Recenzia HostNine: rýchly hostiteľ s jedným z najhorších uptime (Prečítajte si dôvod)

Recenzia HostNine


HostNine je jednou z mladších tvárí v oblasti webhostingu, ktorá bola pôvodne založená v roku 2006.

Spočiatku prejavili sľub, boli zozbierané v roku 2012 spoločnosťou EIG, ktorá tiež vlastní niektoré z najväčších značiek hostingu ako HostGator a Bluehost..

Všetci hostitelia chceli trochu rozšíriť pravdu, pokiaľ ide o propagačné tvrdenia na ich webových stránkach.

Na svoje webové stránky umiestnili chytľavé zvuky, bez ohľadu na fakty, ktoré sa pokúšali dobehnúť iba na základe reputácie.

V júni 2015 sme zakúpili „osobný plán“ spoločnosti HostNine a vytvorili sme webovú stránku WordPress na sledovanie a vykonávanie testov za posledných niekoľko mesiacov. Zostavili sme najdôležitejšie údaje vrátane údajov o dostupnosti & rýchlosť a sú pripravení rozhodnúť v tomto nezaujatom preskúmaní na základe faktov a štatistík.

Výhody používania HostNine Hosting

HostNine dodal tovar v niekoľkých rôznych oblastiach, vrátane osviežujúceho moderného a ľahko použiteľného webu a peknej záruky vrátenia peňazí..

Pozrite sa na výhody:

1. Užívateľsky prívetivá registrácia a proces registrácie

Väčšina hlavných webových hostiteľov sa začala už v 90. alebo začiatkom 20. storočia. Ich webové stránky z väčšej časti vyzerajú.

Mnohé z nich sú zastarané, ťažko použiteľné a jednoducho nevhodné. Je ťažké navigovať a nájsť jednoduché informácie, ktoré sa stávajú problematickejšími iba na mobilných zariadeniach (ktoré sa neobišli, keď boli niektoré z týchto webových stránok pôvodne navrhnuté z ich podoby).

Našťastie má HostNine moderný web s jasnou organizáciou a zameraním na hierarchiu informácií, ktorá vám uľahčí život.

Dúfajme, že táto pozornosť na detaily a zameranie sa na uhol pohľadu používateľa je znakom vecí, ktoré majú prísť …

2. Schopnosť vybrať si rôzne dátové centrá

HostNine má dátové centrá na šiestich rôznych miestach vrátane USA, Veľkej Británie, Singapuru, Kanady, Austrálie a Amsterdamu.

Zatiaľ čo ich najlacnejšia možnosť zdieľaného hostenia môže byť umiestnená iba v ich americkom dátovom centre, môžete si zvoliť svoju vlastnú polohu s ostatnými plánmi.

3. Bezplatná migrácia webových stránokhostiteľská bezplatná migrácia

HostNine ponúka bezplatnú migráciu webových stránok pre všetkých svojich nových zákazníkov, pokiaľ ich predchádzajúci hostiteľ ponúka prístup cPanel.

Žiadna vysoká, trojciferná cena za presunutie vašej prvej stránky. A žiadna cena za web, ak ich máte veľa.

Vďaka tomu je služba HostNine vynikajúcou voľbou, ak už máte sadu serverov na správu.

4. Žiadne zvýšenie ceny za obnovenie

HostNine tiež nezdvojnásobuje ani ne ztrojnásobí obnovovaciu cenu vášho plánu hostenia. Čokoľvek zaplatíte v prvý deň, je to isté, čo zaplatíte v posledný deň.

Na porovnanie, iní hostitelia začnú svoje ceny každý mesiac iba za pár dolárov. Potom, keď je čas na obnovenie plánu, skočí bližšie k desiatim alebo dvadsiatim mesačným.

Takže sa našťastie nemusíte báť zvyšovania cien, ktoré by vás za pár rokov prekvapili.

5. 45-dňová záruka vrátenia peňazí (a pomerné kredity)

HostNine ponúka plnú náhradu 45 dní. Ak sú niektorí noví zákazníci z akéhokoľvek dôvodu nešťastní, môžete získať všetko späť, znížené o náklady na „doménové meno, SSL certifikát, WHMCS licenciu, vyhradenú IP adresu a poplatky za spracovanie“ v súlade s ich Zmluvnými podmienkami.

Nové plány ponúknu niektoré z nich, napríklad názvy domén a certifikáty SSL, za „zadarmo“. Ak sa však pokúsite požiadať o vrátenie platby, môžu sa odpočítať aj náklady za každú z nich.

45-dňová časová os HostNine pokrýva celú sumu vrátenia platby. Ak však chcete požiadať o vrátenie prostriedkov jeden rok do trojročnej dohody, ponúknu vám vrátenie pomernej čiastky..

To je veľa, pretože mnoho ďalších hostiteľov nerozširuje rovnaký luxus. Po zatvorení pôvodného okna vrátenia platby už nebudete môcť získať späť nič iné, čo bolo predplatené (bez ohľadu na to, ako dlho).

Vrátenie prostriedkov sa uskutoční prostredníctvom pôvodného spôsobu platby, ak je to kredit, debet alebo PayPal. Šeky, peniaze a bezhotovostné prevody nemajú nárok na vrátenie peňazí.

Nevýhody použitia HostNine Hosting

Ak sa spoločnosť zaoberajúca sa webhostingom zvyčajne bude snažiť bojovať kdekoľvek (zatiaľ čo bude mať základy ako uptime správne), je to rýchlosť. To nie je prípad HostNine …

Tu sú pochmúrne podrobnosti o jednom z najhorších udalostí, ktoré sme videli po kontrole takmer 30 ďalších webových hostiteľov.

1. Neúčinná podpora

Naše prvé skúsenosti so zákazníckou podporou spoločnosti HostNine boli dobré.

Spojili sa v priebehu niekoľkých minút a odpovedali na všetky naše otázky relatívne rýchlo a celkovo to bola veľká skúsenosť.

Podpora HostNine

Potom však náš web klesol. A všetko, čo sme dostali, bol jeden e-mail od nich.

HostNine zlyhá

E-mail od HostNine

To je všetko.

Dva mesiace prestoje, a jeden e-mail, kde v podstate pripustili, že nemali v pláne obnoviť údaje a nemali ani žiadne zálohy. Ani ponuku na vrátenie peňazí za tieto dva mesiace od odpojenia.

Tu je vec.

Nie je to tak, že ich zákaznícka podpora je skutočne hrozná (ako niektorí iní hostitelia webových stránok, ktorých sme skontrolovali). Pri jednaní s nimi sme dosiahli fantastické výsledky.

Ale keď je prevádzka ich spoločnosti taká ohavná, ich ruky sú zviazané. Nie je toho veľa, čo môžu urobiť, okrem toho, že idú dole s loďou, keď klesá.

Ďalší výskum to podporil, pretože zákaznícka podpora nedokázala veľa pomôcť iným zákazníkom:

 • Live Help je vtip pretože nemôžu urobiť nič viac, ako pomôcť niekomu získať heslo alebo otvoriť pomocný lístok, na ktorý nikto nebude reagovať za viac ako 72 hodín. Toto bol PRESNÝ dôvod, prečo som opustil HostGator a teraz vy robíte to isté! # Úbohý “
 • “Takže …. 30 hodín čakajte na odpoveď na podporný lístok.”
 • 3 podporné vstupenky od soboty + žiadne odpovede na ktoromkoľvek inom ako „pozeráme sa na to“ (čo bolo pred 2 dňami) = Práve som presunul všetky moje stránky na nového hostiteľa. “

Bohužiaľ ich zákaznícky servis je v tomto prípade vinný združením.

2. Docela zlá prevádzka – 99,87%

Za posledných 24 mesiacov dosiahli iba 99,87%, čo je hlboko pod priemerom v priemysle 99,93%. Prinajmenšom sme boli veľmi sklamaní.

Očividne sme neboli jediní. U každého kontrolovaného hostiteľa vykonávame kontrolu na pozadí, aby sme poskytli dobre zaoblený profil, ktorý sa nestane obeťou zaujatosti..

V tomto prípade prevažná väčšina recenzií, ktoré sme videli priamo od iných zákazníkov, zálohuje našu skúsenosť. Pozri sa:

 • “Práve som stratil tretieho klienta za sebou, pretože ich e-maily nefungovali viac ako týždeň …”
 • „Moja stránka je už 4 dni mimo prevádzky.“
 • „Keby sa minulý týždeň znížilo 18 stránok o viac ako 24 hodín … dva servery sa dostali na čiernu listinu a e-maily môjho klienta boli na tri dni mimo prevádzky a počítali bez konca v dohľade“
 • „Moje webové stránky sú opäť nefunkčné…. všetky. A rozšírili sa na tucet rôznych serverov. Nie ste si istí, o koľko viac môžem mať túto mizernú službu. “

To namaľuje veľmi ružový obrázok.

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 99,90%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 99,93%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 99,76%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 100%

HostNine štatistika posledných 24 mesiacovPriemerná doba dostupnosti služby HostNine | Zobraziť štatistiky

3. Pomalý čas načítania stránky – 931 ms

HostNine priniesol pomerne pomalé časy načítania stránky počas 24-mesačného testovacieho obdobia, v priemere 931 ms.

Začali sa dosť silné, ale v posledných mesiacoch spoločnosť HostNine vykazovala trvalo pomalé výsledky ovplyvňujúce ich priemernú rýchlosť vo veľkom čase.

Priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov:

HostNine Priemerná doba načítania 12 mesiacovHostNine priemerná rýchlosť 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

4. Obmedzený „lacný“ plán

HostNine nemusí zvýšiť vaše náklady na obnovenie, ale ponúkajú najlacnejšie ceny, iba ak sa zaregistrujete na najdlhšiu dobu. Jeden mesiac vás bude stáť 9,12 dolárov a ak sa predplatíte na dva alebo tri roky, cena sa zníži na 7,69 dolárov / mesiac..

Tento lacný program tiež neobsahuje bezplatné doménové meno (takže to bude ďalších ~ 15 $ ročne) a prístup iba do dátového centra v USA..

Je to dosť obmedzený plán na zvýšenie ceny. Nie je to veľká hodnota.

Ceny hostiteľa, plány hostingu & Rýchle fakty

HostNine ponúka zdieľaný, predajca, VPS a vyhradený hosting – bez ohľadu na to, akú úroveň služieb potrebujete, nájdete ich spolu s nimi. Nižšie je uvedený rýchly prehľad ich zdieľaných plánov hostenia:

 • Osobný plán: Tento plán začína na 7,69 dolárov mesačne. Podporuje 1 názov domény. Váš server bude umiestnený v USA.
 • Podnikateľský plán: Tento plán začína na 12,20 dolárov mesačne. Podporuje neobmedzené názvy domén, dodáva sa s bezplatnými názvami domén a môžete si vybrať servery z USA, Veľkej Británie, Singapuru, Kanady, Austrálie a Amsterdamu..
 • Podnikový plán: Tento plán začína na 16,49 dolárov mesačne. Podporuje neobmedzené domény, prichádza s bezplatným názvom domény a môžete si vybrať servery z USA, Veľkej Británie, Singapuru, Kanady, Austrálie a Amsterdamu..

Všetky plány zdieľaného hostingu majú neobmedzenú kapacitu úložiska a šírku pásma.

HostNine ceny a plány

 • Jednoduchosť registrácie: Registrácia na jednej stránke. Veľmi jednoduchý postup registrácie.
 • spôsob platby: Kreditná karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Na zdieľané hostingové účty a predajcov sa ukladá limit 10 percent CPU, 5 percent alebo 512 MB pamäte, 50 bežiacich procesov, maximálna doba vykonávania 15 minút, maximálny čas vykonávania 150 000, 500 odchádzajúcich e-mailových správ za 60 minút..
 • upsells: Veľmi málo zvratov.
 • Aktivácia účtu: Veľmi rýchla aktivácia.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Rýchla a ľahká inštalácia populárnych aplikácií a CMS prostredníctvom Softaculous.

Odporúčame HostNine?

Iba ak ste masochista.

Vtipy stranou – zatiaľ nie.

Mohli by byť nadpriemerné, ak by ich rýchlosť stránky a niekoľko ďalších kategórií fungovali dobre.

Ich prevádzka však nanešťastie bola nočnou morou, ktorá zvyšovala výkon spoločnosti ako albatros. V priebehu niekoľkých mesiacov vykázali veľmi sľubné doby prevádzky, ale je príliš nespoľahlivé odporúčať ich.

Ich odvážne tvrdenia týkajúce sa dostupnosti na začiatku boli tiež takmer úplnou klamstvom, ktoré nás okrem všetkého ostatného nezanecháva dobrým, teplým a nejasným pocitom..

PS: Ak chcete vidieť poskytovateľov hostingu, ktorí sa umiestnili na vyššej pozícii ako HostNine, pozrite si naše najlepšie služby webhostingu tu.

Máte nejaké skúsenosti s HostNine? Zanechajte recenziu nižšie – dobrú alebo zlú – nezáleží na tom, pokiaľ bude transparentná a čestná.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector