Recenzia Arvixe (+ štatistiky): Posledných 24 mesiacov? Hrozné. Pomôcka: Uptime & Speed

domovská stránka arvixeDomovská stránka Arvixe


Spoločnosť Arvixe založil Arvand Sabetian v roku 2003 a neskôr ju v roku 2014 získala spoločnosť EIG (ktorá vlastní TON iných hostingových spoločností vrátane spoločnosti Bluehost a dokonca hostGator)..

V tom čase mala spoločnosť Arvixe vyše 150 000 domén a 70 000 hostingových účtov, pričom 80 zamestnancov na plný úväzok a dodávateľov pôsobiacich na celom svete.

Hoci boli pôvodne založené v San Luis Obispo, Kalifornia, majú tiež dátové centrá v Severnej Amerike (Dallas), Európe (Amsterdam) a Ázii (Hong Kong)..

Zdravý rozum je taký, že ak ho získa obrovský skúsený konglomerát s hlbokými vreckami, mali by ste získať väčšie zdroje na poskytovanie lepších služieb.

Bohužiaľ, po preskúmaní mnohých ich spoločností sme videli opak, že je to pravda. Získanie spoločnosťou EIG sa javí skôr ako hostiteľský cintorín ako znovuzrodenie.

Ale my sme radi, keď sa ukázalo nesprávne!

Už v júni 2015 sme zakúpili „osobný plán triedy“ spoločnosti Arivxe, zriadili sme základný web WordPress, aby sme otestovali ich výkonnosť a čo najprimeranejšie vykonali túto kontrolu..

Za posledných niekoľko rokov sme zhromaždili podrobné štatistiky, ako napríklad prevádzka & rýchlosť, objektívne porovnávať ich výkon s takmer tridsiatimi ďalšími hostingovými spoločnosťami.

Toto je nezaujatý prehľad toho, čo sme našli

Výhody používania hostenia Arvixe

Úprimne povedané, zoznam „PRO“ spoločnosti Arvixe nie je príliš dlhý. Tu je stručná rekapitulácia ich výhod:

1. Pokročilé funkcie plánu

Arivxe nie je tam najlacnejším hostiteľom …

Prinajmenšom však obsahujú pokročilejšie funkcie vo všetkých svojich základných plánoch, ktoré by ste za bežných hostiteľov museli platiť oveľa viac. Napríklad ich najlacnejší zdieľaný hostingový plán má neobmedzený štandard ukladania a šírky pásma. Umožní vám dokonca použiť až šesť názvov domén.

Zahŕňajú tiež bezplatné reklamné kredity od spoločnosti Google, Yahoo a Bing, čo je pekný bonus, ak už uvažujete o používaní online reklám na rozvoj svojej firmy alebo čitateľov.

2. Početné, proaktívne bezpečnostné možnosti

Arvixe tiež obsahuje množstvo proaktívnych bezpečnostných opatrení, ktoré vám pomôžu chrániť vaše stránky. Napríklad ich plány prichádzajú s:

 • SpamAssassin
 • Spamhaus&amp
 • Kontroly SpamCopu
 • Kľúče domén
 • SPF na zabezpečenie e-mailu

Okrem toho ponúkajú aj denné (!) Zálohy, detekciu hrubých síl, nočné aktualizácie zabezpečenia, firewall, podporu SSL a tiež prístup SSH..

Ak vám všetko, čo vám nedá pokoj, nie som si istý, či niečo bude.

3. Bezplatná migrácia stránok cPanel

Arvixe zaobchádza s novými zákazníkmi správne. Namiesto toho, aby sa pokúšali zarobiť pár ďalších dolárov tak, že vám za prenosy na webe zaúčtujú ďalšie poplatky, radi sa o ne postarajú – pokiaľ váš súčasný hostiteľ poskytuje prístup cPanel.

Neexistujú žiadne poplatky za viac stránok. Môžete tak ušetriť hodiny (a potenciálne stovky dolárov) opieraním sa o Arvixe, aby vám pomohli von.

4. Žiadne zvýšenie ceny za obnovenie

Arvixe tiež nikoho a nového zákazníka nestará ani po vypršaní pôvodného plánu.

Premýšľajte o tom takto:

Práve teraz prechádzate všetkou bolesťou a utrpením, aby ste našli nového webhostingu. Presuniete svoje stránky, doménu a všetko ďalej. Predplatíte si niekoľko rokov, aby ste dosiahli čo najlepšiu ponuku.

Aká je teda pravdepodobnosť, že budete chcieť znova zmeniť hostiteľov po uplynutí vášho plánu? Šance nie sú veľmi pravdepodobné.

Problém je v tom, že mnoho ďalších hostiteľov využije túto príležitosť na zdvojnásobenie ceny priamo pod nosom. Získate rovnakú presnú službu, ale platíte oveľa viac, pretože vedia, že na konci dňa nebudete chcieť zmeniť hostiteľa..

Arvixe to však nerobí. Vaše obnovovacie ceny budú rovnaké ako počiatočné náklady, za ktoré ste sa zaregistrovali. Zdá sa teda, že Arvixe má na konci dňa na pamäti vaše najlepšie záujmy.

5. Veľa zahrnutých bezpečnostných prvkov (bez ďalších nákladov)

Posledným podvodom v stanovovaní cien, ktorý väčšina webových hostiteľov rád sťahuje, je tvrdenie, že ponúkajú ďalšie funkcie, ako je zabezpečenie SiteLock alebo denné zálohy..

Zdá sa, že na povrchu sa vám zdá úžasná hodnota.

Až na check-out, uvedomíte si, že takmer všetky tieto služby sú rozšíreniami, ktoré môžu ľahko zdvojnásobiť alebo strojnásobiť celkovú cenu pred spustením vašej kreditnej karty..

Arvixe sa k týmto trikom znova neskĺzne. Zahŕňajú všetko od DDoS útokovej reakcie po monitorovanie siete, firewally, detekciu brutto sily a nočné aktualizácie všetko zadarmo..

6. 45-dňová záruka vrátenia peňazí

V neposlednom rade predstavuje spoločnosť Arvixe politiku vrátenia peňazí bez otázok. To znamená, že môžete predplatiť na niekoľko rokov, aby ste za svoje peniaze dostali najlepší tresk. A ich služby si môžete vyskúšať celých šesť týždňov s relatívne malým rizikom.

Ak nie ste spokojní s rýchlosťou načítania stránky alebo uptime alebo s čímkoľvek iným, povedzte slovo a dostanete peniaze späť.

arvixe peniaze späťZáruka vrátenia peňazí Arvixe

Nezabúdajte, že tieto vrátenia sú k dispozícii iba pre zdieľané programy, plány distribúcie a VPS. Na vyhradené servery sa toto ustanovenie nevzťahuje. Nepatria sem ani administratívne poplatky ani ďalšie nákupy, napríklad názvy domén. (Žiadny iný hostiteľ ich tiež nezahŕňa, za čo to stojí.)

Nevýhody použitia Arvixe Hosting

Možnosti zabezpečenia spoločnosti Arivxe, pokročilé funkcie plánovania a bezplatné doménové meno na celý život tvoria pútavú kombináciu doplnkov, ktoré im pomôžu umiestniť ich na vrchol.

Bohužiaľ je to primárna oblasť výkonu webového hostiteľa, ktorá ich znižuje. Pozri sa:

1. Viac ako 7 sekúnd načítania

Okrem zlej prevádzkyschopnosti Arvixe nanešťastie bojuje aj s časmi načítania stránky.

Priemerná doba načítania stránky za posledných 24 mesiacov bola 7280 ms – toto je najhoršia doba načítania, ktorú sme zaznamenali počas nášho testovacieho obdobia s ostatnými hostiteľmi..

To nie je dobrý výsledok, najmä vzhľadom na to, aké dôležité (zatiaľ zanedbané) rýchlosti stránok sú pre úspech vášho webu.

Pred rokmi spoločnosť Google zaznamenala pokles o 20% cez noc, keď došlo k oneskoreniu o 0,5 sekundy. Ak sa webové stránky elektronického obchodu nezačnú úplne načítať do troch sekúnd, stratia polovicu svojej návštevnosti.

Takto je kritická rýchlosť stránok. Ovplyvňuje to použiteľnosť do tej miery, že vás skutočne stojí za stratené konverzie.

Priemerná doba načítania za posledných 12 mesiacov:

Arvixe posledných 12 mesiacov podrobné štatistikyPriemerná rýchlosť Arvixe 2019-2020 | Zobraziť štatistiky

2. Slabá reakcia na podporu zákazníkov

Naše skúsenosti so zákazníckou podporou spoločnosti Arvixe neboli dosť dobré.

Zákazník sa do piatich minút pripojil, odpovede však boli pomalé a niektoré podrobnosti, ktoré sme už uviedli, boli úplne ignorované. Museli sme sa teda opakovať a položiť tú istú otázku dvakrát, kým nedostaneme odpoveď, ktorú hľadáme.

Naše minulé skúsenosti s podporou Arvixe boli tiež negatívne (najmä s pomalým časom odpovede).

živý chat arvixe 1Rýchly rozhovor so zákazníckou podporou spoločnosti Arvixe

3. Drahé plány & stanovenie ceny

Najnižšia cena Arvixe vo výške 7,70 dolárov mesačne neznie príliš zlé, až kým si neuvedomíte, že je to dva roky, vyplatené v plnej výške vopred.

Chcete kratšie časové obdobie? Medzimesačne? Každý mesiac budete platiť takmer dvojnásobok pôvodnej ceny za 11 dolárov.

Je príjemné, že na kompenzáciu týchto nákladov hodia niekoľko užitočných doplnkov, napríklad vyššie uvedené doménové meno na celý život a neobmedzenú šírku pásma. Stále je to však strmé, najmä vzhľadom na problémy s výkonom, ktoré sme diskutovali vyššie.

Podrobnosti o cenách ArvixePodrobnosti o cenovom pláne spoločnosti Arvixe

4. Neprijateľne nízka doba prevádzkyschopnosti – 92,95%

Počas nášho 24-mesačného testovacieho obdobia bolo naše „testovacie miesto“ na Arvixe príšerné.

Arvixe má výrazne podpriemernú výkonnosť za posledných 24 mesiacov a dosahuje 92,95%.

Priemerná doba prevádzky v posledných 12 mesiacoch:

 • Priemerná doba prevádzky v januári 2020: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v decembri 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v novembri 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v októbri 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v septembri 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v auguste 2019: 99,98%
 • Priemerná doba prevádzky v júli 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v júni 2019: 100%
 • Priemerná doba prevádzky v máji 2019: 99,99%
 • Priemerná doba prevádzky v apríli 2019: 99.96%
 • Priemerná doba prevádzky v marci 2019: 94,61%
 • Priemerná doba prevádzky vo februári 2019: 82,18%

Štatistika Arvixe za posledných 24 mesiacovPriemerná doba pohotovosti Arvixe | Zobraziť štatistiky

5. Dodatočné náklady na certifikát SSL (25 USD / rok)

Webové stránky sú dnes prakticky povinné používať certifikáty SSL. Google Chrome, najobľúbenejší prehliadač online online, dnes ľudí varuje pred používaním určitých stránok, ktoré ich nemajú.

Celkovo je to dobrá vec pre všetkých. Pomáha udržiavať vaše informácie v bezpečí a zvuku pri prehliadaní.

Preto veľa webových hostiteľov bude teraz vo všetkých svojich plánoch obsahovať bezplatné certifikáty SSL. Prostredníctvom Poďme šifrovať tiež môže získať bezplatný niekto.

Ale bohužiaľ nemôžete získať zadarmo prostredníctvom Arvixe. Za každý z nich účtujú ďalších 25 dolárov ročne.

Ceny Arvixe, plány hostenia & Rýchle fakty

Arvixe ponúka päť tried hostenia, ktoré uspokoja ľudí s rôznymi potrebami.

Vypracujeme vám ich plány hostenia:

Zdieľaný hosting: Ich zdieľaný hosting prichádza s dvoma hlavnými plánmi:

 • PersonalClass: Tento plán stojí 7,70 USD mesačne. Podporuje až šesť webových stránok.
 • PersonalClass PRO: Tento plán stojí 11 dolárov mesačne. Podporuje neobmedzené webové stránky.

Stanovenie ceny Arvixe 1Cenový plán spoločnosti Arvixe 1

 • ASP osobnej triedy: Tento plán stojí 8,80 dolárov mesačne. Podporuje jeden web a neobmedzený mesačný prenos dát.
 • PersonalClass ASP PRO: Tento plán stojí 12,10 dolárov mesačne. Podporuje päť webových stránok a nemeraný mesačný prenos údajov.

Cenový plán spoločnosti Arvixe 2Cenový plán spoločnosti Arvixe 2

Všetky zdieľané plány hosťovania prichádzajú s neobmedzenou šírkou pásma a neobmedzeným úložiskom.

 • Doména zadarmo? Áno.
 • Jednoduchosť registrácie: Registrácia jednej stránky. Jednoduché prihlásenie.
 • spôsob platby: Kreditná karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Žiadne.
 • upsells: Žiadne zvraty.
 • Aktivácia účtu: Okamžitá aktivácia.
 • Skúsenosti s ovládacím panelom a ovládacím panelom: cPanel pre Linux hosting a WebSitePanel pre Windows Hosting.
 • Inštalácia aplikácií a CMS (WordPress, Joomla atď.): Jednoduchá inštalácia aplikácií a CMS na jedno kliknutie.

Odporúčame Arvixe Hosting?

Nie, nie!

Arvixe má málo rád. Páčia sa nám možnosti zabezpečenia a denné zálohy. Neobmedzená šírka pásma a úložisko sú užitočné, zvyčajne sa vyskytujú iba pri drahších plánoch inde. Zadarmo doménové meno na celý život je veľmi pekné.

Jednoducho sme sa však nedokázali dostať mimo ich zlý výkon v troch hlavných povinnostiach webhostingu.

Ich prevádzková doba bola najnižšia z tých, ktoré sme videli za posledných 24 mesiacov, a časy načítania ich stránok boli veľmi pomalé, čo môže mať negatívny vplyv na viac, než len zážitky návštevníkov vašich webových stránok (aj na vašu peňaženku)..

Ich zákaznícky servis nebol dosť dobrý.

Aj keď možno boli veľkým hostiteľom pred rokmi, teraz sa veľmi podobajú iným značkám EIG, s ktorými sme sa stretli, ktoré sa spoliehajú na ich povesť a názvy domácností (zatiaľ čo ich výkon sa postupom času zhoršuje).

Mali by ste radšej skontrolovať našich najvýkonnejších hostiteľov, aby ste našli spoľahlivejších a lacnejších hostiteľov.

Máte nejaké skúsenosti s Arvixe? Prosím zanechajte komentár nižšie. Vítame všetkých – dobré alebo zlé recenzie – ak sú čestné a transparentné.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector