Recenzia WebHostingHub: výkon 24 mesiacov (rýchlosť a spoľahlivosť)

domovská stránka webhostingu


Cieľom webhostingového centra je poskytovať cenovo dostupný zdieľaný hosting pre malé podniky.

Spoločnosť bola založená v roku 2010 a vlastní ju konglomerátny server InMotion Hosting. Centrum webhostingu má centrálu vo Virginia Beach, VA, a má dve dátové centrá v USA – na západnom a východnom pobreží.

Ich tímové služby s viac ako 40 000 zákazníkmi v USA vyše 40 000 zákazníkov poskytujú jednoduchú platformu, ktorá vám pomôže spustiť, prevádzkovať a rozširovať nový web.

Webhostingové centrum tiež používa pevné disky vo všetkých plánoch, ktoré (ako sa uvádza) môžu dodávať až 20x rýchlejšie ako tradičné mechanické pevné disky používané v konkurencii..

20x je odvážny prísľub. Podporujú to?

Aby sme to zistili, v júni 2015 sme vytvorili nový základný web WordPress v „Osobnom pláne webového hostenia“ webhostingového centra. V tejto časti nájdete podrobné štatistické údaje o výkonnosti vrátane dostupnosti a rýchlosti (kliknutím na položku „História“) sa údaje zobrazujú podrobnejšie..

S cieľom poskytnúť nestrannú recenziu sme tiež odkazovali na niekoľko ďalších zdrojov, aby sme vykonali úplnú „kontrolu na pozadí“ toho, čo si myslia ostatní používatelia..

Výhody používania webhostingu Hub Hosting

Centrum webhostingu sa môže pochváliť neuveriteľne vysokými rýchlosťami vďaka svojej najmodernejšej technológii za prijateľnú cenu.

Žijú údaje až do humbuku?

Pozrime sa, kde obdivujú obdivuhodne výkony.

1. ~ 7/10 Podpora

Rýchle načítanie stránky a doba bezporuchovosti sú rovnako dôležité, pretože návštevníci stránok nechajú na húfoch, ak načítanie stránok trvá dlhšie ako niekoľko sekúnd alebo vôbec neodpovedajú..

Zákaznícka podpora však môže zabiť obchod, ak sa problémy nevyriešia alebo nevyriešia rýchlo.

Webhostingové centrum poskytovalo veľmi dobrú zákaznícku podporu a pripojilo sa k nám za menej ako tri minúty (plus ďalších päť na overenie nášho účtu).

Medzi odpoveďami bolo trochu prestoje a oneskorenie, takže to nebolo také rýchle alebo výstižné, ako mnoho ďalších, ktoré sme zažili.

Celkovo – pozitívna skúsenosť. Naše previerky v pozadí sa potvrdili a odhalili, že väčšina ostatných zákazníkov je spokojná aj so zákazníckou podporou služby Web Hosting Hub.

Podpora webhostingového centraRýchly rozhovor so zákazníckou podporou Web Hosting Hub

2. EXTRÉMNE ľahké nastavenie webových stránok / blogov

Centrum webhostingu obsahuje zjednodušený a rýchly proces registrácie, ktorý by mohol byť najlepší, aký sme videli po kontrole takmer 30 ďalších webových hostiteľov..

Je to také ľahké, že to dokáže zistiť aj LEAST technická osoba, ktorú poznáte.

Na ich registračnej stránke si môžete vybrať, či chcete nainštalovať WordPress ako svoj systém na správu obsahu webových stránok / blogu alebo Prestashop pre eCommerce. Po jednoduchom kliknutí sa postarajú o všetky ťažké zdvíhanie a všetko nakonfigurujú za vás.

Jednoduché nastavenie webhostingového centra

3. Doménové meno zadarmo & Migrácia stránok

Máte webovú stránku hostenú niekde inde?

Žiaden problém! Web Hosting Hub pre vás prenesie až tri webové stránky a databázy (za predpokladu, že nepresahujú 5 koncertov). Ďalším pridaným bonusom je ich „nulové prestoje“ počas tohto procesu.

Spúšťate nové stránky? Zahodia obchod v bezplatnom doménovom mene.

4. Pevné disky SSD

Varovanie: Vy, technici, budete mať nerdgasm!

Centrum webhostingu sa chváli tým, že každá stránka, ktorú hosťuje, využíva nové pevné disky SSD. Tieto „disky SSD“, podľa odborníkov spoločnosti PCMag, môžu priniesť 20krát rýchlejšie výsledky ako bežné (mechanické) pevné disky používané niektorou konkurenciou.

Áno, existuje.

(Osobne sme počas nášho kontrolného procesu nezažili obrovské zvýšenie výkonu. Boli však rýchlejšie ako priemerní hostitelia webových stránok, ktorých sme počas tohto šesťmesačného obdobia skontrolovali.)

5. Záruka vrátenia peňazí za 90 dní

Vždy sa môžete dozvedieť, ktoré spoločnosti stoja za svojimi službami, keď sa pozriete na ich pravidlá pre vrátenie platby.

Hub Web Hosting Hub je veľký veriaci a ponúka plnú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí (jedna z mála ponúk s predĺženým termínom).

To znamená, že ak im dávate šancu, máte takmer bezrizikovú možnosť „otestovať svoje služby“ celé tri mesiace..

Alebo približne tak dlho, ako dlho trvá úplné zabudnutie, kde ste svoje stránky hostili. ��

To je skvelá správa, ak sa obávate zaviazať sa k hostiteľovi webu a neskôr zistíte, že sa vám nepáčia jeho služby a funkcie..

Podľa Zmluvných podmienok služby Web Hosting Hub však môže platiť niekoľko nevratných poplatkov.

Poplatky platené predplatiteľom, napríklad zakúpenie certifikátov SSL, ochrana osobných údajov domény alebo názvy domén, sú nevratné.

Ak predplatiteľ zaregistruje doménové meno prostredníctvom webhostingového centra ako súčasť propagácie „bezplatné doménové meno“, bude musieť zaplatiť za doménu 11,99 dolárov ročne, plus administratívny poplatok 5,00 dolárov..

To znamená, že z vašej celkovej vrátenej sumy odpočítajú celkom 16,99 dolárov, čo je v porovnaní s väčšinou konkurentov celkom štandard.

Ponecháte si však úplné vlastníctvo doménových mien a po zrušení predplatného v službe Web Hosting Hub ich môžete previesť na iného hostiteľa..

6. Sú šetrné k životnému prostrediu

Aj keď sa nám nepodarilo nájsť žiadne certifikácie pre Web Hosting Hub od EPA, ktoré by dokázali, že ide o ekologického hostiteľa, majú niekoľko ekologických politík..

Od roku 2010 spoločnosť vyhlasuje, že sa bude snažiť znižovať množstvo odpadu, recyklovať čo najčastejšie a používať menej papierových výrobkov.

Centrum webhostingu má energeticky efektívne dátové centrum a je presvedčené, že zníženie spotreby energie je lepšie ako len kompenzácia.

Spoločnosť otvorila prvé (vôbec!) Zelené dátové centrum v Los Angeles v Kalifornii pomocou pokročilej technológie chladenia mimo vzduchu.

Zmenou tohto spôsobu chladenia znížili svoje náklady na chladenie o 70% a zároveň tvrdia, že znížili svoju produkciu uhlíka o viac ako 2 000 ton ročne..

Podľa budovy Energy Energy Resilience by iba jedna tona CO2 zaplnila jednoposchodový rančový dom s priemernou výškou 13 stôp štvorcových, ktorý je plný oxidu uhličitého, takže ide o obrovské zníženie!

Chladenie vonkajším vzduchom odvádza horúci vzduch z budovy, aby privádzal chladnejší vzduch. Varením cez jednotky CRAC ho varte, iba ak je to potrebné z dôvodu vysokých teplôt alebo vlhkosti..

Tradičné dátové centrá prevádzkujú klimatizačné jednotky pre počítačové miestnosti, známe tiež ako CRAC, 24/7. Táto metóda umožňuje chladenie a recirkuláciu horúceho vzduchu, spaľuje však viac energie, ako je potrebné.

Ak máte obavy o zníženie svojej uhlíkovej stopy alebo hľadáte spoluprácu so značkami, ktoré sa zaujímajú o životné prostredie, zvážte webhostingové centrum.

Nemusí byť také zelené ako iné stránky, napríklad Green Geeks, ale stále vyvíjajú inovatívne vlny, pokiaľ ide o energetickú účinnosť..

7. Priemyselná štandardná prevádzková doba

Náš 24-mesačný testovací proces odhalil, že Web Hosting Hub má priemerná doba prevádzky okolo 99,94% čo je výsledkom štandardným v danom odvetví.

To je celkom v poriadku!

Aj keď bojovali už takmer od začiatku, aby neustále poskytovali dobrú dostupnosť. Niektoré mesiace sú skvelé, zatiaľ čo iné zápasia o stabilitu. Druhu zmiešanej tašky, aby som bol úprimný.

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 99,88%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 99,83%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,92%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 99,89%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 99,72%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,97%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 99,99%

Štatistika WebHostingHub za posledných 24 mesiacovPriemerná doba pohotovosti webhostingového centra | Zobraziť štatistiky

Nevýhody použitia webhostingu Hub Hosting

Hub Web Hosting Hub poskytuje slušný zoznam pozitív. Podpora bola primeraná a bezchybná.

Toto je niekoľko základných spôsobov, ako vyhodnotiť hostiteľa, a Web Hosting Hub dodal tovar.

Bohužiaľ, existuje aj niekoľko potenciálnych nedostatkov.

1. Ponúka iba „zdieľaný“ hosting

Centrum webhostingu rád udržiava veci jednoduché a ponúka IBA zdieľané možnosti hostenia. To prináša niekoľko výhod, napríklad ich rýchly proces registrácie.

Ak všetko pôjde dobre a vaše stránky vzlietnu, môže to predstavovať niekoľko problémov.

Väčšie webové stránky (a dôvtipnejší používatelia) radi využívajú vyhradené možnosti hostenia pre väčšie weby, ktoré vyžadujú na spustenie viac zdrojov. A ak narazíte na tento bod zvratu, možno budete musieť znova začať proces preskúmania hostingu tým, že sa pozriete na ďalšie prémiové možnosti inde..

Druh problémov, ak viete, že by to mohla byť alternatíva v nie príliš vzdialenej budúcnosti.

2. Príliš priemerný čas načítania stránky

Webhostingové centrum sa pýši rýchlosťou, odvolávajúc sa (mnohokrát) na skutočnosť, že ich pevné disky môžu byť až 20x rýchlejšie.

(Spomenuli sme, že majú pevné disky v pevnom stave?)

Naše skúsenosti sa však nezobrazili 20x rýchlejšie, ale ich rýchlosť dosiahla 767 ms, čo je, bohužiaľ, príliš priemerný výsledok.

Priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov:

WebHostingHub za posledných 12 mesiacov podrobné štatistikyPriemerná rýchlosť webhostingového centra 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

Aj keď to nie je najhorší výsledok z webhostingového centra, stále existujú hostitelia, ktorí sú omnoho rýchlejšie.

3. Vekové staré cenové triky pre hosting

Iste, táto nízka mesačná cena 5,99 dolárov sa javí ako veľká. Ale musíte sa zaregistrovať na celé tri roky, aby ste to dosiahli.

Chcete začať iba mesiac od mesiaca? Nemôžete. Dvanásť mesiacov je najnižšia cena a táto cena vyskočí až na 7,99 dolárov mesačne (zaplatené vopred).

Koniec koncov, nie také veľké.

Tento cenový trik je bohužiaľ v hostiteľskom priemysle veľmi všadeprítomný, pretože mnohí sa snažia získať ten istý kúsok. Kupujúci dajte si pozor.

Ceny webhostingového centra

4. Dodatočné poplatky za zálohy & Bezpečnosť – nie dobrá…

Denné zálohy sú nesmierne užitočné z rôznych dôvodov.

Napríklad niekedy pluginy nehrajú spolu dobre. Nahráte novú a okamžite kliknete na Aktivovať bez toho, aby ste skontrolovali, pre ktoré verzie WordPress (alebo tému) boli testované. Zrazu … nič. Stránka sa rozhliada.

Aspoň sa môžete ľahko zotaviť z tejto chyby. Boh zakázal hackerom zneužívať narušenia bezpečnosti a vkladať škodlivý kód. Veľa šťastia, že čistenie!

Zálohy vám môžu v každom prípade pomôcť, čo vám umožní v podstate stlačiť tlačidlo prevíjania dozadu a jednoducho sa vrátiť späť k predchádzajúcej verzii.

Ale sú dobré len vtedy, ak si ich (1) pamätáte na to, (2) robia ich dôsledne a (3) ich udržiavajú „mimo pracoviska“, aby neboli poškodení.

Webhostingové centrum ponúka poskytovanie denných záloh a dokonca proces automatizuje, ale každý mesiac vás to bude stáť ďalší dolár..

Väčšina ostatných webových hostiteľov bezplatne v rámci svojej základnej ponuky hodí bezpečnostné prvky. Ale opäť – Web Hosting Hub vás nikel-a-desetníky chráni pred vírusmi a nevyžiadanou poštou a ešte oveľa viac.

Samotné ceny nie sú také hrozné. Je to princíp, ktorý je frustrujúci.

5. Možná oneskorená aktivácia

Web Hosting Hub (podobne ako materská spoločnosť InMotion Hosting) môže vyžadovať úplné informácie (napríklad aj živý telefonický hovor), aby mohol úplne overiť svoj účet..

Teoreticky je to pozitívne, pretože ide o bezpečnosť. Môže to však byť frustrujúce, ak sa snažíte uviesť veci do prevádzky a nachádzate sa v zámorí..

Ceny webhostingového centra, plány hostingu & Rýchle fakty

Na rozdiel od iných webových hostiteľov ponúka Web Hosting Hub iba zdieľaný hosting. Tu je rýchly prehľad ich zdieľaných hostingových plánov:

 • Plán iskier: Tento plán stojí 5,99 dolárov mesačne. Podporuje 2 webové stránky, 10 databáz MySQL a 25 subdomén.
 • Nitro plán: Tento plán stojí 7,99 dolárov mesačne. Podporuje neobmedzené webové stránky, neobmedzené subdomény a neobmedzené databázy MySQL
 • Dynamo plán: Tento plán stojí 9,99 dolárov mesačne. Podporuje neobmedzené webové stránky, neobmedzené subdomény a neobmedzené databázy MySQL.

Všetky ich hostingové plány prichádzajú s bezplatným doménovým menom, efektnou ikonou, sú poháňané SSD a prichádzajú s prístupom SSH.

Ceny a plány webhostingového centra

  • Doména zadarmo: Áno.
  • Jednoduchosť registrácie: Veľmi jednoduchý postup registrácie na jednej stránke. Jeden z najlepších.
  • spôsob platby: Kreditná karta.
  • Skryté poplatky a doložky: Existuje limit 75 000 súborov a 10 000 správ (alebo 2 GB vo veľkosti) pre svojich používateľov. Účty, ktoré presahujú 10 GB alebo 75 000 súborov, sú automaticky vylúčené z ich zálohovacieho systému. Obnovenie zálohy môže trvať až 50 dolárov.
  • upsells: Niekoľko zvratov.
 • Aktivácia účtu: Rýchla aktivácia. Dajte si pozor na overenie účtu, najmä ak ste mimo USA.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Rýchla a ľahká inštalácia populárnych aplikácií a CMS prostredníctvom Softaculous.

Odporúčame Web Hosting Hub?

Bohužiaľ nemôžeme odporučiť Web Hosting Hub.

Ich prevádzková doba a podpora zákazníkov sú celkom dobré. Ale ich rýchlosť je všade a ceny nie sú také dobré ako inzerované. Overenie vášho účtu sa môže oneskoriť o 24 hodín – ak máte sídlo mimo USA. Celkovo je ich výkon len trochu príliš priemerný.

Radšej by ste sa zaregistrovali so svojou sesterskou značkou: hostenie InMotion alebo výber niečoho z našich najlepších recenzií webhostingu.

Použili ste Web Hosting Hub? Ak áno, zanechajte prosím čestnú a transparentnú webhostingovú stránku nižšie. Vítame všetky pozitívne a negatívne skúsenosti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map