Recenzia TSOHost: Nevýhody a výhody po 12 mesiacoch monitorovania.

TsoHost recenziaDomovská stránka TsoHost


Spoločnosť Tsohost bola založená v roku 2003 spoločnosťou Paragon Internet Group.

Dnes prevádzkujú viac ako 500 000 webových stránok zo svojej britskej základne.

Na rozdiel od niektorých spoločností, ktoré dosiahli rovnaký rozsah a boli vypredané, je Tsohost do značnej miery vedený rovnakým zakladajúcim tímom, ktorý ho prevádzkuje od svojho založenia takmer 14 rokov..

Tsohost nemusí byť jedným z najväčších alebo známych poskytovateľov hostingu. Tento stabilný rast a stabilné vedenie však poukazujú na spoločnosť, ktorá vie, čo robí.

Táto recenzia, ktorú čítate, sa pripravuje takmer rok.

V novembri 2018 sme sa zaregistrovali do svojho plánu hosťovania v cloude a odvtedy pozorne sledujeme štatistické údaje o výkonnosti, ako napríklad rýchlosť prevádzkyschopnosti a rýchlosť načítania stránky..

Naším cieľom je zostaviť spravodlivú, nestrannú kontrolu a nechať údaje spoločnosti Tsohost hovoriť samy za seba na základe výkonu našich živých testovacích webových stránok..

Pozrime sa, ako to urobil Tsohost za posledných pár mesiacov.

Výhody používania TsoHost Hosting

Spoločnosť Tsohost (spoločnosť) neustále rástla a jeho zakladajúci tím zostal nedotknutý. Poukazuje to na dobre riadenú organizáciu, ktorá (mala by) poskytovať najdôležitejšie aspekty, ako je dostupnosť a rýchlosť.

1. Príjemné funkcie bonusového plánu

TsoHost porovnanie cenového plánuTsoHost porovnanie cenového plánu

Rovnako ako mnoho najlepších hostiteľov na webe, aj Tsohost obsahuje jednoduchú inštaláciu vašich obľúbených aplikácií, ako sú WordPress, Drupal a ZenCart, jedným kliknutím. To znamená, že môžete mať nové stránky v priebehu niekoľkých minút a prípadne predať do konca dňa.

Súčasťou každého zdieľaného plánu hostingu je aj 30-dňová záruka vrátenia peňazí. (A na rozdiel od mnohých iných hostiteľov je táto záruka vrátenia peňazí naozaj dobrá, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov alebo iných trikov.)

Ich plány – dokonca aj tie lacné a základné – prichádzajú s mnohými ďalšími funkciami, ktoré nie sú bežné u iných hostiteľov. Napríklad všetky ich plány ponúkajú bezplatné migrácie doménových mien a webových stránok.

2. Transparentné určovanie cien

Mnoho poskytovateľov hostingu má pri rezervácii na poslednú chvíľu veľa vylepšení. Ak si vyberiete svoje zvolené plány, často prichádza so záväzkom na 2 alebo 3 roky s vyššími obnovovacími cenami.

Cenové plány spoločnosti Tsohost sa nám páčili, pretože v ich cenových plánoch nájdete VŠETKY FUNKCIE a tiež vám zobrazujú rôzne ceny záväzkových cien..

Ceny sú uvedené na 12 mesiacov (približne 4 $ / mesiac pre plán spustenia) a pri mesačnej platbe by ste mali sledovať zvýšenie ceny o 1 $ – približne 5 $ / mesiac.

3. Rýchla a pohotová podpora

Tsohost ponúka zákaznícky servis na všetkých hlavných kanáloch. Podobne ako mnoho spoločností aj dnes majú radi zmiešané recenzie.

Ceníme si však ich časy rýchlej reakcie a transparentnú komunikáciu na veľkých sociálnych sieťach, ako sú Twitter.

Podpora sociálnych médiíTsoHost podpora Twitter

Boli sme tiež ohromení ich možnosťami live chatu. Okamžite sa spojili, boli pohotoví a profesionálni a prejavili úprimný záujem o naše potreby. Tiež sme sa spojili v sobotu, čo bola príjemná výhoda, s ktorou prichádza Tsohost.

Tsohost tiež nedávno predĺžil svoju telefonickú podporu o niekoľko mesiacov späť, od 7:00 do polnoci GMT. To je dobré aj zlé, ako uvidíme o sekundu …

Nevýhody použitia TsoHost Hosting

Celkovo vzaté, Tsohost má veľa vecí, ktoré sa vám páčia.

Ich prevádzková doba a rýchlosť sú pevné. Ich plány, dokonca aj tie najlacnejšie, prichádzajú s peknými funkciami, ako sú denné zálohy a inštalácie jedným kliknutím.

A ich zákaznícka podpora, aj keď nie je dokonalá, aspoň rýchlo reaguje, aby sa pokúsila vyriešiť všetky nevyriešené problémy.

Existuje však niekoľko nevýhod ich služieb, o ktorých by ste mali vedieť.

1. 99,45% dostupnosť – horšie ako priemer v priemysle

Prevádzková doba je pravdepodobne najdôležitejším kritériom, za ktoré je hostiteľská spoločnosť zodpovedná.

Dôvod je ten, že aj tie najmenšie prestoje – napríklad 99% – môžu každý mesiac pridať váš web do režimu offline takmer celý deň..

Tsohost za obdobie, kedy sme ich monitorovali, zverejnil slabé čísla dostupnosti.

Posledných 12 mesiacov monitorovania: doba prevádzkyschopnosti

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 99,85%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 99,83%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 99,63%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 99,69%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 98,33%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 99,61%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 99,45%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 99,94%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,91%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 99.60%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 98,28%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 99,28%

TsoHost štatistiky za posledných 12 mesiacovPriemerná doba prevádzkyschopnosti | Zobraziť štatistiky

Ich priemerná doba prevádzkyschopnosti je pod priemerom v priemysle.

Existuje len príliš veľa výpadkov a veľa prestojov znamená stratu premávky a potenciálne veľa stratených príjmov.

S niektorými inými poskytovateľmi by ste boli oveľa lepší (vrátane nášho výberu č. 1, plánu WordPress Managed Managed WordPress).

2. Časy načítania stránky pomalšie ako konkurencia

Druhým hlavným rozhodovacím kritériom, ktoré by ste mali použiť pri hodnotení novej hostiteľskej spoločnosti, je rýchlosť.

Dôvod? Ak načítanie stránok trvá dlhšie ako päť sekúnd, odchádzajú tri štvrtiny návštevnosti vášho webu.

Posledných 12 mesiacov monitorovania: LOAD TIME

TsoHost Posledné podrobné štatistiky za posledných 12 mesiacovTsoHost priemerná rýchlosť | Zobraziť štatistiky

Veľmi nás znepokojujú prvé mesiace, keď sme ich začali monitorovať. Pri 2 sekundách času načítania to znamená, že takmer polovica vašej prevádzky opustí web a navštívi niekoho iného, ​​kto má oveľa lepšiu rýchlosť načítania, a to najmenej do 1 sekundy..

V posledných mesiacoch však vykázali zlepšené časy načítania, takže existuje nádej, že budú naďalej zvyšovať svoju rýchlosť.

Zatiaľ nie sú dosť dobrí s priemernými 813 ms, aby nám dali palec hore.

3. Servery vo Veľkej Británii

Nie je to nevyhnutne zlá vec. Ak je však váš web určený hlavne pre americký trh a zákaznícku základňu, mali by ste radšej svoje servery umiestnené v USA a nie v zámorí..

Zámorské servery často spomaľujú vaše stránky, pretože prenos údajov trvá dlhšie.

4. Prísne platobné podmienky

Dlhé a strašne nudné podmienky služby sú zvyčajne miestom, kde sú pochované všetky telá.

A podmienky spoločnosti Tsohost neboli výnimkou.

Po prvé, sú ich prísne podmienky týkajúce sa toho, ako a kedy sa platia za obnovenie.

Tu je problém: ako často získavate novú kreditnú alebo debetnú kartu počas celého roka, iba ak je stará prepojená s mnohými online účtami (ako sú poskytovatelia hostingu)?

Ak sa o faktúry po termíne splatnosti nebudú postarané do niekoľkých dní, Tsohost automaticky pozastaví váš účet (čo znamená, že vaše stránky klesnú). Dávajte pozor na tieto pripomenuté e-maily!

Keď platnosť ostatných produktov zakúpených prostredníctvom nich, napríklad doménového mena, vyprší (opäť, bohužiaľ, je to bežné, keď sa snažia spustiť kartu so starým číslom a platba neprechádza – aj keď to len predpokladáte), tento produkt platnosť okamžite vyprší nasledujúci deň.

Po správnom vykonaní platby ich musíte e-mailom informovať, aby ste svoju doménu alebo web vrátili do 24 hodín online. Mohli by ste sa teda neúmyselne pozerať na dlhé prestoje, ak sa stane niečo spoločné, ako napríklad zmena údajov o karte a platba neprejde..

Ďalšou potenciálnou nevýhodou je, že všetky prijaté platby musia byť v britských librách šterlingov. To znamená, že ste na špici prípadných poplatkov za výmenný kurz.

V neposlednom rade si vyhradzujú právo kedykoľvek zmeniť alebo upraviť ceny. To znamená, že hoci vaše ďalšie obdobie obnovy vás teraz nestojí viac … to neznamená, že to tak bude v blízkej budúcnosti..

5. Obmedzená telefonická podpora

Malá záverečná kritika.

Áno, je skvelé, že telefonická podpora Tsohost bola predĺžená na 7:00 do polnoci GMT.

Ak sa však nachádzate v USA (alebo kdekoľvek inde, okrem Spojeného kráľovstva a západnej Európy), môže to spôsobiť niekoľko problémov.

Čo napríklad, ak sedíte v Kalifornii o 17:30 a vaše stránky majú problémy? Škoda, že polnoci GMT je 17:00 PST, čo znamená, že nebudete môcť nikoho na telefóne kontaktovať ďalších šesť alebo sedem hodín.

To v kombinácii so skutočnosťou, že ste v kurze výmenných kurzov, by mohlo sťažiť vysporiadanie sa s vonku, ak žijete mimo Veľkej Británie..

Ceny TsoHost, plány hostingu & Rýchle fakty

TsoHost ponúka štyri rôzne zdieľané hostingové plány. Všetky uvedené ceny sú so záväzkom 12 mesiacov. Záruka vrátenia peňazí je 30 dní.

Tu je to, čo je súčasťou každého:

 • hospodárstvo: Tento plán beží 3,99 GBP mesačne a poskytuje vám 100 GB úložného priestoru, s neobmedzenou šírkou pásma a 100 x 200 MB poštovými schránkami. Šifrujme podporu SSL + bezplatné doménové meno.
 • Deluxe: Tento program stojí 5,99 GBP mesačne, neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, poštové schránky s veľkosťou 500 x 1 GB, šifrovanú podporu SSL, štandardný bezplatný SSL + bezplatný názov domény
 • konečný: Tento plán stojí 8,99 GBP mesačne, prináša neobmedzené úložisko, neobmedzené šírky pásma, neobmedzené x 10 GB poštové schránky, šifrujme podporu SSL, štandardný SSL zadarmo, 2 migrácie eCommerce + bezplatný názov domény.
 • maximum: Tento plán stojí 14,99 GBP mesačne, prináša neobmedzené úložisko, neobmedzenú šírku pásma, šifrujme podporu SSL + bezplatné doménové meno, 3 migrácie elektronického obchodu.

Cenový plán TsoHostCeny a plány

 • Jednoduchosť registrácie: Registračný proces je pomerne rýchly a bezbolestný
 • spôsob platby: Môžete platiť kreditnou kartou alebo PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Pri niektorých plánoch nie sú k dispozícii žiadne názvy domén. Pri obnovovaní buďte opatrní.
 • upsells: Po ceste je niekoľko zvratov.
 • Aktivácia účtu: V niektorých prípadoch však obyčajne môže okamžitý čas trvať až jeden deň.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Mimoriadne ľahký proces inštalácie najpopulárnejších dostupných aplikácií jedným kliknutím.

Odporúčame Tsohost?

Bohužiaľ nie.

Páčia sa nám ich relatívne lacné plány, ktoré ponúkajú skvelé vlastnosti. Oceňujeme tiež, že ich tvorba cien je síce prísna, ale na ich webových stránkach je transparentná a čestná. Ceny sa však zobrazujú bez DPH, čo je vo vašej krajine určené pre podrobnosti o fakturácii.

Nie sú na nás ohromení ich prevádzková doba a príliš priemerné rýchlosti.

S ich podporou sme spokojní. Ak sú však ďalšie dôležité funkcie také zlé, mali by ste sa skutočne zaregistrovať u niekoho iného.

S niektorými z našich popredných poskytovateľov hostingu by ste mali byť lepší.

Máte s tým nejaké skúsenosti? TsoHost? Ak áno, radi by sme počuli nižšie prehľadnú a čestnú recenziu – pozitívnu alebo negatívnu!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map