Recenzja GoDaddy – Przeczytaj to, ZANIM stracisz swoje pieniądze

Prawie każda recenzja GoDaddy, którą znajdziesz w Internecie, jest napisana przez partnera marketingowego. Innymi słowy, NIE jest obiektywny. Wszyscy znają GoDaddy.


Są jak McDonald’s ze świata hostingu online. Od ich nadmiernie zseksualizowanych reklam Superbowl, przez nieprzerwane reklamy na YouTube, po rozprzestrzenianie się podmiotów stowarzyszonych GoDaddy w przestrzeni hostingowej, musisz im je przekazać ….

Wydaje mi się, że McDonald’s tak naprawdę tego nie robi. Ale – są łatwe najbardziej znana firma hostingowa na świecie.

Czy ich sława jest wynikiem wysokiej jakości produktu, czy też reklamy są odpowiedzialne za ich sukces?

Testujemy ich usługi, aby odpowiedzieć na dokładnie to pytanie.

Zanurzmy się, otwórz kaptur i zobacz, co GoDaddy naprawdę oferuje.

Kim jest GoDaddy Hosting?

Chyba że mieszkasz pod skałą … na innej planecie … w innym układzie słonecznym, wiesz kim jest GoDaddy. ��

Cholera, nawet twoi dziadkowie prawdopodobnie znają GoDaddy. ��������

I łatwo zrozumieć, dlaczego …

Firma GoDaddy, założona ponad dwie dekady temu w 1997 roku w Baltimore, w stanie Maryland (pod nazwą Jomax Technologies) doświadczyła gwałtownego wzrostu w rankingach świata hostingu i zaskoczyła oszałamiająco 2 231 900 000 $ w przychodach w zeszłym roku.

raport z analizy godaddy 2017 q2

Biorąc pod uwagę, że Bob Parsons, założyciel i prezes GoDaddy, sprzedał jedną ze swoich wcześniejszych firm Intuitowi za „małą” sumę, och 65 000 000 $, to naprawdę nie jest niespodzianką.

Dzisiaj GoDaddy zatrudnia ponad 6000 osób, obsługuje 17 milionów firm na całym świecie i jest powszechnie uważany za tnajwiększy dostawca usług hostingowych na świecie.

Myślę więc, że można spokojnie powiedzieć, że mają się dobrze.

Ale oto sprawa dużych firm. Mają tendencję do wpadania pod jeden z dwóch parasoli.

 1. „Zasługuję na sukces, ponieważ oferuję najlepszy przeklęty produkt na rynku”.
 2. Lub „Jestem największym kotem w mieście, ponieważ wiem, jak to zrobić manipulować niczego niepodejrzewających konsumentów, aby płacili za dużo dla produktu podrzędnego. ”

Do którego parasola wpada GoDaddy?

Co dziwne, oba.

Pozwól mi wyjaśnić.

GoDaddy Hosting Pro – Świetna wydajność

Mając do dyspozycji ogromną ilość zasobów (mam na myśli, że ich roczne przychody wynoszą wyższy niż PKB wielu krajów rozwijających się) nie powinno dziwić, że GoDaddy wykonuje świetną robotę, zapewniając swoim użytkownikom wysoką jakość działania.

Oto tylko kilka aspektów wydajności GoDaddy, które zrobiły na nas wrażenie w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Możesz zobaczyć śledzenie na żywo tutaj. Przeczytaj więcej o naszym 4-etapowy proces badawczy tutaj.

1. Mają świetne czasy sprawności (99,95%)

Chociaż nie oferują przestojów, jak niektórzy z ich konkurentów (a mianowicie SiteGround), GoDaddy publikuje zdrowy czas sprawności 99,95% dokładnie tego można się spodziewać po niedrogim hostie.

Rezultat czasu pracy urządzenia GoDaddy

Chociaż nie zdobędą żadnych nagród za ich uptime, z przyjemnością informuję, że nie mieliśmy żadnych poważnych awarii lub zauważalnych okresów przestoju w czasie, gdy byliśmy klientami GoDaddy.

Oto krótkie spojrzenie na występy z ostatnich kilku miesięcy.

Śr. 2018 czas pracy:

 • Styczeń uptime: 99,98%
 • Czas pracy w lutym: 99,96%
 • Czas pracy w marcu: 99,91%
 • Czas dostępności w kwietniu: 99,99%
 • Czas dostępności w maju: 99,94%
 • Czas pracy w czerwcu: 99,98%
 • Czas dostępności w lipcu: 99,85%
 • Czas dostępności (20th sierpnia): 99,99%

2. Szybkie prędkości (448 ms)

Pomimo tego, co powiedziała Ci mama i inni początkujący użytkownicy Internetu, szybkość witryny ma znaczenie… Dużo.

test szybkości ładowania strony chrzestnej

W rzeczywistości ostatnie badania wykazały, że ponad 47% konsumentów spodziewa się załadowania strony internetowej w ciągu 2 sekund lub mniej. A jeśli nie? Dochód pa pa.

To sprawia, że ​​wybór odpowiedniego usługodawcy hostingowego jest jedną z najważniejszych decyzji, które podejmiesz, jeśli kiedykolwiek będziesz chciał zarabiać pieniądze na swojej stronie.

Jak więc GoDaddy wypada na tle konkurentów?

Właściwie… Całkiem nieźle.

Zapisywanie się o godzinie średni czas ładowania tylko 448 Ms, GoDaddy jest jednym z najszybszych hostów internetowych, jakie kiedykolwiek sprawdziliśmy, i oferuje niesamowicie szybkie prędkości, które zapewnią Tobie i odwiedzającym zadowolenie.

Czas ładowania 2018:

 • Śr. Styczeń prędkość: 363ms
 • Śr. Luty prędkość: 415ms
 • Śr. Marzec prędkość: 386ms
 • Śr. Kwiecień prędkość: 395ms
 • Śr. prędkość: 415ms
 • Śr. Czerwiec prędkość: 492ms
 • Śr. Lipiec prędkość: 541ms
 • Śr. 20 sierpnia prędkość: 587ms

3. Wiele wspaniałych bonusów i dodatkowych funkcji

Chociaż żadna z tych premii ani funkcji nie jest darmowa, GoDaddy dokłada wszelkich starań, aby każdy nowy klient mógł stworzyć piękną i wydajną stronę internetową przy minimalnym nakładzie pracy.

cechy chrzestne

Oferują wszystko, od niestandardowego narzędzia do tworzenia witryn, GoCentral, przez wysokiej klasy specjalistów od projektowania stron internetowych, po instalacje aplikacji jednym kliknięciem, aby zapewnić, że Twoja strona uruchomi się ze wszystkimi dzwonkami i gwizdami, których potrzebujesz (lub nie).

Kreator strony internetowej: GoCentral to kreator stron internetowych GoDaddy. Korzystanie z konstruktora jest bezpłatne i umożliwia edycję z komputera, tabletu lub telefonu. Wrzucają również certyfikat SSL, jeśli korzystasz z ich konstruktora.

Specjaliści od projektowania stron internetowych: GoDaddy oferuje usługi projektowania stron internetowych od profesjonalistów. Wystarczy zadzwonić na linię konsultacji i wyjaśnić, czego potrzebujesz. Obiecują witrynę internetową w ciągu 4-6 tygodni i oferują linię pomocy 24/7/365.

Chociaż nie oferują one takiej wartości, jakiej można oczekiwać od SiteGround lub A2 Hosting, wciąż istnieje wiele dodatkowych funkcji i bonusów, które zadowolą nawet najbardziej entuzjastycznych webmasterów.

GoDaddy Cons

Ok, więc GoDaddy pomyślnie przeszedł testy sprawności i prędkości w świetnych kolorach. Są dobrze znane (pozornie) godne zaufania i dają dostęp do mnóstwa ciekawych dodatkowych funkcji.

Gdzie się zarejestrujemy??

Nie tak szybko.

Chociaż GoDaddy robi wiele rzeczy z punktu widzenia wydajności, aspekt obsługi klienta i płatności ich działalności jest, powiedzmy, mniej niż pikantny.

Dlatego…

1. Ograniczony plan ekonomiczny i absurdalnie wysokie opłaty za odnowienie

Próbując konkurować z coraz większą liczbą tanich hostów internetowych, GoDaddy oferuje niesamowicie niski pakiet cenowy (trafnie nazwany „Economy”) dla swoich bardziej oszczędnych klientów.

Samo w sobie nie jest to złe.

To znaczy, bądźmy szczerzy … Wszyscy chcemy rozciągnąć nasze pieniądze tak daleko, jak to możliwe, prawda?

Problem polega na tym, że nie tylko zmniejszyli cennye ich usług hostingowych, ale także wartość.

Plan ekonomiczny jest całkowicie pozbawiony kości i nie oferuje standardowych funkcji możesz oczekiwać od renomowanego hosta internetowego, takiego jak CDN, codzienne kopie zapasowe lub certyfikat SSL.

Ceny GoDaddy

Chociaż cena 2,49 USD może wyglądać atrakcyjnie, zaufaj nam… Nie jest nawet warta tyle.

I chociaż zajmujemy się cenami GoDaddy, należy to zauważyć pobierają opłatę wygórowany wysokie opłaty za przedłużenie.

GoDaddy jest nie tylko jednym z najmniej cenni gospodarze za cenę, którą płacisz (zobaczysz dlaczego za sekundę), ale po zakończeniu okresu wstępnego, odwrócą się i zwiększą Twoją stawkę o ponad 200%.

Ten plan ekonomiczny 2,49 USD? Tak, to kosztuje teraz 7,99 USD miesięcznie.

Biorąc pod uwagę, że możesz cieszyć się absurdalnie wysokimi przestojami, błyskawiczne prędkości ładowania, i wszystkie bezpłatne dodatkowe funkcje i bonusy, na które zasługujesz za ułamek tego kosztu, z wielką trudnością polecamy GoDaddy każdemu, kto jest fanem oszczędzania pieniędzy.

2. Niepotrzebne wyprzedaże i nadmierne obciążenia

Jeśli czytasz którąkolwiek z recenzji hostingu w tej witrynie, prawdopodobnie wiesz, że powinieneś nigdy kup hosting od firmy, która nie oferuje certyfikatu „gratis” SSL.

Google dosłownie uniemożliwi użytkownikom dostęp do Twojej witryny, dopóki nie potwierdzą, że Twoja witryna nie jest bezpieczna i że stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa ich informacji.

Ma więc sens, że większość firm hostingowych skorzystała z podpowiedzi i zaczęła oferować bezpłatny certyfikat SSL wszystkim swoim nowym klientom.

Ale co z GoDaddy?

Na powierzchni wszystko wygląda dobrze. Wszyscy nowi użytkownicy otrzymują certyfikat SSL, gdy rejestrują się w dowolnym planie hostingowym GoDaddy (innym niż „Economy”).

Ale kiedy przeczytasz drobny druk, wkrótce zrozumiesz, że wszystko nie jest tak, jak się wydaje.

W rzeczywistości GoDaddy pobiera oburzające 75 USD rocznie za „przywilej” posiadania bezpiecznej strony internetowej.

cennik ssad godaddy

I to nie jest najgorsza część.

Jeśli właśnie kupiłeś nową nazwę domeny i pakiet hostingowy, spodziewałbyś się, że będziesz w stanie wysyłać e-maile z tej witryny, prawda? Mam na myśli przecież … Tak jest Twój strona internetowa teraz.

Cóż, tak myślisz. Ale GoDaddy myśli inaczej.

… 60 USD rocznie na konto e-mail inaczej.

Podczas gdy inni najlepsi dostawcy zapewniają dostęp do nieograniczonej liczby kont e-mail (lub co najmniej 25), GoDaddy nawet nie chce ci dać jeden.

Przypomnij mi, jak ci faceci znów są największą firmą hostingową na świecie? No tak… Prawdopodobnie ma to coś wspólnego z tym…

godaddy komercyjne dziewczyny tańczące

Ale dygresję…

3. Niezbyt gwarantowana gwarancja zwrotu pieniędzy

Mając ponad 17 milionów klientów na całym świecie, możesz założyć, że GoDaddy musieć zyskały reputację przejrzystego i renomowanego hosta internetowego, który jest w stanie zwrócić niezadowolonym klientom pieniądze za ich zakup?

Źle.

Na pierwszy rzut oka ich Warunki świadczenia usług twierdzą, że każdy klient ma prawo do zwrotu pieniędzy, jeśli anuluje swój plan hostingowy w ciągu 30 dni od pierwszego zakupu.

Wydaje się dość sprawiedliwe.

Ale potem to mówią..,

Jeśli usługa hostingowa została już wykonana, nie podlega zwrotowi (jeśli jeszcze nie została wykonana, kwalifikuje się do zwrotu w ciągu 30 dni od daty transakcji).

Teraz nie jestem ekspertem prawnym, ale brzmi to podejrzanie jak dobrze wykonany i wypełniony żargonem klauzula zaprojektowana, aby zapewnić, że GoDaddy może legalnie uciec od kradzieży niezadowolonym klientom.

Co to jest „usługa hostingowa”, czy rzeczywiście możesz odzyskać swoje pieniądze, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi? Nie wiem. Są szanse, że właśnie tak GoDaddy to lubi.

4. Mieszane recenzje obsługi klienta

Obsługa klienta jest dość hitem lub brakiem GoDaddy.

komentarz klienta chrzestnego

Chociaż ich obsługa telefoniczna w USA jest świetna, jedne z najlepszych w branży, prawdopodobnie nie chcesz spędzać 20-45 minut na telefonie, aby rozwiązać drobne problemy i szybkie pytania.

wsparcie chrzestneCo sprawia, że ​​tym bardziej rozczarowujące jest to, że obsługa czatu na żywo przez GoDaddy jest cholernie niewiarygodna.

Często próbowałem uzyskać dostęp do funkcji czatu na żywo z powodu błędu „niedostępne połączenie”. A przy okazji, że faktycznie skontaktowałem się z przedstawicielem serwisu, czat na żywo albo się zawiesiłby, albo zniknął, albo byłbym tak sfrustrowany niezdolnością „przedstawiciela” (np. Robota) do udzielenia odpowiedzi na zadane pytania w zadowalający sposób.

W tym momencie zaczynam się zastanawiać, dlaczego dokładnie potrzebują 6000 pracowników, aby utrzymać statek w ruchu? (Muszą potrzebować kogoś, kto policzy wszystkie bezzwrotne środki pieniężne, które zabierają z tymi obskurnymi wyprzedażami i opłatami za odnowienie).

cennik

Jak widać – wycena GoDaddy to rodzaj przynęty i zamiany. Jest to powszechne w tej branży, ale zmiana ceny GoDaddy jest wyższa niż średnia. Jeśli szukasz taniej usługi hostingowej dostępnej w Kanadzie, GoDaddy prawdopodobnie nie jest twoim wyborem.

Polecamy GoDaddy?

Nie…

Chociaż osobiście nie mam nic przeciwko ich nadmiernie zseksualizowanemu marketingowi, żadna liczba skąpo odzianych kobiet uprawiających stroje taneczne GoDaddy nie może nadrobić rażąco nieuczciwych zasad firmy i bezwstydnego zbierania pieniędzy.

Ich wydajność może być na równi z innymi wiodącymi usługami hostingowymi, ale jeśli nie lubisz płacić 2-3X tyle, ile powinieneś dla swojego hosta internetowego, twoje pieniądze lepiej byłoby wydać na SiteGround, A2 Hosting, a nawet HostGator.

GoDaddy po prostu tego nie wycina…

FAQ

Czy GoDaddy jest niezawodny?

Tak, GoDaddy jest niezawodny. Znajdują się w pierwszej dziesiątce dostawców usług hostingowych. Czas działania serwerów jest dodatni, a ich testy prędkości są stosunkowo szybkie.

Czy konstruktor stron GoDaddy jest dobry??

Kreator stron GoDaddy jest w porządku. To na pewno działa i można zbudować stronę internetową dla Ciebie. Biorąc to pod uwagę, istnieją lepsze alternatywy, takie jak Wix i Squarespace.

Ile kosztuje GoDaddy na miesiąc?

Ceny GoDaddy są na całej mapie. Oferują promocyjne ceny w wysokości 2,99 USD miesięcznie przez pierwszy rok, ale następnie podnoszą cenę do 7,99 USD miesięcznie.

Czy GoDaddy jest dobry dla małych firm?

GoDaddy nie jest zły dla małych firm, ale szczera prawda jest taka, że ​​istnieją o wiele lepsze alternatywy dla hostingu na rynku. GoDaddy jest droższy z niezbyt dobrym produktem.

Do czego ludzie używają GoDaddy?

GoDaddy jest wykorzystywany jako host internetowy i rejestrator domen. Oznacza to, że gdy ludzie chcą kupić nazwę domeny, mogą przejść do GoDaddy i ją kupić. Po zakupie nazwy domeny mogą hostować swoją witrynę za pomocą usługi.

Może Ci się spodobać:

 • Najlepszy kreator stron internetowych

Referencje i zdjęcia:

 • HostingKingdom.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map