Kanada İçin En İyi Web Hosting Hizmetleri

Testleri, Kanada web barındırma incelemelerini ve karşılaştırmaları yaptık. Web sunucularını derecelendirmek için aşağıdaki faktörleri kullandık: Kullanım Kolaylığı, Destek ve Hız.


Araştırmamıza dayanarak, En İyi 15 Kanada Web Hosting Hizmeti şunlardır:

 1. HostPapa – En İyi Genel Web Sunucusu
 2. WHC.ca – Yerel Destekli En İyi Sunucu
 3. GreenGeeks – En Çevreci Web Sitesi Barındırıcısı
 4. HostUpon – En İyi Bayi Web Sunucusu
 5. WP Engine – En İyi Yönetilen WordPress Ana Bilgisayarı
 6. HostGator – Çok Değerli Web Host
 7. InMotion Hosting – En İyi İş Web Hosting
 8. Cloudways – En İyi Bulut Barındırma
 9. Dreamhost – Harika İş Web Hosting
 10. Bluehost – Katı Deneyimli Sunucu
 11. Dinamik Barındırma
 12. Cirrus Barındırma
 13. SiteGround
 14. StableHost
 15. Site5

Contents

Sağlam Web Hosting Önemlidir!

Kanada web barındırıcıları araştırma

Çok sayıda barındırma hesabı olan bir web ajansı olarak (denemek ve çok sayıda yan projeye sahip olmak istiyoruz), harika bir web barındırıcısını neyin tanımladığı konusunda oldukça iyi bir fikrimiz olduğunu söyleyebilirim.

Kanadalı web barındırma sağlayıcı kalitesi web sitenizin potansiyel başarı üzerinde büyük bir etkisi olabilir.

Örneğin, web sitesi hızını ele alalım, 1 saniyelik bir gecikmenin sayfa görüntülemelerinin% 11 azalması anlamına geldiğini biliyor muydunuz, bu da ziyaretçilerin 1 / 10’undan fazlası sitenizin hâlâ yüklediği her saniye için geri döneceği anlamına geliyor… bu yüzden iyi bir web ev sahibi yaşamsal!

Umarım aşağıdaki karşılaştırma tablosu ve değerlendirmeleri hangi web barındırma ile gitmek hakkında bilinçli bir karar vermede yardımcı olabilir.

Web Hosting Şirketi Genel DerecelendirmeFiyat / ay. (3 yıllık bir planda) Disk AlanıÖzelliklerDeğerlendirmelerWeb sitesi
HostPapa logosu 2,95 TL (aylık 8,99 ABD doları / ay – Özel MangoMatter İndirimi) 100 GB
 • Kanada’da HQ + sunucuları
 • Çok uygun!
 • CAD cinsinden ücretler!
 • Çok sayıda destek seçeneği
 • Harika performans
 • 30-gün para iade garantisi
HostPapa İncelemesi
WHCLogo 3,89 TL (5,99 ABD dolarından aşağı) Sınırsız
 • Kanada’da HQ + Sunucuları
 • Çok uygun fiyatlı (CAD cinsinden ücretler)
 • Sınırsız disk alanı
 • Muhteşem performans
 • Günlük yedeklemeler dahil
 • 7/24 iki dilli destek
WHC.ca İncelemesi
GreengeeksLogo 2,95 ABD doları (9,95 $ ‘dan düştü) Sınırsız
 • Süper yeşil hosting
 • Hızlı ve Kolay kurulum
 • 30-gün para iade garantisi
 • Kanada ve dünya çapındaki sunucular
GreenGeeks İncelemesi
HostuponLogo 2,95 ABD doları (7,95 $ ‘dan düştü) Sınırsız
 • Sınırsız Disk Alanı!
 • Kanada satış ve desteği
 • Kanada ve ABD’deki sunucular
 • Kilitli fiyatlandırma!
Hostupon İncelemesi
wpengine 35 USD 10 GB
 • WordPress Hosting Mükemmelleştirildi! (bütçeniz varsa)
WP Motor İncelemesi

# footable_10756 th.ninja_column_6 {text-align: center; }

En İyi Web Hosting Kanada 2020

Burada Kanada için En İyi 15 Web Hosting İncelemesi, maliyet, destek seçenekleri ve disk alanlarını ayrıntılı olarak açıklamak için:

1. HostPapa – En İyi Genel Web Sunucusu

İnternet sitesi: www.hostpapa.ca
Fiyat:
$ 2.95
Disk alanı: 100 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostPapa logosu

HostPapa ilk yeşil ev sahiplerinden biri olarak piyasaya sürüldü ve çevre dostu yeşil enerji kaynakları ile tüm güç tüketimini dengeledi. Kanada’daki HQ’ları, Toronto’daki sunucuları ve USD yerine USD cinsinden fiyatları ile Kanadalı bir web barındırma sağlayıcısı olarak mükemmel ve çok güvenilir bir seçimdir!

Gerekirse eski sunucunuzdan ücretsiz geçiş, ücretsiz alan adı, güvenlik için ücretsiz SSL vb.Gibi birçok ücretsiz şey sunuyorlar + memnun değilseniz 30 günlük para iade garantisi sunuyorlar …

Dürüst olmak gerekirse, eğer yerel olacaksanız, bu adamlar gerçek anlaşma!

Destek

Destek için BÜTÜN ÇOK seçenek sunarlar. Bunlara Telefon Desteği, E-posta, Canlı Sohbet, Bilgi Tabanı, Video Eğiticileri, Haftalık Web Seminerleri, Ağ Durumu Sayfası ve Ücretsiz Bire Bir Video Eğitim Oturumu dahildir, çok etkileyici ve çok kullanışlı!

hız

Yukarıda belirtildiği gibi, Kanada’da hızlı bir sunucuları var, ancak diğer ülkeleri hedeflemeniz gerekiyorsa, Cloudflare CDN tüm planlarda ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu, web sitesi verilerinizin, dünyanın çeşitli yerlerinde önbellek olarak depolandığı, birincil veri merkezinizden uzakta ziyaretçiler için hızlı web sitesi hızları sağlandığı anlamına gelir. Geleneksel disk sürücülerine kıyasla daha hızlı web sitesi yükleme hızları sağlayan gelişmiş katı hal sürücüleri de verilir.

Roket hızlı premium sunucular, hesap başına daha fazla kaynak ayırma ve sunucu başına daha az hesap gibi ek performans artışları, en pahalı web barındırma planları Business Pro’ya dahildir.

Artıları:

 • Süper uygun fiyatlı
 • Ücretsiz web sitesi taşıma
 • Ücretsiz SSL
 • Kanada’daki sunucular
 • CAD cinsinden ücretler!

Özel MangoMatter indirimle, en ucuz planları sadece başlıyor 2,95 CAD / aylık (8,99 ABD doları / aylık)

2. WHC.ca – Yerel Destekli En İyi Sunucu

İnternet sitesi: whc.ca
Fiyat:
3,89 $ (CAD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

WHC logosu

Montreal merkezli, Web Hosting Kanada (WHC) 2003 yılından bu yana güçlü gidiyor. Onlar içte ve dışta barındırma biliyorum ve deneyimleri gerçekten gösterir (ÇOK güvenilir hizmet)! Her iki Doğu’da da sunucuları olan birkaç Kanadalı sağlayıcıdan biridir & Daha hızlı hız elde etmek için Batı kıyıları.

Hosting ve alan adlarına ek olarak WHC, ücretsiz denemelerle deneyebileceğiniz SEO ve E-posta pazarlama planları sunar. Bulut sunucu planlarını da çok sevdik… çok daha uygun bir fiyata neredeyse adanmış bir sunucu türü performansı sunuyor.

E-posta, telefon ve sohbet yoluyla 7/24 iki dilli (!!) destek sunuyorlar & sınırsız disk alanı içerir. + Aslında CAD ile şarj ediyorlar, yay!

En ucuz planları sadece başlıyor 3.89 CAD / ay (5.99 $ ‘dan düştü).

Destek

WHC, destek için çeşitli seçenekler sunar: 7/24 Canlı Sohbet, Telefon Desteği ve Çevrimiçi Yardım Masası. Fransızca ve İngilizce dillerinde destek!

hız

WHC, hem Vancouver hem de Montreal’de veri merkezleri işletmektedir. Veri merkezi bulunduğunuz yere göre otomatik olarak seçilir. Kanadalı bir işletmeniz varsa, web sitenizin Kanada’da barındırılması hız ve gizlilik gereksinimleri için mükemmeldir.

Şirkete göre geleneksel mekanik sürücülerden 7 kat daha hızlı olan katı hal sürücülerine (SSD) sahip sunucular kullanıyorlar. Ayrıca, WordPress sitelerinizi gerçekten uçuran LiteSpeed ​​teknolojisini kullanarak ücretsiz web sitesi hızlandırmasını da içerir.!

WHC, bir CPU çekirdeğinin kaynağının% 100’ünü PRO barındırma hesabınıza, + 1 GB Bellek (RAM) ve 5 MB / sn G / Ç ayırır. Ücretsiz Cloudflare CDN tüm planlara dahildir.

Artıları:

 • Kanada’da HQ + Sunucuları
 • Çok uygun! (CAD cinsinden ücretler)
 • Sınırsız disk alanı
 • Muhteşem performans!
 • 7/24 iki dilli destek
 • Günlük yedeklemeler dahil

3. GreenGeeks – En Çevreci Web Sitesi Sunucusu

İnternet sitesi: www.greengeeks.com
Fiyat:
2,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

GreenGeeks logosu

’08’den beri çalışıyorlar ve o zamandan beri çok enerji verimli olmayı başardılar. enerji tüketimini rüzgar enerjisi ile 3 kez şebekeye geri koyuyorlar, bu oldukça şaşırtıcı!

Bir web hosting şirketi olarak, GreenGeeks son derece güvenilir, sadece Kanada’da değil, dünya çapında güçlü sunucuları var. Ayrıca en temel planlarında bile sınırsız disk alanı sunuyorlar.

Barındırma planlarını, bayi planlarını ve WordPress barındırma planlarını paylaştılar. Onların desteği 7/24/365 ve çok duyarlı. GreenGeeks hakkında gerçekten sevdiğimiz şey, her barındırma planında aldığınız ücretsiz özelliklerin varsayılan listesidir. Ücretsiz alan adı, ücretsiz SSL, ücretsiz web sitesi geçişi, ücretsiz CDN entegrasyonu, süper hızlı SSD depolamaya ve her şeyin pürüzsüz işlemesi için etkileyici bir güvenlik sistemine kadar her şey!

Memnun kalmazsanız buna 30 günlük para iade garantisi ekleyin.

En ucuz planları sadece başlıyor USD $ 2.95 / ay (aşağı $ 9.95).

Destek

Şirketin çeşitli destek seçenekleri vardır: Bilgi Tabanı, Canlı Sohbet, Telefon Desteği ve E-posta / Bilet Gönderme. Canlı sohbet 7/24/365 mevcuttur. Telefonla destek hizmeti, Pts-Cum, 09:00 – 12:00, EST ve Sat-Sun, 09:00 – 20:00, EST.

hız

Hız geldiğinde, GreenGeeks size hedef pazarınıza daha yakın bir konumu belirlemenizi sağlayan birden fazla veri merkezi sunar. Toronto, CA, Amsterdam, NL, Chicago, ABD ve Phoenix, ABD’de veri merkezleri var.

Ayrıca geleneksel sabit sürücülerin aksine daha yüksek sayfa yükleme hızları için katı hal sürücüleri (SSD) kullanırlar. Optimize edilmiş LiteSpeed ​​web sunucuları daha yüksek yükleme hızları için kullanılır. NGINX ve Apache ile karşılaştırıldığında LiteSpeed ​​2x ila 5x daha hızlıdır. Sayfa yükleme hızları açısından ek güç için GreenGeeks, PowerCacher adı verilen tescilli bir önbellek teknolojisi uyguladı. Bu özel özellik, gelişmiş kullanıcı deneyimi için hızlı uygulama yükleme süreleri sağlar.

Artıları:

 • Süper yeşil!
 • Sınırsız disk alanı
 • 7/24 destek
 • Mükemmel güvenlik
 • Kolayca ölçeklenebilir

4. HostUpon – En İyi Bayi Web Sunucusu

İnternet sitesi: hostupon.ca
Fiyat:
2,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostUpon logosu

Ayarlayan şey HostUpon rekabet dışında kesinlikle yerel Kanada satış ve desteğine olan bağlılıkları! Tahmin edebileceğiniz gibi, bu gerçekten bir fark yaratıyor.

Her zamanki paylaşılan barındırma (çoğu insanın ihtiyacı olan şey), WordPress daha yönetilen bir çözüm, VPS ve adanmış sunucular için barındırma planları var. Kurucuları 1998’den beri sektörde, bu yüzden hosting oyununu oldukça iyi biliyorlar ve gösteriyor! Sunucuları SSD sürücüleri, MySQL performansı için MariaDB ve WordPress kurulumları için performansı gerçekten en üst düzeye çıkaran LSCache ile LiteSpeed ​​kullanıyor.

Bayi kurulumunu ve paketlerini gerçekten seviyoruz, WHM kontrol paneli ve çok rekabetçi fiyatlandırma ile tamamlayın. Ayrıca ücretsiz bir taşıma hizmeti ve özel ad sunucuları ayarlama seçeneği de içerir!

Buna Toronto’daki çok hızlı bir veri merkezi (ABD’de + 3), sınırsız disk alanı, kilitli fiyatlandırma ekleyin (böylece sitede fiyatlar yükselse bile her zaman aynı ödersiniz). fiyatlandırma rekabetinin çoğunu yener… Emin ellerdesiniz!

3 hosting paketi sunuyorlar, en ucuz planları sadece başlıyor 2,95 USD / aylık (7,95 $ / aylık).

Destek

HostUpon destek almak için çeşitli seçenekler sunar. Bunlar arasında Bilgi Tabanı, Ağ Durumu, Bilet Gönderme, Çevrimiçi Canlı Sohbet ve Telefon Desteği bulunur. Canlı Sohbet, Telefon Desteği ve Bilet Gönderimleri 7/24 açıktır.

hız

Performans Artışları daha pahalı planlarında mevcuttur. Business Unlimited planında% 80 CPU kaynakları kullanılır ve Premium Sınırsız Planlarında tam% 100 CPU kullanılır. En ucuz plan, bir CPU çekirdeğinin kaynaklarının% 40’ına ayrılmıştır (çoğu küçük ve orta ölçekli işletme veya blog için yeterlidir).

Garantili bellek (RAM) 512 MB’tır. Garantili Disk I / O 512KB / s’de.

Artıları:

 • Sınırsız disk alanı
 • Kanada merkezli destek ve satış ekibi
 • Fiyatlar kilitli
 • Kanada ve ABD’deki sunucular
 • Ücretsiz alan adı

5. WP Engine – En İyi Yönetilen WordPress Ana Bilgisayarı

İnternet sitesi: wpengine.com
Fiyat:
35 $ ​​(USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

WP Motor logosu

Aslında Kanada için süper yüksek kalitede yönetilen WordPress barındırma arıyorsanız, ihtiyacınız olan şey WP Engine! WordPress sitelerini barındırmaya gelince pazar lideri ve iyi bir sebeple (biraz pahalı olsalar da). Sayfaları süper hızlı (EverCache olarak adlandırılır) sunmak için şirket içi özel inşa edilmiş bir önbellek sistemine sahiptirler ve CDN’leriyle birlikte, en hızlı WordPress barındırma şirketidir!

7/24 destekledikleri WordPress’te uzmanlaşarak, herhangi bir sorunu sorunsuz bir şekilde çözmelerini sağlıyor. Bunun da ötesinde, herhangi bir WordPress çekirdek güncellemesiyle de ilgilenirler, böylece endişelenmenize gerek kalmaz. Ve büyük bir güncelleme olduğunda, hiçbir şey kırılmadığından emin olmak için güncellemeden önce siteyi test ederler, birinci sınıf hizmet. Ayrıca canlı gerçek zamanlı tehdit algılaması var, DDOS saldırılarını aktif olarak engelliyorlar ve hatta saldırıya uğradığında sitenizi ücretsiz olarak düzeltirler…

Yukarıdakilerin hepsi fiyat etiketini haklı çıkarmanın ötesinde! İçiniz rahat olsun ve bütçenizi koruyabilirsiniz?

En ucuz planları USD $ 35 / ay.

Destek

WPEngine, ihtiyacınız olan yardımı almanız için bir Kaynak Merkezi, Belgeler, Çözüm Merkezi, Sistem Durumu, Canlı Sohbet, Bilet Gönderme ve Telefon Desteği sağlar. Şirkete göre, destek ekipleri 7/24/365.

WPEngine’in müşteri destek sisteminin incelemeleri karışıktı. Bu incelemelere göre, temsilciler özellikle WordPress söz konusu olduğunda barındırma paketinin giriş ve çıkışlarını biliyorlar. Onlara atılan karmaşık sorulara cevap verebildiler. Öte yandan, bazı incelemeler, onlardan bir yanıt almanın ortalama 3 gün sürdüğünü ve belirli sorunları çözemediklerini belirtti..

hız

Veri merkezleri ABD, Kanada, İngiltere, Avustralya, Almanya, İrlanda, Tayvan, Belçika ve Japonya’da mevcuttur. Parlak tarafta, hedef pazarınız Kanada’da bulunuyorsa, sunucularına yakınlığı nedeniyle kesinlikle daha hızlı web sitesi yükleme hızları sunabilirsiniz..

Dünya çapında bir müşteri tabanına hitap etmek için ücretsiz CDN entegrasyonu dahildir.

Artıları:

 • WP uzmanları
 • Yüksek performanslı sunucular
 • Son derece uzmanlaşmış destek
 • Tamamen yönetildi

Eksileri:

 • Pahalı

6. HostGator – Çok Değerli Web Host

İnternet sitesi: www.hostgator.com
Fiyat:
 2,75 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

HostGator logosu

HostGator, tıpkı Bluehost ve diğer birçok web sunucusu gibi, diğer web barındırma şirketlerini satın alan bir web barındırma devi olan EIG’ye aittir. Genellikle bu, destek verimliliğinde azalma, hızda azalma ve diğer birkaç sorun anlamına gelir. HostGator bunların çoğunun üstesinden gelmiş gibi görünüyor ve maliyet ile değer arasında çok iyi bir denge buldu.

Barındırma planlarının yanı sıra, çevrimiçi pazarlamanızda size yardımcı olacak yerel bir dijital ajans bulamazsanız kullanışlı olabilecek ppc, seo ve web tasarım hizmetleri de sunarlar..

Hostgator’da paylaşılan barındırma, bulut barındırma, WordPress barındırma, bayi barındırma, VPS, özel sunucu, Windows barındırma ve uygulama barındırma planları vardır.

Bununla birlikte, Web Hosting Kanada ile gidebileceğiniz, Kanada’daki sunucuları ve mükemmel desteği alabileceğiniz aynı maliyetle … yani HostGator ile gerçekten ev sahipliği yapmak istemiyorsanız, daha iyi seçenekler var..

Destek

Destek, Destek Portalı, Video Eğiticileri, Telefon, Canlı Sohbet ve Bilet Gönderme gibi çeşitli şekillerde sağlanır. Bu destek seçeneklerinin tümü 7/24 mevcuttur. HostGator’un destek sistemine ilişkin yorumlar karışıktı. Birçok insan destek personelinden memnun kaldı. Her ne kadar temsilcilerin şirketin ürün ve hizmetleriyle yetersiz olduğu belirtildiği için bazı insanlar da sinirlendi.

hız

HostGator, hız söz konusu olduğunda fazla bir şey sunmuyor. Kitlelerinizin söz konusu konumda olması durumunda Kanada’da bulunan veri merkezleri yoktur. Sunucular Provo, Utah ve Houston, Texas’da bulunmaktadır.

Ayrıca, paylaşılan ve bayi sunucularında mod_cloudflare yüklüdür. Yine, bu İçerik Dağıtım Ağı (CDN), ana veri merkezinden uzak konumlardan hızlı erişim için verilerinizi çeşitli yerlerde önbellek olarak saklar.

Artıları:

 • Ucuz
 • İyi maliyet / değer dengesi

Eksileri:

 • Kanada’da sunucu yok
 • Genel olarak daha düşük kaliteli hizmetler

7. InMotion Hosting – En İyi İş Web Hosting

İnternet sitesi: www.inmotionhosting.com
Fiyat:
6,39 $ (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

InMotion Hosting logosu

InMotion Hosting burada başka bir emektar, ancak çoğunlukla iş barındırma ve çözümlere, dolayısıyla daha yüksek maliyete odaklanıyorlar. Oldukça iyi, ancak Kanada’da veri merkezleri yok… bunu daha yüksek maliyetle birleştirin, onlarla gitmek için fazla bir neden yok.

Sunulan 5 barındırma türü vardır: Paylaşımlı barındırma, WordPress barındırma, VPS, özel sunucular ve bayi barındırma. Bunların yanı sıra, ihtiyacınız olduğunda web tasarım hizmetleri de sunuyorlar… ve en popüler CMS’leri ve e-ticaret platformlarını, + moodle’ı (öğrenme platformu / kurs yönetim sistemi) destekliyorlar..

Onlar hakkında sevdiğimiz şey, topluma geri verme yoludur. Öğrenciler için% 50 indirim sunuyorlar ve veri merkezleri oldukça çevre dostu.

Destek

7/24 Premier Destek tüm hosting planlarında mevcuttur ve telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla yapılır. Çevrimiçi eğitimler ve topluluk temelli Q&A da mevcuttur. Müşteri destek sistemleri söz konusu olduğunda incelemeler çoğunlukla olumludur. Müşterileri hızlı tepki sürelerine sahip olduklarını ve hem kolay hem de karmaşık sorunları çözme konusunda temsilcileri bilgili olduklarını belirttiler..

hız

SSD’ler, geleneksel mekanik sürücüler kullanmak yerine web sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlayan benzersiz süreçleriyle kullanılır. ABD’nin hem Doğu hem de Batı Kıyısı’nda (Kanada değil) Maksimum Hız Bölgeleri vardır. Bunlar özellikle Los Angeles, California ve Herndon, Virginia’da bulunur.

Depolama ve bant genişliği sınırsız olsa da, CPU, RAM ve web sitenizin performansını etkileyebilecek diğer faktörler açıklanmamıştır. Sınırsız bant genişliğiniz olabilir, ancak belleğinize ve CPU sınırınıza ulaşırsanız, web sitenize erişmeye çalışan tüm izleyicileri barındıramayabilirsiniz.

Artıları:

 • Yüksek kaliteli hizmetler
 • Birçok seçenek
 • Uygulamalar / CMS’ler için iyi destek

Eksileri:

 • Pahalı
 • Kanada’da sunucu yok

8. Cloudways – En İyi Bulut Barındırma

İnternet sitesi: www.cloudways.com
Fiyat:
10 $ (USD)
Disk alanı: 25 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Cloudways logosu

Cloudways farklı bir canavardır, diğer şirketin ham sunucularını kullanır ve bu sunuculardaki yüksek performanslı uygulamaları ve web sitelerini dağıtmanıza, yönetmenize ve izlemenize olanak tanır ve normal web barındırma orta adamını kesmenizi sağlar. Biraz teknik bile iseniz, bu size çok para kazandırabilir.

Özellikler arasında ücretsiz ssl, ücretsiz site geçişi ve istediğiniz kadar uygulama yükleme yeteneği bulunur.

Özellikle bu tür bir bulut barındırma arıyorsanız, Cloudways gitmenin yoludur, sundukları esneklik günlük paylaşılan barındırma sağlayıcınızın ötesindedir. Siteniz daha fazla sunucu kaynağına ihtiyaç duyduğundan ölçeklendirmek oldukça kolaydır.

Ortakları arasında Linode, Amazon AWS, Vultr, Digital Ocean, Stackpatch ve Google Cloud Platform.

Destek

Cloudways, Bilgi Tabanı, Bilet Gönderme, Canlı Sohbet, Platform Durum Sayfası ve Çevrimiçi Doldurma Formları gibi çeşitli destek seçenekleri sunar. Doldurma formları aracılığıyla bir çağrı talep edebilir, satış hakkında bilgi alabilir ve iş ortağı olabilirsiniz.

Onların değerlendirmeleri mükemmel. Çoğu inceleme, müşteri destek sisteminin çok hızlı ve hızlı olduğunu belirtti. Temsilciler hem kolay hem de karmaşık sorunları çözmek için ne yapılacağını biliyorlar. Genel olarak, müşteriler müşteri destek hizmetlerinden memnun kaldılar.

hız

En ucuz planları ile 1GB değerinde bellek (RAM) sağlanır. Sunucular, geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında daha yüksek yükleme hızları için katı hal sürücülerini temel alır. Sunucular ayrıca PHP 7 için hazırdır. PHP 7 şu anda web geliştiricilerinin seçimidir ve PHP 5.6’ya kıyasla web sitelerinin ve uygulamaların üstün ve hızlı performansını sunar. CloudwaysCDN ayrıca dünyanın dört bir yanında birden çok yerde veri önbelleğe alındığı için dünya genelinde daha hızlı web sitesi yükleme hızlarına izin verir.

Hızlandırılmış yanıtlar için Memcached, Carnish ve Redis gibi Gelişmiş Önbellek ile Optimize Edilmiş Yığınları vardır. WordPress ve Magento için hızlı barındırma hızları, Breeze önbelleği ve Tam Sayfa önbelleği nedeniyle de kullanılabilir. Ayrıca, şu anda dünya çapında seçebileceğiniz 60 veri merkezi var. Daha da önemlisi, Kanada’nın Toronto kentinde, Kanada hedef pazarını saptamanıza ve onlara hızlı yükleme hızları vermenize olanak tanıyan bir veri merkezi var..

Artıları:

 • Süper ölçeklenebilir
 • Uygun fiyatlı bulut barındırma
 • Birden çok bulut sağlayıcısı

Eksileri:

 • Paylaşımlı barındırmadan daha pahalı
 • Daha fazla teknik bilgi gerekli

9. Dreamhost – Büyük İşletme Web Hosting

İnternet sitesi: www.dreamhost.com
Fiyat:
$ 7,95 (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

DreamHost logosu

Dreamhost’un gerçekten iyi bir ünü ve iyi bir nedeni var. Tüm barındırma ürünleri sağlam, noktadaki desteği ve sunucuları güzel ve hızlı. Ayrıca, kitabımızda her zaman büyük bir kazanç olan desteği dış kaynak kullanmıyorlar. Kullanım kolaylığı, Dreamhost’un bildiği başka bir şeydir, çünkü müşterileri için özel olarak bir kontrol paneli oluşturdukları için … çok kullanıcı dostudur.

Hosting çözümlerine gelince, paylaşımlı hosting, WordPress hosting, bulut hosting, VPS ve özel hosting sunarlar. Ayrıca, tasarım ihtiyaçlarınızın ne kadar temel olduğuna bağlı olarak, bir web tasarımcısı işe alma maliyetlerinden tasarruf etmek için oldukça temiz bir web sitesi oluşturucusuna sahiptir..

Tek dezavantajı, Kanada’da veri merkezlerinin olmaması ve maliyet … en ucuz oranı istiyorsanız 3 yıl boyunca ön ödeme yapmanız gerekir. İdeal değil.

Destek

Bilgi Desteği, Forum, Sistem Durumu Sayfası, Çevrimiçi Canlı Sohbet, E-posta Desteği ve Bilet Gönderimi aracılığıyla DreamHost tarafından çeşitli destek seçenekleri sunulmaktadır. Son üç destek modu 7/24 mevcuttur. Şu an için telefon desteği yok.

Müşteri destek sistemlerinin yorumları inanılmaz. Onlar yararlı ve bilgili temsilcileri ile olumlu eleştiriler topladı. Bir temsilcinin sizinle canlı sohbette konuşması bir dakikadan az sürer. Ve bu değil. Ayrıca, sorunun giderilmesine yardımcı olacak faydalı bağlantılar da sunabildiler..

hız

DreamHost, geleneksel mekanik sürücülerin aksine katı hal sürücülerini (SSD) kullanır. Birincisini kullandığınızda, web siteniz ikincisini kullanmaya kıyasla daha hızlı yüklenir. Veri merkezleri Kanada’da mevcut değildir. Ashburn, Viriginia, Portland, Oregon, Irvine, California ve Los Angeles, California’da bulunurlar..

Web sitenizi hızlandırma konusunda şirket çok fazla teklif sunmuyor. Web sitenizin daha hızlı yüklenmesini sağlamak için manuel ayarlamayı kendiniz yapmalısınız.

Artıları:

 • İyi itibar
 • Kaliteli hizmetler
 • Şirket içi destek

Eksileri:

 • Daha pahalı
 • Kanada’da sunucu yok

10. Bluehost – Katı Deneyimli Sunucu

İnternet sitesi: www.bluehost.com
Fiyat:
3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Bluehost logosu

Bluehost, EIG’ye ait başka bir web barındırıcısıdır. Kesinlikle birkaç yıl boyunca zorlu bir yamadan geçtiler, ancak imajlarını temizlemek ve ürünleri barındırmak için çok çalışıyorlar. Genel olarak, oldukça güvenilirler ve kesinlikle hesaba katılması gereken bir güç olduklarını kanıtlamak için arkalarındaki deneyime sahipler. Çok sayıda site barındırıyorlar, onları listemize çarpıp çıkaramayacağımızı görmek için yakında yeniden değerlendirmemiz gerekecek.

Hizmetlerinden memnun değilseniz, 30 günlük para iade garantisi sunarlar. Hosting planları gelince, paylaşımlı hosting, bulut hosting, adanmış hosting, WordPress hosting ve VPS sunuyorlar. Kanada’da hiç sunucu yok.

Destek

BlueHost size bir Bilgi Tabanı, Video Eğiticileri, Canlı Sohbet, Bilet Gönderme ve Telefon Desteği sunar. 7/24 hizmetinizdedir. BlueHost’un müşteri destek hizmetiyle ilgili yorumlar çoğunlukla olumsuzdu. Basit sorunları bile gidermeleri uzun zaman alıyor. Soruları cevaplamaya gelince acı veriyorlar ve müşteri destek temsilcileri ikinci bir dil olarak İngilizce konuşan diğer ülkelere dış kaynaklardan geliyor gibi görünüyor.

hız

En ucuz Paylaşılan Hosting planının performansı (hız dahil) açıklanmadı. Sadece söz konusu planın “Standart” Performansa sahip olduğunu belirtir. Destek temsilcisine göre, Standart Performans size 25GB RAM verildiği ve web sitenizin 2-3 saniye içinde yükleneceği anlamına gelir.

Onların bilgi tabanı üzerinde araştırma üzerine, ayda 25,99 USD için daha fazla CPU, bellek ve kaynağa sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte, Pro Paketleri “Yüksek Performans” olarak etiketlenir, burada sunucu başına% 80 daha az hesaba sahiptir ve bu da hesap başına daha fazla kaynak kullanmasına izin verir. Bu paket ile daha az kullanıcı nedeniyle artan hız ve güç geliyor. Veri merkezleri Utah, ABD’de bulunmaktadır. Ne yazık ki, Kanada’da veri merkezleri yok.

Artıları:

 • Tecrübeli
 • Rekabetçi fiyatlar
 • WordPress siteleri için uygun

Eksileri:

 • Kayalık itibar
 • Kanada’da sunucu yok

11. Dinamik Barındırma

İnternet sitesi: www.dynamichosting.ca
Fiyat:
3,95 $ (CAD)
Disk alanı: 5 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

Dinamik Barındırma Logosu

1999’dan beri sektörde ve şimdi% 100 yenilenebilir enerji ile çalışıyorlar, içten dışa ev sahipliği yapmayı biliyorlar ve hizmetlerinin kalitesini gösteriyorlar!

Siteleri ağırlıklı olarak yüksek kaliteli yönetilen WordPress barındırma (ücretsiz, çok etkileyici CloudFlare PRO içerir), ancak aynı zamanda gerçekten uygun bir fiyata paylaşılan barındırma sunuyor. Onlar hakkında sevdiğimiz, en temel planlarıyla bile gelen özellikler.

Saldırıları önlemek için ücretsiz SSL, otomatik yedeklemeler ve otomatik kötü amaçlı yazılım taramaları içerir. Ayrıca, ücretsiz geçişler sunarlar, böylece sitenizi barındırma hizmetlerine taşımak için birine ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Destek

Şirket destek için çeşitli seçenekler sunuyor. Bunlar Canlı Sohbet, Bilgi Tabanı, Destek Biletleri ve 7/24 Ücretsiz Çağrı Merkezi’dir. Destek biletleri ile bir saat (veya daha az) içinde takip alırsınız. Telefon desteklerinin sizi rahatsız edecek bekleme süreleri yoktur. Çoğu yorum, söz konusu şirket tarafından incelemelere mükemmel puanlar vererek bu garantiyi doğrulamaktadır. Müşterilere göre, para için en iyi değere sahipler ve destek derhal teslim edildi.

hız

Hız ve performans söz konusu olduğunda, Dinamik Hosting çeşitli özellikler sunar. Geleneksel mekanik sürücülerden daha hızlı katı hal sürücüleri kullanırlar. Ayrıca PHP 7 Ready ve HTTP / 2 uyguluyorlar. Her ikisi de daha yüksek web sitesi yükleme hızlarına eşittir.

Cloudflare CDN ücretsiz olarak verilir ve barındırma kontrol panelinde yerleşik olarak bulunur. Kanada’daysanız, Halifax ve Calgary’deki veri merkezlerinden yararlanacaksınız.

Artıları:

 • Harika yönetilen WordPress barındırma sağlayıcısı
 • Birçok ücretsiz özellik
 • Kanada’daki sunucular

Eksileri:

 • Paylaşımlı hosting için daha iyi seçenekler var.

12. Cirrus Barındırma

İnternet sitesi: www.cirrushosting.com
Fiyat:
3 $
Disk alanı: 50 GB
Destek: Telefon, Biletler

İstanbul Üniversitesi Logo

Ekonomiktirler, bol miktarda disk alanı sunarlar ve Toronto’da sunucuları vardır. Onlar 1999 yılında başladı kesinlikle çok iyi bir web hosting şirketi çalıştırmak için gereken deneyime sahip. Artık 15000’den fazla siteye ev sahipliği yapıyorlar ve ücretsiz SSL ve tek tıklamayla WordPress yükleyicileri gibi tüm temel özellikleri sunuyorlar. Ayrıca, barındırma ile gitmek için ücretsiz bir alan adı sunuyor, bu da her şeye tek bir noktada sahip olmak isteyenler için çok kullanışlı.

Her zamanki paylaşılan barındırma, WP barındırma, bulut barındırma ve özel sunucular dışında, sık görmediğimiz Sharepoint barındırma da sunarlar. Cirrus ayrıca ihtiyacınız olduğunda bir web tasarım servisine sahiptir.

Destek

Cirrus, ihtiyacınız olan yardımı almanız için çeşitli seçenekler sunar: Bilet Gönderme, Bilgi Tabanı, Telefon Desteği ve Çevrimiçi Canlı Sohbet. Son iki destek seçeneği 7/24 mevcuttur. Destek hizmetleri karışık eleştiriler aldı. Bazı müşteriler hizmetlerinden çok memnun kaldılar ve yanıt vermenin çok hızlı olduğunu belirttiler. Ancak diğerleri, destek biletlerine yanıt vermelerinin 3 günden fazla sürdüğünü söyleyerek destek temsilcilerinden memnun değildi.

hız

Ülke kitlesine hitap edecek Kanada’daki veri merkezlerini mi arıyorsunuz? Cirrus Hosting, Toronto bölgesinde 3 veri merkezi istihdam etmektedir. Kanada’da veri merkezleri olmasına rağmen, web sitesi hızını artırmak için pek çok özellik kullanmıyorlar. PHP 7 desteklenir, bu da PHP 5.6’ya kıyasla web siteniz için daha yüksek yükleme hızları anlamına gelir. Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​sunucuları ve diğer önbellek özellikleri, paylaşılan barındırma paketlerine dahil değildir.

Artıları:

 • Tecrübeli
 • Çok uygun
 • Kanada’daki sunucular

Eksileri:

 • En ucuz fiyat için, aynı anda 3 yıl ödemek zorundasınız

13. SiteGround

İnternet sitesi: www.siteground.com
Fiyat:
3,95 ABD doları (USD)
Disk alanı: 10 GB
Destek: Telefon, Canlı Sohbet, Biletler

SiteGround logosu

Bu, tüm zamanların en sevdiği ABD merkezli hosting şirketlerinden biridir, dünya çapında (Kanada’da hiçbiri olmasa da) güçlü sunucuları ve birinci sınıf desteği vardır. SiteGround, en hızlı büyüyen ana bilgisayarlardan biridir ve iyi bir sebeple! Güvenlik, destek ve kullanım kolaylığına odaklanmaları oldukça etkileyicidir. Potansiyel güvenlik sorunlarını sürekli izlemek ve bunlara göre hareket etmek için şirket içi güvenlik sistemleri bile geliştirdiler.

Ayrıca WordPress için tavsiye edilirler, WordPress tarafından (oldukça nadirdir! Tabii ki, onlara attığınız CMS’lerle başa çıkabilirler).

SiteGround’un 3 barındırma planı vardır, en uygun planı USD $ 3.95 / ay (normal fiyattan% 67)!

Destek

SiteGround, Bilgi Tabanı, Eğiticiler, Canlı Sohbet, Telefon ve Bilet Desteği gibi çeşitli destek seçenekleri sunar. Şirkete göre, Telefon ve Canlı Sohbet Desteği anında yanıt almanıza yardımcı olurken Biletler 10 dakika sürecek.

Destek sistemlerinin müşteri incelemeleri şaşırtıcı derecede olumluydu. Çoğu müşteri temsilcilerin çok kibar ve yardımsever olduğunu belirtti. Online müşteri yorumcusu arasında yüksek bir not aldılar. SiteGround için Yaşasın!

hız

Hız söz konusu olduğunda, SiteGround’un sunabileceği çok şey var. Geleneksel sürücülere kıyasla daha hızlı web sitesi yükleme hızları için SSD’ler sağlar. Ayrıca, daha da hızlı yükleme hızları için SuperCacher adlı özel bir önbellekleme eklentisine sahiptir.

Şirketin veri merkezleri ABD, İngiltere, NL ve SG’de bulunmaktadır. Kanada’da veri merkezi olmamasına rağmen, SiteGround Free Cloudflare entegrasyonu ile bunu telafi ediyor.

Artıları:

 • Ücretsiz SSL
 • WordPress tarafından tavsiye edilir
 • Yüksek performanslı sunucular
 • Kolayca ölçeklenebilir

14. KararlıHost

İnternet sitesi: www.stablehost.com
Fiyat:
3,50 ABD doları (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Telefon, Biletler

StableHost logosu

Kararlı genel olarak iyi bir ev sahibi, Kanada’da hiçbir sunucu olsa. Kümelenmiş barındırma teknolojileri hariç, diğer birçok ana bilgisayarla aynı özellikleri sunarlar… daha az kesinti süresi ile genel performansı ve ölçeklenebilirliği artırır.

Barındırma seçeneklerinin birçoğu var: Paylaşımlı barındırma, WordPress barındırma, VPS, bayi, Kurumsal barındırma, Sınırsız barındırma. StableHost ayrıca, web sitenizi mümkün olduğunca hızlı bir şekilde çalıştırmak ve çalıştırmak için temiz bir site oluşturucuya sahiptir, bazı harika tasarımlara ve kolay bir sürükle ve bırak yapıcısına sahiptir..

ABD merkezli bir pazarı hedeflemek istiyorsanız iyi bir seçim.

Destek

StableHost, ihtiyacınız olan yardımı almanız için Telefon Desteği, Çevrimiçi Canlı Sohbet, Bilgi Tabanı, SSS ve Sistem Durumu Sayfası sağlar. Teknik ekipleri 7/24 hizmetinizdedir. Öte yandan, satış ve faturalandırma ekipleri haftanın 7 günü sabah 9’dan akşam 5’e (MST) ulaşılabilir. İncelemelere gelince, karışık hisler topladılar. Bazıları hizmetlerinin çok kötü olduğunu belirtti. Diğerleri tekliflerinden ve destek ekibinden memnun olsa da.

hız

Hız söz konusu olduğunda, en ucuz plan size 1 Tam CPU Çekirdeği verir. CPU çekirdeği sayısı ne kadar fazlaysa web sitesi o kadar hızlı olur. LiteSpeed, PHP ve MySQL’in özelleştirilmiş sürümleri, ziyaretçilerin sayısından bağımsız olarak web sitenizi hızlı bir şekilde aydınlatır. Katı hal sürücüleri, web sitenizin hızını geleneksel mekanik sürücüler kullananlara göre daha hızlı hale getirmek için kullanılır. Kanada’da sunucuları yok. Phoenix ve Chicago, ABD, Amsterdam, Hollanda, Singapur ve İsveç, Stockholm’de birden fazla veri merkezi konumu olmasına rağmen.

Artıları:

 • Yüksek kaliteli hizmetler
 • Harika site oluşturucu
 • Daha yüksek performans için kümelenmiş barındırma teknolojisi

Eksileri:

 • Kanada’da sunucu yok

15. Site5

İnternet sitesi: www.site5.com
Fiyat:
6,95 $ (USD)
Disk alanı: Sınırsız
Destek: Canlı sohbet

Site5 logosu

Site5 de iyi bir hizmet sunuyor, ancak fiyat noktasına bakarak, daha uygun olan daha iyi ana bilgisayarlar olduğu için değer teklifi gerçekten orada değil. Ayrıca, ana sunucuları ABD’de olduğundan Kanada siteleri için harika olmaz.

Ücretsiz site geçişi, kurtarma yedekleri ve 45 günlük para iade garantisi var. Barındırma seçenekleri arasında paylaşılan barındırma, bayi barındırma ve tamamen yönetilen bir VPS bulunur.

Destek

Site5 Hosting tarafından çeşitli destek seçenekleri sunulmaktadır. Bunlar Bilgi Tabanı, Q&Platform, E-posta Desteği ve Canlı Sohbet. Bunun dezavantajı, telefon desteğinin olmamasıdır. E-posta desteği ve çevrimiçi canlı sohbet 7/24 mevcuttur. Ne yazık ki, müşteri desteği incelemelerinin çoğu olumsuzdu. Bir temsilciye ulaşmak sadece birkaç dakika sürer, ancak sorulara cevap vermeleri yaklaşık 5 ila 10 dakika sürer. Hatta bazıları basit bir sorunu çözmek için birden fazla destek oturumunun gerekli olduğunu belirttiler..

hız

Site5, Avrupa (İngiltere, Hollanda, Fransa ve Romanya), Kuzey Amerika (ABD ve Kanada), Güney Amerika (Sau Paolo, Brezilya ve Joao Pessoa) ve Asya’da (Çin ve Singapur) birden fazla veri merkezi konumuna sahiptir. Hedef pazar Kanada’daysanız iyi bir şey çünkü bu konumda bir veri merkezi var.

Kaynaklar söz konusu olduğunda şirket, “ortalama” web barındırma müşterisini memnun etmek için fazlasıyla yeterli CPU ve RAM sağladığını belirtti. Müşteriler, herhangi bir tek kişinin hizmetlerini denetlemekten kaçındıkları için yüksek bir performans düzeyi görür. Ücretsiz Cloudflare CDN, LiteSpeed ​​veya MariaDB sunucuları ve diğer önbellekleme özellikleri web sitelerinde tanıtılmaz.

Artıları:

 • Kaliteli barındırma
 • Sınırsız disk alanı
 • 45 günlük para iade garantisi

Eksileri:

 • Çok pahalı
 • Kanada’da sunucu yok

Web Hosting Canada Yorumlar: Neden Yapıyoruz

Bir dijital ajansı olarak, web barındırma ile ilgili sorular LOT olsun. İnsanlar hangi web barındırma belirli hedefleri (normal bir iş sitesi, ya da fotoğrafçı, küçük blogcu, vb olabilir) için en iyi olduğunu bilmek veya Kanada için en iyi web sağlayıcıları barındırma iyi bir karşılaştırma bulmak istiyorum. Çoğunluk hangi web barındırma aslında karşılığı değer belirleme sorunları var, onların kova için en patlama sağlamak. Bu soruları tekrar tekrar cevaplamak için kendimizi biraz zamandan kurtarmak amacıyla, insanların aradığı cevapların çoğunu sağlayan bir kaynak yaratmaya iyi bir zaman ayırmaya karar verdik… ve bu rehber doğdu!

Kanadalı web barındırma telefonu

Kanada için En İyi Web Hosting Hizmetleri: Araştırma

İster bir web tasarımı yeniden tasarlama, tamamen yeniden markalama veya yeni bir siteyi canlı yayınlamaya çalışıyor olun, kaçınılmaz olarak birkaç engelleyici ile karşılaşacaksınız. Web sitenizi kurmak ve istediğiniz şekilde çalıştırmak inanılmaz derecede ödüllendirici olabilir, ancak oraya giderken yapmanız gereken çok fazla çalışma var. Web sitenizi tasarlamaya ve oluşturmaya ek olarak (özel bir CMS veya WordPress gibi ortak bir site kullanarak), nerede ve nasıl barındırılmasını istediğinize de karar vermeniz gerekecektir..

web barındırma araştırması

Ne bu karar içerir farklı (ucuz) web hosting şirketleri arasında seçim & Kanada’da bir site barındırmak için barındırma türleri mevcuttur. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı hosting paketi var, ancak size, web sitenize (blog, e-ticaret sitesi veya genel iş sitesi) ve kullanıcılarına en iyi şekilde fayda sağlayacak bir seçim yapmak için, aramanız sırasında karşılaşabileceğiniz farklı barındırma türleri arasındaki farkları anlamanız gerekir. Bu destansı görevde size yardımcı olmak için aşağıda farklı barındırma türlerini ve hangi özelliklere dikkat etmeniz gerektiğini listeledik.

Kanada’da Web Hosting Türleri

Paylaşılan Evsahipliği

Paylaşılan barındırma, daha küçük boyutlu web siteleri ve projeler için en popüler web barındırma türlerinden biridir. ucuz web hosting. Bazı küçük projeler arasında yerel işletmeler, bloglar, kişisel web siteleri ve daha fazlası bulunur. Bunlar, çok yüksek miktarda trafik görmesi amaçlanmayan ve bu nedenle bu tür hacimleri desteklemesi gerekmeyen web siteleridir. Bu ucuz web hosting türü çalışır şekilde bir sağlayıcı aynı sunucu üzerinde birden fazla farklı kullanıcı için alan sunan tarafından. Bu birçok sınırlama getirir, ancak sınırlamalar daha küçük web sitelerinin çoğunu etkilemez, bu da bu tür çalışmalar için mükemmel bir seçimdir. Bu web barındırma türü başka bir ek fayda, alıcı için geliyor düşük fiyattır. Ayrıca, en ucuz ana bilgisayarlar hem Linux hosting için uygun planlar sunuyor & Windows barındırma (ve MySQL, Java, PHP, vb. Gibi en yaygın programlama dilleri). Paylaşılan barındırma sağlayıcılarının çoğunluğu ayrıca WordPress, Joomla, Drupal ve diğer CMS’ler için tek tıklamayla yükleyicilerden uzaktır. Bu kesinlikle en iyi web küçük işletmeler için hosting.

VPS Barındırma

Bu barındırma türü size Sanal Özel Sunucuya erişim sağlar. VPS barındırma paylaşılan barındırma ile çok ortak ama sunucu alanı söz konusu olduğunda daha az sınırlama ve daha fazla özgürlük ile geliyor. Ucuz paylaşılan barındırma ve pahalı adanmış sunucu barındırma arasındaki mükemmel orta nokta, VPS barındırma, diğer kullanıcıların kullanacağı sunucu alanının geri kalanından ayrılmış bir sunucu alanının bir bölümünü verir, böylece sunucu alanınızdan etkilenmez. diğer kullanıcıların web siteleri. Paylaşımlı barındırmadan daha fazla esneklik sağlayan uygun fiyatlı bir web barındırma çözümü olan VPS barındırma, Kanada’da web barındırma için popüler bir seçenektir ve genellikle oyun sunucularını barındırmak için de kullanılır (Minecraft’ı barındırmak için harika).

Özel Sunucu Barındırma

Bir web barındırma çözümü bulmak için aradığınız daha büyük bir web siteniz var mı? Eğer öyleyse, adanmış sunucu barındırma sizin için ideal bir seçim olabilir. Kullanıcıya tüm sunucuya kendilerine erişim izni veren bu, çoğu zaman çok fazla bilgi depolayan ve çok daha fazla trafik üreten çok daha büyük web siteleri tarafından seçilen bir web barındırma seçeneğidir. Emlak dizinleri, büyük e-ticaret siteleri ve daha fazlası gibi web siteleri, kullanıcılarını web sitelerini çalıştırmak ve kullanıcılarına yüksek performanslı web sitelerinden en sorunsuz deneyimi sunmak için özel bir sunucu barındırma planı yapabilir..

Bulut Barındırma

Bulut barındırma, esnekliği ve çok yönlülüğü nedeniyle son yıllarda önemli ölçüde popülerlik kazanmıştır. Bulut barındırma, kullanıcılarının web sitelerinin yeteneklerini ve aldıkları kaynakların kullanılabilirliğini ölçeklendirmesini veya azaltmasını kolaylaştırır. Hem büyük hem de küçük web siteleri için ideal olduğu için ve sadece bir değil birkaç makineye dayandığı için çok daha güvenli bir web barındırma yöntemi olduğundan, bulut barındırma kullanıcılarına birçok avantaj sunar.

Bayi Barındırma

Bayi barındırma, bir web geliştiricisinin web sitelerini geliştirdikleri müşterilerine satmak için önemli miktarda sunucu alanı satın aldığı barındırma türünü ifade eder. Bu, geliştiriciye web sitesinin olması gerektiği gibi çalıştığından emin olmak için daha fazla kontrol sağladığından, web sitelerine dikkat eden bir web geliştiricisine sahip müşteriler için idealdir. Bir web geliştiricisiyle çalışıyorsanız, sizin için oluşturdukları site için (örneğin bayi barındırma gibi) bir web barındırma çözümüne sahip olup olmadıklarına bakın.

Web Hosting Kanada: Nasıl en iyi hizmeti bulmak için?

Web Kanada’da barındırma söz konusu olduğunda, web sitenizi açıp çalıştırmadan önce seçebileceğiniz web barındırma türleri vardır. Ancak, bu ne yazık ki vermeniz gereken son zor karar değil. İhtiyaçlarınıza uygun web barındırma türünü belirledikten sonra, belirli özellikleri karşılaştırmaya başlamanız gerekir. Btw biz de Avustralya web hosting sağlayıcıları, Yeni Zelanda web hosting, Singapur web hosting, İngiltere web hosting, ucuz web hosting Hindistan, üst web hosting (genel) için bu araştırmayı yaptık, & bile web hosting İrlanda.

Kanadalı bir web barındırma bulma

Çevrimiçi olarak kaydolabileceğiniz birçok web barındırma sağlayıcısını karşılaştırırken, dikkate almak isteyeceğiniz faktörlerden bazıları şunlardır:

Sunucu Konumu

sunucu konum haritasıİster inanın ister inanmayın, sunucunun fiziksel konumu web sitenizin yükleme sürelerini etkiler. Sunucu coğrafi olarak web sitenize erişmeye çalışan kullanıcılara ne kadar yakınsa, siteyi o kadar hızlı kullanabilirler. Ancak, size en yakın sunucu veya web sitenize erişmeye çalıştığınız kullanıcılar önemli ölçüde yetersiz bir sunucuysa, makul miktarda kaynak ve güvenilirliğe sahip olan size en yakın sunucuyu bulmak en iyisidir.

Özetle, sunucu yakın olduğu veya Kanada’da olduğu sürece (ve iyi bir sunucudur), iyi olacaksınız! Toronto, Montreal veya Vancouver’da web barındırma gibi şehre özgü hizmetler arıyorsanız, önemli değil… hız farkı ihmal edilebilir.

Depolama

İstediğiniz son şey bir web barındırma sağlayıcısına kaydolmak ve size web sitenizin gerektirdiği depolama alanını sunmadığını bulmaktır, bu özellikle bir e-ticaret sitesi çalıştırmayı hedefliyorsanız doğrudur. Herhangi bir şey yapmadan önce kaydolmak istediğiniz planla birlikte bir sağlayıcının sunduğu depolama alanına göz atın, sitenizin gereksinimlerine uygun olduğundan emin olun..

uptime

Web sitenizin gece gündüz her saat kullanıcılarınız tarafından erişilebilir olması önemlidir – sonuçta bunun için ödeme yaparsınız. Bunu başarmak için, web sağlayıcıları mümkün olan en iyi çalışma süresi istatistiklerini sunmaya çalışır. Web sitesi ana makine durum sayfamızdaki ana barındırma sağlayıcılarının hem genel çalışma süresini hem de yanıt sürelerini izlemeye başladık. Diğerlerinin hizmetlerinden çalışma süresini dikkate alarak gerçek bir deneyim bulmayı düşündüğünüz sağlayıcı için bazı müşteri referanslarına bakın.

hız

Sunucunun gerçek konumundan başka web barındırma sunucularının sunucularını yapılandırma biçimi de yükleme hızları üzerinde büyük bir etkiye sahiptir..

web sitesi hız testleri

Genel performansı ve hızı etkileyen faktörler, ayrılan CPU kaynakları ve her hesabın aldığı bellek, bir ana bilgisayarın sunucu başına kaç web sitesine izin verdiği, sunucu yığınlarının PHP (PHP 7+ günümüzde bir zorunluluktur), sunucu tarafı açısından nasıl göründüğüdür. önbellekleme ve daha fazlası (uygun bir sunucu yapılandırmanız olduğunda yükleme sürelerinin ne kadar değişebileceğine ilişkin bir örnek için SiteGround vs HostGator karşılaştırmamıza bir göz atın). Terminoloji biraz fazla teknik olabilir, ancak aranacak en önemli şey CPU ve bellek kaynağı tahsisi + sunucu başına izin verilen alan adları olacaktır..

Google, sıralama faktörlerinden biri olduğunu söylediğinden, hızlı bir siteye sahip olmak SEO amaçları için de önemlidir.!

CDN (İçerik Dağıtım Ağı)

CDN

Bir CDN, web sitenizin önbelleğe alınmış bir sürümünü taşıyan dünyanın her yerinde devasa bir sunucu ağıdır, sitenize bir CDN’nin eklenmesinin ana nedeni, ziyaretçilerin nereden geldiklerine bakılmaksızın yükleme hızlarını en üst düzeye çıkarmaktır. Örneğin: Fransa’dan bir ziyaretçi siteye göz atmak istiyorsa, tüm işi yapan Kanada yerine sunucu yerine en yakın sunucu veya o konuma web sitesi sunulacaktır. CDN’ye sahip olmanın diğer avantajları arasında DDOS saldırılarına karşı koruma ve kaynak sunucularınızın kaynak yükünü azaltma yer alır.

Web barındırmalarının birçoğu, ücretsiz bir CDN sunan CloudFlare ile sorunsuz bir şekilde entegre olma seçeneğini kullanmak zorunda. Kesinlikle kontrol edilmeye değer bir şey.

SSL Sertifikaları

SSL, Güvenli Yuva Katmanı anlamına gelir, https’deki “s” dir, çoğu modern tarayıcıda asma kilitle de görülebilir ve ziyaret ettiğiniz sitenin güvenli olduğunu gösterir. SSL sertifikaları, sitenizle ziyaretçiler arasında veri aktarımını şifrelemek için kullanılır. Bunu yazarken, bir SSL sertifikasına sahip olmak her web sitesi için mutlak bir zorunluluktur (sadece e-ticaret mağazaları için değil). Tarayıcıların sitenize güvenmesini sağlar ve sitenizin hedefi buysa bir şey satın alma olasılığını artırır. İyi bir Kanadalı web barındırıcısı ücretsiz SSL sertifikaları sunmalıdır. Aslında, temel bir SSL sertifikası için para talep eden bir barındırma sağlayıcısı gördüğümüzde, genel puanı büyük bir dalış gerektiriyor. Genişletilmiş Doğrulama (EV SSL), Kuruluş Tarafından Doğrulanan (OV SSL) ve Etki Alanı Tarafından Doğrulanan (DV SSL) gibi farklı türde SSL sertifikaları da vardır. DV SSL temel sürümdür.

Destek

Destek, web barındırma olsun ya da olmasın, herhangi bir hizmetin temel unsurudur. Ancak, web barındırma, bu alanda deneyimli ve deneyimli değilseniz, son derece zor bir şey, daha da destek yapmak bir şeydir. Kaydolduğunuz herhangi bir sağlayıcının istemcilere canlı sohbet ve telefon desteği sunduğundan emin olmalısınız ve 7/24 destek için göz kulak olmak isteyebilirsiniz, böylece ihtiyacınız olduğunda yardım alabilirsiniz..

Yedekler

Web sitenizde sakladığınız bilgilerin her zaman güvenli olduğundan emin olmak istiyorsunuz. Bu nedenle, yedeklemeler önemlidir.

web yedekleri barındırır

Çoğu web sağlayıcısı bilgilerinizi düzenli olarak yedekler ve sizin için saklar, bu nedenle bunu ne sıklıkta yaptıklarına ve ihtiyaç duyulması halinde verilerinizi nasıl kurtarmaya devam ettiklerine bakmak akıllıca olacaktır. Ayrıca, sitenizin eski bir sürümünü yeniden dağıtmanın ne kadara mal olacağını kontrol edin, bazen ücretsizdir, bazen ücretsiz değildir..

Bant genişliği

Web sitenizin bant genişliği, nasıl çalıştığıyla çok ilgili olacaktır. Web siteniz ister küçük ister büyük olsun, mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için ihtiyaç duyduğu kaynaklara erişebildiğinden emin olmak istersiniz. Web sitenizin yeterli olduğundan emin olmak için düşündüğünüz sağlayıcıyla ayrılacak bant genişliğine bakın.

İzin verilen alan / site sayısı

Sağlamayı düşündüğünüz alan adlarının kaçını ödediğiniz sunucu alanında barındırmanıza izin vereceğini görün. Birden fazla web sitesine ev sahipliği yapmak isteyip istemediğinizi düşünürseniz, gelecekte karar vermeniz durumunda bunu yapma özgürlüğüne sahip olmak her zaman iyidir.

Ve işte bu, her bir noktayı kapsamak zor gibi gelebilir, ama her seferinde bir adım atın. Belki de bir elektronik tablo oluşturun ve en iyi Kanada web barındırma şirketleri için tüm özellikleri günlüğe kaydedin, böylece kolay bir genel bakış elde edersiniz.

VEYA

Kanada için En İyi Alan Adı Barındırma

Bu konuya girmeden önce, bir çok şeyi temizleyelim, bir çok insan en iyi alan adı barındırma hizmetlerini ararken ve bunu sorurken, alan adı barındırma aslında bir şey değildir. Terim, “alan adı” ile “web barındırma” nın bir kombinasyonudur. Alan adı barındırma ile çoğu insanın anlamı genellikle bir web sitesinin kurulmasıdır ve URL veya alan adıdır.

Kanada için en iyi web barındırma hizmetleriyle ilgili seçimlerimizi daha önce incelediğimizden, bundan sonra en iyi alan adı kayıt şirketlerinden bahsedeceğiz.

Alan adı nedir?

Alan adları, web sitelerine erişmek için kullanılan alfasayısal takma adlardır. Alan adları olmadan, web sitelerine erişmek ancak IP adreslerini tarayıcı çubuğuna yazarak mümkün olabilir (örnek: 192.168.2.10). Neyse ki bizim için, alan adları IP adreslerinin yerini almak ve web’e göz atmayı çok daha kolay hale getirmek için icat edildi. Örneğin: 192.168.2.10 Google.com olabilir, bu ne kadar harika. Bu, satın aldığınız alan adı ne olursa olsun, adın temel alınan IP adresi için bir maske olduğu anlamına gelir.

Alan Adı Kayıt ve Kayıtları nedir?

Alan adı tescil şirketleri, internet alan adlarının rezervasyonunu yönetmelerine ve bu alan adlarına IP adresleri atamasına izin verilen şirketlerdir. Kayıt şirketlerinin genel bir üst düzey etki alanı (gTLD) kayıt defteri veya ülke kodu üst düzey etki alanı (ccTLD) kayıt defteri tarafından akredite edilmesi gerekir. Kayıtlar, alan adı kayıtlarının satışını devretmek zorunda olan üst düzey şirketlerdir. Bir alan adı müşteriye her satıldığında, kayıt şirketi alan adını ayırmak için kayıt defterini bilgilendirmek zorundadır (ve her gün bir sürü satılır, sadece bazı deli sayılar için oluşturduğumuz internet kullanım istatistikleri kaynağına bakın).

alan adı tescil şirketleri

Ana bilgisayarlar bir sürü de alan adı kayıt şirketlerinin satıcıları, yani web hosting için kayıt olabilir ve aynı şirketten bir alan adı kapmak anlamına gelir, bu çok web sitenizi kurmak kolaylaştırır.

Web sitenizi oluşturma: Alan adınızı Kanada web barındırma hizmetinize yönlendirin

Bir alan adı satın alıp bir web barındırma paketine kaydolduktan sonra (belki de WordPress veya sunucuya başka bir CMS yüklediniz), bir sonraki adım alan adınızı web barındırıcınıza yönlendirmek ve web sitenizi oluşturmaya başlamaktır.

Hem alan adını hem de web sağlayıcıyı aynı sağlayıcıdan satın aldıysanız, bunu otomatik olarak yapardı ve gitmek için iyi olmalısınız. Örneğin, HostPapa bunu sizin için yapabilir.

Alan adınızı Namecheap gibi ayrı bir alan adı kayıt kuruluşundan satın aldıysanız, orada hesabınıza giriş yapmanız ve DNS veya Ad Sunucularını aramanız gerekir. Ad sunucuları, web barındırıcınıza ait olan ve web barındırıcılarının müşterileriyle ilişkili alan adlarını yönetmek için kullanılan sunuculardır.

ad sunucularını güncelleme

Ad sunucularınızı güncelleme:

 1. Web barındırıcınızın ad sunucularını bulun (örnek: ns1.blahost.com, ns2.blahost.com). Ana makinenizden bunları isteyebilir veya bazen cPanel’inize giriş yaptığınızda yan tarafta bulabilirsiniz..
 2. Ad sunucularını kopyalayın
 3. Kayıt şirketi hesabınıza giriş yapın ve DNS veya Ad Sunucuları ayarlarına gidin
 4. Ad sunucularını ad sunucusu alanlarına yapıştırın ve “güncelle” veya “tamamlandı” (veya “kaydet”) düğmesine basın
 5. Birkaç saat bekleyin, site URL’nizi kontrol edin ve sitenin yayında olması gerekir (WordPress gibi bir CMS yüklediyseniz).

Ve bu rehber için bu kadar, umarım yardımcı oldu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector