Poskytovatelia hostingu cPanel pre Austráliu

Hľadáte webhostingov, ktorí pracujú s cPanel (namiesto nejakého hrozného proprietárneho systému), dobrá voľba! cPanel je štandard v priemysle webhostingu, a to z dobrého dôvodu. Aby sme vám uľahčili výskum tých najlepších, zostavili sme zoznam našich obľúbených austrálskych webových hostiteľov, ktorí ponúkajú hosting cPanel. Vďaka aktívnym hostingovým účtom s viac ako 30 spoločnosťami sme si istí, že sme pri výbere. Užite si to!


Najlepšie cPanel Hosting Austrália: Naše 5 najlepších porovnaní – máj 2020

Web Hosting CompanyOverall RatingCena / mo.Disk SpaceFeaturesWebsite
siteground2 9,3 / 10 4,95 AUD (dočasná zľava 67%, pokles zo 14,95 USD) 10GB Výkonný + cenovo dostupný = výhra!
A2HostingLogo 9/10 3,92 USD (približne 5,22 AUD) neobmedzený Neobmedzený diskový priestor!!!
PanthurLogo 8,7 / 10 5 AUD 1GB Skvelý výkon, veľa výberu.
DigitalPacificLogo 8,5 / 10 AUD 4,90 USD 1GB Skúsený, spoľahlivý.

Okrem vyššie uvedeného prehľadu tabuľky sme vytvorili aj podrobnejších 5 najlepších poskytovateľov webhostingu pre cpanel pre Austráliu. Usporiadali sme ich podľa nasledujúcich kritérií: Jednoduchosť použitia, dostupnosť a Výkon / výkon. 

Austrálski poskytovatelia webhostingu cPanel: našich najlepších 5 podrobných informácií

1. SiteGround web hosting

SiteGround zostáva našim absolútnym majstrom. Pokiaľ ide o web hosting, dostali ho k dokonalosti! Vďaka mimoriadne spoľahlivej dostupnosti, rýchlej podpore, ktorú oficiálne odporúča WordPress, ľahkému nastaveniu a VEĽMI konkurenčnému stanovovaniu cien, sa tu naozaj nemôžete pokaziť. ach, + majú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí!

Ich najlacnejší plán začína iba 4,95 $ / mesiac (67% zľava z obvyklej ceny)! 

siteground2

Jednoduchosť použitia

90%

cenová dostupnosť

84%

Výkon / výkon

85%

2. A2 Hosting webhostingu

Veľmi blízko druhého v zozname sú takmer rovnako dobré ako služba SiteGround, hoci nie sú oficiálnym hostiteľom odporúčaným serverom WP (napriek tomu je to naozaj zriedkavé a na serveri WP to naozaj rozbije) & všetky ďalšie významné CMS).

Ich najlacnejší plán začína iba Americký dolár 3,92 $ / mesiac (okolo AUD 5,22 $ / mesiac).

A2Hosting

Jednoduchosť použitia

87%

cenová dostupnosť

79%

Výkon / výkon

80%

3. Webhosting spoločnosti Panthur

Panthur je náš prvý skutočný webový hostiteľ Aussie, hoci sú drahšie ako SG a A2, výkon ich serverov je absolútne špičkový. Je tu nejaká vážna sila, s ktorou sa dá hrať, a ich podpora je šialene rýchla!

Ich najlacnejší plán začína na $ 5 / mesiac (aj keď odporúčame ísť s bronzovým obchodným plánom pre dokonalú rovnováhu medzi cenou a cenou).

PanthurLogo

Jednoduchosť použitia

85%

cenová dostupnosť

80%

Výkon / výkon

87%

4. Webhosting pre digitálny Pacifik

Digitálna tichomorská oblasť už dlho existuje a ukazuje to. Super spoľahlivá, dobrá podpora, zaslúžené 4. miesto.

Ich plány začínajú iba $ 4,90 / mo.

digpacific

Jednoduchosť použitia

80%

cenová dostupnosť

85%

Výkon / výkon

75%

cPanel Hosting pre Austráliu

Čo je cPanel?

cPanel je ovládací panel webhostingu, ktorý začiatočníci používajú pre pokročilých používateľov na zjednodušenie procesu vytvárania, navrhovania a hostenia webovej stránky. Bol vyvinutý v roku 1997 Johnom Nickom Kostonom, ktorý je v súčasnosti generálnym riaditeľom spoločnosti cPanel, Inc. cPanel, ktorý sa väčšinou píše v Perlu, sa vyvinul v jeden z najbežnejšie známych a spoľahlivých ovládacích panelov webhostingu. V priebehu rokov sa výrazne zlepšila, reagovala na potreby spotrebiteľov a stala sa skvelým zdrojom informácií pre všetkých v procese budovania alebo prepracovávania ich webových stránok..

Prečo to všetci používajú?

Jednoduchá odpoveď na túto otázku je, že cPanel bol vyvinutý vysoko vzdelaným tímom vývojárov, čo ho robí ľahko použiteľným a prístupným pre všetky úrovne odborných znalostí. Z hľadiska výhod cPanel nie je žiadnym prekvapením, že tento ovládací panel webhostingu je veľmi žiadaný. cPanel ide nad rámec očakávaní a pozostáva z rozsiahlej škály fantastických funkcií, ktoré uľahčujú vytvorenie alebo prepracovanie webovej stránky. Je spoľahlivý, má fantastický podporný tím a ponúka bezplatnú migráciu. cPanel je ideálny zdroj na použitie a je veľmi bežný pre poskytovateľov webhostingov, ako je SiteGround, nezáleží na tom, aký typ hostingu, možno ho použiť na zdieľaný hosting, vyhradený hosting, celú cestu na hosťovanie predajcu a hosting WordPress (majte na pamäti) že prémioví poskytovatelia spravovaného servera WordPress zvyčajne používajú radšej svoj vlastný back-end, nie cPanel).

Ovládací panel cPanel umožňuje správcovi ovládať všetky časti svojho webu v samotnom ovládacom paneli. Na vykonávanie úloh, ako je napríklad nahrávanie súborov, nie je potrebné používať ďalší softvér. cPanel nahráva súbory, zálohuje vaše webové stránky, spája doménové mená s vašim hostingom, nastavuje e-maily pre vaše stránky a mnoho ďalšieho. Vďaka vysokej kvalite tohto hostiteľa poskytuje cPanel používateľovi úplnú kontrolu nad jeho webovými stránkami, pričom ho udržuje jednoduchým, ľahko použiteľným a ľahko udržiavateľným. cPanel tiež veľmi zjednodušuje prenos všetkých údajov účtu na iného hostiteľa kompatibilného s cPanel. Ostatné panely neponúkajú možnosť bezplatnej migrácie, čo spôsobuje, že strácajú obsah stránok, databázy, poštové schránky a preferencie. S cPanel môžu byť hostitelia rýchlo a efektívne prenášaní na iných kompatibilných hostiteľov cPanel s veľmi nízkym rizikom straty údajov..

Ďalšou skvelou vlastnosťou, ktorú má cPanel, je schopnosť umožniť používateľom prispôsobiť si leštené rozhranie webhostingovou spoločnosťou. Používatelia si môžu prispôsobiť rozhranie tak, aby vyhovovalo ich potrebám a aby bolo esteticky príjemnejšie. Mnoho poskytovateľov hostingu ponúka majiteľom webových stránok cPanel, čo im umožňuje spravovať svoje webové stránky z webového rozhrania (interakcia medzi používateľom a softvérom bežiacim na webovom serveri).

Spoločnosť cPanel, Inc. s dôverou vo svoje výrobky a služby ponúka všetkým zúčastneným spotrebiteľom bezplatnú 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu. Bezplatná skúšobná verzia obsahuje úplný prístup ku všetkým funkciám cPanel a pomôže používateľom určiť, či je cPanel pre nich vhodný a ich potreby. O inštaláciu sa postará člen tímu cPanel, úplne zadarmo a e-maily sa odošlú na e-mail v súbore, v ktorom bude používateľovi oznámené, keď sa jeho bezplatná skúšobná verzia skončí. Užívateľovi sa budú posielať aj informácie o pripravovaných propagačných akciách a zľavách, aby im pomohli čo najlepšie využiť svoje peniaze.

Prečo nepoužívať vlastné ovládacie panely?

Používateľom je k dispozícii veľa možností ovládacieho panela. Môžu sa líšiť, pokiaľ ide o rozhranie a ponúkané funkcie, ale čo ich robí najvýraznejšími, je prístupnosť, ktorú prinášajú. Nevýhodou bežných ovládacích panelov je úroveň obtiažnosti pri ich používaní. Na vlastných ovládacích paneloch môžu chýbať konkrétne vlastnosti, vďaka ktorým sú neúspešné alebo nespoľahlivé. Nemusia byť užívateľsky prívetivé, dobre navrhnuté, efektívne alebo nemusia ponúkať bezplatnú migráciu, čo spôsobuje stratu významného množstva údajov pri pokuse o prenos na iného hostiteľa. Vlastné ovládacie panely nie sú zlé, pokiaľ sú vynaliezavé, užívateľsky prívetivé a dobre vyvinuté. Aj keď je to otázka osobných preferencií, cPanel je dobre zavedený a má solídne vybudované rozhranie so skvelými funkciami, ktoré používateľom umožnia vytvárať webové stránky jednoduchým a bezpečným spôsobom.

cPanel Často kladené otázky

Čo je cPanel?

cPanel je ovládací panel webhostingu, ktorý používajú začiatočníci, pokročilí alebo pokročilí používatelia na zjednodušenie procesu vytvárania, navrhovania a hostenia webovej stránky..

Je cPanel zadarmo?

Nie, musíte mať licenciu cPanel. Aj keď cPanel nie je zadarmo, cPanel, Inc. ponúka 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, aby ste si ju mohli vyskúšať sami a určiť, či je pre vás to pravé. Poskytujú tiež špeciálne zvýhodnené licencie neziskovým a vzdelávacím inštitúciám. Pri zdieľaných programoch hostenia možno za to nemusíte platiť viac, ale v prípade plánov VPS a dedikovaných serverov môžete byť požiadaní, aby ste sami uhradili náklady na licenciu..

Čo môžete robiť s cPanel?

Výhody a použitia cPanel siahajú od nahrávania súborov, zálohovania vašich webových stránok, pripojenia názvov domén k vášmu hosťovaniu, nastavenia e-mailov pre vaše stránky a ešte oveľa viac. cPanel je spoľahlivý ovládací panel, ktorý sa skladá z úžasného podporného tímu, ktorý je tu, aby odpovedal na akékoľvek otázky a sprevádzal vás procesom vytvárania vašich webových stránok..

Je cPanel ľahko použiteľný?

Áno, cPanel je veľmi užívateľsky príjemný. Je postavený s ľahko ovládateľným rozhraním, ktoré umožňuje používateľovi prispôsobiť ho tak, aby vyhovovalo ich štýlu a potrebám. Má tiež zabudovanú pomoc, ktorá vám zabráni robiť nič, čo by ste nemali robiť.

Ako sa cPanel líši od ostatných hostiteľov?

cPanel existuje už viac ako 15 rokov a je jedným z najznámejších ovládacích panelov. Od ostatných hostiteľov sa líši poskytovaním užívateľsky príjemných, dôveryhodných funkcií, ako aj bezplatnou migráciou, zatiaľ čo pri iných hostiteľoch môže byť ťažké používať ich, nespoľahlivé a neposkytujú bezplatnú migráciu. cPanel je ideálnym zdrojom na použitie pri navrhovaní webových stránok prvýkrát a bežne sa používa aj medzi existujúcimi poskytovateľmi webhostingu..

Ako sa cPanel porovnáva s Pleskom?

Aj keď cPanel aj Plesk robia prakticky to isté, je to všetko osobná preferencia, najmä preto, že obidva ovládacie panely vyzerajú veľmi odlišne. Ďalší rozdiel medzi nimi spočíva v tom, že Plesk je k dispozícii pre Windows a Linux, zatiaľ čo cPanel je založený na Linuxe. Tiež nemôžete exportovať obsah z Plesku do cPanelu alebo naopak.

Ako sa cPanel porovnáva s DirectAdmin?

DirectAdmin je ovládací panel pre servery Linux. Aj keď je cPanel bežnejší a známy, DirectAdmin je ľahší a lacnejší ako cPanel. DirectAdmin nakoniec nemá veľa funkcií a nástrojov v cPanel.

Prečo je cPanel tak populárny??

cPanel je veľmi vysoký dopyt, pretože je užívateľsky príjemný, jednoduchý, spoľahlivý a ponúka bezplatnú migráciu. Bol vyvinutý vysoko vzdelaným tímom vývojárov, ktorý ho sprístupňuje všetkým úrovniam odbornosti.

Existujú nejaké nevýhody pri používaní cPanel?

Aj keď je to všetko vecou preferencie, niektorí administrátori považujú cPanel za základné, aby urobil všetko, čo chce. Najväčšou nevýhodou je, že cPanel nie je kompatibilný s hostingovými účtami Windows.

Kto vyvíja a vlastní softvér cPanel?

Softvér cPanel vyvinul v roku 1997 John Nick Koston, ktorý je v súčasnosti generálnym riaditeľom spoločnosti cPanel, Inc. Táto spoločnosť má sídlo v Houstone v Texase a je v súkromnom vlastníctve..

Čo je Perl?

Perl je jazyk, z ktorého sa cPanel skladá. Je to vysoko schopný programovací jazyk s viac ako 29 ročným vývojom.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector