Parim üldine maksete tarkvara on Square.

Parim e-kaubanduse lahendus on Stripe.

Parim isiklik makseviis on Venmo.

1. Square – parim üldine maksete tarkvara

Ostukorvides või kohalikus kohvikus kohvi ostes olete tõenäoliselt maksnud kasutades midagi sellist, mis näeb välja järgmine:

See on väljaku POS-süsteem. Ettevõte, mille Jack Dorsey alustas Twitteri kuulsusega 2009. aastal, hakkas pakkuma inimeste telefonidele manuseid dongli abil. See võimaldas kõigil aktsepteerida krediitkaardimakseid.

Tänapäeval on Square võimul paljudes füüsilistes ja veebipoodides.

Füüsilise kaupluse alustamisel on üks esimesi vastuseid, millele tuleb vastata, kuidas kavatsete krediitkaardimakseid aktsepteerida. Varem oli selle seadmine kõik õudusunenägu. Nüüd on kõik, mida vajate, iPadi ja Square’i POS-tehnoloogia.

Square’i tasud on võrreldavad PayPaliga. Iga pühkimine maksab teile 2,65% tehingust. Kõik tasutud Square’i arved maksavad 2,9%, samuti 0,30 dollari suurune tasu. Kogu veebipoodide müügi korral maksab teenus 3,4% ja 0,15 dollarit tehingu kohta. Kõiki tasusid saab hõlpsalt vaadata ka nende süsteemis.

2. Triip – parim e-kaubanduse lahendus

Stripe on selle nimekirja parim ettevõte. Tavaliselt ma ei ütleks sellist asja, kuna see on äärmiselt subjektiivne. Peate vaid kuulama, kuidas asutajad räägivad oma lugu ja vaatama, mida nad täna teevad, et mõista, et nad üritavad inimeste jaoks maailma paremaks muuta.

Ettevõtte asutamisega tehti e-kaubanduse makseid kõigile ettevõtete omanikele hõlpsaks ja arusaadavaks. Stripe’i kasutatakse kõigis kõige populaarsemates e-kaubanduse lahendustes nagu Shopify, WooCommerce, Wix ja Squarespace.

Algselt oli teil kõik vaja teha, et visata oma kodulehele paar koodirida. Saate seda praegu teha, kuid kõikidele suurematele platvormidele saate lihtsalt rakenduse või pistikprogrammi installida.

Triibutasu on 2,9% ja 0,30 dollarit tehingu kohta. Kui ehitate veebipoodi, on Stripe kindel valik.

3. Venmo – parim isikliku makse võimalus

Venmo on minu isiklik lemmikvalik selles nimekirjas. Kui olin laps, arvasin, et rahaülekanded on lihtsad ja futuristlikud. Ma eeldasin täiskasvanuks saamise ajaks alati, et suudan lihtsalt kellegi randmest kinni haarata ja mõelda, kui palju raha ma tahtsin neile anda.

Me pole sinna veel jõudnud. Kuid me võime lihtsalt oma telefonides Venmo avada ja saata oma sõpradele 10 dollarit pitsa eest, mille nad just meile tellisid.

Oleme jõudnud peaaegu futuristlikku aega, kus see annab kellelegi natuke raha:

Kuni selle ajani kasutame lihtsalt Venmot.

Venmo on tasuta kasutamiseks teie pangakonto või deebetkaardiga. Võite isegi krediitkaardiga inimestele maksta, kuid selle eest peate tasuma 3%. Makseteenus pakub ka oma kaarti, mida nimetatakse Venmo kaardiks, mis pakub terve hulga eeliseid.

Raha kogumine pangakontole on samuti tasuta ja teie raha jõuab sinna ühe päevaga. Kohese ülekande korral võetakse teilt 1% tasu vähemalt 0,25 ja maksimaalselt 10 dollarit.

Rakenduse laadimine võib mõnikord olla aeglane, kuid see on lihtsalt sellepärast, et nende servereid tabab iga sekund tuhandeid tehinguid.

4. Skrill – rahvusvahelised rahaülekanded

See tööstusharu on täis lahedaid nimesid, kuid Skrill võitis nimekonkursi. See kõlab nagu midagi, mida kapten Marvel peaks peksma.

Skrill toimib digitaalse rahakotina, mis võimaldab teil raha saata ja vastu võtta. Raha rahvusvaheline saatmine on alati olnud probleem, kuid Skrillis saate seda teha 1,9%. Skrill teeb selle lihtsaks, kui vajate vaid e-posti aadressi.

Skrill teeb ka muid asju, näiteks pakub ettemaksu. Skrill teeb kõige paremini rahvusvahelisi rahaülekandeid.

5. Zelle – lihtsad pangaülekanded

Zelle on Venmoga üsna sarnane. Nad läksid turule üsna erinevalt. Venmo läks pärast lõpptarbijat ja Zelle pärast pankasid. Mõlemad olid head strateegiad ja on end ära tasunud.

Sõltuvalt kasutatavast pangast (enamik panku pakub seda) on vaja vaid hüpata mobiilipanganduses kasutatavasse rakendusse. Seejärel valite inimese maksmiseks lihtsalt tema telefoninumbri või e-posti aadressi järgi. Siis saadate teile rahasumma, mida soovite saata.

Raha laekub teie pangakontolt otse nende pangakontole. Nii nagu Venmo, pole ka Zelle’i kasutamise eest tasusid, välja arvatud juhul, kui kasutate krediitkaarti; sellisel juhul tuleb tasuda 3%.

6. Google Pay – turvalise mobiilimakse võimalus

Google Pay on kõige turvalisem viis tasuda.

Teil on vaja vaid libistada oma telefoni lukustuskuva ekraanil makseterminalil, mis seda aktsepteerib.

Google Pay kaitseb kõike tokenimisprotsessi abil. See võtab teie krediit- või deebetkaardi ja loob selle esindamiseks loa. See muudab teie kaardi teabe varastamise võimatuks kellelgi.

Teie kaarti laaditakse endiselt nii nagu tavaliselt, kuid seda tehakse turvaliselt.

7. WePay – integreeritud maksed platvormidele

WePay loodi selleks, et olla parem PayPal. Põhimõtteliselt soovib see lasta inimestel võrgus makseid aktsepteerida, ilma et selleks tehtaks peale WePay konto midagi.

See töötab äärmiselt sarnaselt PayPaliga, kuid on keskendunud probleemideta probleemidele.

WePay muudab tehingutasud lihtsaks. See võtab kas 3,5% koguhinnast või minimaalselt 0,50 dollarit tehingu kohta.

Teenusest on saanud paljude mittetulundusühingute, eriti mittetulunduslike ettevõtjate, populaarne valik. Samuti on see kasvanud stabiilseks klienditeeninduse maineks.

8. Amazon Pay – kasutage olemasolevaid meetodeid

Amazon Pay on kõige sirgem makseviis. Ainuüksi see säästab teie krediitkaardi sisestamiseks kuluvat aega. See laseb teil lihtsalt kasutada suvandit, mida olete juba Amazonis kasutanud. Kuna kasutate tõenäoliselt juba Amazoni, on Amazon Pay’i kasutamisel palju mõtet.

Kui olete juba Amazoni kaupmees ja avate oma e-poe poodi, on asjade tegelik külg – Amazon Pay Pay kaudu maksetega nõustumine muudab kõigi tehingute ühes kohas hoidmise lihtsaks..

Amazon Pay pakub ka lisaturvalisust, kuna see ei jaga teie täielikku teavet kellegagi, kellelt kaupa ostate.

9. Shopify maksed – parim Shopify maksevõimalus

Kui teil on Shopify pood, muudavad Shopify maksed klientidelt maksete kogumise tõeliselt lihtsaks. Kui teie kliendid on ostnud mõnel muul Shopify veebisaidil, on arvatavasti nende andmed juba salvestatud ja kasutamiseks valmis.

Shopify lõi Shopify maksed alternatiivina kolmandate osapoolte makse töötlejatele, kui olete loonud poe e-poe platvormil.

Shopify maksete tasud on täpselt samad, mis Stripe’il, välja arvatud juhul, kui uuendate Advanced Shopify kontole.

10. Bitcoin või muu krüpto – privaatne optsioon

2017. aasta detsembri keskel arvasid kõik, et Bitcoin kavatseb valuutamaailma üle võtta. Kõik maksaksid ilma tundlikku finantsteavet ega pangakontot väljastamata.

Seda ei juhtunud täpselt, kuid inimesed on Bitcoiniga juba mõnda aega maksnud.

Protsess võib mõne inimese jaoks segadusse ajada ja see pole maksete vastuvõtmiseks kõige stabiilsem viis, kuna Bitcoini või muude krüptovaluutade hind kõigub iga päev.

Peate ostma krüptovaluuta vahetuspunktist, näiteks Coinbase.

Järgmine samm on kasutada kulutatavat rahakotti, et saaksite BitPay abil midagi osta.

Järgmisena saadate makse, mille soovite teha. See ei väljasta isiklikku teavet ja on suhteliselt kohene.

Ainsad sellega seotud tasud on need, mis on seotud börsides, kus te oma krüptovaluuta ostate, ja kaevandaja tasu. Kaevandaja tasu toimib tehingutasuna ja sellega kaetakse kõik teie Bitcoini saatmisega seotud võrgukulud. Tasud jäävad tavaliselt alla dollari.

Probleemid PayPaliga

Kuna kogu see nimekiri on mõeldud PayPali alternatiivide tutvustamiseks, siis vaatame üle, miks inimesed ei soovi enam PayPali kasutada. Kuule, seal on isegi veebisaite, kes on täielikult pühendunud PayPali hävitamisele.

Tegutseb nagu pank, kuid pole üks

PayPal asub seal, kus ta soovib olla. Sellel on vabadus tegutseda nagu pank, kuid tal puuduvad sellised reeglid nagu korraliku panga kohta.

See pakub kõiki panga teenuseid, sealhulgas krediit- ja deebetkaarte, pakkudes samas mitte sama kaitset, mida pank pakub. Nad teenivad miljonid klientide klientide tehingutest ja hoiavad kokku tohutult rahasummasid.

Pangaga samamoodi aitama ei pea. Pangad peavad säilitama turvalisuse ning omama kindlat klienditeenindust ja kriisilahendusteenuseid.

Äkiline konto külmub

Need probleemid on kogu Internetis hästi dokumenteeritud. PayPal külmutab kontod eikuskilt.

Okei, võite mõelda endale: “Midagi peab see käivitama.”

Vale. See juhtub täiesti juhuslikult.

“Noh, ma lihtsalt tühistan selle.”

Edu!

Teie konto külmutamise protsess on identiteedi täielik kontrollimise protsess, mis võtab igavesti. See võib olla tohutult masendav, kui peate töötlema oma ettevõtte makseid või maksma müüjale.

Halb klienditeenindus

Kui teile meeldib lugeda vihaste inimeste kohta, lugege lihtsalt Google’i, „PayPali klienditeeninduse lugusid“.

Nad on kõik väga halvad.

PayPali klienditeenindus on teadaolevalt vähem kui asjatundlik ning ooteajad on tavaline kaebus. Esmakordne konto LinkedInis näitab olukorda, mida on mitu korda korratud.

Kõrged tasud

Tasud on PayPalil kõrged. Iga tehingu eest võetakse tasu 0,30 dollarit ja seejärel 2,9% kogu tehingust. See summa võib tõesti liita. Paljude alternatiivide tasud on palju madalamad.

Pettused

Kui olete viimase paari aasta jooksul proovinud Craigslistissa midagi müüa, uputatakse teid halva grammatikaga inimeste sõnumitega, kes üritavad teid petta, ükskõik mida müüte.

Kõik nad kasutavad selleks PayPali. Teenusel on isegi leht, mis on pühendatud inimeste kelmuse eest hoiatamisele.

Selle mähkimine

PayPal töötab endiselt tohutu osa elanikkonnast. Nad on endiselt võrgutehingute liider.

Tööstuses on alati põhjust otsida alternatiive ja see ei erine üksteisest. Aastate jooksul on maksete töötlemiseks lahenduste pakkumiseks tõusnud palju alternatiive. Mõne neist katsetamine pole kunagi halb mõte.

Paypali alternatiivid – KKK

Kas on olemas PayPali alternatiive??

Jah, PayPali alternatiive on lugematu arv. Mõned populaarseimad neist on Stripe, Venmo ja Square.

Mida ma saan PayPali asemel kasutada??

See sõltub sellest, mille jaoks praegu PayPali kasutate. Isiklike maksete jaoks on Venmo suurepärane valik. Äritehingute jaoks saab ruutu kasutada. Rangelt e-kaubanduse maksete töötlemiseks on Stripe parim valik.

Kes on PayPali suurim konkurent?

Praegu on Square PayPali suurim konkurent.

Kas ma saan Kanadas PayPali kasutada??

Jah, sa saad.

Mis on PayPali tasud raha vastuvõtmise eest?

Iga tehingu tasu on 0,30 USD ja 2,9% tehingust.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map