Recenzia hostingu A2 – jeden z najlepších kanadských webových hostiteľov

Krajina cloud computingu je preplnené miesto. Kamkoľvek sa pozriete, objaví sa nová spoločnosť, ktorá ponúka a hosťuje vaše webové stránky s nižšími nákladmi, ale s vyššou rýchlosťou a vyššou spoľahlivosťou… Otázka je, môžete im veriť?


To je miesto, kam prichádzame – minulý rok a veľkú časť roka 2017 sme strávili analýzou webových hostiteľov z rôznych miest po celej Kanade. Údaje sme rozdelili a výsledky sme zostavili, aby sme vybrali tie najobľúbenejšie. Jedným z našich najlepších tipov je malá hostingová spoločnosť s názvom A2 Hosting, ktorý nemá veľkú povesť, ale stále ponúka veľkú hodnotu za peniaze.

a2 hosting logo

A2 Hosting bol v skutočnosti už dlho. Spoločnosť založil v roku 2001 generálny riaditeľ Bryan Muthig, bývalý Unix SysAdmin. To bolo späť v prvých dňoch internetu a odvtedy zostala nezávislou spoločnosťou. Vznikol ako hobby projekt od jediného správcu systému a teraz sa z neho stalo vysoko výkonné riešenie hostingu pre klientov všetkých veľkostí..

Platforma A2 Hosting beží na súbore troch veľkých dátových centier, ktoré sa nachádzajú v Michigane, Amsterdame a Singapure. Vzhľadom na blízkosť Kanady sme väčšinu našich testov vykonali prostredníctvom dátového centra Michigan.

Spustili sme vyše 50 webových projektov týkajúcich sa hostingovej infraštruktúry A2, aby sme mohli spustiť a zmerať testy pre túto kontrolu A2.

Aká rýchla je hosting A2?

gepard superrýchlyNedá sa to poprieť A2 Hosting ponúka niektoré z najrýchlejších rýchlostí na internete dnes.

Podľa ich webových stránok je priemerný výkon ich platformy až 17,6-krát rýchlejšie ako u ich najlepších konkurentov. Overenie toho, že presný nárok je náročný, ale v testoch vykonaných organizáciou Hosting Canada sme hodnotili výkon hostiteľa A2 Hosting neuveriteľne rýchlo..

A pokiaľ ide o zviditeľnenie na internete, či už ide o malé blogy alebo webové stránky malých firiem, rýchlosť je pravdepodobne najdôležitejším faktorom. Ak sa vaše webové stránky nenačítajú dostatočne rýchlo, návštevníci budú mať sklon zatvoriť kartu prehliadača a prejsť na inú možnosť. Udržiavanie vysokého výkonu vo vašom systéme zaistí spokojnosť používateľov.

Ako sme už spomenuli, naše testy rýchlosti s A2 Hosting fungovali celkom dobre v porovnaní s inou konkurenciou. Pri prevádzkovaní nových webových projektov prostredníctvom ich dátového centra v Michigane, priemerná doba odozvy prišla na blesk 222 ms.

Týmto sa meria presný čas, ktorý server potrebuje na doručenie žiadosti od prehliadača používateľa a doručenie požadovaného obsahu HTML späť používateľovi. Takéto vysoké rýchlosti zaraďujú hosting A2 do rovnakej kategórie špičkových webhostingových služieb, ako sú naše ďalšie najlepšie tipy.

Najlepšie zo všetkých bolo, že výsledky hostingu A2 Hosting boli konzistentné vo všetkých našich testovacích lokalitách vrátane hlavných kanadských miest Montreal, Toronto, Vancouver a Winnipeg..

Môžete vidieť živé sledovanie tu. Prečítajte si viac o našom Proces výskumu v 4 krokoch tu

Ako je hosting A2 tak rýchly?

Možno vás zaujíma, čo presne znamenajú naše výsledky testov rýchlosti a ako môže server A2 Hosting skákať tak ďaleko pred mnohými konkurentmi, najmä vzhľadom na to, že sú stále relatívne malými operáciami.

Odpoveď je v architektúre ich platformy, ktorá využíva výhody, z ktorých majú priamy úžitok ich zákazníci.

Po prvé, existuje koncept Zdieľané zdroje hostingu. Všetky cloudové spoločnosti vlastnia alebo prenajímajú priestor s rozsiahlymi dátovými centrami a na týchto miestach sú fyzické kusy hardvéru, ako sú CPU, pevné disky a sieťové zariadenia. Spoločne tvoria platformu, ktorú je možné rozdeliť na rôzne subjekty známe ako virtuálne stroje.

Keď sa ako cloudový zákazník rozhodnete hosťovať webový projekt s poskytovateľom, v skutočnosti si prenajímate počítačovú energiu z jedného z týchto virtuálnych počítačov. To znamená, že vaše údaje môžu byť v skutočnosti živé vedľa iných informácií, ktoré vlastnia jednotlivci alebo spoločnosti.

Nútením zákazníkov zdieľať tieto cloudové zdroje môže poskytovateľ ušetriť peniaze pre seba, pričom riskuje zníženie výkonu a spoľahlivosti svojich zákazníkov. Ale v prípade hostenia A2 nerobia zákruty, pokiaľ ide o zdroje zdieľaného hostingu.

Namiesto čo najväčšieho zlúčenia údajov do jedného hardvéru, udržujú nízky pomer serverov k zákazníkom. To znamená, že váš virtuálny počítač je zdieľaný s menším počtom ľudí a udržiava si viac výpočtového a sieťového výkonu pre seba. Preto spoločnosť tvrdí, že je 20krát rýchlejšia ako iné možnosti hostingu.

Okrem toho A2 Hosting využíva najnovšie technológie distribúcie obsahu (CDN) a silu ukladania do vyrovnávacej pamäte. To znamená, že A2 Hosting môže využívať sieť medzi svojimi tromi dátovými centrami v USA, Európe a Ázii, aby čo najrýchlejšie slúžila svojim zákazníkom..

Keď vykonávame vlastné testy z kanadských hraníc, logicky sa pripájame k serverom A2 Hosting v Michigane, pretože sú nám z hľadiska fyzickej blízkosti najbližšie.

Ale pretože chcete, aby vaše webové stránky boli rýchle kdekoľvek na svete, A2 Hosting bude sledovať, kde sa nachádzajú vaši návštevníci, a pripojí ich k najbližšiemu dátovému centru, čím zabezpečí čo najrýchlejšie načítanie webovej stránky..

Ukladanie do vyrovnávacej pamäte tiež šetrí čas pri práci v cloudových prostrediach. Ak sa údaje na vašom webe neustále nemenia ani neaktualizujú, potom A2 Hosting môže využívať ukladanie do vyrovnávacej pamäte a rutinne odosielať návštevníkov do uloženej kópie vášho obsahu. V pravidelných intervaloch, overia sa na virtuálnom stroji, aby zistili, či je potrebné zobraziť alebo zmeniť nové údaje.

Naše historické údaje o výkonnosti hostenia A2 siahajú o niekoľko mesiacov a priemerné časy načítania stránky nájdete od roku 2018 nižšie:

 • Priemerná rýchlosť v máji: 209ms
 • Priemerná rýchlosť v apríli: 218ms
 • Priemerná rýchlosť marca: 199ms
 • Priemerná rýchlosť februára: 211ms
 • Priemerná rýchlosť v januári: 224ms
 • Priemerná rýchlosť v decembri: 276ms

Celkovo skutočne silný výkon. Viac informácií nájdete aj na našej výskumnej stránke.

Rýchlosť je pre webhostingovú spoločnosť rozhodujúca, ale ak platforma nie je stabilne stabilná, stráca svoju hodnotu ako predajná funkcia. To, o čom tu hovoríme, je myšlienka dostupnosti.

Prevádzková doba sa používa na opis percentuálneho podielu času, ktorý je webová stránka k dispozícii a ktorá pracuje pre externých návštevníkov. Opak sa nazýva prestoje, ktoré merajú množstvo času, počas ktorého je stránka nedostupná a nedostupná.

Ak je váš web prepojený s vašou firmou alebo iným odborným úsilím, mala by vám záležať veľa na dostupnosti. Dokonca pár minút prestoje môžu byť veľmi nákladné a môžu poškodiť vašu povesť medzi používateľmi a návštevníkmi. S rýchlosťou dnešného moderného internetu majú ľudia malú trpezlivosť pre pomalé alebo nereagujúce stránky.

Takže sa môžete spoľahnúť na hosting A2, pokiaľ ide o stabilitu a spoľahlivosť? Hosting Canada hovorí áno, na základe našich mesiacov testovania v ich dátovom centre v USA. Prevádzková doba sa vypočíta ako percento dostupných hodín vydelené celkovým počtom hodín. Žiadny server nemôže realisticky získať 100% dostupnosť, ale sadzby nad 99% naznačujú vysoký výkon.

Naše testy hostenia A2 boli v priemere 99,8%, čo znamená, že ich servery boli nefunkčné alebo nedostupné iba za 0,2% času. To predstavuje iba 17,5 hodiny počas celého roka. To znamená, že z hľadiska dostupnosti je A2 v porovnaní s inými najlepšími možnosťami ako Bluehost a HostGator.

Tu sú historické údaje o prevádzkovej výkonnosti A2 Hosting:

 • Môže uptime: 99,9%
 • Apríl uptime: 99,9%
 • Prevádzková doba marca: 99,98%
 • Február uptime: 99.96%
 • Prevádzková doba januára: 99,99%
 • December-uptime: 98,92%

Ako vidíte, servery A2 Hosting sú po celý rok spoľahlivé, a to aj počas brutálnej kanadskej zimy. Keď čítate toto, sledujeme všetky naše najlepšie výbery hostingu z hľadiska dostupnosti a údaje sú vám k dispozícii, ak si ich chcete pozrieť.

Hodnotenie podpory hostenia A2

Väčšina spoločností poskytujúcich hosting poskytuje platiacim zákazníkom určitú úroveň technickej podpory, ktorá sa však môže veľmi líšiť a často môže byť skôr nevýrazná. Čoraz viac poskytovateľov sa spolieha na vedomostné databázy a textové roboty, aby odpovedali na otázky a nie na skutočných ľudí.

A2 Hosting je však iná, pretože ponúka živú pomoc 24 hodín denne, 7 dní v týždni. S predstaviteľmi sa môžete spojiť priamo telefonicky alebo prostredníctvom online rozhovoru. Prijímajú tiež otázky prostredníctvom e-mailu, ktoré sa priamo vkladajú do ich systému predaja lístkov na podporu. Tu je ukážka toho, ako ich chatovací systém vyzerá:

a2hosting podpora chatu2

A2 Hosting tiež poskytuje svojim zákazníkom množstvo ďalších funkcií, ktoré vám pomôžu vylepšiť a zaistiť bezpečnosť vašich webových stránok. Všetky sú bezplatné a dodávajú sa s niektorou z možností programu A2 Hosting. Považujte ich za ďalší stimul pre priekopu vášho súčasného hostiteľa webu a prepínanie.

Pre začiatočníkov dávajú svojim zákazníkom bezplatné zabezpečenie a ochrana pred hackermi, a to je obzvlášť dôležité, ak prevádzkujete veľa webových doplnkov alebo ak chcete hosťovať web WordPress. Používajú systém s názvom „HackScan Protection“ na neustále monitorovanie bezpečnosti vášho účtu a na ochranu pred votrelcami.

Spolu s tým prichádza bezplatný certifikát SSL, ktorý zabezpečí úplné šifrovanie všetkých spojení medzi servermi A2 Hosting a vašimi používateľmi. SSL certifikáty môžu spoločnosti každý rok stáť veľa, ale hosting A2 používa systém Let’s Encrypt a je pre vás bezplatný. Mať certifikát SSL je rozhodujúce pre každú malú firmu, ktorá plánuje predaj cez internet alebo ukladanie súkromných informácií používateľa.

Je pravdepodobné, že už máte webovú stránku hostenú inde, ale zaujímate sa o jej presun na lepšiu platformu, akú ponúka A2 Hosting. Žiadny problém, pretože A2 Hosting ponúka bezplatnú pomoc pri migrácii aby sa všetky vaše súbory a webová konfigurácia presunuli na ich servery. Okrem toho zapnú automatické zálohovanie, aby znížili riziko a pomohli vám zotaviť sa zo straty údajov.

Hostingové balíčky A2 – čo je pre vás to pravé?

Ceny A2 Hosting sú v priemere o niečo vyššie ako ceny, ktoré nájdete od iných spoločností.

Veríme však, že to stojí za to – ponúkajú dobrú hodnotu za peniaze, najmä preto, že si môžete vybrať medzi balíčkami a zvoliť si plán, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu rozpočtu..

Tu je prehľad ich cien za balíky:

A2 Hosting ponúka tri typy plánov: Lite, Swift a Turbo. Plán Lite je vhodný pre malé projekty alebo koníčky, pretože pracuje s jednou doménou a zahŕňa obmedzené použitie databázy a e-mailov.

Inovovaním na možnosť Swift získate neobmedzené databázy a môžete spravovať ľubovoľný počet e-mailových účtov s vašimi doménami. Plán Turbo je zameraný na malé a stredné podniky, pretože obsahuje urýchľovač stránok, ktorý vám pomôže urobiť domény až 20-krát rýchlejšie.

A2 Hosting má možnosti pre hosťovanie virtuálneho súkromného servera (VPS). Predplatným VPS získate plný prístup k celému počítačovému prostrediu na virtualizovanej platforme. To môže byť kritické pre väčšie podniky, ktoré potrebujú prevádzkovať svoj vlastný softvér a vykonávať komplexné zmeny konfigurácie svojich webových projektov.

Nezabúdajte, že hosting A2 ponúka 30-dňovú, bezproblémovú a úplnú politiku vrátenia platby:

„Ak je žiadosť odoslaná online na okamžité zrušenie počas prvých 30 dní, bude vrátená celá suma. “

Úprimne povedané, to je neslýchané v hostiteľskom priestore, ktorý je známy preplnenými účtami a snaží sa udržať zákazníkov „na háčiku“.

Ako sa prihlásiť na hosťovanie A2

Kanadskí zákazníci si môžu založiť účet A2 Hosting priamo zo svojich webových stránok. Proces registrácie je pomerne jednoduchý bez skrytých poplatkov alebo iných trikov. Podporujú tiež celý rad mesačných platobných možností, vrátane kreditnej karty, PayPal, poukazu alebo bankového prevodu.

A2 Hosting tiež často realizuje špeciálne ponuky alebo výpredaje, ktoré môžete uzamknúť mesačnou sadzbou na celý rok.

Po otvorení účtu hosťovania A2 môžete nový projekt spustiť jediným kliknutím. Ak chcete preniesť údaje z inej platformy, pomôžu s tým, alebo môžete začať od nuly a používať ich nástroje na webový dizajn..

A2 Hosting zaručuje, že vaše stránky budú k dispozícii s viac ako 99% prevádzkou, a ak nie ste spokojní alebo nedosiahnu toto číslo dostupnosti, dostanete svoje peniaze späť.

Aby som to zhrnul, Zistili sme, že A2 Hosting je kvalitná spoločnosť ktorý ponúka spoľahlivý, silný výkon a podporu.

Pokiaľ ide o výber webhostingu, zistili sme, že sú vynikajúcou voľbou pre kanadských používateľov bez ohľadu na to, kde sa v krajine nachádzate..

FAQ

Kto vlastní hosting A2?

Spoločnosť je vlastnená Bryanom Muthigom. Spoločnosť založil v roku 2001 ako Iniquinet.

Kde sa nachádza hosting A2?

Existujú servery umiestnené v Michigane, Arizone, Amsterdame a Singapure.

Aký je rozdiel medzi Linuxom a Windows hostingom??

Znamená to len to, ktorý operačný systém beží na serveroch, ktoré spoločnosť používa. Linux je na serveroch najobľúbenejší, takže má viac funkcií a väčšina webových dizajnérov uprednostňuje webový hosting založený na Linuxe. Systém Windows by mal zmysel iba vtedy, ak existujú konkrétne aplikácie systému Windows, ktoré je potrebné používať.

Ako zistím, kto je hostiteľom webovej stránky?

Na internete existujú určité nástroje, ktoré vám môžu pomôcť, ako napríklad Hosting Checker.

Tiež sa ti môže páčiť:

 • Najlepší tvorca webových stránok

Referencie a obrazové kredity:

 • Offreee.com
 • Vendasta.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map